Kobras 2012

Seeniorid

Lõppvooru kutsutakse 18 õpilast, osavõtjaid kokku 708.

Nimi Kool Klass Õpetaja Punkte
Siim Sammul Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 84 kutsutud lõppvooru
Timothy Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 84 kutsutud lõppvooru
Timo Semjonov Tartu Vene Lütseum 12. klass Olga Kravtšenko 81 kutsutud lõppvooru
Aleksei Haabmets Tartu Vene Lütseum 12. klass Olga Kravtšenko 81 kutsutud lõppvooru
Andrei Sizov Tartu Vene Lütseum 12. klass Olga Kravtšenko 81 kutsutud lõppvooru
Margarita Repetskaja Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 78 kutsutud lõppvooru
Kätriin Pruul Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 78 kutsutud lõppvooru
Sander Tars Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass Anneli Mägi 78 kutsutud lõppvooru
Allan Puks Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 78 kutsutud lõppvooru
Indrek Pärt Liivalaia Gümnaasium 12. klass Marika Reinmets 78 kutsutud lõppvooru
Ruslan Bolkvadze Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11. klass Julia Ratšinskaja 78 kutsutud lõppvooru
Mihail Gorjunov Tartu Vene Lütseum 12. klass Olga Kravtšenko 78 kutsutud lõppvooru
Maks Miruskov Tartu Vene Lütseum 12. klass Olga Kravtšenko 78 kutsutud lõppvooru
Georgi Suikanen Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Valentina Gorohh 78 kutsutud lõppvooru
Elina Vassiljeva Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 75 kutsutud lõppvooru
Jan Kulikov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 75 kutsutud lõppvooru
Stella Veski Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 75 kutsutud lõppvooru
Olari Piht Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 75 kutsutud lõppvooru
Ants-Oskar Mäesalu Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass Anneli Mägi 72
Oliver Grauberg Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 72
Mihkel Tali Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 72
Joosep Stomma Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 72
Henri Valdman Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 72
Heigo-Elmar Vahesaar Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 72
Mariliis Jukk Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 72
Mariann Vendelin Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 72
Ingel Soop Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 72
Martin Salus Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass Anneli Mägi 72
Artur Panov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 72
Elvira Hanzatjan Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11. klass Diana Mihhalevskaja 72
Vasili Žutškov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 72
Vjatseslav Nikolas Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 72
Daniil Demišin Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 72
Tatjana Ljubimtseva Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 72
Margret Zimmermann Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 69
Johanna Kuld Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 69
Eliisa Valdmaa Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 69
Liisi Metsoja Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 69
Hany Stevens Sillamäe Kannuka Kool 11. klass Valeria Nazarova 69
Artjom Virunen Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 66
Taavi Mäe Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 66
Thorny Valk Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 66
Alvar Soo Tapa Gümnaasium 11. klass Villu Varblane 66
Artur Luik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 66
Sofia Smirnova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Valentina Gorohh 66
Dimitri Moissejev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 66
Darja Politanova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 66
Mark Klement Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 66
Slavik Aktšurin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 66
Maria-Marianna Vassiljeva Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Valentina Gorohh 66
Pavel Romanov Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 66
Aleksandr Dubrovenski Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11. klass Diana Mihhalevskaja 66
Aleksandr Frolov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 66
Aleksandr Kotšanov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 66
Tanel Tomson Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 66
Marko Lauri Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 63
Anete Rätsep Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 63
Riin Viigipuu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 63
Merili Konik Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 63
Siim Silver Salumaa Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 63
Kristel Soonets Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 63
Meelik Kiik Tartu Tamme Gümnaasium 12. klass Urmas Buhvestov 63
Kadriann Rebane Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 63
Kristi Laanemäe Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 63
Lauri Valdmann Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 63
Darja Sadohhina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 63
Ilja Kudrjavtsev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 63
Aleksandr Lapuškin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 63
Stiven Kossorotov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11. klass Julia Ratšinskaja 63
Sergei Poritski Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 63
Patrick Joan Thomson Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 63
Ivar Viilup Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 63
Rait Veldermann Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass Aivar Metsaveer 63
Ott Trink Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 60
Märten Potari Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 60
Holger Oago Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 60
Eliise Harjak Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 60
Karmen Klee Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 60
Isebell Helimets Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 60
Valdur Kana Tartu Tamme Gümnaasium 12. klass Urmas Buhvestov 60
Mari-Liis Lutsar Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 60
Liisi Kanarbik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 60
