Kobras 2012

Juuniorid

Lõppvooru kutsutakse 21 õpilast, osavõtjaid kokku 1343.

Nimi Kool Klass Õpetaja Punkte
Joonas Kalda Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 90 kutsutud lõppvooru
Karl Kiur Saar Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 84 kutsutud lõppvooru
Edwin Veber Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 84 kutsutud lõppvooru
Martin Idol Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 83 kutsutud lõppvooru
Nils Holger Sova Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 78 kutsutud lõppvooru
Ervin Oro Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 78 kutsutud lõppvooru
Daniel Kütt Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 77 kutsutud lõppvooru
Hanna Laas Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 75 kutsutud lõppvooru
Jaan Kasak Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 72 kutsutud lõppvooru
Anja Semjonova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass Julia Ratšinskaja 72 kutsutud lõppvooru
Ergo Nigola Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 72 kutsutud lõppvooru
Taniel Paju Tapa Gümnaasium 10. klass Villu Varblane 72 kutsutud lõppvooru
Egert Männisalu Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 71 kutsutud lõppvooru
Anton Žatkin Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 71 kutsutud lõppvooru
Markus Pae Tallinna Reaalkool 9. klass Kailit Taliaru 71 kutsutud lõppvooru
Eva-Maria Tõnson Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 71 kutsutud lõppvooru
Aethra Marie Raabe Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 71 kutsutud lõppvooru
Juta Mae Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 71 kutsutud lõppvooru
Indrek Pertman Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 69 kutsutud lõppvooru
Paul Pung Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 69 kutsutud lõppvooru
Marko Karm Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 69 kutsutud lõppvooru
Rasmus Kisel Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 68
Mari-Liis Roosmann Tallinna Lilleküla Gümnaasium 10. klass Inga Petuhhov 68
Triinu Hordo Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 67
Getter Põru Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 66
Maris Pedaja Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 66
Rainer Vann Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 66
Magnus Laur Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 66
Oliver Kängsepp Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 66
Siim Düüna Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 66
Estelle Saavaste Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 66
Kerstin Äkke Muu asutus 10. klass Inga Petuhhov 66
Andreas Peeter Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 66
Hans Daniel Kaimre Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 66
Joann Vana Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 66
Astor Leon Jürgens Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 66
Mihail Koževnikov Narva Humanitaargümnaasium 10. klass Valeria Nazarova 66
Elise Ustav Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 65
Lisanne Meristo Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 65
Simmo Saan Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 65
Marel Jaama Tõrva Gümnaasium 9. klass Katrin Kalamees 65
Vladislav Zarov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 65
Karl-Andero Mere Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 65
Susan Männik Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 65
Artur Kulikov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 65
Karl Kink Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 63
Laura Ernits Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 63
Joanna Joa Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 63
Salme Ojasild Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 63
Rudolf Tammekivi Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 63
Meelis Matvei Tõrva Gümnaasium 9. klass Katrin Kalamees 63
Kai-Brith Kalda Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 63
Kristina Kasvandik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 63
Martin Rump Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 63
Tõnis-Torm Nöps Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 63
Nikolai Grigorjev Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass Oksana Rassa 63
Maria Hommik Antsla Gümnaasium 9. klass Maris Hanimägi 62
Villem Tõnisson Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 62
Merlin Palmar Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 62
Kaupo Kaust Olustvere Põhikool 9. klass Jüri Sulg 62
Raul Rinken Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 60
Karl Must Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 60
Brenda Heinla Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 60
Aet Abramson Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 60
Elise Keskpaik Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 60
Carmen Oroperv Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 60
Erki Baumann Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 60
Rait Valgma Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 60
Ats-Mati Laes Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 60
Karl Joeste Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 60
Elis Tiivoja Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 60
Igor Kozlovski Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass Deniss Pylkin 60
Silver Kera Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 60
Toom Lõhmus Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 60
Markus Palo Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 60
Mark Pedoson Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 60
Rasmus Soome Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 60
Martin Theo Malk Virtsu Põhikool 9. klass Siivi Jõgi 60
Hell Viitkar Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 60
Tanel Rentik Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 59
Märten Puust Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 59
Ago Ambur Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 59
Rasmus Lõhmus Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 59
Henrik Innos Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 59
Maksim Petrikin Sakala Eragümnaasium 10. klass Rita Izjumskaja 59
Rodion Rõbakov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 59
Stefan Juhanson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 59
Ragnar Luga Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 59
Ly Kuudeberg Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 59
Raili Hahndorf Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 59
Reiko Gregor Ruuda Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 59
Pilleriin Paavo Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 59
Kristin Metsmaa Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 59
Lise Vaher Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 58
Ellen Lääne Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 58
Kenneth Tuul Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 58
Kaur Paarop Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 58
Jan Belik Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 57
Helene Lainemäe Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 57
Sisi Carmen Haamer Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 57
Triin Siim Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 57
Artur Vainu Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 57
Argo Hansen Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 57
Helen Kikkas Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 57
Nancy Põlluste Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 57
Arno Humal Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 56
Trevor Kallaste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 56
Triin Jaansalu Tõrva Gümnaasium 9. klass Katrin Kalamees 56
Evelina Gretško Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 56
Maria Häling Tartu Erakool 9. klass Eva-Mari Luts 56
Rosemary Pree Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 56
Maali Ojasalu Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 56
Sveta Frolova Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 55
Oleg Nikulin Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Vladimir Runin 54
Artjom Issaev Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 54
Kirill Koževin Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 54
Aleksander Fadejev Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 54
Mihail Konovalkin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 54
Liana Nikolaeva Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 54
Denis Bilkins Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass Oksana Rassa 54
Andre Sinisalu Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 54
Alexander Linnamäe Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 54
Risto Vettik Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 54
Omari Loid Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 54
Laura Torri Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 54
Silver Kirotar Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 54
Karolin Kelpman Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 54
Maria Leping Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 54
Ingrid Väling Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 54
Mihkel Kaarel Raidal Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 54
Sandra Eensoo Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 54
Henri Ilumets Tääksi Põhikool 9. klass Jüri Sulg 54
Jaak Joonas Keldoja Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 54
Helen Pedaspuu Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 54
Inna Levina Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 54
Merit Rebase Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 54
Timo Tali Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 54
Juss Jürisoo Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 54
Andris Treimanis Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 54
Norman Ilumets Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 54
Henri Maalmann Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 54
Ralf Sild Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 54
Urmo Pink Virtsu Põhikool 9. klass Siivi Jõgi 54
Johanna Habicht Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 54
Marcus Kiisa Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 53
Kenert Lille Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 53
Sandra Loo Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 53
Anti Kaar Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 53
Margo Mets Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 53
Gertrud Kannel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 53
Silver Reinaas Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 53
Henry Laur Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 53
Marten Visnap Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 53
Eliise Kristiine Elias Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 53
Enrico Ojaperv Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 53
Johan Raimond Anzov Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 53
Mikk Paju Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 53
Daniel Rüsse Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 53
Krista Müil Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 53
Henrik Sepp Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 53
Allan Randmaa Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 53
Kevin Trevor Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 53
Mihkel Roomet Null-kool 10. klass Inga Petuhhov 53
Tiit Piibeleht Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 53
