Kobras 2015/2016 eelvoor

Seenioride tulemused

Kokku 422 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 21.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Christer LohkSaku Gümnaasium12. klass120Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Oskar Voldemar LahesooTallinna Reaalkool12.a klass120Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Eike SiilbekGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass112Ingrid Maadverekutsutud lõppvooru
Rao ZvorovskiTallinna Reaalkool11.a klass112Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Joosep NootSaku Gümnaasium12. klass108Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Kristjan KongasTallinna Reaalkool12.a klass108Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Maris KlugeTallinna Reaalkool11.a klass108Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Laurel LordSaku Gümnaasium11. klass107Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Anna AamiseppTallinna Reaalkool11.a klass104Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Gregor EesmaaTartu Jaan Poska Gümnaasium11.c klass104Merike Heinkutsutud lõppvooru
Jon Hendrik AruväliTallinna Reaalkool12.a klass104Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Kaarel HänniTallinna Reaalkool11.a klass104Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Kevin SultsTõrva Gümnaasium12.a klass104Katrin Kalameeskutsutud lõppvooru
Krõõt JaaksonSaku Gümnaasium12. klass104Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Oskar SoopTallinna Reaalkool12.a klass104Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Rasmus MaideTallinna Reaalkool11.a klass104Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Dan BondarenkoTallinna Reaalkool12.a klass102Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Anne-Liis KasterpaluSaku Gümnaasium12. klass100Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Ilja MakarovNarva Keeltelütseum11.a klass100Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Jasper August TootsiHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass100Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Jekaterina GorohhovaNarva Keeltelütseum11. klass100Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Kaspar PoderTallinna Reaalkool12.a klass100Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Laura JõgiTallinna Reaalkool11.a klass100Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Tähvend UustaluTallinna Reaalkool11.a klass100Jaagup Kipparkutsutud lõppvooru
Кирилл ЛунёвNarva Keeltelütseum11.a klass100Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Rainer BinsolSaku Gümnaasium12. klass97Eha Kask
Anastassia NeudahhinaNarva Keeltelütseum11. klass96Valeria Nazarova
Henri Johann NordenTallinna Reaalkool11.a klass96Jaagup Kippar
Ilja SmirnovNarva Keeltelütseum11.a klass96Valeria Nazarova
Jaagup KirmeTallinna Reaalkool12.a klass96Jaagup Kippar
Kirill DemišinNarva Kesklinna Gümnaasium12.b klass96Vladimir Runin
Laura JõgarHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass96Anneli Mägi
Nikita KonstantinovNarva Kesklinna Gümnaasium12.b klass96Vladimir Runin
Ott AdermannTallinna Reaalkool12.a klass96Jaagup Kippar
Rain TrubetskiTallinna Reaalkool11.a klass96Jaagup Kippar
Sander KornetTallinna Reaalkool11.a klass96Jaagup Kippar
Taavi TiiratsAbja Gümnaasium12. klass96Ene Lätti
Tatjana RatilovskajaSillamäe Gümnaasium11.a klass96Juulia Devadze
Игорь НехорошевNarva Kesklinna Gümnaasium12.a klass96Vladimir Runin
Alvar AntsonTallinna Reaalkool11.a klass93Jaagup Kippar
Eva-Maria TõnsonHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass92Anneli Mägi
Jacqueline Maxine JürgensTallinna Reaalkool12.a klass92Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Joel ViskovTõrva Gümnaasium12.a klass92Katrin Kalamees