Rene Prähla Rapla Ühisgümnaasium 11. klass kadri laup 60
Käroliis Lutsar Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 60
Ahti Simo Laido Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 60
Herman Õunapuu Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 60
Kristjan Düüna Rapla Ühisgümnaasium 11. klass kadri laup 60
Sten Dantsenko Liivalaia Gümnaasium 12. klass Marika Reinmets 60
Ruto Volmre Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 60
Laura Kibena Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 60
Siiri Nilsk Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass Aivar Metsaveer 60
Urmo Kannukene Tõrva Gümnaasium 11. klass Katrin Kalamees 60
Mihkel Nõmmik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 60
Joosep Kivastik Hugo Treffneri Gümnaasium 12. klass Anneli Mägi 60
Ilja Fjodorov Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 60
Jevgeni Fomitšenko Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 60
Denis Lavrov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 60
Zenja Brik Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 60
Vlad Tšabanjuk Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 60
Veronika Matrosova Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 60
Artjom Morozov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 60
Anastasiia Tabunova Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 60
Aleksandr Godõrev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 60
Alina Ivanova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 60
Nastja Ljahhova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 60
Tatjana Kruglik Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 60
Artjom Semjonov Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 60
Griša Zenov Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 60
Valeria Nazarova Narva Humanitaargümnaasium Õpetaja Valeria Nazarova 60 väljaspool vanuserühma
Alina Pašina Vali siit kool või muu asutus 11. klass Valeria Nazarova 60
Stepan Fjodorov Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 60
Kirill Lissov Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 60
Kaspar Kaisel Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 57
Siimeon Liik Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 57
Krisseliine Pärt Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 57
Hendri Tärnu Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 57
Tiina Teder Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 57
Tuule Sõber Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 57
Martin Jaago Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 57
Miko Malk Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 57
Triin Kolk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 57
Julija Kaas Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 57
Inge Maiman Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 57
Daniil Sladkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11. klass Julia Ratšinskaja 57
Darja Tarnagrodskaja Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 57
Jevgeni Ignašov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 57
Kadri-Liis Rehtla Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 57
Kristina Kraiko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 57
Burdakov Konstantin Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 57
Kristi-Liis Volkov Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 57
Janar Leigri Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 57
Artur Klink Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 54
Veronika Sokolova Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 54
Jana Taran Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 54
Aleksei Semenov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 54
Regina Temnikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 54
Alina Kljukina Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Valentina Gorohh 54
Lev Koval Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 54
Darja Krasnoumova Null-kool 11. klass Valeria Nazarova 54
Anastassia Gusseinova Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 54
Vladik Tsaregorodtsev Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 54
Priit Trink Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Ingrid Maadvere 54
Valeria Sergejeva Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 54
Jelizaveta Tarassova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11. klass Diana Mihhalevskaja 54
Pjotr Volostnoh Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 54
Aleksandr Tkatsjov Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 54
Rodion Šašev Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 54
Katrin Puhtla Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 54
Sergei Vladõtšenko Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 54
Mihhail Vovtsok Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 54
Hannes Poolamets Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Ingrid Maadvere 54
Kaspar Tint Liivalaia Gümnaasium 12. klass Marika Reinmets 54
Mikk Kütt Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 54
Hanna Viljaste Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 54
Sigrid Jürimäe Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 54
Robert Aare Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Ingrid Maadvere 54
Joosep Jesmin Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 54
Rain Laagus Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 54
Ardo Erik Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 54
Laura Laas Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 54
Brigitta Ergma Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 54
Eduard Lotov Tõrva Gümnaasium 11. klass Katrin Kalamees 54
Bety Mehide Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 54
Heivo Reinek Kadrina Keskkool 11. klass Mari Onton 54
Anngrettsahh Sahtel Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 54
Egle Rinaldo Rapla Ühisgümnaasium 11. klass kadri laup 54
Karoliina Rebane Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 54
Oskar Liiber Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 54
Kristiina Ojamets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 54
Jette Kolk Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 54
Kristina Magajeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 54
Milena Gerasimova Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 54