Kristin Vaisma Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 53
Nikita Epštein Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 53
Nikita Vinokurov Sakala Eragümnaasium 9. klass Rita Izjumskaja 53
Maria Plotnikova Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass Oksana Rassa 53
Sanja Brorovkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 53
Timur Valitov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 53
Denis Zelentsov Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 53
Darja Sergejeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 53
Olja Demina Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 53
Oleg Kemenev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 53
Vager Alllar Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 53
Anton Tsizov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass Julia Ratšinskaja 53
Angelina Polštšikova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 53
Aksel Allas Viljandi Jakobsoni Kool 9. klass Kaja Lõuna 52
Rebeca Lichtfeldt Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 52
Henri Kahver Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 52
Steven Klement Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 52
Gertrud Einmann Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 51
Jaanika Juntson Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 51
Gustav Juurikas Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 51
Elis Märks Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 51
Mariann Liigand Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 51
William Vaask Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 51
Kert Männik Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 51
Karl Markus Villemson Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 51
Kaspar Romulus Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 51
Mihkel Jõgever Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 51
Mikk Märtson Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 51
Karl Joonas Volke Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 51
Anton Šatalov Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 51
Mattias Tõnisson Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 51
Sergei Kukuskin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 51
Andrei Vavilov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 51
Savva Lesihhin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 51
Svetlana Vinokurova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 51
Simona Kuzmenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 51
Bogdan Gavrilov Sakala Eragümnaasium 9. klass Rita Izjumskaja 50
Stepan Lešihhin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 50
Fjodor Smeritševski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 50
Fjodr Tšebakov Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 50
Sergei Gontšarov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 50
Stas Vavilov Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass Deniss Pylkin 50
Alisa Efendijeva Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 50
Vova Makarov Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 50
Mariann Võhmar Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 50
Teele Talts Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 50
Erik Salusoo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 50
Merily Taras Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 50
Laura Rähni Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 50
Anu Jaagosild Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 50
Markus Somp Muu asutus 10. klass Inga Petuhhov 50
Taavi Kreem Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 50
Joel Viskov Tõrva Gümnaasium 9. klass Katrin Kalamees 50
Kaarel Kengsepp Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 50
Lele Saarts Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 50
Janeli Pelska Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 50
Helena Pahtma Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 50
Valdur Kullerkupp Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 50
Andry Nõols Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 49
Annemai Avingu Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 49
Mikk Kull Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 49
Rasmus Kaver Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 49
Marthen-Patrik Kummer Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 49
Karmen Kõrnas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 48
Kai-Riin Karro Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 48
Kaspar Mätas Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 48
Kristin Lisette Jõgiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 48
Kaisa Sander Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 48
Anett Mikvere Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 48
Sander Rebane Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 48
Karina Raudsik Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 48
Kadri-Ann Kallas Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 48
Maria Yastrebinskaya Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 48
Linda Freienthal Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 48
Artur Hiielo Tartu Descartes'i Lütseum 10.k klass Tõnis Eelma 48
Hanna Kuresaar Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 48
Denis Rastorgujev Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 48
Martin Ain Riid Laagri Kool 9. klass Kairi Vahtramäe 48
Arthur Luste - Itchev Tapa Gümnaasium 10. klass Villu Varblane 48
Sten-Erik Maalinn Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 48
Liis Luude Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 48
Joonas Tomingas Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 48
Ronald Ruusa Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 48
Laura Laks Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 48
Karl Pohla Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 48
Urmas Sapar Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 48
Andri Naarits Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 48
Jorma Jürisaar Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 48
Rauno Neito Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 48
Vahur Viisileht Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 48
Meelis Utt Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 48
Birgit Kuslap Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 48
Elisabeth Küttim Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 48
Ingmar Ignatenko Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 48
Liilia Part Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 48
Sten Piirimägi Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 48
Lembi Caroline Nohrin Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 48
Samuel Põldaru Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 48
Elizabeth Drajeva Sakala Eragümnaasium 10. klass Rita Izjumskaja 48
Ksenia Beljajeva Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 48
Anne Kuzmitski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 48
Aleksei Mitrjagin Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 48
Sergei Podoljak Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 48
Sofia Pereskoka Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 48
Artemi Beljakov Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 48
Jaroslav Stadnitšenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 48
Andrei Babkin Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 48
Anton Sauh Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 48
Vanja Pimenov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass Julia Ratšinskaja 47
Anna Golubeva Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 47
Maksimilian Korosteljov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 47
Maria Jemeljanova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 47
Andrei Uljahin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 47
Vitali Starostenko Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 47
Ekaterina Podpovedkina Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 47
Aleksandr Russak Maardu Gümnaasium 10. klass Maria Ivanova 47
Kristian Nefjodov Sakala Eragümnaasium 9. klass Rita Izjumskaja 47
Viktoria Mazur Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass Julia Ratšinskaja 47
Edward Kostjuk Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass Julia Ratšinskaja 47
Andrei Mirontsuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 47
Maksim Andrejev Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 47
Olga Botsarova Narva Humanitaargümnaasium 10. klass Valeria Nazarova 47
Nikita Konstantinov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 47
Ilja Šavšin Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 47
Stas Fadejev Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 47
Jevgeni Bogdanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass Oksana Rassa 47
Nikolaj Poljakov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 47
Igor Gurenko Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 47
Daina Arfanova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 47
Andri Parvelo Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 47
Mario Kool Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 47
Markus Ilves Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 47
Arles Egert Lelle Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 47
Hendrik Pedajas Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 47
Karl Karpov Tõrva Gümnaasium 9. klass Katrin Kalamees 47
Mait Nõulik Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 47
Elisabeth Lember Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 47
Jürgen Luht Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 47
Steven Saarnak Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 47
Triinu Bergmann Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 47
Laura Lokko Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 47
Sander Kütisaar Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 47
Tarmo Kullas Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 47
Hubert Piikov Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 47
Jaanika Unt Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 47
Jan Ilves Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 47
Rasmus Kilp Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 47
Uku Raudsepp Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 47
Kärt Koolmann Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 47
Elina Riisalu Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 47
Raigo Pennula Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 47
Raili Laanemets Kohtla Põhikool 9. klass Tatjana Tambovtseva 47
Lisann Mikson Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 47
Oliver Vilu Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 47
Mark-Robert Maisuradze Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 47
Kristjan-Eric Lääne Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 47
Lauri Olesk Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 47
Martin Ristal Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 47
Joanna Kurvits Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 47
Karl Urbanik Antsla Gümnaasium 9. klass Maris Hanimägi 47
Henri Pill Rakvere Gümnaasium 10. klass Ly Unt 47
Ignas Koit Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 47
Stanislav Ivanov Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 47
Lisett Liblekas Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 47
Helena Õunapuu Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 46
Eero Puusepp Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 46
Rando Võsamaa Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 46
