Kobras 2016/2017 eelvoor

Benjaminide tulemused

Kokku 2438 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 37.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Andres SõmerKärdla Põhikool8.a klass120Helis Roosimaakutsutud lõppvooru
Andero LavrinenkoTüri Põhikool7.c klass118Laine Aluojakutsutud lõppvooru
Georg LaabeKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass118Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Maksim FedotenkovKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass118Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Maksim GaponenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.b klass118Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Vsevolod BoltovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass118Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
James RockTallinna Prantsuse Lütseum7.a klass112Jaak Valgevälikutsutud lõppvooru
Jan ErikIlmatsalu Põhikool8. klass112Sigrid Siikkutsutud lõppvooru
Kristina NerodaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass112Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Lidia EstraihTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass112Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Marko TsengovLaagri Kool7. klass112Aet Miklikutsutud lõppvooru
Robin Karl Voldemar RaidmaaTallinna Prantsuse Lütseum8.a klass112Jaak Valgevälikutsutud lõppvooru
Alexandra GolubenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass110Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Anna ValjuškinaSakala Eragümnaasium8.a klass110Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Georgi NovikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass110Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Ivan TimofejevTallinna 53. Keskkool8.b klass110Anna Surmaikutsutud lõppvooru
Jaagup TammeIlmatsalu Põhikool8. klass110Sigrid Siikkutsutud lõppvooru
Julia MalmKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass110Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Marika ŠepelevaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass110Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Michael LeoTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass110Ljubov Organkutsutud lõppvooru
Nikita OssipenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass110Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Robert SemanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass110Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Timofei ŠinšakovKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass110Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Valeria KarpovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass110Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Valeriya NikitinaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass110Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Andrius MatšenasTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass108Jaak Valgeväliväljaspool vanuserühma
Artjov TsernozjomovNarva Keeltelütseum7.a klass108Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Kärt Trinity SillaotsMiina Härma Gümnaasium6.a klass108Allar Aavkutsutud lõppvooru
Markus KatoPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass108Signe Reidlakutsutud lõppvooru
Polina EvdokimovaNarva Keeltelütseum7.a klass108Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Rei HallaTallinna Prantsuse Lütseum7.a klass108Jaak Valgevälikutsutud lõppvooru
Toomas HerodesMiina Härma Gümnaasium6.a klass108Allar Aavkutsutud lõppvooru
Anastasia FrolovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass106Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Anna RastoštšenkovaSakala Eragümnaasium7. klass106Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Diana ShramovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass106Olga Kravtšenkokutsutud lõppvooru
Dmytro UmantsevKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.a klass106Irina Gritsinenkokutsutud lõppvooru
Hans RahiTallinna Reaalkool7.c klass106Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Jakob LäänemetsAudru Kool6.a klass106Sten Sangkutsutud lõppvooru
Alari NuutVirtsu Kool8. klass104Siivi Jõgi
Aleksander KarpovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass104Julia Ratšinskaja
Anna GaninaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass104Julia Ratšinskaja
Carolin KalkViimsi Keskkool7.e klass104Vilve Roosioks
Egle LiinVõru Kreutzwaldi Kool8.b klass104Evi Tarro
Emili TšetšinViimsi Keskkool7.e klass104Vilve Roosioks
G.Raimond ÕunapTallinna Prantsuse Lütseum8.a klass104Jaak Valgeväli
Gerlin PihlakViimsi Keskkool7.e klass104Vilve Roosioks
Häli PalmistePärnu Rääma Põhikool7.b klass104Mart Kimmel
Jan Hendrik JõgiSaku Gümnaasium5.c klass104Carmen Pilve
Johanes SinisaluTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass104Jaak Valgeväliväljaspool vanuserühma
Kaarel FridolinTallinna Prantsuse Lütseum8.b klass104Jaak Valgeväli
Kaarel ReinvarsTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass104Jaak Valgeväliväljaspool vanuserühma
Katariina MehideTõrva Gümnaasium7.b klass104Katrin Kalamees
Kati-Marleen AlliksooEmmaste Põhikool8. klass104Margus Sõmer
Laura KarmRakvere Reaalgümnaasium7.b klass104Reeli Rump
Lii SchmidtTallinna Reaalkool7.c klass104Kailit Taliaru
Marcus KaruTallinna Reaalkool7.c klass104Kailit Taliaru
Maria IvahnenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass104Julia Ratšinskaja
Mariel AlavereRakvere Reaalgümnaasium7.b klass104Reeli Rump
Markus TeimannTallinna Reaalkool8.c klass104Kailit Taliaru
Mattias SiilbekGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass104Ingrid Maadvere
Oliver KonsapNõo Põhikool6.a klass104Katrin Kalamees
Oliver TennisbergMiina Härma Gümnaasium7.b klass104Allar Aav
Oskar JõgiViimsi Keskkool7.f klass104Vilve Roosioks
Patrick SoomePeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass104Signe Reidla
Piret PihlSaku Gümnaasium7.c klass104Carmen Pilve
Rait Robert SuurmetsGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass104Ingrid Maadvere
Rena Emily JõekallasVirtsu Kool8. klass104Siivi Jõgi
Riho Marten PallumTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass104Jaak Valgeväliväljaspool vanuserühma
Stiven LilleViimsi Keskkool7.f klass104Vilve Roosioks
Teele Ann ToomikVõru Kreutzwaldi Kool8.b klass104Evi Tarro
Uku KonsapVõru Kreutzwaldi Kool8.b klass104Evi Tarro
Virmo PapagoiTõrva Gümnaasium8.a klass104Katrin Kalamees
Anita MitrofanovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass102Irina Gritsinenko
Darja SerjoženkovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass102Irina Gritsinenko
Irena GussevaKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass102Irina Gritsinenko
Kert KuuskTallinna Reaalkool6.b klass102Kailit Taliaru
Kris-Robin MetsojaTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass102Kristine Laanisto
Laura AnikinaSakala Eragümnaasium8. klass102Rita Izjumskaja
Loona PruliTallinna Reaalkool7.c klass102Kailit Taliaru
Mirko MartjakTüri Põhikool7.b klass102Laine Aluoja
Nadežda KurlõkovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass102Irina Gritsinenko
Rita BurovaTallinna 53. Keskkool8.a klass102Anna Surmai
Sofia VassiltsenkoTallinna 53. Keskkool8.a klass102Anna Surmai
Sofia VassiltsenkoTallinna 53. Keskkool8.a klass102Anna Surmai
Veronika KozlovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass102Irina Gritsinenko
Anna VeismanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass100Julia Ratšinskaja
David PogossianTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass100Julia Ratšinskaja
Deniss KarlovskisTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass100Julia Ratšinskaja
Elisabet RaigSaku Gümnaasium8.c klass100Carmen Pilve
Galina MalinovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass100Julia Ratšinskaja
Genry ArrasPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass100Kairi Osula
Iti RünklaTallinna Reaalkool7.c klass100Kailit Taliaru
Kert KüttKärdla Põhikool8.a klass100Helis Roosimaa
Kethe Marleen TölpKohila Gümnaasium8.c klass100Lili Kesa
Kevin JõeTartu Variku Kool7.b klass100Valli Siruli
Kirill OgnjovNarva Keeltelütseum7.a klass100Valeria Nazarova
Kristina BartoshTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass100Julia Ratšinskaja
Leana KorbGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass100Ingrid Maadvere
Luukas Aeg ArbeiterTallinna Reaalkool7.c klass100Kailit Taliaru
Mari-Liis PruntSaku Gümnaasium8.c klass100Carmen Pilve
Markel BuhalkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass100Julia Ratšinskaja
Martin OrusteRapla Ühisgümnaasium7.b klass100Kadri Laup
Meelis SõmerKärdla Põhikool4.b klass100Margus Sõmer
Денис КоролёвTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass100Julia Ratšinskaja
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja98 (*)Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Angela Britt JaarmaKärdla Põhikool8.a klass98Helis Roosimaa
Anna LentsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass98Julia Ratšinskaja
Anna RazdobudkoSakala Eragümnaasium7. klass98Rita Izjumskaja
Artur JärvanSaku Gümnaasium7.c klass98Carmen Pilve
Artur KashnikovTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass98Olga Kravtšenko
Daniel BudolinTallinna 53. Keskkool8.a klass98Anna Surmai
Kristin LeppRakvere Reaalgümnaasium7.b klass98Reeli Rump
Lii UrbVirtsu Kool8. klass98Siivi Jõgi
Martiina PalumaaTõrva Gümnaasium8.a klass98Katrin Kalamees
Merette MöldreKiltsi Põhikool8. klass98Kati Hiir
Milana ReemetsTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass98Olga Kravtšenko
Nele-Liis KallakVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass98Liina Kungla
Targo LaukSaku Gümnaasium8.c klass98Carmen Pilve
Trevor KinnaTartu Kesklinna Kool8.b klass98Rille Jüriado
Анна ПетровичTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass98Julia Ratšinskaja
София ЧижоваTallinna 53. Keskkool8.b klass98Anna Surmai
Mihhail VolossovTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass97Olga Kravtšenko
Артем КонстантиновTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass97Olga Kravtšenko
Anders RaudväliSaku Gümnaasium7.c klass96Carmen Pilve
Annika ReinmannSõmeru Põhikool8. klass96Katrin Moisa
Carmel UibopuuPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass96Signe Reidla
Darja EvstahevichTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass96Julia Ratšinskaja
Epp MoorlatKambja Põhikool7.a klass96Mare Mõisa
Erin PrometTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass96Aivar Metsaveer
Getriin RiimandSaku Gümnaasium8.c klass96Carmen Pilve
Helena ŠultsNõo Põhikool8. klass96Katrin Kalamees
Helery KuldPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass96Signe Reidla
Henry Mark EsopViimsi Keskkool7.f klass96Vilve Roosioks
Iir NiinemaaTallinna Reaalkool6.a klass96Kailit Taliaru
Imre SaksTallinna Reaalkool7.b klass96Kailit Taliaru
Iris KeraNõo Põhikool8. klass96Katrin Kalamees
Iti NurkPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass96Signe Reidla
Jakob ValkEmmaste Põhikool7. klass96Margus Sõmer
Johanna JoandiOlustvere Põhikool7. klass96Jüri Sulg
Karl Mattias AruleppGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass96Ingrid Maadvere
Karl SooaruTallinna Reaalkool6.b klass96Kailit Taliaru
Kaspar JesminTartu Kesklinna Kool8.a klass96Rille Jüriado
Kathleen LossGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass96Ingrid Maadvere
Kaur RajasaarPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass96Signe Reidla
Kertu BlankNõo Põhikool8. klass96Katrin Kalamees
Kevin AkkermannMiina Härma Gümnaasium6.a klass96Allar Aav
Kirke Linda LiblikViimsi Keskkool7.f klass96Vilve Roosioks
Krista ZõhtsõkTsirguliina Keskkool8. klass96Jana Vainonen
Kätlin VeddelVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass96Aivar Halapuu
Lara Johanna LuksVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass96Aivar Halapuu
Leif-Olaf LokkJuuru Eduard Vilde Kool7. klass96Helle Kiviselg
Liis RossnerTartu Kesklinna Kool8.b klass96Rille Jüriado
Marie Femke JaarmaKärdla Põhikool8.a klass96Helis Roosimaa
Martin RessaarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass96Julia Ratšinskaja
Merilyn SarikasOlustvere Põhikool7. klass96Jüri Sulg
Mihkel JesseTallinna Reaalkool7.c klass96Kailit Taliaru
Rahel BettlerTsirguliina Keskkool8. klass96Jana Vainonen
Raiko JaansaluTõrva Gümnaasium8.a klass96Katrin Kalamees
Ralf Joosep KaskGustav Adolfi Gümnaasium7.b klass96Ingrid Maadvere
Reno KokmannRäpina Ühisgümnaasium8.b klass96Eve Sibul
Robert KurvitsTartu Kesklinna Kool8.a klass96Rille Jüriado
Ronja MändmaaTallinna Reaalkool6.b klass96Kailit Taliaru
Sander TammerTallinna Prantsuse Lütseum9.a klass96Jaak Valgeväliväljaspool vanuserühma
Sandra UntTsirguliina Keskkool8. klass96Jana Vainonen
Tiia TomsonKuuste Kool6. klass96Mart Kimmel
Антон ИльвесLasnamäe Gümnaasium8.a klass96Julia Ilves
Ярослав ЧижикLasnamäe Gümnaasium8.a klass96Julia Ilves
Agnes PõldmaTõrva Gümnaasium8.a klass94Katrin Kalamees
Ann-Mari ServetSaku Gümnaasium8.b klass94Carmen Pilve
Annabel LemberViimsi Keskkool7.k klass94Vilve Roosioks
Arina IljinaTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass94Olga Kravtšenko
Artjom TšuprinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass94Julia Ratšinskaja
Artur BušujevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass94Julia Ratšinskaja
Birgit SeerKambja Põhikool6. klass94Mare Mõisa
Daniel KekkonenTallinna 53. Keskkool8.a klass94Anna Surmai
Daniil MoshninTallinna Juudi Kool8. klass94Niina Botina
Darja GavrilovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass94Dmitri Mištšenko
Dimitri KollegajevTallinna Juudi Kool8. klass94Niina Botina
Egert HelisteMiina Härma Gümnaasium6.a klass94Allar Aav
Eric PetersonPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass94Kairi Osula
Erik TohvertRakvere Reaalgümnaasium7.c klass94Reeli Rump
Inga MorozovGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass94Ingrid Maadvere
Juliana PetrovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass94Irina Gritsinenko
Karl LaineViimsi Keskkool7.c klass94Vilve Roosioks
Katarina NurmepajuRakvere Reaalgümnaasium7.c klass94Reeli Rump
Kerli KivisikkKärdla Põhikool8.a klass94Helis Roosimaa
Kermo AartRakvere Reaalgümnaasium7.b klass94Reeli Rump
Kristjan AumeisterTallinna Tõnismäe Reaalkool7.a klass94Ljubov Organ
Kätriin SilingViimsi Keskkool7.f klass94Vilve Roosioks
Marcus TouruTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass94Julia Ratšinskaja
Mari-Liina RuusmaaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass94Julia Ratšinskaja
Mark KritskiTallinna Juudi Kool8. klass94Niina Botina
Milissa LaaneTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass94Olga Kravtšenko
Märten KalaRäpina Ühisgümnaasium8.a klass94Eve Sibul
Rey IshineTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass94Julia Ratšinskaja
Vika ŠhumilovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass94Julia Ratšinskaja
Viktoria IljinaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass94Irina Gritsinenko
Adeliine AltnurmeMiina Härma Gümnaasium6.a klass92Allar Aav
Andreas KeppTallinna Reaalkool7.c klass92Kailit Taliaru
Anna Kristina PihlakasGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass92Ingrid Maadvere
Anna-Liisa NiinemetsGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass92Ingrid Maadvere
Daniel NeidlaLasnamäe Gümnaasium8.a klass92Julia Ilves
Daria MaljukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass92Julia Ratšinskaja
Elina MatveevaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass92Olga Kravtšenko
Elisabeth SaarSaku Gümnaasium8.a klass92Carmen Pilve
Emili KriisaTallinna Reaalkool7.c klass92Kailit Taliaru
Hanna Mia SoomanGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass92Ingrid Maadvere
Hannah TuulasTallinna Reaalkool7.c klass92Kailit Taliaru
Helena MaripuuKärdla Põhikool8.a klass92Helis Roosimaa
Hendrik SepperJõõpre Kool6. klass92Sten Sang
Jaagup VilbergRakvere Reaalgümnaasium7.b klass92Reeli Rump
Joel HiisKärdla Põhikool8.a klass92Helis Roosimaa
Kaarel TamuriTallinna Reaalkool8.c klass92Kailit Taliaru
Karmen KentSaku Gümnaasium5.d klass92Carmen Pilve
Karolina-Laura SimonovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass92Julia Ratšinskaja
Ken-Egert KasukTallinna Reaalkool7.c klass92Kailit Taliaru
Kevin KaldaluGustav Adolfi Gümnaasium7.b klass92Ingrid Maadvere
Kristiina TrudnikovTallinna Reaalkool6.a klass92Kailit Taliaru
Lisette VeimannTallinna Reaalkool7.c klass92Kailit Taliaru
Martin TikerpäeTallinna Reaalkool6.a klass92Kailit Taliaru
Meribell KivimetsKambja Põhikool6. klass92Mare Mõisa
Mihkel JakobsonTallinna Reaalkool7.c klass92Kailit Taliaru
Mirko MustPaikuse Põhikool7.a klass92Liina Kivisto
Nele-Liis VõhmaRakvere Reaalgümnaasium7.b klass92Reeli Rump
Rene TombergSaku Gümnaasium5.b klass92Carmen Pilve
Roland BujankinTapa Vene Põhikool6. klass92Jelena Jakovleva
Stella TsäkoTartu Kesklinna Kool8.a klass92Rille Jüriado
Ульяна СафоноваNarva Keeltelütseum6.b klass92Valeria Nazarova
Альберт КрииваHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass90 (*)Niina Botina
Albert KostusevPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass90Signe Reidla
Alina JermoškinaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass90Irina Gritsinenko
Anette-Sanna KiinKärdla Põhikool8.a klass90Helis Roosimaa
Anna-Liisa MurreSaku Gümnaasium8.a klass90Carmen Pilve
Artem MarakushinEhte Humanitaargümnaasium8.b klass90Dmitri Mištšenko
Daniil VorobjovskiTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass90Olga Kravtšenko
Diana RuotsiEhte Humanitaargümnaasium8.b klass90Dmitri Mištšenko
Doris NurkTallinna Reaalkool7.c klass90Kailit Taliaru
Ekaterina GotovtšikovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass90Dmitri Mištšenko
Ellina StružiaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass90Irina Gritsinenko
Elmaz TopalovaSakala Eragümnaasium8.a klass90Rita Izjumskaja
Erki ElbrechtTallinna Reaalkool7.b klass90Kailit Taliaru
Grete Elisabet TreiSaku Gümnaasium7.d klass90Carmen Pilve
Hermann MauringViimsi Keskkool7.b klass90Vilve Roosioks
Jens JürgensonTallinna Reaalkool6.b klass90Kailit Taliaru
Karl Saamuel HollmanTallinna Inglise Kolledž6. klass90Aune Kallas
Karolina GolimbijevskajaTallinna Juudi Kool7. klass90Niina Botina
Kristiina VerteSaku Gümnaasium8.a klass90Carmen Pilve
Laura KohavaTallinna Reaalkool7.c klass90Kailit Taliaru
Laura-Eliis NukkaTartu Kesklinna Kool8.b klass90Rille Jüriado
Lisanna VeerteeSaku Gümnaasium8.c klass90Carmen Pilve
Mai EllermäeEmmaste Põhikool8. klass90Margus Sõmer
Mihhail RuzavinKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass90Irina Gritsinenko
Raiko Taave TamjärvPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass90Taimi Dreier
Rene VäljaotsTallinna Reaalkool6.b klass90Kailit Taliaru
Rihard ViherpuuViimsi Keskkool7.d klass90Martin Männik
Sander PaenurmGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass90Ingrid Maadvere
Sofia-Karmen SaarEhte Humanitaargümnaasium8.a klass90Dmitri Mištšenko
Triinu TroskaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass90Taimi Dreier
Yakov ShafarukKarjamaa Põhikool8.a klass90Светлана Дорофеева
Лаура СтепанавичусTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass90Olga Kravtšenko
Лев ПетряковTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass90Julia Ratšinskaja
Adrian SikkTallinna Reaalkool7.c klass88Kailit Taliaru
Albert VenkovVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass88Aivar Halapuu
Alex InslerTallinna 53. Keskkool8.a klass88Anna Surmai
Andreas PetersonTallinna Reaalkool7.c klass88Kailit Taliaru
Anton PodkorytovSakala Eragümnaasium7. klass88Rita Izjumskaja
Ari Aleksandr KolektorSakala Eragümnaasium7. klass88Rita Izjumskaja
Birgit GrossRakvere Reaalgümnaasium7.a klass88Reeli Rump
Danelle KaljusaarViimsi Keskkool7.b klass88Vilve Roosioks
Elis Riin TarsTartu Kesklinna Kool8.a klass88Rille Jüriado
Elis SiilbekGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass88Ingrid Maadvere
Elise Marie OleskVõru Kreutzwaldi Kool8.b klass88Evi Tarro
Emma-Margaret VaserikTallinna Reaalkool6.a klass88Kailit Taliaru
Erika PrihodkoVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass88Aivar Halapuu
Erko ElbrechtTallinna Reaalkool7.c klass88Kailit Taliaru
Gerdo GermannTallinna Reaalkool7.c klass88Kailit Taliaru
Grete GreppKambja Põhikool7.a klass88Mare Mõisa
Hedi VolkKohila Gümnaasium8.a klass88Lili Kesa
Helislisette KahariTallinna Reaalkool6.b klass88Kailit Taliaru
Ingrid MőlderTallinna Reaalkool6.a klass88Kailit Taliaru
Jan Oskar KõivTallinna Prantsuse Lütseum8.b klass88Jaak Valgeväli
Jasper RaatPaikuse Põhikool7.a klass88Liina Kivisto
