Kobras 2016/2017 eelvoor

Seenioride tulemused

Kokku 492 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 15.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Rao ZvorovskiTallinna Reaalkool12.a klass84Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Kati IherHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass81Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Adrian KirikalTallinna Reaalkool11.a klass78Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Daniel FomotškinSakala Eragümnaasium11. klass78Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Eike SiilbekGustav Adolfi Gümnaasium12.d klass78Ingrid Maadverekutsutud lõppvooru
Hendrik KlaasHiiumaa Gümnaasium11.b klass78Tõnu Soopkutsutud lõppvooru
Kai-Brith KaldaTallinna Reaalkool12.a klass78Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Mihkel KaarmaTallinna Reaalkool11.a klass78Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Nikita MikhalchenkoSakala Eragümnaasium11. klass78Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Rasmus MaideTallinna Reaalkool12.a klass78Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Airon OravasTallinna Reaalkool11.a klass75Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Deniss ShutovNarva Keeltelütseum12.a klass75Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Jekaterina GorohhovaNarva Keeltelütseum12. klass75Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Mihhail PikkovSakala Eragümnaasium11. klass75Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Nikita ŠamsijevSakala Eragümnaasium11. klass75Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Aaron AvasteTallinna Reaalkool11.a klass72Jaagup Kippar
Anna Maria AltmäeHiiumaa Gümnaasium11.b klass72Tõnu Soop
Grete RannuGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass72Ingrid Maadvere
Hartvig ToomingTallinna Prantsuse Lütseum12.b klass72Jaak Valgeväli
Joosep KaimreHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass72Anneli Mägi
Kalle Johannes ReinmetsTallinna Reaalkool11.a klass72Jaagup Kippar
Kevin ReisenbukHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass72Anneli Mägi
Maret SõmerHugo Treffneri Gümnaasium11.a klass72Anneli Mägi
Margus LompTallinna Reaalkool11.a klass72Jaagup Kippar
Mikko Leo SelgHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass72Anneli Mägi
Reeno PaatHiiumaa Gümnaasium11.b klass72Tõnu Soop
Rene LumisteTallinna Reaalkool11.a klass72Jaagup Kippar
Sten Egert TammeveskiTallinna Reaalkool11.a klass72Jaagup Kippar
Sten ÄrmSaku Gümnaasium12.c klass72Carmen Pilve
Anneliis SaarendGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass69Ingrid Maadvere
Karin KruuseHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass69Anneli Mägi
Laura OlekTallinna Reaalkool12.a klass69Jaagup Kippar
Marie OlliHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass69Anneli Mägi
Maris KlugeTallinna Reaalkool12.a klass69Jaagup Kippar
Silvia Hiie AablooHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass69Anneli Mägi
Angelina VinogradovaNarva Keeltelütseum11. klass66Valeria Nazarova
Carel KuuskTallinna Reaalkool12.a klass66Jaagup Kippar
Carmel KuuskTallinna Reaalkool11.a klass66Jaagup Kippar
Egert Ott MetsandiTallinna Reaalkool12.a klass66Jaagup Kippar
Gamithra MargaHugo Treffneri Gümnaasium11.c klass66Anneli Mägi
Georg HiiesaluHiiumaa Gümnaasium11.b klass66Tõnu Soop
Georg SuitsTallinna Reaalkool11.a klass66Jaagup Kippar
Greete JakobsonTallinna Reaalkool11.a klass66Jaagup Kippar
Henri RoosGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass66Riina Timmermann
Johann ZeigerGustav Adolfi Gümnaasium12.d klass66Ingrid Maadvere
Juhan MaltnaTallinna Prantsuse Lütseum12.b klass66Jaak Valgeväli
Karl MeldorfTallinna Reaalkool12.a klass66Jaagup Kippar
Kaur Lukki-LukinTallinna Reaalkool11.a klass66Jaagup Kippar
Kristen RattaseppGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass66Ingrid Maadvere
Kristina KochHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass66Anneli Mägi
Kristjan SolmannHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass66Anneli Mägi
Laura InnoHugo Treffneri Gümnaasium11.e klass66Anneli Mägi
Marko KlopetsGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass66Ingrid Maadvere
Rando TõnsoTallinna Reaalkool11.a klass66Jaagup Kippar