Karl Kaju Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 46
Siim Kuusküll Muu asutus 10. klass Inga Petuhhov 46
Richard Russ Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 46
Erih Karasevitš Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 46
Konstantin Kaditšenko Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 45
Daniel Koltsov Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass Oksana Rassa 45
Jan Puikonen Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 45
Karmen Alamets Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 45
Alice Klaus Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 45
Jaak Kaljula Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 45
Kätriin Julle Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 45
Reigo Sinisalu Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 45
Inga Iljina Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 45
Kelly Lohk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 45
Rasmus Born Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 45
Markus Põlluste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 45
Kevin Piilbak Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 45
Kristin Jänes Tõrva Gümnaasium 9. klass Katrin Kalamees 45
Raul Marjama Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 45
Arthur Taavet Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 45
Ken Erk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 45
Andreas Rebane Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 45
Rain Varblane Tapa Gümnaasium 10. klass Villu Varblane 45
Henry Laanemets Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 45
Kaspar Põder Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 45
Janeli Kontkar Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 45
Ollu Revika Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 44
Elisabeth Karner Tallinna 21. Kool 9. klass Natalia Samoilenko 44
Maarja Enumäe Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 44
Martin Aasmäe Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 44
Maarja Pertel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 44
Joanna Jürimäe Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 44
Rosiine Vaga Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 44
Lars Johannes Sissas Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 44
Emil Kaur Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 44
Ken Pähn Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 44
Kadi Sagor Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 44
Allan Katsmasov Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 44
Carl Zibo Kiltsi Põhikool 9. klass Kati Hiir 44
Elina Spelman Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 44
Vjatšeslav Ivašov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 44
Maria Gratsova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 44
Jana Krivonossova Narva Humanitaargümnaasium 10. klass Valeria Nazarova 44
Edvin Grigel Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass Julia Ratšinskaja 44
Andrei Kozemjakov Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 44
Viktor Antipov Narva Humanitaargümnaasium 10. klass Valeria Nazarova 44
Vika Terehhova Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 44
Sergei Šuvalov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 44
Darja Smirnova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 44
Viktoria Baran Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass Deniss Pylkin 44
Aleksandr Kožemjakin Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass Oksana Rassa 43
Igor Mašin Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 43
Siim Sams Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 43
Marten Liivak Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 43
Joel Roots Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 43
Kristo Vinogradov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 43
Liina Ots Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 43
Ludvig Leis Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 42
Priit Lehis Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 42
Annabel Lepiste Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 42
Jevgenija Martõnova Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 42
Kristjan Vedler Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 42
Annaliisa Post Emmaste Põhikool 9. klass Margus Sõmer 42
Egert-Gerret Kreek Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 42
Keily Pärn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 42
Marie Jõgi Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 42
Marianna Mihailenko Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 42
Teet Triisa Laagri Kool 9. klass Kairi Vahtramäe 42
Kaspar Plaat Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 42
Kristjan Kingo Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 42
Jarl Teesalu Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 42
Mirjam Lige Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 42
Liis Trauser Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 42
Aap Kirsel Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 42
Adel Tiisler Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 42
Heilis Veesaar Tõrva Gümnaasium 9. klass Katrin Kalamees 42
Leiki Lahtvee Krootuse Põhikool 9. klass Rita Punning 42
Taavid Mikomägi Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 42
Alari Linnaste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 42
Ilja Artemjev Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 42
Karl Reispass Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 42
Rihard Soodla Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 42
Martin Žuravljov Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 42
Maikel Ingver Antsla Gümnaasium 9. klass Maris Hanimägi 42
Hergi Ruut Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 42
Jorgen Vaga Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 42
Laura Pärnak Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 42
Ats Liinamäe Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 42
Irina Lukitšova Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 42
Mikk Laanes Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 42
Marko Kullam Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 42
Joosep Liiv Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 42
Reimo Pallaste Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 42
Rutmar Koger Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 42
Gert Puskar Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 42
Anu Roots Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 42
Viktoria Менив Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 42
Nikita Vlassenkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass Julia Ratšinskaja 42
Mark Sadejev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass Julia Ratšinskaja 42
Andres Pajuste Null-kool 10. klass Valeria Nazarova 42
Jevgeni Kalinjuk Narva Humanitaargümnaasium 10. klass Valeria Nazarova 42
Margarita Vladimirskaja Narva Humanitaargümnaasium 10. klass Valeria Nazarova 42
Andrei Kovaljov Narva Humanitaargümnaasium 10. klass Valeria Nazarova 42
Герман Rupski Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 42
Svetlana Kozikova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 42
Katja Anikina Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 42
Aleksandr Drozdov Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 42
Aljona Sõtšjova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 42
Dmitri Dobrovolski Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 42
Kristina Orlova Narva Humanitaargümnaasium 10. klass Valeria Nazarova 42
Oleg Kartasov Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 42
Andrei Kondarasev Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass Deniss Pylkin 41
Saša Judin Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 41
Jaana Harjula Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 41
Aljona Kruglova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 41
German Suhharukov Sillamäe Vanalinna Kool 10. klass Valeria Nazarova 41
Artjom Jerkvania Narva Humanitaargümnaasium 10. klass Valeria Nazarova 41
Julja Antipova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 41
Emil Varnomasing Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 41
Konstantin Butkovskii Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 41
Zenja Kondratjev Sakala Eragümnaasium 10. klass Rita Izjumskaja 41
Maksim Russu Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 41
Dmitrii Rõndin Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 41
Olga Tsvetkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass Julia Ratšinskaja 41
Ksenia Bogdanova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 41
Ramil Semjonov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 41
Anita Vassiljeva Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 41
Karina Grigorjeva Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 41
Anna Truktanova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 41
Sasa Gurin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 41
Aleksei Sotnitsenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 41
Anna Urban Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 41
Kerli Heilu Virtsu Põhikool 9. klass Siivi Jõgi 41
Sven Pärkson Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 41
Karl Lumi Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 41
Tauri Tamm Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 41
Jaanes Oras Vasta Põhikool 9. klass Maarika kivi 41
Kerttu Rannik Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 41
Joanna Jakobson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 41
Birgith Zupping Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 41
Leete Vilimaa Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 41
Kaur Kriiva Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 41
Robert Piiskoppel Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 41
Edvard Paas Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 41
Katariina Kisand Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 41
Andreas Viljarand Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 41
Kristo Oja Tõrva Gümnaasium 10. klass Katrin Kalamees 41
Andreas Samuel Viimsi Keskkool 10. klass Inga Petuhhov 41
Merilin Kõrnas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 41
Jakob Juks Krootuse Põhikool 9. klass Rita Punning 41
Mihkel Tralla Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 41
Steven Lippmaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 41
Anni Brett Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 41
Siim Anderson Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 41
Emil Kuldsaar Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 41
Marko Jakimenko Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 41
Liisi Lõhmus Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 41
Kaisa-Kristi Kruuspak Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 41
Reigo Rosenberg Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 41
Arnold Abel Vasta Põhikool 9. klass Maarika kivi 41
Erika Terras Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 41
Klaarika Smirnova Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 41
Pääsu Silme Vilbaste Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 41
Taavi Martoja Tallinna Rahumäe Põhikool 10. klass Inga Petuhhov 41
Riivo Ilisson Tõrva Gümnaasium 10. klass Katrin Kalamees 41
Annamaria Rennel Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 41
Konstantin Rešetjuk Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 41
Hanna Vaide Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 41
Silvo Ilves Tõrva Gümnaasium 10. klass Katrin Kalamees 41
Hans Kask Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 41
