Kobras 2016/2017 lõppvoor

Benjaminide tulemused

Lõppvooru kutsuti 37 õpilast, osales 27 õpilast. Välja anti kaks I järgu, kaks II järgu ja viis III järgu auhinda.

Preemiareisile SciFestile kutsutakse Jaagup Tamme ja Andres Sõmer.

NimiKoolKlassÕpetaja123456789101112131415Kokku
Jaagup TammeIlmatsalu Põhikool8Sigrid Siik11111111111111115
Andres SõmerKärdla Põhikool8Helis Roosimaa11011111111111114
Hans RahiTallinna Reaalkool7Kailit Taliaru10,5111011111111012,5
Jakob LäänemetsAudru Kool6Sten Sang10,5011111111101112,5
Andero LavrinenkoTüri Põhikool7Laine Aluoja11011111111001112
Marko TsengovLaagri Kool7Aet Mikli00,501111111110,51112
James RockTallinna Prantsuse Lütseum7Jaak Valgeväli1011011111100,51111,5
Jan Erik KöstIlmatsalu Põhikool8Sigrid Siik1101111111100,51011,5
Michael LeoTallinna Tõnismäe Reaalkool7Ljubov Organ1100111111100,51111,5
Artjom TsernozjomovNarva Keeltelütseum7Valeria Nazarova01111110111001111
Timofei ŠinšakovKohtla-Järve Tammiku Põhikool611011111111000111
Georg LaabeKohtla-Järve Tammiku Põhikool7Ljudmilla Latt1111101110100,50110,5
Robin Karl Voldemar RaidmaaTallinna Prantsuse Lütseum8Jaak Valgeväli1101011110110,50110,5
Diana ShramovaTartu Aleksandr Puškini Kool8Olga Kravtšenko0111010,5111100019,5
Maksim GaponenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool7Irina Gritsinenko00,510111111100109,5
Polina EvdokimovaNarva Keeltelütseum7Valeria Nazarova01010111100,500,5119
Vsevolod BoltovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6Ljudmilla Latt10100111100,801018,8
Dmytro UmantsevKohtla-Järve Tammiku Põhikool7Ljudmilla Latt0101011011100,5018,5
Rei HallaTallinna Prantsuse Lütseum7Jaak Valgeväli1101010110110,5008,5
Anna RastoštšenkovaSakala Eragümnaasium7Rita Izjumskaja00,501110,5110110008
Georgi NovikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7Anna Osipenko010-001111110018
Maksim FedotenkovKohtla-Järve Tammiku Põhikool7Irina Gritsinenko0101011010100118
Aleksandra GolubenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool80100010111100,5017,5
Anastasia FrolovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7Anna Osipenko0101-11011100007
Anna ValjuškinaSakala Eragümnaasium8Rita Izjumskaja0101-01011100,5006,5
Lidia EstraihTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8Natalja Grudkina1101000,5011100006,5
Robert SemanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7Anna Osipenko01-0-01010100116