Kobras 2016/2017 eelvoor

Juunioride tulemused

Kokku 1165 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 16.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Kristjan KõivTallinna Reaalkool10.a klass60Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Raiko MarrandiTüri Põhikool9.b klass60Laine Aluojakutsutud lõppvooru
Tiit Tuulesaar?10.a klass60?kutsutud lõppvooru
Markus SulgTüri Põhikool9.b klass56Laine Aluojakutsutud lõppvooru
Tanel TammHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass56Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Toomas TennisbergHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass55Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Kaarel KangroHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass54Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Aleksandr Kizel Aleksandr KizelKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.a klass52Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Kaarel VesilindTallinna Reaalkool10.a klass52Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Mihkel Marten RuutliNõo Põhikool9.b klass52Katrin Kalameeskutsutud lõppvooru
Sullo SaanHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass52Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Kerttu Inger KailTallinna Reaalkool9.a klass51Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Markus BachmannRapla Ühisgümnaasium11. klass51Kadri Laupväljaspool vanuserühma
Kaisa VinkVõru Gümnaasium10. klass50Krista Kõlli-Raudkutsutud lõppvooru
Kristin DüünaRapla Ühisgümnaasium10. klass50Kadri Laupkutsutud lõppvooru
Kirke JoametsHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass49Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Liis LiivandTallinna Reaalkool9.a klass49Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Aleksandra RatkovitšKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.a klass48Irina Gritsinenko
Andre-Andy BernhardtRapla Ühisgümnaasium10. klass48Kadri Laup
Anett SandbergTallinna Reaalkool9.b klass48Kailit Taliaru
Artjom BorissovNarva Keeltelütseum9.a klass48Valeria Nazarova
Diana LanevskajaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass48Olga Kravtšenko
Hanna MalkVirtsu Kool9. klass48Siivi Jõgi
Hanna Maria MägiHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass48Anneli Mägi
Hanna-Maria KukkHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass48Anneli Mägi
Karl Aleksander KaplinskiHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass48Anneli Mägi
Karl Robert KristenprunTallinna Reaalkool10.a klass48Inga Petuhhov
Karl SuurkaevGustav Adolfi Gümnaasium10.e klass48Ingrid Maadvere
Krete RoopõldTallinna Reaalkool9.b klass48Kailit Taliaru
Kärt TambetHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass48Anneli Mägi
Maria RizoNarva Keeltelütseum10.a klass48Valeria Nazarova
Maxim BorodinSakala Eragümnaasium9.a klass48Rita Izjumskaja
Monika KaalesteTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass48Olga Kravtšenko
Paul Andreas UuetoaTallinna Reaalkool9.b klass48Kailit Taliaru
Raido MaasikRakvere Reaalgümnaasium10.b klass48Reeli Rump
Raiki MändHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass48Anneli Mägi
Robin Sureda-TasisSakala Eragümnaasium10. klass48Rita Izjumskaja
Sandra LannesHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass48Anneli Mägi
Sarah LannesHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass48Anneli Mägi
Teodora TouartTallinna Reaalkool9.a klass48Kailit Taliaru
Анастасия ОсадчаяTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass48Olga Kravtšenko
Juliana MaksimovaTallinna Reaalkool9.a klass47Kailit Taliaru
Anna MeierTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass46Olga Kravtšenko
Karoliina TomassonHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass46Anneli Mägi
Liisbet KleinPärnu Ühisgümnaasium10.b klass46Kaia Metsaalt
Markus HausenbergHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass46Anneli Mägi
Markus PuusaarRakvere Reaalgümnaasium10.b klass46Reeli Rump
Reti ToomHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass46Anneli Mägi
Riho Marten PallumTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass46Jaak Valgeväli
Anastasiya DeminaTapa Vene Põhikool9.a klass45Jelena Jakovleva
Lauri LehisteVõru Kreutzwaldi Kool10. klass45Krista Kõlli-Raud
Agate TillmannVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass44Evi Tarro
Andres KauriTallinna Reaalkool10.c klass44Kailit Taliaru
Anette JaanisoHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass44Anneli Mägi
Anna-Maria KukkVirtsu Kool9. klass44Siivi Jõgi
Annabel KaasikHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass44Anneli Mägi
Artur ChugaiSakala Eragümnaasium9. klass44Rita Izjumskaja
Carlos KleimannHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass44Anneli Mägi
Danver Hans VärvHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass44Anneli Mägi
Doris VahtraKadrioru Saksa Gümnaasium9.c klass44Peeter Rokkületas ajalimiiti
Ellen LeibHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass44Anneli Mägi
Eric EngelbrechtTõrva Gümnaasium9.a klass44Katrin Kalamees
Erik LausVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass44Margo Müller
Ethel KuusemäeTallinna Reaalkool10.a klass44Inga Petuhhov
Jan Erik AlliksaarTallinna Reaalkool10.c klass44Kailit Taliaru
Janet MurumetsGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass44Ingrid Maadvere
Janika MurašinaKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.a klass44Irina Gritsinenko
Jarl Patrick PaideTallinna Reaalkool9.a klass44Kailit Taliaru
Kadri JõulHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass44Anneli Mägi
Kaspar KalleTallinna Reaalkool10.c klass44Kailit Taliaru
Konstantin DukatsNarva Keeltelütseum9.a klass44Valeria Nazarova
Kristjan TomsonTallinna Reaalkool9.a klass44Kailit Taliaru
Laura ÖrdNull-kool10.b klass44Inga Petuhhov
Lev GiritsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass44Julia Ratšinskaja
Maksim VoroninTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass44Julia Ratšinskaja
Marcus PruksTallinna Reaalkool10.a klass44Inga Petuhhov
Marek TalvTallinna Reaalkool9.a klass44Kailit Taliaru
Merili Elisabet KõivHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass44Anneli Mägi
Nikita RudoiSillamäe Gümnaasium10. klass44Juulia Devadze
Polina MinaSakala Eragümnaasium9. klass44Rita Izjumskaja
Raido KissVõru Gümnaasium10. klass44Krista Kõlli-Raud
Siim TammeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass44Anneli Mägi
Uku Hannes ArismaaTallinna Reaalkool10.a klass44Inga Petuhhov
Villem PaaboGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass44Ingrid Maadvere
Александер МалининSakala Eragümnaasium10. klass44Rita Izjumskaja
Маргарита ВеденинаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass44Julia Ratšinskaja
Aleksander MustasaarTallinna Prantsuse Lütseum10.b klass43Inga Petuhhov
Andrius MatšenasTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass43Jaak Valgeväli
Angelika Anette AntsmäeGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass43Ingrid Maadvere
Karl KrummHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass43Anneli Mägi
Mark Olav SeppHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass43Anneli Mägi
Emily KostinaSakala Eragümnaasium10. klass42Rita Izjumskaja
Gabriel MältonKambja Põhikool9. klass42Mare Mõisa
Hanna KeemanHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass42Anneli Mägi
Henri SellisHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass42Anneli Mägi
Ilona KannHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass42Anneli Mägi
Johanna IssakHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass42Anneli Mägi
Joonas HalapuuVõru Gümnaasium10. klass42Krista Kõlli-Raud
Joonas PärnalaasHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass42Anneli Mägi
Kaarel KivisaluTallinna Reaalkool9.c klass42Kailit Taliaru
Kaari-Lotta KirsHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass42Anneli Mägi
Karl-Magnus LaikojaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass42Anneli Mägi
Kaspar KlugeTallinna Reaalkool10.c klass42Kailit Taliaru
Kati IlusHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass42Anneli Mägi
Konstantin DatovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass42Julia Ratšinskaja
Liis KaroHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass42Anneli Mägi
Liisa LoelRapla Ühisgümnaasium10. klass42Kadri Laup
Lotta SaadlaHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass42Anneli Mägi
Mileena TuruninVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass42Margo Müller
Oliver ValkHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass42Anneli Mägi
Reivo ReidlaValga Gümnaasium10. klass42Irja Kängsepp
Salme VesingiEmmaste Põhikool9. klass42Margus Sõmer
Steven KasukVõru Gümnaasium10. klass42Krista Kõlli-Raud
Terje VeltRapla Ühisgümnaasium10. klass42Kadri Laup
Кристина МулюкинаTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass42Olga Kravtšenko
Максим МоисеенкоTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass42Julia Ratšinskaja
Christo SillastuPaikuse Põhikool9.b klass41Liina Kivisto
Hanna MoorHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass41Anneli Mägi
Adriana TalvingPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass40Signe Reidla
Algmar ErikRäpina Ühisgümnaasium10.b klass40Eve Sibul
Allan NiinRapla Ühisgümnaasium11. klass40Kadri Laupväljaspool vanuserühma
Anastasija RemetsTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass40Olga Kravtšenko
Anna TsusovlajnovaSakala Eragümnaasium9. klass40Rita Izjumskaja
Antony SemtšenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass40Julia Ratšinskaja
Artjom SamsursTallinna 53. Keskkool10.a klass40Anna Surmai
Brigita-Veronika PähnVõru Gümnaasium10. klass40Krista Kõlli-Raud
Carmen KuuskTallinna Reaalkool10. klass40Inga Petuhhov
Daniil VainoNarva Keeltelütseum9.a klass40Valeria Nazarova
Egon-Norbert OrmusRapla Ühisgümnaasium10. klass40Kadri Laup
Elize AmbulteTallinna Reaalkool10.c klass40Kailit Taliaru
Hando AllmannVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass40Evi Tarro
Hanna SõnajalgHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass40Anneli Mägi