Erik Krivorukov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 54
Nikita Kirienko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11. klass Julia Ratšinskaja 54
Ilja Sergejenkov Sakala Eragümnaasium 11. klass Rita Izjumskaja 54
Nikita Nikolajev Sakala Eragümnaasium 12. klass Rita Izjumskaja 54
Ilja Krahman Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11. klass Diana Mihhalevskaja 54
Feliks Ambus Sakala Eragümnaasium 12. klass Rita Izjumskaja 54
Kristjan Gornischeff Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass Aivar Metsaveer 51
Mirell Kurgi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass Aivar Metsaveer 51
Siim Kohv Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass Aivar Metsaveer 51
Dorotheja Kutšinskaja Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 51
Janek Kossinski Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 51
Mari Liis Velner Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 51
Kevin Kaido Kallikorm Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass Aivar Metsaveer 51
Kaspar Suurkaev Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Ingrid Maadvere 51
Siim Salin Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 51
Eerik Kohal Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 51
Liisbet Sarapuu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 51
Anu Sihv Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 51
Kristo Valtin Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 51
Helena Vaikre Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 51
Talis Puusepp Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 51
Hellika Bekker Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 51
Vladislav Drigin Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 51
Lilia Olkina Lilia Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 51
Artjom Gunjašin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium Täiskasvanu Inna Portjanskaja 51 väljaspool vanuserühma
Olivia Bobjorskaja Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 51
Ilia Gabovitš Tallinna Juudi Kool 12. klass Niina Botina 51
Maksim Pahomov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11. klass Julia Ratšinskaja 51
Alina Kadõrova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Valentina Gorohh 51
Aleksei Stepanov Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 51
Ilja Filippov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 51
Andrei Kimask Sakala Eragümnaasium 11. klass Rita Izjumskaja 51
Kristina Orehova Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 51
Anna Khumonen Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Deniss Pylkin 51
Dmitri Makarenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11. klass Julia Ratšinskaja 51
Kaidi Rannak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 48
Aleksandr Semjonov Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 48
Vladislav Salakovski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 48
Rainer Eluri Haljala Gümnaasium 10. klass Kaido Kukk 48
Leho Lepler Haljala Gümnaasium 11. klass Kaido Kukk 48
Otto Kivisikk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 48
Elina Goman Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass Aivar Metsaveer 48
Sirena Pruus Tallinna Kuristiku Gümnaasium 12. klass Aivar Metsaveer 48
Kaido Kukk Haljala Gümnaasium Õpetaja Kaido Kukk 48 väljaspool vanuserühma
Triin Välb Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 48
Jaanus Raudsepp Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 48
Triin Tari Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 48
Marit Soomets Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 48
Maali Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 48
Reili Kuusemäe Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 48
Dmitri Komosko Tallinna Kuristiku Gümnaasium Täiskasvanu Aivar Metsaveer 48 väljaspool vanuserühma
Karl Jõgi Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Ingrid Maadvere 48
Bernd Omann Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 48
Allar Soo Tapa Gümnaasium 11. klass Villu Varblane 48
Kristo Kärblane Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 48
Harri Pihlamägi Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 48
Cärola Almosen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 48
Anna Lotova Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 48
Freddy Plaum Tapa Gümnaasium 11. klass Villu Varblane 48
Uku Lepna Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 48
Renar Uibooss Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 48
Pavel Solodilov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11. klass Diana Mihhalevskaja 48
Aleksander Smoljakov Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 48
Diana Aasmaa Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 48
Jana Bogdanova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Valentina Gorohh 48
Ingel Julge Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 48
Oleg Smolenski Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 48
Andrei Volkov Tallinna Juudi Kool 12. klass Niina Botina 48
Diana Raabis Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 48
Sasa Kotseva Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 48
Taavi Alavere Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 48
Iskander Mursalov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 48
Nikita Postojalkin Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 48
Juliana Kravets Tallinna Juudi Kool 12. klass Niina Botina 48
Jelizaveta Tokareva Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 48
Triinu Aru Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 48
Aleksei Obuhov Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 48
Kristina Nasonenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 48
Alina Voronkova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 48
Kristina-Elvi Zaretskaja Tallinna Juudi Kool 12. klass Niina Botina 48
Julia Sannikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 48
Karina Sedova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 48
Rassim Valijev Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass Ljubov Fedotova 48
Risto-Mario Tammisaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 45
Marina Varenik Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Deniss Pylkin 45
Aleksandra Kossova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 45