Renee ZirkSaku Gümnaasium11.c klass66Carmen Pilve
Risto VähiGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass66Ingrid Maadvere
Sander KornetTallinna Reaalkool12.a klass66Jaagup Kippar
Siret SillarTallinna Reaalkool12.a klass66Jaagup Kippar
Taido PurasonTõrva Gümnaasium11.a klass66Katrin Kalamees
Taigor VeevoHiiumaa Gümnaasium11.b klass66Tõnu Soop
Tauri LustiRapla Ühisgümnaasium12. klass66kadri laup
Tähvend UustaluTallinna Reaalkool12.a klass66Jaagup Kippar
Andreas TederHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass63Anneli Mägi
Andres LobergTallinna 53. Keskkool11.a klass63Anna Surmai
Carolin KirotarHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass63Anneli Mägi
Grigory KorotychTallinna 53. Keskkool11.b klass63Anna Surmai
Kristjan HinnoHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass63Anneli Mägi
Marten JürgensonTallinna Reaalkool11.a klass63Jaagup Kippar
Meeri VainolaGustav Adolfi Gümnaasium12.d klass63Ingrid Maadvere
Rudolf SaluoksHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass63Anneli Mägi
Siim Kristjan EllerveeHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass63Anneli Mägi
Silver TammsooRapla Ühisgümnaasium12. klass63kadri laup
Triin Mirjam TarkHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass63Anneli Mägi
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja63Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Valeria OvcharenkoSakala Eragümnaasium12. klass63Rita Izjumskaja
Anastasija AndreitsikovaTallinna 53. Keskkool11.b klass62Anna Surmai
Siim IlvesHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass61Anneli Mägi
Timea-Helen TederHugo Treffneri Gümnaasium11.e klass61Anneli Mägi
Aleksandra LilleorgTallinna Reaalkool11.a klass60Jaagup Kippar
Anastasiia KaravaievaHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass60Niina Botina
Andis KoppelHiiumaa Gümnaasium11.b klass60Tõnu Soop
Anna KavtaradzeSakala Eragümnaasium12. klass60Rita Izjumskaja
Artjom ŠõšovSakala Eragümnaasium11. klass60Rita Izjumskaja
Artur DragunovSakala Eragümnaasium12. klass60Rita Izjumskaja
Birgit SõrmusGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass60Ingrid Maadvere
Darja HutorovskajaTallinna Juudi Kool12. klass60Niina Botina
Darja TokmantsevaNarva Keeltelütseum11.a klass60Valeria Nazarova
Emili KuuseHiiumaa Gümnaasium11.b klass60Tõnu Soop
Fedor StomakhinTallinna Reaalkool12.a klass60Jaagup Kippar
Fred Matis TeeäärTallinna Reaalkool11.a klass60Jaagup Kippar
Frederik RaudHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass60Anneli Mägi
Galina SeederNarva Keeltelütseum11.b klass60Valeria Nazarova
Helena MaislaTõrva Gümnaasium11.a klass60Katrin Kalamees
Henri Johann NordenTallinna Reaalkool12.a klass60Jaagup Kippar
Herman RullHugo Treffneri Gümnaasium11.c klass60Anneli Mägi
Igor ShvetsSakala Eragümnaasium11. klass60Rita Izjumskaja
Ingmar LiibertTallinna Reaalkool12.a klass60Jaagup Kippar
Jaanika VainulaGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass60Ingrid Maadvere
Johannes ÖöpikHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass60Anneli Mägi
Joosep RaudväliSaku Gümnaasium11.c klass60Carmen Pilve
Jürgen JürisaluTallinna Laagna Gümnaasium11. klass60Liia Opmann
Jürgen LeppsaluGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass60Ingrid Maadvere
Karl Hendrik LeppikSaku Gümnaasium12.c klass60Carmen Pilve
Kerly KasenõmmSaku Gümnaasium11.b klass60Carmen Pilve
Kristofer SokkTallinna Reaalkool11.a klass60Jaagup Kippar
Laura JõgiTallinna Reaalkool12.a klass60Jaagup Kippar
Liisa-Marie PrintsmannGustav Adolfi Gümnaasium12.d klass60Ingrid Maadvere
Marc DavidHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass60Anneli Mägi
Maria RepsonSakala Eragümnaasium11. klass60Rita Izjumskaja
Maria TeslaTallinna 53. Keskkool11.b klass60Anna Surmai
Marion TiikTallinna Reaalkool12.a klass60Jaagup Kippar
Mart VainoVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass60Margo Müller
Marta LuzanovaNarva Keeltelütseum11. klass60Valeria Nazarova
Meeri JürgensonHugo Treffneri Gümnaasium11.c klass60Anneli Mägi
Mihhail SokolovTallinna Tõnismäe Reaalkool11.a klass60Ljubov Organ
Mihkel KruusiTallinna Reaalkool12.a klass60Jaagup Kippar
Oleg KulikovNarva Keeltelütseum11.a klass60Valeria Nazarova