Hans Kristjan VeriNull-kool10. klass40Inga Petuhhov
Heidi RanderHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass40Anneli Mägi
Hermine AintsHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass40Anneli Mägi
Ines Anett NigolHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass40Anneli Mägi
Jaanika KioleinTallinna Reaalkool9.c klass40Kailit Taliaru
Jevgeni MalesinTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass40Olga Kravtšenko
Johan LeosteGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass40Ingrid Maadvere
Joosep IvaskVõru Gümnaasium10. klass40Krista Kõlli-Raudületas ajalimiiti
Joosep NäksMuu asutus10.a klass40Inga Petuhhov
Kaarel PaalTallinna Reaalkool9.c klass40Kailit Taliaru
Karin LeiesVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass40Evi Tarro
Karina ZathejevaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass40Olga Kravtšenko
Karl Joosep KahkViimsi Keskkool10.d klass40Inga Petuhhov
Karmen KukkHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass40Anneli Mägi
Karoli KiviVõru Gümnaasium10. klass40Krista Kõlli-Raud
Karoliina InnoTallinna Reaalkool10.a klass40Inga Petuhhov
Karro SoosaarKambja Põhikool9. klass40Mare Mõisa
Kaspar SimmermannTallinna Reaalkool9.a klass40Kailit Taliaru
Kert JõgiVõru Gümnaasium10. klass40Krista Kõlli-Raud
Kristjan BaikovTallinna Reaalkool10.c klass40Kailit Taliaru
Kristjan KuhiTallinna Reaalkool9.b klass40Kailit Taliaru
Kristjan PikkTallinna Reaalkool9.b klass40Kailit Taliaru
Liisa TõnsRapla Ühisgümnaasium10. klass40Kadri Laup
Liisa VeddelVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass40Evi Tarro
Magnus MändRakvere Reaalgümnaasium10.b klass40Reeli Rump
Magomed AkhmedovTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass40Olga Kravtšenko
Maksim BorissovNarva Keeltelütseum9.a klass40Valeria Nazarova
Martin LebedevLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass40Ljubov Fedotova
Mattias KivistoRakvere Reaalgümnaasium10.b klass40Reeli Rumpületas ajalimiiti
Mikael TüürTallinna Reaalkool10.a klass40Inga Petuhhov
Nikita GorskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass40Julia Ratšinskaja
Nikita ShadrinNarva Keeltelütseum10.a klass40Valeria Nazarova
Otto Bruno KoobakeneVõru Gümnaasium10. klass40Krista Kõlli-Raud
Paul Mark TammisteTallinna Reaalkool9.a klass40Kailit Taliaru
Priit TiganeVõru Gümnaasium10. klass40Krista Kõlli-Raud
Reio OpromeiKadrina Keskkool9.a klass40Andres Heinlo
Richard SooVõru Gümnaasium10. klass40Krista Kõlli-Raud
Romy NõulikTallinna Kuristiku Gümnaasium9. klass40Aivar Metsaveer
Samuel BakhoffTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass40Julia Ratšinskaja
Siim LiinatTallinna Reaalkool10.a klass40Inga Petuhhov
Sofia ZamoshnikovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass40Olga Kravtšenko
Tiina JäätsHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass40Anneli Mägi
Toomas RoosmaTartu Katoliku Hariduskeskus9.b klass40Katrin Kokk
Valeria KarhuTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass40Olga Kravtšenko
Victoria VilligTallinna Reaalkool10. klass40Inga Petuhhov
Катя ФилипповаTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass40Olga Kravtšenko
Лиана КрасохинаTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass40Olga Kravtšenko
Daniel TaliPaikuse Põhikool9.b klass39Liina Kivisto
Gerda SõõrumaaRapla Ühisgümnaasium10. klass39Kadri Laup
Henrik NarusbergHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass39Anneli Mägi
Jan Markus ÜprusTallinna Reaalkool10.a klass39Inga Petuhhov
Mattias PoppPaikuse Põhikool9.b klass39Liina Kivisto
Oliver AntsovRapla Ühisgümnaasium10. klass39Kadri Laup
Pihla JärvTartu Katoliku Hariduskeskus9.b klass39Katrin Kokk
Riivo MännisteVõru Gümnaasium10. klass39Krista Kõlli-Raud
Sander JaanisteHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass39Anneli Mägi
Sigfried KeskülaRapla Ühisgümnaasium11. klass39Kadri Laupväljaspool vanuserühma
Tambet TalvRakvere Reaalgümnaasium10.b klass39Reeli Rump
Илья БасенкоSillamäe Gümnaasium10. klass39Juulia Devadze
Aleksandra VinogradovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass38Julia Ratšinskaja
Aleksei BogdanovKarjamaa Põhikool9.a klass38Светлана Дорофеева
Alexander NositshTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass38Julia Ratšinskaja
Anastasia PareikoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass38Julia Ratšinskaja
Anu Kadri UustaluGustav Adolfi Gümnaasium10.e klass38Ingrid Maadvere
Artjom JefimovNarva Keeltelütseum10.a klass38Valeria Nazarova
Dmitri PavlovTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass38Kaja Pello
Georg William BrokkoTallinna Reaalkool10.a klass38Inga Petuhhov
Hanna AadusooKambja Põhikool9. klass38Mare Mõisa
Hälis MetskülaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass38Anneli Mägi
Irene KangurHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass38Anneli Mägi
Jaroslav KitajevTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass38Olga Kravtšenko
Jelizaveta FomitsovaNarva Keeltelütseum10.d klass38Valeria Nazarova
Jevgeni MedvedevSakala Eragümnaasium10. klass38Rita Izjumskaja
Juri JefremovNarva Keeltelütseum10.a klass38Valeria Nazarova
Kadi KruuvRapla Ühisgümnaasium10. klass38Kadri Laup
Kadi SammulHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass38Anneli Mägi
Karolin KivilaanHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass38Anneli Mägi
Kasper KaljusteHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass38Anneli Mägi
Kristina KeerdoHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass38Anneli Mägi
Kristina MummHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass38Anneli Mägi
Kristjan MägiKambja Põhikool9. klass38Mare Mõisa
Leo SkottVõru Gümnaasium10. klass38Krista Kõlli-Raud
Liis-Mari LeppikRapla Ühisgümnaasium10. klass38Kadri Laup
Marek TealaneVäike-Maarja Gümnaasium10. klass38Liina Kungla
Mark VainomaaVäike-Maarja Gümnaasium10. klass38Liina Kungla
Mikkel MäkeläTallinna Reaalkool10.a klass38Inga Petuhhov
Mirjam MõttusHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass38Anneli Mägi
Rainer KravetsTallinna Reaalkool10.c klass38Kailit Taliaru
Raul PastakNõo Põhikool9.a klass38Katrin Kalamees
Robin SanderVõru Gümnaasium10. klass38Krista Kõlli-Raud
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja38Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Varvara TurnauEhte Humanitaargümnaasium10. klass38Dmitri Mištšenko
Никита КомиссаровTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass38Julia Ratšinskaja
Alissa GujevskajaEhte Humanitaargümnaasium10. klass37Dmitri Mištšenko
Ivo AllasVõru Gümnaasium10. klass37Krista Kõlli-Raud
Joosep PaasikPaikuse Põhikool9.b klass37Liina Kivisto
Tanel TokmanHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass37Anneli Mägi
Alan RisuhhinTallinna 53. Keskkool10.a klass36Anna Surmai
Albert SaarTallinna Reaalkool10.a klass36Inga Petuhhov
Alexei PertsevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass36Julia Ratšinskaja
Anastassia IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass36Julia Ratšinskaja
Andre ViitkinVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raud
Anna-Liisa LillVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass36Margo Müller
Anna TalasHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass36Anneli Mägi
Anzelika MuravskajaTallinna 53. Keskkool10.a klass36Anna Surmai
Anton LitvintsevSakala Eragümnaasium9.a klass36Rita Izjumskaja
Art Kristjan OleskVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raud
Artur LaidTallinna 53. Keskkool10.a klass36Anna Surmai
Ave NurmeotsRakvere Reaalgümnaasium10.b klass36Reeli Rump
Dagmar JakobsonTõrva Gümnaasium10.a klass36Katrin Kalamees
Daniel BeilinsonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass36Julia Ratšinskaja
Darja IvanovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass36Olga Kravtšenko
Diana PatrakovaTallinna 53. Keskkool10.a klass36Anna Surmai
Elina ProninaLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass36Ljubov Fedotova
Eva LuudeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass36Anneli Mägi
Georg KaasikHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass36Anneli Mägi
Gled Airiin TärnHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass36Anneli Mägi
Gloria KarasevitsTallinna 53. Keskkool10.a klass36Anna Surmai
Grete LuutusRakvere Reaalgümnaasium10.b klass36Reeli Rump
Heleryn KustassonPaikuse Põhikool9.b klass36Liina Kivisto
Ingrid VärnikVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raudületas ajalimiiti
Iris GielenHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass36Anneli Mägi
Jan VeeretRapla Ühisgümnaasium10. klass36Kadri Laup
Johannes Markus AltmäeEmmaste Põhikool9. klass36Margus Sõmer
Joonas PaluKambja Põhikool9. klass36Mare Mõisa
Joonas PüksViljandi Gümnaasium10. klass36Marika Anissimov
Kaarel ReinvarsTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass36Jaak Valgeväli
Kadi VõroVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raud
Karel NagelVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raudületas ajalimiiti
Karl-Eerik PinkRapla Ühisgümnaasium10. klass36Kadri Laup
Karolin RipsHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass36Anneli Mägi
Katri LiisTallinna Reaalkool10.c klass36Kailit Taliaru
Katri PajusaluHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass36Anneli Mägi
Katrin PajuTallinna Reaalkool9.b klass36Kailit Taliaru
Kenri KoortKambja Põhikool9. klass36Mare Mõisa
Kerti BobõlskiRakvere Reaalgümnaasium10.b klass36Reeli Rump
Kirsika KiusalaasTõrva Gümnaasium10.a klass36Katrin Kalamees
Kristjan PillerVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raudületas ajalimiiti
Ksenia LutsTallinna 53. Keskkool10.b klass36Anna Surmai
Ksenia TotskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass36Julia Ratšinskaja
Kärt KäämbreHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass36Anneli Mägi
Laura EimreVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass36Evi Tarro
Laura RaudseppHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass36Anneli Mägi
Liisel PalmTallinna Reaalkool9.b klass36Kailit Taliaru
Linda-Loora PruuliVõru Kreutzwaldi Kool10. klass36Krista Kõlli-Raud
Maksim MakarovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass36Julia Ratšinskaja