Jeva TšugaiSakala Eragümnaasium7.a klass88Rita Izjumskaja
Joosep PetersonSaku Gümnaasium5.c klass88Carmen Pilve
Kaarel KatmukTallinna Prantsuse Lütseum8.b klass88Jaak Valgeväli
Kaisa PressVõru Kreutzwaldi Kool8.b klass88Evi Tarro
Karolin KasemaaViimsi Keskkool7.f klass88Vilve Roosioks
Kaspar KasemägiTartu Variku Kool7.b klass88Valli Siruli
Keidy NaberSaku Gümnaasium7.d klass88Carmen Pilve
Kerttu RoosmePärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass88Kairi Osula
Kirke HovintaloNõo Põhikool8. klass88Katrin Kalamees
Kristo PataHolstre Kool6. klass88Valdo Müllär
Kristofer KõrreSõmeru Põhikool7. klass88Katrin Moisa
Maarja KahrePärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass88Taimi Dreier
Maarja MalmRakvere Reaalgümnaasium7.c klass88Reeli Rump
Maria KõlametsTartu Raatuse Kool6.b klass88Karit Kilgi
Matten MäerandViimsi Keskkool7.f klass88Vilve Roosioks
Mattias KruusKärdla Põhikool8.a klass88Helis Roosimaa
Melani LaikreTallinna Reaalkool6.b klass88Kailit Taliaru
Merilyn KrihvelRakvere Reaalgümnaasium7.c klass88Reeli Rump
Merit MäekalleTõrva Gümnaasium7.b klass88Katrin Kalamees
Mia-Marie VeskiTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass88Kristine Laanisto
Milena VaakmannTallinna Reaalkool6.a klass88Kailit Taliaru
Märten TroppTallinna Reaalkool7.c klass88Kailit Taliaru
Norman ViikmäeTallinna Inglise Kolledž6. klass88Aune Kallas
Oliver PereRakvere Reaalgümnaasium7.c klass88Reeli Rump
Oliver ReinholdTallinna Inglise Kolledž6. klass88Aune Kallas
Ott VelmetTallinna Prantsuse Lütseum8.a klass88Jaak Valgeväli
Otto Richard SokkMiina Härma Gümnaasium6.a klass88Allar Aav
Ralf GrossfeldtPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass88Kairi Osula
Ralf Nicholas NöörTallinna Prantsuse Lütseum7.a klass88Jaak Valgeväli
Rebecca PilliroogSaku Gümnaasium8.a klass88Carmen Pilve
Renno PannTartu Kesklinna Kool8.a klass88Rille Jüriado
Sanel SteinHaanja Kool6. klass88Triinu Grossmann
Sofia MaljukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass88Julia Ratšinskaja
Susann VaheViimsi Keskkool7.a klass88Vilve Roosioks
Timo JairusVirtsu Kool8. klass88Siivi Jõgi
Tristan Toomas TeeväliViimsi Keskkool7.a klass88Vilve Roosioks
Александра КоломиецJõhvi Vene Gümnaasium7.b klass88Irina Vesi
Диана ЖернаковаTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass88Olga Kravtšenko
Anton VasjukovTallinna Juudi Kool8.a klass86 (*)Niina Botina
Антон МакаровHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass86 (*)Niina Botina
Никита БайтеряковNarva Keeltelütseum6.a klass86 (*)Valeria Nazarova
Adelina KuzminaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass86Dmitri Mištšenko
Agnia AndrejevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass86Julia Ratšinskaja
Aleksandra TrembaTallinna Juudi Kool7. klass86Niina Botina
Aleksei BahmatovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass86Olga Kravtšenko
Amelia Carmelle NeameViimsi Keskkool7.g klass86Vilve Roosioks
Annethe ToomeoksTõrva Gümnaasium7.b klass86Katrin Kalamees
Britta RohtmetsViimsi Keskkool7.g klass86Vilve Roosioks
Carolina KilpViimsi Keskkool7.k klass86Vilve Roosioks
Denni KarinJõhvi Vene Gümnaasium8.a klass86Irina Vesi
Emilia AskerovaSakala Eragümnaasium7. klass86Rita Izjumskaja
Emma ErmTallinna Reaalkool7.c klass86Kailit Taliaru
Erik TelptTallinna Tõnismäe Reaalkool8.b klass86Ljubov Organ
Frida KeskülaRapla Ühisgümnaasium7.a klass86Kadri Laup
Gretel AbnerViimsi Keskkool7.g klass86Vilve Roosioks
Heinrich KüttisSaku Gümnaasium7.d klass86Carmen Pilve
Hendrik OjaKärdla Põhikool8.b klass86Helis Roosimaa
Jan-Kustav HeierHaanja Kool8. klass86Triinu Grossmann
Janeli ToometPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass86Signe Reidla
Janely MiadzielecKiltsi Põhikool8. klass86Kati Hiir
Jekaterina TsernohhTallinna 53. Keskkool8.a klass86Anna Surmai
Kaaro SaatmäeVirtsu Kool8. klass86Siivi Jõgi
Karl AgasildJuuru Eduard Vilde Kool7. klass86Helle Kiviselg
Karl Gustav JurtšenkoTallinna Reaalkool6.b klass86Kailit Taliaru
Karl Johannes TsahknaTallinna Reaalkool7.c klass86Kailit Taliaru
Kert KõutsPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass86Signe Reidla
Liza ZazimkoSakala Eragümnaasium8.a klass86Rita Izjumskaja
Marcus Aleksander JaaniksTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass86Liia Opmann
Maria OrehhovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass86Julia Ratšinskaja
Marija EroshkinaNarva Keeltelütseum6.c klass86Valeria Nazarova
Marileen NaelSaku Gümnaasium7.d klass86Carmen Pilve
Marilyn ReintamKärdla Põhikool8.a klass86Helis Roosimaa
Markus MeldreSõmeru Põhikool8. klass86Katrin Moisa
Marleen TilgaRapla Ühisgümnaasium7.a klass86Kadri Laup
Mattias PiirsooPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass86Signe Reidla
Mihkel JuhkamKohila Gümnaasium8.a klass86Lili Kesa
Nastja FjodorovaTallinna 53. Keskkool8.c klass86Anna Surmai
Oliver EnulaKohila Gümnaasium8.b klass86Lili Kesa
Polina SergejevaSakala Eragümnaasium7. klass86Rita Izjumskaja
Rasmus RoopoldTallinna Reaalkool6.b klass86Kailit Taliaru
Rasmus VenePärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass86Kairi Osula
Romet LoorensPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass86Signe Reidla
Ronald MatvienkoTallinna Juudi Kool8. klass86Niina Botina
Sander PõldmaPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass86Signe Reidla
Sandra LaksRakvere Reaalgümnaasium7.c klass86Reeli Rump
Saveli NaumovTallinna 53. Keskkool8.a klass86Anna Surmai
Sergej KuzminSakala Eragümnaasium8. klass86Rita Izjumskaja
Siim TiivelGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass86Ingrid Maadvere
Silvia SultsTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass86Aivar Metsaveer
Sofia KrasowskaTallinna 53. Keskkool8.a klass86Anna Surmai
Sofija DudilinaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass86Dmitri Mištšenko
Tarmo-Randar ViiburRakvere Reaalgümnaasium7.c klass86Reeli Rump
Valeri TsernovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass86Julia Ratšinskaja
Valeria ŠeljakinaSakala Eragümnaasium6. klass86Rita Izjumskaja
Vjatseslav LimontasLasnamäe Gümnaasium8.a klass86Julia Ilves
Аллан ВидерманTallinna Juudi Kool6.b klass86Niina Botina
Вика БуроваTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass86Kaja Pello
Кристина КороленкоTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass86Julia Ratšinskaja
Милана ЕфимоваNarva Keeltelütseum6.c klass86Valeria Nazarova
Милена ВолошкоTallinna Juudi Kool6.b klass86Niina Botina
Платон АбросимовTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass86Julia Ratšinskaja
Aksel TingasTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass84Kristine Laanisto
Anna-Liza KudrjavtsevaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass84Olga Kravtšenko
Carmen Caroliina OsulaKohila Gümnaasium8.c klass84Lili Kesa
Daniel KaljundKohila Gümnaasium8.c klass84Lili Kesa
Egert NilbeVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass84Liina Kungla
Eke ToomingTallinna Reaalkool6.b klass84Kailit Taliaru
Ellen RoperTallinna Reaalkool6.b klass84Kailit Taliaru
Grit TruupõldPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass84Signe Reidla
Hanna-Liisa JuriooTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass84Julia Ratšinskaja
Hannes LaarPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass84Kairi Osula
Hans TammisteViimsi Keskkool7.d klass84Martin Männik
Harri MäharRäpina Ühisgümnaasium7.a klass84Eve Sibul
Hugo KompPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass84Signe Reidla
Jaanus SõmerKärdla Põhikool7.b klass84Margus Sõmer
Jelizaveta BitjutskajaTapa Vene Põhikool7.a klass84Jelena Jakovleva
Joosep RootsPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass84Signe Reidla
Katrinka Josephine SavimägiVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass84Aivar Halapuu
Kelly FilingVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass84Aivar Halapuu
Kert RaudnõmmVõru Kreutzwaldi Kool6.a klass84Aivar Halapuu
Kris Jette PihtTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass84Kristine Laanisto
Kärolin RohtlaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass84Taimi Dreier
Maria SokkRäpina Ühisgümnaasium7.b klass84Eve Sibul
Marjan JürisooPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass84Taimi Dreier
Marta TõnisaluTallinna Reaalkool7.c klass84Kailit Taliaru
Mere-Helina PankseppMiina Härma Gümnaasium6.a klass84Allar Aav
Mirttel TovstsikVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass84Margo Müller
Nicole GorlatsSakala Eragümnaasium6. klass84Rita Izjumskaja
Niil SepperPeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass84Signe Reidla
Nora ReinetKambja Põhikool6. klass84Mare Mõisa
Paul KangSaku Gümnaasium5.d klass84Carmen Pilve
Rashel ArmonTallinna Juudi Kool7. klass84Niina Botina
Rasmus MirmaRäpina Ühisgümnaasium8.b klass84Eve Sibul
Rico PraksTabasalu Ühisgümnaasium5.b klass84Kristine Laanisto
Steven KalamesTsirguliina Keskkool8. klass84Jana Vainonen
Timon SaarRakvere Reaalgümnaasium7.c klass84Reeli Rump
Uku LahtRakvere Reaalgümnaasium7.b klass84Reeli Rump
Valerija SeleznjovaJõhvi Vene Gümnaasium7.b klass84Irina Vesi
Никита СтёпинTallinna 53. Keskkool8.a klass84Anna Surmai
Adelina BadjonkinaSaku Gümnaasium8.a klass82Carmen Pilve
Aleks JakobsonTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass82Olga Kravtšenko
Anastasiya ShevchenkoTallinna 53. Keskkool8.c klass82Anna Surmai
Andrei LastovskiSakala Eragümnaasium7. klass82Rita Izjumskaja
Anita VaresTallinna 53. Keskkool8.b klass82Anna Surmai
Daniil ZilinEhte Humanitaargümnaasium8.b klass82Dmitri Mištšenko
Danita GrivansTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass82Olga Kravtšenko
Darja KuznetsovaTallinna 53. Keskkool8.b klass82Anna Surmai
Diana RedkinaTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass82Olga Kravtšenko
Eduard04 AvetjanTallinna Juudi Kool6.a klass82Niina Botina
Edvinas TamasauskasEhte Humanitaargümnaasium8.b klass82Dmitri Mištšenko
Elizaveta IvanovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass82Dmitri Mištšenko
Emma Lotta LõhmusViimsi Keskkool7.f klass82Vilve Roosioks
Erko RaissRakvere Reaalgümnaasium7.c klass82Reeli Rump
Erling EdingRakvere Reaalgümnaasium7.c klass82Reeli Rump
Frida KristensenPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass82Kairi Osula
Gena VorontsovTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass82Olga Kravtšenko
Grete ToomsaluTartu Kesklinna Kool8.b klass82Rille Jüriado
Hanna-Maria Hoffren-AarmaSaku Gümnaasium8.a klass82Carmen Pilve
Helen MaimanPalade Põhikool8. klass82Helis Roosimaa
Helis KallasteRakvere Reaalgümnaasium7.b klass82Reeli Rump
Hendrik Gerrit AroTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass82Kristine Laanisto
Henri PirksaarPeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass82Signe Reidla
Inga JakushevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass82Julia Ratšinskaja
Julia StüfKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass82Irina Gritsinenko
Keitlin KüttPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass82Kairi Osula
Kertu KristalViimsi Keskkool7.g klass82Vilve Roosioks
Kirill KosyhhTallinna 53. Keskkool7.b klass82Georgi Lagvilava
Lisandra TikkuSaku Gümnaasium8.a klass82Carmen Pilve
Madeleine Monika MandrePeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass82Signe Reidla
Mailis JaanisteTartu Kesklinna Kool8.b klass82Rille Jüriado
Markus AlandTartu Kesklinna Kool8.a klass82Rille Jüriado
Marta KostusevPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass82Signe Reidla
Maur KuuraKohila Gümnaasium8.b klass82Lili Kesa
Mihkel RumpKohila Gümnaasium8.a klass82Lili Kesa
Milina StserbakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass82Julia Ratšinskaja
Monika MyyrseppViimsi Keskkool7.g klass82Vilve Roosioks
Nelemariin VilllandSaku Gümnaasium8.c klass82Carmen Pilve
Nika ShestakovskiSakala Eragümnaasium7.a klass82Rita Izjumskaja
Nikita BuksbaumTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass82Olga Kravtšenko
Nikita RimitsenTapa Vene Põhikool6. klass82Jelena Jakovleva
Olya IgnatievaJõhvi Vene Gümnaasium7.b klass82Irina Vesi
Paul MikkOlustvere Põhikool7. klass82Jüri Sulg
Polina JakušinaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass82Dmitri Mištšenko
Ranno Samuel AdsonTartu Kesklinna Kool8.b klass82Rille Jüriado
Rein RannastePeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass82Signe Reidla
Robin RitariRakvere Reaalgümnaasium7.c klass82Reeli Rump
Robyn PaulbergPaikuse Põhikool7.b klass82Liina Kivisto
Sandra JüriseTõrva Gümnaasium7.b klass82Katrin Kalamees
Simone LensinViimsi Keskkool7.g klass82Vilve Roosioks
Stanislav FilippovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass82Olga Kravtšenko
Steven VinniSaku Gümnaasium8.a klass82Carmen Pilve
Tolik KonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass82Julia Ratšinskaja
Triin RahuojaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass82Kairi Osula
Triin RaspelViimsi Keskkool7.b klass82Vilve Roosioks
Tristan JärveTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass82Kristine Laanisto
Viktoria SuvorovaNarva Keeltelütseum6.b klass82Valeria Nazarova
Анастасия НосановаTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass82Olga Kravtšenko
Карина МартынюкTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass82Olga Kravtšenko
Никита ПрохоровHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass82Aljona Lеокина
Aleksandra StsurakovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass80Dmitri Mištšenko
Andre Maki-ViinikkaTallinna Reaalkool6.a klass80Kailit Taliaru
Andres AarmaSaku Gümnaasium8.a klass80Carmen Pilve
Ants Erik NõmperTallinna Reaalkool6.a klass80Kailit Taliaru
Arianne TõemetsSõmeru Põhikool7. klass80Katrin Moisa
Ats ErkKärdla Põhikool8.a klass80Helis Roosimaa
Claid PõrkPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass80Kairi Osula
Dione PallaseViimsi Keskkool7.g klass80Vilve Roosioks
Egert HiieLaagri Kool7. klass80Aet Mikli
Eiriin JõgevaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass80Kairi Osula
Elisabeth LauriTallinna Reaalkool6.a klass80Kailit Taliaru
Elizaveta SkibinskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass80Julia Ratšinskaja
Enrico PentKohila Gümnaasium8.b klass80Lili Kesa
Erki Andre KlemmTallinna Reaalkool6.a klass80Kailit Taliaru
Grete AnnusRakvere Reaalgümnaasium7.c klass80Reeli Rump
Hanna Liisa SulgViimsi Keskkool7.f klass80Vilve Roosioks
Hanna-Triinu JärvineTallinna Prantsuse Lütseum8.b klass80Jaak Valgeväli
Hans Richard AntsmäeGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass80Ingrid Maadvere
Hobart Eddrick KolkTallinna Reaalkool6.a klass80Kailit Taliaru
Igor ShuvalovSakala Eragümnaasium8.a klass80Rita Izjumskaja
Jaan Peeter ViljamaaTallinna Reaalkool6.b klass80Kailit Taliaru
Jan Rain LaansaluViimsi Keskkool7.k klass80Vilve Roosioks
Jonna KiviViimsi Keskkool7.a klass80Vilve Roosioks
Karl Jakop PintmannVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass80Aivar Halapuu
Karl-Markus HannustHaanja Kool6. klass80Triinu Grossmann
Karl-Markus RumjantsevKambja Põhikool7.b klass80Mare Mõisa
Karoliina LäänMiina Härma Gümnaasium6.a klass80Allar Aav
Katre KotiesenRakvere Reaalgümnaasium7.b klass80Reeli Rump
Kermo MätlikTapa Gümnaasium6.b klass80Villu Varblane
Kert JalukseJuuru Eduard Vilde Kool6. klass80Helle Kiviselg
Kertu OjangViimsi Keskkool7.e klass80Vilve Roosioks
Koit SoodlaVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass80Margo Müller
Kris NormetTallinna Prantsuse Lütseum8.a klass80Jaak Valgeväli
Kristel KeskülaPalade Põhikool8. klass80Helis Roosimaa
Kristi KandverViimsi Keskkool7.e klass80Vilve Roosioks
Kristjan KibusKärdla Põhikool8.a klass80Helis Roosimaa
Kristjan LepikultPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass80Signe Reidla
Lars BriedisViimsi Keskkool7.a klass80Vilve Roosioks
Laura Sofie TohverViimsi Keskkool7.c klass80Vilve Roosioks
Laura VahtPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass80Kairi Osula
Laureen KadakasSaku Gümnaasium8.c klass80Carmen Pilve
Leo SannyTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass80Julia Ratšinskaja
Lilian LuiglaNõo Põhikool7.a klass80Katrin Kalamees
Lyandra PihkvaRakvere Reaalgümnaasium7.a klass80Reeli Rump
Maico RimmelTallinna Reaalkool6.a klass80Kailit Taliaru
Mark MälksooTallinna Reaalkool6.b klass80Kailit Taliaru
Marko KuhiRakvere Reaalgümnaasium7.a klass80Reeli Rump
Markus MikenbergRakvere Reaalgümnaasium7.a klass80Reeli Rump
Mia PransmannJõõpre Kool6. klass80Sten Sang
Michelle KuusmikRakvere Reaalgümnaasium7.c klass80Reeli Rump
Mihkel MärtinVõru Kreutzwaldi Kool8.b klass80Evi Tarro
Miikal RoosKambja Põhikool7.b klass80Mare Mõisa
Mirko MeeritsPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass80Signe Reidla
Mona TolmatsTallinna Reaalkool7.c klass80Kailit Taliaru
Morgan KinnaTartu Kesklinna Kool8.b klass80Rille Jüriado
Nastja BoitsovaLasnamäe Gümnaasium8.a klass80Julia Ilves
Oskar LahtRäpina Ühisgümnaasium8.a klass80Eve Sibul
Ragne ErstuKambja Põhikool7.b klass80Mare Mõisa
Raigo SaarmetsSõmeru Põhikool6. klass80Katrin Moisa
Ralf SonntakPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass80Kairi Osula
Rando DüünaRapla Ühisgümnaasium7.a klass80Kadri Laup
Reilika TammeOlustvere Põhikool7. klass80Jüri Sulg
Rene RebbaseKohila Gümnaasium8.a klass80Lili Kesa
Riste Sofie KäärEmmaste Põhikool7. klass80Margus Sõmer
Ruslan AntonovHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass80Aljona Lеокина
Sander SimsSaku Gümnaasium8.b klass80Carmen Pilve
Simar EvertSaku Gümnaasium8.b klass80Carmen Pilve
Simo LillemäeOlustvere Põhikool7. klass80Jüri Sulg
Simon TalvPaikuse Põhikool7.a klass80Liina Kivisto
Sonja NikiforovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass80Julia Ratšinskaja
Zlata NikonorovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass80Julia Ratšinskaja
Илья ПрохоровHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass80Aljona Lеокина
Erika KuttHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass78 (*)Niina Botina
Valerija JuganzonHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass78 (*)Niina Botina
Vladimir UlmanTallinna Juudi Kool8. klass78 (*)Niina Botina
Дмитрий НесветаевHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass78 (*)Niina Botina
Alina KrestnikovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass78Olga Kravtšenko
Alina Maria ViikGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass78Ingrid Maadvere
Allex RummelVirtsu Kool8. klass78Siivi Jõgi
Anastasia RožkovTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass78Olga Kravtšenko
Andero ÖövelPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass78Signe Reidla
Andre VaraEmmaste Põhikool8. klass78Margus Sõmer
Anna DolininaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass78Julia Ratšinskaja
Anna UrgandTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass78Olga Kravtšenko
Anton BerikTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass78Olga Kravtšenko
Artemij KravchenkoSakala Eragümnaasium7. klass78Rita Izjumskaja
Dajana TochonajaTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass78Olga Kravtšenko
Daniel SolovjovTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass78Olga Kravtšenko
David MorduhovitsTallinna Juudi Kool8. klass78Niina Botina
Edgar VildtSakala Eragümnaasium8.a klass78Rita Izjumskaja
Elisabeth ValtViimsi Keskkool7.c klass78Vilve Roosioks
Emilia BordijanTallinna 53. Keskkool8.c klass78Anna Surmai
Emma HaasViimsi Keskkool7.f klass78Vilve Roosioks
Evelina PopovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass78Olga Kravtšenko
Felicia TalamanovTallinna Juudi KoolTäiskasvanu78Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Fiona-Electra JohannsonRapla Ühisgümnaasium5.a klass78Kadri Laup
Georg LeeTüri Põhikool6.c klass78Laine Aluoja
German OrlovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass78Julia Ratšinskaja
Glen LuikRakvere Reaalgümnaasium7.a klass78Reeli Rump
Grethe-Ly ÄrsisSaku Gümnaasium8.a klass78Carmen Pilve
Hanna-Liisa JuriooTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass78Julia Ratšinskaja
Jaanek VeidemanEhte Humanitaargümnaasium8.b klass78Dmitri Mištšenko
Jelena StaritškovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass78Dmitri Mištšenko
Jesper RemselRakvere Reaalgümnaasium7.c klass78Reeli Rump
Johanna-Jeta RauhalaVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass78Liina Kungla
Karl TroskaViimsi Keskkool7.k klass78Vilve Roosioks
Karolin JuhkamTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass78Ülle Tamm
Kaspar MillVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass78Aivar Halapuu
