Kobras 2012

Benjaminid

Lõppvooru kutsutakse 23 õpilast, osavõtjaid kokku 1961.

Nimi Kool Klass Õpetaja Punkte
Toomas Tennisberg Tartu Kesklinna Kool 6. klass Ljubov Feklistova 88 kutsutud lõppvooru
Keimo Veske Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 84 kutsutud lõppvooru
Valeria Nazarova Narva Humanitaargümnaasium Õpetaja Valeria Nazarova 84 väljaspool vanuserühma
Daniil Vaino Narva Humanitaargümnaasium 5. klass Valeria Nazarova 83 kutsutud lõppvooru
Kalle Johannes Reinmets Tallinna Reaalkool 7. klass Kailit Taliaru 83 kutsutud lõppvooru
Gregor Mataloja Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 83 kutsutud lõppvooru
Triin Mirjam Tark Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 80 kutsutud lõppvooru
Ilona Troitskaja Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 80 kutsutud lõppvooru
Ruben Galojan Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 79 kutsutud lõppvooru
Martin Širokov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 78 kutsutud lõppvooru
Riin Kristin Velsvebel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 78 kutsutud lõppvooru
Markus Viitkar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 78 kutsutud lõppvooru
Fedor Stomakhin Liivalaia Gümnaasium 8. klass Marika Reinmets 78 kutsutud lõppvooru
Getter Holm Sõmeru Põhikool 8. klass Katrin Moisa 77 kutsutud lõppvooru
Matthias Veski Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 77 kutsutud lõppvooru
Rain Välba Sõmeru Põhikool 8. klass Katrin Moisa 77 kutsutud lõppvooru
Johannes Pihlak Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 75 kutsutud lõppvooru
Marit Müürsepp Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 75 kutsutud lõppvooru
Karl Ander Aleksius Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 75 kutsutud lõppvooru
Ilja Karpenko Narva Vanalinna Riigikool 7. klass Tatjana Mihhailova 75 kutsutud lõppvooru
Lisa Hudaiberdieva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 74 kutsutud lõppvooru
Karina Põdra Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 74 kutsutud lõppvooru
Maret Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium 7. klass Tõnu Soop 74 kutsutud lõppvooru
Kaja Silva Aulik Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 74 kutsutud lõppvooru
Miko Sein Tõrva Gümnaasium 6. klass Katrin Kalamees 72
Andres Holts Tõrva Gümnaasium 7. klass Katrin Kalamees 72
Birgita Siim Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 72
Karl Aleksander Sloog Tõrva Gümnaasium 7. klass Katrin Kalamees 72
Marie Anna Blehner Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 72
Henri Särekanno Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 72
Annabel Saluri Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 72
Taido Purason Tõrva Gümnaasium 7. klass Katrin Kalamees 72
Kati Ambos Avinurme Keskkool 8. klass Natalja Männiste 72
Maarja Hoop Tallinna Reaalkool 8. klass Kailit Taliaru 72
Pavel Zjaikin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 72
Andre Grigorov Tartu Vene Lütseum 7. klass Olga Kravtšenko 72
Anastasia Volovik Sakala Eragümnaasium 8. klass Rita Izjumskaja 72
Jana Kuzovkova Sakala Eragümnaasium 8. klass Rita Izjumskaja 72
Milena Kulikova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass Tatjana Mihhailova 71
Valeria Ovtšarenko Sakala Eragümnaasium 8. klass Rita Izjumskaja 71
Nikita Filonenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 71
Andrei Basanov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 71
Mari Vijard Antsla Gümnaasium 8. klass Maris Hanimägi 71
Katariina Škurinski Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 71
Erlis Sprenger Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 71
Kaur Kadak Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 71
Allan Alikas Tõrva Gümnaasium 6. klass Katrin Kalamees 71
Grete Rahi Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 71
Melissa Akkel Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 71
Liisa-Marie Printsmann Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 71
Õnnemari Sule Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 71
Siimeon Pilli Tartu Erakool 7. klass Eva-Mari Luts 71
Raulo Ronaldo Leppik Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 70
Tuule Müürsepp Antsla Gümnaasium 8. klass Maris Hanimägi 70
Jana Razumova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 70
Anna Kuzmina Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 70
Jelizaveta Vabištševitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 69
Paul Kristjan Lõhmuspuu Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 69
Kristin Remmelgas Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 69
Suvi-Mari Parts Tääksi Põhikool 6. klass Jüri Sulg 69
Sander Metsküla Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 69
Johanna Raudsepp Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 69
Liis-Marie Kütt Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 69
Jaak Soa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 69
Kätlin Kirjanen Tartu Erakool 8. klass Eva-Mari Luts 68
Harold Kiisler Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 68
Mehis Suigusaar Tääksi Põhikool 6. klass Jüri Sulg 68
Sander Haas Tsirguliina Keskkool 7. klass Jana Vainonen 68
Karl Joosep Kahk Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 68
Keiu Soe Antsla Gümnaasium 8. klass Maris Hanimägi 68
Paul Silm Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 68
Paul-Erik Roosipuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 68
Helen Hiiob Tõrva Gümnaasium 7. klass Katrin Kalamees 68
Artur Dragunov Sakala Eragümnaasium 8. klass Rita Izjumskaja 68
Jana Ušakova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 67
Cristofer Kuusma Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 67
Andra Kaldma Avinurme Keskkool 8. klass Natalja Männiste 66
Pathricia Matso Avinurme Keskkool 8. klass Natalja Männiste 66
Maksim Gusev Avinurme Keskkool 8. klass Natalja Männiste 66
Kelly Lilleoja Tapa Gümnaasium 6. klass Villu Varblane 66
Markus Novikov Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 66
Michael Kevin Karlson Tõrva Gümnaasium 6. klass Katrin Kalamees 66
Markus Tamm Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 66
Pamela Paul Tõrva Gümnaasium 6. klass Katrin Kalamees 66
Aire Pruus Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 66
Maria Ritter Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 66
Getter Saar Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 66
Johanna Madleen Rodima Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 66
Elina Suut Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 66
Marvin Vihman Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 66
Rando Viimne Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 66
Lisette Põld Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 66
Annely Nõomaa Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 66
Laura Olek Tallinna Reaalkool 8. klass Kailit Taliaru 66
Betty Laas Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 66
Juhan Tiitus Raidal Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass Ingrid Maadvere 66
Kristin Randla Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 66
Karl Kristjan Martinson Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 66
Aleksandr Kozemjakin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 66
Elina Davodik Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 66
Sinikka Paukku Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 66
Maksim Muhhin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 66
Maša Hudaiberdieva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 65
Martin Dranenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 65
Anna Ivahnenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 65
Jekaterina Võsõpkova Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 65
Vlad Poljak Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 65
Valeria Goffert Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 65
Karina Demjanova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 65
Daniel Fomotškin Sakala Eragümnaasium 7. klass Rita Izjumskaja 65
Anastasija Gajevskaja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 65
Aleksei Kolesnikov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 8. klass Irina Gritsinenko 65
Daniil Iljin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 65
Karina Sohhor Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 65
Olga Rõžkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 65
Mihhail Pikkov Sakala Eragümnaasium 7. klass Rita Izjumskaja 65
Peeter Paju Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 65
Tarmo Leib Tsirguliina Keskkool 8. klass Jana Vainonen 65
Maria Ksenofontov Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 65
Martin Pruuliste Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 65
Fred Georg Päro Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 65
Mirjam Reino Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 65
Janely Kangur Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 65
Eva-Lotta Jõemagi Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 65
Georg Kuusk Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 65
Triin Veskimeister Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 65
Riho Org Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 65
Stenver Pärn Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 65
Hendrik Väli Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 65
Heikko Valle Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 65
Markus Bachmann Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 65
Mikk Truve Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 65
Anastasia Beloussova Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 65
Taavet Muuuga Vastse-Kuuste Kool 7. klass Malle Mägi 65
Roland Abel Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 65
Urmas Tuzberg Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 65
Mihkel Kaalep Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 65
Laura Pähkel Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 65
Martin Randpere Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 64
Marge Krahv Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 64
Marili Maripuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 64
Karl Sarap Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 64
Martin Sepp Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 64
Andres Sõmer Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 64
Anneliis Saarend Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 63
Hanna Eliis Talving Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 63
Ragnar Raud Virtsu Põhikool 8. klass Siivi Jõgi 63
Marko Kaare Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 63
Kreete- Karoline Pleiats Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 63
Elizaveta Topolja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 63
Polina Reus Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 63
Aleksander Zahharov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 63
Zanna Rakitina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 63
Marija Korzova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 63
Mihail Smirnov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 63
Darja Molodtsova Karjamaa Gümnaasium 8. klass Svetlana Dorofejeva 63
Maksim Veselov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 63
Anastassia Grigorjeva Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 63
Nikolai Suhharnikov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 62
German Kohv Sakala Eragümnaasium 8. klass Rita Izjumskaja 62
Anna Grund Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 62
Alina Davidovitš Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 62
Aivar Kamal Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 62
Anžela Saar Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 62
Vadim Mamajev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 62
Bogdan Valjaikin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 62
Daniil Miškov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 62
Karina Nikolajeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 62
Saša Bedov Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 62
Johanna Jürmann Tääksi Põhikool 6. klass Jüri Sulg 62
Huga Elmo Hermann Kuningas Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 62
Madli Vatsfeldt Virtsu Põhikool 8. klass Siivi Jõgi 62
Cryslin Sinimäe Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 62
Georg Sten Toots Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 62
Marianne Averson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 62
Omar Jaar Vastse-Kuuste Kool 8. klass Malle Mägi 62
Geily Lipp Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 62
Eerik Kodasma Ääsmäe Põhikool 7. klass Aivar Metsaveer 62
Kaisa Varik Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 62
Taavi Edala Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 62
Karl Gregor Baumann Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 62
Liis Lensment Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 61
Ron-Edward Uibu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 61
Gert Milistver Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 61
Maksim Pirožkin Narva Vanalinna Riigikool 7. klass Tatjana Mihhailova 61
Olga Nehajeva Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 61
Marika Šarova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 60
Vlada Lapotškina Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 60
Valeria Pavlõtseva Karjamaa Gümnaasium 7. klass Svetlana Dorofejeva 60
Karina Kiris Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 60
Kristina stogova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 60
Evelin Morgun Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 60
Daniel Gortsinski Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 60
Reiko Soom Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 60
Henri Raus Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 60
Roland Arumäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 60
Mikko Maran Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 60
Cris Hallik Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 60
Igor Skidenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 6.k klass Dmitri Mištšenko 60
Luisa Greta Vilo Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 60
Marta Marie Kukk Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 60
Nora-Liis Köster Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 60
Martin-Ilmari Mälkönen Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 60
Merilyn Vesper Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 60
Kelly Mattus Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 60
Kristjan Purga Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 60
Mattias Nurmik Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7. klass Meeli Tasane 60
Berit Annabel Loomägi Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 60
Karoliina Inno Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 60
Mariana Rohtsalu Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 60
Ave Allas Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 60
Brita Ennok Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 60
Keity Johanson Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 60
Samuel Pitko Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 59
Reio Verev Vastse-Kuuste Kool 8. klass Malle Mägi 59
Kerttu Kesler Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 59
Triinu Plaks Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 59
Kaisa Kuusik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 59
Heria Mets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 59
Raul Villem Reedi Tartu Erakool 7. klass Eva-Mari Luts 59
Taavet Maask Jäneda Kool 6. klass Kadri Toomingas 59
Cathie Irene Angela Nõmme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 59
Kaspar Sasi Vastse-Kuuste Kool 7. klass Malle Mägi 59
Helen Sai Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7. klass Meeli Tasane 59
Liis-Maria Koulen Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 59
Taavi Pleiats Tallinna Kuristiku Gümnaasium Täiskasvanu Aivar Metsaveer 59 väljaspool vanuserühma
Taisto Roosipuu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 59
Mart Kallaspoolik Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 59
Lukas Laubre Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 59
Siim Liinat Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 59
Gäroly Rohelsaar Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 59
Egor Luzgin Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 59
Helys Anette Piiritalo Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 59
Kadi Kuus Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 59
Marie Mustmaa Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 59
Sirle Jaansalu Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 59
Alex Sepp Paikuse Põhikool 8. klass Liina Kivisto 59
Konstantin Matjušinski Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 59
Jaak Kahjla Tääksi Põhikool 6. klass Jüri Sulg 59
Karl Martin Volver Tõrva Gümnaasium 7. klass Katrin Kalamees 59
