Kobras 2015/2016 eelvoor

Juunioride tulemused

Kokku 1003 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 18.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Kersti JoalaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass29Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Henri LaihoSaku Gümnaasium10. klass28Eha Kaskületas ajalimiiti
Liisbet KleinPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klass28Taimi Dreierkutsutud lõppvooru
Pavel ZjaikinTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10. klass28Sergei Suminkutsutud lõppvooru
Timo LoometsTallinna Reaalkool10.a klass28Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Aaron AvasteTallinna Reaalkool10.a klass26Inga Petuhhovkutsutud lõppvooru
Aleksander GanzikTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass26Natalja Ertekutsutud lõppvooru
Gamithra MargaHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass26Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Joosep RaudväliSaku Gümnaasium10. klass26Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Kati IherHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Loona VolkeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Madis SteinbergHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass26Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Maret SõmerHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass26Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Meeri JürgensonHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass26Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Triin Mirjam TarkHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass26Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Anna Maria AltmäeKärdla Ühisgümnaasium10.b klass25Tõnu Soopületas ajalimiiti
Kaur KadakGustav Adolfi Gümnaasium10.c klass25Ingrid Maadverekutsutud lõppvooru
Kristina KochHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass25Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Laura KirsHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass25Anneli Mägikutsutud lõppvooru
Siim AlaväliSõmeru Põhikool9. klass25Katrin Moisakutsutud lõppvooru
Anders PiirSaku Gümnaasium10. klass24Eha Kask
Andreas TederHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass24Anneli Mägi
Annabel TaltsHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Eliis SimsonHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Ellinor RaudseppSaku Gümnaasium10. klass24Eha Kask
Greete JakobsonTallinna Reaalkool10.a klass24Inga Petuhhov
Joosep KaimreHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass24Anneli Mägi
Jürgen JürisaluTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass24Imre Vijard
Kalle Johannes ReinmetsTallinna Reaalkool10.a klass24Inga Petuhhov
Karl LeosteGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass24Ingrid Maadvere
Karl Robert KuumHugo Treffneri Gümnaasium10.c klass24Anneli Mägi
Karl SuurkaevGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass24Ingrid Maadvere
Katre ReinartHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Külli KangroHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Liisa SonnHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass24Anneli Mägi
Marion MerelaidRakvere Reaalgümnaasium10.b klass24Reeli Rump
Markus Jörgen PaapsiHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass24Anneli Mägi
Marten MarkRõuge Põhikool9. klass24Piret Viil
Martin ŠirokovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10. klass24Sergei Sumin
Tiit VainoVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass24Margo Müller
Toomas TennisbergTartu Kesklinna Kool9.b klass24Kalev Avi
Vanessa HelmVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass24Evi Tarro
Diana MälloHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass23Anneli Mägi
Ivo AllasRõuge Põhikool9. klass23Piret Viil
Kadri JürissaarHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass23Anneli Mägi
Lisette-Mai JaanusRapla Ühisgümnaasium10. klass23Kadri Laup
Roland PärnHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass23Anneli Mägi
Viktoria SadajevaTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass23Olga Kravtšenko
Кристина ЕфимоваNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass23Vladimir Runin
Aadel TkatHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass22Niina Botina
Aksel BulavsTartu Kesklinna Kool9.b klass22Kalev Avi
Andrei KisseljovTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass22Aivar Metsaveer
Anna BahmatsovaNarva Keeltelütseum10.a klass22Valeria Nazarova
Anni RitsonHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass22Anneli Mägi
Anton ZakatovKiviõli Vene Kool9.b klass22Natalia Samusseva
Carl Stephan LumiTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass22Andres Seire
Daniil BedritskiKiviõli Vene Kool9.a klass22Natalia Samusseva
Denis PanovNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass22Vladimir Runin
Emil Rasmus MerzinHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass22Anneli Mägi
Frederik RaudHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass22Anneli Mägi
Frederika PugatsovaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass22Kaja Pello
Helena TõnismaTallinna Reaalkool10.a klass22Inga Petuhhov
Ingrid LillemetsSaku Gümnaasium10. klass22Eha Kask
Jaana AndrejevaNarva Keeltelütseum10.a klass22Valeria Nazarova
Katariina ŠkurinskiRakvere Reaalgümnaasium10.c klass22Reeli Rumpületas ajalimiiti
Katri KuhiRakvere Reaalgümnaasium10.b klass22Reeli Rump
Katrin PostTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass22Andres Seire
Kristjan SolmannHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass22Anneli Mägi
Magnus MändSõmeru Põhikool9. klass22Katrin Moisa
Maris MartinsonRakvere Reaalgümnaasium10.b klass22Reeli Rump
Maris TurbHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass22Anneli Mägi
Marta NapaHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass22Anneli Mägi
Nikita NikišinTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass22Olga Kravtšenko
Oliver AlvelaTallinna Reaalkool9. klass22Kailit Taliaru
Pille Triin VoolaidHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass22Anneli Mägi
Robert GrankinNarva Keeltelütseum10.a klass22Valeria Nazarova
Robin Sureda-TasisSakala Eragümnaasium9. klass22Rita Izjumskaja
Rudolf MaununenNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass22Vladimir Runin
Sandra VõsasteHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass22Anneli Mägi
Saveli MatjuhhinKiviõli Vene Kool9.b klass22Natalia Samusseva
Siim OjasaluTallinna Reaalkool10.a klass22Inga Petuhhov
Siim Tanel LaisaarHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass22Anneli Mägi
Silvia Hiie AablooHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass22Anneli Mägi
Uku Kert PaidraTallinna Reaalkool10.a klass22Inga Petuhhov
Анастасия ЯворскаяKiviõli Vene Kool9.b klass22Natalia Samusseva
Вероника ЗуйкинаKiviõli Vene Kool9.b klass22Natalia Samusseva
Дарья ИзюмоваNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass22Vladimir Runin
Alina PetruninaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass21Niina Botina
Andres PalusaluRäpina Ühisgümnaasium9.b klass21Eve Sibul
Angelika Anette AntsmäeGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass21Ingrid Maadvere
Anneliis SaarendGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass21Ingrid Maadvere
Artur DvizovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass21Natalja Erte
Aveli KlaosHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass21Anneli Mägi
Henri RausRakvere Reaalgümnaasium10.b klass21Reeli Rumpületas ajalimiiti
Jekaterina DmitrijevaTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass21Aivar Metsaveer
Juri OmeltsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass21Natalja Erte
Katri KõvaRõuge Põhikool9. klass21Piret Viil
Keilin TurjakasHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass21Anneli Mägi
Kim LaanveeRakvere Reaalgümnaasium10.b klass21Reeli Rump
Kristina LilloHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass21Anneli Mägi
Natalija BanketovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass21Natalja Erte
Nikita KajalinNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass21Vladimir Runin
Raul KoolmannTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass21Aivar Metsaveer
Viktoria OssipovskajaNarva Keeltelütseum10.a klass21Valeria Nazarova
Ürgen SõukandHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass21Anneli Mägi
Роберт АлябьевTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass21Kaja Pello
Aivar KamalTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10. klass20Sergei Sumin
Aleksander FilippovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium11.b klass20Natalja Erteväljaspool vanuserühma
Alex AjanguTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass20Andres Seire
Allan AlikasTõrva Gümnaasium9.b klass20Katrin Kalamees
Allan NiinRapla Ühisgümnaasium10. klass20Kadri Laup
Alma GaverVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass20Margo Müller