Aleksandr Lavrentjev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 45
Samuil Labanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass Oksana Rassa 45
Jekaterina Fomitšjova Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 45
Nelly Hiltsenko Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 45
Kirill Fedjakov Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass Oksana Rassa 45
Darja Inno Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 45
Mairo Toom Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 45
Anett Karjamaa Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 45
Martin Truu Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 45
Anar Ivanov Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 45
Herkis Roosimaa Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 45
Hendrik Põntson Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 45
Gerli Vaik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 45
Anna Hilkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 42
Olga Bogdanova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 42
Monika Vamper Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 42
Aleksandra Stankevits Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 42
Roman Belov Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 42
Olesja Poderatšova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 42
Sabina Askerova Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 42
Nastja Nilina Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 42
Martin Apalkov Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 42
Emil Šehali Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Deniss Pylkin 42
Relika Toome Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 42
Aleksandra Fazlutdinova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 42
Sonetška Koškina Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 42
Lisanna Kase Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 42
Julia Lukonina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 42
Maria Razumova Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 42
Artur Morjakov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 42
Aljona Kurbatova Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 42
Anastassija Zolotarenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 42
Timur Mingazov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 42
Dmitri Mamkin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 42
Dmitri Komarnitski Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 42
Karina Sinjakova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 42
Nikon Vidjajev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 42
Artur Tukmatsov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 42
Viktoria Viktorova Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 42
Jevgeni Kutkin Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 42
Veronika Marinova Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 42
Artur Rumjantsev Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 42
Anaid Hanzatjan Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11. klass Diana Mihhalevskaja 42
Maria Stepanova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 42
Andrei Keldrimägi Tallinna Juudi Kool 12. klass Niina Botina 42
Darina Grits Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 42
Julia Punger Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 42
Diana Dolgopolova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 42
Ilja Samoilov Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 42
Jan Terentjev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 42
Ariel Marksalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 42
Mihkel Pool Liivalaia Gümnaasium 12. klass Marika Reinmets 42
Robert Kirss Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 42
Gretel Veersalu Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 42
Katariina Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 42
Grete Rebanets Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 42
Hans Reissaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 42
Liina Lonn Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 42
Kätlin Kuldmaa Gustav Adolfi Gümnaasium 12. klass Ingrid Maadvere 42
Maria Prqttsikova Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 42
Artur Homtšenko Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 42
Sander Trofimov Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 42
Viktoria Mašalo Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 42
Keiti Tätte Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 42
Helen Einama Rapla Ühisgümnaasium 11. klass kadri laup 42
Liisa Veri Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 42
Alice Haas Rapla Ühisgümnaasium 11. klass kadri laup 42
Hendrik Lõpp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 42
Hannes Varov Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 42
Helen Pelju Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 42
Katrin Tammjärv Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 42
Lisette Tiirik Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 42
Britt Saadre Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 42
Heigo Kure Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 42
Märt Kuiva Tapa Gümnaasium 11. klass Villu Varblane 42
Maris Mägi Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 42
Kristiina Gridina Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 42
Robert Ginter Liivalaia Gümnaasium 12. klass Marika Reinmets 42
Liis Ula Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 42
Inessa Dmitrovski Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 42
Henry Teigar Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 42
Kalli Rüis Rapla Ühisgümnaasium 11. klass kadri laup 42
Merili Savolainen Hugo Treffneri Gümnaasium 11. klass Anneli Mägi 42
Kaspar Kliimask Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 42
Miia Järva Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 39
Karl Veskus Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 39
Heinrich Kasser Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 39
Maris Jõpiselg Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 39
Rasmus Rosimannus Rapla Ühisgümnaasium 12. klass kadri laup 39
Elise Jepisov Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 39
Katariina Tilk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 39