Roland Uuspalu Tõrva Gümnaasium 7. klass Katrin Kalamees 59
Mario Saarna Vastse-Kuuste Kool 7. klass Malle Mägi 59
Triin Mägi Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Tiina Saago 59
Rhett Kütsen Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 59
Erik Kaljumäe Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 59
Allar Kütt Rakke Gümnaasium 7. klass Malle Mattisen 59
Gregor Sild Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 59
Henri Karmiste Võnnu Keskkool 8. klass Taimi Tamm-Vask 59
Timur Petrov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 59
Galina Gritskevitš Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 59
Viktoria Gundits Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 59
Roman Mikrukov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 59
Diana Monahhova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 59
Kostja Javorski Tartu Vene Lütseum 8. klass Olga Kravtšenko 59
Nikita Mikhaltšenko Sakala Eragümnaasium 7. klass Rita Izjumskaja 59
Anton Kaaleste Tartu Vene Lütseum 6. klass Olga Kravtšenko 59
Jana Fedossenko Narva Vanalinna Riigikool 7. klass Tatjana Mihhailova 59
Nikita Poljakov Sakala Eragümnaasium 7. klass Rita Izjumskaja 59
Artur Dvizov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 59
Anita Tkatšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 59
Aleksander Malinin Sakala Eragümnaasium 6. klass Rita Izjumskaja 59
Jakob Kostjanko Sakala Eragümnaasium 6. klass Rita Izjumskaja 59
Nikita Plotnikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 59
Martin Rakita Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 59
Tomas Hein Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 59
Vladislav Linko Karjamaa Gümnaasium 8. klass Svetlana Dorofejeva 59
Leon Gertsen Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass Dmitri Mištšenko 59
Denis Stekolštšikov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 59
Sabina Kolesnikova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 59
Nikita Kudaibergenov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 59
Nikita Budnikov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 59
Roksana Babajeva Karjamaa Gümnaasium 8. klass Svetlana Dorofejeva 59
Jekaterina Likk Karjamaa Gümnaasium 7. klass Svetlana Dorofejeva 59
Anna-Maria Karpova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 59
Aleksandr Utkin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 59
Aleksandra Borissova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 59
Olesja Kostenko Karjamaa Gümnaasium 7. klass Svetlana Dorofejeva 59
Adelina Goda Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 59
Valera Turko Tartu Vene Lütseum 8. klass Olga Kravtšenko 59
Martin Kiseljov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 58
Jegor Kitškerkin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 58
Marina Lisetskaja-Golunova Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 58
Viktoria Ilves Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 58
Johan Tõugjas Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 58
Kristin Kaup Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 58
Simon Oja Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 58
Andri Kutsar Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 58
Andreas Must Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 58
Merilyn Pähkel Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7. klass Meeli Tasane 58
Kristiina Marliis Tasane Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 58
Kaarel Vesilind Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 58
Henry Maasik Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 58
Liisbet Loik Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 57
Kristofer Mäger Paikuse Põhikool 8. klass Liina Kivisto 57
Martin Luts Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 57
Teele Kaal Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 57
Maile Kartau Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 57
Andro Mardim Tapa Gümnaasium 6. klass Villu Varblane 57
Brigitta Nomebrg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 57
Ragnar Soggar Vastse-Kuuste Kool 6. klass Malle Mägi 57
Anna Dodonova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 57
Daniil Voskresenski Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 57
Kirill Matto Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 57
Maksim Mirošnitšenko Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 57
Igor Filippov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 56
Enola Melkova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 56
Janika Smolentseva Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 56
Daniel Dedoukh Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 56
Ksenia Gontsarova Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass Oksana Rassa 56
Aleksei Sadajev Tartu Vene Lütseum 8. klass Olga Kravtšenko 56
Vanessa Kan Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 56
Viktoria Filjanina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 56
Sofia Djomina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 56
Aidi Hamburg Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 56
Keiro Orgus Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 56
Luiza Palsi Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 56
Joonas Särglep Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 56
Kätriin Randla Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 56
Madis Hiiemae Tääksi Põhikool 6. klass Jüri Sulg 56
Ketlin Käo Tääksi Põhikool 6. klass Jüri Sulg 56
Elise Vimb Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 56
Art Alus Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7. klass Meeli Tasane 56
Andreas Pall Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 56
Triin Ehrlich Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 56
Christopher Eha Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 56
Merit Looväli Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 56
Kelly Ivask Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 56
Raili Soggar Vastse-Kuuste Kool 8. klass Malle Mägi 56
Karina Käo Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 56
Roland Käsi Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 56
Anita Stüff Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 56
Madis Maisalu Olustvere Põhikool 6. klass Jüri Sulg 55
Danek Bergmann Paikuse Põhikool 8. klass Liina Kivisto 55
Kätlin Künnapuu Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 55
Deivi-Liivika Koobatuus Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 55
Jürmo Rooma Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 55
Egle Saarna Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 55
Moonika Illison Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 55
Kärt Kaeval Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 55
Alvar Lohk Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 55
Tanel Reigo Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 55
Robyn Hallmere Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 55
Pavel Žilin Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass Dmitri Mištšenko 55
Regina Jegorenkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 55
Sofja Borzova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 55
Jaan Šepelev Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 55
Konstantin Demidov Karjamaa Gümnaasium 8. klass Svetlana Dorofejeva 55
Jekaterina Vassiljeva Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 55
Anna Nordkvist Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 55
Viktoria Timofejeva Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 55
Jekaterina Bazenova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 55
Ivan Jefimov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 54
Dmitri Zaitsev Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 54
Andrei Anissimov Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass Dmitri Mištšenko 54
Valentina Rukins Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 54
Aleks Kožajev Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 54
Aleksei Nikonov Narva Humanitaargümnaasium 3. klass Valeria Nazarova 54
Veronika Artamonova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 54
Anastassia Krot Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 54
Valeria Pappel Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 54
Jura Bardašov Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 54
Igor Guljajev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 54
Oden Bridolf Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 54
Ivan Safronov Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 54
Kirill Levitšev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 54
Harley Vaske Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 54
Natalia Homenko Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 54
Brett Johannes Hankewitz Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass Ingrid Maadvere 54
Tanel Piirimäe Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 54
Madis Mik Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 54
Rait Kivi Avinurme Keskkool 8. klass Natalja Männiste 54
Sander Lepik Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 54
Johann Hendrik Salupere Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 54
Heleen Saarse Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 54
Hendrik Laanemets Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 54
Siimu Hiielaid Kiltsi Põhikool 6. klass Kati Hiir 54
Marete Saluste Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 54
Alice Gorsanov Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 54
Renate Hinno Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 54
Tiit Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 54
Marten Mark Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 54
Johan Erik Pukk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 54
Grethel Järvisto Vastse-Kuuste Kool 8. klass Malle Mägi 54
Merilyn Litvinov Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 54
Mairo Väli Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 54
Iris Epp Sildnik Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 54
Agnes Bereczki Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 54
Peter Mikvere Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 54
Aleksandra Deljanskaja Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 54
Age Salumets Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 54
Alice Taalberg Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 54
Heigo Kuldmets Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 54
Markus Meier Antsla Gümnaasium 6. klass Maris Hanimägi 54
Martti Lusti Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 53
Maria Mängel Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 53
Allan Puura Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 53
Kristjan Variksoo Rakke Gümnaasium 7.k klass Malle Mattisen 53
Johanna Konso Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 53
Evelina Karpova Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 53
Georg William Brokko Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 53
Hedi Tori Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 53
Anna Nikolajeva Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 53
Krista Kallas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 53
Alina Gudkova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 53
Viktor Agen Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 53
Sergei Kapustin Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 53
Artjom Fjodorov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 53
Kirill Jermolenkov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 53
Diana Belous Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 53
Diana Koltunova Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass Dmitri Mištšenko 53
Liina Ozdoba Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 53
Leonard Rutto Tapa Vene Gümnaasium 8. klass Jelena Jakovleva 53
Ilja Tretjakovski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass Sergei Sumin 53
Anton Naberežnev Narva Vanalinna Riigikool 7. klass Tatjana Mihhailova 53
Anastassia Bogdanova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass Tatjana Mihhailova 53
Aleksander Ganzik Karjamaa Gümnaasium 7. klass Svetlana Dorofejeva 53
Aleksander Kandjalov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 53
Semjon Atanesjan Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 53
Maksim Škljarov Narva Vanalinna Riigikool 7. klass Tatjana Mihhailova 53
Katarina Tammik Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 53
Jegor Gaiduk Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 53
Anzelika Anfalova Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 53
Jevgenia Satina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 53
Oleg Panenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 53
Deniss Akmaikin Karjamaa Gümnaasium 8. klass Svetlana Dorofejeva 53
Enrike Iivo Jõepere Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 53
Mihhail Kossarev Karjamaa Gümnaasium 8. klass Svetlana Dorofejeva 53
Aleksei Palijenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 53
Jevgenia Grigorjeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 53
Aleksander Štšukin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 53
Tarvo Väljas Jäneda Kool 7. klass Kadri Toomingas 53
Tanno Aak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 53
Karl-Oscar Piipuu Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 53
Triin-Kristin Paldis Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 53
Roomet Laos Olustvere Põhikool 7. klass Jüri Sulg 53
Anne-Marie Luik Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 53
Anette Mäelt Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 53
Pavel Pankratov Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 53
Mihkel Holzmann Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 53
Riine Heinsalu Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 53
Rene Sulg Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 53
Neeme Nurm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 53
Kristo Kooskora Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 53
Taisi Toomsalu Tääksi Põhikool 6. klass Jüri Sulg 53
Britten Piller Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 53
Ethel-Brigita Ernis Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 53
Tomi Tambur Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 53
Kenno Aak Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 53
Kaarel Beljaev Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 53
Susanna Liisa Onoper Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 53
Katrin Kuusk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 53
Georg Timoštšenko Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 53
Gerli Lang Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 53
Katri Kõva Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 53
Krister Vasser Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 53
Holger Ollema Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 53
Mia Eliel Tatsi Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 53
Mari-Liis Paasma Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 53
Aadron Raudsepp Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 53
Robin Sova Tartu Erakool 6. klass Eva-Mari Luts 53
Alise-Valentine Prits Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 53
Martin Leissoo Tapa Gümnaasium 6. klass Villu Varblane 53
Stella Tapner Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 52
Pärni Kuuse Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 52
Holger Sesmin Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 52
Timmo Tohus Tsirguliina Keskkool 7. klass Jana Vainonen 52
Pia Pajus Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 52
Karl Reinhard Kärk Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 52
Teele Kaljuvee-O´Brock Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 52
Kevin Limbo Haanja Kool 7. klass Triinu Grossmann 52
Laura Lillepuu Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 52
Liisa Ojang Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 52
Lauri Ries Jäneda Kool 7. klass Kadri Toomingas 52
Oskar Jarg Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 52
Ardo Ammas Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 52
Kristjan Suursoo Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 52
Anastasia Gaidar Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 52
Dmitri Vlassenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 52
Nikita Kurasov Tallinna Juudi Kool 7. klass Julia Ilves 52
Artur Tjagunovitš Sakala Eragümnaasium 6. klass Rita Izjumskaja 51
Anastasija Silber Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass Dmitri Mištšenko 51
Ilja Galanov Tartu Vene Lütseum 6. klass Olga Kravtšenko 51
Sergei Svetlov Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 51
Vlada Petrjakova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 51
Nikita Gorski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 51
Aleksei Moškin Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 51