Andis KoppelKärdla Ühisgümnaasium10.b klass20Tõnu Soop
Andres RõõmHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass20Anneli Mägi
Argen IntRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Arle KuuraHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass20Anneli Mägi
Arnold VeltmannHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass20Anneli Mägi
Artur AntonRuila Põhikool9. klass20Pavel Krõlatov
Brayan Remii MägiTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass20Andres Seire
Carl KiviojaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass20Anneli Mägi
Daniel FomotškinSakala Eragümnaasium10. klass20Rita Izjumskaja
Danila SafronovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass20Natalja Erte
Dely KrollRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Eero ÄäremaaGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass20Ingrid Maadvere
Elina RozenfeldEhte Humanitaargümnaasium10.a klass20Dmitri Mištšenko
Elisabeth RaidmaHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass20Anneli Mägi
Illimar TenderHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass20Anneli Mägi
Jana ZajatsNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass20Vladimir Runin
Janis RaissarRuila Põhikool9. klass20Pavel Krõlatov
Jelizaveta KudrjasovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass20Julia Ratšinskaja
Johanna Maria KarjusHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass20Anneli Mägi
Kaisa VinkVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass20Evi Tarro
Kaisa-Kadi PiltRakvere Reaalgümnaasium10.b klass20Reeli Rump
Karina PõdraTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass20Natalja Erte
Karl-Olaf OlmannTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass20Aivar Metsaveer
Kaspar KadalippTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass20Andres Seire
Kaur Lukki-LukinTallinna Reaalkool10.a klass20Inga Petuhhov
Kevin Gregor HargelRakvere Reaalgümnaasium10.c klass20Reeli Rump
Kristel RjabovGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass20Ingrid Maadvere
Kristjan JürisaluTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass20Imre Vijard
Kristjan PillerVõru Kreutzwaldi Kool9.b klass20Evi Tarro
Kärt KäämbreNõo Põhikool9.b klass20Katrin Kalamees
Kärt LangHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass20Anneli Mägi
Maksim IvanovNarva Keeltelütseum10.a klass20Valeria Nazarova
Maksim TavluiEhte Humanitaargümnaasium10.a klass20Dmitri Mištšenko
Marc DavidHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass20Anneli Mägi
Margus LompTallinna Reaalkool10.a klass20Inga Petuhhov
Mark-Herman IlumetsKärdla Ühisgümnaasium10.b klass20Tõnu Soop
Martin KioRapla Ühisgümnaasium10. klass20Kadri Laup
Mattias ValdmaTallinna Reaalkool10.a klass20Inga Petuhhov
Meelis UudamSaku Gümnaasium10. klass20Eha Kask
Merili KaarnaGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass20Ingrid Maadvere
Merili TolstopjatovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass20Niina Botinaületas ajalimiiti
Mihkel VarblaneAudentese Erakool9.c klass20Eve Liis
Nikita MikhalchenkoSakala Eragümnaasium10. klass20Rita Izjumskaja
Pauliine KonsaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass20Anneli Mägi
Pirjo PuustaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass20Reeli Rump
Roman MakejevNarva Keeltelütseum10.a klass20Valeria Nazarova
Siim IlvesHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass20Anneli Mägi
Siim Kristjan EllerveeHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass20Anneli Mägi
Simone SenkevitšHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass20Anneli Mägi
Sten KuberRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20Reeli Rump
Sulo SoeRõuge Põhikool9. klass20Piret Viil
Sven PaapGustav Adolfi Gümnaasium10.a klass20Ingrid Maadvere
Taido PurasonTõrva Gümnaasium10.a klass20Katrin Kalamees
Triinu PrantsGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass20Ingrid Maadvere
Viktor UstitšTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass20Aivar Metsaveer
William VeskimäeRuila Põhikool9. klass20Pavel Krõlatov
Антонина КрюковаNarva Keeltelütseum10.c klass20Valeria Nazarova
Герман ХанмамедовNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass20Vladimir Runin
Евгений БарановNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass20Vladimir Runin
Егор ЧекинNarva Kesklinna Gümnaasium10. klass20Vladimir Runin
Anastassia MerkulovaNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass19Vladimir Runin
Artjom BogdanovTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass19Kaja Pello
Chealin JanSakala Eragümnaasium10. klass19Rita Izjumskaja
Daniel LeštšenkoTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass19Imre Vijard
Dmytro ProtsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass19Natalja Erte
Doris SoolateTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass19Olga Kravtšenko
Elina MinakovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass19Olga Kravtšenko
Everiin PostiNõo Põhikool9.c klass19Katrin Kalamees
Grant SahbazjanTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass19Olga Kravtšenko
Ilja LeonovTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass19Olga Kravtšenko
Joonatan OrasHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass19Anneli Mägi
Kaarel KivisivTallinna Südalinna Kool9.a klass19Jaanus Paasoja
Kadi SammulNõo Põhikool9.c klass19Katrin Kalamees
Karl Martin VolverTõrva Gümnaasium10.a klass19Katrin Kalamees
Katre UiboHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass19Anneli Mägi
Kirill JurkovHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass19Anneli Mägi
Ksenija PoltavetsTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass19Kaja Pello
Miko SeinTõrva Gümnaasium9.b klass19Katrin Kalamees
Robert ReinsaluHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass19Anneli Mägi
Savva NefjodovSakala Eragümnaasium9. klass19Rita Izjumskaja
Дарья ХанNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klass19Vladimir Runin
Денис ЛайдонерNarva Keeltelütseum10.b klass19Valeria Nazarova
Adrian KirikalTallinna Reaalkool10.a klass18Inga Petuhhov
Aleksandr SemjinovNarva Keeltelütseum10.a klass18Valeria Nazarova
Alina TsapurinaNarva Keeltelütseum10.a klass18Valeria Nazarova
Alisa GorbatshevTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass18Olga Kravtšenko
Anastasia BolshakovaNarva Keeltelütseum10.a klass18Valeria Nazarova
Anastasija TagunovaTallinna Juudi Kool10. klass18Niina Botina
Andre AhunaHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass18Anneli Mägi
Andre AvensisTallinna Tehnikagümnaasium10.a klass18Andres Seire
Andrei KozlovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass18Natalja Erte
Andres HoltsTõrva Gümnaasium10.a klass18Katrin Kalamees
Andres KriiskaKärdla Ühisgümnaasium10.b klass18Tõnu Soop
Anette JaaniHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass18Anneli Mägi
Anna KirsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass18Julia Ratšinskaja
Anton KaalesteTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass18Olga Kravtšenko
Brenda Brigitta VetikRakvere Reaalgümnaasium10.b klass18Reeli Rump
Carmen MeinsonViimsi Keskkool9.b klass18Vilve Roosioks
Daniil DzembakNarva Kesklinna Gümnaasium10. klass18Vladimir Runin
Daniil MishkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass18Natalja Erte
Darja Bulkina Narva Keeltelütseum10.a klass18Valeria Nazarova
Darja SahharovaNarva Keeltelütseum10.a klass18Valeria Nazarova
Elena DunajevaTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass18Olga Kravtšenko
Elerin LaurTallinna Südalinna Kool9.a klass18Jaanus Paasoja
Elisabeth KikasTallinna Reaalkool9.c klass18Kailit Taliaru
Elise PoomRakvere Reaalgümnaasium10.b klass18Reeli Rump
Emili KuuseKärdla Ühisgümnaasium10.b klass18Tõnu Soop
Emma Leeloo DillonKärdla Ühisgümnaasium9.a klass18Tõnu Soop
Hanna Elisa BalderTallinna Südalinna Kool9.a klass18Jaanus Paasoja
Hanna HattoRapla Ühisgümnaasium10. klass18Kadri Laup
Illarion RõbelTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass18Olga Kravtšenko
Jaan RoopGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass18Ingrid Maadvere
Jaan-Martin UgamEmmaste Põhikool9. klass18Margus Sõmer
Jaanus RandmaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass18Anneli Mägi
Janete LestHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass18Anneli Mägi
Johanna KonsoRakvere Reaalgümnaasium10.b klass18Reeli Rump
Jolana UttSõmeru Põhikool9. klass18Katrin Moisa
Kaisa KärmikRakvere Reaalgümnaasium10.c klass18Reeli Rump
Kalli JaagoTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass18Aivar Metsaveer
Karl RapurRakvere Reaalgümnaasium10.b klass18Reeli Rump
Karl TreialHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass18Anneli Mägi
Karl-Johannes KõivHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass18Anneli Mägi
Karmen TelvikKärdla Ühisgümnaasium9.a klass18Tõnu Soop
Karoliina IldPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass18Taimi Dreier