Rainek KaljulaidTallinna Laagna Gümnaasium11. klass60Liia Opmann
Siim KaukverTallinna Reaalkool11.a klass60Jaagup Kippar
Siim Tanel LaisaarHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass60Anneli Mägi
Timo LoometsTallinna Reaalkool11.a klass60Jaagup Kippar
Александер БедовTallinna 53. Keskkool11.b klass60Anna Surmai
Вячеслав ДавидюкTallinna 53. Keskkool11.b klass60Anna Surmai
Илона ПеткевичусLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass60Ljubov Fedotova
Külli KangroHugo Treffneri Gümnaasium11.a klass59Anneli Mägi
Emma KaupsHiiumaa Gümnaasium11.b klass58Tõnu Soop
Hedi-Kai AltväljaRapla Ühisgümnaasium12. klass58kadri laup
Ly-Sandra PalmRapla Ühisgümnaasium12. klass58kadri laup
Aleksandr MaksimovTallinna 53. Keskkool12.a klass57Anna Surmai
Alina TšapurinaNarva Keeltelütseum11.a klass57Valeria Nazarova
Anastasia BolshakovaNarva Keeltelütseum11.a klass57Valeria Nazarova
Andrei PrintsevSaku Gümnaasium11.c klass57Carmen Pilve
Anna BahmatsovaNarva Keeltelütseum11. klass57Valeria Nazarova
Anna-Maria LaiusSakala Eragümnaasium12. klass57Rita Izjumskaja
Darja BelovaNarva Keeltelütseum11.a klass57Valeria Nazarova
Diana IushynaSakala Eragümnaasium12. klass57Rita Izjumskaja
Hanna Maria SaikTallinna Reaalkool12.a klass57Jaagup Kippar
Jan Erik KonksiHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass57Anneli Mägi
Jekaterina VassiljevaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass57Dmitri Mištšenko
Johanna KaustelSaku Gümnaasium12.b klass57Carmen Pilve
Kirill JurkovHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass57Anneli Mägi
Kärt KaalTallinna Reaalkool12.a klass57Jaagup Kippar
Kärt LangHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass57Anneli Mägi
Marina IvanovaTallinna Humanitaargümnaasium12.b klass57Kaja Pello
Marten AssonHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass57Anneli Mägi
Priit SauerHiiumaa Gümnaasium11.b klass57Tõnu Soop
Ragnar LeppikGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass57Ingrid Maadvere
Tatjana ŠtšurikovaTallinna 53. Keskkool11.a klass57Anna Surmai
Uno Andreas TavastGustav Adolfi Gümnaasium12.d klass57Ingrid Maadvere
Adele AlavereVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass56Margo Müller
Harriet SammalHiiumaa Gümnaasium11.a klass56Tõnu Soop
Kärol RaudlaSaku Gümnaasium11.c klass56Carmen Pilve
Aleksandra KisseljovaNarva Keeltelütseum11. klass54Valeria Nazarova
Alina VarkkiNarva Kesklinna Gümnaasium11.a klass54Valeria Nazarova
Alvar AntsonTallinna Reaalkool12.a klass54Jaagup Kippar
Anna-Liisa HannusValga Gümnaasium11.b klass54Irja Kängsepp
Deniss TihhomirovHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass54Niina Botina
Eleri PaatsiSaku Gümnaasium12.b klass54Carmen Pilve
Getter MüürseppRapla Ühisgümnaasium12. klass54kadri laup
Gleb ProtassovLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass54Ljubov Fedotova
Henri LaihoSaku Gümnaasium11.c klass54Carmen Pilve
Ilja FreibergTallinna Tõnismäe Reaalkool11.a klass54Ljubov Organ
Jevgeni UlmTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass54Aivar Metsaveer
Julius NurmojaGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass54Ingrid Maadvere
Karl MärtsonTallinna Reaalkool11.a klass54Jaagup Kippar
Keimo VeskeTallinna Reaalkool12.a klass54Jaagup Kippar
Kertu TraksTallinna Reaalkool12.a klass54Jaagup Kippar
Kristjan AllasTallinna Reaalkool11.a klass54Jaagup Kippar
Maksim TavluiEhte Humanitaargümnaasium11.a klass54Dmitri Mištšenko
Margus VolkovSaku Gümnaasium12.b klass54Carmen Pilve
Maris TurbHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass54Anneli Mägi
Mark Herman IlumetsHiiumaa Gümnaasium11.b klass54Tõnu Soop
Marta NapaHugo Treffneri Gümnaasium11.e klass54Anneli Mägi
Martin PedajaHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass54Anneli Mägi
Martin SeredaTallinna Laagna Gümnaasium11. klass54Liia Opmann
Mattias ValdmaTallinna Reaalkool11.a klass54Jaagup Kippar
Meriel Kai Ly RohtlaSaku Gümnaasium12.b klass54Carmen Pilve
Mihkel KononovValga Gümnaasium12. klass54Irja Kängsepp
Mirko NõmmsaluHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass54Anneli Mägi
Pauliine KonsaHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass54Anneli Mägi
Pavel IvanovTallinna Laagna Gümnaasium11. klass54Liia Opmann
Rommi RõvkinaTallinna Juudi Kool12. klass54Niina Botina