Martin MunckHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass92Anneli Mägi
Sten ÄrmSaku Gümnaasium11. klass92Eha Kask
Vladislav KarassevNarva Keeltelütseum11.a klass92Valeria Nazarova
Brigitte PiipSaku Gümnaasium12. klass91Eha Kask
Viido Kaur LutsarHugo Treffneri Gümnaasium12.a klass91Anneli Mägi
Siret SillarTallinna Reaalkool11.a klass89Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Andrei MorozovSillamäe Gümnaasium11.a klass88Juulia Devadze
Carel KuuskTallinna Reaalkool11.a klass88Jaagup Kippar
Diana RootsTallinna Reaalkool12.a klass88Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Edvin KuleminAbja Gümnaasium12. klass88Ene Lätti
Heilis VeesaarTõrva Gümnaasium12.a klass88Katrin Kalamees
Helen ÕunapuuTartu Jaan Poska Gümnaasium12.e klass88Merike Hein
Hendrik ŠuvalovTallinna Reaalkool11.a klass88Jaagup Kippar
Joosep JäägerTallinna Reaalkool12.a klass88Jaagup Kippar
Kardo OravSaku Gümnaasium12. klass88Eha Kask
Karina KorellAbja Gümnaasium12. klass88Ene Lätti
Katariina PertelTallinna Reaalkool11.a klass88Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Katrin RisoHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass88Anneli Mägi
Kristiina PajuTallinna Reaalkool12.a klass88Jaagup Kippar
Kristo LippurGustav Adolfi Gümnaasium11.a klass88Ingrid Maadvere
Magnar SaleiTallinna Reaalkool11.a klass88Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Mai-Liis LiiserTallinna Reaalkool11.a klass88Jaagup Kippar
Markus Rene PaeGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass88Ingrid Maadvere
Paula MägiVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass88Margo Müller
Roosi-Ann TõlguGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass88Ingrid Maadvere
Silver KeraGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass88Ingrid Maadvere
Kaspar ValkHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass87Anneli Mägi
Vladlena PavlovaNarva Keeltelütseum11. klass87Valeria Nazarova
Анастасия РазгуляеваNarva Keeltelütseum11.a klass87Valeria Nazarova
Kristo KarpTallinna Reaalkool12.a klass86Jaagup Kippar
Ege NoorSaku Gümnaasium12. klass85Eha Kask
Marion TiikTallinna Reaalkool11.a klass85Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Rene KoppelSaku Gümnaasium12. klass85Eha Kask
Annika VäljatagaHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass84Anneli Mägi
Erik Martin VetemaaHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass84Anneli Mägi
Jürgen LaksHugo Treffneri Gümnaasium12.a klass84Anneli Mägi
Karina DeryshevaSakala Eragümnaasium11. klass84Rita Izjumskaja
Karl Martin TerasTallinna Reaalkool11.a klass84Jaagup Kippar
Laura OlekTallinna Reaalkool11.a klass84Jaagup Kippar
Luisa HarjakKärdla Ühisgümnaasium11.a klass84Tõnu Soopületas ajalimiiti
Madli BulgarinSaku Gümnaasium11. klass84Eha Kask
Maria KuzminaNarva Keeltelütseum11.a klass84Valeria Nazarova
Markus ViitkarTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass84Aivar Metsaveer
Pavel TsykarevNarva Keeltelütseum11.a klass84Valeria Nazarova
Roland LilleõisKärdla Ühisgümnaasium11.b klass84Tõnu Soopületas ajalimiiti
Sandra UndlaSaku Gümnaasium12. klass84Eha Kask
Valeria OvcharenkoSakala Eragümnaasium11. klass84Rita Izjumskaja
Николай КопаSillamäe Gümnaasium12. klass84Juulia Devadze
Alar JärvelaidTallinna Reaalkool12.a klass83Jaagup Kippar
Ingmar LiibertTallinna Reaalkool11.a klass83Jaagup Kippar
Margus KaivaSaku Gümnaasium11. klass83Eha Kask
Raul Madis EdovaldGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass83Ingrid Maadvere
Deniss ShutovNarva Keeltelütseum11. klass81Valeria Nazarova
Einar LindeVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass81Margo Müller
Andrea RandmaaTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass80Aivar Metsaveer
Andrei AnissimovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass80Dmitri Mištšenko