Katarina MeltserTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass18Olga Kravtšenko
Keron KappetKambja Põhikool9. klass18Mare Mõisa
Kevin PaideKambja Põhikool9. klass18Mare Mõisa
Kiur Erik EensaarHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass18Anneli Mägi
Kristi SeppTallinna Südalinna Kool9. klass18Jaanus Paasoja
Kärol RaudlaSaku Gümnaasium10. klass18Eha Kask
Kärt KruusaNõo Põhikool9.c klass18Katrin Kalamees
Kätlin JürgensRuila Põhikool9. klass18Pavel Krõlatov
Laura InnoHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass18Anneli Mägi
Lauri KelderTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass18Imre Vijard
Liis Marii ValeikaHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass18Anneli Mägi
Maksim SitkinNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass18Vladimir Runin
Mariliis KerkKärdla Ühisgümnaasium10.b klass18Tõnu Soopületas ajalimiiti
Mark KihuMustvee Gümnaasium9. klass18Rita Postov
Markus UppinHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass18Anneli Mägi
Marten JürgensonTallinna Reaalkool10.a klass18Inga Petuhhov
Marten MustRakvere Reaalgümnaasium10.b klass18Reeli Rump
Martin MandelHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass18Anneli Mägi
Martin PedajaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass18Anneli Mägi
Martin SeredaTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass18Imre Vijard
Michell LuikTõrva Gümnaasium10.a klass18Katrin Kalamees
Mihkel HõlpusHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass18Anneli Mägi
Otto Bruno KoobakeneRõuge Põhikool9. klass18Piret Viil
Rain EichhornTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass18Aivar Metsaveer
Rauno JuntsonHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass18Anneli Mägi
Rene LumisteTallinna Reaalkool10. klass18Inga Petuhhov
Renna OrgHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass18Anneli Mägi
Riho SoopaluTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass18Andres Seire
Robin TammRakvere Reaalgümnaasium10.b klass18Reeli Rump
Roman SlmiyanovTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass18Olga Kravtšenko
Sten Erik ProhhorovViimsi Keskkool9.e klass18Vilve Roosioks
Sthen-Erich SoosaarSaku Gümnaasium10. klass18Eha Kask
Sven-Erik VahessaarKärdla Ühisgümnaasium10.b klass18Tõnu Soopületas ajalimiiti
Tanel RehemaaKambja Põhikool9. klass18Mare Mõisa
Tanel ViilopSaku Gümnaasium10. klass18Eha Kask
Thea NigolRakvere Reaalgümnaasium10.b klass18Reeli Rump
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja18Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Vika TarkhanovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass18Olga Kravtšenko
Vlad ZurbenkoHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass18Niina Botina
Александр ИвановNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass18Vladimir Runin
Виталий ТурчинTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass18Kaja Pello
Aleksandr SavitskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass17Natalja Erte
Alesja IvanovaNarva Keeltelütseum10.a klass17Valeria Nazarova
Alina PerepeljakovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass17Olga Kravtšenko
Anastasija PurinaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass17Sergei Sumin
Anna KornevaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass17Niina Botina
Anna OssadtšenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass17Natalja Erte
Arina MaksimovaNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klass17Vladimir Runin
Artjom VarblaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass17Sergei Sumin
Daniel BeilinsonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass17Natalja Erte
Darina NossovaNarva Keeltelütseum10.a klass17Valeria Nazarova
Darja TokmantsevaNarva Keeltelütseum10.a klass17Valeria Nazarova
Denis EvsiukovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass17Natalja Erte
Ekaterina SvistunovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass17Niina Botina
G KNõo Põhikool9.b klass17Katrin Kalamees
Galina GritskevichTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass17Natalja Erte
Hedi TammsaluVirtsu Kool9. klass17Airi Aavik
Helene Marie RägoHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass17Anneli Mägi
Helina KiviKärdla Ühisgümnaasium9.b klass17Tõnu Soop
Indrek LombiotsHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass17Anneli Mägi
Julia MelderTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass17Olga Kravtšenko
Jüri PalumetsTallinna Südalinna Kool9.a klass17Jaanus Paasoja
Karina AkopjanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass17Natalja Erte
Karolin KardmaaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass17Anneli Mägi
Katriin OjaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass17Anneli Mägi
Kristel KristelTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass17Andres Seire
Kristina ŠalatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass17Natalja Erte
Maksim UssenkoNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klass17Vladimir Runin
Maksimilian KaretinTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass17Olga Kravtšenko
Margarita VoroninaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass17Niina Botina
Marta EllerKärdla Ühisgümnaasium9.a klass17Tõnu Soop
Mart-Aleks NittimKärdla Ühisgümnaasium10.b klass17Tõnu Soop
Mikhail PashchukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass17Natalja Erte
Märt MorelHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass17Anneli Mägi
Nicole DratšenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass17Natalja Erte
Nikita ŠamsijevSakala Eragümnaasium10. klass17Rita Izjumskaja
Oleg KulikovNarva Keeltelütseum10.a klass17Valeria Nazarova
Platon IvanovNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass17Vladimir Runin
Polina GolubTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass17Natalja Erte
Sergei ResetnikovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass17Sergei Sumin
Sofja DjominaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass17Niina Botina
Vanessa KanHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass17Niina Botina
Aap JõesteTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass16Andres Seire
Agne AndrejevPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass16Taimi Dreier
Albert Mark MaksNõo Põhikool9.a klass16Katrin Kalamees
Aleksei ShevljugaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass16Sergei Sumin
Alina ZiljajevaTallinna Juudi Kool10. klass16Niina Botina
Andre LindeTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass16Andres Seire
Andreas ProsaTartu Raatuse Kool9.c klass16Karit Kilgi
Anett PärismaaAudentese Erakool9.c klass16Eve Liis
Angelina VinogradovaNarva Keeltelütseum10. klass16Valeria Nazarova
Armani PogosjanTallinna Tehnikagümnaasium10.b klass16Andres Seire
Artur BõstrovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass16Dmitri Mištšenko
Berit Annabel LoomägiAudentese Erakool9.c klass16Eve Liis
Berit ReinuRapla Ühisgümnaasium10. klass16Kadri Laup
Caro AbdrahmanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass16Natalja Erte
Cleiro LutterRakvere Reaalgümnaasium10.a klass16Reeli Rump
Crystella SokkTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass16Aivar Metsaveer
Dasha AlekseevaNarva Keeltelütseum10. klass16Valeria Nazarova
Edgar Thomas Nero TrummTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass16Aivar Metsaveer
Eerik KodasmaTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass16Aivar Metsaveer
Egely PerekondRuila Põhikool9. klass16Pavel Krõlatov
Egert UngaTallinna Tehnikagümnaasium10.a klass16Andres Seire
Eleonora TsernjakovaTapa Vene Põhikool9.a klass16Jelena Jakovleva
Eliise LaevVirtsu Kool9. klass16Airi Aavik
Eva Kaisa ErnesaksTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass16Andres Seire
Frank FeirikKambja Põhikool9. klass16Mare Mõisa
George BychihinNarva Keeltelütseum10.a klass16Valeria Nazarova
Georgi LugovskoiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass16Natalja Erte
Georgi VinogradovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass16Natalja Erte
Gerda MarjakPärnu Ülejõe Gümnaasium9.c klass16Taimi Dreier
Hanno RandmerRakvere Reaalgümnaasium10.b klass16Reeli Rump
Heido NõmmHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass16Anneli Mägi
Hele MaasiSaku Gümnaasium10. klass16Eha Kask
Henri PerkGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass16Ingrid Maadvere
Igor GuljajevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass16Julia Ratšinskaja
Jan Anders SalusteVirtsu Kool9. klass16Airi Aavik
Jan Erik KonksiHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass16Anneli Mägi
Jegor KitškerkinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass16Natalja Erte
Jevgeni JakustsenkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass16Sergei Sumin
Joel-Mark StommaKärdla Ühisgümnaasium10.b klass16Tõnu Soop
Johanna IlvesRakvere Reaalgümnaasium10.b klass16Reeli Rump
Johannes SimsonKärdla Ühisgümnaasium10.b klass16Tõnu Soop
Karina GavzijevaTapa Vene Põhikool9.a klass16Jelena Jakovleva