Katerina FiltshenkovaTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass78Olga Kravtšenko
Kati-Liina LättemäeTallinna Reaalkool6.b klass78Kailit Taliaru
Kenneth KadarikKohila Gümnaasium8.b klass78Lili Kesa
Kenno NiglasSaku Gümnaasium7.d klass78Carmen Pilve
Kerdo KäärmaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass78Taimi Dreier
Kerli RistikiviVirtsu Kool8. klass78Siivi Jõgi
Kevin Kristofer LaanmetsKohila Gümnaasium8.a klass78Lili Kesa
Krister KusnetsRäpina Ühisgümnaasium7.b klass78Eve Sibul
Kristiina GussarovaTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass78Olga Kravtšenko
Kristina DubovitskiSakala Eragümnaasium8. klass78Rita Izjumskaja
Kristina RogatõhEhte Humanitaargümnaasium8.a klass78Dmitri Mištšenko
Kristina TsheidzeTallinna Juudi Kool6.b klass78Niina Botina
Kristo EhrlichRakvere Reaalgümnaasium7.b klass78Reeli Rump
Leon KermasTallinna Juudi Kool8. klass78Niina Botina
Leonard LadvaTartu Kesklinna Kool8.a klass78Rille Jüriado
Luiza ChemiorkinaTallinna 53. Keskkool8.c klass78Anna Surmai
Mari-Ann LeivaltKärdla Põhikool8.a klass78Helis Roosimaa
Mattias MägiKambja Põhikool7.a klass78Mare Mõisa
Meribell SusiVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass78Margo Müller
Nastja ToriTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass78Olga Kravtšenko
Oskar KogermannKärdla Põhikool8.b klass78Helis Roosimaa
Pavel PavlivSakala Eragümnaasium6. klass78Rita Izjumskaja
Pjotr MalishevHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass78Niina Botina
Rico Markus OrakaNõo Põhikool8. klass78Katrin Kalamees
Rodion TumanovichTapa Vene Põhikool7.a klass78Jelena Jakovleva
Romet RitariRakvere Reaalgümnaasium7.c klass78Reeli Rump
Romi LiivRakvere Reaalgümnaasium7.a klass78Reeli Rump
Sandra LeonViimsi Keskkool7.f klass78Vilve Roosioks
Simona RaagVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass78Aivar Halapuu
Sofia KorsakovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass78Kaja Pello
Vadim TsehhovskiTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass78Olga Kravtšenko
Valerija AfanassovaTallinna Juudi KoolTäiskasvanu78Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Vasja KorobovJõhvi Vene Gümnaasium6.a klass78Irina Vesi
Артур ШевскийTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass78Olga Kravtšenko
Джессика ПелляNarva Keeltelütseum6.d klass78Valeria Nazarova
Маргарита БабуркинаHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass78Niina Botina
Роман ВасильевNarva Keeltelütseum6.d klass78Valeria Nazarova
Mark VinogradovTallinna 53. Keskkool8.b klass77Anna Surmai
Ilian TommikTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass76 (*)Kaja Pello
Andrea Natali NadTartu Kesklinna Kool8.b klass76Rille Jüriado
Andreas KoolPaikuse Põhikool7.b klass76Liina Kivisto
Angelo Raoul LombardoRäpina Ühisgümnaasium7.b klass76Eve Sibul
Annabel AlavereRakvere Reaalgümnaasium7.a klass76Reeli Rump
Anti PaugusAudru Kool5.a klass76Sten Sang
Brigitta TuulikKambja Põhikool6. klass76Mare Mõisa
Bronec JaaniPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass76Signe Reidla
Eilika LaanemetsVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass76Aivar Halapuu
Emilie SusiTallinna Reaalkool7.c klass76Kailit Taliaru
Ethel PillJõõpre Kool6. klass76Sten Sang
Joonas LeemetPärnu Rääma Põhikool6.a klass76Mart Kimmel
Juliana DemestsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass76Julia Ratšinskaja
Justus MarkusKärdla Põhikool8.a klass76Helis Roosimaa
Karl KünnapasTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass76Ülle Tamm
Katariina RaigSaku Gümnaasium7.c klass76Carmen Pilve
Kert LassKohila Gümnaasium8.c klass76Lili Kesa
Kirsi-Katrin PalgiVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass76Aivar Halapuu
Kristian LiiskmaaKambja Põhikool6. klass76Mare Mõisa
Kristian TikerpäeTallinna Reaalkool6.a klass76Kailit Taliaru
Kristo TormRakvere Reaalgümnaasium7.a klass76Reeli Rump
Kärt MooraTõrva Gümnaasium7.b klass76Katrin Kalamees
Laura-Liis BildSõmeru Põhikool6. klass76Katrin Moisa
Liis AnnusTallinna Reaalkool7.c klass76Kailit Taliaru
Liisa LaanemetsTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass76Aivar Metsaveer
Lisett MaidreRapla Ühisgümnaasium7.b klass76Kadri Laup
Marge KonsHaanja Kool8. klass76Triinu Grossmann
Maria HindrekoSaku Gümnaasium8.b klass76Carmen Pilve
Maris IlvesViimsi Keskkool7.b klass76Vilve Roosioks
Mark AgarkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass76Julia Ratšinskaja
Markus MaalPuhja Gümnaasium8.a klass76Riin Saadjärv
Markus MölderVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass76Aivar Halapuu
Martin KylvetTallinna Inglise Kolledž6. klass76Aune Kallas
Melany LensinHolstre Kool7. klass76Valdo Müllär
Merili KaisVirtsu Kool8. klass76Siivi Jõgi
Merilin PeetsonSaku Gümnaasium8.b klass76Carmen Pilve
Mia Loviisa KosarvKohila Gümnaasium8.c klass76Lili Kesa
Märten ReinaasRapla Ühisgümnaasium7.b klass76Kadri Laup
Noora TilkRapla Ühisgümnaasium5.a klass76Kadri Laup
Olivia HermlinViimsi Keskkool7.f klass76Vilve Roosioks
Patrik RoostfeldtTallinna Reaalkool6.a klass76Kailit Taliaru
Paul Jean Otto FaucheuxPuhja Gümnaasium7. klass76Riin Saadjärv
Rasmus FreirichRäpina Ühisgümnaasium7.b klass76Eve Sibul
Rasmus SildTartu Kesklinna Kool8.b klass76Rille Jüriado
Silva TupitsSaku Gümnaasium5.a klass76Carmen Pilve
Sonja ZapalovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass76Julia Ratšinskaja
Taavi Markus PõdraTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass76Kristine Laanisto
Tanel PerametsVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass76Liina Kungla
Tarvi SusiVõru Kreutzwaldi Kool8.b klass76Evi Tarro
Urmo DikkkerPeetri Kool7. klass76Eliise Kõva
Vadim KuznecovTallinna 53. Keskkool8.c klass76Anna Surmai
Viadimir NesmeevSakala Eragümnaasium6. klass76Rita Izjumskaja
Volli SoaseppSaku Gümnaasium8.a klass76Carmen Pilve
Валерия ШпренкTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass76Olga Kravtšenko
Иван ГаленкоHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass76Niina Botina
Никита НиканоровTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass76Julia Ratšinskaja
Рассел МуруTallinna 53. Keskkool8.a klass76Anna Surmai
Marek IvanovNarva Keeltelütseum6.a klass74 (*)Valeria Nazarova
Marika SevtshukHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass74 (*)Niina Botina
Aleksandr OstapjukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass74Julia Ratšinskaja
Alina DadatskajaVali siit kool või muu asutus6.e klass74Valeria Nazarova
Alina DaniluškinaTapa Vene Põhikool7.a klass74Jelena Jakovleva
Andreas PaatKärdla Põhikool8.a klass74Helis Roosimaa
Anette KivistuPeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass74Signe Reidla
Anna FeklistovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass74Julia Ratšinskaja
Anna KoponevaNarva Keeltelütseum6.e klass74Valeria Nazarova
Anu-Kristel UntTartu Kesklinna Kool8.a klass74Rille Jüriado
Biata GailisTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass74Kaja Pello
Brit Marii VeriTõrva Gümnaasium7.b klass74Katrin Kalamees
Christjan VanapõldTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass74Ülle Tamm
Dahria CharadnichenkaEesti Rahvusvaheline Kool6.b klass74Valeria Nazarova
Daniel OjalaTallinna Tõnismäe Reaalkool8.b klass74Ljubov Organ
Darja ZavadovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass74Julia Ratšinskaja
Eliisa BeljaevPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass74Kairi Osula
Elisabet AllikasNõo Põhikool8. klass74Katrin Kalamees
Emma Louisa RoosViimsi Keskkool7.g klass74Vilve Roosioks
Ere Mai KoolRakvere Reaalgümnaasium7.c klass74Reeli Rump
Eva-Maria StarostenkoTallinna 53. Keskkool8.c klass74Anna Surmai
Eve NurmsaluRapla Ühisgümnaasium7.a klass74Kadri Laup
Evelin VolosenkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass74Julia Ratšinskaja
Evelina JelkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass74Julia Ratšinskaja
Evgeny KhizhnyakTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass74Julia Ratšinskaja
Grete Liis TomsonSaku Gümnaasium7.c klass74Carmen Pilve
Henri KaldPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass74Kairi Osula
Henriette MahonSaku Gümnaasium8.a klass74Carmen Pilve
Hugo Tristan TammikTallinna Reaalkool6.a klass74Kailit Taliaru
Joanne-Mai VlassovPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass74Kairi Osula
Juuli KõrrePärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass74Kairi Osula
Karl-Gustav VaabHaanja Kool8. klass74Triinu Grossmann
Kertu SergTartu Kesklinna Kool8.b klass74Rille Jüriado
Kirill BudraitisEhte Humanitaargümnaasium8.a klass74Dmitri Mištšenko
Kristina RumšaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass74Dmitri Mištšenko
Laura KartavinaTallinna 53. Keskkool8.a klass74Anna Surmai
Lisette JuhePalade Põhikool8. klass74Helis Roosimaa
Lizeth Marii SalmSaku Gümnaasium7.c klass74Carmen Pilve
Lolita TimofejevaJõhvi Vene Gümnaasium7.b klass74Irina Vesi
Maret ReismaaPalade Põhikool8. klass74Helis Roosimaa
Maria GavriltšenkoKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass74Irina Gritsinenko
Olesja DenisovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass74Julia Ratšinskaja
Olev PiirisildVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass74Aivar Halapuu
Oliver VilbaSaku Gümnaasium5.d klass74Carmen Pilve
Pavel SemjonovTallinna Juudi Kool6.b klass74Niina Botina
Polina BeregovaKarjamaa Põhikool7.a klass74Светлана Дорофеева
Polina SaitorTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass74Julia Ratšinskaja
Polina SuvorovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass74Julia Ratšinskaja
Ralf Markus KlementaEmmaste Põhikool6. klass74Margus Sõmer
Raul RandmaRäpina Ühisgümnaasium7.b klass74Eve Sibul
Rika Simone KostlaSaku Gümnaasium8.a klass74Carmen Pilve
Robin Rio KreemViimsi Keskkool7.g klass74Vilve Roosioks
Ruudi VeidemanEhte Humanitaargümnaasium8.b klass74Dmitri Mištšenko
Siim Kaarel MaasaluKohila Gümnaasium8.a klass74Lili Kesa
Simona BetrozovaTallinna Juudi Kool8. klass74Niina Botina
Sofia IushynaSakala Eragümnaasium8. klass74Rita Izjumskaja
Stiven Iwory Towers CoTallinna 53. Keskkool8.c klass74Anna Surmai
Tristan BergmannRakvere Reaalgümnaasium7.c klass74Reeli Rump
Vadim BaikovVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass74Margo Müller
Valera GrigorjevNarva Keeltelütseum6.d klass74Valeria Nazarova
Viola ChakhunashviliTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass74Julia Ratšinskaja
Vytas KilinskasTallinna 53. Keskkool8.c klass74Anna Surmai
Андрей ВишняковNarva Keeltelütseum6.d klass74Valeria Nazarova
Вероника ЭйнулаTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass74Olga Kravtšenko
Настя Эрусте-АбрамоTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass74Kaja Pello
Эля ЛебедеваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass74Julia Ratšinskaja
Daniil SõtsugovTallinna Juudi Kool8.a klass72 (*)Niina Botina
Heiti TalvikTallinna Juudi Kool8.c klass72 (*)Niina Botina
Adelina ZulfukarovaRakvere Reaalgümnaasium7.a klass72Reeli Rump
Anastasija PonomarjevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass72Julia Ratšinskaja
Andero KaljuveeViimsi Keskkool7.a klass72Vilve Roosioks
Andra TolliPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass72Taimi Dreier
Andrei TralmanTallinna 53. Keskkool8.b klass72Anna Surmai
Anete JärvelaidSaku Gümnaasium8.a klass72Carmen Pilve
Anette RoosiväliTallinna Reaalkool6.b klass72Kailit Taliaru
Anna Elisabeth RemmelgEmmaste Põhikool6. klass72Margus Sõmer
Anna Liisa VolohonskiSakala Eragümnaasium7.a klass72Rita Izjumskaja
Anna RõžkovaKarjamaa Põhikool7.a klass72Светлана Дорофеева
Annabel EsperkSaku Gümnaasium7.c klass72Carmen Pilve
Avely RaudseppTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass72Kristine Laanisto
Carmen KoikKohila GümnaasiumKoolieelik72Lili Kesa
Carmen ÖöbikKohila Gümnaasium8.b klass72Lili Kesa
Daaniel LepikPeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass72Signe Reidla
Denis KrusamägiEhte Humanitaargümnaasium8.a klass72Dmitri Mištšenko
Dmitri JefremovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass72Dmitri Mištšenko
Eliis Liset TammelaTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass72Aivar Metsaveer
Elise TippoViimsi Keskkool7.a klass72Vilve Roosioks
Elizabeth TengPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass72Signe Reidla
Emma MandViimsi Keskkool7.a klass72Vilve Roosioks
Erik-Rennes PihlakTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass72Kristine Laanisto
Germo MichelsonVõru Kreutzwaldi Kool8.b klass72Evi Tarro
Gregor KikasTallinna Reaalkool6.b klass72Kailit Taliaru
Hanna BorkvelPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass72Taimi Dreier
Helen TarlapSaku Gümnaasium8.c klass72Carmen Pilve
Helery RiidakRapla Ühisgümnaasium7.a klass72Kadri Laup
Hilde Kreet LepaseppTallinna Reaalkool6.b klass72Kailit Taliaru
Inna SolovjevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass72Julia Ratšinskaja
Janno KalmetKohila Gümnaasium8.a klass72Lili Kesa
Jegor HorunovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass72Dmitri Mištšenko
Jens Eric MöllitsSaku Gümnaasium8.b klass72Carmen Pilve
Johanna NagelViimsi Keskkool7.d klass72Martin Männik
Julia RubtsovaTallinna 53. Keskkool7.a klass72Georgi Lagvilava
Kadri KautsVõru Kreutzwaldi Kool8.b klass72Evi Tarro
Kadri Maarja PeepKohila Gümnaasium8.b klass72Lili Kesa
Karl LaheRakvere Reaalgümnaasium7.a klass72Reeli Rump
Karlsander JanuškoTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass72Ülle Tamm
Karmo KampRapla Ühisgümnaasium7.a klass72Kadri Laup
Karola RiisJuuru Eduard Vilde Kool7. klass72Helle Kiviselg
Kaur-Erik SuurorgTallinna Reaalkool6.b klass72Kailit Taliaru
Kervin KõvaSaku Gümnaasium5.d klass72Carmen Pilve
Kirill LihatsjovTapa Vene Põhikool7.a klass72Jelena Jakovleva
Klaudia PilveViimsi Keskkool7.k klass72Vilve Roosioks
Klen KorjusSaku Gümnaasium8.a klass72Carmen Pilve
Krislin KottisseVõru Kreutzwaldi Kool8.b klass72Evi Tarro
Kristina DellmannVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass72Aivar Halapuu
Kristjan SokHaanja Kool8. klass72Triinu Grossmann
Kristjan SoometsOlustvere Põhikool7. klass72Jüri Sulg
Kristjan UgamEmmaste Põhikool7. klass72Margus Sõmer
Kusti ReierOlustvere Põhikool7. klass72Jüri Sulg
Leifur TomassonTallinna Reaalkool7.c klass72Kailit Taliaru
Lera NahkonenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass72Julia Ratšinskaja
Liisa VeskiViimsi Keskkool7.c klass72Vilve Roosioks
Liisi PritsVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass72Liina Kungla
Lisa Susanna JaaniTõrva Gümnaasium7.b klass72Katrin Kalamees
Lisanna RampeSaku Gümnaasium7.d klass72Carmen Pilve
Lisett JärvViimsi Keskkool7.c klass72Vilve Roosioks
Madina ShahmarovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass72Julia Ratšinskaja
Maria ForselRakvere Reaalgümnaasium7.b klass72Reeli Rump
Maria MartinPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass72Signe Reidla
Maria NappTartu Kesklinna Kool8.b klass72Rille Jüriado
Marie ReinmetsTartu Raatuse Kool8.a klass72Karit Kilgi
Martin SomelarTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass72Olga Kravtšenko
Matilda TouartTallinna Reaalkool6.b klass72Kailit Taliaru
Mattias IlpGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass72Ingrid Maadvere
May-Liis AndemaViimsi Keskkool7.f klass72Vilve Roosioks
Mihail KalininViimsi Keskkool7.e klass72Vilve Roosioks
Mihhail BogdanovKarjamaa Põhikool7.a klass72Светлана Дорофеева
Mirabell VeliHolstre Kool7. klass72Valdo Müllär
Nele-Liis SiirakRakvere Reaalgümnaasium7.a klass72Reeli Rump
Patrik RahulaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass72Kairi Osula
Ragne RahuojaRapla Ühisgümnaasium7.b klass72Kadri Laup
Raimond JärgVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass72Margo Müller
Raimond UiboPaikuse Põhikool7.b klass72Liina Kivisto
Rasmus RemikullRakvere Reaalgümnaasium7.b klass72Reeli Rump
Rasmus UibokandPuhja Gümnaasium7. klass72Riin Saadjärv
Rebecca HansonViimsi Keskkool7.k klass72Vilve Roosioks
Regina KolesnikovaTallinna 53. Keskkool7.a klass72Georgi Lagvilava
Renita MäesaarPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass72Signe Reidla
Risto RaikSaku Gümnaasium8.c klass72Carmen Pilve
Robin MadarRakvere Reaalgümnaasium7.a klass72Reeli Rump
Robin PoksiViimsi Keskkool7.d klass72Martin Männik
Roman AllsaarTallinna Prantsuse Lütseum8.b klass72Jaak Valgeväli
Roosi RahnuTõrva Gümnaasium7.b klass72Katrin Kalamees
Sergei PetrogradovTallinna 53. Keskkool7.c klass72Georgi Lagvilava
Sofia BukrejevaTallinna Juudi Kool6.a klass72Niina Botina
Sofia SentjurinViimsi Keskkool7.c klass72Vilve Roosioks
Stella LeiusTartu Raatuse Kool8.a klass72Karit Kilgi
Tanel VärsViimsi Keskkool7.b klass72Vilve Roosioks
Tanja MaasikTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass72Julia Ratšinskaja
Tessa-Karoli KapaTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass72Kristine Laanisto
Tonis TonissooSaku Gümnaasium7.c klass72Carmen Pilve
Toomas UlmasSaku Gümnaasium5.a klass72Carmen Pilve
Vladislav KruumeTallinna Tõnismäe Reaalkool8.b klass72Ljubov Organ
Егор ЦыповTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass72Julia Ratšinskaja
Nastja ZaitsevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass71Julia Ratšinskaja
Aabel SheshenkoTapa Vene Põhikool6. klass70Jelena Jakovleva
Aleksanda TarnovskayaKarjamaa Põhikool7.a klass70Светлана Дорофеева
Alex Eric AruTallinna Reaalkool6.b klass70Kailit Taliaru
Alexander JaanisteTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass70Aivar Metsaveer
Alina GerassimovaTallinna 53. Keskkool7.b klass70Georgi Lagvilava
Alisa DreljovaTallinna 53. Keskkool8.a klass70Anna Surmai
Aljona GavriljukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass70Julia Ratšinskaja
Alyona BelyaevaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass70Dmitri Mištšenko
Anabel-Marie RaideViimsi Keskkool7.f klass70Vilve Roosioks
Anastasia GoršeninaSakala Eragümnaasium6. klass70Rita Izjumskaja
Anastasia RebrovaKarjamaa Põhikool7.a klass70Светлана Дорофеева
Anastasiia MazurTallinna 53. Keskkool7.c klass70Georgi Lagvilava
Andres ProsViimsi Keskkool7.c klass70Vilve Roosioks
Berta Lorena IpitsMiina Härma Gümnaasium6.a klass70Allar Aav
Daniil NesterenkoLasnamäe Gümnaasium8.a klass70Julia Ilves
Deniel DavodovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass70Julia Ratšinskaja
Denis MihhaljukSakala Eragümnaasium6. klass70Rita Izjumskaja
Dmitri IoniškansEhte Humanitaargümnaasium8.c klass70Dmitri Mištšenko
Eleonora AništšukTapa Vene Põhikool7.a klass70Jelena Jakovleva
Elerin NoorkõivTartu Kesklinna Kool8.b klass70Rille Jüriado
Eliisabet KoolViimsi Keskkool7.f klass70Vilve Roosioks
Elisa TammViimsi Keskkool7.e klass70Vilve Roosioks
Elo SarikTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass70Liia Opmann
Erik PaursonViimsi Keskkool7.c klass70Vilve Roosioks
Ethel DietenbergTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass70Julia Ratšinskaja
Eva Santos DuarteViimsi Keskkool7.a klass70Vilve Roosioks
Evelin GellartTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass70Julia Ratšinskaja
Evelina ShumarovaNarva Keeltelütseum6.d klass70Valeria Nazarova
Filipp AronovitsTallinna Juudi Kool8. klass70Niina Botina
Georg IvanovSakala Eragümnaasium6. klass70Rita Izjumskaja
Gertrud VesinurmRapla Ühisgümnaasium7.b klass70Kadri Laup
Isabel VeeberPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass70Signe Reidla
Jaana-Maria FrošTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass70Sergei Sumin
Jan Evert MartinonisTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass70Kristine Laanisto
Jan KurvitsPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass70Signe Reidla
Jevgenia MatvejevaKarjamaa Põhikool7.a klass70Светлана Дорофеева
Jiawei YanSakala Eragümnaasium6.a klass70Rita Izjumskaja
Johannn AdambergSaku Gümnaasium8.c klass70Carmen Pilve
Karmen MõtsTõrva Gümnaasium7.b klass70Katrin Kalamees
Karoliina KuusKambja Põhikool6. klass70Mare Mõisa
Ken-Marten PuusaarRäpina Ühisgümnaasium7.a klass70Eve Sibul
Kert SvenovRapla Ühisgümnaasium7.a klass70Kadri Laup
Kertu TavasPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass70Signe Reidla
Konstantin RurikSakala Eragümnaasium8. klass70Rita Izjumskaja
Kreete KamberTabasalu Ühisgümnaasium7.e klass70Kristine Laanisto
Kurumi ChanTallinna Juudi Kool6.b klass70Niina Botina
Liza PokkTallinna Juudi Kool6.b klass70Niina Botina
Lore TorropPeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass70Signe Reidla
Maria MerezinaTallinna 53. Keskkool8.c klass70Anna Surmai
Maria MuinasteViimsi Keskkool7.b klass70Vilve Roosioks
Maria PaaverRakvere Reaalgümnaasium7.b klass70Reeli Rump
Marija BondarenkoNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass70Valeria Nazarova