Artur DragunovSakala Eragümnaasium11. klass80Rita Izjumskaja
Artur ToikkaHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass80Anneli Mägi
Frida LaiguGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass80Ingrid Maadvereületas ajalimiiti
Georg KõivumägiHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass80Anneli Mägi
Hanna Maria SaikTallinna Reaalkool11.a klass80Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Helen RandKärdla Ühisgümnaasium11.a klass80Tõnu Soopületas ajalimiiti
Helen TeraHugo Treffneri Gümnaasium12.a klass80Anneli Mägi
Henrik HanssonHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass80Anneli Mägi
Jana IvankivaNarva Keeltelütseum11.a klass80Valeria Nazarova
Joel DahlHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass80Anneli Mägi
Jonathan SimsonKärdla Ühisgümnaasium11.b klass80Tõnu Soopületas ajalimiiti
Joonas SooneGustav Adolfi Gümnaasium12.c klass80Ingrid Maadvere
Karl-Thomas KallasmaaSaku Gümnaasium11. klass80Eha Kask
Keimo VeskeTallinna Reaalkool11.a klass80Jaagup Kippar
Kertu UibolehtSaku Gümnaasium12. klass80Eha Kask
Kirill TitovSillamäe Gümnaasium11.a klass80Juulia Devadze
Lauri RannuHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass80Anneli Mägi
Mark AfonovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass80Dmitri Mištšenko
Martin FreiEhte Humanitaargümnaasium11.a klass80Dmitri Mištšenko
Mattias AksliHugo Treffneri Gümnaasium11.a klass80Anneli Mägi
Nikita JefimovSillamäe Kannuka Kool11.a klass80Valeria Nazarova
Oleg KorotkovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass80Dmitri Mištšenko
Paul Kristjan KaldaHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass80Anneli Mägi
Renee KroonTallinna Reaalkool12.a klass80Jaagup Kippar
Reven KösterKärdla Ühisgümnaasium11.b klass80Tõnu Soopületas ajalimiiti
Sander NemvaltsTartu Jaan Poska Gümnaasium10.d klass80Merike Hein
Taavi EomäeHugo Treffneri Gümnaasium11.c klass80Anneli Mägi
Vanessa PureHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass80Anneli Mägi
Viv Marleen TammeTallinna Reaalkool12.a klass80Jaagup Kippar
Алексей ЛебедевSillamäe Gümnaasium12.a klass80Juulia Devadze
Anna KavtaradzeSakala Eragümnaasium11. klass78Rita Izjumskaja
Ilja VolossatovNarva Keeltelütseum11. klass77Valeria Nazarova
Janeli ŠtaubSaku Gümnaasium12. klass77Eha Kask
Kristo HoltsmannKärdla Ühisgümnaasium11.a klass77Tõnu Soop
Aleksandr PahhalujevNarva Keeltelütseum11. klass76Valeria Nazarova
Alfred SaidloTallinna Reaalkool12.a klass76Jaagup Kippar
Anastassija ChupurjaSakala Eragümnaasium11. klass76Rita Izjumskaja
Andreas PungTallinna Reaalkool12.a klass76Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Anette AnslanGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass76Ingrid Maadvere
Filipp OleksjukNarva Keeltelütseum11.a klass76Valeria Nazarova
Karl KuusikHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass76Anneli Mägi
Kristjan LõhmusTallinna Reaalkool12.a klass76Jaagup Kippar
Kärt KaalTallinna Reaalkool11.a klass76Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Maarten BergHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass76Anneli Mägi
Reimo LaugusAbja Gümnaasium12. klass76Ene Lätti
Silver KaskAbja Gümnaasium12. klass76Ene Lätti
Targo TimakHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass76Anneli Mägi
Aleksandra VoronenkoEhte Humanitaargümnaasium11.a klass75Dmitri Mištšenko
Hendrik MölderGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass75Ingrid Maadvere
Kaspar KuusGustav Adolfi Gümnaasium12.a klass75Ingrid Maadvere
Kenneth ToiGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass75Ingrid Maadvere
Marlene RaalSaku Gümnaasium11. klass74Eha Kask
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja74Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Kaarel TiganeHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass73Anneli Mägi