Sergei Fatejev Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 39
Egle Toom Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 39
Jaan Bachmann Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 39
Toomas Tint Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 39
Maik Aamer Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 39
Kerly Kerge Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 39
Kevin Kull Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 39
Daniil Vissarionnov Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 39
Marina Badeko Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 39
Anna Zazuljak Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 39
Anastasia Kornilova Tapa Vene Gümnaasium 11. klass Jelena Jakovleva 39
Aljona Saveljeva Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Jelena Jakovleva 39
Artjom Pesterov Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 39
Aleksandr Brukvin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 39
Sofja Voronova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 39
Alan Kuristik Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass Ljubov Fedotova 39
Anna Maior Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass Oksana Rassa 39
Anja Moisejeva Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 39
Danik Protsak Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Deniss Pylkin 39
Justinas Krilavitsus Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 36
Anton Lipatov Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 36
Anna Maistrenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 36
Arina Hrapko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 36
Vladislav Minajev Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass Ljubov Fedotova 36
Aleks Semjonov Tapa Vene Gümnaasium 11. klass Jelena Jakovleva 36
Aleksandr Korotkov Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 36
Kristina Kuzina Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 36
Alina Lebedeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 36
Olesja Doljan Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 36
Galina Magola Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 36
Viktoria Bogdanova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 36
Saško Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 36
Jekaterina Rumjanceva Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 36
Aleksandra Aleksandrova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 36
Vladislav Rajevski Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 36
Maria Jevsjafjeva Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 36
Alina Piir Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11. klass Diana Mihhalevskaja 36
Diana Laknovskaja Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 36
Dmitri Stepanov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 36
Anna Tisler Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 36
Maša Buhhalova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 36
Anton Tšalõi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 36
Maksim Vassin Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 36
Darina Verina Tallinna Juudi Kool 12. klass Niina Botina 36
Mihhail Eršov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 36
Daniil Mrozov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 36
Jekaterina Prikulis Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 36
Katharina Valkrusman Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 36
Aleksandr Kuznetsov Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 36
Pavel Širokov Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 36
Daša Kovešnikova Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 36
Igor Bassov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 36
Valera Gerts Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 36
Ilja Sustov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 36
Angelina Minarskaja Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 36
Valentina Zimina Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 36
Vladislav Dubrovski Tallinna Juudi Kool 12. klass Niina Botina 36
Nikita Alpatov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 36
Valeria Vinnik Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 36
Aleksej Gussev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 36
Ramiz Abbasov Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 36
Maria Nudelman Tallinna Juudi Kool 12. klass Niina Botina 36
Merrild Lebin Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 36
Martin Vetemaa Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 36
Ethel Luik Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 36
Remo Tõnismäe Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 36
Hele-Riin Vinni Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 36
Raik Maaroos Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 36
Kevin Ojavee Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 36
Reelika Tori Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 36
Susanna Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 36
Silja Veddel Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 36
Gerda Raudoja Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 36
Meeli-Heli Lepna Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 36
Greteliis Valdmann Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 36
Kristel Šuman Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 36
Vahur Repson Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 36
Egert Pajor Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 36
Merili Kibal Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 36
Seren Köster Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 36
Deily Loosaare Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 36
Andres Liiver Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 36
Kaspar Reinson Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 36
Martin Lõbu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 36
Sven Salajev Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 36
Annela Avarlaid Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 36
Martin Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 36
Henri Põhjala Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 36
Risto Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 36
Johannes Luht Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 36