Geitrud Kursk Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 41
Hendrik Kiristaja Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 41
Martin Kork Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 41
Martin Sõgel Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 41
Oskar Ilves Viljandi Jakobsoni Kool 9. klass Kaja Lõuna 40
Triinu Sala Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 40
Elina-Emiilie Leht Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 40
Kevin Sults Tõrva Gümnaasium 9. klass Katrin Kalamees 40
Steven Juks Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 40
Martin Ringenberg Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 40
Tõnis Teder Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 40
Martin Nikolajev Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 40
Alina Lerner Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 40
Anton Konovalov Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 40
Juliana Tsvetkova Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 40
Daniil Ševtšov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 40
Anton Ivanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass Oksana Rassa 39
Aleksei Zazulja Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 39
- Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 39
Vladislav Matsnev Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 39
Diana Jakobutsa Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 39
Daniil Leontjev Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 39
Viktorija Kolmõkova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 39
Alina Linask Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 39
Eero Valistu Tääksi Põhikool 9. klass Jüri Sulg 39
Ergo Kukk Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 39
Janari Parts Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 39
Kirsten Kiholane Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 39
Jane Liise Nurk Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 39
Gerda Raam Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 39
Eveli Adamson Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 39
Allar Kivi Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 39
Saara V Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 39
Maria Ennok Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 39
Elis Kukk Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 39
Ardo Koronen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass Taimi Dreier 38
Egert Tomingas Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 38
Pav Kar Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 38
Sarah Särav Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 38
Maarja Ots Antsla Gümnaasium 9. klass Maris Hanimägi 38
Daigi-Riin Pokbinder Krootuse Põhikool 9. klass Rita Punning 38
Anna-Marie Jakobson Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 38
Aljona Premudrova Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 38
Kelly Sule Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 38
Getter Anett Arro Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 38
Sten Palm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 38
Maarjo Põder Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 38
Siim Kulp Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 38
Mait Raba Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass Taimi Dreier 38
Natali Slabospitskaja Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 38
Getter Silm Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 38
Merike Laud Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 38
Marek Kivitalo Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 38
Tanel Falberg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 38
Elinor Onga Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 38
Ardo Jõevere Antsla Gümnaasium 9. klass Maris Hanimägi 38
Maksim Kuzmin Null-kool 10. klass Valeria Nazarova 38
Valeria Rõõm Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 38
Ahmatov Nikita Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 38
Mark Dudorin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 38
Angelika Kokunko Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 38
Daša Litvinova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 38
Pavel Gladkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 38
Anna-Maria Gorohova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 38
Marina Sokolova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 38
Anastasia Tšagina Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 38
Saša Zverev Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass Aljona Leokina 38
Edgar Kolesnikov Narva Humanitaargümnaasium 10. klass Valeria Nazarova 38
Erika Demjanjuk Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 37
Maksim Saveljev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10. klass Julia Ratšinskaja 37
Anna Šved Karjamaa Gümnaasium 9. klass Svetlana Dorofejeva 37
Karin Kverfeld Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 37
Valeria Klimova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 37
Aana-Liisa Kaste Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 37
Pamela Kristin Kajakas Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 37
Roger Jurman Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 37
Rauno Valk Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 37
Jekaterina Moltšanova Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 37
Julia Kalasnikova Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 37
Raul Markus Kivisalu Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 36
Sten Pavelson Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 36
Ranno Mäesepp Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 36
Maarja-Liis Mägi Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 36
Marko Orlov Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 36
Julius Piatkowski Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 36
Tormi Torn Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 36
Timo Vares Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 36
Minna Ots Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 36
Reinart Loidap Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 36
Eliisbeth Melts Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 36
Uku Holts Krootuse Põhikool 9. klass Rita Punning 36
Veli Vaigur Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 36
Gregor Kiin Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 36
Ander Peedumäe Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 36
Laura Ristla Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 36
Kaarel Mikk Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 36
Geit Vinglas Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 36
Anna-Maria Otsa Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 36
Sten-Sander Saar Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 36
Ragnar Slentsuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 36
Martin Rondo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 36
Kevin Rannu Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 36
Märt Rosenfeldt Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 36
Laura Sekk Kohtla Põhikool 9. klass Tatjana Tambovtseva 36
Kaarel Mark Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 36
Joosep Kaskema Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 36
Kaari Käsper Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 36
Margus Leesik Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 36
Elo Kõiv Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 36
Sten Raadel Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 36
Ly Noobel Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 36
Rimo Esko Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 36
Darja Kriulina Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 36
Veronika Zerdeva Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 36
Karina Samigullina Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 36
Aleksei Murohh Tallinna Läänemere Gümnaasium 10.k klass Elena Vinogradova 36
Devid Burov Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 36
Vivian Leedjarv Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 36
Mihhail Suvalov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 36
Arina Budanova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 36
Anja Bilõtš Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 36
Valeria Nazarova Narva Humanitaargümnaasium Õpetaja Valeria Nazarova 36 väljaspool vanuserühma
Andrei Suhhodol Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 36
Vladislav Maksimov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 36
Aleksandra Aleksejeva Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 36
Nikita Lošak Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 36
Liza Rimmi Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 36
Janika Kuusemets Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 36
Anatoli Martõnov Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 36
Ronald Kimask Karjamaa Gümnaasium 9. klass Svetlana Dorofejeva 36
Alina Malkevits Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 36
Jelizaveta Kjarner Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 36
Ksenia Nepotšatova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 36
Karina Rjabova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 36
Viktoria Titova Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 35
Aleksandr Juskov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 35
Poma Koroljov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 35
Anja Polišuk Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 35
Kristina Kravtsova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 35
Jelizaveta Kuhta Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 35
Liza Beljakova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 35
Vlad Põrjajev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 35
Mark Stsjogolev Sakala Eragümnaasium 10. klass Rita Izjumskaja 35
Diana Vdovenkova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 35
Diana Skatškova Sakala Eragümnaasium 10. klass Rita Izjumskaja 35
Eduard Mekšun Sakala Eragümnaasium 9. klass Rita Izjumskaja 35
Daniel Gritsevski Sakala Eragümnaasium 9. klass Rita Izjumskaja 35
Sergei Jaštšuk Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass Oksana Rassa 35
Anna Jakovleva Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 35
Angelina Name Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass Aljona Leokina 35
Roland Rebane Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 35
Ksenia Korolkova Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 35
Denis Kempa Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 35
Andrei Minejev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 35
Max Brezgin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 35
Leonard Jors Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 35
Nikita Murin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 35
Polina Baranova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 35
Kadi Jürimäe Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 35
Polina Tsvetkova Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 35
Kelly Kullamaa Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 35
Jonathan Räni Tallinna Tehnikagümnaasium Täiskasvanu Marina Kurvits 35 väljaspool vanuserühma
Tauri Ott Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 35
Kätlin Maran Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 35
Ranne Kuldmaa Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 35
Artur Tammiste Kohtla Põhikool 9. klass Tatjana Tambovtseva 35
Elina Tilk Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 35
Relle Undrus Antsla Gümnaasium 9. klass Maris Hanimägi 35