Markus KitvelSaku Gümnaasium11. klass73Eha Kask
Martin JantsonTallinna Reaalkool12.a klass73Jaagup Kippar
Richard AnniloHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass73Anneli Mägi
Vladislava KrivonossenkoNarva Keeltelütseum11.c klass73Valeria Nazarova
Andre LumisteKärdla Ühisgümnaasium11.b klass72Tõnu Soop
Brita EnnokTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass72Aivar Metsaveer
Carolin KaroHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass72Anneli Mägi
Elmi ValdekKärdla Ühisgümnaasium11.b klass72Tõnu Soop
Ester PärnKärdla Ühisgümnaasium11.b klass72Tõnu Soopületas ajalimiiti
Hanna Britt SootsTallinna Reaalkool12.a klass72Jaagup Kippar
Hanna VaideVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass72Margo Müller
Jan Imre ReimoTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass72Aivar Metsaveer
Karl Erik KarindiHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass72Anneli Mägi
Karl KinkGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass72Ingrid Maadvere
Kreete KokovkinKärdla Ühisgümnaasium11.b klass72Tõnu Soopületas ajalimiiti
Kristjan PärnHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass72Anneli Mägi
Kristo KoppelSaku Gümnaasium11. klass72Eha Kaskületas ajalimiiti
Loviisa LindpereHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass72Anneli Mägi
Maria GritsakSakala Eragümnaasium11. klass72Rita Izjumskaja
Marko KlopetsGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass72Ingrid Maadvere
Marleen RehepappKärdla Ühisgümnaasium11.a klass72Tõnu Soopületas ajalimiiti
Martin KokkTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass72Aivar Metsaveer
Maxim MaliarovNarva Keeltelütseum11.a klass72Valeria Nazarova
Merilin VillemsHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass72Anneli Mägi
Mihkel ÕisTõrva Gümnaasium11.b klass72Katrin Kalamees
Mikk BauerSaku Gümnaasium11. klass72Eha Kask
Mirjam LaanejõeKärdla Ühisgümnaasium11.b klass72Tõnu Soopületas ajalimiiti
Sten RaadelTallinna Kuristiku Gümnaasium12.d klass72Aivar Metsaveer
Susanne SinisaluTallinna Reaalkool12.a klass72Jaagup Kippar
Teele TammsaarKärdla Ühisgümnaasium11.b klass72Tõnu Soopületas ajalimiiti
Edvin AndrejevNarva Keeltelütseum11.a klass71Valeria Nazarova
Robert VoogmaSaku Gümnaasium12. klass71Eha Kask
Iris TähemaHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass69Anneli Mägi
Jaan ReimandHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass69Anneli Mägi
K PTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass69Aivar Metsaveer
Katre KärnerSaku Gümnaasium12. klass69Eha Kask
Madis PetersonSaku Gümnaasium11. klass69Eha Kask
Richard EstaKärdla Ühisgümnaasium11.a klass69Tõnu Soop
Riinu EskoHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass69Anneli Mägi
Risto VähiGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass69Ingrid Maadvere
Diana KoltunovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass68Dmitri Mištšenko
Ilona ToikkaHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass68Anneli Mägi
Jasper RistkokHugo Treffneri Gümnaasium12.b klass68Anneli Mägi
Kaspar SulinSaku Gümnaasium12. klass68Eha Kask
Kaur JassonTallinna Kuristiku Gümnaasium12.d klass68Aivar Metsaveer
Liivi Mall PariHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass68Anneli Mägi
Marcus-Albert TuulHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass68Anneli Mägi
Mart VainoVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass68Margo Müller
Mihkel Kaarel RaidalGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass68Ingrid Maadvere
Mihkel MärtensTallinna Reaalkool12.a klass68Jaagup Kipparületas ajalimiiti
Olga LillebergTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass68Aivar Metsaveer