Mari-Liis TruusöötRapla Ühisgümnaasium10. klass36Kadri Laup
Marie UntTartu Katoliku Hariduskeskus9.b klass36Katrin Kokk
Marina UssanovaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass36Kaja Pello
Marriel SoppRapla Ühisgümnaasium10. klass36Kadri Laup
Mati KesmaVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass36Margo Müller
Melani Mai KruudaVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raudületas ajalimiiti
Meril PloompuuVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raud
Mihkel PaalTallinna Reaalkool9.c klass36Kailit Taliaru
Nastya ChumakovaSakala Eragümnaasium9. klass36Rita Izjumskaja
Natalja FilippovaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass36Kaja Pello
Nelle KasemaaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass36Anneli Mägi
Nikita SolovjovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass36Julia Ratšinskaja
Pamela PaulTõrva Gümnaasium10.a klass36Katrin Kalamees
Paula Liis ViljamaaTallinna Reaalkool9.a klass36Kailit Taliaru
Polina PertsevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass36Julia Ratšinskaja
Pärtel RööpsonHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass36Anneli Mägi
Rain LeenpaluRakvere Reaalgümnaasium10.b klass36Reeli Rump
Rait ToomsooEmmaste Põhikool9. klass36Margus Sõmer
Ranel PokkerVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass36Evi Tarro
Rasmus JuurikTallinna Laagna Gümnaasium10. klass36Imre Vijard
Rasmus KlausTallinna Laagna Gümnaasium10. klass36Imre Vijard
Rasmus KruusaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass36Anneli Mägi
René PiikTallinna Reaalkool10. klass36Inga Petuhhov
Richard KuklaneVõru Gümnaasium10. klass36Krista Kõlli-Raud
Sarah AnnijervTallinna Reaalkool10.a klass36Inga Petuhhov
Siim KokkotaHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass36Anneli Mägi
Simo PreesTurba Kool9. klass36Viivika Laak
Sten MändVirtsu Kool9. klass36Siivi Jõgi
Steven PriimägiTallinna Reaalkool10.a klass36Inga Petuhhov
Tarmo PungasNull-kool10.a klass36Inga Petuhhov
Tauri-Taavi TeinTallinna Laagna Gümnaasium10. klass36Imre Vijard
Timoteos PilliHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass36Anneli Mägi
Triinu OrgmäeTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass36Aivar Metsaveer
Victoria KusmaRakvere Reaalgümnaasium10.a klass36Reeli Rump
Viktoria AleksandrovaTapa Vene Põhikool9.a klass36Jelena Jakovleva
Viktoria AntipovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass36Julia Ratšinskaja
Vladislav BezrukovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass36Julia Ratšinskaja
Артемий КурскийSakala Eragümnaasium9.a klass36Rita Izjumskaja
Артур КузнецовTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass36Olga Kravtšenko
Кирилл ДмитриевNarva Keeltelütseum10. klass36Valeria Nazarova
Константин БрикTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass36Olga Kravtšenko
Arthur Herman EntsikGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass35Inga Petuhhov
Elis KuuseVali siit kool või muu asutus10. klass35Inga Petuhhov
Janari PähnVõru Gümnaasium10. klass35Krista Kõlli-Raud
Loretta AganitsVõru Kreutzwaldi Kool10. klass35Krista Kõlli-Raud
Reimo ArbaVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass35Margo Müller
Robin RuusViljandi Gümnaasium10. klass35Marika Anissimov
Saskia Lilli LehtsaluViljandi Gümnaasium10. klass35Marika Anissimov
Stella TukiaPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass35Signe Reidla
Agnes TammHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass34Anneli Mägi
Andre AnijarvHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass34Anneli Mägi
Andres PalusaluRäpina Ühisgümnaasium10.b klass34Eve Sibul
Anna LassinaNarva Keeltelütseum10.a klass34Valeria Nazarova
Anna-Maria LepiskNõo Põhikool9.b klass34Katrin Kalamees
Artjom SevtsovNarva Keeltelütseum10.d klass34Valeria Nazarova
Auli SanderHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass34Anneli Mägi
Aveli AavikHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass34Anneli Mägi
Cätlin RebaneKambja Põhikool9. klass34Mare Mõisa
Denis ShirninTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass34Julia Ratšinskaja
Dennis BykovSakala Eragümnaasium9. klass34Rita Izjumskaja
Diana PlatonovaNarva Keeltelütseum10.a klass34Valeria Nazarova
Dmitri KalabanovNarva Keeltelütseum10.a klass34Valeria Nazarova
Eva-Maria RannikHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass34Anneli Mägi
Gerda PaltsarVõru Gümnaasium10. klass34Krista Kõlli-Raud
Greg GornsicheffTallinna Kuristiku Gümnaasium9. klass34Aivar Metsaveer
Hanna UibokandVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass34Evi Tarro
Hanna-Liina KiislerHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass34Anneli Mägi
Helena Grete LillepaluTallinna Reaalkool10.a klass34Inga Petuhhov
Henri PerkGustav Adolfi Gümnaasium10.e klass34Ingrid Maadvere
Igor GuljajevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass34Julia Ratšinskaja
Iris NiinemetsHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass34Anneli Mägi
Jaan TalirandTurba Kool9. klass34Viivika Laak
Joosep KikasVõru Gümnaasium10. klass34Krista Kõlli-Raud
Joosep LemberHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass34Anneli Mägi
Kairiine JõesaarTallinna Reaalkool9.a klass34Kailit Taliaru
Karl Jörgen LööperVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass34Evi Tarro
Karl-Silver KööpKiltsi Põhikool9. klass34Kati Hiir
Kelly KaldraTallinna Reaalkool9.c klass34Kailit Taliaru
Kristina HaugVõru Kreutzwaldi Kool10. klass34Krista Kõlli-Raud
Laura KensRakvere Reaalgümnaasium10.c klass34Reeli Rump
Laura RaikTallinna Reaalkool9.a klass34Kailit Taliaru
Lauri PuderselVõru Gümnaasium10. klass34Krista Kõlli-Raud
Liia KoivisteTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass34Kaja Pello
Lishanna IlvesRakvere Reaalgümnaasium10.b klass34Reeli Rump
Ly LuksRapla Ühisgümnaasium10. klass34Kadri Laup
Marilin LõhmusTallinna Reaalkool9.a klass34Kailit Taliaru
Mart LumeRäpina Ühisgümnaasium9.b klass34Eve Sibul
Miina PihoHaanja Kool9. klass34Triinu Grossmann
Nadezda PortyankoNarva Keeltelütseum10.a klass34Valeria Nazarova
Nikita SmorodinaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass34Kaja Pello
Olesja SvarkovaNarva Keeltelütseum10.a klass34Valeria Nazarova
Rachel SmitVõru Gümnaasium10. klass34Krista Kõlli-Raud
Risto RiietTõrva Gümnaasium10.a klass34Katrin Kalamees
Sander SalusteGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass34Ingrid Maadvere
Sandra ZiugandVõru Kreutzwaldi Kool10. klass34Krista Kõlli-Raud
Simon VellemaaTallinna Reaalkool10.a klass34Inga Petuhhov
Sofia MarksonTallinna Reaalkool10.a klass34Inga Petuhhov
Tiago GolubGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass34Ingrid Maadvere
Veronika KuzminaLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass34Ljubov Fedotova
Леон ПисьменныйTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass34Julia Ratšinskaja
Никита ВайноNarva Keeltelütseum9.a klass34Valeria Nazarova
Регина ТерентьеваTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass34Olga Kravtšenko
Ander LepasteVõru Gümnaasium10. klass33Krista Kõlli-Raud
Leen AltmetsHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass33Anneli Mägi
Susanna MettTallinna Reaalkool10.a klass33Inga Petuhhov
Tanel PeeloVõru Gümnaasium10. klass33Krista Kõlli-Raud
Agris MurdNarva Keeltelütseum10. klass32Valeria Nazarova
Andrei FedosejevEhte Humanitaargümnaasium10. klass32Dmitri Mištšenko
Andrei GolubevHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass32Niina Botina
Andrei PauljukaitisTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass32Olga Kravtšenko
Anett Lee MeltsTallinna Reaalkool9.c klass32Kailit Taliaru
Arina KuzminaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass32Niina Botina
Bert Patrick KolkTallinna Reaalkool9.a klass32Kailit Taliaru
Daniil MasjukovTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass32Olga Kravtšenko
Dzalil AbdullaevVõru Gümnaasium10. klass32Krista Kõlli-Raud
Eduard ZalevskiTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass32Kaja Pello
Eliise UueniVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass32Margo Müller
Elis RaalVõru Kreutzwaldi Kool10. klass32Krista Kõlli-Raud
Elis UdumetsHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass32Anneli Mägi
Elisabeth ForselRakvere Reaalgümnaasium10.b klass32Reeli Rump
Emma RootaluTallinna Reaalkool9.b klass32Kailit Taliaru
Ene NurmsaluRapla Ühisgümnaasium10. klass32Kadri Laup
Erik GagarinTallinna Laagna Gümnaasium10. klass32Imre Vijard
Erik MoorastNarva Keeltelütseum10.a klass32Valeria Nazarova
Erko-Erik ReinmetsHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass32Anneli Mägi
Georgi VinogradovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass32Julia Ratšinskaja
Günther KekkonenRakvere Reaalgümnaasium10.a klass32Reeli Rump
Hanna-Reet RuulVõru Kreutzwaldi Kool10. klass32Krista Kõlli-Raud
Helena LahesooHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass32Anneli Mägi
Helena ReimannVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass32Margo Müller
Helery HindriksooKambja Põhikool9. klass32Mare Mõisa
Imre PeetsRapla Ühisgümnaasium10. klass32Kadri Laup
Jegor KitškerkinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass32Julia Ratšinskaja
Jegor RomanovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass32Julia Ratšinskaja
Johanes SinisaluTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass32Jaak Valgeväli
Julia TsupinaNarva Keeltelütseum10.e klass32Valeria Nazarova
Kadri ReimannKiltsi Põhikool9. klass32Kati Hiir
Kaia-Liisa ReinholdHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass32Anneli Mägi
Kaisa-Maris HagelNõo Põhikool9.b klass32Katrin Kalamees
Karitta TuruninVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass32Margo Müller
Karlo LeokTallinna Reaalkool9.c klass32Kailit Taliaru
Karolin OssipVõru Gümnaasium10. klass32Krista Kõlli-Raudületas ajalimiiti
Kaspar JaaksonEmmaste Põhikool9. klass32Margus Sõmer
Katarina MõtlikTallinna Reaalkool9.a klass32Kailit Taliaru
Kertu PõdersaluRakvere Reaalgümnaasium10.b klass32Reeli Rump
Kirill GrishinNarva Keeltelütseum10. klass32Valeria Nazarova
