Kobras 2015/2016 eelvoor

Benjaminide tulemused

Kokku 2595 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 44.

NimiKoolKlassPunkteÕpetaja
Andero LavrinenkoTüri Põhikool6.c klass30Laine Aluojakutsutud lõppvooru
Andres SõmerKärdla Ühisgümnaasium7.a klass30Tõnu Soopkutsutud lõppvooru
Artur ChugaiSakala Eragümnaasium8. klass30Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Daniil VainoNarva Keeltelütseum8.a klass30Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Polina SergejevaSakala Eragümnaasium6.a klass30Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Raiko MarrandiTüri Põhikool7.a klass30Laine Aluojakutsutud lõppvooru
Kirill OgnjovNarva Keeltelütseum6.a klass29Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja29Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Aleksander TrussTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass28Žanna Rjazanovakutsutud lõppvooru
Andy TõnissonSaku Gümnaasium6.d klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Anete OtsSaku Gümnaasium6.d klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Anna RastoštšenkovaSakala Eragümnaasium6.a klass28Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Anni Liis KastemäeSaku Gümnaasium5.a klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Artjom BorissovNarva Keeltelütseum8.a klass28Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Diana LabunetsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass28Julia Ratšinskajakutsutud lõppvooru
Elen RausSaku Gümnaasium6.b klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Elisabet RaigSaku Gümnaasium7.c klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Getriin RiimandSaku Gümnaasium7.c klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Grete Elisabet TreiSaku Gümnaasium6.d klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Heinrich KüttisSaku Gümnaasium6.d klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Hugo AlandiSaku Gümnaasium6.d klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Inga MorozovSaku Gümnaasium6.b klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Janely ArakSaku Gümnaasium6.d klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Kaarel KivisaluTallinna Reaalkool8.c klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Kaarel TamuriTallinna Reaalkool7.c klass28Kailit Taliarukutsutud lõppvooru
Karmen PihlakSaku Gümnaasium7.c klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Kevin AdlerSaku Gümnaasium8.a klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Linette ListmannSaku Gümnaasium8.b klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Maksim BorissovNarva Keeltelütseum8.a klass28Valeria Nazarovakutsutud lõppvooru
Marimar TuulikSaku Gümnaasium6.a klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Markus KuusikSaku Gümnaasium6.a klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Marten MänniSaku Gümnaasium8.a klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Mattias PoppPaikuse Põhikool8.b klass28Liina Kivistokutsutud lõppvooru
Miia Maris PraksSaku Gümnaasium6.b klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Oliver TennisbergMiina Härma Gümnaasium6.b klass28Janika Kaljulakutsutud lõppvooru
Peeter Aleksander RandlaTallinna Inglise Kolledž6.a klass28Paavo Viilupkutsutud lõppvooru
Piret PihlSaku Gümnaasium6.c klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Rasmus RaasukeSaku Gümnaasium6.b klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Reio OpromeiKadrina Keskkool8.a klass28Andres Heinlokutsutud lõppvooru
Sade-Ly MalbergSaku Gümnaasium8.a klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Sergej KuzminSakala Eragümnaasium7. klass28Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Silvester IlumetsKärdla Ühisgümnaasium8.b klass28Tõnu Soopkutsutud lõppvooru
Tim Jyrgen SaletajevSaku Gümnaasium6.a klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Tom KeltSaku Gümnaasium8.b klass28Eha Kaskkutsutud lõppvooru
Артемий КурскийSakala Eragümnaasium8. klass28Rita Izjumskajakutsutud lõppvooru
Elis SiilbekTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass27Kristine Laanisto
Leila KinksSaku Gümnaasium8.b klass27Eha Kask
Alari NuutVirtsu Kool7. klass26Siivi Jõgi
Aleksandr KarpovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass26Natalja Erte
Aleksandra Ratkovitš Kohtla-Järve Tammiku Põhikool8.a klass26Irina Gritsinenko
Alex LoogSaku Gümnaasium8.c klass26Eha Kask
Anastasija RemetsTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass26Olga Kravtšenko
Andreas AndrejevSaku Gümnaasium6.c klass26Eha Kask
Andreas NuggisSaku Gümnaasium7.a klass26Eha Kask
Annabel AlliksaarPaikuse Põhikool7.a klass26Liina Kivisto
Anna-Liisa MurreSaku Gümnaasium7.a klass26Eha Kask
Anneliis MuravlevaIisaku Gümnaasium8. klass26Kalev Riivik
Arina PiskunovaSakala Eragümnaasium8. klass26Rita Izjumskaja
Artur TonissonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass26Julia Ratšinskaja
Barbara RoonOlustvere Põhikool7. klass26Jüri Sulg
Caitlyn KesaSaku Gümnaasium6.a klass26Eha Kask
Edward MaksimovTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass26Aivar Metsaveer
Elina VäizeneSaku Gümnaasium6.d klass26Eha Kask
Helin SinisaarSaku Gümnaasium8.c klass26Eha Kask
Henri HansonSaku Gümnaasium6.a klass26Eha Kask
Jaak KrusellSaku Gümnaasium5.a klass26Eha Kask
Jaanis SalumaaKärdla Ühisgümnaasium8.b klass26Tõnu Soop
Jan-Erik VahemäeSaku Gümnaasium6.a klass26Eha Kask
Janika Murašina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool8.a klass26Irina Gritsinenko
Jens Eric MöllitsSaku Gümnaasium7.b klass26Eha Kask
Johannes VuukPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass26Kairi Osula
Johannn AdambergSaku Gümnaasium7.c klass26Eha Kask
Joosep SoaseppSaku Gümnaasium6.c klass26Eha Kask
Karel Marten KannelSaku Gümnaasium6.a klass26Eha Kask
Karmen Gloria KõvaSaku Gümnaasium8.b klass26Eha Kask
Karoliin RemmelgSaku Gümnaasium6.a klass26Eha Kask
Karro SoosaarKambja Põhikool8. klass26Mare Mõisa
Kaspar SaakpakkTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass26Andres Seire
Keidy NaberSaku Gümnaasium6.d klass26Eha Kask
Kerdo KäärmaPärnu Ülejõe Gümnaasium6.c klass26Taimi Dreier
Kirke KrusellSaku Gümnaasium6.b klass26Eha Kask
Kirsika Roos-NesslerSaku Gümnaasium6.c klass26Eha Kask
Kristiina BulgarinSaku Gümnaasium5.a klass26Eha Kask
Ksenija ŠarapovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass26Dmitri Mištšenko
Kätlin JeedasSaku Gümnaasium8.b klass26Eha Kask
Laura AnikinaSakala Eragümnaasium7. klass26Rita Izjumskaja
Laura PaulusRõuge Põhikool8. klass26Piret Viil
Leana KorbGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass26Ingrid Maadvere
Liis RehemaaSaku Gümnaasium8.c klass26Eha Kask
Lisett SaukasSaku Gümnaasium6.c klass26Eha Kask
Mai EllermäeEmmaste Põhikool7. klass26Margus Sõmer
Maksim VolotšinkovNarva Keeltelütseum6.c klass26Valeria Nazarova
Martin LeemetSaku Gümnaasium6.a klass26Eha Kask
Mihhail PustovNarva Keeltelütseum6.c klass26Valeria Nazarova
Mihkel PaalTallinna Reaalkool8.c klass26Kailit Taliaru
Mikk SaarsePärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass26Kairi Osula
Nikita VainoNarva Keeltelütseum8.a klass26Valeria Nazarova
Oliver ToomSaku Gümnaasium7.a klass26Eha Kask
Olivia SilbergSaku Gümnaasium6.c klass26Eha Kask
Oskar MattSaku Gümnaasium6.a klass26Eha Kask
Priit PetersonTallinna Reaalkool7.c klass26Kailit Taliaru
Rait Robert SuurmetsGustav Adolfi Gümnaasium7.b klass26Ingrid Maadvere
Rihard PederTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass26Aivar Metsaveer
Sandra Ly LõhmusSaku Gümnaasium8.a klass26Eha Kask
Saskia Sofia EllerTurba Kool8. klass26Viivika Laak