Taaniel PalmisteHiiumaa Gümnaasium11.a klass54Tõnu Soop
Uku Kert PaidraTallinna Reaalkool11.a klass54Jaagup Kippar
Vadim MaasikmetsTallinna 53. Keskkool11.b klass54Anna Surmai
Victoria TkatsRapla Ühisgümnaasium12. klass54kadri laup
Viktoria SiigurViljandi Gümnaasium11. klass54Marika Anissimov
Villem AasGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass54Ingrid Maadvere
Алеся ИвановаNarva Keeltelütseum11.b klass54Valeria Nazarova
Diana TrifonovaNarva Keeltelütseum11. klass53Valeria Nazarova
Konrad ValkHiiumaa Gümnaasium11.a klass53Tõnu Soop
Артём РыжковLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass53Ljubov Fedotova
Doris Lisett RudnevsRapla Ühisgümnaasium12. klass52kadri laup
Karolin KardmaaHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass52Anneli Mägi
Maksim DuljukTallinna 53. Keskkool11.a klass52Anna Surmai
Stina StatsenkoViljandi Gümnaasium11. klass52Marika Anissimov
Alisa ButenkoTallinna Humanitaargümnaasium12.b klass51Kaja Pello
Britta PertRapla Ühisgümnaasium12. klass51kadri laup
Grete MaidlaGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass51Ingrid Maadvere
Hanna-Liina KabelVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass51Margo Müller
Hendrik OjamaaHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass51Anneli Mägi
Kaivi PõldmaVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass51Margo Müller
Karl Joosep MalõševHugo Treffneri Gümnaasium11.e klass51Anneli Mägi
Kirill FeoktistovNarva Keeltelütseum11.a klass51Valeria Nazarova
Kristiina KuningasHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass51Anneli Mägi
Kristina LilloHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass51Anneli Mägi
Nikita AntonovTallinna 53. Keskkool11.a klass51Anna Surmai
Nikita MusijevLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass51Ljubov Fedotova
Nikita NaumovTallinna Tõnismäe Reaalkool12.a klass51Ljubov Organ
Peeter Paul KollistHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass51Anneli Mägi
Rain TrubetskiTallinna Reaalkool12.a klass51Jaagup Kippar
Rostislav ImajevTallinna 53. Keskkool11.c klass51Anna Surmai
Rünno PregelRapla Ühisgümnaasium12. klass51kadri laup
Silver ValdveeTallinna Reaalkool12.a klass51Jaagup Kippar
Sofja GorelovaTallinna 53. Keskkool11.b klass51Anna Surmai
Sthen-Erich SoosaarSaku Gümnaasium11.c klass51Carmen Pilve
Евгений СтальмаковNarva Keeltelütseum10.a klass51Valeria Nazarova
Aleksandr KanunnikovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass50Dmitri Mištšenko
Alfred KruusojaGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass50Ingrid Maadvere
Hanna-Marie VabaojaSaku Gümnaasium11.b klass50Carmen Pilve
Karl Jaagup KaskGustav Adolfi Gümnaasium12.d klass50Ingrid Maadvere
Kasper KaljulaVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass50Margo Müller
Maria KoganTallinna Juudi Kool12. klass50Niina Botina
Rasmus NurmetaluSaku Gümnaasium12.b klass50Carmen Pilve
Sofia DashkovskyTallinna Juudi Kool12.a klass50Niina Botina
Vlad VoloshkoTallinna Juudi Kool12. klass50Niina Botina
Vladik PatrichniyEhte Humanitaargümnaasium11.a klass50Dmitri Mištšenko
Aleksander VäärGustav Adolfi Gümnaasium12.d klass48Ingrid Maadvere
Anastassia BeljakovaTallinna 53. Keskkool12.a klass48Anna Surmai
Andres HoltsTõrva Gümnaasium11.a klass48Katrin Kalamees
Anna LukovnikovaLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass48Ljubov Fedotova
Annabel KootsTallinna Laagna Gümnaasium11. klass48Liia Opmann
Artam KivisildPõltsamaa Ühisgümnaasium11.b klass48Maarja Kask
Artur JudajevTallinna 53. Keskkool12.a klass48Anna Surmai
Daniel TootsmanRapla Ühisgümnaasium12. klass48kadri laup
Daniil DudenkovLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass48Ljubov Fedotova
Dasha BulkinaNarva Keeltelütseum11.a klass48Valeria Nazarova
Dennis KarpovTallinna Laagna Gümnaasium11. klass48Liia Opmann
Edvin PashunTallinna 53. Keskkool12.a klass48Anna Surmai
Elina RozenfeldEhte Humanitaargümnaasium11.a klass48Dmitri Mištšenko
Ervin KronkTallinna Laagna Gümnaasium11. klass48Liia Opmann
Georg JudajevTallinna 53. Keskkool11.b klass48Anna Surmai
Hanna-Lisa KuslapSaku Gümnaasium11.a klass48Carmen Pilve
Helina SosiViljandi Gümnaasium11. klass48Marika Anissimov
Ilona TroitskajaGustav Adolfi Gümnaasium12.d klass48Ingrid Maadvere