Kristjan MändViljandi Gümnaasium10. klass32Marika Anissimov
Ksenija BakšejevaEhte Humanitaargümnaasium10. klass32Dmitri Mištšenko
Kuldar VakkerVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass32Margo Müller
Liisa PilvHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass32Anneli Mägi
Maksim MelnikovTallinna 53. Keskkool10.c klass32Georgi Lagvilava
Margarita KutšinskajaTapa Vene Põhikool9.a klass32Jelena Jakovleva
Mari Ly AmbosRapla Ühisgümnaasium10. klass32Kadri Laup
Marika KipusHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass32Niina Botina
Maris PraatsRakvere Reaalgümnaasium10.c klass32Reeli Rump
Mark HelandiHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass32Niina Botina
Marko BraustVäike-Maarja Gümnaasium10. klass32Liina Kungla
Markus TrasbergHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass32Anneli Mägi
Maxim AgejevTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass32Kaja Pello
Mikk ViigandTallinna Reaalkool10. klass32Inga Petuhhov
Natalja NassonovaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass32Kaja Pello
Oskar JärgTallinna Reaalkool10.a klass32Inga Petuhhov
Rainer HalanurmTallinna Laagna Gümnaasium10. klass32Imre Vijard
Robin LõhmusTallinna Reaalkool9.c klass32Kailit Taliaru
Roomet ParvVõru Gümnaasium10. klass32Krista Kõlli-Raud
Sander RoosaluTallinna Reaalkool10. klass32Inga Petuhhov
Sander TederHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass32Anneli Mägi
Saskia Sofia EllerTurba Kool9. klass32Viivika Laak
Zanna RakitinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass32Julia Ratšinskaja
Tormi ArivaViljandi Gümnaasium10. klass32Marika Anissimov
Triin SchaffrikHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass32Anneli Mägi
Triinu Linnu KalmanRakvere Reaalgümnaasium10.a klass32Reeli Rump
Vassili NavalnõiRakvere Reaalgümnaasium10.a klass32Reeli Rump
Vivian HaljasmetsRapla Ühisgümnaasium10. klass32Kadri Laup
Vlada PetryakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass32Julia Ratšinskaja
Vladislav PikulinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass32Julia Ratšinskaja
William SteinRapla Ühisgümnaasium10. klass32Kadri Laup
Данила ЩербаковHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass32Niina Botina
Carita KaareTallinna Reaalkool10.c klass31Kailit Taliaru
Chris KaareTallinna Reaalkool10.c klass31Kailit Taliaru
Cätli MärtinVõru Gümnaasium10. klass31Krista Kõlli-Raud
Elina JürjensonRapla Ühisgümnaasium10. klass31Kadri Laup
Gennadi KondratenkoTallinna 53. Keskkool10.c klass31Georgi Lagvilava
Hanna Kristina KaerdiTallinna Reaalkool9.c klass31Kailit Taliaru
Hannela VähiVõru Gümnaasium10. klass31Krista Kõlli-Raud
Hans Tristen SeppTõrva Gümnaasium10.a klass31Katrin Kalamees
Joosep VollViljandi Gümnaasium10. klass31Marika Anissimov
Katerina MaijorovaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass31Kaja Pello
Laur SisaskHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass31Anneli Mägi
Markus MattoRakvere Reaalgümnaasium10.a klass31Reeli Rump
Richard ToomHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass31Anneli Mägi
Roomet RästaTõrva Gümnaasium10.a klass31Katrin Kalamees
Agnesa UdalTallinna 53. Keskkool10.b klass30Anna Surmai
Aksa ÕunRakvere Reaalgümnaasium10.c klass30Reeli Rump
Alanis JalakVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass30Margo Müller
Aleksandra IvaskTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass30Olga Kravtšenko
Aleksei TregubovSillamäe Gümnaasium10. klass30Juulia Devadze
Alesja VarduginaNarva Keeltelütseum10.b klass30Valeria Nazarova
Alice PärtelpoegRapla Ühisgümnaasium10. klass30Kadri Laup
Alissa TseresnevaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass30Kaja Pello
Amadei TonkoglazTallinna 53. Keskkool10.b klass30Anna Surmai
Anastasia JevsejevaLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass30Ljubov Fedotova
Anatoli GorbunovKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.b klass30Irina Gritsinenko
Andree KoolRakvere Reaalgümnaasium10.b klass30Reeli Rump
Anete AasaVõru Gümnaasium10. klass30Krista Kõlli-Raud
Anetta PaninaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass30Kaja Pello
Anette-Marie SultsNõo Põhikool9.b klass30Katrin Kalamees
Annabel KuklaneVõru Gümnaasium10. klass30Krista Kõlli-Raudületas ajalimiiti
Ariel HiirHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass30Anneli Mägi
Aron SisaskHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass30Anneli Mägi
Artjom LatinNarva Keeltelütseum10.a klass30Valeria Nazarova
Artjom NikitinTallinna Laagna Gümnaasium10. klass30Imre Vijard
Artjom SokolovEhte Humanitaargümnaasium10. klass30Dmitri Mištšenko
Askar IsmailovTallinna Laagna Gümnaasium10. klass30Imre Vijard
Azamat MakhkambaevEhte Humanitaargümnaasium10. klass30Dmitri Mištšenko
Ats KivimäeTootsi Lasteaed-Põhikool9. klass30Käde Reinthal
Dmitri MištšenkoEhte Humanitaargümnaasium10. klass30Dmitri Mištšenko
Ege OrlovskiPeetri Kool9. klass30Eliise Kõva
Erik KaasikRakvere Reaalgümnaasium10.b klass30Reeli Rump
Erki ErnitsVõru Gümnaasium10. klass30Krista Kõlli-Raud
Eva EsserLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass30Ljubov Fedotova
Greete KõrvelTallinna Reaalkool10.c klass30Kailit Taliaru
Grete NikkerTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass30Aivar Metsaveer
Jelizaveta ZabarinaNarva Keeltelütseum10.a klass30Valeria Nazarova
Joosep JoorKiltsi Põhikool9. klass30Kati Hiir
Julia ŽolnerovitšTapa Vene Põhikool9.a klass30Jelena Jakovleva
Kevad SaareperaPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass30Signe Reidla
Kirek KaurTallinna Reaalkool9.c klass30Kailit Taliaru
Kristina TalvikVõru Kreutzwaldi Kool10. klass30Krista Kõlli-Raud
Ksenia OrjolTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass30Kaja Pello
Laura OngRakvere Reaalgümnaasium10.b klass30Reeli Rump
Lea Sophie NoeHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass30Anneli Mägi
Liisi VeneVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass30Margo Müller
Maiann JohansonRakvere Reaalgümnaasium10.b klass30Reeli Rump
Maria VishnyakovaSakala Eragümnaasium9. klass30Rita Izjumskaja
Marija RomanenkovaTallinna 53. Keskkool10.a klass30Anna Surmai
Mark HelandiHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass30Niina Botina
Mark SuvorovLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass30Ljubov Fedotova
Marlen MaasarPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass30Signe Reidla
Martin PihlapKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.b klass30Irina Gritsinenko
Maru ArukaskHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass30Anneli Mägi
Masha AfanasjevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass30Julia Ratšinskaja
Mattjas NugisTallinna Laagna Gümnaasium10. klass30Imre Vijardületas ajalimiiti
Meril MändikVõru Kreutzwaldi Kool10. klass30Krista Kõlli-Raud
Nele Karolin LindloRakvere Reaalgümnaasium10.b klass30Reeli Rump
Nikita IzmailovTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass30Kaja Pello
Oleg GarasinNarva Keeltelütseum10.d klass30Valeria Nazarova
Olga PozdnyakovaTapa Vene Põhikool9.a klass30Jelena Jakovleva
Rainer AmbosRakvere Reaalgümnaasium10.b klass30Reeli Rump
Rando ValkVirtsu Kool9. klass30Siivi Jõgi
Rasmus LuikTallinna Laagna Gümnaasium10. klass30Imre Vijard
Sander TammerTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass30Jaak Valgeväli
Sandra SoonisteRakvere Reaalgümnaasium10.b klass30Reeli Rump
Siim Alfred SultsonTallinna Reaalkool9.b klass30Kailit Taliaru
Triinu LilienthalRapla Ühisgümnaasium10. klass30Kadri Laup
Елизавета СувороваNarva Keeltelütseum10. klass30Valeria Nazarova
Константин АлександровNarva Keeltelütseum10.b klass30Valeria Nazarova
Franz Gregor TompsVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass29Margo Müller
Gerly TohuHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass29Anneli Mägi
Mariannne RahaVõru Gümnaasium10. klass29Krista Kõlli-Raud
Aleksandr BelovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass28Niina Botina
Aleksandr BoslerKarjamaa Põhikool9.a klass28Светлана Дорофеева
Aleksandra SevtsovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass28Kristina Toropova
Alexandra GorlatsSakala Eragümnaasium9.a klass28Rita Izjumskaja
Alice LindloRakvere Reaalgümnaasium10.b klass28Reeli Rump
Anastasia DankevitsTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass28Kaja Pello
Andrus PajumägiKambja Põhikool9. klass28Mare Mõisa
Anett BergströmRakvere Reaalgümnaasium10.b klass28Reeli Rump
Angela SöötTõrva Gümnaasium10.a klass28Katrin Kalamees
Angelina MihhailovaTallinna 53. Keskkool10.a klass28Anna Surmai
Angelina MihhailovaTallinna 53. Keskkool10.b klass28Anna Surmai
Anna BorunovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass28Julia Ratšinskaja
Anna KirsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass28Julia Ratšinskaja
Arseni SergejevKarjamaa Põhikool9.a klass28Светлана Дорофеева
Art Villem AdojaanHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass28Anneli Mägi
Artjom KitšinskiTallinna 53. Keskkool10.a klass28Anna Surmai
Artjom KorotTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass28Aivar Metsaveer
Artjom LugovoiLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass28Ljubov Fedotova
Arvan-Johhannes LippasaarVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass28Margo Müller
Astrid ErikVõru Gümnaasium10. klass28Krista Kõlli-Raud
Boris KofmanTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass28Kaja Pello
Brita TõnneVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass28Margo Müller
Carolin MäältsemeesVäike-Maarja Gümnaasium10. klass28Liina Kungla
Daniil VoskressenskiLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass28Ljubov Fedotova
Denis FjodorovTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass28Olga Kravtšenko
Diandra KallasteNõo Põhikool9.b klass28Katrin Kalamees
Dmitri TeninTallinna Juudi Kool9. klass28Niina Botina
Eerik KalmetViljandi Gümnaasium10. klass28Marika Anissimov
Eero ÄäremaaGustav Adolfi Gümnaasium10.e klass28Ingrid Maadvere
Ennika TaavetTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass28Aivar Metsaveer
Enrico Fortuna-JuksNõo Põhikool9.b klass28Katrin Kalamees
Erik HurtTallinna Reaalkool9.b klass28Kailit Taliaru