Pearu PirskoHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass68Anneli Mägi
Rael KaldaGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass68Ingrid Maadvere
Samuel KutserKärdla Ühisgümnaasium11.b klass68Tõnu Soop
Silver ValdveeTallinna Reaalkool11.a klass68Jaagup Kippar
Кяролин ЛяттемааNarva Keeltelütseum11.a klass68Valeria Nazarova
Anna-Liisa SootaluSaku Gümnaasium11. klass67Eha Kask
Grethel SeegelAbja Gümnaasium11. klass67Ene Lätti
Robert BunderHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass67Anneli Mägi
Tambet KurmSaku Gümnaasium12. klass67Eha Kask
Karl Hendrik LeppikSaku Gümnaasium11. klass66Eha Kask
Roomet OjaKärdla Ühisgümnaasium11.b klass66Tõnu Soop
Eleri PaatsiSaku Gümnaasium11. klass65Eha Kask
Jaanek FedortšukTallinna Reaalkool12.a klass65Jaagup Kippar
Kärt KoolmannTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass65Aivar Metsaveer
Mariel UntAbja Gümnaasium11. klass65Ene Lätti
Anastasia VolovikSakala Eragümnaasium11. klass64Rita Izjumskaja
Andra SöötTõrva Gümnaasium12.a klass64Katrin Kalamees
Anett KarulaTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass64Aivar Metsaveer
Birgit MaidlaTallinna Reaalkool12.a klass64Jaagup Kippar
Diana IushynaSakala Eragümnaasium11. klass64Rita Izjumskaja
Edgar Johannes TrummTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass64Aivar Metsaveer
Egert Ott MetsandiTallinna Reaalkool11.a klass64Jaagup Kippar
Evert PadariKärdla Ühisgümnaasium11.b klass64Tõnu Soopületas ajalimiiti
Hermine SaulHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass64Anneli Mägi
Jaak LepikTõrva Gümnaasium12.a klass64Katrin Kalamees
Jana GoidinaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass64Dmitri Mištšenko
Jan-Joonas TormHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass64Anneli Mägi
Jevgeni AndruštšenkoEhte Humanitaargümnaasium11.a klass64Dmitri Mištšenko
Julius NurmojaGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass64Ingrid Maadvere
Kevin TammekandVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass64Margo Müller
Kristjan KõvaSaku Gümnaasium12. klass64Eha Kask
Lauraliis SüldreHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass64Anneli Mägi
Leenu SarapuuKärdla Ühisgümnaasium11.a klass64Tõnu Soopületas ajalimiiti
Leonid LjutskevitsSillamäe Gümnaasium12. klass64Juulia Devadze
Maria DenissenkovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass64Dmitri Mištšenko
Mark PotapovTallinna Reaalkool12.a klass64Jaagup Kippar
Marko JakimenkoTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass64Aivar Metsaveer
Mihkel KruusiTallinna Reaalkool11.a klass64Jaagup Kippar
Pavel ZorjanovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass64Dmitri Mištšenko
Ruth RistAbja Gümnaasium12. klass64Ene Lätti
Siim-Silver SeppSaku Gümnaasium11. klass64Eha Kask
Säde Mai KrusbergHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass64Anneli Mägi
Taavet JukolaHugo Treffneri Gümnaasium11.c klass64Anneli Mägi
Uku KullHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass64Anneli Mägi
Karoliina KruusmaaHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass63Anneli Mägi
Laura DanilasHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass63Anneli Mägi
Pavel ŽilinEhte Humanitaargümnaasium11.a klass63Dmitri Mištšenko
Karl Ander AleksiusGustav Adolfi Gümnaasium11.a klass62Ingrid Maadvere
Anderon PiltSaku Gümnaasium12. klass61Eha Kask
Frank GrabovskiTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass61Aivar Metsaveer
Teele SusiVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass61Margo Müller
Hendrik TaliTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass60Aivar Metsaveer
Jaagup JesminKärdla Ühisgümnaasium11.b klass60Tõnu Soopületas ajalimiiti
Karl-Martin PüssaViimsi Keskkool11. klass60Vilve Roosioks