Steven SakhovRõuge Põhikool8. klass26Piret Viil
Taago TarkmeelSaku Gümnaasium6.a klass26Eha Kask
Tiago GolubGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass26Ingrid Maadvere
Triinu TõnstremSaku Gümnaasium8.c klass26Eha Kask
Trinity PärnSaku Gümnaasium6.b klass26Eha Kask
Uku KonsapVõru Kreutzwaldi Kool7.c klass26Evi Tarro
Миша ЧулиндаTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass26Žanna Rjazanova
Karel SomelarTartu Raatuse Kool7.b klass25Karit Kilgi
Kati-Marleen AlliksooEmmaste Põhikool7. klass25Margus Sõmer
Marianne AllasGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass25Ingrid Maadvere
Nika NazarovaNarva Pähklimäe Gümnaasium8.c klass25Valeria Nazarova
Salme VesingiEmmaste Põhikool8. klass25Margus Sõmer
Villem NootSaku Gümnaasium6.d klass25Eha Kask
Agnete MarkusTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass24Aivar Metsaveer
Aleksandr Kizel Aleksandr Kizel Kohtla-Järve Tammiku Põhikool8.a klass24Irina Gritsinenko
Alina KovriginaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass24Natalja Grudkina
Alina Shilman Alina Shilman Kohtla-Järve Tammiku Põhikool8.a klass24Irina Gritsinenko
Alina ZarutskajaTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass24Olga Kravtšenko
Andra BergmannSaku Gümnaasium5.a klass24Eha Kask
Andrus PajumägiKambja Põhikool8. klass24Mare Mõisa
Andry RahuSaku Gümnaasium6.b klass24Eha Kask
Anete JärvelaidSaku Gümnaasium7.a klass24Eha Kask
Anette-Mai Pirk-BirkMustvee Gümnaasium8. klass24Rita Postov
Anna DolininaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass24Julia Ratšinskaja
Annabel EsperkSaku Gümnaasium6.c klass24Eha Kask
Artur JärvanSaku Gümnaasium6.c klass24Eha Kask
Berenike JärvekülgKärdla Ühisgümnaasium8.b klass24Tõnu Soop
Cardo SikkSaku Gümnaasium8.b klass24Eha Kask
Christo SillastuPaikuse Põhikool8.b klass24Liina Kivisto
Christofer AderSaku Gümnaasium5.b klass24Eha Kask
Daisy ToimTartu Raatuse Kool8.a klass24Karit Kilgi
Daniil DzemesjukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass24Julia Ratšinskaja
Daniil KuzminTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass24Žanna Rjazanova
David RozenblitSakala Eragümnaasium8. klass24Rita Izjumskaja
Denis AndrejevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass24Natalja Erte
Diana LanevskajaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass24Olga Kravtšenko
Dmytro Umantsev Kohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass24Irina Gritsinenko
Dominik DemeskevitsTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass24Sergei Sumin
Eva Anette RobiMiina Härma Gümnaasium5.a klass24Allar Aav
Galina GerassimovitšNarva Kesklinna Gümnaasium7.a klass24Vladimir Runin
Gregor KikasTallinna Reaalkool5.b klass24Kailit Taliaru
Henriko RättelSaku Gümnaasium7.b klass24Eha Kask
Henry GrynbergSaku Gümnaasium6.a klass24Eha Kask
Ilja VoronenkoEhte Humanitaargümnaasium6.a klass24Dmitri Mištšenko
Ilona NosatsTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass24Olga Kravtšenko
Indrek PihlSaku Gümnaasium8.b klass24Eha Kask
Jan Joonas TuunaSaku Gümnaasium6.d klass24Eha Kask
Jan-Eric PihtjõeTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass24Aivar Metsaveer
Jevgeni MalesinTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass24Olga Kravtšenko
Johan LeosteGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass24Ingrid Maadvere
Johanna Eliise RannikSaku Gümnaasium6.a klass24Eha Kask
Joosep PaasikPaikuse Põhikool8.b klass24Liina Kivisto
Kaisa-Kriki KaisPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass24Kairi Osula
Karl Erich SooaruTallinna Reaalkool5.b klass24Kailit Taliaru
Karl Erik SirendiAbja Gümnaasium8. klass24Ene Lätti
Karl Joonas JõepereMiina Härma Gümnaasium5.b klass24Janika Kaljula
Kaur PähkelPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass24Kairi Osula
Kenno NiglasSaku Gümnaasium6.d klass24Eha Kask
Kenri KoortKambja Põhikool8. klass24Mare Mõisa
Kert KõpperSaku Gümnaasium7.c klass24Eha Kask
Kert-Joonas HansonViimsi Keskkool7.c klass24Vilve Roosioks
Kirke MännikSaku Gümnaasium6.a klass24Eha Kask
Krisse PaisSaku Gümnaasium6.a klass24Eha Kask
Kristjan MägiKambja Põhikool8. klass24Mare Mõisa
Ksenia KidjajevaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass24Sergei Sumin
Kätlin HeiloSaku Gümnaasium6.c klass24Eha Kask
Lii UrbVirtsu Kool7. klass24Siivi Jõgi
Ljubov LeznjovaNarva Keeltelütseum6.d klass24Valeria Nazarova
Lukas KoortGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass24Ingrid Maadvere
Madrid BabajevKarjamaa Põhikool7.a klass24Светлана Дорофеева
Magomed AkhmedovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass24Olga Kravtšenko
Maksim KurennoiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass24Julia Ratšinskaja
Marcus KruustükSaku Gümnaasium6.c klass24Eha Kask
Margot AnsbergRõuge Põhikool8. klass24Piret Viil
Maria IvahnenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass24Julia Ratšinskaja
Maria JefimovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass24Olga Kravtšenko
Marija DudarevaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass24Olga Kravtšenko
Mari-Liis PruntSaku Gümnaasium7.c klass24Eha Kask
Markus MeldreSõmeru Põhikool7. klass24Katrin Moisa
Markus VaherGustav Adolfi Gümnaasium7.b klass24Ingrid Maadvere
Marten JohandiSaku Gümnaasium8.b klass24Eha Kask
Mattias JohandiSaku Gümnaasium6.a klass24Eha Kask
Mia RosenbergSaku Gümnaasium6.c klass24Eha Kask
Mihkel Marten RuutliNõo Põhikool8.b klass24Katrin Kalamees
Miko LondTallinna Reaalkool7.c klass24Kailit Taliaru
Monika KaalesteTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass24Olga Kravtšenko
Nastya ChumakovaSakala Eragümnaasium8. klass24Rita Izjumskaja
Natalja KorabljovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass24Vladimir Runin
Nele LaurimaTallinna Reaalkool7.c klass24Kailit Taliaru
Nelemariin VilllandSaku Gümnaasium7.c klass24Eha Kask
Oskar LahtRäpina Ühisgümnaasium7.a klass24Eve Sibul
Paula Marie LoopereSaku Gümnaasium8.a klass24Eha Kask
Polina EvdokimovaNarva Keeltelütseum6.a klass24Valeria Nazarova
Pranko KõrgesaarSaku Gümnaasium8.c klass24Eha Kask
Raahel TõnissonTõrva Gümnaasium7.a klass24Katrin Kalamees
Rainer NaaritsVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass24Evi Tarro
Rasmus PärnPaikuse Põhikool9.b klass24Liina Kivistoväljaspool vanuserühma
Rasmus TammisSaku Gümnaasium7.b klass24Eha Kask
Reio AstlaVõru Kreutzwaldi Kool7.a klass24Evi Tarro
Rhea KõivutaluTallinna Reaalkool7.c klass24Kailit Taliaru
Robert ReimannSaku Gümnaasium8.c klass24Eha Kask
Sevil RamazanovaSakala Eragümnaasium7. klass24Rita Izjumskaja
Sofia IsaevskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass24Julia Ratšinskaja
Sofia IushynaSakala Eragümnaasium7. klass24Rita Izjumskaja
Stas SohhinovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass24Olga Kravtšenko
Tarvo HeintaluSaku Gümnaasium7.b klass24Eha Kask
Triinu OrgmäeTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass24Aivar Metsaveer
Uku KlausenSaku Gümnaasium6.b klass24Eha Kask
Victoria PrantsSaku Gümnaasium6.b klass24Eha Kask
Viktoria UvarovaSaku Gümnaasium6.c klass24Eha Kask
Vivian AluojaTallinna Reaalkool7.c klass24Kailit Taliaru
Volli SoaseppSaku Gümnaasium7.a klass24Eha Kask
Yevheniia ShvetsSakala Eragümnaasium7. klass24Rita Izjumskaja
Анастасия ОсадчаяTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass24Olga Kravtšenko
Анна ПомазанNarva Kesklinna GümnaasiumTäiskasvanu24Vladimir Runinväljaspool vanuserühma
Катя ФилипповаTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass24Olga Kravtšenko
Максим ЖегуровTartu Aleksandr Puškini Kool5.b klass24Olga Kravtšenko