Janeli ReinloVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass48Margo Müller
Joel-Mark StommaHiiumaa Gümnaasium11.b klass48Tõnu Soop
Karl Martin TerasTallinna Reaalkool12.a klass48Jaagup Kippar
Karl-Markus RinaldoRapla Ühisgümnaasium12. klass48kadri laup
Ken Martti JärvekaldGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass48Ingrid Maadvere
Kristina BreshenkovaNarva Keeltelütseum11.b klass48Valeria Nazarova
Kristjan JürisaluTallinna Laagna Gümnaasium11. klass48Liia Opmann
Kristjan LappTallinna 53. Keskkool12.a klass48Anna Surmai
Laurel LordSaku Gümnaasium12.c klass48Carmen Pilve
Leonid KleuškovTallinna 53. Keskkool12.a klass48Anna Surmai
Magnar SaleiTallinna Reaalkool12.a klass48Jaagup Kippar
Mai-Liis LiiserTallinna Reaalkool12.a klass48Jaagup Kippar
Maksim GasanbekovNarva Keeltelütseum11. klass48Valeria Nazarova
Maksim VesselovLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass48Ljubov Fedotova
Marii VispelHiiumaa Gümnaasium11.a klass48Tõnu Soop
Marion DemusHiiumaa Gümnaasium11.a klass48Tõnu Soop
Matthias VohuHiiumaa Gümnaasium11.b klass48Tõnu Soop
Meiti-Caroli PindSaku Gümnaasium11.b klass48Carmen Pilve
Milena ArtemjevaLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass48Ljubov Fedotova
Rainer MõtsTõrva Gümnaasium11.a klass48Katrin Kalamees
Rednar KõvaskTallinna Reaalkool12.a klass48Jaagup Kippar
Saara KattelHiiumaa Gümnaasium11.a klass48Tõnu Soop
Sten SalumetsGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass48Ingrid Maadvere
Teele SusiVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass48Margo Müller
Tiit TrässSaku Gümnaasium12.c klass48Carmen Pilve
Милена КозелHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass48Niina Botina
Ольга ПознанскаяLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass48Ljubov Fedotova
Саня КудрявцевHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass48Niina Botina
Chealin JanSakala Eragümnaasium11. klass47Rita Izjumskaja
Karl Robert KuumHugo Treffneri Gümnaasium11.c klass47Anneli Mägi
Maria-Helen VozdviženskiTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass47Aivar Metsaveer
Veljo KattelHiiumaa Gümnaasium11.a klass47Tõnu Soop
Artur JudajevTallinna 53. Keskkool12.a klass46Anna Surmai
Kevin KreitsbergVõru Gümnaasium12.a klass46Krista Kõlli-Raud
Maria PärliHugo Treffneri Gümnaasium11.e klass46Anneli Mägi
Pärtel VoometsSaku Gümnaasium12.b klass46Carmen Pilve
Sander PersidskiTallinna Juudi Kool12.a klass46Niina Botina
Aleks JantsenHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass45Niina Botina
Alexey MuravievTallinna 53. Keskkool12.a klass45Anna Surmai
Allah KonovalovTallinna 53. Keskkool12.a klass45Anna Surmai
Andres KriiskaHiiumaa Gümnaasium11.b klass45Tõnu Soop
Angelina JegorovaTallinna 53. Keskkool11.a klass45Anna Surmai
Daniel SihtTallinna 53. Keskkool11.a klass45Anna Surmai
Gennadi SoloveiLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass45Ljubov Fedotova
Gertrud JaksHugo Treffneri Gümnaasium11.e klass45Anneli Mägi
Henry SaarTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass45Aivar Metsaveer
Jaagup VoometsSaku Gümnaasium11.a klass45Carmen Pilve
Jekaterina BelovaTallinna 53. Keskkool11.a klass45Anna Surmai
Jekaterina DubovikHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass45Niina Botina
Kersti AnnokTallinna Laagna Gümnaasium11. klass45Liia Opmann
Leonid EmeliyanovTallinna 53. Keskkool12.a klass45Anna Surmai
Leonid LatsepovTallinna 53. Keskkool12.a klass45Anna Surmai
M KTallinna 53. Keskkool12.a klass45Anna Surmai
Mart-Aleks NittimHiiumaa Gümnaasium11.b klass45Tõnu Soop
Martin StihharevTallinna 53. Keskkool11.a klass45Anna Surmai
Oleksandra DranovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass45Dmitri Mištšenko
Peeter ValdmanHiiumaa Gümnaasium11.b klass45Tõnu Soop
Sandra BudaTõrva Gümnaasium11.a klass45Katrin Kalamees
Sofia ValkHiiumaa Gümnaasium11.a klass45Tõnu Soop
Sten-Robin ReinvartTallinna Laagna Gümnaasium11. klass45Liia Opmann
Sven-Erik VahessaarHiiumaa Gümnaasium11.b klass45Tõnu Soop
Tanel KleeHiiumaa Gümnaasium11.b klass45Tõnu Soop
Veronika OstonenNarva Keeltelütseum11.b klass45Valeria Nazarova
Vesta NalimovaNarva Keeltelütseum11. klass45Valeria Nazarova
Viktoria PashchenkoTallinna 53. Keskkool11.a klass45Anna Surmai