Jüri Volodin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 51
Igor Šiškevitš Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 51
Artjom Sarapov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass Sergei Sumin 51
Aurika Kolossovskaja Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 51
Ivan Solovjov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 51
Kirsika Joon Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 51
Ruslan Botskarjov Tallinna Ranniku Gümnaasium 7.k klass Dmitri Mištšenko 51
Merilin Reinart Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 51
Christofer Jõks Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 51
Madli Pajos Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 51
Katri Liis Kaasik Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 51
Toomas Parra Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 51
Anabel Leedu Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 51
Mailete Keero Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 51
Alan Metsoja Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 51
Martin Šults Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 51
Melissa Habonen Vastse-Kuuste Kool 6. klass Malle Mägi 51
Egle Soome Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 51
Andris Kõiv Haanja Kool 7. klass Triinu Grossmann 51
Verner Stolts Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 51
Toomas Vestli Virtsu Põhikool 8. klass Siivi Jõgi 51
Merit Vaidem Olustvere Põhikool 7. klass Jüri Sulg 51
Silver Soon Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 50
Jürgen Zupping Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 50
Merilin Priidik Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 50
Mattias Varjun Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 50
Karin Saviots Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 50
Lauret Uustalu Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 50
Sander Elvet Tsirguliina Keskkool 7. klass Jana Vainonen 50
Karl-Leo Part Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 50
Frederika Frey Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 50
Marilin Moor Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 50
Martin Lumiste Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 50
Georg Erik Kolina Vastse-Kuuste Kool 7. klass Malle Mägi 50
Kulno Kipper Olustvere Põhikool 7. klass Jüri Sulg 50
Keir Bogens Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 50
Laura Margarete Akk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 50
Kerlin Lehismets Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 50
Markus Veltson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 50
Antti Raaliste Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 50
Mark Vainomaa Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass Malle Mattisen 50
Lisanna Piho Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 50
Raigo Luhaorg Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 50
Raimond Elhi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 50
Diana Prokoptsik Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 50
Margot Sisask Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 50
Kristen Klausen Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7. klass Meeli Tasane 50
Mihkel Liblikman Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 50
Mihhail Korot Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 50
Anna-Liis Voogla Tapa Gümnaasium 6. klass Villu Varblane 50
Greete Käsi Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 50
Kristjan Baikov Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 50
Veiko Leegiste Tsirguliina Keskkool 8. klass Jana Vainonen 50
Danielle Lisbeth Mäemets Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 50
Aleks Beženar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 50
Karina Alieva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 50
Rebekka Dungurova Sakala Eragümnaasium 7. klass Rita Izjumskaja 50
Nikita Smorodina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 50
Milana Naumenkova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 50
Georg Tšjornõi Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 50
Vitali Turtšin Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 50
Kristel Paju Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 50
Anastassia Žitnjuk Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 50
Eldar Viik Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 50
Valeri Potolokovski Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 50
Diana Tšilikina Sakala Eragümnaasium 8. klass Rita Izjumskaja 50
Ksenia Repp Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 50
Jana Andreeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 50
Natan Zakrevski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass Sergei Sumin 50
Maria Kusner Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 50
Anne Tsizikova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 50
Maksim Ussenko Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 50
Nikita Demidov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 50
Milena Artemjeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 50
Konstantin Korzejev Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass Sergei Sumin 50
Ilja Makarov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 50
Robert Ševtšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 50
Darina Karlova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 50
Katarina Zigura Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 50
Georgi Nikolajev Tallinna Juudi Kool 7. klass Julia Ilves 50
Aleksandr Blinov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 50
Kirill Pehhov Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass Aljona Leokina 50
Anastasia Lokteva Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 50
Arsenij Bondarev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 50
Nicole Dratsenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 49
Vladislav Ševtsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 49
Darja Korzova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 49
Nikita Šumejev Tallinna Juudi Kool 7. klass Julia Ilves 49
Maksim Lipintsov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 49
Anton Taraskin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 49
Anastassia Makarova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 49
Erko Olumets Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 49
Kristjan Haavel Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 49
Kristiina Vene Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 49
Marcus Hallikmagi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 49
Kert Kõivik Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 49
Jaan Georg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 49
Kardo Toom Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 49
Gerda-Triin Linn Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 49
Kenerik Kalme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 49
Katri Kuhi Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 49
Merge Abel Vasta Põhikool 7. klass Grete Salk 49
Sander Jürgenson Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 49
Jaana Persidski Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 49
Lii Ratt Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 49
Brita Kraav Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 49
Anita Beljanina Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 48
Rain Harjus Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 48
Mihkel Saar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 48
Kristjan Baiduza Kiltsi Põhikool 7. klass Kati Hiir 48
Carolin Raad Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 48
Maian L Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 48
Ragnar Kramm Jäneda Kool 6. klass Kadri Toomingas 48
Liis Saarepere Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 48
Lee Kütt Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 48
Enelin Leppik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 48
Janar Pärn Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 48
Eneli Margus Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 48
Stella Sarikas Olustvere Põhikool 7. klass Jüri Sulg 48
Alfred Kalm Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 48
Elsa-Maria Tropp Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 48
Anu Vainu Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 48
Esko Vanahunt Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 48
Tsiivi Maarja Pent Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 48
Aron Savir Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 48
Silvia Ingver Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 48
Markus Paalo Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 48
Marie Femke Jaarma Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 48
Lasse Huovinen Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 48
Mikk Soots Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 48
Kädi - Liis Tamm Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 48
Roger Märtin Vastse-Kuuste Kool 6. klass Malle Mägi 48
Markus Pais Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 48
Isabel Padumäe Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 48
Joanna Juuse Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 48
Kristi Ojatamm Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 48
Eke Mauri Eli Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 48
Mergo Vassiljev Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 48
Kadi Kals Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 48
Danver Luht Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 48
Oskar Kogermann Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 48
Anton Kuusk Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 48
Marek Mereäär Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 48
Mari-Liis Järvelaht Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 48
Thea Nigol Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 48
Sten Raud Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 48
Helle Leis Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 48
Sandra Pilv Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 48
Triin Varblane Tapa Gümnaasium 6. klass Villu Varblane 48
Emil-Aivo Junolainen Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 48
Arina Kuznets Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 48
Aleksandr Jevdokimov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 48
Karina Karulaane Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass Dmitri Mištšenko 48
Kristina Semjonova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 48
Anastassia Klink Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 48
Diana Braim Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 48
Janek Rikas Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 48
Nikita Ille Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 48
Artjom Medvedkov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 48
Lidija Efimova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 48
Mihail Pašuk Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 48
Daniil Stoljar Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 48
Gulnara Nadzafova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 48
Elina Orlova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 48
Roman Zemtšihhin Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 48
Dana Jarošenko Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 47
Viktoria Rohlinskaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 47
Vlad Zurbenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 47
Denis Grebinsikov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 47
Valeri Žaškov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 47
Jakov Golovkin Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 47
Karina Samohvalova Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 47
Aleksei Krutov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 47
David Abramjan Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 47
Artur Akulenko Sakala Eragümnaasium 7. klass Rita Izjumskaja 47
Vladislav Kreida Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 47
Erik Vught Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 47
Fjodor Korenkov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 47
Anastassia Volkova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 47
Darja Aleksandrova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 47
Karina Badikova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 47
Dima Karakosov Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 47
Ilja Severov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 47
Gennadi Solovei Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 47
Ramil Agajev Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 47
Kirill Botškov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 47
Kristina Pogodina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 47
Nadja Gritskevitš Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 47
Aleksei Brodnev Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 47
Jegor Romanov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 47
Sofia Martõnjuk Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 47
Sergei Semjonov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 47
Aleksandr Lomakin Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 47
Ketlin Virumäe Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 47
Rene-Kristjan Jyrioo Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 47
Annika Tamme Jäneda Kool 7. klass Kadri Toomingas 47
Walter Herold Veedla Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 47
Marek Sillaots Tallinna Ranniku Gümnaasium 7.k klass Dmitri Mištšenko 47
Alex Noormets Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 47
Markus Strikholm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 47
Martin Roosileht Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 47
Heleene Markson Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 47
Robert Hanga Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 47
Helena Eerits Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 47
Eerik Tambre Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 47
Susannah Kaul Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 47
Romet Põhako Virtsu Põhikool 8. klass Siivi Jõgi 47
Vladislav Vassiljev Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 47
Karlo Grahv Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 47
Kert Päss Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 47
Rasmus Reila Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 47
Andra Kask Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 47
Oscar Maidra Tartu Erakool 8. klass Eva-Mari Luts 47
Maria Alas Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 47
Elisa Litvin Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 47
Gerli Olesk Vastse-Kuuste Kool 8. klass Malle Mägi 47
Alari Palm Virtsu Põhikool 8. klass Siivi Jõgi 47
Kätlin Strikholm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 47
Hendrik Volmer Paikuse Põhikool 8. klass Liina Kivisto 47
Raigo Tarassov Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 47
Joel Rummel Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 47
Daniela Torilo Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 47
Joosep Pukk Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 47
Rain Rahuoja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 47
Kristin Käsik Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 47
Mikk Lahesalu Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 47
Rasmus Janson Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 47
Annabel Kreem Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 47
Otto Bruno Koobakene Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 47
Patrik Sebastian Unt Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 47
Kevin Rohtsalu Kiltsi Põhikool 7. klass Kati Hiir 47
Karl Erich Tamberg Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 47
Gabrielle Hallik Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 47
Laura Sauga Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 47
Oliver Suurorg Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 47
Kärt Padonik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 47
Maria Kaho Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 47
Sindy Tsukker Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 47
Steven-Eric Teemant Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 47
Jaagup Nurms Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 47
Maik-Karl Pehk Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 47
Mikael Ristmets Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 47
Helen Käsik Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 47
Liis Jälle Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 47
Erik Naissaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 47
Ats Hannes Õunapuu Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 46
Liisi Kahu Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 46