Настя ОстровскаяTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass24Olga Kravtšenko
Anna-Maria TaukulTsirguliina Keskkool8. klass23Jana Vainonen
Daria MaljukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass23Julia Ratšinskaja
Denis LukinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass23Žanna Rjazanova
Grete NikkerTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass23Aivar Metsaveer
Hannes RassaTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass23Kristine Laanisto
Joosep KurmRõuge Põhikool8. klass23Piret Viil
Kardo SohkinSaku Gümnaasium5.a klass23Eha Kask
Karl Mattias AruleppGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass23Ingrid Maadvere
Kermo LeesmentAbja Gümnaasium6. klass23Ene Lätti
Kärt Trinity SillaotsMiina Härma Gümnaasium5.a klass23Allar Aav
Lilian VehkTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass23Aivar Metsaveer
Maksim GadzalovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass23Žanna Rjazanova
Peeter ViljamaaTallinna Reaalkool5.b klass23Kailit Taliaru
Raul VolmarTallinna Südalinna Kool8.b klass23Jaanus Paasoja
Reti PuuraidPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass23Kairi Osula
Sofia KarchebnayaSakala Eragümnaasium6. klass23Rita Izjumskaja
Taniel AlumetsRapla Ühisgümnaasium7.b klass23Kadri Laup
Юлия ВаршавскаяNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass23Vladimir Runin
Agnes VõsanurmJõõpre Kool7. klass22Sten Sang
Alar KotkasNõo Põhikool7. klass22Katrin Kalamees
Aleksander RoosimaaAudentese Erakool8.b klass22Eve Liis
Aleksandr VorobjovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass22Julia Ratšinskaja
Alina MaksimovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass22Olga Kravtšenko
Aminat-Toita Dungurova Sakala Eragümnaasium6. klass22Rita Izjumskaja
Andrei Tšistjakov Kohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass22Irina Gritsinenko
Anita HeinSaku Gümnaasium6.b klass22Eha Kask
Anita KlaarPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass22Kairi Osula
Anna BoroduljaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass22Julia Ratšinskaja
Anna KlimovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass22Julia Ratšinskaja
Anna Milena LinderGustav Adolfi Gümnaasium5.b klass22Ingrid Maadvere
Anna PolnikovaNarva Keeltelütseum6.b klass22Valeria Nazarova
Anna SusiSaku Gümnaasium6.d klass22Eha Kask
Annabel AronPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass22Taimi Dreier
Annabel PielbergKärdla Ühisgümnaasium8.b klass22Tõnu Soop
Anna-Liis KaupNarva Keeltelütseum6.d klass22Valeria Nazarova
Argo MeriloTallinna Reaalkool7.c klass22Kailit Taliaru
Ari Aleksandr KolektorSakala Eragümnaasium6. klass22Rita Izjumskaja
Arina AfanasyevaTallinna Juudi Kool8. klass22Niina Botina
Armis PriskusTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass22Aivar Metsaveer
Aron PillSaku Gümnaasium7.c klass22Eha Kask
Arseni ZadvornovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass22Žanna Rjazanova
Artjom SavinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass22Žanna Rjazanova
Artjom TšuprinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22Natalja Grudkina
Birgit KibusKärdla Ühisgümnaasium8.b klass22Tõnu Soop
Daniil EnnusSakala Eragümnaasium8. klass22Rita Izjumskaja
Daniil VorobjovskiTartu Aleksandr Puškini Kool6.a klass22Olga Kravtšenko
Danil BystrovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass22Natalja Erte
Darja IvanovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass22Olga Kravtšenko
Darja SaalisteTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass22Julia Ratšinskaja
Darja SerjoženkovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.c klass22Irina Gritsinenko
Darja SimkinaNarva Keeltelütseum6.a klass22Valeria Nazarova
David AfanasjevNarva Keeltelütseum6.c klass22Valeria Nazarova
Dmitri KrupnovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass22Žanna Rjazanova
Dmitrii AvramenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22Natalja Grudkina
Egert VeldiSaku Gümnaasium5.b klass22Eha Kask
Elger LoopsVirtsu Kool7. klass22Siivi Jõgi
Eliisa BeljaevPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass22Kairi Osula
Elika StroganovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass22Julia Ratšinskaja
Emilia AskerovaSakala Eragümnaasium6. klass22Rita Izjumskaja
Ene-Liis KaharRõuge Põhikool7. klass22Piret Viil
Eric EngelbrechtTõrva Gümnaasium8.a klass22Katrin Kalamees
Eric PetersonPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass22Kairi Osula
Erik JoevereGustav Adolfi Gümnaasium6.a klass22Ingrid Maadvere
Ervin ZadumovTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass22Olga Kravtšenko
Eva KayyalaynenNarva Kesklinna Gümnaasium7.c klass22Vladimir Runin
Eva TugoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass22Natalja Erte
Gabriel MältonKambja Põhikool8. klass22Mare Mõisa
Geir Hans SugisSaku Gümnaasium5.b klass22Eha Kask
Gendra-Marleen AasmaaKambja Põhikool7. klass22Kai Ehrlich
Grete Liis TomsonSaku Gümnaasium6.c klass22Eha Kask
Hanna AadusooKambja Põhikool8. klass22Mare Mõisa
Hanna LillemagiSaku Gümnaasium6.b klass22Eha Kask
Helari TehverAbja Gümnaasium8. klass22Ene Lätti
Helena NarmontAudentese Erakool8.b klass22Eve Liis
Hendrik TrussTallinna Reaalkool5.b klass22Kailit Taliaru
Henri KabanenSaku Gümnaasium5.a klass22Eha Kask
Herman KlippbergSaku Gümnaasium8.c klass22Eha Kask
Isabel Brigita RebanePõlva Ühisgümnaasium7.a klass22Egne Kindsigo
Isabel MeeksaSaku Gümnaasium6.a klass22Eha Kask
Ivree VõlmetsPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass22Kairi Osula
Jan DžemesjukSakala Eragümnaasium6. klass22Rita Izjumskaja
Jaroslav KitajevTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass22Olga Kravtšenko
Jelizaveta TsarkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass22Julia Ratšinskaja
Jesse KaustelSaku Gümnaasium6.c klass22Eha Kask
Johanna TudelepSaku Gümnaasium6.c klass22Eha Kask
Julia TravkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass22Julia Ratšinskaja
Karl Taaniel VähiKambja Põhikool8. klass22Mare Mõisa
Karmel ÕunRakvere Reaalgümnaasium7.a klass22Reeli Rump
Karmen LaudMiina Härma Gümnaasium5.b klass22Janika Kaljula
Karmo VilokasSaku Gümnaasium5.a klass22Eha Kask
Karoliina MalmPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass22Taimi Dreier
Kaspar JaaksonEmmaste Põhikool8. klass22Margus Sõmer
Katariina MehideTõrva Gümnaasium6.b klass22Katrin Kalamees
Katarina ParnsaluSaku Gümnaasium5.a klass22Eha Kask
Katriin AguViimsi Keskkool7.e klass22Vilve Roosioks
Kea Rael KukkMiina Härma Gümnaasium5.b klass22Janika Kaljula
Keith Kaspar TerrasSaku Gümnaasium5.a klass22Eha Kask
Ken-Marten PetersonSaku Gümnaasium6.b klass22Eha Kask
Kerttu RoosmePärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass22Kairi Osula
Kevin KubiliusPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass22Kairi Osula
Kevin PreisVasta Kool8. klass22Krista Leppik
Kim-Rain TalivereSaku Gümnaasium6.c klass22Eha Kask
Kirke KitsTallinna Südalinna Kool6. klass22Jaanus Paasoja
Konstantin RurikSakala Eragümnaasium7. klass22Rita Izjumskaja
Kristiin Marleen SuikTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass22Kristine Laanisto
Kristiina VerteSaku Gümnaasium7.a klass22Eha Kask
Kristina HorohordinaNarva Kesklinna Gümnaasium7.e klass22Vladimir Runin
Kristina KonorevaNarva Keeltelütseum6.a klass22Valeria Nazarova
Kristina LevandovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass22Julia Ratšinskaja
Kristjan KoosapoegPõlva Ühisgümnaasium7.a klass22Egne Kindsigo
Kristjan SarvSaku Gümnaasium7.a klass22Eha Kask
Kritin Kairit SonnRuila Põhikool6. klass22Pavel Krõlatov