Erle JaanusRapla Ühisgümnaasium10. klass28Kadri Laup
Getriin KoppelHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass28Anneli Mägi
Getrin ValgeVõru Kreutzwaldi Kool10. klass28Krista Kõlli-Raud
Gretel KõvameesTallinna Reaalkool9.b klass28Kailit Taliaru
Heti-Bret KaskTallinna Reaalkool10.a klass28Inga Petuhhov
Iren ReinmaaRapla Ühisgümnaasium10. klass28Kadri Laup
Irina TravkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass28Julia Ratšinskaja
Jakob KuslapVõru Gümnaasium10. klass28Krista Kõlli-Raud
Janelle LaukseVäike-Maarja Gümnaasium10. klass28Liina Kungla
Jelizaveta KudrjasovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass28Julia Ratšinskaja
Jete LoodVäike-Maarja Gümnaasium10. klass28Liina Kungla
Jevgeni SmirnovTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass28Kaja Pello
Julija TernavskihhSakala Eragümnaasium10. klass28Rita Izjumskaja
Jüri UdrasTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass28Kaja Pello
Kadri AssinRakvere Reaalgümnaasium10.a klass28Reeli Rump
Kailiin DubrovTallinna Kuristiku Gümnaasium9. klass28Aivar Metsaveer
Kaisa KahreVõru Kreutzwaldi Kool10. klass28Krista Kõlli-Raud
Karel KallasmaaVäike-Maarja Gümnaasium10. klass28Liina Kungla
Karel KivimägiVõru Gümnaasium10. klass28Krista Kõlli-Raud
Karina NesvetajevaEhte Humanitaargümnaasium10. klass28Dmitri Mištšenko
Karl-Ingmar AdamsonTallinna Reaalkool10.c klass28Kailit Taliaru
Karl-Markus KaivHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass28Anneli Mägi
Karl-Martin VäliRapla Ühisgümnaasium10. klass28Kadri Laup
Karmen InnoRakvere Reaalgümnaasium10.b klass28Reeli Rump
Karolin JõgevaHaanja Kool9. klass28Triinu Grossmann
Kirke TobrelutsVäike-Maarja Gümnaasium10. klass28Liina Kungla
Kirke TomingasRapla Ühisgümnaasium10. klass28Kadri Laup
Kristina Lukki-LukinTallinna Reaalkool9.a klass28Kailit Taliaru
Kristina RõnkevitsLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass28Ljubov Fedotova
Kristo KurvitsRapla Ühisgümnaasium10. klass28Kadri Laupületas ajalimiiti
Ksenia SevtsenkoTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass28Kaja Pello
Kätriin RannaTallinna Reaalkool9.b klass28Kailit Taliaru
Laura HainasVõru Kreutzwaldi Kool10. klass28Krista Kõlli-Raud
Laura OssulVõru Kreutzwaldi Kool10. klass28Krista Kõlli-Raud
Laura VuksVõru Kreutzwaldi Kool10. klass28Krista Kõlli-Raud
Leana KullVõru Kreutzwaldi Kool10. klass28Krista Kõlli-Raud
Leonard VellendTallinna Reaalkool9.b klass28Kailit Taliaru
Liis TammekandVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass28Margo Müller
Lilian MõttusVõru Kreutzwaldi Kool10. klass28Krista Kõlli-Raud
Margareth OldeTallinna Reaalkool9.c klass28Kailit Taliaru
Mari Liis PuidakTallinna Reaalkool9.c klass28Kailit Taliaru
Maria JõesooTallinna Reaalkool9.c klass28Kailit Taliaru
Mark KutskoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass28Julia Ratšinskaja
Marten-Egert VahtlaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass28Reeli Rump
Mattias MärkaViljandi Gümnaasium10. klass28Marika Anissimov
Mattias SaarmeVõru Gümnaasium10. klass28Krista Kõlli-Raud
Meiko Martin VäljaotsViljandi Gümnaasium10. klass28Marika Anissimov
Milana NaumenkovaLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass28Ljubov Fedotova
Milena OvtsinnikovaTallinna 53. Keskkool10.a klass28Anna Surmai
Märt UiboVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass28Evi Tarro
Narine PetrosjanTallinna 53. Keskkool10.a klass28Anna Surmai
Nikita DemidovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass28Julia Ratšinskaja
Oscar HooleVõru Kreutzwaldi Kool10. klass28Krista Kõlli-Raud
Ott Oskar VälbaPalade Põhikool9. klass28Helis Roosimaa
Otto KitsikVõru Gümnaasium10. klass28Krista Kõlli-Raud
Rait EliasTurba Kool9. klass28Viivika Laak
Richard-Erich TrestipVäike-Maarja Gümnaasium10. klass28Liina Kungla
Rinaldo MustVõru Gümnaasium10. klass28Krista Kõlli-Raud
Siim PoomRapla Ühisgümnaasium10. klass28Kadri Laup
Silvester BelovNõo Põhikool9.b klass28Katrin Kalamees
Tanel KergeVõru Kreutzwaldi Kool10. klass28Krista Kõlli-Raud
Teele TappoRapla Ühisgümnaasium10. klass28Kadri Laup
Veronika LebretSakala Eragümnaasium9.a klass28Rita Izjumskaja
Vladislav SirjajevTallinna 53. Keskkool10.a klass28Anna Surmai
Vudim ZolotarenkoTallinna Juudi Kool9. klass28Niina Botina
Õnne HiiopTõrva Gümnaasium10.a klass28Katrin Kalamees
Алик СитсHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass28Niina Botina
Дорис СоолятеHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass28Niina Botina
Евгений ДемидовHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass28Niina Botina
Эдуард УрачёвHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass28Niina Botina
Яна ХрисанфоваJõhvi Vene Gümnaasium9.b klass28Irina Vesi
Alexandr NovikovTallinna Juudi Kool9. klass27Niina Botina
Kalmer KaursonVõru Gümnaasium10. klass27Krista Kõlli-Raud
Tuuliki SuderRakvere Reaalgümnaasium10.b klass27Reeli Rump
Vanessa HelmVõru Kreutzwaldi Kool10. klass27Krista Kõlli-Raud
Viktoria TaranTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass27Olga Kravtšenko
Дарья АлымоваNarva Keeltelütseum10. klass27Valeria Nazarova
Дмитрий ОсиповSillamäe Gümnaasium10. klass27Juulia Devadze
Aleksandr KascharinskiNarva Keeltelütseum10.b klass26Valeria Nazarova
Andy SoovikRapla Ühisgümnaasium10. klass26Kadri Laup
Anna BogatõrTallinna 53. Keskkool10.b klass26Anna Surmai
Anna DodonovaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass26Kaja Pello
Arina PiskunovaSakala Eragümnaasium9. klass26Rita Izjumskaja
Auris VäliRapla Ühisgümnaasium11. klass26Kadri Laupväljaspool vanuserühma
Brendan KoemetsHaanja Kool9. klass26Triinu Grossmann
Daniil MiškovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass26Julia Ratšinskaja
Darja PotapovaTapa Vene Põhikool9.a klass26Jelena Jakovleva
Dzugan VitaliyHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass26Niina Botina
Elina PostTallinna Juudi Kool10. klass26Niina Botina
Heiki SädemVäike-Maarja Gümnaasium10. klass26Liina Kungla
Henri-Georg EicheTallinna Reaalkool9.a klass26Kailit Taliaru
Ilja GavrilovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass26Julia Ratšinskaja
Ilona NosatsTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass26Olga Kravtšenko
Janis KartauVõru Gümnaasium10. klass26Krista Kõlli-Raud
Jaroslav Khatkin-LangNõo Põhikool9.a klass26Katrin Kalamees
Joosep KantVõru Gümnaasium10. klass26Krista Kõlli-Raud
Karel LiblekasVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass26Margo Müller
Karlis MaasingRapla Ühisgümnaasium10. klass26Kadri Laupületas ajalimiiti
Karmen LaurTallinna Reaalkool9.a klass26Kailit Taliaru
Kristiina TaliRakvere Reaalgümnaasium10.a klass26Reeli Rump
Kristina PihlapuuVõru Kreutzwaldi Kool10. klass26Krista Kõlli-Raudületas ajalimiiti
Laura KoskTootsi Lasteaed-Põhikool9. klass26Käde Reinthal
Laura NemvaltsHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägi
Lauri KurvitsHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass26Anneli Mägi
Liina TruusaTallinna Reaalkool9.a klass26Kailit Taliaru
Luise LeokTallinna Reaalkool9.a klass26Kailit Taliaru
Lydia KamsRakvere Reaalgümnaasium10.a klass26Reeli Rump
Maarja-Liis MargusVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass26Margo Müller
Maian LompTallinna Reaalkool10.c klass26Kailit Taliaru
Maibrit SoomeVõru Gümnaasium10. klass26Krista Kõlli-Raud
Mari LemsaluTallinna 53. Keskkool10.a klass26Anna Surmai
Mari-Eleana JakimovitšEhte Humanitaargümnaasium10. klass26Dmitri Mištšenko
Marija DudarevaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass26Olga Kravtšenko
Mark ShafranTallinna Juudi Kool9. klass26Niina Botina
Martin KioRapla Ühisgümnaasium11. klass26Kadri Laupväljaspool vanuserühma
Meelis VilingHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass26Anneli Mägi
Mihhail MaksimovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass26Julia Ratšinskaja
Nastja MihelsonHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass26Niina Botina
Natasa RozkovaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass26Niina Botina
Patrick Andre KuivaPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass26Signe Reidla
Rebeka NipernadoRapla Ühisgümnaasium10. klass26Kadri Laup
Renate HinnoTallinna Reaalkool10.c klass26Kailit Taliaru
Renee BalentTootsi Lasteaed-Põhikool9. klass26Käde Reinthal
Richard Erik TõnissonHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass26Anneli Mägi
Rihard PederTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass26Aivar Metsaveer
Risto-Romet TilloViljandi Gümnaasium10. klass26Marika Anissimov
Robin BaiduzaKiltsi Põhikool9. klass26Kati Hiir
Sandra LemberVõru Gümnaasium10. klass26Krista Kõlli-Raud
Sandra MorozovVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass26Margo Müller
Siimu HiielaidVäike-Maarja Gümnaasium10. klass26Liina Kungla
Sofia ArhipovaEhte Humanitaargümnaasium10. klass26Dmitri Mištšenko
Tõnu SaarelaanRapla Ühisgümnaasium11. klass26Kadri Laupväljaspool vanuserühma
Valerija THaabersti Vene Gümnaasium10.a klass26Niina Botina
Vanessa NadzibiHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass26Niina Botina
Viktoria ButenkoTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass26Olga Kravtšenko
Viktorija GorbatsenkoHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass26Niina Botina
Vladlena AksjonovaEhte Humanitaargümnaasium10. klass26Dmitri Mištšenko
Дмитрий ШевцовTallinna 53. Keskkool10.b klass26Anna Surmai
Настя ОстровскаяTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass26Olga Kravtšenko
Роман СавранчукLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass26Ljubov Fedotova
Санек КуропаткинTallinna 53. Keskkool10.b klass26Anna Surmai
Aleksander SeninPeetri Kool9. klass25Eliise Kõva
Artjom KoroljovEhte Humanitaargümnaasium10. klass25Dmitri Mištšenko
Kuido HummelPeetri Kool9. klass25Eliise Kõva
Liisbeth SaarojaVõru Gümnaasium10. klass25Krista Kõlli-Raud
Aleksander BalabnjovTapa Vene Põhikool9.a klass24Jelena Jakovleva
Aleksandr VolotsinkovNarva Keeltelütseum10.a klass24Valeria Nazarova
Aleksi KalandiaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass24Julia Ratšinskaja
Alice MerkulovaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass24Kaja Pello
Alice NesselVirtsu Kool9. klass24Siivi Jõgi