Marija KadeikinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass70Julia Ratšinskaja
Marina JelaginaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass70Dmitri Mištšenko
Marite SuurmäeKohila Gümnaasium8.a klass70Lili Kesa
Mark SmirnovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass70Julia Ratšinskaja
Martin MozessovPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass70Signe Reidla
Mersis ManuykoTallinna 53. Keskkool7.b klass70Georgi Lagvilava
Miia PuidetPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass70Kairi Osula
Milana ŠtšerbakovaSakala Eragümnaasium6.a klass70Rita Izjumskaja
Milena JakobutsaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass70Julia Ratšinskaja
Nikita MerkulovJõhvi Vene Gümnaasium8.c klass70Irina Vesi
Oleg MolotkovSakala Eragümnaasium6. klass70Rita Izjumskaja
Prokofi VelveltTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass70Julia Ratšinskaja
Rainer PiilEmmaste Põhikool8. klass70Margus Sõmer
Rasmus VäravasViimsi Keskkool7.g klass70Vilve Roosioks
Riina IvanovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass70Dmitri Mištšenko
Robin AabreldaalViimsi Keskkool7.b klass70Vilve Roosioks
Robin SubbiSaku Gümnaasium7.d klass70Carmen Pilve
Roger GryntalPeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass70Signe Reidla
Sander OtsingViimsi Keskkool7.g klass70Vilve Roosioks
Simon PaštšenkoTallinna Juudi Kool6.a klass70Niina Botina
Zenja ЧекинTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass70Olga Kravtšenko
Theodor VassilyevNarva Keeltelütseum6.e klass70Valeria Nazarova
Valentin TsudinovTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass70Olga Kravtšenko
Valentina DrianitchkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass70Julia Ratšinskaja
Viktorija SemjonovaKarjamaa Põhikool6.b klass70Светлана Дорофеева
Yevheniia ShvetsSakala Eragümnaasium8. klass70Rita Izjumskaja
Артём КовалёвHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass70Niina Botina
Никита КудрявцевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass70Julia Ratšinskaja
Dasha PahhalujevaNarva Keeltelütseum6.a klass68 (*)Valeria Nazarova
Martin KoltsovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass68 (*)Niina Botina
Гошик ДошикTallinna Juudi Kool8. klass68 (*)Niina Botina
Adrian BadjonkinSaku Gümnaasium8.a klass68Carmen Pilve
Albert LeensonTallinna Juudi Kool7. klass68Niina Botina
Alina GribanovaRäpina Ühisgümnaasium7.b klass68Eve Sibul
Brigitta PaasaluViimsi Keskkool7.k klass68Vilve Roosioks
Britt-Lauren TammJäneda Kool6. klass68Kadri Toomingas
Darja DjominaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass68Dmitri Mištšenko
Darja JefimenkoTallinna 53. Keskkool7.c klass68Georgi Lagvilava
Edvard KaljuSakala Eragümnaasium6. klass68Rita Izjumskaja
Eliise Maria TammaruTallinna Reaalkool6.a klass68Kailit Taliaru
Elina MägiViimsi Keskkool7.g klass68Vilve Roosioks
Emil KõivTartu Kesklinna Kool8.a klass68Rille Jüriado
Emma JoonasVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass68Aivar Halapuu
Gloria HärmikiVõru Kreutzwaldi Kool5.a klass68Aivar Halapuu
Greta LiinVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass68Aivar Halapuu
Hanna-Maria OrgVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass68Aivar Halapuu
Helina KirsisMiina Härma Gümnaasium6.a klass68Allar Aav
Hendrik MandikVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass68Aivar Halapuu
Hugo AlandiSaku Gümnaasium7.d klass68Carmen Pilve
Iiris JämsenTartu Kesklinna Kool8.a klass68Rille Jüriado
Ingela Riine LehtlaSaku Gümnaasium5.d klass68Carmen Pilve
Jaana PlotnikovaRapla Ühisgümnaasium5.a klass68Kadri Laup
Jan Anders VõisulaTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass68Aivar Metsaveer
Jarko RööpsonTallinna Kuristiku Gümnaasium7.b klass68Aivar Metsaveer
Jelizaveta IgnatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass68Julia Ratšinskaja
Jüri FomitšjovTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass68Liia Opmann
Kaila MäesaluVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass68Margo Müller
Kardo KilkRapla Ühisgümnaasium7.b klass68Kadri Laup
Kaur PähkelPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass68Kairi Osula
Kevin EsklaTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass68Aivar Metsaveer
Kreete KorkmannViimsi Keskkool7.g klass68Vilve Roosioks
Kristel EnnikoKambja Põhikool7.b klass68Mare Mõisa
Kristofer SiraiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass68Julia Ratšinskaja
Laura TormetSaku Gümnaasium8.b klass68Carmen Pilve
Lilian OrgusRakvere Reaalgümnaasium7.b klass68Reeli Rump
Maksim SpiridonovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass68Julia Ratšinskaja
Maria KutserovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass68Julia Ratšinskaja
Maria TsyganovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass68Julia Ratšinskaja
Markus KährikPuhja Gümnaasium7. klass68Riin Saadjärv
Markus Sander VelloPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass68Signe Reidla
Mary-Ly RaudseppViimsi Keskkool7.f klass68Vilve Roosioks
Melany VirkalaRakvere Reaalgümnaasium7.b klass68Reeli Rump
Peeter MadalsaarTartu Kesklinna Kool8.b klass68Rille Jüriado
Rasmus HallopTartu Kesklinna Kool8.b klass68Rille Jüriado
Rene PruulTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass68Ülle Tamm
Sander KapsiRäpina Ühisgümnaasium7.b klass68Eve Sibul
Sander SiinmaaTõrva Gümnaasium7.a klass68Katrin Kalamees
Sara Lotta MuzakkoSaku Gümnaasium8.b klass68Carmen Pilve
Sergei PustovalovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass68Dmitri Mištšenko
Sergei TolbinTallinna 53. Keskkool8.b klass68Anna Surmai
Stiven UkeTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass68Liia Opmann
Алексей ЭстрайхTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass68Julia Ratšinskaja
Владислав Три TriznoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass68Julia Ratšinskaja
Дарина АлексееваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass68Julia Ratšinskaja
Дарья ХарчевниковаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass68Julia Ratšinskaja
Каролина ЛоктеваTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass68Olga Kravtšenko
Николь ФельдманTallinna Juudi Kool7. klass68Niina Botina
Софья КолесниковаNarva Keeltelütseum6.d klass68Valeria Nazarova
Anastasia Van Den HoveTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass66 (*)Kaja Pello
Liivika FilippovaMuu asutus6.a klass66 (*)Valeria Nazarova
Masha BabitševaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass66 (*)Niina Botina
Polina KovaljovaNarva Keeltelütseum6.a klass66 (*)Valeria Nazarova
Alar KotkasNõo Põhikool8. klass66Katrin Kalamees
Aleksandra OtvaginaNarva Keeltelütseum6.d klass66Valeria Nazarova
Amir EsimbekovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass66Olga Kravtšenko
Anastasia PerovaTallinna 53. Keskkool8.b klass66Anna Surmai
Anne Mai UgamEmmaste Põhikool5. klass66Margus Sõmer
Artjom KuznetsovPuhja Gümnaasium7. klass66Riin Saadjärv
Artur TrubeNarva Keeltelütseum6.b klass66Valeria Nazarova
Danil-Sergei TolbinTallinna 53. Keskkool8.b klass66Anna Surmai
Diana DmitrovskajaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass66Dmitri Mištšenko
Diar GoltsTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass66Olga Kravtšenko
Dima MaslakovNarva Keeltelütseum6.c klass66Valeria Nazarova
Elger LoopsVirtsu Kool8. klass66Siivi Jõgi
Eliise IlvesTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass66Kristine Laanisto
Evgeniya TrifonovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass66Kaja Pello
Ilja MelikovKarjamaa Põhikool7.a klass66Светлана Дорофеева
Ilja MändTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass66Olga Kravtšenko
Ino KurgRapla Ühisgümnaasium7.b klass66Kadri Laup
Ivan MysyaginEhte Humanitaargümnaasium8.b klass66Dmitri Mištšenko
Jessica KiinRapla Ühisgümnaasium7.a klass66Kadri Laup
Johannes EhasaluNõo Põhikool7.b klass66Katrin Kalamees
Kaarel KelgoKiltsi Põhikool8. klass66Kati Hiir
Kadi KõpperSaku Gümnaasium5.a klass66Carmen Pilve
Karl SaarnakPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass66Taimi Dreier
Karlotte BoitšukSaku Gümnaasium5.d klass66Carmen Pilve
Katrin ButšinskajaKarjamaa Põhikool6.a klass66Светлана Дорофеева
Keliin VainVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass66Margo Müller
Ken KõivastikPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass66Signe Reidla
Kent RuhtSaku Gümnaasium8.a klass66Carmen Pilve
Kristo KangurViimsi Keskkool7.g klass66Vilve Roosioks
Kätriin PärnamäeMiina Härma Gümnaasium6.a klass66Allar Aav
Laura SarapPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass66Signe Reidla
Leili EekNõo Põhikool7.a klass66Katrin Kalamees
Lika KoroljovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass66Julia Ratšinskaja
Lisanna PruulEmmaste Põhikool6. klass66Margus Sõmer
Lisbeth Elina TõntsPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass66Signe Reidla
Lisett SammHaanja Kool5. klass66Triinu Grossmann
Lizette KurvitsKambja Põhikool7.b klass66Mare Mõisa
Loore LehtmetsViimsi Keskkool7.g klass66Vilve Roosioks
Madli FreienthalVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass66Margo Müller
Maian ReinkubjasSõmeru Põhikool7. klass66Katrin Moisa
Maksim KondratjevSakala Eragümnaasium7. klass66Rita Izjumskaja
Maksim RogozinKarjamaa Põhikool7.a klass66Светлана Дорофеева
Markus VTartu Kesklinna Kool8.a klass66Rille Jüriado
Marliise MetsaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass66Taimi Dreier
Martin LaksbergTallinna Juudi Kool6.a klass66Niina Botina
Matthias KaunimäeKärdla Põhikool8.b klass66Helis Roosimaa
Mattias TammiPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass66Kairi Osula
Miriam TrummalTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass66Liia Opmann
Paula LindeVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass66Margo Müller
Pavel ZelenovPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass66Signe Reidla
Peeter TreiPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass66Signe Reidla
Pärni KuuseKärdla Põhikool8.b klass66Helis Roosimaa
Ragnar KolomainenHolstre Kool9. klass66Valdo Müllärväljaspool vanuserühma
Raimond RemmelSaku Gümnaasium5.a klass66Carmen Pilve
Reimo Gert LaaspereSaku Gümnaasium7.c klass66Carmen Pilve
Robin PuolakainenVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass66Aivar Halapuu
Ruslan NolandtTallinna 53. Keskkool7.b klass66Georgi Lagvilava
Sander BrusnitsõnTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass66Liia Opmann
Sandra PapstelViimsi Keskkool7.d klass66Martin Männik
Sebastian VackermannSaku Gümnaasium5.b klass66Carmen Pilve
Silver UudamSaku Gümnaasium5.a klass66Carmen Pilve
Simona KrohmalaTallinna Juudi Kool6.a klass66Niina Botina
Sofia GaponHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass66Niina Botina
Sofia KravchukTallinna Juudi Kool6.b klass66Niina Botina
Tanel PihlakNõo Põhikool8. klass66Katrin Kalamees
Tanel TalliSaku Gümnaasium8.b klass66Carmen Pilve
Uku MadisonOlustvere Põhikool7. klass66Jüri Sulg
Vadim Ivory Tower Co.Tallinna 53. Keskkool8.c klass66Anna Surmai
Vairo Ken KibusKärdla Põhikool8.b klass66Helis Roosimaa
Veta UlanovaTallinna 53. Keskkool7.b klass66Georgi Lagvilava
Viktor ArhipovTallinna 53. Keskkool8.b klass66Anna Surmai
Viktoria PovetkinaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass66Dmitri Mištšenko
Viktoria UvarovaSaku Gümnaasium7.c klass66Carmen Pilve
Viktorija FjodorovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass66Julia Ratšinskaja
Villem SaarnaKohila Gümnaasium8.b klass66Lili Kesa
Анастасия КарповаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass66Julia Ratšinskaja
Анатолий СидоровTallinna 53. Keskkool8.c klass66Anna Surmai
Илья КельфманнTallinna Juudi Kool6.b klass66Niina Botina
Илья ОбуховTallinna 53. Keskkool8.c klass66Anna Surmai
Настя ГласерTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass66Olga Kravtšenko
Роман НедорезовTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass66Kaja Pello
Hannele Nora KünnapuuVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass65Liina Kungla
Leonid ArhipovTallinna 53. Keskkool8.b klass65Anna Surmai
Aleksandr TerentjevTallinna Juudi Kool8.a klass64 (*)Niina Botina
Gelja MosjakinaTallinna Juudi Kool8. klass64 (*)Niina Botina
Laima MartinsoneTallinna Juudi Kool8. klass64 (*)Niina Botina
Agu NataliRapla Ühisgümnaasium7.b klass64Kadri Laup
Aigar TärkKärdla Põhikool8.a klass64Helis Roosimaa
Aleksei TrifonovNarva Keeltelütseum6.b klass64Valeria Nazarova
Alesandr GomzinSakala Eragümnaasium8. klass64Rita Izjumskaja
Alex KurjamaKohila Gümnaasium8.b klass64Lili Kesa
Alex RidarTallinna Juudi Kool5.b klass64Niina Botina
Alina AkulintsevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass64Julia Ratšinskaja
Anabel AhseKambja Põhikool7.b klass64Mare Mõisa
Ander KirsiPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass64Taimi Dreier
Andreas KüttPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass64Taimi Dreier
Angely KoppelVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass64Aivar Halapuu
Artem VerkhyoletEhte Humanitaargümnaasium8.c klass64Dmitri Mištšenko
Atslaanes LaanesViimsi Keskkool7.b klass64Vilve Roosioks
Aртём ГромовNarva Keeltelütseum6.b klass64Valeria Nazarova
Birgit VõsarNõo Põhikool7.b klass64Katrin Kalamees
Carol PiikSaku Gümnaasium5.c klass64Carmen Pilve
Daniil BartenevEhte Humanitaargümnaasium8.c klass64Dmitri Mištšenko
Daniil DaletskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass64Julia Ratšinskaja
Daria BogerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass64Julia Ratšinskaja
David TreiViimsi Keskkool7.c klass64Vilve Roosioks
Demjan KuksovTallinna 53. Keskkool7.a klass64Georgi Lagvilava
Dmitro KalashnikovTallinna 53. Keskkool7.c klass64Georgi Lagvilava
Ei ÜtleTartu Kesklinna Kool8.a klass64Rille Jüriado
Emily Anete PukkPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass64Kairi Osula
Enriko PajulaSurju Põhikool8. klass64Signe Reidla
Gabriela BuschTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass64Kristine Laanisto
Geidi LagleViimsi Keskkool7.c klass64Vilve Roosioks
Gertu-Liis ValgmaSaku Gümnaasium8.a klass64Carmen Pilve
Gordei RusanovSakala Eragümnaasium6. klass64Rita Izjumskaja
Grete ArmeiTallinna Reaalkool7.c klass64Kailit Taliaru
Helena ToaterKohila Gümnaasium8.c klass64Lili Kesa
Igor KrõlovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass64Dmitri Mištšenko
James TrummTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass64Aivar Metsaveer
Jan Harri RehemaaSaku Gümnaasium5.c klass64Carmen Pilve
Joan-Erik NurmeotsTabasalu Ühisgümnaasium7.a klass64Kristine Laanisto
Johannes AdrikTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass64Kristine Laanisto
Kairo KiltmaaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass64Taimi Dreier
Kardo ErmTootsi Lasteaed-Põhikool8. klass64Käde Reinthal
Karl PiknerPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass64Signe Reidla
Karl RammulSaku Gümnaasium7.d klass64Carmen Pilve
Karl-Erik ReilentPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass64Taimi Dreier
Karoliina PuusaarRakvere Reaalgümnaasium7.c klass64Reeli Rump
Karolin Victoria KotsarSaku Gümnaasium5.b klass64Carmen Pilve
Kaspar KagiiTallinna Prantsuse Lütseum8.a klass64Jaak Valgeväli
Kaspar KrasilnikovSaku Gümnaasium8.c klass64Carmen Pilve
Kenther PällSaku Gümnaasium5.c klass64Carmen Pilve
Kertu Liisa PõtterEmmaste Põhikool6. klass64Margus Sõmer
Kevin KüttNõo Põhikool7.b klass64Katrin Kalamees
Kevin PiipSaku Gümnaasium8.a klass64Carmen Pilve
Kristjan KalnitskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass64Julia Ratšinskaja
Kristjan KuusKambja Põhikool6. klass64Mare Mõisa
Kristo KivistikGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass64Ingrid Maadvere
Kärol MinnikTabasalu Ühisgümnaasium7.c klass64Kristine Laanisto
Kätlin IlvesNõo Põhikool8. klass64Katrin Kalamees
Laurette KristinKohila Gümnaasium8.c klass64Lili Kesa
Linda KoreinikVõru Kreutzwaldi Kool8.b klass64Evi Tarro
Ljudmila AntonovaHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass64Aljona Lеокина
Luise GraveJäneda Kool7. klass64Kadri Toomingas
Maarja SuikTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass64Ülle Tamm
Madis KaarePärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass64Taimi Dreier
Maria SäkkiGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass64Ingrid Maadvere
Marie RaudseppVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass64Aivar Halapuu
Mark TitovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass64Dmitri Mištšenko
Mark UiskViimsi Keskkool7.c klass64Vilve Roosioks
Mattias AntsovHaanja Kool6. klass64Triinu Grossmann
Mattias MetsEmmaste Põhikool5. klass64Margus Sõmer
Ott MetsPuhja Gümnaasium8.a klass64Riin Saadjärv
Pavel AlõmovViimsi Keskkool7.g klass64Vilve Roosioks
Rasmus AndreTallinna Reaalkool6.a klass64Kailit Taliaru
Rebecca PõldPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass64Kairi Osula
Renata KaleininkasViimsi Keskkool7.e klass64Vilve Roosioks
Reneli NugisVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass64Liina Kungla
Ruslan NolandtTallinna 53. Keskkool7.b klass64Georgi Lagvilava
Sten LäätsVirtsu Kool8. klass64Siivi Jõgi
Susanna VihlverViimsi Keskkool7.b klass64Vilve Roosioks
Sven PärtelViimsi Keskkool7.a klass64Vilve Roosioks
Tiffany TuiskSaku Gümnaasium5.a klass64Carmen Pilve
Varvara FomenkoTallinna 53. Keskkool7.a klass64Georgi Lagvilava
Viljar LipardTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass64Liia Opmann
Vladimir DzalalovNarva Keeltelütseum6.b klass64Valeria Nazarova
Максим КудрявцевHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu64Aljona Lеокинаväljaspool vanuserühma
Artur AnsonHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass63Aljona Lеокина
Liza BubnovaTallinna 53. Keskkool7.a klass63Georgi Lagvilava
Timofei LipavskiTallinna Juudi Kool6.b klass63Niina Botina
Аня УдрасTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass62 (*)Kaja Pello
Марго ГольдманTallinna Juudi Kool8. klass62 (*)Niina Botina
Aarne LääneTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass62Liia Opmann
Aleksander KozlovTallinna 53. Keskkool7.a klass62Georgi Lagvilava
Aleksandr JussinTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass62Liia Opmann
Aleksandra JerosenkoEhte Humanitaargümnaasium8.b klass62Dmitri Mištšenko
Aleksey BozzoliTallinna Tõnismäe Reaalkool8.a klass62Ljubov Organ
Alika MilovaTallinna 53. Keskkool8.a klass62Anna Surmai
Alina LatõsevaTallinna 53. Keskkool7.a klass62Georgi Lagvilava
Alissa SamarinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass62Julia Ratšinskaja
Aljona GorelovaTapa Vene Põhikool7.a klass62Jelena Jakovleva
Amelie DmitrijevaKarjamaa Põhikool7.b klass62Светлана Дорофеева
Aminat-Toita DungurovaSakala Eragümnaasium7. klass62Rita Izjumskaja
Anabel DoboshTabasalu Ühisgümnaasium7.e klass62Kristine Laanisto
Anastasia MedvedTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass62Kaja Pello
Anastasia PalamarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass62Julia Ratšinskaja
Anita KukuzovaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass62Niina Botina
Ants-Joosep MölderMiina Härma Gümnaasium6.a klass62Allar Aav
Arkadi StatsenkoTallinna Juudi Kool7. klass62Niina Botina
Artjom MartšišinNarva Keeltelütseum6.e klass62Valeria Nazarova
Artur OrmissonPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass62Kairi Osula
Brenet RohtojaRapla Ühisgümnaasium7.b klass62Kadri Laup
Britt-Lisell VinsapuuNõo Põhikool7.b klass62Katrin Kalamees
Christopher KurvitsViimsi Keskkool7.e klass62Vilve Roosioks
Daniel Alexander ÄnkiläPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass62Signe Reidla
Daniil StelmashukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass62Julia Ratšinskaja
Danil PankovHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass62Niina Botina
Diana BozhanovaTallinna 53. Keskkool7.c klass62Georgi Lagvilava
Dmitri LipetskiKarjamaa Põhikool7.a klass62Светлана Дорофеева
Edvard IvanovTallinna 53. Keskkool7.b klass62Georgi Lagvilava
Ekaterina MjasnikovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass62Julia Ratšinskaja
Emilia CardenasSaku Gümnaasium7.c klass62Carmen Pilve
Emma LuhtVõru Kreutzwaldi Kool5.b klass62Aivar Halapuu
Eneken HärmasHolstre Kool7. klass62Valdo Müllär
Eneli ÕunRakvere Reaalgümnaasium7.b klass62Reeli Rump
Gabriela Eva EeroNarva Keeltelütseum6.e klass62Valeria Nazarova
Genno GramotinVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass62Margo Müller
German ŠtatnovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass62Julia Ratšinskaja
German VesiJõhvi Vene Gümnaasium6.a klass62Irina Vesi