Anneli Kalgre Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 35
Egert Soover Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 35
Tuule Sireli Mäe Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 35
Kevin Varblane Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 35
Reino Pallaste Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 35
Aron Omberg Muu asutus 10. klass Inga Petuhhov 35
Valdur Laud Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 35
Martin Rebane Viljandi Jakobsoni Kool 9. klass Kaja Lõuna 35
Heiti Ehrpais Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 35
Matthias Markus Tõrva Gümnaasium 10. klass Katrin Kalamees 35
Richard Lätt Kiltsi Põhikool 9. klass Kati Hiir 35
Rebecka Ester Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 35
Mihkel Sari Võnnu Keskkool 10. klass Taimi Tamm-Vask 35
Harles Ojamaa Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 35
Kertjan Novek Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 35
Fred Kasemaa Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 35
Hannes Teidla Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 35
Ragne Mõisama Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 35
Heglis Roosima Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 35
Marii Kender Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 35
Kert Kuusalu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 35
Kärolin Puusild Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 35
Karl Kevin Klais Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 35
Emil Grubi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 35
Edgar Kure Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 35
Juulika Siimann Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 35
Anne-Mary Läll Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 35
Raul Volmer Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 35
Grete Liis Nagelmann Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 35
Jürgen Kolk Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 35
Nastja Paulman Muu asutus 9. klass Aivar Metsaveer 35
Joosep Podelsky Liivalaia Gümnaasium 10. klass Marika Reinmets 35
Martin Steinburg Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 35
Marko Tolbuzov Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 35
Kaidi Mahlapuu Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 35
Maris Kahri Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 35
Erki Nelk Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 35
Aigar Iprus Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 35
Martin Vaagert Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 35
Victor Bahtinov Olen kodune Täiskasvanu Aivar Metsaveer 35 väljaspool vanuserühma
Getri Virula Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 35
Gerli Virves Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 35
Katrina Oja Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 35
Triinu Olmre Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 35
Rebecca Okk Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 35
Karl-Richard Sänna Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 35
Carina Potagin Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 35
Ott Liivaru Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 35
Eldar Tsekapibzev Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 35
Marie-Mädli Kivimäe Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 35
Jennifer Leiten Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 35
Aleksander Kohlap Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 35
Katrin Pindre Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 35
Anna Tsap Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 35
Ott Vikat Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 35
Robin Valting Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 34
Toomas Kürsa Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 34
Birgit Laupä Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 34
Siim Muru Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 34
Karmen Nurmits Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 34
Jelena Makarova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 34
Ilona Šumaher Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 34
Alina Romanова Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 34
Anton Muižis Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 34
Maksim Dolgitški Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 33
Ilja Medvedev Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 33
Elizaveta Annik Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 33
Jelena Dikopavlenko Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 33
Maksim Ševtsov Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 33
Evelina Zasuhina Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 33
Angelina Saluhhina Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 33
Andrei Matvejev Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass Oksana Rassa 33
Anastasia Berdega Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 33
Sven Veskijärv Tõrva Gümnaasium 10. klass Katrin Kalamees 33
Kaspar Kiisk Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 33
Alar Okas Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 33
Kerttu Mölder Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 33
Maarja-Liis Rüütel Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 33
Tõnu Koll Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 33
Erlend Alasild Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 33
Krista Kurvet Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 33
Kristofer Paulberg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 32
Alic Kaar Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 32
Andzei Veidenbaum Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 32
Annika Laanemets Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 32
Rain Mürkhain Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 32
Stefan Kaibald Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 32
Hanna Rimm Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 32
Viktoria Turavaite Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 32
Marion Pontus Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 32
Ago Jaani Tõrva Gümnaasium 9. klass Katrin Kalamees 32
Kertu Saviots Virtsu Põhikool 9. klass Siivi Jõgi 32
Romas Christofer Savir Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 32
Kristina Tillart Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 32
Kristjan Rammu Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 32
Katrin Eek Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 32
William Rummel Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 32
Birgit Bamberg Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 32
Kaira Pruus Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 32
Sander Lillestik Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 32
Kaka Pea Tallinna Kuristiku Gümnaasium Täiskasvanu Aivar Metsaveer 32 väljaspool vanuserühma
Merilin Laud Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 32
Kristjan Kängsepp Kohtla Põhikool 9. klass Tatjana Tambovtseva 32
Anna Solts Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 32
Mihhail Brodski Kohtla Põhikool 9. klass Tatjana Tambovtseva 32
Romeo Toodu Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 32
Ats Erm Antsla Gümnaasium 9. klass Maris Hanimägi 32
Sergej Galannov Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 32
Ilja Zemets Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 32
Valeria Larina Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 32
Daniila Zavihonov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 32
Ksenija Vilenson Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 32
Marina Dogadova Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 32
Maks Popov Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 32
Aleksei Kondratjev Maardu Gümnaasium 10. klass Maria Ivanova 32
Veronika Hobta Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 32
Margarita Solovova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 32
Juri Gagarin Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 32
Nastja Piirainen Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 32
Vladislav Veretjuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 32
Jevgeni Fanfora Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 32
Anastasia Novoseltseva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 32
Maksim Tkatšenko Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 32
Kristian Prost Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 32
Anželika Matvejuk Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 32
Igor Fatkov Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 32
Andrei Salinin Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 32
Annika Demtšenko Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass Aljona Leokina 32
Svetlana Samsonova Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 32
Aleksei Jurin Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass Deniss Pylkin 32
Tatjana Klišova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 31
Anželika Fedoruk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 31
Dmitri Kondratjev Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 31
Denis Butt Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 31
Dmitri Mihailov Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 31
Kreetu Traat Krootuse Põhikool 9. klass Rita Punning 31
Kaisa Teele Oja Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 31
Janek Hanson Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 31
Joonas Sisask Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 31
Steven Keldrema Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 31
Jan Imre Reimo Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 31
Martin Kokk Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 31
Gerli Eltermaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 31
Liisa Ernesaks Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 31
Sander Jagnitš Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 31
Janely Vunder Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 31
Kristin Rossmann Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 30
Dagne Pihel Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 30
Henri Kopra Tallinna 21. Kool 9. klass Natalia Samoilenko 30
Ronja Liis Tamm Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 30
Andra Raja Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 30
Anu Kärner Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 30
Ethel Ütsmuts Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 30
Merili Männilaan Virtsu Põhikool 9. klass Siivi Jõgi 30
Karlote Kiissa Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 30
Carolin Kattel Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 30
Karina Suik Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 30
Evely Väin Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 30
Renee Gustsson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 30
Gerda Raag Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 30
Jaan Rebel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 30
Allan Leigri Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 30
Andri Rohtla Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 30
Kristjan Ader Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 30
Kert Soitu Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 30
Laura Berget Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 30
Merili Algo Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 30
Mirko Allik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 30
Liisa Lepasaar Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 30
Teet Ottin Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 30