Allan ValkTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass24Kaja Pello
Anastasia MusakkoRakvere Reaalgümnaasium10.b klass24Reeli Rump
Ander PõldmaPalade Põhikool9. klass24Helis Roosimaa
Andreas KaaverVõru Gümnaasium10. klass24Krista Kõlli-Raud
Anette StraževRapla Ühisgümnaasium10. klass24Kadri Laup
Anna BorunovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass24Julia Ratšinskaja
Anna BorunovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass24Julia Ratšinskaja
Anne-Ly LindeVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass24Margo Müller
Arina MalasayHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass24Niina Botina
Askar RostovtsevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass24Julia Ratšinskaja
Ats Hannes ÕunapuuRapla Ühisgümnaasium11. klass24Kadri Laupväljaspool vanuserühma
Carl Hartvig LehtmeRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24Reeli Rump
Daniil NikitinNarva Keeltelütseum10.e klass24Valeria Nazarova
Daniil NovikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass24Kristina Toropova
Edgar SimanisTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass24Olga Kravtšenko
Edward MaksimovTallinna Kuristiku Gümnaasium9. klass24Aivar Metsaveer
Elisabeth KangroTallinna Reaalkool9.a klass24Kailit Taliaru
Elizaveta SustovaTallinna 53. Keskkool10.a klass24Anna Surmai
Epp Piia PikkVõru Kreutzwaldi Kool10. klass24Krista Kõlli-Raud
Eva PasnitsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass24Julia Ratšinskaja
Georgi DostojevskiEhte Humanitaargümnaasium10. klass24Dmitri Mištšenko
Georgi JogansonTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass24Kaja Pello
Georgi NikolajevSillamäe Gümnaasium10. klass24Juulia Devadze
Greete AmmermannRapla Ühisgümnaasium10. klass24Kadri Laup
Hanna-Liisa KaaristoVõru Gümnaasium10. klass24Krista Kõlli-Raud
Harri AasamaaRapla Ühisgümnaasium10. klass24Kadri Laup
Holger OllemaRapla Ühisgümnaasium11. klass24Kadri Laupväljaspool vanuserühma
Ilja HromovKarjamaa Põhikool9.a klass24Светлана Дорофеева
Inspektor KitsTallinna Reaalkool10.c klass24Kailit Taliaru
Ivan SisovNarva Keeltelütseum10.b klass24Valeria Nazarova
Jaagyp NiitvägiHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass24Anneli Mägi
Janno KiikVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass24Margo Müller
Jelizaveta GavrilovaEhte Humanitaargümnaasium10. klass24Dmitri Mištšenko
Jelizaveta VenkovaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass24Kaja Pello
Johanna ViiksaarVõru Kreutzwaldi Kool10. klass24Krista Kõlli-Raud
Jörgen Joonas SimsonHaanja Kool9. klass24Triinu Grossmann
Kaisa ÜlvisteRapla Ühisgümnaasium10. klass24Kadri Laup
Karina OvchinnikovaEhte Humanitaargümnaasium10. klass24Dmitri Mištšenko
Karina UpenikaTallinna 53. Keskkool10.b klass24Anna Surmai
Karl Taaniel VähiKambja Põhikool9. klass24Mare Mõisa
Karl-Kevin MiinpuuTurba Kool9. klass24Viivika Laak
Karl-Reiko LaasTõrva Gümnaasium10.a klass24Katrin Kalamees
Karl-Reimond KõrsRapla Ühisgümnaasium10. klass24Kadri Laup
Keity JohansonVõru Kreutzwaldi Kool10. klass24Krista Kõlli-Raud
Kirill MinajevTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass24Kaja Pello
Kirke Kassandra SoomRapla Ühisgümnaasium10. klass24Kadri Laup
Kirsika JoonTallinna Reaalkool10.c klass24Kailit Taliaru
Kristi PriimägiTurba Kool9. klass24Viivika Laak
Kristiina LiukanenRapla Ühisgümnaasium10. klass24Kadri Laup
Kristina SergejevaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass24Kaja Pello
Kristjan SeliverstovRakvere Reaalgümnaasium10.c klass24Reeli Rump
Kristo TammsooRapla Ühisgümnaasium10. klass24Kadri Laup
Maigrit ArnekRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24Reeli Rump
Mairo KivipõldVäike-Maarja Gümnaasium10. klass24Liina Kungla
Makson BotkovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass24Niina Botina
Margareta PätsTallinna Reaalkool9.b klass24Kailit Taliaru
Margarita MametovaTapa Vene Põhikool9.a klass24Jelena Jakovleva
Margo DanilovVäike-Maarja Gümnaasium10. klass24Liina Kungla
Mari-Liis AnnimäeRakvere Reaalgümnaasium10.c klass24Reeli Rump
Markus ReinboomTurba Kool9. klass24Viivika Laak
Marti PreesRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24Reeli Rump
Maryana IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass24Julia Ratšinskaja
Melissa TihhonovaRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24Reeli Rump
Nikita DolgovNarva Keeltelütseum10.b klass24Valeria Nazarova
Nikita RatskovSillamäe Gümnaasium10. klass24Juulia Devadze
Paula ValdnaTallinna Kuristiku Gümnaasium9. klass24Aivar Metsaveer
Raili KruusamäeRakvere Reaalgümnaasium10.b klass24Reeli Rump
Raimo PindusTallinna Laagna Gümnaasium10. klass24Imre Vijard
Reelika JõuramRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24Reeli Rump
Robin KadakasRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24Reeli Rump
Roman MustonenTallinna 53. Keskkool10.c klass24Georgi Lagvilava
Sander IvanovRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24Reeli Rump
Silver TõnissonViljandi Gümnaasium10. klass24Marika Anissimov
Stanislav PetrovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass24Julia Ratšinskaja
Teele KaalTallinna Reaalkool10.c klass24Kailit Taliaru
Victoria MittVäike-Maarja Gümnaasium10. klass24Liina Kungla
Viktoria MatusevitsLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass24Ljubov Fedotova
Viktoria VolqnjakTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass24Julia Ratšinskaja
Vilena LarionovaTallinna 53. Keskkool10.a klass24Anna Surmai
Õnnela TuruVäike-Maarja Gümnaasium10. klass24Liina Kungla
Артем ToropovTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass24Olga Kravtšenko
Кристина ГришковаTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass24Kaja Pello
Aivo TürksonTõrva Gümnaasium10.a klass23Katrin Kalamees
Arseni GladoshevSillamäe Gümnaasium10. klass23Juulia Devadze
Artjom DjakunovskiTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass23Olga Kravtšenko
German IvanovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass23Julia Ratšinskaja
Kaspar KaskTõrva Gümnaasium10.a klass23Katrin Kalamees
Kristina OstrikovaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass23Kaja Pello
Mait SuursaarVäike-Maarja Gümnaasium10. klass23Liina Kungla
Oleg SergejevTallinna 53. Keskkool10.a klass23Anna Surmai
Rait SoomerVäike-Maarja Gümnaasium10. klass23Liina Kungla
Richard RumvoltVõru Kreutzwaldi Kool10. klass23Krista Kõlli-Raud
Sulo SoeVõru Gümnaasium10. klass23Krista Kõlli-Raud
Adelina MalinenTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass22Olga Kravtšenko
Alina KovriginaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass22Julia Ratšinskaja
Alissia AndrjushinaTallinna 53. Keskkool10.c klass22Georgi Lagvilava
Anastasija BõtskovaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass22Kaja Pello
Anastasija IljinaTallinna 53. Keskkool10.c klass22Georgi Lagvilava
Anželika BidziljaRakvere Reaalgümnaasium10.a klass22Reeli Rump
Anton KutcarevTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass22Olga Kravtšenko
Arabella AsoRakvere Reaalgümnaasium10.c klass22Reeli Rump
Arina FjodorovaEhte Humanitaargümnaasium10. klass22Dmitri Mištšenko
Birgit MiadžielecKiltsi Põhikool9. klass22Kati Hiir
Daniil EnnusSakala Eragümnaasium9.a klass22Rita Izjumskaja
Danika TimoshinTallinna 53. Keskkool10.b klass22Anna Surmai
Derin DimitrashkoTallinna 53. Keskkool10.b klass22Anna Surmai
Diana TallRapla Ühisgümnaasium10. klass22Kadri Laup
Dominic KenderTallinna Juudi Kool10. klass22Niina Botina
Dzhabir DzhamalovTallinna 53. Keskkool10.c klass22Georgi Lagvilava
Ele LaksVõru Gümnaasium10. klass22Krista Kõlli-Raud
Eliisa SildRakvere Reaalgümnaasium10.b klass22Reeli Rump
Erik SelihovTapa Vene Põhikool9.a klass22Jelena Jakovleva
Faina YarkovaTallinna 53. Keskkool10.c klass22Georgi Lagvilava
Germar MoorusHaanja Kool9. klass22Triinu Grossmann
Gleb IvanovTallinna Juudi Kool10. klass22Niina Botina
Irina VoitikNarva Keeltelütseum10.a klass22Valeria Nazarova
Ivan PlaksinTallinna Juudi Kool10. klass22Niina Botina
Jan NeuršimovTallinna 53. Keskkool10.b klass22Anna Surmai
Janeli TasaVõru Kreutzwaldi Kool10. klass22Krista Kõlli-Raud
Karina LuhaväliVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass22Margo Müller
Karina TsadurjanTallinna 53. Keskkool10.b klass22Anna Surmai
Katarina MeltserTallinna Juudi Kool10. klass22Niina Botina
Kertu PaasTõrva Gümnaasium10.a klass22Katrin Kalamees
Kristin MäemurdVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass22Margo Müller
Kristina SkrigalovskajaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass22Niina Botina
Laura GortchinskayaHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu22Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Laura LoogaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass22Olga Kravtšenko
Leonora LevašovaEhte Humanitaargümnaasium10. klass22Dmitri Mištšenko
Lidia PastuhhovaNarva Keeltelütseum10.e klass22Valeria Nazarova
Margarita VironenTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass22Kaja Pello
Maria GazievaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass22Niina Botina
Maria JefimovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass22Olga Kravtšenko
Martin LaptevEhte Humanitaargümnaasium10. klass22Dmitri Mištšenko
Natali Carmel SarapuuPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass22Signe Reidla
Oleg MilanderTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass22Kristina Toropova
Paha RjabokonTallinna 53. Keskkool10.b klass22Anna Surmai
Rauno GutmanTurba Kool9. klass22Viivika Laak
Regina ReinbergVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass22Margo Müller
Roland BogomolnõiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass22Julia Ratšinskaja
Sandra NiidasTallinna Laagna Gümnaasium10. klass22Imre Vijard
Sandro PalmitsVäike-Maarja Gümnaasium10. klass22Liina Kungla
Snezhana BeljankinaJõhvi Vene Gümnaasium9.b klass22Irina Vesi
Triin MetsaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass22Reeli Rump
Triine IlvesPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass22Signe Reidla
Verner LõhmusRakvere Reaalgümnaasium10.b klass22Reeli Rump
Дмитрий ДрагунцевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass22Kristina Toropova