Ksenija KoroljovaNarva Kesklinna Gümnaasium7.e klass22Vladimir Runin
Laura ReaSaku Gümnaasium6.a klass22Eha Kask
Lisandra RahnelSaku Gümnaasium7.b klass22Eha Kask
Lisanna PiklaVirtsu Kool7. klass22Siivi Jõgi
Lisanna RampeSaku Gümnaasium6.d klass22Eha Kask
Lisanna VeerteeSaku Gümnaasium7.c klass22Eha Kask
Liza ZazimkoSakala Eragümnaasium7. klass22Rita Izjumskaja
Lotta-Lorette KalmaruRakvere Reaalgümnaasium7.c klass22Reeli Rump
Madis KeerdAudentese Erakool8.a klass22Eve Liis
Maksim KondratjevSakala Eragümnaasium6. klass22Rita Izjumskaja
Malva MalvaRõuge Põhikool8. klass22Piret Viil
Maria NovozoilovaEhte Humanitaargümnaasium7.b klass22Dmitri Mištšenko
Maria PivnikSaku Gümnaasium5.b klass22Eha Kask
Maria SilantjevaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass22Dmitri Mištšenko
Marii PiirsaluSaku Gümnaasium5.b klass22Eha Kask
Marija TsvetkovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass22Vladimir Runin
Marileen NaelSaku Gümnaasium6.d klass22Eha Kask
Marko LaasSaku Gümnaasium7.b klass22Eha Kask
Markoskar ReinoNõo Põhikool8.a klass22Katrin Kalamees
Markus IlverAudentese Erakool7.b klass22Eve Liis
Markus KukkurSaku Gümnaasium8.c klass22Eha Kask
Markus SuttPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass22Kairi Osula
Markus TuumSaku Gümnaasium5.c klass22Eha Kask
Marlen KoklaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass22Taimi Dreier
Mart NaelSaku Gümnaasium6.d klass22Eha Kask
Martin Hans KeskkülaTallinna Reaalkool7.c klass22Kailit Taliaru
Martin MurumetsSaku Gümnaasium5.a klass22Eha Kask
Mattias TammiMiina Härma Gümnaasium5.a klass22Allar Aav
Max ÕispuuSaku Gümnaasium8.a klass22Eha Kask
Maxim BorodinSakala Eragümnaasium8. klass22Rita Izjumskaja
Melissa MaislaTõrva Gümnaasium7.b klass22Katrin Kalamees
Mere-Helina PankseppMiina Härma Gümnaasium5.a klass22Allar Aav
Merilin NurmeSaku Gümnaasium6.d klass22Eha Kask
Merilin PeetsonSaku Gümnaasium7.b klass22Eha Kask
Merily-Anett HallikPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass22Taimi Dreier
Merit LutsarPõlva Ühisgümnaasium7.a klass22Egne Kindsigo
Merlin AluSaku Gümnaasium7.c klass22Eha Kask
Mia FridolinSaku Gümnaasium6.b klass22Eha Kask
Mikk KelderTallinna Reaalkool7.c klass22Kailit Taliaru
Mikk LepistSaku Gümnaasium8.a klass22Eha Kask
Nikita FrankoEhte Humanitaargümnaasium8.b klass22Dmitri Mištšenko
Nikita Ossipenko Kohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass22Irina Gritsinenko
Nikita PostušenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass22Julia Ratšinskaja
Nils EskoMiina Härma Gümnaasium5.b klass22Janika Kaljula
Nurali KasomovTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass22Aivar Metsaveer
Olari Arthur TiitTallinna Reaalkool7.c klass22Kailit Taliaru
Oliver KaljusteViimsi Keskkool7.a klass22Vilve Roosioks
Paula KübarPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass22Taimi Dreier
Paula Maria MengelSaku Gümnaasium8.b klass22Eha Kask
Paula ValdnaTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass22Aivar Metsaveer
Polina PappinenNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass22Vladimir Runin
Rain KuuseIisaku Gümnaasium8. klass22Kalev Riivik
Rasmus MirmaRäpina Ühisgümnaasium7.b klass22Eve Sibul
Raul PastakNõo Põhikool8.a klass22Katrin Kalamees
Rauno SihverSaku Gümnaasium5.a klass22Eha Kask
Rebecca ValgeSaku Gümnaasium5.c klass22Eha Kask
Reimo Gert LaaspereSaku Gümnaasium6.c klass22Eha Kask
Richard JalakasPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass22Taimi Dreier
Romas ŠalkauskasKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass22Irina Gritsinenko
Romet PentinenSaku Gümnaasium6.c klass22Eha Kask
Siim NigulGustav Adolfi Gümnaasium7.b klass22Ingrid Maadvere
Silver SildRakvere Reaalgümnaasium7.c klass22Reeli Rump
Sofia HaugGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass22Ingrid Maadvere
Sofia MaljukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass22Julia Ratšinskaja
Sofia RepinaSakala Eragümnaasium8. klass22Rita Izjumskaja
Sonia BoltovskiSaku Gümnaasium5.a klass22Eha Kask
Sten MuinastViimsi Keskkool7.a klass22Vilve Roosioks
Sten-Villiam VellesteSaku Gümnaasium5.b klass22Eha Kask
Stiina SammalkiviSaku Gümnaasium8.b klass22Eha Kask
Sven PikkerPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass22Kairi Osula
Zhenya TsavelidzeNarva Keeltelütseum6.a klass22Valeria Nazarova
Thor Erik TikandGustav Adolfi Gümnaasium7.b klass22Ingrid Maadvere
Tommi ValgmaSaku Gümnaasium5.c klass22Eha Kask
Tonis TonissooSaku Gümnaasium6.c klass22Eha Kask
Triin-Marleen SuveKärdla Ühisgümnaasium8.b klass22Tõnu Soop
Triinu-Liis TorriKärla Põhikool7. klass22Väino Uljas
Tristan KuismaTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass22Andres Seire
Uku TonsiverTallinna Reaalkool7.c klass22Kailit Taliaru
Victoria VlassenkoVõru Kesklinna Kool8.a klass22Koidu Süvaorgületas ajalimiiti
Vlada SkljarovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass22Kaja Pello
Vladislav PikulinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass22Julia Ratšinskaja
Vladislav Smolin Kohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass22Irina Gritsinenko
Volemar JagomägiGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass22Ingrid Maadvere
Yanina MoysievichEhte Humanitaargümnaasium8.b klass22Dmitri Mištšenko
Алексей ДроздовTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass22Olga Kravtšenko
Вика ШуклинаNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass22Vladimir Runin
Дарина АлексееваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22Natalja Grudkina
Елизавета ЦыганковаTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass22Olga Kravtšenko
Миша ЦыганковTartu Aleksandr Puškini Kool5.b klass22Olga Kravtšenko
Регина ТерентьеваTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass22Olga Kravtšenko
Aleks SeppelTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass21Julia Ratšinskaja
Aleksandra SaarKadrina Keskkool5.a klass21Mari Onton
Aleksei KartašovMustvee Gümnaasium8. klass21Rita Postov
Annika JoakitTsirguliina Keskkool8. klass21Jana Vainonen
Armas JürgensonPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass21Kairi Osula
Artur UlmasSaku Gümnaasium5.a klass21Eha Kask
Cätlin RebaneKambja Põhikool8. klass21Mare Mõisa
Daniil UiboTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass21Julia Ratšinskaja
Denis FjodorovTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass21Olga Kravtšenko
Ekaterina LavrinjovaSakala Eragümnaasium6.a klass21Rita Izjumskaja
Eke ToomingTallinna Reaalkool5.b klass21Kailit Taliaru
Epp MoorlatKambja Põhikool6.a klass21Kai Ehrlich
Francis FrostTallinna Südalinna Kool6. klass21Jaanus Paasoja
Gabriel JaagerKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass21Natalja Hramtsova
Helis MosonaSaku Gümnaasium7.b klass21Eha Kask
Johannes Markus AltmäeEmmaste Põhikool8. klass21Margus Sõmer
Lisanna TõnneVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass21Margo Müller
Magnus VaiklaOlustvere Põhikool7. klass21Jüri Sulg
Marija OrehhovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass21Julia Ratšinskaja
Marilin NäkkKambja Põhikool8. klass21Mare Mõisa
Mattias SiilbekTabasalu Ühisgümnaasium6.a klass21Kristine Laanisto
Mihkel EslonKadrina Keskkool5.a klass21Mari Onton
Mihkel MölderRõuge Põhikool8. klass21Piret Viil
Mikk KaasikTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass21Andres Seire
Priidu KutsarTsirguliina Keskkool6. klass21Jana Vainonen
Rait ToomsooEmmaste Põhikool8. klass21Margus Sõmer
Ralf KaljolaTabasalu Ühisgümnaasium6.e klass21Kristine Laanisto
Toomas HerodesMiina Härma Gümnaasium5.a klass21Allar Aav