Karina SavinaTallinna Juudi Kool10. klass16Niina Botina
Karl MärtsonTallinna Reaalkool10.a klass16Inga Petuhhov
Karl SimovartTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass16Andres Seire
Karmen KoovRakvere Reaalgümnaasium10.b klass16Reeli Rump
Keith Kristian KuloHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass16Anneli Mägi
Keitti KeskkülaVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass16Margo Müller
Kersti AnnokTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass16Imre Vijard
Kert LiinatAudentese Erakool10.c klass16Eve Liis
Kertu AlnekAudentese Erakool10.d klass16Eve Liis
Kirsti SabbalTallinna Südalinna Kool9.a klass16Jaanus Paasoja
Kris PitirimovVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass16Margo Müller
Krislin ViidingTõrva Gümnaasium10.a klass16Katrin Kalamees
Kristen LoidKambja Põhikool9. klass16Mare Mõisa
Kristiina KuningasHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass16Anneli Mägi
Kristjan HinnoHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass16Anneli Mägi
Kristofer LõhmusTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass16Andres Seire
Ksenia TotskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass16Natalja Erte
Kärolin VeerpaluPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass16Taimi Dreier
Kärt PadonikRakvere Reaalgümnaasium10.a klass16Reeli Rump
Lauri TuulikKärdla Ühisgümnaasium9.a klass16Tõnu Soop
Liisi KajoEmmaste Põhikool9. klass16Margus Sõmer
Lisa LannusaluAudentese Erakool9.c klass16Eve Liis
Marat KaibosevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass16Natalja Erte
Maria-Helen VozdviženskiTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass16Aivar Metsaveer
Mariliis AidamaTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass16Imre Vijard
Mario VoolRakvere Reaalgümnaasium10.a klass16Reeli Rump
Mark DmitrovskiEmmaste Põhikool9. klass16Margus Sõmer
Markus MilkHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass16Anneli Mägi
Markus Oliver MädoAudentese Erakool10.c klass16Eve Liis
Marta LuzanovaNarva Keeltelütseum10.a klass16Valeria Nazarova
Marten KikasRõuge Põhikool9. klass16Piret Viil
Martin TahtTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass16Sergei Sumin
Mirjam ReinoGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass16Ingrid Maadvere
Märten LiiskeRäpina Ühisgümnaasium10. klass16Eve Sibul
Nikita DemidovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass16Natalja Erte
Nikita SmorodinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass16Natalja Erte
Oliver AllikmaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass16Reeli Rump
Oskar OrroTartu Raatuse Kool9.b klass16Karit Kilgi
Pavel KornyshevNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass16Vladimir Runin
Priit SauerKärdla Ühisgümnaasium10.b klass16Tõnu Soop
Rauno VarikuHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass16Anneli Mägi
Reelica HansonRakvere Reaalgümnaasium10.c klass16Reeli Rump
Reigo RoosimetsTallinna Tehnikagümnaasium10.a klass16Andres Seire
Robin PruulKärdla Ühisgümnaasium9.b klass16Tõnu Soop
Roland BogomolnõiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass16Julia Ratšinskaja
Rutt KivisildRakvere Reaalgümnaasium10.b klass16Reeli Rump
Siim OtsakKärdla Ühisgümnaasium9.a klass16Tõnu Soop
Silver-Harald IngerainenRuila Põhikool9. klass16Pavel Krõlatov
Simo KreeRakvere Reaalgümnaasium10. klass16Reeli Rump
Taigor VeevoKärdla Ühisgümnaasium10.b klass16Tõnu Soop
Taur PupaTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass16Andres Seire
Tauris PildenSõmeru Põhikool9. klass16Katrin Moisa
Triin LemkovRakvere Reaalgümnaasium10.a klass16Reeli Rump
Triin LiivaruPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass16Taimi Dreier
Uliyana SafiullinaNarva Keeltelütseum10. klass16Valeria Nazarova
Varvara IljinaTapa Vene Põhikool9.a klass16Jelena Jakovleva
Veronika SolovjovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass16Vladimir Runin
Victoria Ida VähiAudentese Erakool9.c klass16Eve Liis
Vladik PatrichniyEhte Humanitaargümnaasium10.a klass16Dmitri Mištšenko
Денис ТихомировHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass16Niina Botina
Aleksandra KisseljovaNarva Keeltelütseum10.a klass15Valeria Nazarova
Aleksei TerehhanovTallinna Juudi KoolTäiskasvanu15Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Alina VarkkiNarva Keeltelütseum10.a klass15Valeria Nazarova
Alisa GrabovajaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass15Kaja Pello
Alo VahtreTõrva Gümnaasium10.a klass15Katrin Kalamees
Anastasia JevdokimovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass15Dmitri Mištšenko
Anna BugakovaNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass15Vladimir Runin
Anna NikiforovaNarva Keeltelütseum10. klass15Valeria Nazarova
Anu ŠirogorovRakvere Reaalgümnaasium10.a klass15Reeli Rump
Artur AleksejevTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass15Olga Kravtšenko
Artur ŠipošaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass15Dmitri Mištšenko
Daniil LuzyaninNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass15Vladimir Runin
Diana JevdokimenkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass15Sergei Sumin
Diana VassiljevaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass15Sergei Sumin
Dima PahurinTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass15Olga Kravtšenko
Dima TsurisTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass15Olga Kravtšenko
Georg MeilnišukTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass15Kaja Pello
Igor ŠiškevitšTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass15Natalja Erte
Ilja GalanovTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass15Olga Kravtšenko
Jaanika AleviKärdla Ühisgümnaasium9.a klass15Tõnu Soop
Janne JaagoRäpina Ühisgümnaasium9.a klass15Eve Sibul
Kaisa SiimannAudentese Erakool9.c klass15Eve Liis
Kelli HamburgRapla Ühisgümnaasium10. klass15Kadri Laup
Kert KuusesteTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass15Andres Seire
Kristina KuzemkoTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass15Kaja Pello
Liisi TeeHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass15Anneli Mägi
Malika ZhakupovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass15Natalja Erte
Marit NurkKärdla Ühisgümnaasium9.a klass15Tõnu Soop
Markus VernikHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass15Anneli Mägi
Mihhail PikkovSakala Eragümnaasium10. klass15Rita Izjumskaja
Mikael RistmetsGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass15Ingrid Maadvere
Mustafa ÖzdemİrTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass15Natalja Erte
Nastja RaznotovskajaNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klass15Vladimir Runin
Olga JakobsonTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass15Olga Kravtšenko
Polina SahnoTapa Vene Põhikool9.a klass15Jelena Jakovleva
Semjon OvsjannikovNarva Keeltelütseum10.a klass15Valeria Nazarova
Serij PuskinHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass15Niina Botina
Triin KauberPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass15Taimi Dreier
Valera PotolokovskiNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass15Vladimir Runin
Valeria TrofimovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass15Julia Ratšinskaja
Valeria TsistovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass15Natalja Erte
Veronika BulanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass15Natalja Erte
Veronika TännaTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass15Olga Kravtšenko
Анастасия КатричиоTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass15Kaja Pello
Анастасия КротNarva Kesklinna Gümnaasium9.b klass15Vladimir Runin
Лера КалугинаNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klass15Vladimir Runin
Мария СветлышенкоNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass15Vladimir Runin
Agnes KarmAudentese Erakool10.c klass14Eve Liis
Albert HurtAudentese Erakool10.c klass14Eve Liis
Aleksander KadelTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass14Kaja Pello
Aleksandra LilleorgTallinna Reaalkool10.a klass14Inga Petuhhov
Aleksandra VinogradovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass14Natalja Erte
Alfred KalmGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass14Ingrid Maadvere
Andreas Michael JõemägiTallinna Südalinna Kool9.a klass14Jaanus Paasoja
Andreas VälisAudentese Erakool9.c klass14Eve Liis
Andro KaisVirtsu Kool9. klass14Airi Aavik
Anett-Enel HallikmägiRapla Ühisgümnaasium10. klass14Kadri Laup
Annaliisa RaidHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass14Anneli Mägi
Annegret ReisiRakvere Reaalgümnaasium10.b klass14Reeli Rump
Anton BaranovNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass14Vladimir Runin
Artjom KryzhanovskiTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass14Sergei Sumin
Beatrice VeskeTõrva Gümnaasium10.a klass14Katrin Kalamees
Carmel KuuskTallinna Reaalkool10.a klass14Inga Petuhhov
Carolin KirotarHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass14Anneli Mägi