Виктория ОсиповскаяMuu asutus11. klass45Valeria Nazarova
Aleksander VanganenTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass44Aivar Metsaveer
Anastassija ChupurjaSakala Eragümnaasium12. klass44Rita Izjumskaja
Ardi OssaarTallinna Laagna Gümnaasium11. klass44Liia Opmann
Enola SanderVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass44Margo Müller
Eva Liisi OjaveerHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass44Anneli Mägi
Gregory-Martin LinderHiiumaa Gümnaasium11.a klass44Tõnu Soop
Jekaterina KozemjatsenkoEhte Humanitaargümnaasium11.a klass44Dmitri Mištšenko
Jekaterina MihhaljovaTallinna Juudi Kool12.a klass44Niina Botina
Kädy-Liis TammVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass44Margo Müller
Li LirismanTallinna Juudi Kool12. klass44Niina Botina
Lisandra TäpsiRapla Ühisgümnaasium12. klass44kadri laup
Maria KaloshinaTallinna 53. Keskkool11.a klass44Anna Surmai
Maria KusnerEhte Humanitaargümnaasium11.a klass44Dmitri Mištšenko
Maris PertelHiiumaa Gümnaasium11.a klass44Tõnu Soop
Mark NeimanTallinna Juudi Kool12. klass44Niina Botina
Raito KosterPõltsamaa Ühisgümnaasium11.b klass44Maarja Kask
Tambet HärmaTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass44Aivar Metsaveer
Tanel VolkovSaku Gümnaasium11.a klass44Carmen Pilve
Aleksei KadeikinHaabersti Vene Gümnaasium11. klass42Niina Botina
Anastasia PavlovaHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass42Niina Botina
Anett RuddiRapla Ühisgümnaasium12. klass42kadri laup
Anett TriebstokVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass42Margo Müller
Anna KotšetovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass42Dmitri Mištšenko
Artur BõstrovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass42Dmitri Mištšenko
Cathy-Lisanna PiltSaku Gümnaasium11.b klass42Carmen Pilve
Danila IneshinHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass42Niina Botina
Denis UlimovSakala Eragümnaasium11. klass42Rita Izjumskaja
Deniss TihhomirovHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass42Niina Botina
Edgar KurmHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass42Niina Botina
Ege SildHugo Treffneri Gümnaasium11.e klass42Anneli Mägi
Erik EestaluLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass42Ljubov Fedotova
Georgi BõtšihhinNarva Keeltelütseum11.a klass42Valeria Nazarova
Hans AnnistePõltsamaa Ühisgümnaasium11.b klass42Maarja Kask
Heikko ValleVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass42Margo Müller
Ilya MakarovLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass42Ljubov Fedotova
Jaanis MalveVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass42Margo Müller
Jevgeni ButakovTallinna 53. Keskkool11.a klass42Anna Surmai
Jevgeni MaksimovLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass42Ljubov Fedotova
Johanna TuuleveskiTallinna Laagna Gümnaasium11. klass42Liia Opmann
Karina DeryshevaSakala Eragümnaasium12. klass42Rita Izjumskaja
Karl Erik MillerHugo Treffneri Gümnaasium11.e klass42Anneli Mägi
Karoliina PiirsaluRapla Ühisgümnaasium12. klass42kadri laup
Kätlin-Karin LondSaku Gümnaasium11.a klass42Carmen Pilve
Lidia KukanovaTallinna 53. Keskkool12.a klass42Anna Surmai
Linda SeppSaku Gümnaasium11.a klass42Carmen Pilve
Madis PetersonSaku Gümnaasium12.c klass42Carmen Pilve
Mihhail BobakovTallinna 53. Keskkool11.b klass42Anna Surmai
Mirjam ReinoGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass42Ingrid Maadvere
Paavel ŠpongoltsLasnamäe Vene Gümnaasium11.a klass42Ljubov Fedotova
Siret LokoTõrva Gümnaasium11.a klass42Katrin Kalamees
Евгения МеркуловаHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu42Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Кристина ШалатоваHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass42Niina Botina
Настя КрестьяноваHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass42Niina Botina
Diana BragaTallinna 53. Keskkool12.a klass41Anna Surmai
Mihkel RuutSaku Gümnaasium11.b klass41Carmen Pilve
Tamara ShuljakaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass41Dmitri Mištšenko
Aleksandr LomakinTallinna 53. Keskkool11.a klass40Anna Surmai
Alice MelikovaSakala Eragümnaasium12. klass40Rita Izjumskaja
Alo VahtreTõrva Gümnaasium11.a klass40Katrin Kalamees