Mariliis Tuisk Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 30
Karl-Martin Klooster Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 30
Kairi Heinaste Kohtla Põhikool 9. klass Tatjana Tambovtseva 30
Jaan Paljak Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 30
Caroline Tatter Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 30
Siiri Sepp Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 30
Erik Haamer Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 30
Caroly Kaljumäe Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 30
Daniel Eelmaa Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 30
Dajana Kask Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 30
Rauno Taaksalu Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 30
Emil Iga Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 30
Johanna Järve Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 30
Liis Aleksejeva Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 30
Adelina Kulkova Kohtla Põhikool 9. klass Tatjana Tambovtseva 30
Valeria Aleinikova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 30
Olga Bukatova Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 30
Anna Šarkoba Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 30
Danik Kudiev Karjamaa Gümnaasium 9. klass Svetlana Dorofejeva 30
Arno Ild Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 30
Anton Baranovsi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 30
Julia Kotskina Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 30
Anastasia Baglaeva Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 30
Veroonika Oja Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 30
Alina Karsten Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 30
Vladimir Krestinin Tallinna Läänemere Gümnaasium 10.k klass Elena Vinogradova 30
Gleb Rimmel Tallinna Läänemere Gümnaasium 10.k klass Elena Vinogradova 30
Anna Zurbenko Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 29
Maksim Tšernjakov Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 29
Valeria Baškatova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 29
Ruslan Nesterov Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass Deniss Pylkin 29
Lera Suvorova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 29
Artjom Dreljov Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 29
Ireen Komarova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 29
Mihhail Jaskov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 29
Angelina Strelkova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 29
Žanna Beilinson Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 29
Aleksandra Lebedeva Narva Humanitaargümnaasium 10. klass Valeria Nazarova 29
Anastassia Zeltser Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 29
Igor Podgainõi Sakala Eragümnaasium 9. klass Rita Izjumskaja 29
Sofja Koledenkova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 29
Marjan Stark Sakala Eragümnaasium 9. klass Rita Izjumskaja 29
Mark Stambler Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 29
Jessica Must Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 29
Polina Tšelnokova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 29
Gordei Korjak Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass Deniss Pylkin 29
Sandra Kozlovskaja Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 29
Marina Baklanova Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 29
Maksim Mihhaljuk Sakala Eragümnaasium 10. klass Rita Izjumskaja 29
Artur Risuhin Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 29
Veronika Spiljova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 29
Karina Politanova Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 29
Nikita Kruglov Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 29
Marek Kangur Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 29
Lauriina Vastisson Vasta Põhikool 9. klass Maarika kivi 29
Angela Aasa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 29
Salme Ojap Tõrva Gümnaasium 10. klass Katrin Kalamees 29
Madlen Müür Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 29
Triin Roodja Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 29
Kairi Mikelsaar Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 29
Anneli Leesment Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 29
Jürgen Laars Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 29
Heleri Härk Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 29
Kedy Kangrumöldri Antsla Gümnaasium 9. klass Maris Hanimägi 29
Britt Hango Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 29
Stina Veek Virtsu Põhikool 9. klass Siivi Jõgi 29
Elisa Põldma Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 29
Silver Roosioja Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 29
Sandra Ruus Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 29
Andrea Kliimand Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 29
Annela Pindis Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 29
Rainis Olen Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 29
Casper Ottens Kiltsi Põhikool 9. klass Kati Hiir 29
Daniel Lahtvee Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 29
Oliver Lauri Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 29
Rudolf Ristkok Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 29
Kaisa-Kairit Kirsimaa Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 29
Krislin Ots Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 29
Vazgen Dovlatbekjan Liivalaia Gümnaasium 10. klass Marika Reinmets 29
Joosep Raiend Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 29
Einar Linde Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 29
Mark Kitsas Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 29
Olivia Ainso Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 29
Johanna Christjanson Tallinna Tehnikagümnaasium Täiskasvanu Marina Kurvits 29 väljaspool vanuserühma
Kaisa Annuk Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 29
Maali Timpka Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 29
Artur Laherand Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 29
Liis Lass Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 29
Laura Martin Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 29
Cäroly Ristmägi Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 29
Taavet Palmiste Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 29
Robin-Dein Semmel Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 29
Ott Leitham Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 29
Jessika Buht Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 29
Katrin Vakulskaja Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 29
Janno Joala Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 29
Aivo Jõeleht Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 29
Anastassia Gabrukevitš Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 29
Laura Tammiste Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 29
Greete Eskor Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 29
Grete Enn Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 29
Magdalena Žoržoliani Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 29
Linda-Riin Võeras Gustav Adolfi Gümnaasium 10. klass Ingrid Maadvere 29
Maige Mitt Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 29
Ranno Rannamäe Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 29
Angeelika Koit Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 28
Karl Kivisto Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 28
Kaarel Kaareste Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 28
Kaspar Kanne Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 28
Kennet Kukk Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 28
Merilin Unt Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 28
Ilja Russakov Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass Deniss Pylkin 28
Maksim Ossipov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 28
Anna Tšegotova Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass Oksana Rassa 28
Jekaterina Grudina Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 28
Denis Dudarev Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 28
Alina Baidukenova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 28
Geirgi Montik Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 27
Daniil Petrovitš Tallinna Läänemere Gümnaasium 10.k klass Elena Vinogradova 27
Aliina Gorjatseva Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 27
Denis Tselovalnikov Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 27
Margarita Sidorenko Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 27
Alver Palk Võnnu Keskkool 9. klass Taimi Tamm-Vask 27
Marko Ranna Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 27
Markus Sokk Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 27
Fred Uduste Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 27
Tauri Laanesaar Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 27
Adelia Nugis Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 27
Karel Kristel Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 27
Jarno Koronen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass Taimi Dreier 26
Teet Ahelik Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 26
Maria Tänavots Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 26
Taavi Müts Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 26
Andres Nigols Tallinna Reaalkool 10. klass Inga Petuhhov 26
Siim Müürisepp Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 26
Sten Talisaar Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 26
Liisa Anier Antsla Gümnaasium 9. klass Maris Hanimägi 26
Rait Rehemets Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 26
Kristi Toom Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 26
Jaan Tover Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 26
Helen Hendrikson Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 26
Teivid-Aloi Tuule Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass Taimi Dreier 26
Jagnar Lepp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 26
Karl-Diedrich Rennel Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 26
Karina Trofimov Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 26
Christina Ojasoo Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 26
Raimond Tribuntsov Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 26
Sirelin Sasi Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 26
Katre Mäekivi Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 26
Hans Neelokse Vasta Põhikool 9. klass Maarika kivi 26
Aleks Vlassenkov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 26
Aleksander Aare Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 26
Mark Tšermenjov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 10. klass Aivar Metsaveer 26
Olga Lilleberg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 26
Caroly Kondel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass Taimi Dreier 26
Jegor Kolesnikov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 26
Daša - Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 26
Anna Bulavenko Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass Aljona Leokina 26
Julia Filatova Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass Aljona Leokina 26
Darja Šestakova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 26
Alina Naumova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 26
Anastasia Potapova Tapa Vene Gümnaasium 10. klass Jelena Jakovleva 26
Anton Jevdokimov Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass Deniss Pylkin 26
Andrii Listšuk Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 26
Miha Nikiforov Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 26
Roman Semjonov Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 26