Kristina Mjasojedova Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 46
Martin Liiva Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 46
Edvin Võhma Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 46
Carmen Meinson Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 46
Aaro Oismets Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 46
Tiina Linda Tammistu Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 46
Olev Korb Tõrva Gümnaasium 6. klass Katrin Kalamees 46
Gloria Aud Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 46
Maris Martinson Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 46
Deanne Kondratjuk Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 46
Rando Aasma Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 46
Elisabeth Roden Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 46
Kaivi Põldma Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 46
Andrea Rotenberg Muu asutus 7. klass Aivar Metsaveer 46
Grete Lõiv Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 46
Ottomar Metslind Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 46
Mailis Härma Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 46
Andra Rahasepp Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 46
Criselle Tennosaar Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Tiina Saago 46
Saša Vinogradova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 46
Aleksandr Boiko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 46
Beatrice Nebis Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 46
Ksenija Jevsejeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 46
Kristina Šalatova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 46
Aljona Boitsova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 46
Jekaterina Kozemjatsenko Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 46
Katarina Piven Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 46
Dmitri Svidovotš Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 46
Roma Vavilov Tartu Vene Lütseum 8. klass Olga Kravtšenko 46
Andrei Lomov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 45
Karolina Getmanets Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 45
Nikita Voitsehovski Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 45
Andrei Nevmerzitski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 45
Nikita Smirnov Sakala Eragümnaasium 6. klass Rita Izjumskaja 45
Daniil Savin Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 45
Arina Salahhova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 45
Martin Hopp Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 45
Diana Gudkova Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 45
Dmirii Prodan Tapa Vene Gümnaasium 8. klass Jelena Jakovleva 45
Aleksei Kirpitšnikov Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 45
Aleksandra Bolezina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 45
Nastja Pitt Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 45
Natalie Amanda Svensson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 45
Maksim Tsurkin Tallinna Ranniku Gümnaasium 6.k klass Dmitri Mištšenko 45
Liisi Roosvald Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 45
Kristiin Kuum Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 45
Gerta Pall Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 45
Janar Aava Rakvere Põhikool 8. klass Piret Strömberg 45
Helena Kangur Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 45
Karmen Kivimaa Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 45
Artur Gruzdev Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 45
Laivi Ots Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 45
Rene Piik Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 45
E. Vaino Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 45
Noora Huovinen Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 45
Regina Hiiet Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 45
Rein Järvpõld Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 45
Rebecca Pärtel Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 45
Anne-Mari Visnapuu Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 44
Rasmus Kuusik Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 44
Egert Kaasik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 44
Henri Saat Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 44
Jasmin Mihklimäe Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 44
Kenet Valtin Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 44
Helar Ruul Olustvere Põhikool 7. klass Jüri Sulg 44
Bronek1999 Miadzielec Kiltsi Põhikool 7. klass Kati Hiir 44
Chris Martin Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 44
Milena Konovalova Tapa Gümnaasium 6. klass Villu Varblane 44
Greete Saareoks Jäneda Kool 6. klass Kadri Toomingas 44
Sofia Apri Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 44
Helena-Dess Augasmägi Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass Ingrid Maadvere 44
Georg Lauk Gustav Adolfi Gümnaasium 8. klass Ingrid Maadvere 44
Maali Kukk Olustvere Põhikool 7. klass Jüri Sulg 44
Kristofer Veismann Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 44
Anni Kõrvemaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 44
Marie Tomson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 44
Liis Laanesaar Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 44
Hanna Salumäe Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 44
Auris Väli Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 44
Eelija Turnas Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 44
Jarmo Karon Kiltsi Põhikool 7. klass Kati Hiir 44
Jevgeni Ulm Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 44
Kadri Roos Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 44
Kevin Erik Veilberg Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 44
Karina Onk Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 44
Janne Mägi Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 44
Richie Rich Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 44
Rene Truuts Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 44
Kaspar Kalle Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 44
Toomas-Hendrik Kariste Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 44
Reedo Koort Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 44
Silvia Siig Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 44
Greta Jaanson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 44
Kaur Kadak Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 44
Karl Johannes Viik Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 44
Dan Talv Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 44
Keitlin Sammul Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 44
Maria Sepp Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 44
Mario Kuokkanen Rakvere Gümnaasium 7. klass Ly Unt 44
Aleksandr Razdolski Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass Oksana Rassa 44
Umerenkova Violetta Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 44
Sonja Megusta Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass Aljona Leokina 44
Jekaterina Rozkova Tapa Vene Gümnaasium 8. klass Jelena Jakovleva 44
Fjodor Volkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 44
Pavel Smagljuk Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 44
Konstantin Olhovik Karjamaa Gümnaasium 8. klass Svetlana Dorofejeva 44
Aleksandr Kalnitski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 44
Kristina Piirak Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 44
Isabella Tarassova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 44
Sofi Holter Narva Vanalinna Riigikool 7. klass Tatjana Mihhailova 44
Anastassija Tšupurja Sakala Eragümnaasium 8. klass Rita Izjumskaja 44
Andrej Kozlov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 44
Arthur Vetjugov Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 44
Anastassia Popova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 44
Daniil Kozajev Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 44
Victoria Gontar Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 44
Anastasia Kisseljova Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass Dmitri Mištšenko 44
Andres Loberg Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 44
Anastasia Soloha Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 44
Daniil Štatnov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 44
Jaroslav Ivanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 44
Goša Lugovskoi Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 44
Vlad Rist Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 44
Sanja Gadzijeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 44
Vladimir Bonhdarevskij Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 44
Kirill Bogomolni Tallinna Ranniku Gümnaasium Täiskasvanu Niina Botina 44 väljaspool vanuserühma
Oleg Botškarjov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass Sergei Sumin 44
Pavel Vassiljev Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 44
German Hanmamedov Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 44
Ervin Mägi Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 44
Nikita Palusaar Tallinna Juudi Kool 6. klass Julia Ilves 44
Polina Fedulova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 44
Ilja Moltsanov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 44
Kirill Britskij Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 44
Katja Sedova Tapa Vene Gümnaasium 8. klass Jelena Jakovleva 44
Artur Jetševskij Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 44
Maksim Soosalu Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 44
Milena Hramtsova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 43
Dmitri Veselkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 43
Igor Junolainen Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 43
Aleksandra Novitskaja Tapa Vene Gümnaasium 8. klass Jelena Jakovleva 43
Anastassia Ivanova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 43
Aleksei Ilin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass Sergei Sumin 43
Sofia Baitala Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 43
Anastasia Jevsejeva Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 43
Mark Kutsko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 43
Seda Dungurova Sakala Eragümnaasium 6. klass Rita Izjumskaja 43
Katja Gorbatševskaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 43
Nikita Tsikinjov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 43
Vika Komarova Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 43
Aleksei Terehhanov Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 43
Artur Šipoša Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 43
Anastassia Jegorkina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 43
Willjam Gavriljuk Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 43
Anna Misnik Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 43
Oleg Rudõka Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 43
Katja Tsvetkova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 43
Marta Jerjomenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 43
Simon Grigorev Tallinna Juudi Kool 7. klass Julia Ilves 43
Joosep Agu Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 43
Silver Siig Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 43
Robin Tamm Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 43
Hanna Orumaa Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 43
Maria Salundi Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 43
Ave Raudkivi Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 43
Aigar Tärk Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 43
Reia Rõõmus Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 43
Elis Lemberg Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 43
Hans Müür Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 43
Kevin Jüriöö Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 43
Anette J Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 43
Elise Poom Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 43
Janeli Paiba Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 43
Maria Nazarova Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 42
Vesse Põllu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 42
Dorel Rebane Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 42
Merylin Tamm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 42
Eliis Jõgioja Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 42
Henriette- Solweig Hiiemäe Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 42
Oliver Allikma Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 42
Marten Leilop Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 42
Kristjan Kivimeister Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 42
Rainer Toots Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 42
Kaimar Kiisel Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 42
Aaron Mikenberg Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 42
Uku Kõrre Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 42
Rauno Sepp Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 42
Marilyn Reintam Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 42
Armin Lelle Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 42
Madli Meus Virtsu Põhikool 8. klass Siivi Jõgi 42
Athos Lainet Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 42
Karel Kaevats Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 42
Heiti Oja Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 42
Sander Hannes Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 42
Celine Tippo Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 42
Marie Nataly Krumm Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 42
Hendrik Rehtla Tallinna Kuristiku Gümnaasium Täiskasvanu Aivar Metsaveer 42 väljaspool vanuserühma
Kertu Tedremäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 42
Martin Sirg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 42
Hans Kasepõld Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 42
Sandra Sülla Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 42
Lisanna Miiter Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 42
Marten Kase Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 42
Karl Kaarlõp Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 42
Liisa Koitmaa Vali siit kool või muu asutus 7. klass Aivar Metsaveer 42
Romet Unt Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7. klass Meeli Tasane 42
Ruslan Gasanov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 42
Nastja Dolgorukova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 42
Jaroslav Bortsov Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 42
Erik Nurme Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 42
Jana Asihmina Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 42
Constancia Lemarinje Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 42
Darja Julegina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 42
Julia Larionova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 42
Eva Gorbunova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 42
Elizaveta Kononova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 42
Karina Deriševa Sakala Eragümnaasium 8. klass Rita Izjumskaja 42
Diana Kartavova Narva Vanalinna Riigikool 7. klass Tatjana Mihhailova 42
Artjom Lugovoi Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 42
Elina Pronina Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 42
Ines Tihhomirova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 42
Kirill Polsakov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 42
Viktor Zenkovits Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 42
Jana Zajats Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 42
Pavel Sorokin Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 42
Liina Piilman Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 42
Emilia Obidina Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 42
Daniil Blohhin Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 42
Katrin Kannaste Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 42
Vladas Ažanetskas Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 42
Ivan Šelkov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 42
Anna Dobrovolskaja Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 42
Aleksandr Filippov Karjamaa Gümnaasium 7. klass Svetlana Dorofejeva 42
Alina Filippova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 41
Maksim Nazarov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 41
Dennis Honger Tallinna Juudi Kool 7. klass Julia Ilves 41
Ilja Assafatov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 41
Diana Maljutšenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 41
Juri Sedov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass Sergei Sumin 41
Kert Sepa Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 41
Aleksander Jors Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 41
Edgar Repin Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 41
Evelina Trostina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 41
Polina Nikolajeva Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 41