Alex Sif Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 36
Kuldar Kokorev Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 36
Darja Rattik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 36
Kristiina Liik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 36
Triin Vaidilaite Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 36
Sander Jürgens Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 36
Siim Leosk Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 36
Egbert Pahhomov Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 36
Kristin Kaur Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 36
Kaupo Külaots Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 36
Joosep Tenn Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 33
Anni Vitsberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 33
Rene Gurejev Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 33
Merilyn Tammik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 33
Diana Tammekand Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 33
Aleksei Name Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 33
Julianna Ogurtsova Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 33
Vladislav Nitsenko Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 33
Alina Randoškina Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 33
Mark Aleksejev Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Deniss Pylkin 33
Olga Tereštšenko Ehte Humanitaargümnaasium 11. klass Dmitri Mištšenko 33
Anastassia Gnatkovskaja Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 33
Svetlana Fainitskaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Deniss Pylkin 33
Maksim Savenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 33
Anastasia Djurdeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 33
Evgeni Devoino Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 33
Daniil Hmeljov Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 33
Daniil Pluiško Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 33
Julia Petrova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Valentina Gorohh 33
Dima Orlov Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 30
Nikita Lobanov Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 30
Evelina Zubkova Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 30
Rodion Krjazkov Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 30
Jelizaveta Sergejeva Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 30
Viktoria Belinskaja Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 30
Jegor Stepanov Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 30
Ljova Georgijevski Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 30
Ulzana Ivanenko Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 30
Jana Kroman Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 30
Katrin Väli Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 30
Veronika Pobežimova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 30
Katerina Tsvetkova Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 30
Anzelika Zirova Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 30
Darja Tšusovitina Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 30
Anna Dudina Narva Humanitaargümnaasium 11. klass Valeria Nazarova 30
Rita Možajeva Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 30
Tatjana Rodina Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 30
Andrei Tverskoi Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 30
Jevgenija Špileva Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 30
Anna Osipova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 30
Ljuba Samarina Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 30
Anna Iskandarjan Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 30
Aleksei Fomenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 30
Edgar Bojajev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 30
Dmitri Brezhnev Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass Oksana Rassa 30
Irina Smirnova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Valentina Gorohh 30
Anna Hazinskaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 30
Veronika Simušina Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 30
Lolita Bagojan Tapa Vene Gümnaasium 11. klass Jelena Jakovleva 30
Anna Kamenik Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass Oksana Rassa 30
Nataša Artjušenkova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 30
Saša Kikkas Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 30
Aljona Afanassenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 30
Nadezda Babkova Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 30
Julia Ogorodnik Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Valentina Gorohh 30
Aivo Jääger Iisaku Gümnaasium 12. klass Kalev Riivik 30
Maria Kontse Muu asutus 12. klass Aivar Metsaveer 30
Armin Siig Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 30
Anette Haidak Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 30
Kati Niilo Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 30
Birgit Lumijõe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 30
Raul Kull Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 30
Anett Rajang Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 30
Riina Gurejev Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 30
Elis Eller Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 30
Henri Loose Rapla Ühisgümnaasium 11. klass kadri laup 30
Reimo Tsepkin Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 30
Silver Fokin Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 30
Andreas Sinijärv Kärdla Ühisgümnaasium 12. klass Tõnu Soop 30
Annika Strutinskaja Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 30
Aappo Jämsä Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 30
Antero Väljaots Liivalaia Gümnaasium 12. klass Marika Reinmets 30
Kirsi-Karoliine Järvis Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 30
Toni Heiskonen Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 30
Olari Kaljuste Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 30
Maarit Tolbuzova Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 30
Cädri-Ly Piller-Petrov Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 30
Kristen Sempelson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 30
Tarmo Dulinets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 30
Maido Kuusik Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 30