Alina Semjonova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 26
Aleksandra Kozikova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 26
Sonja Butenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 26
Kristina Tšapurina Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 26
Roma James Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 26
Semjon Fortigin Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 26
Aleksandr Kutepov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 26
Nicol Keremäe Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 26
Tolik Sizov Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 26
Aleksander Makarov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 26
Daša Vatševskih Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 26
Karina Klauzer Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 26
Anastassia Lipina Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 26
Mark Timošev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 26
Gleb Ivanov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 26
Pawa Galkan Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 25
Stanislav Mamutov Tallinna Läänemere Gümnaasium 10. klass Deniss Pylkin 25
Diana Rõnkevits Tapa Vene Gümnaasium 10. klass Jelena Jakovleva 25
Artjom Murnik Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 25
Einar Hallik Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 25
Liisbet Ross Tallinna Reaalkool 10. klass Kailit Taliaru 25
Andreas Malk Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 25
Kristjan Ruutma Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 25
Georg Abozenko Liivalaia Gümnaasium 10. klass Marika Reinmets 25
Lisandra Lünekund Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 25
Merlyn Jürgenson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 25
Diana Gordejuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 25
Karl Innelaur Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 25
Kristi Keir Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 24
Carolin Rääk Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 24
Hardy Klaas Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 24
Martin Raid Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 24
Kairit Kruusimägi Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 24
Gertrud Mihkelstein Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 24
Anni Pent Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 24
Maarja-Liis Linnas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 24
Ketlin Loob Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 24
Ingel-Ann Liibert Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 24
Johanna Matto Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 24
Karl Joonas Lett Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 24
Lauri Tuopi Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 24
Adele Vaks Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 24
Signe Kaunissaar Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 24
Katre Kepp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass Taimi Dreier 24
Sander-Sass Saarem Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 24
Kristjan Lõiv Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 24
Robin Luts Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 24
Gert Murd Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 24
Janno Jaanoja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 24
Taavi Loose Vasta Põhikool 9. klass Maarika kivi 24
Thomas Treu Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 24
Karl Kõverik Tõrva Gümnaasium 10. klass Katrin Kalamees 24
Oskar Piir Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 24
Marite Blankin Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 24
Raido Luhaväli Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 24
Leila Õis Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 24
Reiko Sakk Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 24
Merilin Oja Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 24
Sigrid Soosaar Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 24
Olga Smõkova Lasnamäe Vene Gümnaasium 10. klass Oksana Rassa 24
Arina Kisseljova Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 24
Daniel Tark Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 24
Marina Smirnova Karjamaa Gümnaasium 9. klass Svetlana Dorofejeva 24
Ilona Mamutova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 24
Elizaveta Seleznjova Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 24
Ženja Kuzmin Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 24
Evelina-Aleksandra Kedrova Tallinna Läänemere Gümnaasium 10.k klass Elena Vinogradova 24
Jekaterina Zimina Tallinna Läänemere Gümnaasium 10.k klass Elena Vinogradova 24
Anja Kuznetsova Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 24
Dima Mall Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 24
Kristina Rastvorova Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 24
Daniil Raid Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 24
Maksim Bronnikov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 24
Sofia Pomazan Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Vladimir Runin 24
Elina Nikolas Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 24
Anton Voronov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 24
Roman Gladkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 23
Anna Vesselkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 23
Nadešda Makarova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 23
Nataša Tsvetkova Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 23
Diana Bugajeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 23
Aleksandr Sajenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 23
Maksim Mljavov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 23
Andrei Aleksandrov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 23
Jelena Šaton Tallinna Läänemere Gümnaasium 10.k klass Elena Vinogradova 23
Anna Krušatina Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 23
Alissa Avrutina Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 23
Darja Blohina Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 23
Julia Plevako Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 23
Tiina Osinina Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 23
Lerusja Skurjatova Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 23
Lucia Kononenko Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 23
Jekaterina Bravikova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 23
Kirill Dmitrijev Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 23
Erika Vederman Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 23
Natalja Gurnik Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 23
Jekaterina Vinogradova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Vladimir Runin 23
Zenja Drobovitš Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 23
Elis Uusoja Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 23
Marleen Ruusamäe Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 23
Timo Aas Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 23
Kaisa Kuusk Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 23
Andrian Särkinen Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 23
Maarja Johanna Mägi Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 23
Andri Uibo Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 23
Geir Peep Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 23
Kelly Muttik Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 23
Kristi Lootus Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 23
Grete Viks Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 23
Marit Martin Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 23
Cauro-Caspar Kadakas Emmaste Põhikool 9. klass Margus Sõmer 23
Risto Kuuskla Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 23
Anton Lossitski Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 23
Birli Peterson Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 23
Evelin Veermets Muu asutus 10. klass Inga Petuhhov 23
Iris Elisabeth Pihelgas Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 23
Karoliine-Lisette Kõiv Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 23
Hendrik Vits Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 23
Nika Ten Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 23
Dagne Aaremäe Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 23
Johanna Ebber Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 23
Riko Petrov Vinni-Pajusti Gümnaasium 10. klass Margo Müller 23
Hendrik Putting Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 23
Karin Kurig Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 23
Jaanika Roosla Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 23
Jarmo Luik Vasta Põhikool 9. klass Maarika kivi 23
Margus Kalda Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 23
Kris Soonberg Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 23
Arthur Dominic Must Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 23
Kait Kikas Emmaste Põhikool 9. klass Margus Sõmer 23
Henri Karjus Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 23
Mihkel Balodis Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 23
Martin Post Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 23
Martin Baškatov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 23
Markus Lihtmaa Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 23
Katry Mets Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 23
Mari-Liis Matti Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 23
Aliis Aalmann Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 22
Mattis Vider Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 22
Agnes Kirss Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 22
Harles Kullik Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 22
Laura-Roberta Ründva Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 22
Arlette Arendi Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 22
Kaur Jasson Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 22
Signe Rannamäe Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 22
Reio Kink Liivalaia Gümnaasium 10. klass Marika Reinmets 22
Saša Solovjova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 22
Anton Verner Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 22
Dima Kutsarev Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 21
Uljana Makarova Narva Humanitaargümnaasium 9. klass Valeria Nazarova 21
Maksim Kamrõš Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 21
Lotta Kaups Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 21
Kaido Ratas-Pähnapuu Gustav Adolfi Gümnaasium 9. klass Ingrid Maadvere 21
Kaur Kikas Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 21
Josep Mihkels Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 21
Silvester Müür Tapa Gümnaasium 10. klass Villu Varblane 21
Jane Laan Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 21
Ken Purde Liivalaia Gümnaasium 9. klass Marika Reinmets 21
Johanna Mäits Rakvere Reaalgümnaasium Täiskasvanu Reeli Rump 21 väljaspool vanuserühma
Jorven Kurba Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 20
Eneli Veedla Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 20
Ilja Kudaibergenov Liivalaia Gümnaasium 9. klass Marika Reinmets 20
Rauno Freiberg Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 20
Andre Moroz Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 20
Kaile Mumm Tõrva Gümnaasium 9. klass Katrin Kalamees 20
Kati-Karolin Prangli Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 20
Rutt Vare Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 20
Gerda Reeder Virtsu Põhikool 9. klass Siivi Jõgi 20
Helen Birnbaum Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 20
Rauno Kadaja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 20