Christopher AasamäeTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass14Imre Vijard
Claid SaaremetsTallinna Südalinna Kool9.a klass14Jaanus Paasoja
Constancia LemarinjeTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass14Natalja Erte
Daniel SirkelTallinna Reaalkool10.a klass14Inga Petuhhov
Darja JuleginaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass14Julia Ratšinskaja
Edgar PekusTartu Raatuse Kool9.c klass14Karit Kilgi
Ege SildHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass14Anneli Mägi
Egeriin KalaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass14Reeli Rump
Egert SekkAudentese Erakool9.c klass14Eve Liis
Eliise MaidlasPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass14Taimi Dreier
Ellen TronTallinna Juudi Kool10. klass14Niina Botina
Enirco VompaTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass14Andres Seire
Esty SakkRõuge Põhikool9. klass14Piret Viil
Eva Lotta PenjamGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass14Ingrid Maadvere
Evert-Aron LooritsTartu Raatuse Kool9.b klass14Karit Kilgi
Frederik NirgiRakvere Reaalgümnaasium10.c klass14Reeli Rump
Galina SeederNarva Keeltelütseum10.b klass14Valeria Nazarova
Georg LinkovKärdla Ühisgümnaasium9.a klass14Tõnu Soop
Gerda KiisaAudentese Erakool9.c klass14Eve Liis
Grete VolmerTartu Raatuse Kool9.a klass14Karit Kilgi
Hali JuPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klass14Taimi Dreier
Hanna LigeKärdla Ühisgümnaasium9.a klass14Tõnu Soop
Hannaliina PihoHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass14Anneli Mägi
Hannes SuurhansTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass14Andres Seire
Helen HeidemannTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass14Aivar Metsaveer
Helena MaislaTõrva Gümnaasium10.a klass14Katrin Kalamees
Hendrik OjamaaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass14Anneli Mägi
Henri NaelAudentese Erakool10.d klass14Eve Liis
Jasper SistokTallinna Tehnikagümnaasium10.a klass14Andres Seire
Jelizaveta GavrilõtśevaTallinna Tehnikagümnaasium10.b klass14Andres Seire
Jelizaveta IssakovaNarva Keeltelütseum10.a klass14Valeria Nazarova
Joel KuldmäeAudentese Erakool10.c klass14Eve Liis
Johanna ReinikHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass14Anneli Mägi
Johannes-Martin JaanipereTartu Raatuse Kool9.a klass14Karit Kilgi
Joonas AruRakvere Reaalgümnaasium10.a klass14Reeli Rump
Karit NurkKärdla Ühisgümnaasium9.a klass14Tõnu Soop
Karl AjamaaAudentese Erakool9.c klass14Eve Liis
Karl Erik MillerHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass14Anneli Mägi
Karl-Edgar ŠvartsSaku Gümnaasium10. klass14Eha Kask
Karmo KutserKärdla Ühisgümnaasium9.b klass14Tõnu Soop
Katriin KoolTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass14Aivar Metsaveer
Katrin AleknavitsjuteTallinna Tehnikagümnaasium10.b klass14Andres Seire
Kelly-Mai MändMustvee Gümnaasium9. klass14Rita Postov
Kertu PaasTõrva Gümnaasium9.b klass14Katrin Kalamees
Kevin KoitKärdla Ühisgümnaasium9.b klass14Tõnu Soop
Konstantin KorzejevTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass14Sergei Sumin
Kristin ReinoHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass14Anneli Mägi
Kristjan AllasTallinna Reaalkool10.a klass14Inga Petuhhov
Kristopher RaikTõrva Gümnaasium10.a klass14Katrin Kalamees
Kuldar KullasteKärdla Ühisgümnaasium10.b klass14Tõnu Soop
Lauri LiblikNõo Põhikool9.a klass14Katrin Kalamees
Lii RattVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass14Margo Müller
Liina LippasaarRakvere Reaalgümnaasium10.b klass14Reeli Rump
Liis VinterVirtsu Kool9. klass14Airi Aavik
Lille VäljaKambja Põhikool9. klass14Mare Mõisa
Liza BogatsenkovaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass14Kaja Pello
Maria ValgeTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass14Natalja Erte
Mariel KägoSaku Gümnaasium10. klass14Eha Kask
Marijela PõhjalaTõrva Gümnaasium10.a klass14Katrin Kalamees
Marite EnnusteAudentese Erakool10.c klass14Eve Liis
Markus BachmannRapla Ühisgümnaasium10. klass14Kadri Laup
Martin TuusisRõuge Põhikool9. klass14Piret Viil
Mati NudeRakvere Reaalgümnaasium10.b klass14Reeli Rump
Merily AllikHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass14Anneli Mägi
Merylin KruusmaRakvere Reaalgümnaasium10.a klass14Reeli Rump
Mihhail KorotTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass14Aivar Metsaveer
Mihkel KaarmaTallinna Reaalkool10.a klass14Inga Petuhhov
Mirko NõmmsaluHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass14Anneli Mägi
Moonika VaneTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass14Aivar Metsaveer
Oona Elise Marie LuikTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass14Imre Vijard
Peeter Paul KollistHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass14Anneli Mägi
Raili KruusamäeSõmeru Põhikool9. klass14Katrin Moisa
Reeno PaatKärdla Ühisgümnaasium10.b klass14Tõnu Soop
Richard BachmannVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass14Margo Müller
Richard RumvoltRõuge Põhikool9. klass14Piret Viil
Riho EestleolKärdla Ühisgümnaasium9.b klass14Tõnu Soop
Robert KapanenTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass14Aivar Metsaveer
Romet KäämerAudentese Erakool9.c klass14Eve Liis
Sandra ReinvaldHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass14Anneli Mägi
Sigfried KeskülaRapla Ühisgümnaasium10. klass14Kadri Laup
Sten Egert TammeveskiTallinna Reaalkool10.a klass14Inga Petuhhov
Stiina SalumetsGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass14Ingrid Maadvere
Taavi ArboKärdla Ühisgümnaasium9.a klass14Tõnu Soop
Tanel VolkovSaku Gümnaasium10. klass14Eha Kask
Taniel TokarGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass14Ingrid Maadvere
Triin PirsoTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass14Andres Seire
Tristan JärveNõo Põhikool9.a klass14Katrin Kalamees
Vahur OolupAudentese Erakool9.c klass14Eve Liis
Victoria PriimetsTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass14Andres Seire
Viktoria NemtšenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass14Natalja Erte
Vjatšeslav DeklavsRapla Ühisgümnaasium10. klass14Kadri Laup
Vladimir AntippEhte Humanitaargümnaasium10.a klass14Dmitri Mištšenko
Алексей ГолубевNarva Keeltelütseum10.a klass14Valeria Nazarova
Дмитрий ЕмельяновNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klass14Vladimir Runin
Aleksander KudrjavtsevHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass13Niina Botina
Aleksandr BarabanovNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass13Vladimir Runin
Aleksandr KalmusTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass13Olga Kravtšenko
Aleksei IljinTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass13Sergei Sumin
Aleksei SkvortsovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass13Natalja Erte
Anastasia GaidarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass13Natalja Erte
Anastasija KnõšukKarjamaa Põhikool9.a klass13Светлана Дорофеева
Anella OttiAudentese Erakool9.c klass13Eve Liis
Anna KotšetovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass13Dmitri Mištšenko
Anna SokologorskajaTallinna Juudi Kool10.a klass13Niina Botina
Annabel LeitenRakvere Reaalgümnaasium10.b klass13Reeli Rump
Anzelika SamutaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass13Kaja Pello
Anton TaraskinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass13Natalja Erte
Arina OdintsovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass13Natalja Erte
Artur DanijelovTallinna Juudi Kool10. klass13Niina Botina
Brigita-Veronika PähnRõuge Põhikool9. klass13Piret Viil
Carl-Henry PartsSaku Gümnaasium10. klass13Eha Kask
Daniil NikiforovTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass13Olga Kravtšenko
Danik JasnovskiTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass13Olga Kravtšenko
Denis AleksandrovTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass13Olga Kravtšenko
Denis MelnitsukTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass13Olga Kravtšenko
Denis RudenasTapa Vene Põhikool9.a klass13Jelena Jakovleva
Dmitri UmolinTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass13Sergei Sumin
Elena EllerveeTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass13Olga Kravtšenko
Eleonora SemkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass13Sergei Sumin
Eva Liisi OjaveerHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass13Anneli Mägi
Evelin-Erika KutnikTallinna Juudi Kool10. klass13Niina Botina
Geily LippRakvere Reaalgümnaasium10.b klass13Reeli Rump
Greta FroschTallinna Südalinna Kool9.a klass13Jaanus Paasoja
Helen AtspolTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass13Kaja Pello
Helge KaldeKambja Põhikool9. klass13Mare Mõisa
Hella Linda SepmanAudentese Erakool9.c klass13Eve Liis
Ivan FilippovKarjamaa Põhikool9.a klass13Светлана Дорофеева
Janeli ReinloVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass13Margo Müller
Jekaterina GorbatševskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass13Natalja Erte