Tuuli Kärt TammaruMiina Härma Gümnaasium5.b klass21Janika Kaljula
Tuuli TammPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass21Kairi Osula
1 1Tallinna Juudi Kool8. klass20Niina Botina
Adelina BadjonkinaSaku Gümnaasium7.a klass20Eha Kask
Adrian BadjonkinSaku Gümnaasium7.a klass20Eha Kask
Adriana KalmõkovaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass20Niina Botina
Agnes Erika KalmTartu Raatuse Kool8.a klass20Karit Kilgi
Agnes JoselinRakvere Reaalgümnaasium7.a klass20Reeli Rump
Aleksander AndressonTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass20Sergei Sumin
Aleksander ViltokTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass20Olga Kravtšenko
Aleksandra TrembaTallinna Juudi Kool6. klass20Niina Botina
Aleksei NikonovNarva Keeltelütseum6.c klass20Valeria Nazarova
Aleksei RumjantzevNarva Keeltelütseum6.d klass20Valeria Nazarova
Alina LebedikTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass20Sergei Sumin
Alvar AnveltIisaku Gümnaasium8. klass20Kalev Riivik
Anastasija PonomarjevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass20Julia Ratšinskaja
Anastasija SavistsenkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass20Sergei Sumin
Anastasija TsivilkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass20Sergei Sumin
Ander ArandRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20Reeli Rump
Ander MägiVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass20Margo Müller
Andrei KovalenkoEhte Humanitaargümnaasium6.a klass20Dmitri Mištšenko
Anessa HabonenKambja Põhikool7. klass20Kai Ehrlich
Anett AlametsPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass20Kairi Osula
Anna Celine KrausGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass20Ingrid Maadvere
Anna ValjuškinaSakala Eragümnaasium7. klass20Rita Izjumskaja
Anna-Maria NovakTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass20Natalja Grudkina
Anna-Maria ViilikViimsi Keskkool7.e klass20Vilve Roosioks
Annika ReinmannSõmeru Põhikool7. klass20Katrin Moisa
Annika SuurnaKärla Põhikool6. klass20Väino Uljas
Arabella JärvetSaku Gümnaasium5.b klass20Eha Kask
Argo Silver SeppTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass20Andres Seire
Arnold LaadaKohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass20Irina Gritsinenko
Artjov TsernozjomovNarva Keeltelütseum6.a klass20Valeria Nazarova
Bert SaunRakvere Reaalgümnaasium7.a klass20Reeli Rump
Birgit VõsarNõo Põhikool6.b klass20Katrin Kalamees
Brigit ParraRapla Ühisgümnaasium7.b klass20Kadri Laup
Brigita ReinojaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass20Kairi Osula
Britta KariPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass20Kairi Osula
Claudia KallastePärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass20Kairi Osula
Daniel Lev VelitškoTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass20Žanna Rjazanova
Daniel MaisteTallinna Südalinna Kool5.b klass20Jaanus Paasoja
Daniela HeikkinenEhte Humanitaargümnaasium7.b klass20Dmitri Mištšenko
Daniil GorohhovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass20Sergei Sumin
Daniil PetrovTabasalu Ühisgümnaasium6.c klass20Kristine Laanisto
Darja GavrilovaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass20Dmitri Mištšenko
Darja JevstahevitšTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass20Julia Ratšinskaja
Darja MaksimovaNarva Keeltelütseum6.c klass20Valeria Nazarova
Darja SomovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass20Julia Ratšinskaja
Darrius ZabarauskasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass20Natalja Grudkina
Deelia KurgSaku Gümnaasium7.c klass20Eha Kask
Delis PajuriPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass20Taimi Dreier
Diana DmitrovskajaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass20Dmitri Mištšenko
Diana RuotsiEhte Humanitaargümnaasium7.b klass20Dmitri Mištšenko
Diana ShtavbonkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass20Natalja Erte
Diana StepanovaNarva Keeltelütseum6.c klass20Valeria Nazarova
Dmitri MelikovTallinna Juudi Kool7. klass20Niina Botina
Dominik Johannes KäsiKambja Põhikool6.b klass20Kai Ehrlich
Dominik KuprenasTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass20Sergei Sumin
Edward VinogradovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass20Julia Ratšinskaja
Ege-Ly KuivaRapla Ühisgümnaasium7.b klass20Kadri Laup
Eike EngelbrechtTõrva Gümnaasium6.a klass20Katrin Kalamees
Ekke TuulingTallinna Südalinna Kool6.a klass20Jaanus Paasoja
Eliisa Kirke KaldreTallinna Südalinna Kool5.b klass20Jaanus Paasoja
Elina VaherRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20Reeli Rump
Eric Justin JõksRäpina Ühisgümnaasium7.b klass20Eve Sibul
Erki HaponenSaku Gümnaasium7.b klass20Eha Kask
Estella KaraulovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass20Natalja Erte
Eva IstsenkoSakala Eragümnaasium8. klass20Rita Izjumskaja
Evelin ElsteinSaku Gümnaasium8.c klass20Eha Kask
Frida KristensenPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass20Kairi Osula
Gaida Kertu RoosTõrva Gümnaasium7.a klass20Katrin Kalamees
Geir Tristan AntonPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass20Kairi Osula
Georg Laabe Georg Laabe Kohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass20Irina Gritsinenko
Georg PannalSaku Gümnaasium6.d klass20Eha Kask
Georg PressTallinna Südalinna Kool5.b klass20Jaanus Paasoja
Gerly KõrvneRuila Põhikool6. klass20Pavel Krõlatov
Gleb StatlandTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass20Natalja Grudkina
Gloria RannikSaku Gümnaasium6.b klass20Eha Kask
Haldja HermakülaGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass20Ingrid Maadvere
Helen TarlapSaku Gümnaasium7.c klass20Eha Kask
Hendrik OjastuVõru Kreutzwaldi Kool7.b klass20Evi Tarro
Henri KanarbikKärdla Ühisgümnaasium4.a klass20Tõnu Soop
Ilja HromovKarjamaa Põhikool8.a klass20Светлана Дорофеева
Ilona FjodorovaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass20Vladimir Runin
Inna SolovjevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass20Julia Ratšinskaja
Irina BitsanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass20Julia Ratšinskaja
Iris KeraNõo Põhikool7. klass20Katrin Kalamees
Ivonne Isabel IlvesTõrva Gümnaasium8.a klass20Katrin Kalamees
Jaanus SõmerKärdla Ühisgümnaasium6.b klass20-
Jaleen ArumäeViimsi Keskkool7.a klass20Vilve Roosioks
Jan Henrik LevertandTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass20Andres Seire
Jan SalkJõõpre Kool7. klass20Sten Sang
Jana JakovlevaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass20Kaja Pello
Janar IlvesRõuge Põhikool8. klass20Piret Viil
Janar LeppiksonGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass20Ingrid Maadvere
Jane-Liis RaudseppRõuge Põhikool8. klass20Piret Viil
Janeliis VahtmäeRapla Ühisgümnaasium7.b klass20Kadri Laup
Janmar KasakKambja Põhikool8. klass20Mare Mõisa
Jegor BorissovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass20Julia Ratšinskaja
Jelizaveta OolKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.c klass20Irina Gritsinenko
Jesper RoodenKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass20Natalja Hramtsova
Jevgeni JermolajevEhte Humanitaargümnaasium8.a klass20Dmitri Mištšenko
Jevgenia Katarina Razgonjajeva Kohtla-Järve Tammiku Põhikool6.c klass20Irina Gritsinenko
Johann PuuorgSaku Gümnaasium5.b klass20Eha Kask
Johanna JärveAbja Gümnaasium6. klass20Ene Lätti
Joonas PaluKambja Põhikool8. klass20Mare Mõisa
Joosep HeinlaTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass20Andres Seire
Julia LitovskihhEhte Humanitaargümnaasium7.b klass20Dmitri Mištšenko