Ken Vaide Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 30
Egert Vakker Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 30
Katariina Keerd Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 30
Birjo Rasmussen Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 30
Kelly Seinpere Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 30
Kristjan Heinmets Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 30
Kätlin Kerstna Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 30
Karolin Salmus Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 30
Annika Apri Rapla Ühisgümnaasium 11. klass kadri laup 27
Triin Viires Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 27
Jane Orumaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 27
Kristine Haukamägi Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 27
Helen Aaver Muu asutus 12. klass Aivar Metsaveer 27
Gabriel Voll Muu asutus 12. klass Aivar Metsaveer 27
Kevin Lippe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 27
Kaisa Komp Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 27
Lev Burlaka Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 27
Diana Tihhon Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 27
Albina Malõševa Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 27
Viktoria Averjanova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 27
Aleksandr Narožni Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 27
Jevgeni Jeremejev Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 27
Nikita Lisenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 27
Daniel Zvjagintsev Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 27
Ksjuša Prokopenko Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 27
Karina Martõškova Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 24
Hetili Hantsom Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 24
Viktoria Lukas Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 24
Kristiina Pleskovskaja Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 24
Maksim Kruglik Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 24
Valeria Abramova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 24
Jelena Vlassenko Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 24
Valeria Fjodorova Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 24
Aljona Belaja Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 24
Martin Kohv Lasnamäe Vene Gümnaasium 11. klass Ljubov Fedotova 24
Anastasia Kodiljaeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 24
Kristina Maloštan Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 24
Darja Morozova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 24
Mihhail Gribov Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Deniss Pylkin 24
Elen Tumanovitš Tapa Vene Gümnaasium 11. klass Jelena Jakovleva 24
Eduard Andronov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 24
Polina Šitova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 24
Nastja Kogan Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 24
Stefan Zabolotnõi Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 24
Nick Jakuškin Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 24
Inga Karašk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12. klass Sergei Sumin 24
Valeria-Stella Kuzmenko Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 24
Pavel Raidjuk Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 24
Aleksandr Musijenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass Oksana Rassa 24
Sergei Kuštšenko Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 24
Mihhail Dzezelo Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 24
Veronika Veršinina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 24
Anton Farforovski Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 24
Izabella Taubert Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 24
Jelena Artjomenko Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 24
Darja Moskvina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 24
Arina Anufrijeva Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 24
Maria Filina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 24
Maria Ivanova Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 24
Juri Belov Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 24
Valeria Agejeva Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass Oksana Rassa 24
Kristiina Aruste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 24
Kaisa Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 24
Maili Peetsalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 24
Kasper Paavo Vali siit kool või muu asutus 11. klass Aivar Metsaveer 24
Trine-Liise Lehismets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 24
Liis Pindis Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 24
Sandra Pajo Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 24
Kristiina Ljubimova Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 24
Epp Libe Tartu Descartes'i Lütseum 11. klass Tõnis Eelma 24
Kaspar Tammjärv Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 24
Liis Kongo Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 24
Ahto Altoja Iisaku Gümnaasium 12. klass Kalev Riivik 24
Jürgen Tammepärg Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 24
Ragnar Rosenberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 24
Keijo Toomsalu Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 24
Triin Lutsar Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 24
Tanel Liiv Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 24
Kaisa Nurk Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 24
Marko Mandel Haljala Gümnaasium 11. klass Kaido Kukk 24
Siim Vissak Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 24
Mirjam Lindmets Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 24
Ave Reitel Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 24
Aimar Kippus Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 24
Elys Pumbert Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 21
Liisa Teral Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 21
Ronald Bertil Sang Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 21
Pavel Butsenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 21
Vladislav Kotšura Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 21
Kristina Kirsipuu Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass Oksana Rassa 21