Jekaterina P.Tallinna Humanitaargümnaasium10.a klass13Kaja Pello
Jelizaveta KuznetsovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass13Sergei Sumin
Joosep PostovMustvee Gümnaasium9. klass13Rita Postov
Kreete-Karoline PleiatsTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass13Aivar Metsaveer
Kätlin KalmusRõuge Põhikool9. klass13Piret Viil
Liisi KahuRõuge Põhikool9. klass13Piret Viil
Maksim BaiTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass13Sergei Sumin
Maria TammTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass13Kaja Pello
Nadezda GritskevichTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass13Natalja Erte
Regina TsehhTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass13Kaja Pello
Rene KuldsaarTallinna Südalinna Kool9.a klass13Jaanus Paasoja
Sandra BudaTõrva Gümnaasium10.a klass13Katrin Kalamees
Teresa KuriksTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass13Aivar Metsaveer
Veronika AlbakhtinaTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass13Olga Kravtšenko
Viktoria NilinaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass13Dmitri Mištšenko
Vladlena ZukovaNarva Keeltelütseum10.a klass13Valeria Nazarova
Adrian-Christofer LichtfeldtRakvere Reaalgümnaasium10.a klass12Reeli Rump
Aleksander KaramnovTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass12Olga Kravtšenko
Aleksandr GanejevNarva Keeltelütseum10.a klass12Valeria Nazarova
Algmar ErikRäpina Ühisgümnaasium9.b klass12Eve Sibul
Alice GoršanovVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass12Margo Müller
Anette HallikAudentese Erakool9.c klass12Eve Liis
Anette MattoKärdla Ühisgümnaasium9.a klass12Tõnu Soop
Anita-Marija RatusnajaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass12Olga Kravtšenko
Annabel KootsTallinna Laagna Gümnaasium10.c klass12Imre Vijard
Anna-Helena EhalaAudentese Erakool9.c klass12Eve Liis
Annaliis TäheVirtsu Kool9. klass12Airi Aavik
Anne-Mai SaulRakvere Reaalgümnaasium10.c klass12Reeli Rump
Anni HeinaruTõrva Gümnaasium10.a klass12Katrin Kalamees
Artjom TrohhatsevSillamäe Gümnaasium10. klass12Juulia Devadze
Aveli AlasildTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass12Andres Seire
Avely PikkaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass12Reeli Rump
Berit HartõkainenKärdla Ühisgümnaasium9.a klass12Tõnu Soop
Birgit-Umari RiisaluTallinna Südalinna Kool9.a klass12Jaanus Paasoja
Dagmar AasumetsRakvere Reaalgümnaasium10.b klass12Reeli Rump
Daily RaudseppTootsi Lasteaed-Põhikool9. klass12Käde Reinthal
Dana LukkKärdla Ühisgümnaasium10.b klass12Tõnu Soop
Debora SaarnakKärdla Ühisgümnaasium9.a klass12Tõnu Soop
Diandra KaasikRakvere Reaalgümnaasium10.b klass12Reeli Rump
Eduard RandmaSõmeru Põhikool9. klass12Katrin Moisa
Egert AiaRäpina Ühisgümnaasium10. klass12Eve Sibul
Ela SteinmillerTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass12Olga Kravtšenko
Emily KostinaSakala Eragümnaasium9. klass12Rita Izjumskaja
Georg SuitsTallinna Reaalkool10.a klass12Inga Petuhhov
Gertrud JaksHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass12Anneli Mägi
Greete TohvPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klass12Taimi Dreier
Hanna MathiesenRäpina Ühisgümnaasium9.a klass12Eve Sibul
Hanna-Liina KabelVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass12Margo Müller
Hendrik KlaasKärdla Ühisgümnaasium10.b klass12Tõnu Soop
Henri DrellAudentese Erakool9.c klass12Eve Liis
Iris PetersonKambja Põhikool9. klass12Mare Mõisa
Jaanis MalveVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass12Margo Müller
Jevgeni UlmTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass12Aivar Metsaveer
Johanna TuuleveskiTallinna Laagna Gümnaasium10.c klass12Imre Vijard
Johannes ÖöpikHugo Treffneri Gümnaasium10.b klass12Anneli Mägi
Jonas TammTallinna Tehnikagümnaasium10.a klass12Andres Seire
Julia KutsõnRakvere Reaalgümnaasium10.c klass12Reeli Rump
Kaarel KuresooHugo Treffneri Gümnaasium10.a klass12Anneli Mägi
Kaidi MaasikMustvee Gümnaasium9. klass12Rita Postov
Kaido TamelaTallinna Südalinna Kool9. klass12Jaanus Paasoja
Kaisa HankoNõo Põhikool9.c klass12Katrin Kalamees
Kaivi PõldmaVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass12Margo Müller
Karin ToomRakvere Reaalgümnaasium10.a klass12Reeli Rump
Karl Erik LaanetAudentese Erakool10.c klass12Eve Liis
Karl Joosep MalõševHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass12Anneli Mägi
Karl Mattias LaiusteTartu Raatuse Kool9.a klass12Karit Kilgi
Karl-Leo PartRakvere Reaalgümnaasium10.b klass12Reeli Rump
Katrin BedarevaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass12Olga Kravtšenko
Katrin GrossTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass12Aivar Metsaveer
Keity JohansonRõuge Põhikool9. klass12Piret Viil
Kertu LeppsaluRapla Ühisgümnaasium10. klass12Kadri Laup
Kevin RetseSõmeru Põhikool9. klass12Katrin Moisa
Kirill FeoktistovNarva Keeltelütseum10.a klass12Valeria Nazarova
Kostja DatovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klass12Julia Ratšinskaja
Kristina LevinaTallinna Juudi Kool10. klass12Niina Botina
Kristjan KivimeisterRakvere Reaalgümnaasium10.a klass12Reeli Rump
Kristjan KruusimaaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass12Reeli Rump
Lev JurtšenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass12Natalja Erte
Liina BergmannPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass12Taimi Dreier
Liis RõmmelKärdla Ühisgümnaasium9.a klass12Tõnu Soop
Liisa-Maria EljasteVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass12Margo Müller
Lisette TiganikHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass12Anneli Mägi
Maria IndemritteRõuge Põhikool9. klass12Piret Viil
Marko RootsKärdla Ühisgümnaasium9.a klass12Tõnu Soop
Marleen TiirikTallinna Tehnikagümnaasium10.a klass12Andres Seire
Mart ArgusTallinna Tehnikagümnaasium10.b klass12Andres Seire
Marti AltRakvere Reaalgümnaasium10.b klass12Reeli Rump
Martin KreevaldNõo Põhikool9.a klass12Katrin Kalamees
Merilyn MikiveerVirtsu Kool9. klass12Airi Aavik
Mihkel HolzmannRakvere Reaalgümnaasium10.b klass12Reeli Rump
Mihkel RuutSaku Gümnaasium10. klass12Eha Kask
Mikk IlvesTallinna Tehnikagümnaasium10.b klass12Andres Seire
Mikk JurkatammAudentese Erakool9.c klass12Eve Liis
Nikita ŠirkovskiEhte Humanitaargümnaasium10.a klass12Dmitri Mištšenko
Nikita VasiljevNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klass12Vladimir Runin
Oleksandra DranovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass12Dmitri Mištšenko
Oskar MaidreTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass12Aivar Metsaveer
Pavel IvanovTallinna Laagna Gümnaasium10.c klass12Imre Vijard
Ragnar ValdreTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass12Imre Vijard
Rakhim ZhakupovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass12Natalja Erte
Rando SuusterKärdla Ühisgümnaasium9.a klass12Tõnu Soop
Raul GalkinEhte Humanitaargümnaasium10.a klass12Dmitri Mištšenko
Reelika PähkelRakvere Reaalgümnaasium10.c klass12Reeli Rump
Robert ReimannRakvere Reaalgümnaasium10.b klass12Reeli Rump
Robin KäsiKambja Põhikool9. klass12Mare Mõisa
Robin TäppRakvere Reaalgümnaasium10.c klass12Reeli Rump
Rupert EritsGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass12Ingrid Maadvere
Silver-Toomas AntGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass12Ingrid Maadvere
Sirli JaaskaRõuge Põhikool9. klass12Piret Viil
Tanner TõldRakvere Reaalgümnaasium10.a klass12Reeli Rump
Tatjana DrozdovaAudentese Erakool9.c klass12Eve Liis
Triin SooTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass12Andres Seire
Tuuli PõhjakasTallinna Tehnikagümnaasium10.a klass12Andres Seire
Victoria KonstaabelPärnu Ülejõe Gümnaasium9.c klass12Taimi Dreier
Victoria KorsNõo Põhikool9.c klass12Katrin Kalamees
Viktoria GunditsEhte Humanitaargümnaasium10.a klass12Dmitri Mištšenko
Voldemar RätsepRakvere Reaalgümnaasium10.c klass12Reeli Rump
Väike TattTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass12Andres Seire
Анита ШутоваNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass12Vladimir Runin
Aleksandra KondratovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass11Dmitri Mištšenko
Alina SmorodinaTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass11Olga Kravtšenko
Aljona KarzubovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass11Sergei Sumin
Anastasia PaholkovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass11Sergei Sumin
Anastasia VeshchitskayaTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass11Olga Kravtšenko
Anzela TalapinaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass11Olga Kravtšenko
Artjom KirinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass11Natalja Erte
Artjom VagerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass11Natalja Erte
Christina VärnoNõo Põhikool9.c klass11Katrin Kalamees
Daniel RaichertTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass11Kaja Pello
Daniil SvistunovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass11Natalja Erte
Danila KotserinTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass11Sergei Sumin