Julia PoljakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass20Julia Ratšinskaja
Kadi TauerRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20Reeli Rump
Kadri Elizabeth KaljusRuila Põhikool8. klass20Pavel Krõlatov
Karl Aleksander KõlliRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20Reeli Rump
Karl KodasmaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass20Kairi Osula
Karl RammulSaku Gümnaasium6.d klass20Eha Kask
Karl-Martin LaasbergKadrina Keskkool5.a klass20Mari Onton
Karmel UuseluSaku Gümnaasium6.a klass20Eha Kask
Karolin LaudMiina Härma Gümnaasium5.b klass20Janika Kaljula
Katerina AgafonovaAbja Gümnaasium6. klass20Ene Lätti
Kathleen LossGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass20Ingrid Maadvere
Kelli TülpTallinna Reaalkool7.c klass20Kailit Taliaru
Kenter SabreRõuge Põhikool7. klass20Piret Viil
Kris-Robin MetsojaTabasalu Ühisgümnaasium5.a klass20Kristine Laanisto
Kristiina TurjaMustvee Gümnaasium8. klass20Rita Postov
Kristin KiviojaPõlva Ühisgümnaasium7.a klass20Egne Kindsigo
Kristina Maria MorozovSaku Gümnaasium8.a klass20Eha Kask
Kristina RumšaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass20Dmitri Mištšenko
Kristo PillePõlva Ühisgümnaasium7.a klass20Egne Kindsigo
Kristofer PürgSaku Gümnaasium5.a klass20Eha Kask
Laura KalvetPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass20Kairi Osula
Laura Susanna LatteSaku Gümnaasium8.b klass20Eha Kask
Laura VahtPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass20Kairi Osula
Lidia EstraihTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass20Natalja Grudkina
Liisa Lotta SavolainenTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass20Kristine Laanisto
Liisa PetersonSaku Gümnaasium6.d klass20Eha Kask
Lija KobrissevaNarva Keeltelütseum6.c klass20Valeria Nazarova
Lilia KerovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass20Julia Ratšinskaja
Linda LehtpuuSaku Gümnaasium6.b klass20Eha Kask
Linda-Lora VilbasteTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass20Natalja Grudkina
Lisette SteinbergRakvere Reaalgümnaasium7.b klass20Reeli Rump
Lotta Laura OravKärdla Ühisgümnaasium4.a klass20Tõnu Soop
Luisa Sharlyn ButovtšenkoSakala Eragümnaasium6. klass20Rita Izjumskaja
Ly JohansonTõrva Gümnaasium6.a klass20Katrin Kalamees
Maarja PetersonAbja Gümnaasium6. klass20Ene Lätti
Madina ShahmarovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass20Julia Ratšinskaja
Madis PalmetIisaku Gümnaasium8. klass20Kalev Riivik
Mailiis NoorkõivRõuge Põhikool8. klass20Piret Viil
Maksim Gaponenko Kohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass20Irina Gritsinenko
Maksim NikitsihinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass20Žanna Rjazanova
Maksim SimakovEhte Humanitaargümnaasium6.a klass20Dmitri Mištšenko
Marco LemberTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass20Natalja Grudkina
Margarita KopanitskiSaku Gümnaasium6.c klass20Eha Kask
Mari Jat PirimovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass20Julia Ratšinskaja
Mari RikansonTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass20Andres Seire
Maria KallauPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass20Kairi Osula
Maria MeriloRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20Reeli Rump
Maria StakantsikovaSakala Eragümnaasium6.a klass20Rita Izjumskaja
Mariana KübeKambja Põhikool7. klass20Kai Ehrlich
Marianne Liis OissarAbja Gümnaasium6. klass20Ene Lätti
Marie SeppRõuge Põhikool7. klass20Piret Viil
Mark ZelinskiNarva Kesklinna Gümnaasium8.e klass20Vladimir Runin
Markus HanssonPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass20Kairi Osula
Markus LiivrandSaku Gümnaasium6.b klass20Eha Kask
Markus PaeveerTallinna Reaalkool5.b klass20Kailit Taliaru
Markus ReinboomTurba Kool8. klass20Viivika Laak
Markus ViikmannTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass20Andres Seire
Mart KirotarPõlva Ühisgümnaasium7.a klass20Egne Kindsigo
Martin KiislaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass20Julia Ratšinskaja
Martin SomelarTartu Aleksandr Puškini Kool6.a klass20Olga Kravtšenko
Matilda TouartTallinna Reaalkool5.b klass20Kailit Taliaru
Merit MäekalleTõrva Gümnaasium6.b klass20Katrin Kalamees
Mialiis LaanistoTõrva Gümnaasium7.b klass20Katrin Kalamees
Miikal RoosKambja Põhikool6.b klass20Kai Ehrlich
Miko LappertRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20Reeli Rump
Nikita KasnikovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass20Žanna Rjazanova
Nils TreudeSaku Gümnaasium8.a klass20Eha Kask
Olga RogovaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass20Kaja Pelloväljaspool vanuserühma
Olger ÕunapuuTabasalu Ühisgümnaasium6.c klass20Kristine Laanisto
Ott SaarKärdla Ühisgümnaasium4.a klass20Tõnu Soop
Paula SusiSaku Gümnaasium6.d klass20Eha Kask
Polina HutorovskajaTallinna Juudi Kool8. klass20Niina Botina
Polina JakušinaEhte Humanitaargümnaasium7.b klass20Dmitri Mištšenko
Polina MinaSakala Eragümnaasium8. klass20Rita Izjumskaja
Ragnar KaseRuila Põhikool8. klass20Pavel Krõlatov
Raimond JärgVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass20Margo Müller
Ramon Egert ValgmaSaku Gümnaasium5.b klass20Eha Kask
Ranely RoosilehtSõmeru Põhikool7. klass20Katrin Moisa
Rasmus ReestIisaku Gümnaasium8. klass20Kalev Riivik
Rasmus VenePärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass20Kairi Osula
Reena RikkRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20Reeli Rump
Reio HelekiviRõuge Põhikool7. klass20Piret Viil
Rene DaponMiina Härma Gümnaasium5.b klass20Janika Kaljula
Reno KokmannRäpina Ühisgümnaasium7.b klass20Eve Sibul
Richard KimaskTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass20Žanna Rjazanova
River PalmRakvere Reaalgümnaasium8.b klass20Reeli Rump
Rivo RingimaaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass20Kairi Osula
Robert LaidveeViimsi Keskkool7.g klass20Vilve Roosioks
Robin SubbiSaku Gümnaasium6.d klass20Eha Kask
Roman ZolotarjovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass20Julia Ratšinskaja
Romeo AringoPaikuse Põhikool8.b klass20Liina Kivisto
Romiliis PoobusPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass20Kairi Osula
Romy NõulikTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass20Aivar Metsaveer
Roxanne JärviRakvere Reaalgümnaasium7.a klass20Reeli Rump
Rudolf ShevchenkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass20Sergei Sumin
Ruthanne KernTsirguliina Keskkool8. klass20Jana Vainonen
Samuel BoeijkensTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass20Kristine Laanisto
Sandra TopcijaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass20Dmitri Mištšenko
Sandra-Ly OebiusNõo Põhikool8.b klass20Katrin Kalamees
Sirle SaareväliTallinna Reaalkool7.c klass20Kailit Taliaru
Sofia AntonovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass20Natalja Grudkina
Sofia NedugovaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass20Niina Botina
Sofia SuhharevaSõmeru Põhikool7. klass20Katrin Moisa
Sofia-Karmen SaarEhte Humanitaargümnaasium7.a klass20Dmitri Mištšenko
Sofija OdegovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass20Sergei Sumin
Stein-Marten PoolPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass20Kairi Osula
Sulo KuulerAudentese Erakool7.b klass20Eve Liis
Sven VesperRõuge Põhikool7. klass20Piret Viil
Žanna RjazanovaTallinna Õismäe Vene LütseumÕpetaja20Žanna Rjazanovaväljaspool vanuserühma
Tarmo TreialMustvee Gümnaasium6. klass20Rita Postov
Tauri KiisOlustvere Põhikool7. klass20Jüri Sulg
Thekla TaltsPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass20Kairi Osula
Troll MineAbja Gümnaasium6. klass20Ene Lätti