Anna NikolajevaTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass40Aivar Metsaveer
Kelsi NõlvakRapla Ühisgümnaasium12. klass40kadri laup
Lii RattVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass40Margo Müller
Merilin RaidmetsSaku Gümnaasium11.c klass40Carmen Pilve
Triinu SeppRapla Ühisgümnaasium12. klass40kadri laup
Aleksander StepanovTallinna 53. Keskkool11.b klass39Anna Surmai
Andrei YaklichTallinna 53. Keskkool11.b klass39Anna Surmai
Anton BasinskiNarva Keeltelütseum11.a klass39Valeria Nazarova
Birgit KalaHiiumaa Gümnaasium11.a klass39Tõnu Soop
Daniel SavinTallinna 53. Keskkool11.a klass39Anna Surmai
Eliise RappuTallinna 53. Keskkool11.b klass39Anna Surmai
Ellinor RaudseppSaku Gümnaasium11.c klass39Carmen Pilve
Kuldar KullasteHiiumaa Gümnaasium11.b klass39Tõnu Soop
Lina KonstantinovaTallinna 53. Keskkool12.a klass39Anna Surmai
Mattias LiikHiiumaa Gümnaasium11.b klass39Tõnu Soop
Mattias-Markus EssensonSaku Gümnaasium11.a klass39Carmen Pilve
Анастасия СолохаHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass39Niina Botina
Настя КрестьяноваHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass39Niina Botina
Alma GaverVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass38Margo Müller
Anna AamiseppTallinna Reaalkool12.a klass38Jaagup Kippar
Annaliisa RaidHugo Treffneri Gümnaasium11.e klass38Anneli Mägi
Carl ZooPõltsamaa Ühisgümnaasium11.b klass38Maarja Kask
Daniel LeštšenkoTallinna Laagna Gümnaasium11. klass38Liia Opmann
Edvard SilbergSaku Gümnaasium11.b klass38Carmen Pilve
Juri ŽuravljovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass38Dmitri Mištšenko
Kristiina LõokeVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass38Margo Müller
Melisa RannikSaku Gümnaasium11.a klass38Carmen Pilve
Sander SultsPõltsamaa Ühisgümnaasium11.b klass38Maarja Kask
Johannes SimsonHiiumaa Gümnaasium11.b klass37Tõnu Soop
Alice GoršanovVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass36Margo Müller
Anastasia VolovikSakala Eragümnaasium12. klass36Rita Izjumskaja
Artur BurgasHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass36Niina Botina
Janelle TaalešTõrva Gümnaasium11.a klass36Katrin Kalamees
Johannes OtsSaku Gümnaasium11.a klass36Carmen Pilve
Kaarel KääridSaku Gümnaasium12.c klass36Carmen Pilve
Kirke .Rapla Ühisgümnaasium12. klass36kadri laup
Kristiin KirssHiiumaa Gümnaasium11.a klass36Tõnu Soop
Kristo KoppelSaku Gümnaasium12.b klass36Carmen Pilve
Magnus-Martin MesiVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass36Margo Müller
Margarita IvanovaTallinna 53. Keskkool12.a klass36Anna Surmai
Maria StarostinaHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass36Niina Botina
Mark VilenskiTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass36Aivar Metsaveer
Markus AedlaRapla Ühisgümnaasium12. klass36kadri laup
Oskar ValkRapla Ühisgümnaasium11. klass36kadri laup
Renna OrgHugo Treffneri Gümnaasium11.e klass36Anneli Mägi
Susan SooäärSaku Gümnaasium11.a klass36Carmen Pilve
Yulia TarasovaHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass36Niina Botina
Настя КрестьяноваHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass36Niina Botina
Darja RastovtsevaTallinna 53. Keskkool12.a klass35Anna Surmai
Janne MägiTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass35Aivar Metsaveer
Pavel TsistjakovHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu34Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Anastasia KolevaTallinna 53. Keskkool12.a klass33Anna Surmai
Kris PitirimovVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass33Margo Müller
Raul Madis EdovaldGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass33Ingrid Maadvere
Ruslan MilovidovTallinna 53. Keskkool11.b klass33Anna Surmai
Sander KaevatsHiiumaa Gümnaasium11.b klass33Tõnu Soop
Viktor RüütelTallinna Laagna Gümnaasium11. klass33Liia Opmann
Vladislav ZurbenkoHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass33Niina Botina
Алексей ГолубевNarva Keeltelütseum11.a klass33Valeria Nazarova
Carl-Henry PartsSaku Gümnaasium11.b klass32Carmen Pilve
Erik PärtelPõltsamaa Ühisgümnaasium11.b klass32Maarja Kask
Eva-Maria LutusVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass32Margo Müller
Keitti KeskkülaVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass32Margo Müller