Deisy UrbusTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass11Aivar Metsaveer
Diana HabarovaTapa Vene Põhikool9.a klass11Jelena Jakovleva
Edgar KulikTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass11Olga Kravtšenko
Egor LaptevNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klass11Vladimir Runin
Ilja TretjakovskiTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass11Sergei Sumin
Jana SalahhetdinovaKarjamaa Põhikool9.a klass11Светлана Дорофеева
Jekaterina KozemjatsenkoEhte Humanitaargümnaasium10.a klass11Dmitri Mištšenko
Jekaterina TsvetkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass11Natalja Erte
Kenert Gero OstratVirtsu Kool9. klass11Airi Aavik
Kert-Kristofer EinaloKambja Põhikool9. klass11Mare Mõisa
Kevin KelderVirtsu Kool9. klass11Airi Aavik
Kirill BotskovoiTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass11Sergei Sumin
Kostja IvanovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass11Sergei Sumin
Kristina BreshenkovaNarva Keeltelütseum10.b klass11Valeria Nazarova
Kristina PiirakNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass11Vladimir Runin
Kristina RatmanovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass11Olga Kravtšenko
Ksenia BartlettTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass11Natalja Erte
Lauret UustaluTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass11Aivar Metsaveer
Maarja-Liis SolovjovaTapa Vene Põhikool9.a klass11Jelena Jakovleva
Maksim ArutjunjanTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass11Olga Kravtšenko
Maksim ValujevKarjamaa Põhikool9.a klass11Светлана Дорофеева
Maksim VukkertTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass11Olga Kravtšenko
Maria DolgyiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass11Natalja Erte
Mark KutskoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9. klass11Natalja Erte
Meelis VilingRõuge Põhikool9. klass11Piret Viil
Melissa TsaljukTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass11Olga Kravtšenko
Natan JanovTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass11Olga Kravtšenko
Nikita KudriashevNarva Keeltelütseum10.a klass11Valeria Nazarova
Nikita ŠumejevTallinna Juudi Kool10. klass11Niina Botina
Roman MalosevTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass11Sergei Sumin
Sofija StepanovaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass11Kaja Pello
Victoria GontarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass11Natalja Erte
Vika HarinaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass11Olga Kravtšenko
Vlad RõbakovTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass11Olga Kravtšenko
Анне ЩербаковаTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass11Kaja Pello
Елена БукашкинаTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass11Kaja Pello
Макар МедведевTallinna Juudi Kool9. klass11Niina Botina
Aleksander VanganenTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass10Aivar Metsaveer
Amrita GerretzSaku Gümnaasium10. klass10Eha Kask
Andra KalmanRakvere Reaalgümnaasium10.c klass10Reeli Rump
Anni UlmRakvere Reaalgümnaasium10.c klass10Reeli Rump
Argo LillemaVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass10Margo Müller
Arnold FederauSaku Gümnaasium10. klass10Eha Kask
Brätten JärvikPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klass10Taimi Dreier
Caritta KuuksTallinna Tehnikagümnaasium10.b klass10Andres Seire
Cathy-Lisanna PiltSaku Gümnaasium10. klass10Eha Kask
Daniel NuiamäeTallinna Südalinna Kool9.a klass10Jaanus Paasoja
Daniil ŠumilinEhte Humanitaargümnaasium10.a klass10Dmitri Mištšenko
Darja BlantEhte Humanitaargümnaasium10.a klass10Dmitri Mištšenko
Dmitri SibbulTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass10Olga Kravtšenko
Egeli RaudmäeNõo Põhikool9.c klass10Katrin Kalamees
Egert PunniskRäpina Ühisgümnaasium10. klass10Eve Sibul
Ekaterina LikkEhte Humanitaargümnaasium10.a klass10Dmitri Mištšenko
Elena AllikmäeRapla Ühisgümnaasium10. klass10Kadri Laup
Elis RaudHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass10Anneli Mägi
Erki MitmanAudentese Erakool10.c klass10Eve Liis
Evelin LeigriKärdla Ühisgümnaasium9.b klass10Tõnu Soop
Geido NeudorfTallinna Südalinna Kool9.a klass10Jaanus Paasoja
Hanna-Liisa OtsmaaRakvere Reaalgümnaasium10.a klass10Reeli Rump
Hele-Liis PruusRõuge Põhikool9. klass10Piret Viil
Helen HiiobTõrva Gümnaasium10.a klass10Katrin Kalamees
Henry SaarTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass10Aivar Metsaveer
Irmel Herdis MaalmetsSõmeru Põhikool9. klass10Katrin Moisa
Janelle TaalešTõrva Gümnaasium10.a klass10Katrin Kalamees
Janne PulkAudentese Erakool9.c klass10Eve Liis
Jelizaveta HudaiberdievaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass10Natalja Erte
Kadi KartonRakvere Reaalgümnaasium10.a klass10Reeli Rump
Kaisa KuusikRakvere Reaalgümnaasium10.b klass10Reeli Rump
Karin KaruRakvere Reaalgümnaasium10.c klass10Reeli Rump
Karl AbroTallinna Tehnikagümnaasium10.b klass10Andres Seire
Karlo Remy KallendAudentese Erakool10.c klass10Eve Liis
Karlo SalemTartu Raatuse Kool9.b klass10Karit Kilgi
Karolina AlpiusSaku Gümnaasium10. klass10Eha Kask
Kasper KaljulaVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass10Margo Müller
Kaur TeivaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass10Reeli Rump
Kelly KompusKärdla Ühisgümnaasium9.a klass10Tõnu Soop
Kerly KallasTallinna Südalinna Kool9.a klass10Jaanus Paasoja
Kert SaarmetsSõmeru Põhikool9. klass10Katrin Moisa
Kert-Ove SepaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass10Natalja Erte
Kristiina MooraTõrva Gümnaasium10.a klass10Katrin Kalamees
Kristina LindveeTallinna Südalinna Kool9.a klass10Jaanus Paasoja
Kristina SergejevaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass10Niina Botina
Kädy-Liis TammVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass10Margo Müller
Kärolin PannikHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass10Anneli Mägi
Laura ArandiTallinna Tehnikagümnaasium10.b klass10Andres Seire
Laura LillepuuVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass10Margo Müller
Lera KarevaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass10Olga Kravtšenko
Lisbeth OleskNõo Põhikool9.c klass10Katrin Kalamees
Marcus MerimaaAudentese Erakool9.c klass10Eve Liis
Maria KusnerEhte Humanitaargümnaasium10.a klass10Dmitri Mištšenko
Maria Lota KaulAudentese Erakool9.c klass10Eve Liis
Mariana RohtsaluVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass10Margo Müller
Mark VilenskiTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass10Aivar Metsaveer
Mark-Andreas JaaksonAudentese Erakool9.c klass10Eve Liis
Markus VedlerGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass10Ingrid Maadvere
Martin MeindorfTallinna Tehnikagümnaasium10.b klass10Andres Seire
Matthias VohuKärdla Ühisgümnaasium10.b klass10Tõnu Soop
Meriley RaudseppPuurmani Mõisakool9. klass10Külli Suvi
Mihhail KaragjaurKarjamaa Põhikool9.a klass10Светлана Дорофеева
Märten Henrik PaisTallinna Tehnikagümnaasium10.b klass10Andres Seire
Nikol StreltsovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass10Dmitri Mištšenko
Oliver HiiusKärdla Ühisgümnaasium9.b klass10Tõnu Soop
Oskar ValkRapla Ühisgümnaasium10. klass10Kadri Laup
Otto Karl KontAudentese Erakool10.c klass10Eve Liis
Rannar TšipurinPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass10Taimi Dreier
Robin ReinvartTallinna Laagna Gümnaasium10.c klass10Imre Vijard
Ronja JuurmaaTartu Raatuse Kool9.b klass10Karit Kilgi
Roomet RuusKärdla Ühisgümnaasium9.b klass10Tõnu Soop
Sander KaevatsKärdla Ühisgümnaasium10.b klass10Tõnu Soop
Sander RaiesteAudentese Erakool10.d klass10Eve Liis
Silja VarekRakvere Reaalgümnaasium10.a klass10Reeli Rump
Simon SüllaAudentese Erakool9.c klass10Eve Liis
Sven RosenbergTallinna Südalinna Kool9.a klass10Jaanus Paasoja
Tanel PiirimäeRakvere Reaalgümnaasium10.c klass10Reeli Rump
Tiina PokkTootsi Lasteaed-Põhikool9. klass10Käde Reinthal
Trevor KeskkülaRakvere Reaalgümnaasium10. klass10Reeli Rump
Valter KoitjärvTallinna Tehnikagümnaasium10.b klass10Andres Seire
Veronika MisheljovaTallinna Juudi Kool10. klass10Niina Botina
Vesta NalimovaNarva Keeltelütseum10. klass10Valeria Nazarova
Viktorija SokologorskajaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass10Olga Kravtšenko
Aleksander FomkinTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass9Olga Kravtšenko
Aleksandra KistritsaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass9Kaja Pello
Aleksey SvetlyshenkoNarva Keeltelütseum10. klass9Valeria Nazarova
Alina DavõdovaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass9Kaja Pello
Alisa ŠapovalovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass9Olga Kravtšenko
Anastasija FedosenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass9Natalja Erte
Anna AfanasjevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass9Natalja Erte
Anna MinakovTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass9Kaja Pello
Anton ResikMustvee Gümnaasium9. klass9Rita Postov
Beatrice NebisTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass9Natalja Erte