Vasilina Savinova Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 21
Arina Maslakova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 18
Andrei Boitsov Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 18
Kristina Juhkum Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 18
Vladimir Tsitjakov Narva Kreenholmi Gümnaasium 11. klass Juri Vissarionov 18
Aleksandr Sarapov Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 18
Uljana Skripkina Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 18
Anna Tomašova Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Deniss Pylkin 18
Lina Põld Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12. klass Inna Portjanskaja 18
Nikita Luzgin Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 18
Anastasia Bekasova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 18
Kristina Burlaka Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 18
Tiina Koppelman Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 18
Andrei Uljev Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 18
Ljuda Litvinova Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Jelena Jakovleva 18
Jana Gapi Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 18
Zanna Vassiljeva Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 18
Anton Košljakov Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass Ljubov Fedotova 18
Ilja Škatov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 18
Aleksandr Holin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 18
Maria Riimast Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 18
Vika Tšetskaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 18
Ksenia Gribova Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 18
Nikita Virkunen Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass Ljubov Fedotova 18
Katja Sedova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 18
Asja Botškova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 18
Laura Fokin Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 18
Jane Sepp Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 18
Fred Järvekülg Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 18
Triin Hanikat Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 18
Katrin Juursalu Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 18
Kerlin Varres Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 18
Teele Vagula Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 18
Reelika Kukk Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 18
Kelli Kivimaa Tartu Forseliuse Gümnaasium 12. klass Kadri Jakobson 18
Keidy Järv Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 18
Gerda-Liis Palmiste Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 18
Eleri Jorro Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 18
Oskar Vaaramaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 18
Aleks Strazdin Haljala Gümnaasium 10. klass Kaido Kukk 18
Karl-Gustav Kessel Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 15
Laura Perillus Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 15
Karolin Valdmann Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 15
Julia Sinitšuk Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 15
Jelizaveta Stsennikova Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Elena Vinogradova 15
Vitalii Maraev Tartu Vene Lütseum 11. klass Olga Kravtšenko 15
Vladislav Kovaltšuk Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 15
Liia Dubrovskaja Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 15
Valentin Pekurin Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Deniss Pylkin 15
Elina Karpova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 12
Jevgeni Jelizarov Narva Kesklinna Gümnaasium 11. klass Vladimir Runin 12
Marina Hmelnikova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 12
Maria Jefimova Lasnamäe Vene Gümnaasium 12. klass Oksana Rassa 12
Jekaterina Stetsenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 12
Nikita Guštsin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11. klass Sergei Sumin 12
Aleksandra Mitjakina Tallinna Juudi Kool 12. klass Niina Botina 12
Artjom Trizno Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 12
Katerina Molotova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 12
Kristina Azanovitš Tapa Vene Gümnaasium 12. klass Jelena Jakovleva 12
Aleksandr Karpovitš Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Deniss Pylkin 12
Larisa Vorobjova Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 12
Angelina Timošina Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 12
Dmitri Klešnjov Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 12
Daniil Hanenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 12
Anastassia Porohnja Ehte Humanitaargümnaasium 12. klass Dmitri Mištšenko 12
Kristel Kivioja Rapla Ühisgümnaasium 11. klass kadri laup 12
Sten Öebius Tartu Jaan Poska Gümnaasium 11. klass Merike Hein 12
Maris Koort Liivalaia Gümnaasium 11. klass Marika Reinmets 12
Helen Mirt Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 12
Merlin Valdre Iisaku Gümnaasium 12. klass Kalev Riivik 12
Mari-Liis Luik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 12
Mihkel Ojaots Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12. klass Taimi Dreier 12
Erko Koor Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 12
Meelis Kelder Võru Kesklinna Gümnaasium 12. klass Evi Tarro 12
Allar Mölder Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 12
Maarja Liis Puusepp Tallinna Kuristiku Gümnaasium 11. klass Aivar Metsaveer 9
Monika Vana Kärdla Ühisgümnaasium 11. klass Tõnu Soop 6
Kristel Leppik Gustav Adolfi Gümnaasium 11. klass Ingrid Maadvere 6
Kristi Tonka Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 6
Kristi Väljur Vinni-Pajusti Gümnaasium 12. klass Margo Müller 6
Valeria Šmatko Tallinna 53. Keskkool 11. klass Anna Surmai 6
Aleksandra Popova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 6
German Perekrestov Tallinna Läänemere Gümnaasium 11. klass Elena Vinogradova 6
Alina Koba Tallinna Paekaare Gümnaasium 12. klass Aljona Leokina 6
Aleksei Katsilo Tallinna Läänemere Gümnaasium 12. klass Deniss Pylkin 6
Kristina Blum Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12. klass Tatjana Tambovtseva 6
Olesja Pljuško Narva Kesklinna Gümnaasium 12. klass Vladimir Runin 0
Hendrik Lindre Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 0
Getter Paatsi Vinni-Pajusti Gümnaasium 11. klass Margo Müller 0