Anatoli Romanov Sakala Eragümnaasium 7. klass Rita Izjumskaja 41
Ilja Leonov Vali siit kool või muu asutus 7. klass Olga Kravtšenko 41
Nikita Romanenko Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 41
Aleksei Gerassimov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 41
Sofja Ruban Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 41
Ksenia Bartlett Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 41
Nikita Širkovski Karjamaa Gümnaasium 7. klass Svetlana Dorofejeva 41
Karin Judanova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 41
Valeria Ovtšinnikova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 41
Jekaterina Parfejeva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 41
Aleksandr Šibanov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 41
German Turkov Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 41
Daniil Svistunov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 41
Ruslan Petrova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 41
Bogdan Šivaga Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 41
Julja Lugantseva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 41
Juri Mazurov Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 41
Dima Solovjov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 41
Artjom Koroljov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 41
Artur Tšerepkov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 41
Daniel Lifanov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 41
Rutt Skrjabina Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 41
Aljona Obozenko Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 41
Aleksandra Nužina Karjamaa Gümnaasium 7. klass Svetlana Dorofejeva 41
Erik Holland Karjamaa Gümnaasium 7. klass Svetlana Dorofejeva 41
Arina Petuhova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 41
Stas Lutška Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 41
Vadim Maasikmets Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 41
Jako Amor Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 41
Kert Gerbutov Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 41
Elar Vahtramäe Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 41
Romet Annast Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 41
Felix Verlin Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 41
Sigfried Kesküla Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 41
Kristiine Täpsi Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 41
Ergo Paulson Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 41
Janeli Reinlo Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 41
Gert Sillaots Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 41
Kiur Pohlak Väike-Maarja Gümnaasium 6. klass Malle Mattisen 41
Karl-Martin Maasik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 41
Liisbed Augervald Kiltsi Põhikool 6. klass Kati Hiir 41
Steven Kudi Väike-Maarja Gümnaasium 7. klass Malle Mattisen 41
Klenn- Karol Rääk Paikuse Põhikool 8. klass Liina Kivisto 41
Annika Palmi Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 41
Daiana Soomere Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 41
Kristo Kannik Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 41
Annabel Hakmaa Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Tiina Saago 41
Kertu Mooste Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 41
Andreas Astok Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 41
Erki Ott Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 41
Madli Noorkõiv Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 41
Ben-Braien Lubi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 41
Kristina Puksa Gustav Adolfi Gümnaasium 6. klass Ingrid Maadvere 41
Reimo-Taavi Lõbu Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 41
Herti Martoja Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 41
Rebeka Kallaste Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 41
Tommi Allar Oja Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 41
Karolina Kadak Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 41
Tanel Sõerd Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 41
Kiur Kangur Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 41
Marelle Vool Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 41
Ats Pinnonen Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 41
Anni Ambur Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 41
Jarlerik Ilmjärv Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 41
Siim Tiks Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 41
Mirko Abel Vasta Põhikool 7. klass Grete Salk 41
Brita Uus Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 41
Rando Otti Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 41
Anette Andreso Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 41
Marleen Malman Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 41
Martin Osvald Jarmann Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 41
Getter Marii Kalvik Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 41
Kevin Tobreluts Kiltsi Põhikool 7. klass Kati Hiir 41
Joana Taalberg Toila Gümnaasium 8. klass Maarika Raja 41
Kristjan Toots Haanja Kool 7. klass Triinu Grossmann 41
Õnneli Mumm Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 41
Ivo Allas Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 41
Edvin Nemtsov Eesti Rahvusvaheline Kool 7. klass Aivar Metsaveer 41
Jaan Gritsai Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 40
Renate Paljasma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 40
Valeria Pronevitš Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 40
Kristo Kutan Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 40
Annika Tiits Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 40
Laura Jyrisaar Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 40
Kristi-Maria Vijar Jäneda Kool 7. klass Kadri Toomingas 40
Chrisli Oja Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 40
Kenert Gero Ostrat Virtsu Põhikool 6. klass Airi Aavik 40
Kalmer Aidama Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 40
Deivi Tuusis Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 40
Triin Lemkov Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 40
Pille Pappel Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 40
Lota-Liisa Lehe Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 40
William Õunpuu Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 40
Marilin Tammeorg Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 40
Veroonika1 Tamm Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 40
Kristofer Kiudorv Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 40
Mari-Liis Reimand Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 40
Brayn Tölp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 40
Karine Veersalu Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 40
Triinu Hajetski Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 40
Martin Paldermaa Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 40
Kevin Omelin Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 40
Egon Eessaar Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 40
Maria Kankova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 40
Anastassia Albert Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 40
Rostislav Imajev Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 40
Sergei Doroškevitš Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 40
Juri Belokurov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 40
Nikolai Lunjov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 40
Veronika Kuzmina Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 40
Margarita Hohlova Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass Aljona Leokina 40
Roman Soonvald Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 40
Maksim Ritov Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 40
Kirill Kisseljov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 40
Kevin Šubravõi Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 40
Deniss Derdessov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 40
Daniil Šuhtin Tallinna Juudi Kool 6. klass Julia Ilves 40
Daniil Sergejev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 39
Timofei Tšeremissinov Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 39
Dominik Kender Tallinna Juudi Kool 6. klass Julia Ilves 39
Daniel Põld Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 39
Jelizaveta Pereverzeva Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 39
Ksenia Larionova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 39
Jana Suursoo Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 39
Pavel Strutskin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 39
Pavel Jersov Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 39
Elvira Bers Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 39
Robert Hiiemaa Robert Hiiemaa Tapa Gümnaasium 6. klass Villu Varblane 39
Kevin Kütt Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 39
Taavi Taal Tartu Erakool 6. klass Eva-Mari Luts 39
Karl Kais Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 39
Patrick Erala Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 39
Kertu Reap Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 39
Johannes Kereme Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 39
Jaagup Vaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 39
Mairo Lodjak Vastse-Kuuste Kool 6. klass Malle Mägi 39
Hannes Vars Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 39
Helina Elva Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 39
Oliver Lukaševitš Jäneda Kool 6. klass Kadri Toomingas 39
Marvin Liblik Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 39
Sirli Jaaska Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 38
Argen Int Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 38
Kasper Kaljula Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 38
Edna Kuusik Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 38
Henri Bligzna Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 38
Pilleriin Paap Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 38
Teele Mekk Tõrva Gümnaasium 7. klass Katrin Kalamees 38
Karl-Markus Sangernebo Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 38
Markus Kärp Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 38
Karmen Ojamäe Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 38
Erki Tõlgo Vastse-Kuuste Kool 7. klass Malle Mägi 38
Anne-Mai Arust Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 38
Pille Noorkõiv Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 38
Grete Avel Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 38
Johan Birjuk Vastse-Kuuste Kool 7. klass Malle Mägi 38
Mihkel Õis Tõrva Gümnaasium 8. klass Katrin Kalamees 38
Ülo Siim Kaisel Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 38
Marek Ginzul Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 38
Karl-Oskar Kiltmaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 38
Richard Rumvolt Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 38
Emma Nõmm Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 38
Villu Serv Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 38
Magnus Villota Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 38
Mark Martsuk Tallinna Ranniku Gümnaasium 6.k klass Dmitri Mištšenko 38
Johanna Allas Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 38
Kadi Karton Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 38
Martin Jaani Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 38
Karl Feliks Vartla Rakvere Gümnaasium 7. klass Ly Unt 38
Kaspar Kõiv Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 38
Marten Koppel Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 38
Hanna Süld Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 38
Marek Tammoja Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Tiina Saago 38
Rico Lees Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 38
Kirke Marta Süld Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 38
Age Valdmannn Tapa Gümnaasium 6. klass Villu Varblane 38
Daniella Aronstam Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 38
Devin Luht Muu asutus 7. klass Aivar Metsaveer 38
Sten Lauri Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 38
Helerin Pant Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 38
Richard-Eeik Kärner Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 38
Jessica Kari Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 38
Brigita-Veronika Pähn Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 38
Margo Danilov Kiltsi Põhikool 6. klass Kati Hiir 38
Franz Ints Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 38
Tanel Truus Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 38
Mai-Liis Meriloo Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 38
Karl Promm Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 38
Carl Eric Reinsberg Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 38
Miia Varik Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 38
Elisabeth Alemaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 38
Katrin Helen Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 38
Sonja Aleksandrova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 38
Monika Osoblivets Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 38
Nikita Grankin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 38
Stanislav Ivanov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 38
Aleksei Sammelsoo Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 38
Artur Šarnin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 38
Anna-Polina Pasjutina Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 38
Karina Zujeva Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 38
Kristina Muskova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 38
Karina Alimova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 38
Darja Kurjanovitš Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 38
Tšeslava Kutjanovitš Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 38
Artur Tatur Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 38
Maria Svetlõšenko Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 38
Evelina Saar Sakala Eragümnaasium 6. klass Rita Izjumskaja 38
Erika Annask Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 38
Martin Stihharev Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 38
Igor Prišvitšõn Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 38
Valeria Kalugina Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 38
Maria Denisenkova Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass Dmitri Mištšenko 38
Leonid Jaanson Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 38
Maksim Gusarov Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 38
Gleb Sintsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 38
Roman Slmijanov Tartu Vene Lütseum 6. klass Olga Kravtšenko 38
Lev Smolikov Tallinna Juudi Kool 6. klass Julia Ilves 38
Georgi Judajev Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 38
Anastasia Voznjuk Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 38
Sandro Samkharadze Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 38
Anastassia Vaipolina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 38
Dinara Mahmutova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 38
Ilja Freiberg Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 38
Daud Pirimov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 38
Aleksei Looool Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 38
Karina Vassiljeva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 37
Marta Tamm Tapa Vene Gümnaasium 8. klass Jelena Jakovleva 37
Nastja Podgornaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 37
Erik Kraus Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 37
Aleksandr Kanunnikov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 37
Ksenia Totskaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 37
German Jurkevits Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 37
Aleks Hansar Tallinna Juudi Kool 7. klass Julia Ilves 37
Roland Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 37
Aleksandr Petrotsenkov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 37
Bilovol Andrii Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 37
Eleonora Fjodorova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 37
Pavel Jermolajev Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 37
Natalja Ivanova Karjamaa Gümnaasium 8. klass Svetlana Dorofejeva 37
Gertrud Kaasik Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 37
Georg Ott Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 37
Kariina Adamberg Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 37
Märtin Laanemets Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 37
Keitti Keskküla Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 37
Ats Erk Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 37
Markus Lilienthal Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 37
Marta Miil Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 37
Hanna Lisette Helekivi Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 37
Hendrik Peek Vasta Põhikool 7. klass Grete Salk 37
Erely Lutsu Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 37