Danik PasselTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass9Olga Kravtšenko
Danil TimkoTallinna Juudi Kool9. klass9Niina Botina
Diana PetšnikovskiTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass9Olga Kravtšenko
Dima DimTallinna Juudi Kool9. klass9Niina Botina
Dmitri GaljanovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass9Sergei Sumin
Dominic KenderTallinna Juudi Kool9. klass9Niina Botina
Edgard PehtlaMustvee Gümnaasium9. klass9Rita Postov
Elina HapajevaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass9Kaja Pello
Elina PetrovskajaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass9Dmitri Mištšenko
Eric SchmalzAudentese Erakool10.d klass9Eve Liis
Jekaterina IljinaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass9Sergei Sumin
Karl-Ike ZeigoKambja Põhikool9. klass9Mare Mõisa
Ketlin VirumäeHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass9Anneli Mägi
Kirill AganitsevMustvee Gümnaasium9. klass9Rita Postov
Kristina AndrejevaNarva Keeltelütseum10.a klass9Valeria Nazarova
Kristina IvanovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass9Sergei Sumin
Lev SmolikovTallinna Juudi Kool9. klass9Niina Botina
Louis Van Den HoveTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass9Kaja Pello
Maria SikerskajaTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass9Kaja Pello
Mihkel LeidasTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass9Sergei Sumin
Monika KatuninTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass9Natalja Erte
Pasha DeniskinNarva Kesklinna Gümnaasium9.a klass9Vladimir Runin
Seva GretsitsTallinna Juudi Kool10. klass9Niina Botina
Simon GrigorjevTallinna Juudi Kool10. klass9Niina Botina
Sven PiiskopVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass9Margo Müller
Tamara ShuljakaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass9Dmitri Mištšenko
Tanel KaaverNõo Põhikool9.c klass9Katrin Kalamees
Viktoria SvetlovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass9Olga Kravtšenko
Vladislav GultjajevEhte Humanitaargümnaasium10.a klass9Dmitri Mištšenko
Яан МинаковTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass9Kaja Pello
Agnes PentsaNõo Põhikool9.b klass8Katrin Kalamees
Amina SakariasTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass8Sergei Sumin
Artur GruzdevTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass8Aivar Metsaveer
Birgit KeirRakvere Reaalgümnaasium10. klass8Reeli Rump
Carlos JürgensAudentese Erakool10.d klass8Eve Liis
Debora LehtsaluAudentese Erakool9.c klass8Eve Liis
Dennis HongerTallinna Juudi Kool10. klass8Niina Botina
Elisabeth TeidlaRakvere Reaalgümnaasium10.a klass8Reeli Rump
Emma KaupsKärdla Ühisgümnaasium10.b klass8Tõnu Soop
Emma TolmatsNõo Põhikool9.c klass8Katrin Kalamees
Georg-Romet TopkinTallinna Südalinna Kool9.a klass8Jaanus Paasoja
Hanna-Marie VabaojaSaku Gümnaasium10. klass8Eha Kask
Jan-Marcus VettikTallinna Südalinna Kool9.a klass8Jaanus Paasoja
Joonas ŠeinAudentese Erakool10.d klass8Eve Liis
Kaija KokkotaKärdla Ühisgümnaasium10.b klass8Tõnu Soop
Karl Martin KiisAudentese Erakool9.c klass8Eve Liis
Karl-Erik PärnPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass8Taimi Dreier
Kelli MaripuuSaku Gümnaasium10. klass8Eha Kask
Kerly KasenõmmSaku Gümnaasium10. klass8Eha Kask
Ketlin RaudlaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass8Reeli Rump
Kevvar HolowitzAudentese Erakool9.c klass8Eve Liis
Kristel VainoVirtsu Kool9. klass8Airi Aavik
Kristel VõipRakvere Reaalgümnaasium10.a klass8Reeli Rump
Kristo RandKärdla Ühisgümnaasium9.a klass8Tõnu Soop
Kätlin SelbergRakvere Reaalgümnaasium10.a klass8Reeli Rump
Leana KrivonogovaMustvee Gümnaasium9. klass8Rita Postov
Leoinid TšegrinskiEhte Humanitaargümnaasium10.a klass8Dmitri Mištšenko
Liisa-Pauliina KoitmaaTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass8Aivar Metsaveer
Lizette TarlapSaku Gümnaasium10. klass8Eha Kask
Martha-Liisa OinitsTallinna Südalinna Kool9.a klass8Jaanus Paasoja
Martin HorolskiTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass8Aivar Metsaveer
Merli IlmPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass8Taimi Dreier
Peeter SamoldinRäpina Ühisgümnaasium9.a klass8Eve Sibul
Polina KesterTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass8Kaja Pello
Rainer MõtsTõrva Gümnaasium10.a klass8Katrin Kalamees
Rasmus VahtKärdla Ühisgümnaasium9.b klass8Tõnu Soop
Reedo KoortTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass8Aivar Metsaveer
Roman OkunevTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass8Kaja Pello
Ron PehkaAudentese Erakool10.d klass8Eve Liis
Simon MannVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass8Margo Müller
Teele MekkTõrva Gümnaasium10.a klass8Katrin Kalamees
Aleksandr SavtsukTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass7Kaja Pello
Alexander NositsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.c klass7Julia Ratšinskaja
Ardi OssaarTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass7Imre Vijard
Daniil ShuhtinTallinna Juudi KoolTäiskasvanu7Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Darja BelovaNarva Keeltelütseum10.a klass7Valeria Nazarova
Darja DubininaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass7Olga Kravtšenko
David ShvetsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass7Natalja Erte
Diana LifaginaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass7Sergei Sumin
Diana MaystrukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass7Natalja Erte
Edith AmorTallinna Südalinna Kool9.a klass7Jaanus Paasoja
Edvard RomanenkoTallinna Humanitaargümnaasium10.a klass7Kaja Pello
Filipp DerjaginTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass7Sergei Sumin
Gordei UsachevTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass7Kaja Pello
Jekaterina BaranovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass7Dmitri Mištšenko
Juri ŽuravljovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass7Dmitri Mištšenko
Kirill Tenitski Tallinna Humanitaargümnaasium10.b klass7Kaja Pello
Laura TasaTõrva Gümnaasium10.a klass7Katrin Kalamees
Maria HudaiberdievaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass7Natalja Erte
Meiti-Caroli PindSaku Gümnaasium10. klass7Eha Kask
Nikita ChernovTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass7Olga Kravtšenko
Pavel SmagljukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass7Natalja Erte
Rain-Ralf NõmmeTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass7Sergei Sumin
Regina MislevtšukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass7Natalja Erte
Uku LahtmetsNõo Põhikool9.c klass7Katrin Kalamees
Veronika KarpenkovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass7Olga Kravtšenko
Vladimir BardadõmTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass7Kaja Pello
Анна ВересенкоTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass7Kaja Pello
Anna-Liisa NurmRakvere Reaalgümnaasium10.c klass6Reeli Rump
Astrid-Mai KaaduAudentese Erakool10.d klass6Eve Liis
Chris MartinRakvere Reaalgümnaasium10.c klass6Reeli Rump
Elerii PintsonRuila Põhikool9. klass6Pavel Krõlatov
Eliine PorvalRakvere Reaalgümnaasium10.c klass6Reeli Rump
Getter TuiskTallinna Tehnikagümnaasium10.a klass6Andres Seire
Heikko ValleVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass6Margo Müller
Hendry EngelbrechtAudentese Erakool10.d klass6Eve Liis
Joel JoostMustvee Gümnaasium9. klass6Rita Postov
Juss JuhtTõrva Gümnaasium10.a klass6Katrin Kalamees
Kristian KullamaeAudentese Erakool10.d klass6Eve Liis
Maria PärliHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass6Anneli Mägi
Marianne KokamägiTõrva Gümnaasium9.b klass6Katrin Kalamees
Melvin KriisaNõo Põhikool9.a klass6Katrin Kalamees
Rain SiegelTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass6Andres Seire
Robin LünekundRakvere Reaalgümnaasium10.a klass6Reeli Rump
Sander JaskaNõo Põhikool9.c klass6Katrin Kalamees
Taavi MetsNõo Põhikool9.b klass6Katrin Kalamees
Anastasia NõmmikHugo Treffneri Gümnaasium10.e klass5Anneli Mägi
Andrei PadarTartu Aleksandr Puškini Kool9.c klass5Olga Kravtšenko
Edvard KopjevTallinna Juudi Kool9. klass5Niina Botina
Karel KaselaTallinna Tehnikagümnaasium10.c klass5Andres Seire
Karl Bamerd SacikTallinna Tehnikagümnaasium10.d klass5Andres Seire
Neketa PaluzarTallinna Juudi Kool9.a klass5Niina Botina
Anita StüffTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass4Aivar Metsaveer
Daniil PistsalaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass4Sergei Sumin
Getter SaidlaRapla Ühisgümnaasium10. klass4Kadri Laup
Hanna Leena OjamaaAudentese Erakool9.c klass4Eve Liis
Laura AnijagoMustvee Gümnaasium9. klass3Rita Postov
Vadim FedorenkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass3Sergei Sumin
Siret LokoTõrva Gümnaasium10.a klass2Katrin Kalamees

Kuna mõnes arvutiklassis ei ilmunud võistluse ajal teateid lahendusaja lõppemisest, otsustas žürii võtta arvesse kõik tulemused, kus lubatud 45-minutist lahendusaega ei ületatud rohkem kui 3 minuti võrra (s.t. kus tegelik lahendamisaeg ei ületanud 48 minutit).