Regina Otsing Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 20
Karoliina Sreiberg Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 20
Kärol Veskis Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 20
Hanna Franke Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 20
Siim Kikerpuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 20
Laura Maria Puju Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 20
Gerlyn Hanimägi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 20
Kris Kattel Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 20
Sander Sambla Vasta Põhikool 9. klass Maarika kivi 20
Tauri Samodelkin Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 20
Rainer Metsküla Kohtla Põhikool 9. klass Tatjana Tambovtseva 20
Talis Tamula Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 20
Reelika Uleksin Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 20
Roland Poom Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 20
Erle Puusepp Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 20
Kristjan Valdre Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 20
Elo Sihv Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 20
Anna Karai Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 20
Aleksandra Mihailova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 20
Antonina Baljakina Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 20
Darina Zamahova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 20
Darja Sidorova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 20
Oksana Gumenjuk Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 20
Karina Kulješova Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 20
Maksim Bruskov Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 20
Katarina Gannošina Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 20
Vika Kiritsuk Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 20
Olga Smirnova Tapa Vene Gümnaasium 10. klass Jelena Jakovleva 20
Darja Jakovleva Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 20
Vlad Tomingas Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 20
Mihail Šeršunov Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 20
Oksana Harlamova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Vladimir Runin 20
Anton Korolko Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 20
Julija Nikolajeva Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 20
Jekaterina Olesk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 20
Nina Vatševskih Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 20
Jekaterina Šumilova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 20
Robert Sõerd Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 19
Maksim Zorin Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 19
Tiit Kahila Tääksi Põhikool 9. klass Jüri Sulg 19
Anne Mari Hansaar Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 19
Mihkel Paalberg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 19
Gristo Lõhmus Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 19
Diana Mets Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 19
Karl Kevin Kilm Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 19
Esper Rasmus Antson Hugo Treffneri Gümnaasium 10. klass Anneli Mägi 18
Reino Einmann Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 18
Olger Antsmaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 9. klass Kairi Osula 18
Henri Liiver Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 18
Laura Maria Tammeleht Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 18
Merily Randmaa Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 18
Marje-Liise Sillat Vasta Põhikool 9. klass Maarika kivi 18
Andreas Paltser Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 18
Johanna Luts Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 18
Kelli Rammi Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 18
Raili Rembla Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 18
Maria Kuznetsova Tallinna Läänemere Gümnaasium 10.k klass Elena Vinogradova 18
Dmitri Vinogradov Ehte Humanitaargümnaasium 10. klass Dmitri Mištšenko 18
Dmitri Kolibanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 18
Sofia Saveljeva Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Vladimir Runin 18
Evgeni Demitsev Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 18
Alina Sagdejeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 18
Sofja Petrova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 18
Anna Kovõlina Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 18
Anna Lukjantšikova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 17
Paša Šaurkin Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 17
Anastasia Nikitina Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 17
Sofia Sedõševa Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 17
Dovilja Lasman Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 17
Anastasia Smirnova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 17
Jevgeni Tarassov Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 17
Anja Maksimova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 17
Roman Bondarevski Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 17
Kärt Puusepp Tartu Veeriku Kool 9. klass Priit Pensa 17
Maarja-Liis Paap Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 17
Anar-Erik Kütsar Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 17
Marko Mast Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 17
Kätlyn Õispuu Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 17
Tähte Marjak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 9. klass Taimi Dreier 17
Agnes Veevo Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 17
Siim Simsalu Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 17
Kristin Rõzko Liivalaia Gümnaasium 10. klass Marika Reinmets 17
Jass Jürimaa Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 17
Diana Slõsenkova Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 17
Ragnar Küüsmaa Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 17
Kristiina Kollom Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 17
Rando Randma Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 17
Andrian Veske Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 17
Merilyn Annimäe Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 17
Mari-Liis Ojatamm Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 17
Marleen Mihkelson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 17
Justus Jänes Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 17
Kristel Aruste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 16
Märt Kaarov Krootuse Põhikool 9. klass Rita Punning 16
Anette Varik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 16
Laura Onton Liivalaia Gümnaasium 10. klass Marika Reinmets 16
Aveli Vatt Tartu Descartes'i Lütseum 10. klass Tõnis Eelma 16
Kustas Budrikas Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10. klass Merike Hein 16
Kristina Kaljakina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 16
Violetta Baglova Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 16
Gleb Podoljak Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Valentina Gorohh 16
Slava Rozenfeld Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Valentina Gorohh 15
Hans Keskülla Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 15
Randar Luik Virtsu Põhikool 9. klass Siivi Jõgi 15
Anna-Liisa Kartna Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 14
Imre Blok Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 14
Kardo Kütt Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 14
Kaspar Täpsi Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 14
Elin Põiklik Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 14
Maria Simuk Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 14
Emili Õun Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 14
Eva- Janne Piirjõe Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 14
Viktoria Tihhina Tallinna Kuristiku Gümnaasium 9. klass Aivar Metsaveer 14
Vladislav Morozov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Vladimir Runin 14
Nikita Zablotski Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Vladimir Runin 14
Artem Ivanov Narva Kesklinna Gümnaasium 10. klass Vladimir Runin 14
Diana Rogova Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 14
Viktorija Smirnova Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 14
Oleg Savik Karjamaa Gümnaasium 9. klass Svetlana Dorofejeva 14
Gallja Mumm Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 14
Jelizaveta Ivanova Lasnamäe Vene Gümnaasium 9. klass Oksana Rassa 14
Erik Virkki Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 14
Darja Krasnopevtsev Tallinna 53. Keskkool 10. klass Anna Surmai 14
Nataša Kotšetova Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 14
Oleg Lozinski Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass Aljona Leokina 14
Aleksandr Morozov Haabersti Vene Gümnaasium 10. klass Niina Botina 14
Jelena Krjazevskihh Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9. klass Julia Ratšinskaja 13
Kaarel Niit Emmaste Põhikool 9. klass Margus Sõmer 13
Kelly Taelma Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 13
Helis Valts Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 13
Carel Hegert Kull Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 13
Kristin Mäekivi Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 12
Georg Mattias Daniel Võru Kesklinna Gümnaasium 9. klass Evi Tarro 12
Tuuli Oago Kärdla Ühisgümnaasium 10. klass Tõnu Soop 12
Daniil Dobrin Tartu Vene Lütseum 9. klass Olga Kravtšenko 12
Jana Surussina Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 12
Daniel Armand Tallinna Juudi Kool 10. klass Niina Botina 11
Olga Kutilova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 11
Helen Kivi Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 11
Maarja Kattel Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 11
Kätlin Sagim Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 11
Kristel Aria Tõrva Gümnaasium 10. klass Katrin Kalamees 11
Sander Napp Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 11
Laura Kotova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 10. klass Taimi Dreier 11
Paula Mägi Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 11
Rait Randoja Rõuge Põhikool 9. klass Piret Viil 11
Martin Belov Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 11
Kerttu Kutsar Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 10
Regina Valdma Kärdla Ühisgümnaasium 9. klass Tõnu Soop 8
Hanna Schults Rapla Ühisgümnaasium 10. klass kadri laup 8
Jaanika Deket Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 8
Kairit Veri Tartu Forseliuse Gümnaasium 9. klass Kadri Jakobson 8
Karl Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 8
Anastasia Demitševa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10. klass Natalia Tsesnokova 8
Aleksander Maiste Tapa Vene Gümnaasium 9. klass Jelena Jakovleva 8
Anneli Maiste Tapa Vene Gümnaasium 10. klass Jelena Jakovleva 8
Edgar Mironov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10. klass Sergei Sumin 7
Kerli Parind Krootuse Põhikool 9. klass Rita Punning 7
Endo-Aron Vuht Krootuse Põhikool 9. klass Rita Punning 7
Teele Tahk Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 6
Andrea Jeenas Tallinna Tehnikagümnaasium 9. klass Marina Kurvits 6
Kenneth Lööper Vinni-Pajusti Gümnaasium 9. klass Margo Müller 5
Jane-Liis Soone Rakvere Reaalgümnaasium 10. klass Reeli Rump 5
Aleksandr Pogorelov Tallinna 53. Keskkool 9. klass Anna Surmai 5
Vladimir Mešerjakov Tallinna Paekaare Gümnaasium 9. klass Aljona Leokina 5
Valeria Jaansoo Narva Kesklinna Gümnaasium 9. klass Vladimir Runin 2
Tarmo Adilhanov Kohtla Põhikool 9. klass Tatjana Tambovtseva 1
Agnethe Ramler Tallinna Tehnikagümnaasium 10. klass Marina Kurvits 1