Greete Eliise KubjaKärdla Põhikool8.b klass62Helis Roosimaa
Hanna Liis LillepaluViimsi Keskkool7.a klass62Vilve Roosioks
Helerin UrbojaPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass62Signe Reidla
Henryson KerdesonPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass62Signe Reidla
Herman Hendrik JõgevaSaku Gümnaasium5.d klass62Carmen Pilve
Igor MuzikaTapa Vene Põhikool7.a klass62Jelena Jakovleva
Jan RoosTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass62Ülle Tamm
Jarelin MelserNõo Põhikool8. klass62Katrin Kalamees
Jevgeni VahruševEhte Humanitaargümnaasium8.a klass62Dmitri Mištšenko
Joonas ArnoverViimsi Keskkool7.e klass62Vilve Roosioks
Juri DaniljukKarjamaa Põhikool6.b klass62Светлана Дорофеева
Kadriann KukkViimsi Keskkool7.a klass62Vilve Roosioks
Kailis BrobergVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass62Liina Kungla
Karel KadarikRapla Ühisgümnaasium7.b klass62Kadri Laup
Karl-Erik RajasaluRapla Ühisgümnaasium7.a klass62Kadri Laup
Karmen VärkTartu Kesklinna Kool8.a klass62Rille Jüriado
Katarina PajuViimsi Keskkool7.d klass62Martin Männik
Kermo OhnoTõrva Gümnaasium7.b klass62Katrin Kalamees
Kevin LinkSurju Põhikool7. klass62Signe Reidla
Kirill PostolTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass62Kaja Pello
Kristen SaarRakvere Reaalgümnaasium7.a klass62Reeli Rump
Kristi ArumäeVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass62Liina Kungla
Kristofer-Robin TopsTallinna Reaalkool6.b klass62Kailit Taliaru
Kätlin ReidlaHolstre Kool8. klass62Valdo Müllär
Laura-Maris Kuldsaar-AdamsonTabasalu Ühisgümnaasium7.e klass62Kristine Laanisto
Leandra PrussNõo Põhikool8. klass62Katrin Kalamees
Lemmo MõttusAudru Kool4. klass62Sten Sang
Leonid KaravaevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass62Julia Ratšinskaja
Liana FjodorovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass62Olga Kravtšenko
Maksim SmuglinTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass62Olga Kravtšenko
Maria NovozoilovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass62Dmitri Mištšenko
Marleen AverjanovPõltsamaa Ühisgümnaasium4.c klass62Maarja Kask
Marttis LadevRäpina Ühisgümnaasium7.b klass62Eve Sibul
Merlin AluSaku Gümnaasium8.c klass62Carmen Pilve
Michel MaeTallinna 53. Keskkool8.c klass62Anna Surmai
Mihhail BajandinKarjamaa Põhikool6.b klass62Светлана Дорофеева
Mihhail DomkovTallinna Juudi Kool7. klass62Niina Botina
Miia BinsolSaku Gümnaasium5.b klass62Carmen Pilve
Oskar HeinTabasalu Ühisgümnaasium5.b klass62Kristine Laanisto
Ragnar JakobsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass62Julia Ratšinskaja
Ralf RandverTallinna Reaalkool6.b klass62Kailit Taliaru
Regina TrostnikovaTallinna Juudi Kool7. klass62Niina Botina
Remi RikolasViimsi Keskkool7.k klass62Vilve Roosioks
Riko Remi MittVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass62Liina Kungla
Robin SarapikTabasalu Ühisgümnaasium7.c klass62Kristine Laanisto
Sofia VoinovaTallinna Juudi Kool7. klass62Niina Botina
Triin TillemannTallinna Reaalkool7.c klass62Kailit Taliaru
Vassili SurjadnõiTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass62Olga Kravtšenko
Victoria HarkinaTallinna Juudi KoolTäiskasvanu62Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Vika MaasiklehtHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass62Niina Botina
Vivian VuksViimsi Keskkool7.d klass62Martin Männik
Vladislav DubovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass62Julia Ratšinskaja
Vladislav SuvorovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass62Julia Ratšinskaja
Аделина СтепановаHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass62Aljona Lеокина
Анастасия ЛяховскаяLasnamäe Gümnaasium8.a klass62Julia Ilves
Андрей СмирновHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass62Niina Botina
Диана ДуткоNarva Keeltelütseum6.d klass62Valeria Nazarova
Ксения ВороновичNarva Keeltelütseum6.c klass62Valeria Nazarova
Лиза ГусеваHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass62Niina Botina
Лиля МихалашHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass62Niina Botina
Andrei NaumovNarva Keeltelütseum6.a klass60 (*)Valeria Nazarova
Evgenia TischlerTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass60 (*)Kaja Pello
Mihhail MovsisjanTallinna Juudi Kool8.b klass60 (*)Niina Botina
Sofija NaloitsenkoHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass60 (*)Niina Botina
Габриэла ШелягTallinna Juudi Kool8. klass60 (*)Niina Botina
Илья ПащенкоTallinna Juudi Kool8.b klass60 (*)Niina Botina
Alex PetrenkoRakvere Reaalgümnaasium7.b klass60Reeli Rump
Alexander Mathias ManniViimsi Keskkool7.f klass60Vilve Roosioks
Andre AlamaaAudru Kool5.a klass60Sten Sang
Angeelika RüütaluRapla Ühisgümnaasium7.a klass60Kadri Laup
Annabel UjukKohila Gümnaasium8.a klass60Lili Kesa
Ardo RausTapa Gümnaasium6.a klass60Villu Varblane
Artjom StadnikTallinna Tõnismäe Reaalkool8.a klass60Ljubov Organ
Aveliin PostEmmaste Põhikool5. klass60Margus Sõmer
Carolis LangerpaurPeetri Kool8. klass60Eliise Kõva
Cristlin ValmePärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass60Taimi Dreier
David KallasPuhja Gümnaasium7. klass60Riin Saadjärv
Eerik PankVirtsu Kool7. klass60Siivi Jõgi
Ekaterina ShevchenkoTallinna 53. Keskkool8.c klass60Anna Surmai
Eliise Gertrud PõlluveeSaku Gümnaasium5.c klass60Carmen Pilve
Eliise KuuskorRapla Ühisgümnaasium7.a klass60Kadri Laup
Ester ArmandTallinna Juudi Kool7. klass60Niina Botina
Germo MäenurmSurju Põhikool8. klass60Signe Reidla
Getlin TammojaTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass60Kristine Laanisto
Hanna Reena KoolKambja Põhikool6. klass60Mare Mõisa
Hannaliisa PaluKambja Põhikool6. klass60Mare Mõisa
Hannaliisa RebaneSõmeru Põhikool7. klass60Katrin Moisa
Hannes HolmSõmeru Põhikool6. klass60Katrin Moisa
Helen AguTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass60Aivar Metsaveer
Helena MardimTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass60Ülle Tamm
Ilya NikolaevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass60Julia Ratšinskaja
James RockTallinna Prantsuse Lütseum7.a klass60Jaak Valgeväli
Janina LõhmusViimsi Keskkool7.k klass60Vilve Roosioks
Jefim SavenkoTallinna 53. Keskkool8.a klass60Anna Surmai
Johandra-Lisett IljushinRakvere Reaalgümnaasium7.a klass60Reeli Rump
Kadi GrigorjevaTõrva Gümnaasium7.b klass60Katrin Kalamees
Karl KinkViimsi Keskkool7.g klass60Vilve Roosioks
Karl-Martin KutsarTsirguliina Keskkool8. klass60Jana Vainonen
Karolin MetsJõõpre Kool6. klass60Sten Sang
Keret KippariTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass60Ülle Tamm
Kert KõpperSaku Gümnaasium8.c klass60Carmen Pilve
Kevin KalamesTsirguliina Keskkool8. klass60Jana Vainonen
Kevin LiivPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass60Taimi Dreier
Kevin TammVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass60Margo Müller
Kirsika Roos-NesslerSaku Gümnaasium7.c klass60Carmen Pilve
Kristin MäitsViimsi Keskkool7.e klass60Vilve Roosioks
Kristofer LilleniitViimsi Keskkool7.d klass60Martin Männik
Kristofer Vilhem VietPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass60Signe Reidla
Laura TiidrusKohila Gümnaasium8.b klass60Lili Kesa
Lissel LaivViimsi Keskkool7.c klass60Vilve Roosioks
Ljudmila AntonovaHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass60Aljona Lеокина
Maarja Grettel KuuskSaku Gümnaasium5.b klass60Carmen Pilve
Maik-Markus KaasmaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass60Taimi Dreier
Marcus JürineTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass60Liia Opmann
Marianne PärtmaHolstre Kool9. klass60Valdo Müllärväljaspool vanuserühma
Marilin VaherRapla Ühisgümnaasium7.b klass60Kadri Laup
Marina BorissovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass60Dmitri Mištšenko
Markus OhovSõmeru Põhikool7. klass60Katrin Moisa
Markus PalatuTartu Kesklinna Kool8.a klass60Rille Jüriado
Marten TsimolonskasSõmeru Põhikool6. klass60Katrin Moisa
Martin MägiSaku Gümnaasium8.a klass60Carmen Pilve
Mehis PärnametsSõmeru Põhikool8. klass60Katrin Moisa
Mihkel RatasseppTallinna Reaalkool6.a klass60Kailit Taliaru
Miikael PreisfreundVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass60Liina Kungla
Natalija VorobjovaViimsi Keskkool7.e klass60Vilve Roosioks
Nicole BarkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass60Julia Ratšinskaja
Norman TolmatsTallinna Reaalkool7.c klass60Kailit Taliaru
Oleg TulkoTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass60Kaja Pello
Pjotr AnisimovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass60Julia Ratšinskaja
Ragne KuldmaaKohila Gümnaasium8.c klass60Lili Kesa
Rasmus ParmaksonViimsi Keskkool7.k klass60Vilve Roosioks
Rasmus TammisSaku Gümnaasium8.b klass60Carmen Pilve
Rebecca MossinSaku Gümnaasium5.c klass60Carmen Pilve
Reely VolensKärdla Põhikool8.b klass60Helis Roosimaa
Rennet KalaPuhja Gümnaasium8. klass60Riin Saadjärv
Robin PaalViimsi Keskkool7.d klass60Martin Männik
Sandra KändKärdla Põhikool8.b klass60Helis Roosimaa
Sasha UtkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass60Julia Ratšinskaja
Saskia SambergSaku Gümnaasium5.d klass60Carmen Pilve
Sevil RamazanovaSakala Eragümnaasium8. klass60Rita Izjumskaja
Siim PihlakSaku Gümnaasium7.c klass60Carmen Pilve
Silvia TürksonSaku Gümnaasium8.b klass60Carmen Pilve
Stefani KruusamäeVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass60Margo Müller
Thomas SaijaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass60Kaja Pello
Tim Hendrik KuuskVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass60Aivar Halapuu
Toomas SeppSaku Gümnaasium5.d klass60Carmen Pilve
Аня АрефьеваHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass60Niina Botina
Арсений КоневTallinna 53. Keskkool7.c klass60Georgi Lagvilava
Артур БелоусовHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass60Aljona Lеокина
Светлана ДорофееваKarjamaa PõhikoolÕpetaja60Светлана Дорофееваväljaspool vanuserühma
Sirli Siret SeppingRäpina Ühisgümnaasium7.a klass59Eve Sibul
Aleksandra GorbunovaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass58 (*)Niina Botina
Asja MusesovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass58 (*)Kaja Pello
Darja ShirokovaNarva Keeltelütseum6.a klass58 (*)Valeria Nazarova
Edvin OravHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass58 (*)Niina Botina
Valeriya PlatonovaNarva Keeltelütseum6.a klass58 (*)Valeria Nazarova
Vladislav OssovikNarva Keeltelütseum6.a klass58 (*)Valeria Nazarova
Aleksa MartõnovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass58Kaja Pello
Aleksandr GorbunovNarva Keeltelütseum6.d klass58Valeria Nazarova
Aleksandr KonovalovTallinna 53. Keskkool8.a klass58Anna Surmai
Anastasia AleksenkoTallinna 53. Keskkool7.c klass58Georgi Lagvilava
Anastasia FomenkovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass58Dmitri Mištšenko
Anastassija DõdorovaNarva Keeltelütseum6.d klass58Valeria Nazarova
Andra KirsRakvere Reaalgümnaasium7.a klass58Reeli Rump
Andra KullerkuppKohila Gümnaasium8.b klass58Lili Kesa
Angeelika MaalmannTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass58Olga Kravtšenko
Anita VettikViimsi Keskkool7.b klass58Vilve Roosioks
Annabel VagerTapa Vene Põhikool7.a klass58Jelena Jakovleva
Anneli PilvistuVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass58Liina Kungla
Augustin GribinetsSaku Gümnaasium8.c klass58Carmen Pilve
Birgit TislerVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass58Margo Müller
Christopher KaikonenRapla Ühisgümnaasium5.a klass58Kadri Laup
Daniel OvsienkoTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass58Kristine Laanisto
Darja PudovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass58Kaja Pello
Denis LenchykTapa Vene Põhikool6. klass58Jelena Jakovleva
Eik AartRakvere Reaalgümnaasium7.b klass58Reeli Rump
Elis ViilolRakvere Reaalgümnaasium7.a klass58Reeli Rump
Elizaveta ObraztsovaHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass58Aljona Lеокина
Ergo ViidemanKohila Gümnaasium8.b klass58Lili Kesa
Erik KarepanovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass58Dmitri Mištšenko
Gerli-Kertu RehemaaKambja Põhikool6. klass58Mare Mõisa
Hannes KorsarOlustvere Põhikool7. klass58Jüri Sulg
Helena PruulEmmaste Põhikool6. klass58Margus Sõmer
Henry TennosaarKambja Põhikool6. klass58Mare Mõisa
Hiie MünterRapla Ühisgümnaasium5.a klass58Kadri Laup
Ivar SarapuuTallinna 53. Keskkool8.c klass58Anna Surmai
Jekaterina AleksandrovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass58Dmitri Mištšenko
Jevgenia SichenkoEhte Humanitaargümnaasium8.a klass58Dmitri Mištšenko
Jonas LaasViimsi Keskkool7.b klass58Vilve Roosioks
Karina PehmeTallinna 53. Keskkool8.c klass58Anna Surmai
Karmen SaadiSaku Gümnaasium8.c klass58Carmen Pilve
Karolina LuhtTartu Kesklinna Kool8.a klass58Rille Jüriado
Kaspar HelmTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass58Kristine Laanisto
Katariina KukkTallinna Reaalkool6.a klass58Kailit Taliaru
Katriin KalleTallinna Reaalkool6.b klass58Kailit Taliaru
Kert KaskSaku Gümnaasium7.d klass58Carmen Pilve
Kertu MillerVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass58Margo Müller
Kevin Rico TomsonTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass58Ülle Tamm
Konrad KudeviitaTallinna Reaalkool6.b klass58Kailit Taliaru
Konstantin SobolevNarva Keeltelütseum6.c klass58Valeria Nazarova
Konstantin TuzhikovTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass58Kaja Pello
Kreete KotiesenRakvere Reaalgümnaasium7.b klass58Reeli Rump
Lera GritsjukTallinna 53. Keskkool7.c klass58Georgi Lagvilava
Lera KarpuhhinaHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass58Aljona Lеокина
Liis JuvasViimsi Keskkool7.d klass58Martin Männik
Linda Maria KoduvereTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass58Liia Opmann
Ljudmila AntonovaHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass58Aljona Lеокина
Madleen TõnissonPeetri Lasteaed-Põhikool7.a klass58Signe Reidla
Maksim KuyvanenTallinna 53. Keskkool8.b klass58Anna Surmai
Marcus MällKärdla Põhikool8.a klass58Helis Roosimaa
Mariel MaisteSaku Gümnaasium5.a klass58Carmen Pilve
Markus ArusteTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass58Liia Opmann
Marleen AlksandrovPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass58Kairi Osula
Maro MaiPeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass58Signe Reidla
Matthias SaarSaku Gümnaasium5.d klass58Carmen Pilve
Nikita BorodulinNarva Keeltelütseum6.b klass58Valeria Nazarova
Nikita PlotnikovKarjamaa Põhikool6.a klass58Светлана Дорофеева
Nikita TselpanovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass58Dmitri Mištšenko
Olesja SolonkoTallinna 53. Keskkool7.a klass58Georgi Lagvilava
Ott IsakarRakvere Reaalgümnaasium7.c klass58Reeli Rump
Polina SamoilovaTallinna 53. Keskkool7.a klass58Georgi Lagvilava
Raiko KalPeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass58Signe Reidla
Raiko-Eric TrofimovTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass58Kristine Laanisto
Rando AasmaKärdla Põhikool8.b klass58Helis Roosimaa
Reno ProosaSõmeru Põhikool6. klass58Katrin Moisa
Robert ReitaluTabasalu Ühisgümnaasium7.e klass58Kristine Laanisto
Robin Marten ToomemägiRäpina Ühisgümnaasium7.b klass58Eve Sibul
Robin TukiaPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass58Signe Reidla
Roland SildveeSaku Gümnaasium5.a klass58Carmen Pilve
Serafima SoloduhhinaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass58Kaja Pello
Sergei TatarTallinna 53. Keskkool7.b klass58Georgi Lagvilava
Stanislav TsõmbaljukEhte Humanitaargümnaasium8.b klass58Dmitri Mištšenko
Stella ChitrovaKarjamaa Põhikool7.b klass58Светлана Дорофеева
Tarvo HeintaluSaku Gümnaasium8.b klass58Carmen Pilve
Thor KarafinPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass58Signe Reidla
Tristan MustViimsi Keskkool7.k klass58Vilve Roosioks
Vanessa-Ly SädeViimsi Keskkool7.e klass58Vilve Roosioks
Älis MaasikJäneda Kool6. klass58Kadri Toomingas
Александра ЗемляноваJõhvi Vene Gümnaasium7.c klass58Irina Vesi
Владислав ВеснуховTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass58Olga Kravtšenko
Дарья ЛогиноваNarva Keeltelütseum6.d klass58Valeria Nazarova
Кристина ЦенкманTallinna 53. Keskkool8.a klass58Anna Surmai
Лиина СтасюкTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass58Julia Ratšinskaja
Матвей КолчинNarva Keeltelütseum6.d klass58Valeria Nazarova
Рута ДубсTallinna Juudi Kool7. klass58Niina Botina
Voldemar JasjulLasnamäe Gümnaasium8.a klass57Julia Ilves
Anastasia RomanovaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass56 (*)Niina Botina
Aleksander ProkopjukTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass56Olga Kravtšenko
Alja JelitsevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass56Julia Ratšinskaja
Andreas AndrejevSaku Gümnaasium7.c klass56Carmen Pilve
Anete OtsSaku Gümnaasium7.d klass56Carmen Pilve
Anett SisasSaku Gümnaasium5.d klass56Carmen Pilve
Anneliis PapagoiTõrva Gümnaasium7.a klass56Katrin Kalamees
Anneliis SloogTõrva Gümnaasium7.b klass56Katrin Kalamees
Arli OrlovskiPeetri Kool6. klass56Eliise Kõva
Arsalan ShagdurovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass56Julia Ratšinskaja
Artjom SahpazovTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass56Kaja Pello
Aveli ValbHaanja Kool6. klass56Triinu Grossmann
Berit LehtsaarRapla Ühisgümnaasium7.b klass56Kadri Laup
Brigita ReinojaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass56Kairi Osula
Caspar VaerandRapla Ühisgümnaasium7.b klass56Kadri Laup
Cathleen Marie AllmannTabasalu Ühisgümnaasium5.b klass56Kristine Laanisto
Daniel RomaniTsirguliina Keskkool8. klass56Jana Vainonen
Dmitri JohanssonKarjamaa Põhikool7.a klass56Светлана Дорофеева
Dominik SinkevitshTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass56Kaja Pello
Elizaveta AleksandrovaRakvere Reaalgümnaasium7.a klass56Reeli Rump
Elizaveta GalkinaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass56Kaja Pello
Emilia TarnovskaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass56Kaja Pello
Ester SaviTartu Raatuse Kool7.a klass56Karit Kilgi
Eva MikkTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass56Kaja Pello
Evelin KõnnuVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass56Liina Kungla
Gerlin ReinsonRäpina Ühisgümnaasium7.b klass56Eve Sibul
Hannes KesselPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass56Taimi Dreier
Henry VenneOlustvere Põhikool7. klass56Jüri Sulg
Ivan OleinikTallinna 53. Keskkool8.a klass56Anna Surmai
Jaana RätsepEmmaste Põhikool8. klass56Margus Sõmer
Johan VärvMiina Härma Gümnaasium6.a klass56Allar Aav
Johanna KuusemäeRapla Ühisgümnaasium7.a klass56Kadri Laup
Johanna RahuojaJäneda Kool7. klass56Kadri Toomingas
Johanna SarikHaanja Kool7. klass56Triinu Grossmann
Johannes TeekelEmmaste Põhikool6. klass56Margus Sõmer
Joosep KaareSaku Gümnaasium8.b klass56Carmen Pilve
Joosep TopolevPuhja Gümnaasium7. klass56Riin Saadjärv
Jürgen IrvePeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass56Signe Reidla
Karita-Kristin LeinusPuhja Gümnaasium8.a klass56Riin Saadjärv
Karl SiidraTartu Raatuse Kool7.a klass56Karit Kilgi
Kaur AadnaRapla Ühisgümnaasium7.b klass56Kadri Laup
Kaur Hendrik ThomannTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass56Kristine Laanisto
Keily KivisaarTartu Raatuse Kool6.b klass56Karit Kilgi
Keity ViidemannPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass56Signe Reidla
Kertu-Liis IhatsHaanja Kool6. klass56Triinu Grossmann
Kim-Rain TalivereSaku Gümnaasium7.c klass56Carmen Pilve
Kirill TimofejevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass56Julia Ratšinskaja
Kristen Oliver NiinPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass56Taimi Dreier
Kristiina KukkVirtsu Kool8. klass56Siivi Jõgi
Kristin PruuliSaku Gümnaasium5.d klass56Carmen Pilve
Kristo TammPuhja Gümnaasium8.a klass56Riin Saadjärv
Kristofer-Robin AasnaSaku Gümnaasium8.b klass56Carmen Pilve
Kärt KuusikTartu Kesklinna Kool8.b klass56Rille Jüriado
Laura HallikoSaku Gümnaasium5.c klass56Carmen Pilve
Laura JõgiPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass56Kairi Osula
Laura LehtmaaSaku Gümnaasium5.c klass56Carmen Pilve
Laura MäeseppViimsi Keskkool7.d klass56Martin Männik
Lysandra ReidlaVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass56Margo Müller
Marcus VinogradovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass56Dmitri Mištšenko
Maria LontTabasalu Ühisgümnaasium7.e klass56Kristine Laanisto
Markus Erik PajusRapla Ühisgümnaasium7.a klass56Kadri Laup
Markus KriisküttRäpina Ühisgümnaasium7.a klass56Eve Sibul
Marleen PajusteViimsi Keskkool7.a klass56Vilve Roosioks
Mart SarnetGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass56Ingrid Maadvere