Fred Kurrot Tori Põhikool 7. klass Harri Kivi 37
Daniel Zayas Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 37
Liisa-Maria Eljaste Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 37
Triinu Roosna Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 37
Tanel Marran Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 37
Lizbeth Kroon Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 37
Gerli Tooming Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 37
Bertty Nurm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 37
Matthias Vohu Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 37
Martin Pillai Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 36
Karmen Koov Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 36
Diandra Kaasik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 36
Uku Põllu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 36
Mirjam Vodi Haanja Kool 7. klass Triinu Grossmann 36
Beatrice Veske Tõrva Gümnaasium 7. klass Katrin Kalamees 36
Jakko Raik Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 36
Toomas Järvpõld Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 36
Hans Harald Möller Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 36
Jaanaplika Son Tallinna Ranniku Gümnaasium 7.k klass Dmitri Mištšenko 36
Kristi Teder Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 36
Art Toluk Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 36
Viktor Ustitš Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 36
Sissi Benita Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 36
Anete Kristel Tapa Gümnaasium 6. klass Villu Varblane 36
Kristin Niinemets Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 36
Ragnar Videvik Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 36
Kaimar Sorok Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 36
Martin Riismann Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 36
Brandon Rauba Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 36
Maarja-Liisa Nõmmik Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 36
Helena Kruus Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 36
Petrik Hunt Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 36
Mari-Liis Lään Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 36
Maris Joost Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 36
Anastasia Vustiak Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 36
Karin Jätla Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 36
Marta Šalova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 36
Liza Kudrjašova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 36
Mark Porohnja Ehte Humanitaargümnaasium 8. klass Dmitri Mištšenko 36
Eduard Pikalo Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 36
Artur Mihhailov Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 36
Erik Libene Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 36
Julja Grigorjeva Karjamaa Gümnaasium 8. klass Svetlana Dorofejeva 36
Aleksandra Domnina Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 36
Nikitos Soloveitšik Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 36
Nikol Latišova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 36
Gerda Belobabova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 36
Anna Bajeva Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 36
Jekaterina Akimova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 36
Dmitri Guzovskij Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 36
Maksim Rastorguev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 36
Ilja Kurbatov Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 36
Janika Pruel Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 35
Aleksandr Isenin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 35
Daniil Timko Tallinna Juudi Kool 6. klass Julia Ilves 35
Aljosa Nikitenko Tallinna Juudi Kool 6. klass Julia Ilves 35
Aleksei Jakovlev Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 35
Stanislav Kozõrev Karjamaa Gümnaasium 8. klass Svetlana Dorofejeva 35
Anastasia Volostnõh Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 35
Danil Garmatjuk Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 35
Viktoria Nemtsenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 35
Kliment Berngard Sakala Eragümnaasium 7. klass Rita Izjumskaja 35
Arina Krainova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 35
Melissa Tsaljuk Tartu Vene Lütseum 6. klass Olga Kravtšenko 35
Karl Skokov Tartu Vene Lütseum 8. klass Olga Kravtšenko 35
Alisa Murgo Sakala Eragümnaasium 6. klass Rita Izjumskaja 35
Aleksandr Saritški Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 35
Maksim Tistsenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 35
Ksjuša Prokopenko Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 35 väljaspool vanuserühma
Liza Moltsanova Tallinna Ranniku Gümnaasium Täiskasvanu Niina Botina 35 väljaspool vanuserühma
Denis Pleškov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 35
Diana Trofimova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 35
Anna Prokofjeva Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 35
Anna Vlasova Tapa Vene Gümnaasium 8. klass Jelena Jakovleva 35
Nikita Antonov Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 35
Jana Prutenskaja Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 35
Vladislav Tšerjomuškin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 35
Anna-Maria Angilova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 35
Diana Laskaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 35
Anna Danilova Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 35
Matvei Breganov Tallinna Juudi Kool 6. klass Julia Ilves 35
Pawa Rastrqgin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 35
Hendrik Oja Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 35
Aveli Tämm Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 35
Kristin Halliste Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 35
Gregory Torger Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 35
Karmen-Bertha Kurel Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 35
Mari Kolberg Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 35
Karmen Tumanov Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 35
Merve Linnaste Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 35
Renee Razumov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 35
Eliine Käärma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 35
Kai Vallikivi Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 35
Janeli Olesk Vastse-Kuuste Kool 7. klass Malle Mägi 35
Liisa Aunapuu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 35
Kristel Gustavson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 35
Kevin Gregor Hargel Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 35
Berit Laupä Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 35
Magnus Karlson Gustav Adolfi Gümnaasium 7. klass Ingrid Maadvere 35
Evelin Lass Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 35
Pilleriin Koor Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 35
Tõnis-Tanel Palmipuu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 35
Viktor Aldõbajev Tapa Gümnaasium 6. klass Villu Varblane 35
Annagreta Õismaa Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 35
Ingemar Idvani Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 35
Joel Hiis Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 35
Sander Jõgeva Haanja Kool 7. klass Triinu Grossmann 35
Jaano Oras Vasta Põhikool 7. klass Grete Salk 35
Grete Sikka Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 35
Karolin Krikunv Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 35
Erko Sten Hürges Vasta Põhikool 7. klass Grete Salk 35
Elo Meriste Vastse-Kuuste Kool 6. klass Malle Mägi 35
Daniil Novikov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6.k klass Dmitri Mištšenko 35
Liisa Beloglazova Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 35
Robert-Juss Soe Antsla Gümnaasium 6. klass Maris Hanimägi 35
Tomm Sariktomm Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 35
Reimo Jaansalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 35
Hendrik Koldits Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 35
Marili Juhanson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 35
Tanja Suprunovich Tallinna Ranniku Gümnaasium 6.k klass Dmitri Mištšenko 35
Liis Õmblus Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 35
Oliver Lehtsaar Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 35
Anni Kuus Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 35
Emily Bruus Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 35
Hanna-Liis Himmaste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 35
Voldemar Rätsep Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 35
Mark Monak Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 35
Richard Bachmann Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 35
Einar Lest Jäneda Kool 7. klass Kadri Toomingas 35
Christin Liis Krass Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 35
Nele-Triin Berman Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 35
Hanna-Elis Liimann Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 35
Karl Sõmerik Liivalaia Gümnaasium 8. klass Marika Reinmets 35
Margo Mägi Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 35
Ott Salla Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 35
Kevin.Chris Saluste Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 35
Kelli Päkk Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 35
Henri Ojasoo Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 35
Vairi Visnapuu Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 35
Kristin Protsin Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 35
Mario Vool Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 35
Teele Henn Vastse-Kuuste Kool 8. klass Malle Mägi 35
Kristiina Nordberg Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 35
Annabel Jürgenson Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 35
Ralf Vesper Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 35
Daniil Gavrilov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 34
Maksim Duljuk Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 34
Jaan Karaulov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 34
Jelizaveta Tkatšjova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 34
Marek Grigorjev Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 34
Veronika Simonenko Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 34
Olga Korol Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 34
Aleks Savirand Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 34
Deniss Simonov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 34
Daniil Kurakin Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass Aljona Leokina 34
Ilja Karpov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 34
Aleksandr Kobrisev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 34
Nikita Nessin Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 34
Aleksei Zenovjev Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 34
Martinn Saar Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 34
Viktoria Martsinkevitš Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 34
Daniil Kruusman Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 34
Pavel Suvorov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 34
Liia Dubrovskaja Karjamaa Gümnaasium 12. klass Svetlana Dorofejeva 34 väljaspool vanuserühma
Danila Tarkojev Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 34
Zenja Andreev Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 34
Sander Paju Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 34
Deinas Hermanas Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 34
Leonid Vahkrusev Karjamaa Gümnaasium 7. klass Svetlana Dorofejeva 34
Karmen Kuusk Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 34
Kert Kütt Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 34
Kerli Kivisikk Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 34
Reeli-Marta Siimar Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 34
Angela Dulinets Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 34
Cristof P. Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 34
Tuuli Jõepera Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 34
Matthias Tammekivi Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 34
Kevin Lyyde Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 34
Jane Sabal Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 34
Reiko Schmidt Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 34
Heinrich Tilk Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 34
Carl Jakobson Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 34
Andrea Palu Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 34
Melissa Buinenko Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 34
Helena Valkma Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 34
Joosep Puusaag Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 34
Kenert Zukk Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 34
Ivan Savatejev Tallinna Ranniku Gümnaasium 6.k klass Dmitri Mištšenko 33
Kristjan Kiidron Antsla Gümnaasium 6. klass Maris Hanimägi 33
Gert Janson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 33
Tanel Kroos Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 33
Eliis-Maarja Allmaa Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 33
Aliandra Freimann Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 33
Johanna Poksi Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 33
Marilin Hannes Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 33
Merilyn Meeder Muu asutus 7. klass Aivar Metsaveer 33
Reelika Soom Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 33
Gabriel Samoilik Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 33
Vadim Fedorenko Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 6. klass Sergei Sumin 33
Vadim Vegis Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 33
Sergei Lukauhkin Tallinna Juudi Kool 6. klass Julia Ilves 33
Nikita Rjazanov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 33
Leoinid Tšegrinski Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 33
Marek Julinskii Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 32
Kristina Griškova Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 32
Kirill Lukin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 32
Pavel Simakov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 32
Nikita Trapitsin Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 32
Vlada-Valeria Arsentjeva Null-kool 6. klass Valentina Gorohh 32
German Hermansen Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 32
Sergei Usanov Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 32
Anzelika Kostrova Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 32
Kristina Kozlova Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 32
Mikola Savitskij Tapa Vene Gümnaasium 8. klass Jelena Jakovleva 32
Kim Tropin Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 32
Igor Pigarjev Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 32
Nikolai Artjuhh Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 32
Sabina Ahmedova Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 32
Valeria Kravtšenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 32
Anton Zubovitš Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass Oksana Rassa 32
Gera Sinjavski Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 32
Veronika Ritšenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 32
Richard Adamski Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 32
Valter-Jari Junolainen Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 32
Arina Tisler Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 32
Diana Landing Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 32
Georgi Listratov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 32
Daniil Dudenkov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 32
Irina Travkina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 32
Ilina Nõmme Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 32
Daniil Novikov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 32
Nikita Sannikov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 32
Anastassia Raznotovskaja Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 32
Pavel Deniskin Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 32
Irina Leppik Tapa Vene Gümnaasium 8. klass Jelena Jakovleva 32
Slava Davidjuk Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 32
Artjom Kuznetsov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 32
Mihhail Bobakov Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 32
Aleksandr Komarov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 32
Cedlinski Edw Tallinna Juudi Kool 6. klass Julia Ilves 32
Goša Vinogradov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 32
Saša Arnon Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 32
Maria Žuravljova Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass Aljona Leokina 32
Ksenia Hodorenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 32
Pavel Spongolts Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 32