Kevin KalinovskiTallinna 53. Keskkool12.a klass32Anna Surmai
Kevin TammekandVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass32Margo Müller
Maria GritsakSakala Eragümnaasium12. klass32Rita Izjumskaja
Maria LazuraitisTallinna Juudi KoolTäiskasvanu32Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Markus KitvelSaku Gümnaasium12.c klass32Carmen Pilve
Siim KikerpuuVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass32Margo Müller
Aleksandr AleksandrovTallinna 53. Keskkool11.a klass30Anna Surmai
Aleksandr GanejevNarva Keeltelütseum11.a klass30Valeria Nazarova
Anastasija GridjuškoTallinna 53. Keskkool12.a klass30Anna Surmai
Anders PiirSaku Gümnaasium11.c klass30Carmen Pilve
Anton KinkTallinna 53. Keskkool12.a klass30Anna Surmai
Asser-Enri SoroTõrva Gümnaasium11.a klass30Katrin Kalamees
Dana LukkHiiumaa Gümnaasium11.b klass30Tõnu Soop
Inesa SlamenecaHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu30Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Karl ValdreVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass30Margo Müller
Liisa-Lii TammeSaku Gümnaasium11.a klass30Carmen Pilve
Lizette TarlapSaku Gümnaasium11.b klass30Carmen Pilve
Mariel KägoSaku Gümnaasium11.b klass30Carmen Pilve
Meelis UudamSaku Gümnaasium11.c klass30Carmen Pilve
Roomet LundeSaku Gümnaasium11.b klass30Carmen Pilve
Tanel ViilopSaku Gümnaasium11.b klass30Carmen Pilve
Максим КолесниковHaabersti Vene Gümnaasium11. klass30Niina Botina
Сергей ПушкинHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass30Niina Botina
Kevin KasserHiiumaa Gümnaasium11.a klass29Tõnu Soop
Ksenia PolubinskajaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass29Dmitri Mištšenko
Christopher AasamäeTallinna Laagna Gümnaasium11. klass28Liia Opmann
Joonatan OrasHugo Treffneri Gümnaasium11.e klass28Anneli Mägi
Adrian DapkevitchusHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu27Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Jekaterina BaranovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass27Dmitri Mištšenko
Teresa KuriksTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass27Aivar Metsaveer
Carmel ReimanVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass26Margo Müller
David AbramyanHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass26Niina Botina
Georg TsjornoiTallinna 53. Keskkool11.b klass26Anna Surmai
Karl-Edgar ŠvartsSaku Gümnaasium11.b klass26Carmen Pilve
Luiza MeshalkinaSakala Eragümnaasium12. klass26Rita Izjumskaja
Mihhail KorotTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass26Aivar Metsaveer
Aleksnder KazakovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass24Dmitri Mištšenko
Alina PetruninaHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass24Niina Botina
Argo LillemaVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass24Margo Müller
Jelizaveta ŽoludovaNarva Keeltelütseum12.a klass24Valeria Nazarova
Kaija KokkotaHiiumaa Gümnaasium11.b klass24Tõnu Soop
Liisa-Maria EljasteVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass24Margo Müller
Marcus SidorukTallinna Laagna Gümnaasium11. klass24Liia Opmann
Robin NiidasHiiumaa Gümnaasium11.a klass24Tõnu Soop
Sofja DjominaHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass24Niina Botina
Кристина ПетренкоSakala Eragümnaasium11. klass23Rita Izjumskaja
Eerik KodasmaTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass22Aivar Metsaveer
Sander SiilbekPõltsamaa Ühisgümnaasium11.b klass21Maarja Kask
Алесандр КрыловHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass21Niina Botina
Mari-Liis LinkholmSaku Gümnaasium11.a klass20Carmen Pilve
Rait IsotammVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass20Margo Müller
Jura PoluninHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass18Niina Botina
Laura LillepuuVinni-Pajusti Gümnaasium11. klass18Margo Müller
Nadezda AndrejevaTallinna 53. Keskkool11.a klass18Anna Surmai
Sander ValdreVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass18Margo Müller
Дмитрий КлеушковTallinna 53. Keskkool12.a klass18Anna Surmai
Константин ЗалавскийHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass15Niina Botina
Henri PetrutisSaku Gümnaasium12.b klass12Carmen Pilve
Merili TolstopjatovaHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass12Niina Botina