Lisanne NääbHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass60Anneli Mägi
Luiza MeshalkinaSakala Eragümnaasium11. klass60Rita Izjumskaja
Maksim MelinNarva Keeltelütseum11. klass60Valeria Nazarova
Natalja IvanovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass60Dmitri Mištšenko
Rebekka ReheTallinna Kuristiku Gümnaasium11.a klass60Aivar Metsaveer
Sirle JaansaluTõrva Gümnaasium11.a klass60Katrin Kalamees
Carmel ReimanVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass59Margo Müller
Karl-Erik HeinVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass59Margo Müller
Grettel SokolovSaku Gümnaasium11. klass58Eha Kask
Anna SoltsTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass57Aivar Metsaveer
Aldo OhnoTõrva Gümnaasium12.a klass56Katrin Kalamees
Anna Paula KõrvasSaku Gümnaasium11. klass56Eha Kask
Arina PjattojevaNarva Kesklinna Gümnaasium11. klass56Vladimir Runin
Carina PotaginVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass56Margo Müller
Deniss AkmaikinEhte Humanitaargümnaasium11.a klass56Dmitri Mištšenko
Grete SirelpuuTõrva Gümnaasium12.a klass56Katrin Kalamees
Inger-Liis HeinsooKärdla Ühisgümnaasium11.a klass56Tõnu Soopületas ajalimiiti
Johanna EtsHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass56Anneli Mägi
Kardo PinkKärdla Ühisgümnaasium11.a klass56Tõnu Soop
Karl ReispassTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass56Aivar Metsaveer
Kevin KallasAbja Gümnaasium12. klass56Ene Lätti
Kristina GeniteNarva Keeltelütseum11. klass56Valeria Nazarova
Maria KopsoSaku Gümnaasium12. klass56Eha Kask
Mart SiilsaluGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass56Ingrid Maadvere
Martin BaškatovTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass56Aivar Metsaveer
Meeri VainolaGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass56Ingrid Maadvere
Pärtel VoometsSaku Gümnaasium11. klass56Eha Kask
Stefan JõemägiViimsi Keskkool11. klass56Vilve Roosioks
Tanel RiikTõrva Gümnaasium11.a klass56Katrin Kalamees
Veroonika ZabornikovaNarva Keeltelütseum11.a klass56Valeria Nazarova
Viktor BahtinovTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass56Aivar Metsaveer
Ксения Коновалова Narva Kesklinna Gümnaasium11.a klass56Vladimir Runin
Елизавета ЖолудоваNarva Keeltelütseum11.a klass55Valeria Nazarova
Kert KukkSaku Gümnaasium12. klass54Eha Kask
Aleksander FomitsjovNarva Keeltelütseum11.a klass53Valeria Nazarova
Andreas PedakSaku Gümnaasium11. klass53Eha Kask
Cristiana CarduccioSaku Gümnaasium12. klass53Eha Kask
Eneli UusmetsTõrva Gümnaasium11.b klass53Katrin Kalamees
Herlent KrikSaku Gümnaasium11. klass53Eha Kask
Kaisa JosuSaku Gümnaasium12. klass53Eha Kask
Oksana PlotnkovaNarva Keeltelütseum11.a klass53Valeria Nazarova
Olga TaranenkoEhte Humanitaargümnaasium11.a klass53Dmitri Mištšenko
Albina NeftevaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass52Dmitri Mištšenko
Andri SooneKadrina Keskkool12.a klass52Mari Onton
Catarina KurgHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass52Anneli Mägi
Eirik TeärKärdla Ühisgümnaasium11.a klass52Tõnu Soop
Julia KalasnikovaTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass52Aivar Metsaveer
Katrin TammeveskiKärdla Ühisgümnaasium11.b klass52Tõnu Soopületas ajalimiiti
Kert TaliGustav Adolfi Gümnaasium12.c klass52Ingrid Maadvere
Liisabet NaarisTõrva Gümnaasium11.a klass52Katrin Kalamees
Merit KäspriSaku Gümnaasium11. klass52Eha Kask
Nastja NikitinaNarva Keeltelütseum11. klass52Valeria Nazarova
Alfred KruusojaGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass51Ingrid Maadvere
Anton LyubeevEhte Humanitaargümnaasium11.a klass51Dmitri Mištšenko
Sandra KogermannSaku Gümnaasium12. klass51Eha Kask
Tiit TrässSaku Gümnaasium11. klass51Eha Kask
Gittan KausSaku Gümnaasium12. klass50Eha Kask
