Kobras 2015/2016 lõppvoor

Benjaminide tulemused

Lõppvooru kutsuti 44 õpilast, osales 33 õpilast. Välja anti kaks I järgu, kaks II järgu ja kaks III järgu auhinda.

Preemiareisile SciFestile kutsutakse Kaarel Kivisalu ja Daniil Vaino.

NimiKoolKlassÕpetaja123456789101112131415Kokku
Kaarel KivisaluTallinna Reaalkool8Kailit Taliaru22222220222222228
Daniil VainoNarva Keeltelütseum8Valeria Nazarova02222222222222228
Andres SõmerKärdla Ühisgümnaasium7Tõnu Soop20222222222222026
Oliver TennisbergMiina Härma Gümnaasium6Janika Kaljula10222222222222025
Maksim BorissovNarva Keeltelütseum8Valeria Nazarova00222022222222224
Sergei KuzminSakala Eragümnaasium7Rita Izjumskaja20222022022222224
Raiko MarrandiTüri Põhikool7Laine Aluoja20222022222200222
Reio OpromeiKadrina Keskkool8Andres Heinlo22222020222220022
Aleksander TrussTallinna Õismäe Vene Lütseum8Žanna Rjazanova10222020022222221
Andero LavrinenkoTüri Põhikool6Laine Aluoja02222020202220220
Anna RastoštšenkovaSakala Eragümnaasium6Rita Izjumskaja22222002202202020
Inga MorozovSaku Gümnaasium6Eha Kask00222020222210219
Marten MänniSaku Gümnaasium8Eha Kask00222022022210219
Kevin AdlerSaku Gümnaasium8Eha Kask02222020222200018
Diana LabunetsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7Julia Ratšinskaja20222000222200218
Polina SergejevaSakala Eragümnaasium6Rita Izjumskaja00222022222000218
Kirill OgnjovNarva Keeltelütseum6Valeria Nazarova00222020222000216
Piret PihlSaku Gümnaasium6Eha Kask20202020202200216
Mattias PoppPaikuse Põhikool8Liina Kivisto00222020222200016
Getriin RiimandSaku Gümnaasium7Eha Kask00202022222200016
Tim Jürgen ZaletajevSaku Gümnaasium6Eha Kask00222000222200216
Anni Liis KastemäeSaku Gümnaasium5Eha Kask22202002202010015
Tom KeltSaku Gümnaasium8Eha Kask00222020202210015
Grete TreiSaku Gümnaasium6Eha Kask20222000222010015
Hugo AlandiSaku Gümnaasium6Eha Kask00220020222000214
Artjom BorissovNarva Keeltelütseum8Valeria Nazarova00202020220200214
Linette ListmannSaku Gümnaasium8Eha Kask00202022220200014
Säde-Ly MalbergSaku Gümnaasium8Eha Kask00220022202200014
Miia Maris PraksSaku Gümnaasium6Eha Kask00202020222200014
Heinrich KüttisSaku Gümnaasium6Eha Kask00220020202010213
Elisabet RaigSaku Gümnaasium7Eha Kask00202020022210013
Elen RausSaku Gümnaasium6Eha Kask20202020002200012
Andy TõnissonSaku Gümnaasium6Eha Kask20222020000000010