Tõnis TomsonTõrva Gümnaasium8.a klass20Katrin Kalamees
Valeria LiikTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass20Sergei Sumin
Valerija PavlovaNarva Keeltelütseum6.a klass20Valeria Nazarova
Viktoria Aleksandrova Tapa Vene Põhikool8.a klass20Jelena Jakovleva
Villiam VisnapuSaku Gümnaasium5.a klass20Eha Kask
Vitalia ReinolNarva Keeltelütseum6.c klass20Valeria Nazarova
Vladislav HromovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass20Žanna Rjazanova
Yakov ShafarukKarjamaa Põhikool7.a klass20Светлана Дорофеева
Алексей ЭстрайхTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass20Natalja Grudkina
Артур КузнецовTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass20Olga Kravtšenko
Варя КарповаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass20Julia Ratšinskaja
Владимир УльманTallinna Juudi Kool7. klass20Niina Botina
Дарья ХарчевниковаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass20Natalja Grudkina
Илиана ГлушковаTallinna Juudi Kool8. klass20Niina Botina
Катарина ПыллустеHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass20Niina Botina
Константин БрикTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass20Olga Kravtšenko
Adrian KäsperSaku Gümnaasium7.b klass19Eha Kask
Aleksander AlikasTõrva Gümnaasium8.a klass19Katrin Kalamees
Alex NurmbergVirtsu Kool8. klass19Siivi Jõgi
Anna LaanejõeNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass19Vladimir Runin
Anna-Leena RämsonRäpina Ühisgümnaasium8.a klass19Eve Sibul
Anton ZaporozhetsTallinna Südalinna Kool6.a klass19Jaanus Paasoja
Anu AllasRõuge Põhikool7. klass19Piret Viil
Artjom LjuboženkoEhte Humanitaargümnaasium8.a klass19Dmitri Mištšenko
Artur SaksPaikuse Põhikool9.b klass19Liina Kivistoväljaspool vanuserühma
Ats LukasMiina Härma Gümnaasium5.a klass19Allar Aav
Daniil AppelNarva Keeltelütseum6.d klass19Valeria Nazarova
Dennis BykovSakala Eragümnaasium8. klass19Rita Izjumskaja
Elisabeth PihlapPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass19Taimi Dreier
Emili KelleViimsi Keskkool7.a klass19Vilve Roosioks
Henry PodraAudentese Erakool7.b klass19Eve Liis
Igor AfontšekoKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass19Natalja Hramtsova
Jael SchelejevRapla Ühisgümnaasium7.b klass19Kadri Laup
Jan Joonas TuulingNõo Põhikool8.b klass19Katrin Kalamees
Jaroslav Khatkin-LangNõo Põhikool8.a klass19Katrin Kalamees
Joonas RätsepGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass19Ingrid Maadvere
Karmen LangiRuila Põhikool7. klass19Pavel Krõlatov
Kerttu-Leaanika LipetskiSaku Gümnaasium7.a klass19Eha Kask
Kertu BlankNõo Põhikool7. klass19Katrin Kalamees
Krislyn KroonKärdla Ühisgümnaasium8.b klass19Tõnu Soop
Kristina VainonenTsirguliina Keskkool8. klass19Jana Vainonen
Ksenija JarmuhhamedovaNarva Keeltelütseum6.e klass19Valeria Nazarova
Laura KiikRakvere Reaalgümnaasium7.a klass19Reeli Rump
Laura KuusikMiina Härma Gümnaasium5.b klass19Janika Kaljula
Marian MinarskiNarva Kesklinna Gümnaasium8. klass19Vladimir Runin
Markus KeltmanTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass19Liia Opmann
Mattias Erik TiikMiina Härma Gümnaasium5.a klass19Allar Aav
Megan VainSaku Gümnaasium5.c klass19Eha Kask
Mihhail BogdanovKarjamaa Põhikool6.a klass19Светлана Дорофеева
Nikita PastjevNarva Keeltelütseum6.d klass19Valeria Nazarova
Polina BarganNarva Keeltelütseum6.d klass19Valeria Nazarova
Ragne ErstuKambja Põhikool6.b klass19Kai Ehrlich
Ralf RandverTallinna Reaalkool5.b klass19Kailit Taliaru
Reimond RitsonNõo Põhikool6.b klass19Katrin Kalamees
Rene ValjaotsTallinna Reaalkool5.b klass19Kailit Taliaru
Robert LimEhte Humanitaargümnaasium8.a klass19Dmitri Mištšenko
Roman TregubovNarva Keeltelütseum6.b klass19Valeria Nazarova
Ruudi VeidemanEhte Humanitaargümnaasium7.b klass19Dmitri Mištšenko
Sander RuutPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass19Kairi Osula
Sander StetskiHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass19Niina Botina
Sofija DemidovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass19Julia Ratšinskaja
Tristan JärveTabasalu Ühisgümnaasium5.a klass19Kristine Laanisto
Эдуард РымашHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass19Niina Botina
Aaron VirkusKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass18Natalja Hramtsova
Adelina KuzminaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass18Dmitri Mištšenko
Adelina SumenkovaKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass18Natalja Hramtsova
Ahti KenkTõrva Gümnaasium7.a klass18Katrin Kalamees
Aleks MalmRakvere Reaalgümnaasium7.c klass18Reeli Rump
Aleks ViidikRuila Põhikool7. klass18Pavel Krõlatov
Aleksandra Žulina-TareliknaMustvee Gümnaasium6. klass18Rita Postov
Aleksandra TrifilovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass18Sergei Sumin
Alina AleksejevaTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass18Olga Kravtšenko
Alisa DupikSakala Eragümnaasium6. klass18Rita Izjumskaja
Alissa VeikkolainenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass18Natalja Grudkina
Alondra MäetagasKärdla Ühisgümnaasium8.b klass18Tõnu Soop
Alyona BelyaevaEhte Humanitaargümnaasium7.b klass18Dmitri Mištšenko
Anastasia Avramchuk Tapa Vene Põhikool8.a klass18Jelena Jakovleva
Anastasia RezjukovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass18Julia Ratšinskaja
Anastasija HristokinaEhte Humanitaargümnaasium6.b klass18Dmitri Mištšenko
Anastasija IljukovithTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass18Natalja Erte
Anastasiya Demina Tapa Vene Põhikool8.a klass18Jelena Jakovleva
Anastassija VassiljevaNarva Kesklinna Gümnaasium6.a klass18Vladimir Runin
Andella TsilkVasta Kool7. klass18Krista Leppik
Anders RaudväliSaku Gümnaasium6.c klass18Eha Kask
Andre PaimrePärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass18Kairi Osula
Andreas UmmusTallinna Südalinna Kool8.a klass18Jaanus Paasoja
Andree RaudseppAudentese Erakool8.a klass18Eve Liis
Andrei BoitsovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass18Žanna Rjazanova
Angelika HainskajaKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass18Natalja Hramtsova
Anna AganitšMustvee Gümnaasium8. klass18Rita Postov
Anna Derdessova Kohtla-Järve Tammiku Põhikool6.a klass18Irina Gritsinenko
Anna Elisabeth RemmelgEmmaste Põhikool5. klass18Margus Sõmer
Anna PerštukEhte Humanitaargümnaasium8.b klass18Dmitri Mištšenko
Anna SarinaTallinna Juudi Kool8. klass18Niina Botina
Annabel KlousVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass18Margo Müller
Anna-Maria KukkVirtsu Kool8. klass18Siivi Jõgi
Anna-Maria LepiskNõo Põhikool8.b klass18Katrin Kalamees
Anna-Maria VjazemskiAudentese Erakool8.a klass18Eve Liis
Anneli MarhelTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass18Natalja Grudkina
Ardo VinklerTurba Kool8. klass18Viivika Laak
Artjom KaluginNarva Keeltelütseum6.e klass18Valeria Nazarova
Artjom KulikovskiNarva Keeltelütseum6.c klass18Valeria Nazarova
Artjom LatutaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass18Žanna Rjazanova
Artur LevandiGustav Adolfi Gümnaasium5.b klass18Ingrid Maadvere
Artur ValtsTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass18Olga Kravtšenko
Avely TammMustvee Gümnaasium8. klass18Rita Postov
Berta ParvRõuge Põhikool7. klass18Piret Viil
Birgit HainRõuge Põhikool8. klass18Piret Viil
Birgit JaaniTõrva Gümnaasium7.b klass18Katrin Kalamees
Bogdan PanfiljonokNarva Keeltelütseum6.a klass18Valeria Nazarova
Boriss MalahhovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass18Julia Ratšinskaja
Brandon LepikPuurmani Mõisakool5. klass18Külli Suvi
Bryan ReimerVasta Kool8. klass18Krista Leppik
Carl Andreas VeskiSaku Gümnaasium5.b klass18Eha Kask