Henry KonnoVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass50Margo Müller
Саша ЯлмурзинHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass50
Ats-Joonas JõelaidVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass49Margo Müller
Krislin KivistikKärdla Ühisgümnaasium11.b klass49Tõnu Soopületas ajalimiiti
Ragnar KüüsmaaVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass49Margo Müller
Susanne Gretlin KostlaSaku Gümnaasium12. klass49Eha Kask
Anastasija SilberEhte Humanitaargümnaasium11.a klass48Dmitri Mištšenko
Anette-Maria KõmmusKärdla Ühisgümnaasium11.b klass48Tõnu Soopületas ajalimiiti
Annely KvadeTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass48Aivar Metsaveer
Enola SanderVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass48Margo Müller
Gerit PõllumäeAbja Gümnaasium12. klass48Ene Lätti
Helis LehtsaarAbja Gümnaasium11. klass48Ene Lätti
Henry Martti AbrasHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass48Anneli Mägi
Jessica VolkovaAbja Gümnaasium12. klass48Ene Lätti
Julia GrigorjevaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass48Dmitri Mištšenko
Karina KarulaaneEhte Humanitaargümnaasium11.a klass48Dmitri Mištšenko
Karl ValdreVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass48Margo Müller
Kertu TraksTallinna Reaalkool11.a klass48Jaagup Kippar
Kristina IssatšenkoTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass48Aivar Metsaveer
Kristina UssovaSillamäe Gümnaasium12.a klass48Juulia Devadze
Mart Erik KermesHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass48Anneli Mägi
Merilin MustAbja Gümnaasium12. klass48Ene Lätti
Maria VasjukovitsTallinna Juudi Kool12. klass47Niina Botina
Elisa Johanna LepikuSaku Gümnaasium11. klass45Eha Kask
Jaspar JõhvikKärdla Ühisgümnaasium11.a klass45Tõnu Soop
Lars ValnerSaku Gümnaasium12. klass45Eha Kask
Marc GusevTallinna Juudi Kool12. klass45Niina Botina
Gulnara NadžafovaNarva Kesklinna Gümnaasium11.a klass44Vladimir Runin
Hans Erih GnatjukTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass44
Jekaterina SmidtTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass44Aivar Metsaveer
Ksenija PoletajevaTallinna Kuristiku Gümnaasium12. klass44Aivar Metsaveer
Lisette PõldTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass44Aivar Metsaveer
Maksim SelezenEhte Humanitaargümnaasium11.a klass44Dmitri Mištšenko
Anna-Lisa AavikHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass43Anneli Mägi
Carol JõesaarTõrva Gümnaasium12.a klass43Katrin Kalamees
Diana TruuseEhte Humanitaargümnaasium11.a klass43Dmitri Mištšenko
Gert MüürSaku Gümnaasium12. klass43Eha Kask
Jakob TalpseppSaku Gümnaasium11. klass43Eha Kask
Kaarel KääridSaku Gümnaasium11. klass43Eha Kask
Kaisa KiilaspäAbja Gümnaasium11. klass43Ene Lätti
Kristen TammTõrva Gümnaasium11.b klass43Katrin Kalamees
Kristiina LõokeVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass43Margo Müller
Paul RaatpaluGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass43Ingrid Maadvere
Rasmus MetsteAbja Gümnaasium11. klass43Ene Lätti
Artur KulikovTallinna Juudi Kool12.a klass41Niina Botina
Ilya IppolitovNarva KeeltelütseumTäiskasvanu41Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Johanna KaustelSaku Gümnaasium11. klass41Eha Kask
Juri TarassenkovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass41Dmitri Mištšenko
Kelli VälbaAbja Gümnaasium11. klass41Ene Lätti
Anastasia KoitEhte Humanitaargümnaasium11.a klass40Dmitri Mištšenko
Birgit PinkaTõrva Gümnaasium11.b klass40Katrin Kalamees
Eliise NiitavTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass40Aivar Metsaveer
Inger-Adele MägiGustav Adolfi Gümnaasium11.d klass40Ingrid Maadvere
Jaanus HugoAbja Gümnaasium11. klass40Ene Lätti
Krete AllikAbja Gümnaasium12. klass40Ene Lätti
Laura TukkAbja Gümnaasium11. klass40Ene Lätti