Megamix =)Olustvere Põhikool7. klass56Jüri Sulg
Merily Andrea RoometViimsi Keskkool7.c klass56Vilve Roosioks
Mihhail SolovjovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass56Dmitri Mištšenko
Mikk Marten MiljanTartu Kesklinna Kool8.a klass56Rille Jüriado
Märten SubkaTabasalu Ühisgümnaasium7.c klass56Kristine Laanisto
Nikolai BuzurnyKarjamaa Põhikool7.a klass56Светлана Дорофеева
Oscar MorettiViimsi Keskkool7.d klass56Martin Männik
Patrick Olaf KaldaSaku Gümnaasium8.b klass56Carmen Pilve
Raian LaisaarPõltsamaa Ühisgümnaasium4.c klass56Maarja Kask
Rain SivonenTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass56Liia Opmann
Randel RosinViimsi Keskkool7.c klass56Vilve Roosioks
Rando ReisnerTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass56Liia Opmann
Rauno PeetsRapla Ühisgümnaasium5.a klass56Kadri Laup
Robert ŠimukVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass56Margo Müller
Robi VanemKohila Gümnaasium8.a klass56Lili Kesa
Samuel VilipõldPeetri Kool6. klass56Eliise Kõva
Sofia JakobutsaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass56Julia Ratšinskaja
Sofia ZukovaTallinna 53. Keskkool7.a klass56Georgi Lagvilava
Sofja PoddubnajaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass56Dmitri Mištšenko
Stella-Maria SillasteViimsi Keskkool7.a klass56Vilve Roosioks
Sten Egert LiivakPeetri Kool8. klass56Eliise Kõva
Sten-Marten ZutsSaku Gümnaasium5.c klass56Carmen Pilve
Susanna SorraNõo Põhikool7.a klass56Katrin Kalamees
Sven-Marti PajuriTallinna Reaalkool6.a klass56Kailit Taliaru
Thimo MiilPuhja Gümnaasium8.a klass56Riin Saadjärv
Vanessa HabilainenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass56Julia Ratšinskaja
Vanessa OlefirenkoPuhja Gümnaasium8.a klass56Riin Saadjärv
Villem NuiamäeSõmeru Põhikool8. klass56Katrin Moisa
Vladislav PetrovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass56Dmitri Mištšenko
Анна Адель КасковичTallinna Juudi Kool6.b klass56Niina Botina
Николаи ХануковичTallinna Juudi Kool6.a klass56Niina Botina
Aleks HokkanenTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass54 (*)Kaja Pello
Anastasia NesterkoHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass54 (*)Niina Botina
Angelina JermohhinaNarva Keeltelütseum6.a klass54 (*)Valeria Nazarova
Nina BotinaTallinna Juudi Kool8. klass54 (*)Niina Botina
Ratibor RusakovTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass54 (*)Kaja Pello
Эрнесто МексиканецTallinna Juudi Kool8. klass54 (*)Niina Botina
Alarich PaasVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass54Aivar Halapuu
Aleksander UtkinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass54Julia Ratšinskaja
Alex ReitsakPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass54Signe Reidla
Alina PenkovaNarva Keeltelütseum6.e klass54Valeria Nazarova
Alina TuntsikHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass54Aljona Lеокина
Aljona LapkoTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass54Kaja Pello
Anastasia KrapivkoTallinna 53. Keskkool8.c klass54Anna Surmai
Anastasia RudakovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass54Kaja Pello
Anastassija SetskoNarva Keeltelütseum6.d klass54Valeria Nazarova
Andreas NuggisSaku Gümnaasium8.a klass54Carmen Pilve
Andres NugisMuu asutus7.b klass54Niina Botina
Andy TõnissonSaku Gümnaasium7.d klass54Carmen Pilve
Anna LaaksonenTallinna 53. Keskkool7.b klass54Georgi Lagvilava
Annabel LensmentKambja Põhikool6. klass54Mare Mõisa
Artjom LukinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass54Julia Ratšinskaja
Artur SakariasTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass54Sergei Sumin
Astor ArgosVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass54Liina Kungla
Brigite KruuselSaku Gümnaasium8.b klass54Carmen Pilve
Daniel TšironovTapa Vene Põhikool7.a klass54Jelena Jakovleva
Darja BerjozovaTallinna Juudi Kool8. klass54Niina Botina
Deniss DrabinkoTallinna 53. Keskkool8.b klass54Anna Surmai
Elina VäizeneSaku Gümnaasium7.d klass54Carmen Pilve
Emili RõõmusNarva Keeltelütseum6.e klass54Valeria Nazarova
Erik GünterEhte Humanitaargümnaasium8.a klass54Dmitri Mištšenko
Erik VannikEhte Humanitaargümnaasium8.c klass54Dmitri Mištšenko
Erki VanderEmmaste Põhikool7. klass54Margus Sõmer
Ervi AlexeevKarjamaa Põhikool6.a klass54Светлана Дорофеева
Evelina KulikovaTallinna 53. Keskkool7.c klass54Georgi Lagvilava
Georgi GoldbergTallinna Juudi Kool6.a klass54Niina Botina
Gertrud RoosSaku Gümnaasium8.a klass54Carmen Pilve
Go BbTallinna Juudi KoolTäiskasvanu54Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Greg VahterSaku Gümnaasium7.d klass54Carmen Pilve
Hans Markus KiilmaaTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass54Kristine Laanisto
Helena-Crystal LoogusViimsi Keskkool7.c klass54Vilve Roosioks
Henri Lukas LepikRakvere Reaalgümnaasium7.b klass54Reeli Rump
Henrik TomingRakvere Reaalgümnaasium7.b klass54Reeli Rump
Isabell MäeVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass54Margo Müller
Jaagup PaatPalade Põhikool8. klass54Helis Roosimaa
Jack KoemetsHaanja Kool5. klass54Triinu Grossmann
Jana ShevyakovaNarva Keeltelütseum6.e klass54Valeria Nazarova
Janete TaloHaanja Kool6. klass54Triinu Grossmann
Jessica LeissonJäneda Kool6. klass54Kadri Toomingas
Johanna JoosingSaku Gümnaasium8.b klass54Carmen Pilve
Joonas OttPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass54Kairi Osula
Kaisa KukkRapla Ühisgümnaasium5.a klass54Kadri Laup
Karel MeerbachKohila Gümnaasium8.a klass54Lili Kesa
Karina SinitskajaNarva Keeltelütseum6.d klass54Valeria Nazarova
Karmen PihlakSaku Gümnaasium8.c klass54Carmen Pilve
Kaspar PartsSaku Gümnaasium8.c klass54Carmen Pilve
Kert KruusimägiSurju Põhikool7. klass54Signe Reidla
Kirill RumjantsevNarva Keeltelütseum6.c klass54Valeria Nazarova
Kirke Lee VodiHaanja Kool6. klass54Triinu Grossmann
Kristal PitkjaVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass54Liina Kungla
Kristjan ArustePärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass54Taimi Dreier
Kristjan KiviselgSurju Põhikool7. klass54Signe Reidla
Ksenija KovaltšukNarva Vanalinna Riigikool6.a klass54Valeria Nazarova
Laura Aurora VahtraTartu Kesklinna Kool8.a klass54Rille Jüriado
Leon FomochkinSakala Eragümnaasium6. klass54Rita Izjumskaja
Liisa Lotta MetsPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass54Signe Reidla
Liliaana ToomingPuhja Gümnaasium8.a klass54Riin Saadjärv
Luisa Sharlyn ButovtšenkoSakala Eragümnaasium7. klass54Rita Izjumskaja
Maksim LebedevTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass54Olga Kravtšenko
Maksim ProhhorovTallinna 53. Keskkool7.c klass54Georgi Lagvilava
Maria LaurPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass54Signe Reidla
Mark DlinnovTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass54Kaja Pello
Markus SoomaaKohila Gümnaasium8.c klass54Lili Kesa
Markus ValknaViimsi Keskkool7.g klass54Vilve Roosioks
Martin MakejevTabasalu Ühisgümnaasium7.c klass54Kristine Laanisto
Mattias KaskRakvere Reaalgümnaasium7.a klass54Reeli Rump
Miia PoldingSaku Gümnaasium5.c klass54Carmen Pilve
Nicole StozubTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass54Kaja Pello
Oleg KlushnikovTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass54Olga Kravtšenko
Olesja SamsonovaTallinna 53. Keskkool8.c klass54Anna Surmai
Olesja TšernakovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass54Dmitri Mištšenko
Olga OsipovaTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass54Olga Kravtšenko
Olivia SilbergSaku Gümnaasium7.c klass54Carmen Pilve
Philip PaškovViimsi Keskkool7.c klass54Vilve Roosioks
Polina GamtakTallinna Juudi Kool6.a klass54Niina Botina
Rain RähniViimsi Keskkool7.e klass54Vilve Roosioks
Ralf KaurVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass54Aivar Halapuu
Rando FabritsiVirtsu Kool7. klass54Siivi Jõgi
Renate LiivrandRapla Ühisgümnaasium7.b klass54Kadri Laup
Renet LillRäpina Ühisgümnaasium7.a klass54Eve Sibul
Rikard MaksingSaku Gümnaasium5.a klass54Carmen Pilve
Roland PiperalSaku Gümnaasium5.b klass54Carmen Pilve
Samuel SüllaEmmaste Põhikool5. klass54Margus Sõmer
Simone BergmannViimsi Keskkool7.k klass54Vilve Roosioks
Taavi LillojaHaanja Kool7. klass54Triinu Grossmann
Vassili SukhovskikhEhte Humanitaargümnaasium8.b klass54Dmitri Mištšenko
Veronika SimonovaNarva Keeltelütseum6.b klass54Valeria Nazarova
Viivika MerilePeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass54Signe Reidla
Villem VärkViimsi Keskkool7.k klass54Vilve Roosioks
Амалия СанниковаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass54Julia Ratšinskaja
Артем СпатарьNarva Keeltelütseum6.d klass54Valeria Nazarova
Вячеслав СтальмаковNarva Keeltelütseum6.b klass54Valeria Nazarova
Жан ДемичевTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass54Olga Kravtšenko
Мария ИльинаNarva Keeltelütseum6.b klass54Valeria Nazarova
Настя ПортноваNarva Keeltelütseum6.d klass54Valeria Nazarova
Тимур ОтвагинNarva Keeltelütseum6.d klass54Valeria Nazarova
Sofja KrizanovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass53Julia Ratšinskaja
Артём ХрулёвNarva Keeltelütseum6.b klass53Valeria Nazarova
Leonti MishinNarva Keeltelütseum6.a klass52 (*)Valeria Nazarova
Mark StolinTallinna Juudi Kool8. klass52 (*)Niina Botina
Tamara HussainovaNarva Keeltelütseum6.a klass52 (*)Valeria Nazarova
Timofei NikiforovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass52 (*)Kaja Pello
Victoria JumankolovaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass52 (*)Niina Botina
Vlada BudalovaNarva Keeltelütseum6.a klass52 (*)Valeria Nazarova
Арсений МуравьёвTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass52 (*)Kaja Pello
Andra JõgiRapla Ühisgümnaasium7.a klass52Kadri Laup
Anette KellVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass52Liina Kungla
Anette ParikPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass52Taimi Dreier
Angelika ApuhtinRäpina Ühisgümnaasium7.a klass52Eve Sibul
Arabel RiigorSaku Gümnaasium5.a klass52Carmen Pilve
Cassandra OjaRapla Ühisgümnaasium7.b klass52Kadri Laup
Christofer-Robin KaevandEmmaste Põhikool6. klass52Margus Sõmer
Darleen MaibergSaku Gümnaasium5.d klass52Carmen Pilve
Df ZeleznjakovTallinna Juudi Kool6.b klass52Niina Botina
Diana SumilinaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass52Dmitri Mištšenko
Dmitri KurõšinTabasalu Ühisgümnaasium5.b klass52Kristine Laanisto
Dominik Johannes KäsiViimsi Keskkool7.k klass52Vilve Roosioks
Elis MeeksaSaku Gümnaasium5.a klass52Carmen Pilve
Hans Kristian KivimäePärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass52Taimi Dreier
Helle-Mai VinniViimsi Keskkool7.f klass52Vilve Roosioks
Henriko RättelSaku Gümnaasium8.b klass52Carmen Pilve
Ilona MalahhovaTallinna 53. Keskkool8.b klass52Anna Surmai
Ivan AntonovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass52Dmitri Mištšenko
Jaanika PaulusHolstre Kool9. klass52Valdo Müllärväljaspool vanuserühma
Janar RummRapla Ühisgümnaasium5.a klass52Kadri Laup
Johan Markus TrammTallinna Reaalkool7.c klass52Kailit Taliaru
Joonas TohertSaku Gümnaasium5.c klass52Carmen Pilve
Kadri Liisi TootsTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass52Ülle Tamm
Kaisa KasekampViimsi Keskkool7.b klass52Vilve Roosioks
Karl JohansonEmmaste Põhikool6. klass52Margus Sõmer
Karl KapsiVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass52Margo Müller
Karl Kevin RaudseppTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass52Ülle Tamm
Karolin KõrnasPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass52Kairi Osula
Karolina PõlisteRakvere Reaalgümnaasium7.c klass52Reeli Rump
Kaspar AltementTõrva Gümnaasium7.b klass52Katrin Kalamees
Ksenija FrolovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass52Kaja Pello
Laura-Liis OherjusNõo Põhikool7.a klass52Katrin Kalamees
Lisandra TengHolstre Kool8. klass52Valdo Müllär
Lisete RiitsaarViimsi Keskkool7.g klass52Vilve Roosioks
Mailis SutriRapla Ühisgümnaasium7.a klass52Kadri Laup
Maksim HamidzanovVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass52Liina Kungla
Marko VeinbergRakvere Reaalgümnaasium7.a klass52Reeli Rump
Marleen DanilovaKiltsi Põhikool7. klass52Kati Hiir
Martin LarinTallinna Juudi Kool8. klass52Niina Botina
Martin RitsonVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass52Margo Müller
Mathias SelbergTartu Kesklinna Kool8.a klass52Rille Jüriado
Nikita VeligorskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass52Julia Ratšinskaja
Nikolai OvtšinnikovSaku Gümnaasium8.c klass52Carmen Pilve
Oskar PoolaSaku Gümnaasium7.d klass52Carmen Pilve
Ottomartin ValkPeetri Lasteaed-Põhikool8.a klass52Signe Reidla
Ralf ParijogiVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass52Aivar Halapuu
Rando ReinholdPuhja Gümnaasium7. klass52Riin Saadjärv
Ranek VahurPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass52Taimi Dreier
Rasmus Eerik VarikViimsi Keskkool7.f klass52Vilve Roosioks
Rica-Helena RaidTartu Raatuse Kool8.a klass52Karit Kilgi
Richard ReinartTsirguliina Keskkool8. klass52Jana Vainonen
Rico RohumaaViimsi Keskkool7.k klass52Vilve Roosioks
Robert KirsimägiTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass52Ülle Tamm
Sander MerimaaKohila Gümnaasium8.b klass52Lili Kesa
Sander OrgmaaTartu Raatuse Kool7.b klass52Karit Kilgi
Sebastian TavasteViimsi Keskkool7.e klass52Vilve Roosioks
Sigrid TõnsonPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass52Taimi Dreier
Илья ЖурбаTallinna 53. Keskkool8.a klass52Anna Surmai
Карина РоманенковаTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass52Olga Kravtšenko
Катерина ЛогвиненкоTallinna Juudi Kool6.b klass52Niina Botina
Artem KaalikNarva Keeltelütseum6.a klass50 (*)Valeria Nazarova
Artjom UvarovNarva Keeltelütseum6.a klass50 (*)Valeria Nazarova
Erik RodionovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass50 (*)Kaja Pello
Liana MagomedovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass50 (*)Kaja Pello
Maxim YurlovNarva Keeltelütseum6.a klass50 (*)Valeria Nazarova
Sonja ZhuravljovaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass50 (*)Niina Botina
Viola SergejevaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass50 (*)Niina Botina
Владимир МихалёвHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass50 (*)Niina Botina
Денис МышковскийNarva Keeltelütseum6.a klass50 (*)Valeria Nazarova
Alari KasesaluPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass50Taimi Dreier
Alina RussuNarva Keeltelütseum6.b klass50Valeria Nazarova
Amanda Matilda PurjeTallinna Reaalkool6.a klass50Kailit Taliaru
Andrea MuruKambja Põhikool7.b klass50Mare Mõisa
Anna Aneta SharapoEhte Humanitaargümnaasium8.a klass50Dmitri Mištšenko
Arsuha KarzetskiHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass50Aljona Lеокина
Artjom GoroskoTallinna 53. Keskkool7.b klass50Georgi Lagvilava
Arvo OrlovskiPeetri Kool5. klass50Eliise Kõva
Bianca Maria AndraPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass50Signe Reidla
Daniel DautovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass50Julia Ratšinskaja
Daniel SkrjabinTapa Vene Põhikool7.a klass50Jelena Jakovleva
Daniel ZingmanKarjamaa Põhikool7.a klass50Светлана Дорофеева
Danil BliavsTallinna 53. Keskkool8.b klass50Anna Surmai
Darja DubakinaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass50Kaja Pello
Egert SifferPuhja Gümnaasium8.a klass50Riin Saadjärv
Egon IsakarVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass50Margo Müller
Elnur SamedovViimsi Keskkool7.f klass50Vilve Roosioks
Endrik LaanemäePärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass50Taimi Dreier
Filipp MeinerKarjamaa Põhikool7.a klass50Светлана Дорофеева
Gerda VäliVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass50Margo Müller
Gleb SahhatovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass50Dmitri Mištšenko
Hanna KaldmaaTartu Raatuse Kool7.a klass50Karit Kilgi
Henri-Reiner JuhkamNõo Põhikool8. klass50Katrin Kalamees
Jaanika TomingasPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass50Taimi Dreier
Jannet KoemetsHaanja Kool8. klass50Triinu Grossmann
Jersova KsenijaTapa Vene Põhikool6. klass50Jelena Jakovleva
Johanna TomsonPuhja Gümnaasium8.a klass50Riin Saadjärv
Jonathan VaherViimsi Keskkool7.d klass50Martin Männik
Jürgen LoosKohila Gümnaasium8.c klass50Lili Kesa
Karlo GrahvKärdla Põhikool8.b klass50Helis Roosimaa
Karmen LillVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass50Margo Müller
Karoliina SoolepTallinna Reaalkool6.a klass50Kailit Taliaru
Karolin KonsPeetri Kool6. klass50Eliise Kõva
Katja GnutovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass50Kaja Pello
Kenneth LaasSaku Gümnaasium5.a klass50Carmen Pilve
Kirsika AidamaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass50Taimi Dreier
Klim SergejevTallinna 53. Keskkool7.c klass50Georgi Lagvilava
Kristiina ViralainenTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass50Kaja Pello
Kristina ZaprudskayaJõhvi Vene Gümnaasium7.c klass50Irina Vesi
Kristjan KaljasKohila Gümnaasium8.c klass50Lili Kesa
Kristjan KranachSaku Gümnaasium8.c klass50Carmen Pilve
Kätriin SildojaKohila Gümnaasium8.b klass50Lili Kesa
Lotta SiimSaku Gümnaasium5.a klass50Carmen Pilve
Magnus LasbergTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass50Liia Opmann
Maksim SvedovSakala Eragümnaasium6.a klass50Rita Izjumskaja
Manfred Marko TrumpRapla Ühisgümnaasium5.a klass50Kadri Laup
Marten PitsnerVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass50Margo Müller
Martin LõhmusVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass50Aivar Halapuu
Martin SuttPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass50Taimi Dreier
Martin ZukovTallinna 53. Keskkool8.b klass50Anna Surmai
Mathias KaljasRäpina Ühisgümnaasium7.a klass50Eve Sibul
Melanie-Marie TammPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass50Signe Reidla
Mergo VassiljevKärdla Põhikool8.b klass50Helis Roosimaa
Milana MistjurinaNarva Keeltelütseum6.c klass50Valeria Nazarova
Oskar OlderSaku Gümnaasium8.a klass50Carmen Pilve
Ranno KannelSaku Gümnaasium5.d klass50Carmen Pilve
Rasmus SadulEmmaste Põhikool6. klass50Margus Sõmer
Robert KustovTabasalu Ühisgümnaasium7.c klass50Kristine Laanisto
Rolan PavlovskiJuuru Eduard Vilde Kool6. klass50Helle Kiviselg
Romet PentinenSaku Gümnaasium7.c klass50Carmen Pilve
Sandra PaasSaku Gümnaasium5.b klass50Carmen Pilve
Sergo LannoSurju Põhikool8. klass50Signe Reidla
Sofia BaranEhte Humanitaargümnaasium8.b klass50Dmitri Mištšenko
Sofia SaarnakEmmaste Põhikool6. klass50Margus Sõmer
Sofiko TabatadzeTallinna 53. Keskkool8.b klass50Anna Surmai
Sten Marten KaselaanSaku Gümnaasium5.b klass50Carmen Pilve
Sten RistmägiKärdla Põhikool8.a klass50Helis Roosimaa
Tanel BaraninTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass50Liia Opmann
Timo LuurSaku Gümnaasium7.c klass50Carmen Pilve
Tony Ats TammPeetri Lasteaed-Põhikool8.c klass50Signe Reidla
Uku Kaarel MõtteSaku Gümnaasium8.a klass50Carmen Pilve
Vadim SadovskiNarva Keeltelütseum6.c klass50Valeria Nazarova
Veronika KäkinenTapa Vene Põhikool6. klass50Jelena Jakovleva
Violeta OvtsinnikovaTallinna 53. Keskkool7.c klass50Georgi Lagvilava
Вика ЮхноTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass50Julia Ratšinskaja
Виолетта КоноплёваNarva Keeltelütseum6.c klass50Valeria Nazarova
Мари-Лиина КодасTallinna Juudi Kool8. klass50Niina Botina
Эвелин КалюраJõhvi Vene Gümnaasium7.b klass50Irina Vesi
Яна КрючковTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass50Kaja Pello
Eva KurlenkovaNarva Keeltelütseum6.a klass48 (*)Valeria Nazarova
Valentina OleksjukNarva Keeltelütseum6.a klass48 (*)Valeria Nazarova
Aleksander SavtenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass48Julia Ratšinskaja
Aleksandr ObuhhovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass48Dmitri Mištšenko
Alisa KarpenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass48Julia Ratšinskaja
Amalia BelasRäpina Ühisgümnaasium7.b klass48Eve Sibul
Andre MoorastViimsi Keskkool7.c klass48Vilve Roosioks
Andro SoovikRapla Ühisgümnaasium7.a klass48Kadri Laup
Anett SõerTallinna Reaalkool6.a klass48Kailit Taliaru
Angela RaidmetsSaku Gümnaasium5.c klass48Carmen Pilve
Avelin SarapuuSaku Gümnaasium5.c klass48Carmen Pilve
Carl Erik PurkasTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass48Ülle Tamm
Daniel StarokonTapa Vene Põhikool6. klass48Jelena Jakovleva
Daniel VilipõldPeetri Kool5. klass48Eliise Kõva
Daniela DrobõševskiSaku Gümnaasium5.b klass48Carmen Pilve
Dima MaslovNarva Keeltelütseum6.b klass48Valeria Nazarova
Egor GruzdevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass48Julia Ratšinskaja
Emilia JussVõru Kreutzwaldi Kool5.b klass48Aivar Halapuu
Emma RohtlaRakvere Reaalgümnaasium7.a klass48Reeli Rump