Aliksei Deljukin Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 32
Andrei Skrebnev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 32
Aleksandr Udodik Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 32
Ksenia Tšerepanova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 32
Aleksandr Plešakov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 32
Aleksei Volis Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 32
Taaniel Jakobson Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 32
Maria Aruoja Haanja Kool 7. klass Triinu Grossmann 32
Gregor Väli Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 32
Max Pärna Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 32
Anette-Sanna Kiin Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 32
Andres Saks Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 32
Kristi Malk Virtsu Põhikool 8. klass Siivi Jõgi 32
Aulis Aunapuu Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 32
Kristin Kukli Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 32
Elina Veskus Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 32
Triin Kikas Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Tiina Saago 32
Gevyn Saar Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 32
Kaisa-Helena Schütz Tõrva Gümnaasium 7. klass Katrin Kalamees 32
Merlin Niitvähi Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 32
Helena Eero Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 32
Hanna Martinson Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 32
Egert Kiviselg Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 32
Kristin Liksman Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 32
Siim Troost Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 32
Sirly Sõmerik Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 32
Markus Pink Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 32
Sander Tambik Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 32
Iris Miisna Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 32
Rebekka Rehe Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 32
Magnus Kallaspoolik Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 32
Lauri Vaino Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 32
Seliin Marii Maranik Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 32
Simon Kuldar Mann Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 32
Uku Õunapuu Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 32
Oskar Tänna Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 32
Adeele Siiner Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 32
Kristjan Allas Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 32
Mattias Kruus Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 32
Silver Lauk Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 32
Ander Pabo Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 32
Jan Anders Saluste Virtsu Põhikool 6. klass Airi Aavik 32
Jörgen Jõõgre Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 32
Maria Sirjak Muu asutus 7. klass Aivar Metsaveer 32
Tarvo Seimar Kiltsi Põhikool 6. klass Kati Hiir 32
Tambet Härma Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 32
Wan Ingar Ingeroinen Kiltsi Põhikool 6. klass Kati Hiir 32
Ketter Mägi Kambja Põhikool 7. klass Kai Ehrlich 32
Martin Järv Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 32
Andreas Paat Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 31
Stella Maasik Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 31
Kairiin Tali Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 31
Sten Ristmägi Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 31
Frank Grabovski Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 31
Jete-Mari Külmhallik Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 31
Härda-Irene Jaeger Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 31
Meriliis Valdlo Tapa Gümnaasium 6. klass Villu Varblane 31
Eliise Niitav Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 31
Relika Belova Kiltsi Põhikool 6. klass Kati Hiir 31
Nikol Streltsova Tallinna Ranniku Gümnaasium 7.k klass Dmitri Mištšenko 31
Anete Siman Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 31
Kertu Meltsar Jäneda Kool 6. klass Kadri Toomingas 31
Ignar Lehtla Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 31
Aleks Šovbonko Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 31
Elise Vahtra Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 31
Angeelika Utsal Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 31
Annabel Israel Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 31
Ants-Ander Kähr Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Tiina Saago 31
Ethel Kuusemäe Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 31
Mark Vilenski Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 31
Andres Vainura Tartu Forseliuse Gümnaasium 6. klass Kadri Jakobson 31
Gethryn Tamp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 31
Pia Kai Sild Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 31
Aleksei Šlõkov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 31
Maria Jakimovits Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 31
Anna Kirs Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 31
Konstantin Vojeikin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 31
Karina Akopjan Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 31
Jelizaveta Sotnikova Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 31
Jelizaveta Porohhovnikova Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 31
Maksim Saipov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 31
Oleg Avtomobilev Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 31
Anneli Tamm Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 31
Aleksei Skljadnev Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 31
Maksim Netu Tallinna Ranniku Gümnaasium Täiskasvanu Niina Botina 31 väljaspool vanuserühma
Karina Zeljapova Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 31
Zeka Zeka Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 31
Aleksei Skvortsov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 30
Filipp Petrov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 30
Sofia Krasilnikova Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 30
Jekaterina Fedotova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 30
Nikita Nikišin Tartu Vene Lütseum 6. klass Olga Kravtšenko 30
Stefan Bush Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 30
Mark Kukuškin Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 30
Juri Kiisvek Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 30
Valeria Aleknaiciute Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 30
Filipp Gontšarov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 30
Pavel Lukjanov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 30
Kristina Soboleva Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 30
Tanel Schönberg Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 30
Hedi Tammsalu Virtsu Põhikool 6. klass Airi Aavik 30
Lisanna Põlluaas Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 30
Timo Lešin Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 30
Robin Oomera Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 30
Anna Maria Hermann Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 30
Hele-Liis Pruus Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 30
Õnnela Lilleoja Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 30
Richard Koppel Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 30
Katja Baranova Tallinna Ranniku Gümnaasium 7.k klass Dmitri Mištšenko 30
Raigo Seppago Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 30
Jaan Robert Hermet Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 30
Valmar Raudsepp Tori Põhikool 7. klass Harri Kivi 30
Timo Kilk Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 30
Artur Setkin Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 30
Karl Marmor Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 30
Karl-Erik Merisaar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 30
Maie Belova Kiltsi Põhikool 7. klass Kati Hiir 30
Eveli Vissor Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 30
Brigita-Liisa Piipuu Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 30
Risto Valge Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 30
Evelin Kolga Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 30
Kert Johannes Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 29
Mattias Idavain Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 29
Edith-Jane Veri Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 29
Anet Ploom Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 29
Merili Hellamaa Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 29
Egert Ehrlich Vastse-Kuuste Kool 7. klass Malle Mägi 29
Kaur Teiva Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 29
Karoliina Himmelreich Olustvere Põhikool 7. klass Jüri Sulg 29
Kaisa Kärmik Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 29
Mari-Mall Puksa Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Tiina Saago 29
Andriin Tori Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 29
Kristjan Kibus Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 29
Britt Heinsalu Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 29
Rainer Lass Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 29
Kris Tikka Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 29
Merili Hindreus Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 29
Janely Vestli Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 29
Elis Sirp Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 29
Riho Tuusis Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 29
Laura Jürima Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 29
Cleiro Lutter Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 29
Kenneth-Richard Vellet Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 29
Arti Liivaste Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 29
Margot Kõbu Kiltsi Põhikool 7. klass Kati Hiir 29
Sten Ernits Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 29
Alexandra Simone Spongolts Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 29
Karl-Joosep Karp Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 29
Carlos Andre Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 29
Martin Siitam Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 29
Anna Maria Vukkert Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 29
Janar Vaino Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 29
Rinel Pius Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 29
Tanel Bespalov Pärnu Ülejõe Gümnaasium 7. klass Taimi Dreier 29
Liis Väling Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 29
Lisete Palu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 29
Erik Lippus Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 29
Morris Jallai Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 29
Margus Liinev Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 29
Edda Kadurina Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 29
Alina Buda Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass Aljona Leokina 29
Nastja Bezuglaja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 29
Ilja Kovaljov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 29
Anna Maslova Narva Vanalinna Riigikool 8. klass Tatjana Mihhailova 29
Darja Malõševa Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 29
Nikita Bergman Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 29
Sergei Malkevitš Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 29
Elizaveta Lopina Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 29
Saša Kudrajavtsev Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 29
Kristina Satševskaja Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 29
Danilo Piletskij Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 29
Maksim Kajalin Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 29
Maksim Sitkin Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 29
Daniil Lazarev Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 29
Jura Semjonov Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 29
Aleksandr Nikonenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 28
Matvei Beršakov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 28
Roman Zakirov Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 28
Ilja Karamov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 28
Danila Tukov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 28
Maksim Trubko Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 28
Ilja Kostjuk Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 28
Anna Kotšetova Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 28
Artur Teetlok Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 28
Sawka Kondratskaja Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 28
Anton Kalinin Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 28
Diana Nožejeva Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 28
Dmitri Vjalov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 28
Aleksander Frolov Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 28
Dima Lohtenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 28
Helenor Tens Vastse-Kuuste Kool 7. klass Malle Mägi 28
Bret-Gregor Maidre Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 28
Joosep Pajus Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 28
Greete Eliise Kubja Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 28
Indrek Nõulik Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 28
Ingrid Kullam Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 28
Anett-Enel Hallikmägi Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 28
Maria-Helen Vozdvzenski Vali siit kool või muu asutus 7. klass Aivar Metsaveer 28
Ermo Kuusk Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 28
Helene Adele Rinne Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 28
Liisa Rüis Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 28
Bryan Vanem Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 28
Mark Mägi Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 28
Vahur Kao Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 27
Eingard Tops Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 27
Mark Osvald Altpere Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 27
Juri Šuravljov Tallinna Ranniku Gümnaasium 7.k klass Dmitri Mištšenko 27
Ksenia Vassiljeva Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 27
Edik Grigorjev Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass Aljona Leokina 27
Edgar Kulik Tartu Vene Lütseum 6. klass Olga Kravtšenko 27
Aleksei Škretov Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 27
Kirill Rebrikov Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 27
Kiska Sitnik Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 27
Tomas Pastnitšenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 26
Dmitri Martõnov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 26
Artjom Fadejev Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 26
Maksim Voronin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 26
Artur Zukov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 26
Valeria Bessedina Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 26
Valeria Aktšurina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7. klass Sergei Sumin 26
Anastasia Surgai Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 26
Jelena Denisjuk Karjamaa Gümnaasium 7. klass Svetlana Dorofejeva 26
Vlad Makovei Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 26
Ilja Dobrjakov Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 26
Sergei Petrov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 26
Ilja Starodubtsev Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 26
Aljona Orlova Narva Kesklinna Gümnaasium 8. klass Vladimir Runin 26
Julija Tjagur Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 26
Nikita Belov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 26
Jekaterina Urban Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 26
Maksim Ivanuškin Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 26
Vova Vorobei Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 26
Anja Artemjeva Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 26
Kai Holm Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 26
Emil Fazullin Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 26
Dmitri Jemeljav Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 26
Varvara Hamitskaja Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 26
Jurii Jevstifeev Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 26
Dmitri Skatskov Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 26
Diana Tjušina Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 26
Kristina Bobik Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 26
Mark Baškov Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 26
Aleksandr Kulikov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8. klass Julia Ratšinskaja 26
Lera Kulagina Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 26
Vitali Sarajev Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 26