Елизавета ЦыганковаTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass22Olga Kravtšenko
Иван АнаньевHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass22Niina Botina
Святослав БойкоTallinna 53. Keskkool10.c klass22Georgi Lagvilava
Darja JuleginaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass21Niina Botina
Elise SaarRakvere Reaalgümnaasium10.b klass21Reeli Rump
Erika PeegelVirtsu Kool9. klass21Siivi Jõgi
Juhan PerliHaanja Kool9. klass21Triinu Grossmann
Aleksandra BelousEhte Humanitaargümnaasium10. klass20Dmitri Mištšenko
Aleksandra HohlovaEhte Humanitaargümnaasium10. klass20Dmitri Mištšenko
Alina BibikovaTallinna 53. Keskkool10.c klass20Georgi Lagvilava
Alina GostevaTallinna 53. Keskkool10.a klass20Anna Surmai
Alina LemetTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass20Kaja Pello
Anastasia AvramchukTapa Vene Põhikool9.a klass20Jelena Jakovleva
Anastassia VolmersonTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass20Kaja Pello
Andrej KozlovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass20Julia Ratšinskaja
Angelina ProhhorovaTallinna 53. Keskkool10.b klass20Anna Surmai
Anna-Maria KrõškinaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass20Kaja Pello
Annabel ParkmanTallinna Reaalkool9.c klass20Kailit Taliaru
Annabel ToomVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass20Evi Tarro
Anzelika BescennajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass20Julia Ratšinskaja
Anu PohlaRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Artjom PopovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass20Julia Ratšinskaja
Artur IvanovNarva Keeltelütseum10.d klass20Valeria Nazarova
Arvi EvardTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass20Aivar Metsaveer
Aule-Merlin VihlverRakvere Reaalgümnaasium10.b klass20Reeli Rump
Brendon UrgardTõrva Gümnaasium10.a klass20Katrin Kalamees
Constancia LemarinjeTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass20Julia Ratšinskaja
Daniel Henri TrumpViljandi Gümnaasium10. klass20Marika Anissimov
Diane KallasteNõo Põhikool9.b klass20Katrin Kalamees
Dima BarõšpolTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass20Aivar Metsaveer
Elina OrlovaLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass20Ljubov Fedotova
Elis TomingasHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass20Anneli Mägi
Enriike PõderTõrva Gümnaasium10.a klass20Katrin Kalamees
Ervin PuustTallinna Laagna Gümnaasium10. klass20Imre Vijard
Ervin ZadumovTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass20Olga Kravtšenko
Evgeni KislitsinTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass20Olga Kravtšenko
Ilja PavlovNarva Keeltelütseum10. klass20Valeria Nazarova
Ilona MilostnajaTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass20Olga Kravtšenko
Ira VoroshilovaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass20Kaja Pello
Juri BelovTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass20Kaja Pello
Karin MalmbergRakvere Reaalgümnaasium10.c klass20Reeli Rump
Karl KrierTallinna Laagna Lasteaed-Põhikool10. klass20Imre Vijard
Karmen TsitukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass20Julia Ratšinskaja
Keity KuusVõru Gümnaasium10. klass20Krista Kõlli-Raud
Ken PüssRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Kirill DelijaEhte Humanitaargümnaasium10. klass20Dmitri Mištšenko
Kirill TokarevTallinna 53. Keskkool10.b klass20Anna Surmai
Kirke Karolin HeiterNõo Põhikool9.b klass20Katrin Kalamees
Kiur VehmanenRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Kristian KiivrameesPalade Põhikool9. klass20Helis Roosimaa
Kristo JukkViljandi Gümnaasium10. klass20Marika Anissimov
Käroly RaudseppNõo Põhikool9.b klass20Katrin Kalamees
Lana FrolovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass20Julia Ratšinskaja
Lysette VahtraVirtsu Kool9. klass20Siivi Jõgi
Madis ReisiVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass20Margo Müller
Marelle TammjärvVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass20Margo Müller
Margus KaruPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass20Signe Reidla
Marina LutsenkoTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass20Olga Kravtšenko
Martin MikkTallinna Reaalkool9.a klass20Kailit Taliaru
Meelis MeelisRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Merili MattoKambja Põhikool9. klass20Mare Mõisa
Mihkel KokkaTallinna Juudi Kool9. klass20Niina Botina
Misha AfanasjevSillamäe Gümnaasium10. klass20Juulia Devadze
Nicole UibukantTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass20Kaja Pello
Raimo ValgeristNõo Põhikool9.a klass20Katrin Kalamees
Rainer LeppikTurba Kool9. klass20Viivika Laak
Relika BelovaVäike-Maarja Gümnaasium10. klass20Liina Kungla
Robert MetsikVõru Kreutzwaldi Kool10. klass20Krista Kõlli-Raud
Sander VeskiojaTallinna Reaalkool9.a klass20Kailit Taliaru
Sergei SavrinovitshTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass20Julia Ratšinskaja
Silvia KuusikVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass20Margo Müller
Tanel PajurTurba Kool9. klass20Viivika Laak
Tarvi ArbmaRäpina Ühisgümnaasium9.b klass20Eve Sibul
Toomas KilkRäpina Ühisgümnaasium9.b klass20Eve Sibul
Valeria KulaginaEhte Humanitaargümnaasium10. klass20Dmitri Mištšenko
Viktor ProdanTapa Vene Põhikool9.a klass20Jelena Jakovleva
Viktoria KomarovaEhte Humanitaargümnaasium10. klass20Dmitri Mištšenko
Vladimir KratškoTallinna Laagna Gümnaasium10. klass20Imre Vijard
Артём КарамновTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass20Olga Kravtšenko
Иван ТелковTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass20Julia Ratšinskaja
Илья НикифоровTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass20Olga Kravtšenko
Павел ЗоринHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass20Niina Botina
Alika GavriljukTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass19Kaja Pello
Onne-Liisi ViidasVäike-Maarja Gümnaasium10. klass19Liina Kungla
Alissa VeikkolainenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass18Julia Ratšinskaja
Alissia JefremovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass18Julia Ratšinskaja
Andrey FrolovTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass18Olga Kravtšenko
Ann-Marii TippiRakvere Reaalgümnaasium10.c klass18Reeli Rump
Anna KotovitsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass18Julia Ratšinskaja
Anna KovrigaEhte Humanitaargümnaasium10. klass18Dmitri Mištšenko
Annabel LessukRakvere Reaalgümnaasium10.c klass18Reeli Rump
Artjom GorskiEhte Humanitaargümnaasium10. klass18Dmitri Mištšenko
Artur KisseljovTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass18Kaja Pello
Christofer PovhEhte Humanitaargümnaasium10. klass18Dmitri Mištšenko
Deiro KuuskViljandi Gümnaasium10. klass18Marika Anissimov
Diana TsizovaTallinna 53. Keskkool10.c klass18Georgi Lagvilava
Dmitri ParaninEhte Humanitaargümnaasium10. klass18Dmitri Mištšenko
Fjodor VolkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass18Julia Ratšinskaja
Jaagop JansonVäike-Maarja Gümnaasium10. klass18Liina Kungla
Jevgeni ViljusTallinna Juudi Kool9. klass18Niina Botina
Johanna JõgiVirtsu Kool9. klass18Siivi Jõgi
Julia DudorinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass18Julia Ratšinskaja
Julia PoljakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass18Julia Ratšinskaja
Karina SeropjanEhte Humanitaargümnaasium10. klass18Dmitri Mištšenko
Kaspar SpirkaTallinna Laagna Lasteaed-Põhikool10. klass18Imre Vijard
Kirke KirikallTallinna Reaalkool9.b klass18Kailit Taliaru
Kle-Ingelin JõgisooPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass18Signe Reidla
Konon KesküllTallinna 53. Keskkool10.b klass18Anna Surmai
Ljoha SomovTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass18Olga Kravtšenko
Marcus JundasEmmaste Põhikool9. klass18Margus Sõmer
Markus MänniTallinna Reaalkool9.b klass18Kailit Taliaru
Sandra GrossbergTõrva Gümnaasium10.a klass18Katrin Kalamees
Sonja RedkinaTallinna Juudi Kool10. klass18Niina Botina
Sten TürkViljandi Gümnaasium10. klass18Marika Anissimov
Tauri PentKiltsi Põhikool9. klass18Kati Hiir
Veronika PantsukEhte Humanitaargümnaasium10. klass18Dmitri Mištšenko
Veronikav ValnerTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass18Olga Kravtšenko
Waddles OinkHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass18Niina Botina
Николай АндреевHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass18Niina Botina
Тимофей ПахомовHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass18Niina Botina
Alina SmorodinaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass17Olga Kravtšenko
Martin JatelTallinna Juudi Kool8. klass17Niina Botina
Aivo Menken PartsPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass16Signe Reidla
Anna VainoTallinna Kuristiku Gümnaasium9. klass16Aivar Metsaveer
Anna-Maria NovakTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass16Julia Ratšinskaja
Arina PetrovaTallinna 53. Keskkool10.a klass16Anna Surmai
Carl HiiesaluRapla Ühisgümnaasium10. klass16Kadri Laup
Carmen NevskiRapla Ühisgümnaasium10. klass16Kadri Laup
Daniel TuhkanenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass16Julia Ratšinskaja
Daniil TimkoTallinna Juudi Kool10. klass16Niina Botina
Danila OrlovEhte Humanitaargümnaasium10. klass16Dmitri Mištšenko
Ele-Stella BorodinRakvere Reaalgümnaasium10.c klass16Reeli Rump
Elen SaagoVõru Kreutzwaldi Kool10. klass16Krista Kõlli-Raud
Eleri KanepVõru Kreutzwaldi Kool10. klass16Krista Kõlli-Raud
Erika BudaTõrva Gümnaasium9.a klass16Katrin Kalamees
German JermakovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass16Julia Ratšinskaja
Gleb StatlandTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass16Julia Ratšinskaja
Grete AunTurba Kool9. klass16Viivika Laak
Helerin TõnuristRakvere Reaalgümnaasium10.c klass16Reeli Rump
Henry SiilsaluVõru Kreutzwaldi Kool10. klass16Krista Kõlli-Raud
Ilja TeterjukovEhte Humanitaargümnaasium10. klass16Dmitri Mištšenko
Jannela KoklaPalade Põhikool9. klass16Helis Roosimaa
Jelizaveta TšuvpiloTapa Vene Põhikool9.a klass16Jelena Jakovleva
Kadi PoomRapla Ühisgümnaasium10. klass16Kadri Laup
Karel VihurTõrva Gümnaasium10.a klass16Katrin Kalamees
Karinchik MustonenTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass16Olga Kravtšenko