Emma-Elviine BürklandTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass48Ülle Tamm
Eneli VeskimäeJuuru Eduard Vilde Kool6. klass48Helle Kiviselg
Erik-Steven ViiksaluSaku Gümnaasium5.a klass48Carmen Pilve
Erki HaponenSaku Gümnaasium8.b klass48Carmen Pilve
Even EessaarViimsi Keskkool7.k klass48Vilve Roosioks
Filipp SaarTallinna 53. Keskkool7.a klass48Georgi Lagvilava
Georg IkkonenTallinna 53. Keskkool7.c klass48Georgi Lagvilava
Gerlin JürisaarTõrva Gümnaasium7.b klass48Katrin Kalamees
Gert KüttSõmeru Põhikool8. klass48Katrin Moisa
Gertu JõhvikasTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass48Ülle Tamm
Harri KarbaTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass48Kristine Laanisto
Inna ZvonovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass48Dmitri Mištšenko
Janar AndrejanovHolstre Kool8. klass48Valdo Müllär
Joonas PajulaTartu Kesklinna Kool8.b klass48Rille Jüriado
Kaisa PilvRäpina Ühisgümnaasium7.a klass48Eve Sibul
Karina BasmanovaTallinna 53. Keskkool8.c klass48Anna Surmai
Karolin NurmeSaku Gümnaasium5.b klass48Carmen Pilve
Kaspar KadakSaku Gümnaasium5.c klass48Carmen Pilve
Katya TsarkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass48Julia Ratšinskaja
Kertu NõmmPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass48Kairi Osula
Kevin PolakesSaku Gümnaasium5.d klass48Carmen Pilve
Kristin Maria PaikenKohila Gümnaasium8.c klass48Lili Kesa
Kristjan KrünerTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass48Kaja Pello
Kristjan KunnusRakvere Reaalgümnaasium7.a klass48Reeli Rump
Kristo LuupEmmaste Põhikool7. klass48Margus Sõmer
Kärt HüdsiRäpina Ühisgümnaasium7.a klass48Eve Sibul
Lars LeppikSaku Gümnaasium8.a klass48Carmen Pilve
Laura-Liis PahkPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass48Kairi Osula
Liisu KaljundiKohila Gümnaasium8.b klass48Lili Kesa
Lui LindpereTallinna Inglise Kolledž6. klass48Aune Kallas
Mari-Lii LumeRäpina Ühisgümnaasium7.a klass48Eve Sibul
Marianne TammVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass48Margo Müller
Marija AntonovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass48Julia Ratšinskaja
Marit IlvesVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass48Margo Müller
Marit ParnametsSõmeru Põhikool6. klass48Katrin Moisa
Mark BasarabPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass48Signe Reidla
Marke KleeVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass48Margo Müller
Markos ViluSaku Gümnaasium5.b klass48Carmen Pilve
Markus HiisRäpina Ühisgümnaasium7.a klass48Eve Sibul
Markus KopecRakvere Reaalgümnaasium7.a klass48Reeli Rump
Markus NõmmikTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass48Aivar Metsaveer
Marlen KäharKohila Gümnaasium8.b klass48Lili Kesa
Marta Maria KoksViimsi Keskkool7.c klass48Vilve Roosioks
Marta-Mia LaanRapla Ühisgümnaasium5.a klass48Kadri Laup
Martin JälleViimsi Keskkool7.e klass48Vilve Roosioks
Mia TaluPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass48Kairi Osula
Mia-Katarina KappTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass48Ülle Tamm
Nikita TombakNarva Keeltelütseum6.b klass48Valeria Nazarova
Oksana OstroverhEhte Humanitaargümnaasium8.c klass48Dmitri Mištšenko
Oliver ToomSaku Gümnaasium8.a klass48Carmen Pilve
Pärli KoptelkovSaku Gümnaasium5.a klass48Carmen Pilve
Rage KukkTartu Kesklinna Kool8.a klass48Rille Jüriado
Rait TustitPalade Põhikool8. klass48Helis Roosimaa
Rando LuupEmmaste Põhikool7. klass48Margus Sõmer
Rasmus NiguEmmaste Põhikool7. klass48Margus Sõmer
Rebeka KandSaku Gümnaasium5.d klass48Carmen Pilve
Romi-Liis JarvRakvere Reaalgümnaasium7.a klass48Reeli Rump
Stenver PaukSaku Gümnaasium5.d klass48Carmen Pilve
Vladislav SvetlitsnoiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass48Julia Ratšinskaja
Анастасия ГригорьеваNarva Keeltelütseum6.d klass48Valeria Nazarova
Артём ДубровскийHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass48Niina Botina
Валерия ДегтярёваNarva Keeltelütseum6.c klass48Valeria Nazarova
Герда КлаусTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass48Julia Ratšinskaja
Markus KärnerPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass47Taimi Dreier
Daniel DainekoHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass46 (*)Niina Botina
Андрей МужевенкоTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass46 (*)Kaja Pello
Иван ТроицкийTallinna Juudi Kool8.a klass46 (*)Niina Botina
Мария ПашкоTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass46 (*)Kaja Pello
Alina BakunTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass46Kaja Pello
Anastassia ZelenskiViimsi Keskkool7.e klass46Vilve Roosioks
Andreas RohtsaluVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass46Margo Müller
Andres KozelkovPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass46Signe Reidla
Anna MalyshevaTartu Aleksandr Puškini Kool7.b klass46Olga Kravtšenko
Carlo AlgmaaTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass46Aivar Metsaveer
Carmen OkasSaku Gümnaasium5.b klass46Carmen Pilve
Chris-Taimar KoluVõru Kreutzwaldi Kool5.c klass46Aivar Halapuu
Chrstopher PalvadreViimsi Keskkool7.e klass46Vilve Roosioks
Daniel KoverdaTapa Vene Põhikool6. klass46Jelena Jakovleva
Daniela HeikkinenEhte Humanitaargümnaasium8.b klass46Dmitri Mištšenko
Darja OsnovinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass46Julia Ratšinskaja
Dominic Arkhan BaumJäneda Kool6. klass46Kadri Toomingas
Erik Andres RajaRakvere Reaalgümnaasium7.c klass46Reeli Rump
Erika SarapTallinna Juudi Kool6.a klass46Niina Botina
Gerd Lauri EermeSaku Gümnaasium5.a klass46Carmen Pilve
Helena PapstelViimsi Keskkool7.d klass46Martin Männik
Helena TähepõldMiina Härma Gümnaasium6.a klass46Allar Aav
Igor SolodovNarva Keeltelütseum6.e klass46Valeria Nazarova
Ilja KaloshinTallinna 53. Keskkool8.b klass46Anna Surmai
Ilja PertsatkinTallinna Juudi Kool6.a klass46Niina Botina
Ingrid PukartTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass46Julia Ratšinskaja
Isabel KärnerSaku Gümnaasium5.a klass46Carmen Pilve
Jaan SergejevTartu Aleksandr Puškini Kool7.a klass46Olga Kravtšenko
Jegor SkljarTallinna 53. Keskkool7.a klass46Georgi Lagvilava
Joonas PappelPeetri Kool5. klass46Eliise Kõva
Juri IljinovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass46Dmitri Mištšenko
Kadri RätsepSaku Gümnaasium5.c klass46Carmen Pilve
Karita ReilePärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass46Taimi Dreier
Karl Marten TammisaarViimsi Keskkool7.e klass46Vilve Roosioks
Karmen Patrisia MeisterPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass46Kairi Osula
Ken NummertViimsi Keskkool7.g klass46Vilve Roosioks
Kiira SergejevaTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass46Aivar Metsaveer
Kren VihastAudru Kool5.a klass46Sten Sang
Kristi ReiskNarva Keeltelütseum6.b klass46Valeria Nazarova
Kristin AartVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass46Margo Müller
Kristo PrinkenVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass46Liina Kungla
Laura KaavistePärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass46Taimi Dreier
Maria Elizabeth FrayneViimsi Keskkool7.e klass46Vilve Roosioks
Maria SilantjevaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass46Dmitri Mištšenko
Marite KlemmerTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass46Ülle Tamm
Martin KarkiTartu Raatuse Kool7.c klass46Karit Kilgi
Martin PruulPalade Põhikool8. klass46Helis Roosimaa
Martin TukkHolstre Kool9. klass46Valdo Müllärväljaspool vanuserühma
Mia RosenbergSaku Gümnaasium7.c klass46Carmen Pilve
Milena PankovaTallinna 53. Keskkool7. klass46Georgi Lagvilava
Nastja PletnjovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass46Julia Ratšinskaja
Oliver OjangViimsi Keskkool7.e klass46Vilve Roosioks
Paula SusiSaku Gümnaasium7.d klass46Carmen Pilve
Reelika VenderSaku Gümnaasium5.b klass46Carmen Pilve
Reno Remec KilpVirtsu Kool7. klass46Siivi Jõgi
Riko Mattias PelisaarAudru Kool5.a klass46Sten Sang
Serafima RobbeTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass46Kaja Pello
Sergei MakarovHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass46Aljona Lеокина
Sirlen VodiHaanja Kool7. klass46Triinu Grossmann
Sofia PodgornajaTallinna 53. Keskkool8.c klass46Anna Surmai
Sten SeppAudru Kool5.a klass46Sten Sang
Stiven VirkerKarjamaa Põhikool7.a klass46Светлана Дорофеева
Sven TreierVõru Kreutzwaldi Kool6.b klass46Aivar Halapuu
Taaniel RemmelgEmmaste Põhikool7. klass46Margus Sõmer
Tobias RemmelgEmmaste Põhikool6. klass46Margus Sõmer
Tristan-Ronald PõldmaVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass46Margo Müller
Veronika TrubilkoHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass46Niina Botina
Yuliya PsnasenkoNarva Keeltelütseum6.d klass46Valeria Nazarova
Влад НарожнийTallinna 53. Keskkool7.c klass46Georgi Lagvilava
Кирилл БурмистровTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass46Olga Kravtšenko
Майя ЮхкумTallinna 53. Keskkool7.b klass46Georgi Lagvilava
Павел ЕфимовTallinna 53. Keskkool7.a klass46Georgi Lagvilava
Saveli KorostaljovTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass44 (*)Kaja Pello
Aaron HeidePärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass44Kairi Osula
Aleksandra SkvortsovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass44Julia Ratšinskaja
Amanda RuusmäeSaku Gümnaasium5.d klass44Carmen Pilve
Andreana AmbrosTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass44Ülle Tamm
Andrei LipetskiKarjamaa Põhikool7.a klass44Светлана Дорофеева
Anna KukemelkSaku Gümnaasium5.a klass44Carmen Pilve
Anna SusiSaku Gümnaasium7.d klass44Carmen Pilve
Danja OgarishevNarva Keeltelütseum6.b klass44Valeria Nazarova
Eva-Lotta KuusHaanja Kool6. klass44Triinu Grossmann
Iiris RaudRäpina Ühisgümnaasium7.b klass44Eve Sibul
Ingrit PeekHolstre Kool8. klass44Valdo Müllär
Janely ArakSaku Gümnaasium7.d klass44Carmen Pilve
Jascar TammemäeViimsi Keskkool7.b klass44Vilve Roosioks
Kailiis KausSaku Gümnaasium7.d klass44Carmen Pilve
Kerli KaarnaRäpina Ühisgümnaasium7.a klass44Eve Sibul
Kertu SarapViimsi Keskkool7.a klass44Vilve Roosioks
Kirke SildTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass44Aivar Metsaveer
Krista KalbinaNarva Keeltelütseum6.d klass44Valeria Nazarova
Kristofer PaisPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass44Taimi Dreier
Ksenija PopovaVirtsu Kool7. klass44Siivi Jõgi
Liisa PetersonSaku Gümnaasium7.d klass44Carmen Pilve
Marcos SpelmanJäneda Kool6. klass44Kadri Toomingas
Margarita KopanitskiSaku Gümnaasium7.c klass44Carmen Pilve
Maria MeidlaKiltsi Põhikool8. klass44Kati Hiir
Mark KaarmaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass44Niina Botina
Marta KooliVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass44Margo Müller
Matti SirelVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass44Margo Müller
Mauro OpmannTartu Raatuse Kool7.b klass44Karit Kilgi
Merilin NurmeSaku Gümnaasium7.d klass44Carmen Pilve
Ott Karl KopelSaku Gümnaasium5.c klass44Carmen Pilve
Rasmus LeppikOlustvere Põhikool7. klass44Jüri Sulg
Roma KalandiaTallinna 53. Keskkool7.c klass44Georgi Lagvilava
Romet LiigKärdla Põhikool8.b klass44Helis Roosimaa
Sandra PoltanRäpina Ühisgümnaasium7.b klass44Eve Sibul
Sandra-Maria ToomeniitVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass44Liina Kungla
Sarah KorbTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass44Kristine Laanisto
Siim SuigusaarPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass44Taimi Dreier
Silver MoppelViimsi Keskkool7.d klass44Martin Männik
Sten DregerSaku Gümnaasium8.a klass44Carmen Pilve
Sten Tristan TammsaluViimsi Keskkool7.k klass44Vilve Roosioks
Sten-Erich RannamägiSaku Gümnaasium5.b klass44Carmen Pilve
Tarmo PeedoPuhja Gümnaasium7. klass44Riin Saadjärv
Valeria UssikTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass44Olga Kravtšenko
Villem NootSaku Gümnaasium7.d klass44Carmen Pilve
Vladislava BogoljubovaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass44Niina Botina
Алекс ВерхоглядTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass44Julia Ratšinskaja
Настя МельникHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass44Niina Botina
Artjom VagnerNarva Keeltelütseum6.a klass42 (*)Valeria Nazarova
Iris SagarTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass42 (*)Kaja Pello
Marina IvanovaNarva Keeltelütseum6.a klass42 (*)Valeria Nazarova
Michael BadjanovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass42 (*)Niina Botina
Nastja TarassovaNarva Keeltelütseum6.a klass42 (*)Valeria Nazarova
Rustam NajibiHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass42 (*)Niina Botina
Алиса МиловидоваMuu asutus6.a klass42 (*)Valeria Nazarova
Никита СмирновNarva Keeltelütseum6.a klass42 (*)Valeria Nazarova
Alina SatilovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass42Julia Ratšinskaja
Anastasia IvanovaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass42Kaja Pello
Andra Aileen Voogla-LempsSaku Gümnaasium5.d klass42Carmen Pilve
Andres SuveHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass42Niina Botina
Anna Ellie TõkkeTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass42Kristine Laanisto
Anna KinkViimsi Keskkool7.c klass42Vilve Roosioks
Annabel TäheväliTartu Kesklinna Kool8.b klass42Rille Jüriado
Anri IlvesTabasalu Ühisgümnaasium5.b klass42Kristine Laanisto
Argo ReinholdPuhja Gümnaasium8.a klass42Riin Saadjärv
Artur AlenTallinna Tõnismäe Reaalkool8.a klass42Ljubov Organ
Daniel PollanenTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass42Kaja Pello
Daniil SychevTallinna Juudi Kool6.a klass42Niina Botina
Dmitri KudinTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass42Liia Opmann
Eerik KurvitsNarva Keeltelütseum6.e klass42Valeria Nazarova
Emilia PopovaTallinna 53. Keskkool8.c klass42Anna Surmai
Emma VohuKärdla Põhikool8.b klass42Helis Roosimaa
Enriko KiuruKambja Põhikool7.b klass42Mare Mõisa
Enriko SaareRakvere Reaalgümnaasium7.c klass42Reeli Rump
Erik PärnapuuRapla Ühisgümnaasium7.a klass42Kadri Laup
Evelin BudzaTallinna Kuristiku Gümnaasium7. klass42Aivar Metsaveer
Hanna Marie ElisteVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass42Margo Müller
Henri LemvaldViimsi Keskkool7.b klass42Vilve Roosioks
Henri VinkVõru Kreutzwaldi Kool5.b klass42Aivar Halapuu
Ilona PeedoskTartu Kesklinna Kool8.b klass42Rille Jüriado
Jaan KasklaSaku Gümnaasium5.a klass42Carmen Pilve
Janno UuesaluSaku Gümnaasium7.d klass42Carmen Pilve
Jarko LuigaTabasalu Ühisgümnaasium7.d klass42Kristine Laanisto
Jekaterina MakarenkoEhte Humanitaargümnaasium8.a klass42Dmitri Mištšenko
Jyrgen KobinVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass42Aivar Halapuu
Karmo RitsonVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass42Margo Müller
Kaspar PõltsamSurju Põhikool7. klass42Signe Reidla
Katja KenderTallinna Juudi Kool6.a klass42Niina Botina
Kenar KäärikRäpina Ühisgümnaasium7.b klass42Eve Sibul
Kerttu-Leaanika LipetskiSaku Gümnaasium8.a klass42Carmen Pilve
Konstantin MõslivtsenkoNarva Keeltelütseum6.e klass42Valeria Nazarova
Kristin-Johanna SillaRäpina Ühisgümnaasium7.a klass42Eve Sibul
Leonhard TalfKohila Gümnaasium8.c klass42Lili Kesa
Lisandra SokkSaku Gümnaasium5.c klass42Carmen Pilve
Maksim TeslenkoTallinna 53. Keskkool7.a klass42Georgi Lagvilava
Margus IlvesRäpina Ühisgümnaasium7.a klass42Eve Sibul
Mari-Liis TennenViimsi Keskkool7.e klass42Vilve Roosioks
Mariangela BoitšukSaku Gümnaasium5.d klass42Carmen Pilve
Marilee PihlakJäneda Kool6. klass42Kadri Toomingas
Marin RabaSaku Gümnaasium5.c klass42Carmen Pilve
Mariya AleksandrovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass42Julia Ratšinskaja
Marleen ReinartSaku Gümnaasium8.a klass42Carmen Pilve
Mart Joosep MürkTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass42Kristine Laanisto
Martin RaadikSaku Gümnaasium8.b klass42Carmen Pilve
Martin VišnevskiSaku Gümnaasium7.c klass42Carmen Pilve
Martis SeppVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass42Margo Müller
Mehis KunglaKohila Gümnaasium8.c klass42Lili Kesa
Merlina PajustePuhja Gümnaasium8.a klass42Riin Saadjärv
Mia Ronja MishinSaku Gümnaasium5.b klass42Carmen Pilve
Nika IvanovaNarva Keeltelütseum6.c klass42Valeria Nazarova
Nikita BukolovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass42Dmitri Mištšenko
Nikita KonopljovHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass42Niina Botina
Nikita StepanovNarva Keeltelütseum6.b klass42Valeria Nazarova
Oliver HirvOlustvere Põhikool7. klass42Jüri Sulg
Pahan PahanTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass42Kaja Pello
Patrick KobakeneHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass42Niina Botina
Paul Robert PütseppTallinna Reaalkool6.a klass42Kailit Taliaru
Ramil RamazanovSakala Eragümnaasium6. klass42Rita Izjumskaja
Rasmus LutterVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass42Margo Müller
Rene KoitjärvPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass42Signe Reidla
Richard TomingVirtsu Kool7. klass42Siivi Jõgi
Sandor KellerJäneda Kool7. klass42Kadri Toomingas
Sandra SoarSaku Gümnaasium5.b klass42Carmen Pilve
Siim Silver SeosAudru Kool5.a klass42Sten Sang
Susanne RuumetTabasalu Ühisgümnaasium5.b klass42Kristine Laanisto
Urmas MetsanurmTartu Kesklinna Kool8.b klass42Rille Jüriado
Vadim KrasulinKarjamaa Põhikool7.a klass42Светлана Дорофеева
Villy UiboNõo Põhikool7.a klass42Katrin Kalamees
Vlad SemjonovTallinna 53. Keskkool7.b klass42Georgi Lagvilava
Vladimir GamtakEhte Humanitaargümnaasium8.c klass42Dmitri Mištšenko
Yury ShkarbanovTallinna 53. Keskkool7.b klass42Georgi Lagvilava
Артур ТуриловTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass42Kaja Pello
Даник ГолосовTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass42Kaja Pello
Климент ДмитриевTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass42Kaja Pello
Настя ОверкинаTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass42Kaja Pello
Сергей КарпецкийTallinna 53. Keskkool7.b klass42Georgi Lagvilava
Agnely JärvelaRapla Ühisgümnaasium7.a klass40Kadri Laup
Aleksander Sass VoznjukJuuru Eduard Vilde Kool6. klass40Helle Kiviselg
Alex KivakNõo Põhikool7.b klass40Katrin Kalamees
Anastasia ŠimukVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass40Margo Müller
Andra ErapartVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass40Margo Müller
Angelina ZhumadilovaTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass40Kaja Pello
Anna PogoroljukTapa Vene Põhikool6. klass40Jelena Jakovleva
Annabella AronštamViimsi Keskkool7.d klass40Martin Männik
Annika MarjapuuKohila Gümnaasium8.b klass40Lili Kesa
Artur HarkovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass40Kaja Pello
Caspar LiinveSõmeru Põhikool7. klass40Katrin Moisa
Christopher Robin LajaRapla Ühisgümnaasium7.b klass40Kadri Laup
Dimas_karabas MeisterHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass40Niina Botina
Eda Riin ReinokViimsi Keskkool7.a klass40Vilve Roosioks
Edvin KabanenSaku Gümnaasium8.c klass40Carmen Pilve
Elar Enriko LillVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass40Margo Müller
Elis KloppVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass40Margo Müller
Enri JogiVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass40Aivar Halapuu
Ervin OjamäeVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass40Margo Müller
Franz Ferdinand PõldojaNõo Põhikool6.c klass40Katrin Kalamees
Gerbert KarasevitsTallinna 53. Keskkool7.c klass40Georgi Lagvilava
Grethe ReediVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass40Margo Müller
Helen MändmaTootsi Lasteaed-Põhikool8. klass40Käde Reinthal
Igor TsumanovTallinna Humanitaargümnaasium6.d klass40Kaja Pello
Jan HalinTallinna 53. Keskkool7.b klass40Georgi Lagvilava
Jane-Ly HeinsooPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass40Taimi Dreier
Jekaterina KolatskNarva Keeltelütseum6.d klass40Valeria Nazarova
Kaarel VolkRäpina Ühisgümnaasium7.b klass40Eve Sibul
Karel KutsarNõo Põhikool6.a klass40Katrin Kalamees
Karl Kristjan KäärameesPalade Põhikool8. klass40Helis Roosimaa
Karmo KilkRapla Ühisgümnaasium5.a klass40Kadri Laup
Karola VelsPõltsamaa Ühisgümnaasium4.c klass40Maarja Kask
Kati-Eliise TobrePuhja Gümnaasium8.a klass40Riin Saadjärv
Katriin SirviTabasalu Ühisgümnaasium7.c klass40Kristine Laanisto
Kaur KunnapuuNõo Põhikool7.a klass40Katrin Kalamees
Keir Mattias TomperkVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass40Margo Müller
Kevin RajasaluPõltsamaa Ühisgümnaasium4.c klass40Maarja Kask
Kevin ServellonViimsi Keskkool7.d klass40Martin Männik
Kristel MüürVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass40Margo Müller
Laura Lisette KaasVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass40Liina Kungla