Maksim Pankrat Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 26
Dmitri Sibbul Tartu Vene Lütseum 6. klass Olga Kravtšenko 26
Andra Lammertson Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Tiina Saago 26
Keven Kalle Vastse-Kuuste Kool 8. klass Malle Mägi 26
Erik Bleive Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 26
Maigi Sõdur Vastse-Kuuste Kool 6. klass Malle Mägi 26
Martin Kööp Virtsu Põhikool 8. klass Siivi Jõgi 26
Angela Britt Jaarma Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 26
Margus Mäearu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 6. klass Kairi Osula 26
Meelike Kais Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 26
Zlata Kondratjeva Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 26
Martin Mai Vastse-Kuuste Kool 7. klass Malle Mägi 26
Hanna Elisabeth Teearu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 26
Martrin Soldatenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 7.k klass Dmitri Mištšenko 26
Stiven Savin Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 26
Jevgenia Karpenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 7.k klass Dmitri Mištšenko 26
Sandra Känd Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 26
Herki Aan Tääksi Põhikool 8. klass Jüri Sulg 26
Annabel Kallaste Virtsu Põhikool 6. klass Airi Aavik 26
Taisi Altermann Jäneda Kool 5. klass Kadri Toomingas 26
Mart Kiisk Tori Põhikool 7. klass Harri Kivi 26
Albert Viilik Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 26
Theodor Kasper Vallikivi Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 26
Sander Saluste Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 26
Johann Hermlin Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 26
Silver Raja Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 26
Brit-Marleen Õismaa Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 26
Aleksander Vanganen Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 26
Regiina Vanamb Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 26
Johanna-Laurita Iljushin Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 26
Daniel Juht Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 26
Merili Suuster Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 26
Andre-Martti Born Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8. klass Kairi Osula 26
Kevin Uus Rakvere Gümnaasium 7. klass Ly Unt 26
Mona Metsaots Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 26
Sulo Soe Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 26
Andrei Kovalenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 6.k klass Dmitri Mištšenko 25
Elmira Mussajeva Tallinna Ranniku Gümnaasium 7.k klass Dmitri Mištšenko 25
Liisi Lass Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 25
Kaider Šubbe Vastse-Kuuste Kool 8. klass Malle Mägi 25
Alma Gaver Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 25
Raido Peit Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 25
Enn-Erik Tasso Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Tiina Saago 25
Ranno Väin Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 25
Anzela Bescennaja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 25
Lana Frolova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 25
Artur Smirnov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 25
Anastassia Filatova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 25
Anastasia Sokolova Tapa Vene Gümnaasium 8. klass Jelena Jakovleva 25
Vitali Roštšupkin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 25
Artjom Savin Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 25
Inna Plevako Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 25
Danik Jasnovski Tartu Vene Lütseum 6. klass Olga Kravtšenko 25
Kristina Lokai Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 24
Jekaterina Pronina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8. klass Sergei Sumin 24
Juri Gavrilov Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 24
Darja Škurenko Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 24
Artur Hansar Tallinna Juudi Kool 7. klass Julia Ilves 24
Angelin Gorbunova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 24
Artur Danijelov Tallinna Juudi Kool 7. klass Julia Ilves 24
Mark Dorfmann Tallinna Juudi Kool 7. klass Julia Ilves 24
Ivan Telkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 24
Kirill Ruus Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 24
Ruslan Milovidov Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 24
Maksim Moisejenko Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 24
Konstantin Datov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 24
Karina Koltsova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 24
Aleksandr Ivanov Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 24
Maksim Tavlij Tallinna Ranniku Gümnaasium 7.k klass Dmitri Mištšenko 24
Jan Krukovski Tallinna Ranniku Gümnaasium 7.k klass Dmitri Mištšenko 24
Kristine Anvelt Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 24
Reigo Käis Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 24
Tauri Miggur Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 24
Esty Sakk Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 24
Argo Lillema Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 24
Brita-Stiina Sarv Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 24
Karl-Ingmar Adamson Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 24
Vladik Kirjanov Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 24
Robert Vahe Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 24
Aiko Kaasik Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 23
Kevin Varzin Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 23
Kristel Sild Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 23
Madis Kangur Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 23
Joosep Mägi Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 23
Vairo Ken Kibus Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 23
Martin Lumiste Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 23
Anton Kreivald Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 23
Kärt Piilberg Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 23
Karl Christopher Madisoo Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 23
Mark Oja Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 23
Hendrik Tali Tallinna Kuristiku Gümnaasium 8. klass Aivar Metsaveer 23
Erik Nõmmik Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 23
Merite Pärn Virtsu Põhikool 7. klass Siivi Jõgi 23
Cristiine Aljaste Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 23
Vladik Gorbunov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 23
Samuel Sõtšjov Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 23
Ivo Lenasaar Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 23
Artjom Giritš Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7. klass Natalia Tsesnokova 23
Olga Jakobson Tartu Vene Lütseum 6. klass Olga Kravtšenko 23
Aleksei Dugin Tartu Vene Lütseum 6. klass Olga Kravtšenko 23
Jakov Fjodorov Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 23
Sofia Zamaška Lasnamäe Vene Gümnaasium 8. klass Oksana Rassa 23
Stiven Leinkask Lasnamäe Vene Gümnaasium 6. klass Oksana Rassa 23
Katerina Povetkina Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 23
Julja Putsenko Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 23
Aleksandra Samal Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 23
Mark Põlder Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 23
Arina Ester Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 23
Andrei Jaklitš Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 23
Kristina Ginter Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 22
- Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 22
Saša Kropatšev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 22
Maksim Botkov Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 22
Ilja Bõlõna Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 22
Saša Klobušnjak Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 22
Anastassia Zubova Narva Kesklinna Gümnaasium 7. klass Vladimir Runin 22
Andrei Petrisin Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 22
Markkus Ansberg Rõuge Põhikool 8. klass Piret Viil 22
Asso Kahre Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 22
Helena Maripuu Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 22
Triin Tärnov Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 22
Martin Tuusis Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 22
Anne-Mari Männiste Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 22
Daniel Minkkinen Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 22
Darian Tiks Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 22
Aaron Ares Algo Tori Põhikool 7. klass Harri Kivi 22
Elor Kalmus Rõuge Põhikool 7. klass Piret Viil 22
Ants Ansip Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 22
Evelin Raagmets Tallinna Ranniku Gümnaasium 6.k klass Dmitri Mištšenko 21
Susanna Koort Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 21
Rasmus Viiron Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 21
Henri Heinamäe Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 21
Darja Izjumova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Vladimir Runin 21
Artjom Nikitenko Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 21
Daniel Siht Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 21
Martin Ananjev Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 21
Valeria Lagno Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 20
Konstantin Ivanov Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 20
Danila Andronik Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 20
Eva Mukasei Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 20
Erik Matc Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 20
Eduard Smirnov Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 20
Elina Gluboki Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 20
Slavik Anisimov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 20
Artur Kolodjažnõi Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 20
Igor Kuznetsov Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass Aljona Leokina 20
Kostja Nikiforov Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 20
Aleksei Fjodorov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 20
Art Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 20
Kristiina Leppik Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 20
Saša Koltsov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 20
Anton Novi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 20
Daniil Popov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 20
Aleksei Swed Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 20
Andreialina Fedoseevkamenskaja Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 20
Denis Tšitškin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 20
Denis Krivtšun Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 20
Marina Bakina Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 20
Ergo Kirt Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 20
Marcus Poolakene Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 20
Tiina Klaas Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 20
Sander Udusaar Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 20
Helena Vahtramae Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 20
Matthias Kaunimäe Kärdla Ühisgümnaasium 4. klass Tõnu Soop 20
Merlin Ojaots Antsla Gümnaasium 7. klass Maris Hanimägi 20
Liisi Mark Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Tiina Saago 20
Rene Ron Vest Tallinna Reaalkool 6. klass Kailit Taliaru 20
Fredy Virrit Tallinna Laagna Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 20
Enrico Veensalu Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 7. klass Kairi Osula 20
Rein Kristlepp Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 20
Aleksei Jetskalo Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 20
Grete Pilller Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 20
Anne - Mai Saul Vinni-Pajusti Gümnaasium 7. klass Margo Müller 20
Karl Puudersell Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 20
Tauno Pajur Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 20
Giacomo Polverino Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 20
Kevin Hakk Põlva Ühisgümnaasium 7. klass Egne Kindsigo 20
Marcus Polluvee Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 19
Mark-Kennert Vildmaus Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 19
Mart Hendrik Saar Tallinna Kuristiku Gümnaasium 7. klass Aivar Metsaveer 19
Joosep Kool Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 19
Kristina Protassova Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 19
Karmen Tsituk Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 19
Setlana Kuzmina Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 19
Pavel Ivanov Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 7. klass Irina Gritsinenko 19
Lena Maratkanova Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 19
Nastja Aleksandrova Narva Kesklinna Gümnaasium 6. klass Valentina Gorohh 19
Nastja Babenko Tallinna Ranniku Gümnaasium Täiskasvanu Niina Botina 19 väljaspool vanuserühma
Sergei Dubovik Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7. klass Julia Ratšinskaja 19
Maria Tseblakova Tallinna Ranniku Gümnaasium 5. klass Niina Botina 18
Vadim Zenkovits Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 18
Ingrid Oja Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 18
Annaliisa Mals Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 18
Jürgen Lember Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 18
Joosep Viitkar Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 18
Mauri Liivak Jäneda Kool 6. klass Kadri Toomingas 18
Hanna-Stiina Kortin Iisaku Gümnaasium 7. klass Kalev Riivik 17
Raigo Piil Tallinna Kuristiku Gümnaasium Täiskasvanu Aivar Metsaveer 17 väljaspool vanuserühma
Elena Allikmäe Rapla Ühisgümnaasium 7. klass kadri laup 17
Egert Veeväli Tori Põhikool 7. klass Harri Kivi 17
Andrei Križevski Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Elena Vinogradova 17
Ilona Roslavleva Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 17
Roman Turkov Keila Ühisgümnaasium 7. klass Jelena Prigodina 17
Vlad Rõbakov Tartu Vene Lütseum 7. klass Olga Kravtšenko 17
Olja Gorelikova Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 17
Ilja Barahovski Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 17
Anna Tšelpanova Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 7. klass Tatjana Tambovtseva 16
Elina Narajeva Tallinna Läänemere Gümnaasium 7. klass Deniss Pilkin 16
Denis Nikitin Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 16
Kirill Rumjantsev Lasnamäe Vene Gümnaasium 7. klass Oksana Rassa 16
Jevgeni Butakov Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 16
Anastasija Žukova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 16
Jevgenia Kondratenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 16
Robert Kostõlev Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 16
Rherhj Herherh Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 16
Kevin Djuzev Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 16
Anna Jegorova Tallinna Ranniku Gümnaasium 7. klass Niina Botina 16
Kevin Jasson Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 16
Kadri Adra Kiili Gümnaasium 7. klass Aare Lutter 16
Regina Vaikla Pärnu Ülejõe Gümnaasium 8. klass Taimi Dreier 16
Tauri Pent Kiltsi Põhikool 6. klass Kati Hiir 15
Gaili Visnap Olustvere Põhikool 7. klass Jüri Sulg 15
Kuldar Augervald Kiltsi Põhikool 8. klass Kati Hiir 14
Marten Kikas Rõuge Põhikool 6. klass Piret Viil 14
Mark Gridnev Karjamaa Gümnaasium 7. klass Svetlana Dorofejeva 14
Viktoria Jeremejeva Tallinna Paekaare Gümnaasium 8. klass Aljona Leokina 14
Darja Tarasova Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 14
Polina Tsapkovskaja Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 13
Aleksei Ivanov Tallinna Ranniku Gümnaasium 6. klass Niina Botina 13
Anete Linamägi Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 13
Sten-Eric Säde Viimsi Keskkool 7. klass Vilve Roosioks 12
Erik Ossiitšuk Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 12
Martin Helmar Kuusalu Keskkool 6. klass Urmas Mark 11
Ronar Riismaa Viimsi Keskkool 6. klass Merike Sepp 11
Martin Johannes Tuisk Tori Põhikool 7. klass Harri Kivi 10
Rait Tiitus Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6. klass Maarika Virkunen 10
Aleksei Volis Tallinna 53. Keskkool 7. klass Anna Surmai 10
Anna Gaidajenko Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8. klass Natalia Tsesnokova 10
Lena Kovalenko Tallinna Ranniku Gümnaasium Täiskasvanu Niina Botina 10 väljaspool vanuserühma
Artjom Donskoi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 6. klass Natalia Tsesnokova 10
Katerina Krupina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6. klass Julia Ratšinskaja 9
Kristjan Kõva Haanja Kool 7. klass Triinu Grossmann 9
Andra Aavaste Rakvere Reaalgümnaasium 7. klass Reeli Rump 8
Dmitri Ševtsov Ehte Humanitaargümnaasium 7. klass Dmitri Mištšenko 8
Siimon Buš Tapa Vene Gümnaasium 7. klass Jelena Jakovleva 5