Karl Regor VaalTõrva Gümnaasium10.a klass16Katrin Kalamees
Karl-Gustav KelloRakvere Reaalgümnaasium10.b klass16Reeli Rump
Karoline PoskaPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass16Signe Reidla
Kete-Liina SilmRapla Ühisgümnaasium10. klass16Kadri Laup
Kristi PajurTurba Kool9. klass16Viivika Laak
Kristiina RiikTõrva Gümnaasium10.a klass16Katrin Kalamees
Kristina RevizorTallinna 53. Keskkool10.a klass16Anna Surmai
Kädi-Triin LutusVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass16Margo Müller
Liisi VälbPeetri Kool9. klass16Eliise Kõva
Makar MedvedevTallinna Juudi Kool10. klass16Niina Botina
Marek HaasEmmaste Põhikool9. klass16Margus Sõmer
Margo OravRakvere Reaalgümnaasium10.a klass16Reeli Rump
Maria HarkinaTallinna Juudi Kool10. klass16Niina Botina
Marleen TaimsaarTurba Kool9. klass16Viivika Laak
Martin LippmaaViljandi Gümnaasium10. klass16Marika Anissimov
Martin VäljaotsVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass16Margo Müller
Mihhail LitovchenkoTallinna Juudi Kool9. klass16Niina Botina
Milena NiitovTallinna Juudi Kool10. klass16Niina Botina
Minna TeivaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass16Reeli Rump
Nikita MusihinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass16Kristina Toropova
Oliver LabiRakvere Reaalgümnaasium10.a klass16Reeli Rump
Randel VinklerTurba Kool9. klass16Viivika Laak
Sander PaboTallinna Juudi Kool9. klass16Niina Botina
Sten Gevin KverfeldNõo Põhikool9.a klass16Katrin Kalamees
Sten KogerNõo Põhikool9.a klass16Katrin Kalamees
Sten-Markus RohtlaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass16Reeli Rump
Stiven KrollTurba Kool9. klass16Viivika Laak
Tanel OjasaarVäike-Maarja Gümnaasium10. klass16Liina Kungla
Timo TubliRakvere Reaalgümnaasium10.a klass16Reeli Rump
Valentina SergeevaSillamäe Gümnaasium10. klass16Juulia Devadze
Valeria TrofimovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass16Julia Ratšinskaja
Viktoria GrushevskajaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass16Kaja Pello
Wan Ingar IngeroinenKiltsi Põhikool9. klass16Kati Hiir
Yuri BelovTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass16Kaja Pello
Андрей БукатыйHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass16Niina Botina
Анита СычуговаTallinna Juudi Kool10. klass16Niina Botina
Влад ЧагинSillamäe Gümnaasium10. klass16Juulia Devadze
Дмытро ПетровTallinna Juudi Kool10. klass16Niina Botina
Ева ХитроваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass16Julia Ratšinskaja
Кирилл ВиноградовNarva Keeltelütseum10.d klass16Valeria Nazarova
Юлия ТрубицынаTallinna 53. Keskkool10.c klass16Georgi Lagvilava
Edward Heldur KurimVäike-Maarja Gümnaasium10. klass15Liina Kungla
Keitlin KääpakaustVõru Gümnaasium10. klass15Krista Kõlli-Raud
Merit VäitsVõru Gümnaasium10. klass15Krista Kõlli-Raud
Aleksandra ŠmutovaEhte Humanitaargümnaasium10. klass14Dmitri Mištšenko
Anita MalõsevaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass14Niina Botina
Caspar SaviViljandi Gümnaasium10. klass14Marika Anissimov
Chris TammikVirtsu Kool9. klass14Siivi Jõgi
Daniel IvanovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass14Niina Botina
Darja VjunTallinna 53. Keskkool10.a klass14Anna Surmai
Eerik VarendTurba Kool9. klass14Viivika Laak
Elina PärnTallinna Reaalkool9.b klass14Kailit Taliaru
Greete PiilPalade Põhikool9. klass14Helis Roosimaa
Gregor TammePalade Põhikool9. klass14Helis Roosimaa
Jana Robert Jana RobertTallinna Juudi Kool10. klass14Niina Botina
Karina KsendzovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass14Kristina Toropova
Kenneth AresteguiPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass14Signe Reidla
Ketlin StserbakovNõo Põhikool9.b klass14Katrin Kalamees
Lisett AljasTurba Kool9. klass14Viivika Laak
Marius TõrvaJõõpre Kool9. klass14Sten Sang
Markkus-Tiit JärvRakvere Reaalgümnaasium10.a klass14Reeli Rump
Martin KiislaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass14Julia Ratšinskaja
Nastja LemeshchukTallinna 53. Keskkool10.b klass14Anna Surmai
Nikita KarasjovNõo Põhikool9.b klass14Katrin Kalamees
Nikita SmirnovTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass14Olga Kravtšenko
Polina BalajevaEhte Humanitaargümnaasium10. klass14Dmitri Mištšenko
Renat VakarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass14Kristina Toropova
Rene MõttusVõru Kreutzwaldi Kool10. klass14Krista Kõlli-Raud
Robert MartinPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass14Signe Reidla
Ruslana KutšinskajaTapa Vene Põhikool9.a klass14Jelena Jakovleva
Victoria KilkTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass14Kaja Pello
Антон ШукуровTallinna 53. Keskkool10.c klass14Georgi Lagvilava
Вероника ГречковаTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass14Olga Kravtšenko
Илона ЯкимовичTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass14Kaja Pello
Татьяна АндрееваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass14Julia Ratšinskaja
Ann Mari KivimägiTallinna Reaalkool9.b klass13Kailit Taliaru
Maksim KuznecovTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass13Olga Kravtšenko
Adelina KrementšukovaEhte Humanitaargümnaasium10. klass12Dmitri Mištšenko
Alan MassalovNarva Keeltelütseum10.e klass12Valeria Nazarova
Alina StoljarovaEhte Humanitaargümnaasium10. klass12Dmitri Mištšenko
Andres GellartPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass12Signe Reidla
Anita SemjonovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass12Julia Ratšinskaja
Anna LosihhinaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass12Kaja Pello
Anna-Liisa MälkTallinna Juudi Kool10. klass12Niina Botina
Artem GanyavinEhte Humanitaargümnaasium10. klass12Dmitri Mištšenko
Daniil LomalovTallinna 53. Keskkool10.b klass12Anna Surmai
Daniil SobolevTapa Vene Põhikool9.a klass12Jelena Jakovleva
Doris Anete PraakleNõo Põhikool9.b klass12Katrin Kalamees
Ethel MoksVõru Gümnaasium10. klass12Krista Kõlli-Raud
Freddie TurulinnTallinna Reaalkool9.a klass12Kailit Taliaru
Igor TegelmannTallinna 53. Keskkool10.b klass12Anna Surmai
Jana SakevitsTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass12Kaja Pello
Jekaterina ArhipovaTallinna 53. Keskkool10.c klass12Georgi Lagvilava
Jekaterina ZirnovaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass12Kaja Pello
Jerofei FomenkoTallinna 53. Keskkool10.b klass12Anna Surmai
Kaarup VaresNõo Põhikool9.a klass12Katrin Kalamees
Kadi TislerTõrva Gümnaasium10.a klass12Katrin Kalamees
Karl Erik KalisteHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass12Anneli Mägi
Karl-Erik TeigarPalade Põhikool9. klass12Helis Roosimaa
Katerina SitnikEhte Humanitaargümnaasium10. klass12Dmitri Mištšenko
Kris KrainVirtsu Kool9. klass12Siivi Jõgi
Kristi MandelRakvere Reaalgümnaasium10.c klass12Reeli Rump
Kristiine PajussaarHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass12Niina Botina
Kristo SaalisteSurju Põhikool9. klass12Signe Reidla
Maria TšeblakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass12Julia Ratšinskaja
Marianne KokamägiTõrva Gümnaasium10.a klass12Katrin Kalamees
Martin PõdraRakvere Reaalgümnaasium10.c klass12Reeli Rump
Minna-Mari TalingRapla Ühisgümnaasium10. klass12Kadri Laup
Nikita AksjonovTallinna 53. Keskkool10.a klass12Anna Surmai
Ragne LillipuuHaanja Kool9. klass12Triinu Grossmann
Renna VaikmaaVõru Kreutzwaldi Kool10. klass12Krista Kõlli-Raud
Simon Markmann AndersenPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass12Signe Reidla
Trevor LustePeetri Lasteaed-Põhikool9. klass12Signe Reidla
Анастасия КарамноваHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass12Niina Botina
Владимир ПетровLasnamäe Vene Gümnaasium10.a klass12Ljubov Fedotova
Денис БуровHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass12Niina Botina
Danila LukiyanovSillamäe Gümnaasium10. klass11Juulia Devadze
Viktoria BoiknaitsTallinna 53. Keskkool10.a klass11Anna Surmai
Aleksandr PetrotšenkovEhte Humanitaargümnaasium10. klass10Dmitri Mištšenko
Anastasia SuvorovaTallinna Juudi Kool10. klass10Niina Botina
Diana DemidovaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass10Niina Botina
Diana OfljanTallinna Juudi Kool10. klass10Niina Botina
Dima MatskuvicTallinna Juudi Kool10. klass10Niina Botina
German KrongauzTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass10Julia Ratšinskaja
Jaana HarašhkevitšTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass10Julia Ratšinskaja
Kristina KottEhte Humanitaargümnaasium10. klass10Dmitri Mištšenko
Martin MalikTallinna 53. Keskkool10.c klass10Georgi Lagvilava
Павел МорозовTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass10Kaja Pello
Alina LitovkinaEhte Humanitaargümnaasium10. klass9Dmitri Mištšenko
Matvei BreganovTallinna Juudi Kool10. klass9Niina Botina
Alo KonistRakvere Reaalgümnaasium10.a klass8Reeli Rump
Anastasija KruzbergTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass8Kristina Toropova
Angelika KivilaPalade Põhikool9. klass8Helis Roosimaa
Ardo VinklerTurba Kool9. klass8Viivika Laak
Cen-Hendric KullVinni-Pajusti Gümnaasium10. klass8Margo Müller
Daniil BelõiEhte Humanitaargümnaasium10. klass8Dmitri Mištšenko
Danik MeltsinTallinna Juudi Kool9.a klass8Niina Botina
Karl LugenbergRakvere Reaalgümnaasium10.a klass8Reeli Rump
Kristina LokaiEhte Humanitaargümnaasium10. klass8Dmitri Mištšenko
Kristjan KuldmaaTallinna Juudi Kool9. klass8Niina Botina
Maiken VainumäeRakvere Reaalgümnaasium10.a klass8Reeli Rump
Mari-Liis MustkiviPalade Põhikool9. klass8Helis Roosimaa
Marjella SaanperePeetri Lasteaed-Põhikool9. klass8Signe Reidla
Martin AbramovTallinna Juudi Kool9. klass8Niina Botina
Mattias HumaVõru Kreutzwaldi Kool10. klass8Krista Kõlli-Raud
Nkita PavlovEhte Humanitaargümnaasium10. klass8Dmitri Mištšenko
Andrei PagodinTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass7Olga Kravtšenko
Devid GammerTallinna Juudi Kool9. klass6Niina Botina
Sandra LindeTõrva Gümnaasium10.a klass6Katrin Kalamees
Sergey KamenevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass6Julia Ratšinskaja
Aleksandra MusakkoRakvere Reaalgümnaasium10.c klass4Reeli Rump
Alfred SimonPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass4Signe Reidla
Максим ХижнякTallinna 53. Keskkool10.b klass4Anna Surmai