Marlen-Elizabeth SuursöötSaku Gümnaasium11. klass40Eha Kask
Arina NäksSillamäe Gümnaasium12.a klass39Juulia Devadze
Anastassia UmrihhinaNarva Kesklinna Gümnaasium11.a klass37Vladimir Runin
Eva-Maria LutusVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass37Margo Müller
Karl TammVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass37Margo Müller
Karmel PiirimaaSaku Gümnaasium12. klass37Eha Kask
Kevin RaalAbja Gümnaasium11. klass37Ene Lätti
Sander ValdreVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass37Margo Müller
Alexander ShaposhnikovNarva Kesklinna Gümnaasium11. klass36Vladimir Runin
Carolin RaadTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass36Aivar Metsaveer
Jaanus Hugo ErmitsAbja Gümnaasium11. klass36Ene Lätti
Kristin MäekiviVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass36Margo Müller
Kristjan KippusAbja Gümnaasium11. klass36Ene Lätti
Magnus-Martin MesiVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass36Margo Müller
Merje ReismaaKärdla Ühisgümnaasium11.a klass36Tõnu Soop
Rait IsotammVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass35Margo Müller
Sander HermisteAbja Gümnaasium12. klass35Ene Lätti
Klim KekelidzeEhte Humanitaargümnaasium11.a klass34Dmitri Mištšenko
Airo HassTõrva Gümnaasium11.b klass33Katrin Kalamees
Alina SerkutanTallinna Juudi Kool12. klass33Niina Botina
Anastasija RazgalsSakala Eragümnaasium11. klass33Rita Izjumskaja
Johanna EbberVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass33Margo Müller
Sofia KipjatkovaTallinna Juudi Kool12. klass33Niina Botina
Henri PetrutisSaku Gümnaasium11. klass32Eha Kask
Kristina KorellAbja Gümnaasium12. klass32Ene Lätti
Rasmus NurmetaluSaku Gümnaasium11. klass32Eha Kask
Anett KongiVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass30Margo Müller
Agnes UntHugo Treffneri Gümnaasium11.d klass29Anneli Mägi
Lisette RosenbergVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass29Margo Müller
Margus VolkovSaku Gümnaasium11. klass28Eha Kask
Signe RannamäeVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass28Margo Müller
Siim KikerpuuVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass28Margo Müller
Nikol VahkHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass27
Oleg NesterovHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass27
Pavel FleiserTallinna Juudi KoolTäiskasvanu26Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Asd AsdasdAbja Gümnaasium12. klass25Ene Lätti
Kerli KrusbergAbja Gümnaasium11. klass25Ene Lätti
Kristina RjazantsevaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass25Dmitri Mištšenko
Kristina MakuševaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass23Dmitri Mištšenko
Ly LiblikasVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass21Margo Müller
Merike LaudVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass21Margo Müller
Антон ШафинскийHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass21
Emili ÕunVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass20Margo Müller
Lisett LiblekasVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass20Margo Müller
Triinu VahenõmmSaku Gümnaasium11. klass20Eha Kask
Heido AvaldAbja Gümnaasium11. klass19Ene Lätti
Merili RaudAbja Gümnaasium11. klass19Ene Lätti
Kert KõivikTõrva Gümnaasium11.b klass18Katrin Kalamees
Teele IlvesVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass17Margo Müller
Diana JartsHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass15
Kerttu KutsarVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass5Margo Müller

Kuna mõnes arvutiklassis ei ilmunud võistluse ajal teateid lahendusaja lõppemisest, otsustas žürii võtta arvesse kõik tulemused, kus lubatud 45-minutist lahendusaega ei ületatud rohkem kui 3 minuti võrra (s.t. kus tegelik lahendamisaeg ei ületanud 48 minutit).