Laura-Kaisa HuntViimsi Keskkool7.d klass40Martin Männik
Lisette NõulikSaku Gümnaasium5.b klass40Carmen Pilve
Loviise LoobPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass40Kairi Osula
Ly-May RaudkiviVirtsu Kool7. klass40Siivi Jõgi
Maarja-Maria LuhaväliVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass40Margo Müller
Marek DavõdovskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass40Julia Ratšinskaja
Margareeta KäärEmmaste Põhikool5. klass40Margus Sõmer
Markus GustavsonPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass40Kairi Osula
Mart NaelSaku Gümnaasium7.d klass40Carmen Pilve
Mart VarikViimsi Keskkool7.a klass40Vilve Roosioks
Martina UusaluPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass40Taimi Dreier
Mayro VinterJäneda Kool6. klass40Kadri Toomingas
Michael KoldreViimsi Keskkool7.g klass40Vilve Roosioks
Oliver LimbergSaku Gümnaasium5.d klass40Carmen Pilve
Rico-Helander LichtfeldtVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass40Margo Müller
Rober ShommetTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass40Julia Ratšinskaja
Sigrid VeskiPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass40Signe Reidla
Siret AleksaKiltsi Põhikool7. klass40Kati Hiir
Stanislav TenjuginTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass40Julia Ratšinskaja
Teisi ToomsaluOlustvere Põhikool7. klass40Jüri Sulg
Urmeko Andres AalKiltsi Põhikool7. klass40Kati Hiir
Viktoria JoekeerdTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass40Julia Ratšinskaja
Viktoria SorokinaTallinna 53. Keskkool7.a klass40Georgi Lagvilava
Vjatšeslav StashkovTapa Vene Põhikool6. klass40Jelena Jakovleva
Эльвира ГерасимоваNarva Keeltelütseum6.c klass40Valeria Nazarova
Siim MõistlikVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass39Liina Kungla
Georg KonvisarTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass38 (*)Kaja Pello
Olga KorniitšukNarva Keeltelütseum6.a klass38 (*)Valeria Nazarova
Александр ОрелHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass38 (*)Niina Botina
Ромил ПухноTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass38 (*)Kaja Pello
Adjkaldalk AdjalkdjalkdjHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass38Niina Botina
Agnes KorvingVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass38Margo Müller
Aleks StekolstsikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass38Julia Ratšinskaja
Alina HmelenokEhte Humanitaargümnaasium8.c klass38Dmitri Mištšenko
Anete VilbasRapla Ühisgümnaasium7.b klass38Kadri Laup
Anette KurjamaaPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass38Signe Reidla
Anfissa ZalimskajaHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass38Aljona Lеокина
Angelika AndrejanovHolstre Kool9. klass38Valdo Müllärväljaspool vanuserühma
Anna BagautdinovaKarjamaa Põhikool7.a klass38Светлана Дорофеева
Anna LesnikovaNarva Keeltelütseum6.c klass38Valeria Nazarova
Ats ToomsaluTartu Kesklinna Kool8.a klass38Rille Jüriado
Carmen OidekiviViimsi Keskkool7.a klass38Vilve Roosioks
Diana ZvonnikovaTapa Vene Põhikool6. klass38Jelena Jakovleva
Egle VissakVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass38Liina Kungla
Eliise JoonasVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass38Liina Kungla
Elika ZohhovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass38Dmitri Mištšenko
Emilia PaeorgViimsi Keskkool7.c klass38Vilve Roosioks
Erik LihhatsHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass38Aljona Lеокина
Feliks PrintsEhte Humanitaargümnaasium8.a klass38Dmitri Mištšenko
Gren-Raigo LehtTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass38Liia Opmann
Henri Markus HomuhaTõrva Gümnaasium7.a klass38Katrin Kalamees
Henry Andreas IgattTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass38Ülle Tamm
Ilja ParamonovTallinna 53. Keskkool7.b klass38Georgi Lagvilava
Jana KalatsovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass38Kaja Pello
Janika PopovaTallinna 53. Keskkool7.b klass38Georgi Lagvilava
Kaja BorissovskiEhte Humanitaargümnaasium8.c klass38Dmitri Mištšenko
Kenneth Robin SilmRapla Ühisgümnaasium5.a klass38Kadri Laup
Kerstin EylandtViimsi Keskkool7.e klass38Vilve Roosioks
Kevin Marcus TomperkVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass38Margo Müller
Kirill TarykinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass38Julia Ratšinskaja
Kris Henri JärviViimsi Keskkool7.a klass38Vilve Roosioks
Laura MetsmaViimsi Keskkool7.c klass38Vilve Roosioks
Leonardo Dikaprio LumeTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass38Kaja Pello
Maarja JensenSaku Gümnaasium5.a klass38Carmen Pilve
Mark KorzinTallinna 53. Keskkool7.c klass38Georgi Lagvilava
Märten Robert UnteraSaku Gümnaasium5.c klass38Carmen Pilve
Regina KrentselTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass38Sergei Sumin
Richard LilpViimsi Keskkool7.a klass38Vilve Roosioks
Robert NeillTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass38Kaja Pello
Sofia KrasnovaKarjamaa Põhikool7.b klass38Светлана Дорофеева
Sten UuskarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass38Julia Ratšinskaja
Valeria SernovaTartu Kesklinna Kool8.a klass38Rille Jüriado
Violetta TretjakovaHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass38Niina Botina
Vladimir AleksejenkoTallinna 53. Keskkool8.a klass38Anna Surmai
Vladimir PopovSakala Eragümnaasium8. klass38Rita Izjumskaja
Vladimir VilkovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass38Dmitri Mištšenko
Vladislav ŠupilovNarva Keeltelütseum6.c klass38Valeria Nazarova
Денис СафроновNarva Keeltelütseum6.d klass38Valeria Nazarova
Ксения РандверTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass38Kaja Pello
Ольга ЦветковаHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass38Niina Botina
Павел ХаменяHaabersti Vene Gümnaasium7.c klass38Aljona Lеокина
Alex SvidinskiHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass36 (*)Niina Botina
Katerina SofronovaTallinna Juudi Kool8. klass36 (*)Niina Botina
Aivis LändsOlustvere Põhikool7. klass36Jüri Sulg
Anette SaleiTabasalu Ühisgümnaasium5.b klass36Kristine Laanisto
Elenora SokkSaku Gümnaasium8.c klass36Carmen Pilve
Eric EiverSaku Gümnaasium7.d klass36Carmen Pilve
Georg PannalSaku Gümnaasium7.d klass36Carmen Pilve
Henri KoortViimsi Keskkool7.a klass36Vilve Roosioks
Jana VirkiTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass36Kaja Pello
Jasmin SõsterViimsi Keskkool7.e klass36Vilve Roosioks
Joosep KaruNõo Põhikool7.b klass36Katrin Kalamees
Karel JoonsaarPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass36Taimi Dreier
Karl-Egert DaskovKambja Põhikool7.b klass36Mare Mõisa
Kasper KulpVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass36Margo Müller
Kauroskar VanaseljaNõo Põhikool7.b klass36Katrin Kalamees
Kärolin HeinmäeKohila Gümnaasium8.a klass36Lili Kesa
Margarita LaidroTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass36Kristine Laanisto
Marian TrausTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass36Liia Opmann
Marko LaasSaku Gümnaasium8.b klass36Carmen Pilve
Markus PinkKärdla Põhikool8.b klass36Helis Roosimaa
Mati LauriPeetri Lasteaed-Põhikool7.c klass36Signe Reidla
Olesja TsimmermanNarva Keeltelütseum6.e klass36Valeria Nazarova
Rain-Victor KippusVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass36Margo Müller
Ralf LaanemäeSaku Gümnaasium5.b klass36Carmen Pilve
Sander TagapereTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass36Ülle Tamm
Sten KerkEmmaste Põhikool6. klass36Margus Sõmer
Uku Johannes KiikRäpina Ühisgümnaasium7.b klass36Eve Sibul
Varvara SurnõtševaNarva Keeltelütseum6.e klass36Valeria Nazarova
Jan Joonas TuunaSaku Gümnaasium7.d klass35Carmen Pilve
Ramil GzyunovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass34 (*)Niina Botina
Valerija Von KraftTallinna Juudi Kool8. klass34 (*)Niina Botina
Aleksander GamankoJõhvi Vene Gümnaasium7.b klass34Irina Vesi
Alo PahkelPõltsamaa Ühisgümnaasium4.c klass34Maarja Kask
Astrid BogdanovSaku Gümnaasium5.a klass34Carmen Pilve
Damian JelaginTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.c klass34Julia Ratšinskaja
Daniel SamolaynenEhte Humanitaargümnaasium8.c klass34Dmitri Mištšenko
Egert ÜksikVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass34Margo Müller
Getlin ToevaljaPõltsamaa Ühisgümnaasium4.c klass34Maarja Kask
Ida Emilia SalusteSaku Gümnaasium8.c klass34Carmen Pilve
Jaano OngaVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass34Margo Müller
Jakob KalbergPõltsamaa Ühisgümnaasium4.c klass34Maarja Kask
Janette VihandTabasalu Ühisgümnaasium5.b klass34Kristine Laanisto
Janika RõbakovaRäpina Ühisgümnaasium7.a klass34Eve Sibul
Karl-Edmond MarkusRakvere Reaalgümnaasium7.a klass34Reeli Rump
Karl-Hendrik ErmRapla Ühisgümnaasium7.a klass34Kadri Laup
Karlis BollverkRapla Ühisgümnaasium5.a klass34Kadri Laup
Kevin KuuspaluTallinna Laagna Gümnaasium6.c klass34Liia Opmann
Mariette TopsPõltsamaa Ühisgümnaasium4.c klass34Maarja Kask
Marina MuzikaTapa Vene Põhikool6. klass34Jelena Jakovleva
Mark MiniahmetovTallinna 53. Keskkool7.a klass34Georgi Lagvilava
Mark TrussTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass34Kaja Pello
Markus LõivPeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass34Signe Reidla
Martin MerkuševKarjamaa Põhikool7.a klass34Светлана Дорофеева
Olga VanjukovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass34Olga Kravtšenko
Rauno RüütelmaaTabasalu Ühisgümnaasium7.e klass34Kristine Laanisto
Regina KappVõru Kreutzwaldi Kool5.a klass34Aivar Halapuu
Roland BanTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass34Kaja Pello
Sandra OjalaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass34Kairi Osula
Tanja PashchenkoTallinna 53. Keskkool7.b klass34Georgi Lagvilava
Viktor RasskazovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass34Kaja Pello
Virginia BadjonkinaSaku Gümnaasium5.b klass34Carmen Pilve
Vladislav PrimakKohtla-Järve Tammiku Põhikool8.c klass34Irina Gritsinenko
Александр ЛайдонерNarva KeeltelütseumTäiskasvanu34Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Ева МендельссонTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass34Julia Ratšinskaja
Павел КуркинTallinna 53. Keskkool7.a klass34Georgi Lagvilava
Maksim KoljeHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass33Niina Botina
Mark RosenbergTallinna 53. Keskkool7.b klass33Georgi Lagvilava
Aleksand StaroselskyiTallinna 53. Keskkool7.b klass32Georgi Lagvilava
Aleksander OjametsViimsi Keskkool7.d klass32Martin Männik
Alex JunanenTallinna Juudi Kool7. klass32Niina Botina
Andrea KuuseVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass32Margo Müller
Andreas VanataloVõru Kreutzwaldi Kool5.b klass32Aivar Halapuu
Annika SamalEhte Humanitaargümnaasium8.c klass32Dmitri Mištšenko
Darja ZjatkovaTallinna 53. Keskkool7.b klass32Georgi Lagvilava
Delin SassiSaku Gümnaasium8.b klass32Carmen Pilve
Edgar KoverdaTapa Vene Põhikool6. klass32Jelena Jakovleva
Geiti ViljakVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass32Margo Müller
Gettlin TubalaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass32Taimi Dreier
Hele-Liis SeppKambja Põhikool7.b klass32Mare Mõisa
Henrik KangurSaku Gümnaasium8.c klass32Carmen Pilve
Ida MinkkinenViimsi Keskkool7.c klass32Vilve Roosioks
Ingeborg PetersonSaku Gümnaasium8.c klass32Carmen Pilve
Jura TruupoldTallinna 53. Keskkool7.b klass32Georgi Lagvilava
Katrin JepihhinaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass32Dmitri Mištšenko
Keitlin VibusRapla Ühisgümnaasium5.a klass32Kadri Laup
Kirgit TsarentsViimsi Keskkool7.c klass32Vilve Roosioks
Marta MüürViimsi Keskkool7.e klass32Vilve Roosioks
Marten TähtPõltsamaa Ühisgümnaasium4.c klass32Maarja Kask
Martin AunPalade Põhikool8. klass32Helis Roosimaa
Milena SkorodumovaTallinna Juudi Kool6.a klass32Niina Botina
Nikita ZadovTallinna 53. Keskkool7.c klass32Georgi Lagvilava
Ralf-Sander SuvinõmmSaku Gümnaasium8.b klass32Carmen Pilve
Rasmus PihtNõo Põhikool7.a klass32Katrin Kalamees
Reljo KasemetsTõrva Gümnaasium7.b klass32Katrin Kalamees
Robin KruusePärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass32Kairi Osula
Romet PurgasVirtsu Kool7. klass32Siivi Jõgi
Ruth SisaskTartu Kesklinna Kool8.b klass32Rille Jüriado
Tomas DunderdaleNõo Põhikool8. klass32Katrin Kalamees
Triin KullasteViimsi Keskkool7.d klass32Martin Männik
Triin Teneli TammikTabasalu Ühisgümnaasium5.b klass32Kristine Laanisto
Triinu PõlismäePeetri Lasteaed-Põhikool8.b klass32Signe Reidla
Villu KõvaHaanja Kool6. klass32Triinu Grossmann
Эрик УйбаTallinna 53. Keskkool8.c klass32Anna Surmai
Aleks AunapuTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass30 (*)Kaja Pello
Екатерина ШкуркоHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass30 (*)Niina Botina
Aimepille LuikKiltsi Põhikool8. klass30Kati Hiir
Aleksandr LukastsukTallinna 53. Keskkool7.b klass30Georgi Lagvilava
Ariana JoelsonTallinna Juudi Kool6.b klass30Niina Botina
Artem ChuevNarva Keeltelütseum6.c klass30Valeria Nazarova
Carolina KaasikVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass30Liina Kungla
Danila MakarovTallinna 53. Keskkool7.b klass30Georgi Lagvilava
Enri UdrasTõrva Gümnaasium7.b klass30Katrin Kalamees
Erik SaluKarjamaa Põhikool7.b klass30Светлана Дорофеева
Evelina GorjatševaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass30Taimi Dreier
Feliks LaugenSaku Gümnaasium5.a klass30Carmen Pilve
Filipp DrabinkoTallinna 53. Keskkool8.b klass30Anna Surmai
Grete JauramTallinna Reaalkool6.b klass30Kailit Taliaru
Jael-Karmel PedakSaku Gümnaasium5.b klass30Carmen Pilve
Janari SaarPeetri Kool6. klass30Eliise Kõva
Kasper SillaViimsi Keskkool7.a klass30Vilve Roosioks
Katri JaagumanSaku Gümnaasium5.b klass30Carmen Pilve
Kert SalveTartu Raatuse Kool6.a klass30Karit Kilgi
Kevin-Sven LiblikNõo Põhikool7.b klass30Katrin Kalamees
Kristjan VunderVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass30Margo Müller
Liis RööpmannNõo Põhikool7.a klass30Katrin Kalamees
Liisel LangebergSaku Gümnaasium5.c klass30Carmen Pilve
Pavel MuhhinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass30Julia Ratšinskaja
Pjotr SegedinTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass30Olga Kravtšenko
Ragnar KolesnikovsTõrva Gümnaasium7.b klass30Katrin Kalamees
Rihard KahestTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass30Julia Ratšinskaja
Sten-Martti VikatNõo Põhikool7.a klass30Katrin Kalamees
Viktorija TarasovaTallinna 53. Keskkool7.b klass30Georgi Lagvilava
Георгий КуткинTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass30Olga Kravtšenko
Anabel AruRapla Ühisgümnaasium5.a klass29Kadri Laup
Kaspar KrillRapla Ühisgümnaasium5.a klass29Kadri Laup
Margus KaruPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass29Signe Reidlaväljaspool vanuserühma
Artjom MatikainenVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass28Margo Müller
Fjodor MažajevEhte Humanitaargümnaasium8.a klass28Dmitri Mištšenko
Hans Joosep AltroffTallinna Reaalkool6.b klass28Kailit Taliaru
Helis MosonaSaku Gümnaasium8.b klass28Carmen Pilve
Ilja SpiridonovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass28Dmitri Mištšenko
Janete PobbulVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass28Margo Müller
Joosep SoaseppSaku Gümnaasium7.c klass28Carmen Pilve
Karina DyboshinaTallinna Juudi Kool6.b klass28Niina Botina
Kristjan PobbulVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass28Margo Müller
Lisette LindreVinni-Pajusti Gümnaasium6. klass28Margo Müller
Maksim PotapenkoNarva Keeltelütseum6.d klass28Valeria Nazarova
Riko Robert LeitenVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass28Liina Kungla
Vaiko Jan KibusKärdla Põhikool8.b klass28Helis Roosimaa
Viktor FatkovTallinna 53. Keskkool7.a klass28Georgi Lagvilava
André JaanimetsSaku Gümnaasium5.d klass26Carmen Pilve
Artur ProskurinTallinna 53. Keskkool7.a klass26Georgi Lagvilava
Daniel KuznetsovTallinna 53. Keskkool7.a klass26Georgi Lagvilava
Edgar AleksanyanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass26Julia Ratšinskaja
Faina GabovitsTallinna Juudi KoolÕpetaja26Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Ivan VetrovKarjamaa Põhikool7.b klass26Светлана Дорофеева
Jan Christian RandVäike-Maarja Gümnaasium5.b klass26Liina Kungla
Jesse KaustelSaku Gümnaasium7.c klass26Carmen Pilve
Kaspar KallasSaku Gümnaasium8.b klass26Carmen Pilve
Keida UusmaaVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass26Liina Kungla
Kender AdrianTallinna Juudi Kool6.a klass26Niina Botina
Liisa VollViimsi Keskkool7.d klass26Martin Männik
Maya RachmanTallinna Juudi Kool6.a klass26Niina Botina
Nastia NevzorovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.d klass26Julia Ratšinskaja
Oliver PiilPalade Põhikool5. klass26Helis Roosimaa
Rajen LumistePärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass26Taimi Dreier
Reigo VentselViimsi Keskkool7.a klass26Vilve Roosioks
Roman KireevHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass26Niina Botina
Sabrina TšitšerinaVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass26Margo Müller
Sander RoosViimsi Keskkool7.b klass26Vilve Roosioks
Silver KukkTallinna 53. Keskkool7.c klass26Georgi Lagvilava
Данюша ЯкушаTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass26Kaja Pello
Эрик КузьминJõhvi Vene Gümnaasium7.b klass26Irina Vesi
Andres GellartPeetri Lasteaed-Põhikool9. klass24Signe Reidlaväljaspool vanuserühma
Arabella StreljannõiRakvere Reaalgümnaasium7.b klass24Reeli Rump
Danero MalmPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass24Kairi Osula
Daniil SakariasTallinna 53. Keskkool7.c klass24Georgi Lagvilava
Eigo IvanovRäpina Ühisgümnaasium7.a klass24Eve Sibul
Ketu KrajevSaku Gümnaasium5.b klass24Carmen Pilve
Kristjan LüüsHaanja Kool6. klass24Triinu Grossmann
Mario Ei TeaPuhja Gümnaasium8.a klass24Riin Saadjärv
Martin PärtmaHolstre Kool7. klass24Valdo Müllär
Robin RõmmelPalade Põhikool5. klass24Helis Roosimaa
Sander RiigorSaku Gümnaasium8.c klass24Carmen Pilve
Tomi NeemeloSaku Gümnaasium5.b klass24Carmen Pilve
Tristan PõlderViimsi Keskkool7.c klass24Vilve Roosioks
Keivo UusmaaVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass23Liina Kungla
Martin BabadzanTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass23Kaja Pello
Katja MalasvichTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass22 (*)Kaja Pello
Egert PruulSaku Gümnaasium8.c klass22Carmen Pilve
Evelin SadelTallinna 53. Keskkool7.b klass22Georgi Lagvilava
Hendrik JaagantTallinna Reaalkool6.a klass22Kailit Taliaru
Kärt-Johanna MaitusSaku Gümnaasium5.c klass22Carmen Pilve
Maria VolinaTallinna Juudi Kool6.a klass22Niina Botina
Nikolai KornevTallinna 53. Keskkool7.a klass22Georgi Lagvilava
Sander KrajevSaku Gümnaasium7.d klass22Carmen Pilve
Susanna SalusteViimsi Keskkool7.b klass22Vilve Roosioks
Vanessa Victoria ViitasViimsi Keskkool7.d klass22Martin Männik
Alex MarsianovitsTallinna Juudi Kool6.a klass20Niina Botina
Arti OadSurju Põhikool8. klass20Signe Reidla
Dmitri PetrykinTallinna 53. Keskkool7.c klass20Georgi Lagvilava
Joonas PunniskRäpina Ühisgümnaasium7.b klass20Eve Sibul
Juliana MironovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass20Sergei Sumin
Kevin TõemetsVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass20Margo Müller
Paula HallapTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass20Ülle Tamm
Simon SeppaVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass20Margo Müller
Steven KozolevNarva Keeltelütseum6.d klass20Valeria Nazarova
Artjom GolubkovTapa Vene Põhikool6. klass18Jelena Jakovleva
Darja DianovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass18Kaja Pello
Grete KilkVäike-Maarja Gümnaasium3.b klass18Liina Kungla
Ken-Matti RohtsaluVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass18Margo Müller
Marleen LiivikSaku Gümnaasium5.d klass18Carmen Pilve
Mihkel SarapsonNõo Põhikool7.b klass18Katrin Kalamees
Henri OadSurju Põhikool8. klass16Signe Reidla
Sten ViitaKohila Gümnaasium8.a klass16Lili Kesa
Tiit EhasooJäneda Kool6. klass16Kadri Toomingas
Delia KongoTartu Raatuse Kool7.b klass14Karit Kilgi
Jarl-Risten KallasViimsi Keskkool7.c klass14Vilve Roosioks
William UlvinenKohila Gümnaasium8.c klass10Lili Kesa
Anastasiia BarchukTallinna 53. Keskkool7.c klass8Georgi Lagvilava
Grete Maria SavitschTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass6Kristine Laanisto

(*) 11. ülesande venekeelses tekstis oli kahel esimesel võistluspäeval viga, mistõttu osadel lahendajatel selle ülesande vastuseid ei hinnatud; nende tegelik lõppsumma oleks võinud olla tabelis näidatust ka 4 punkti kõrgem või madalam; kui neist võistlejatest kellegi punktisumma oleks piisav, et 11. küsimuse õige vastusega kokku lõppvooru kutse saada, siis oleks ta lõppvooru kutsutud.