Carlos KliimaskAudentese Erakool8.a klass18Eve Liis
Carol PlakkAudentese Erakool7.b klass18Eve Liis
Christian EchereSaku Gümnaasium5.a klass18Eha Kask
Christopher KaljusteSaku Gümnaasium6.b klass18Eha Kask
Clen-Raith UiboPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass18Kairi Osula
Cärolin RidalaRakvere Reaalgümnaasium7.c klass18Reeli Rump
Damien Kristjan HayesAudentese Erakool7.b klass18Eve Liis
Dana FedotovaEhte Humanitaargümnaasium6.b klass18Dmitri Mištšenko
Daniel TuhkanenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass18Julia Ratšinskaja
Daniela ProsjanikEhte Humanitaargümnaasium6.a klass18Dmitri Mištšenko
Daniil DikopavlenkoNarva Keeltelütseum6.a klass18Valeria Nazarova
Daniil MoshninTallinna Juudi Kool7. klass18Niina Botina
Daniil SussarevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass18Natalja Erte
Daniil VatsõkEhte Humanitaargümnaasium8.b klass18Dmitri Mištšenko
Danil PetrovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass18Dmitri Mištšenko
Darja OsininaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass18Kaja Pello
David MorduhovitsTallinna Juudi Kool7. klass18Niina Botina
Dea KaskHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass18Niina Botina
Deivid KaptejevTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass18Olga Kravtšenko
Denni GrintsenkoEhte Humanitaargümnaasium7.b klass18Dmitri Mištšenko
Diana PogosjanAudentese Erakool8.b klass18Eve Liis
Diandra TubliSaku Gümnaasium5.c klass18Eha Kask
Dominik KlimenkoAudentese Erakool7.b klass18Eve Liis
Donetskij KorolHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass18Niina Botina
Dorian RajaRakvere Reaalgümnaasium7.c klass18Reeli Rump
Ekaterina HolodnayaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass18Sergei Sumin
Eleri PuuseppVinni-Pajusti Gümnaasium8.a klass18Margo Müller
Eliise KarpinPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass18Kairi Osula
Ellis SeppiusEhte Humanitaargümnaasium8.b klass18Dmitri Mištšenko
Emilia CardenasSaku Gümnaasium6.c klass18Eha Kask
Ennika TaavetTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass18Aivar Metsaveer
Enrik LillemaaRakvere Reaalgümnaasium7.a klass18Reeli Rump
Eric ArhipovTallinna Südalinna Kool5.b klass18Jaanus Paasoja
Eric JakobsonTallinna Reaalkool7.c klass18Kailit Taliaru
Eva Van Der SchuerenTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass18Kaja Pello
Eva-Maria SaarRakvere Reaalgümnaasium7.c klass18Reeli Rump
Evelin VaherTallinna Südalinna Kool5.b klass18Jaanus Paasoja
Evelina KoopNarva Keeltelütseum6.d klass18Valeria Nazarova
Evelina MakarovaNarva Keeltelütseum6.a klass18Valeria Nazarova
Fedor PodlipskiSakala Eragümnaasium6.a klass18Rita Izjumskaja
Fiona KosoPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass18Kairi Osula
Georg NikolajevTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass18Žanna Rjazanova
Gert KüttSõmeru Põhikool7. klass18Katrin Moisa
Gioia PucciSakala Eragümnaasium6.a klass18Rita Izjumskaja
Gleb ForstimanNarva Keeltelütseum6.d klass18Valeria Nazarova
Gosha ZadvornijTallinna Juudi Kool7. klass18Niina Botina
Greete KurruskTallinna Südalinna Kool5.b klass18Jaanus Paasoja
Hanna MalkVirtsu Kool8. klass18Siivi Jõgi
Hanna SeppikKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.a klass18Natalja Hramtsova
Hannah MikenbergTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass18Andres Seire
Hanna-Maria Hoffren-AarmaSaku Gümnaasium7.a klass18Eha Kask
Hanno-Laur KunnusVõru Kreutzwaldi Kool7.a klass18Evi Tarro
Harmon JärveNõo Põhikool6.b klass18Katrin Kalamees
Helene LeekRakvere Reaalgümnaasium7.a klass18Reeli Rump
Heleri EistrePärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass18Taimi Dreier
Helerin LokutšievskiVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass18Margo Müller
Helina ÜleojaKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.a klass18Natalja Hramtsova
Henry HuntSaku Gümnaasium6.a klass18Eha Kask
Ilja BaburinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass18Žanna Rjazanova
Ilja ShkljarovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass18Niina Botina
Ira KriisHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass18Niina Botina
Irena GussevaKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.c klass18Irina Gritsinenko
Ivan RutšjovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass18Dmitri Mištšenko
Jaan Marten PukkPaikuse Põhikool9.b klass18Liina Kivistoväljaspool vanuserühma
Jaan SasmilTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass18Sergei Sumin
Jaana BoikovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass18Sergei Sumin
Jaana IllusTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass18Sergei Sumin
Jakob JäägerJõõpre Kool7. klass18Sten Sang
Jan Erik SarvKärdla Ühisgümnaasium4.a klass18Tõnu Soop
Jan LazbergTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass18Žanna Rjazanova
Jana MaistrukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass18Natalja Grudkina
Janelle HeinmetsVasta Kool7. klass18Krista Leppik
Janete PostKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.a klass18Natalja Hramtsova
Janne HaniTsirguliina Keskkool8. klass18Jana Vainonen
Jelizaveta TrusevitšKarjamaa Põhikool7.a klass18Светлана Дорофеева
Johanna LaanojaPõlva Ühisgümnaasium7.a klass18Egne Kindsigo
Johannes AdrikTabasalu Ühisgümnaasium5.a klass18Kristine Laanisto
Johannes ArmIisaku Gümnaasium8. klass18Kalev Riivik
Joosep AlbertTallinna Tehnikagümnaasium7.c klass18Andres Seire
Julia GrebsteleEhte Humanitaargümnaasium8.b klass18Dmitri Mištšenko
Julia NechiporNarva Keeltelütseum6.d klass18Valeria Nazarova
Juuli KõrrePärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass18Kairi Osula
Kaarel VolkRäpina Ühisgümnaasium6.b klass18Eve Sibul
Kaaro SaatmäeVirtsu Kool7. klass18Siivi Jõgi
Kaia EinlaRuila Põhikool8. klass18Pavel Krõlatov
Kaia Helena PärnpuuRuila Põhikool6. klass18Pavel Krõlatov
Kaidi SõukandKambja Põhikool7. klass18Kai Ehrlich
Kaisa Katariina KibuspuuKärdla Ühisgümnaasium4.a klass18Tõnu Soop
Kaisa-Maris HagelNõo Põhikool8.b klass18Katrin Kalamees
Kamilla HalavachTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass18Kaja Pello
Karel KoronenPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass18Taimi Dreier
Karel KutsarNõo Põhikool5.a klass18Katrin Kalamees
Karily KlausPõlva Ühisgümnaasium7.a klass18Egne Kindsigo
Karina ZathejevaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass18Olga Kravtšenko
Karina TertsKadrina Keskkool7.b klass18Mari Onton
Karl PukkSaku Gümnaasium5.a klass18Eha Kask
Karl Tani Priilinn-TürkAudentese Erakool7.b klass18Eve Liis
Karl-Markus RumjantsevKambja Põhikool6.b klass18Kai Ehrlich
Karmen Patrisia MeisterPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass18Kairi Osula
Karolin KaasikKadrina Keskkool5.a klass18Mari Onton
Karolin KõrnasPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass18Kairi Osula
Katariina-Liis PerkerTallinna Reaalkool7.c klass18Kailit Taliaru
Katerina AkulinTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass18Kaja Pello
Katriin SaulusSaku Gümnaasium6.a klass18Eha Kask
Katrin VohtaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass18Sergei Sumin
Kaur AntonPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass18Kairi Osula
Kelly KalevTallinna Südalinna Kool5.b klass18Jaanus Paasoja
Kelly KallasteTallinna Reaalkool7.c klass18Kailit Taliaru
Kelly KimstoTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass18Andres Seire
Kenneth LemberKärla Põhikool7. klass18Väino Uljas
Kerda KuusesteRuila Põhikool6. klass18Pavel Krõlatov
Kerli RistikiviVirtsu Kool7. klass18Siivi Jõgi
Kerstin AlpiusVirtsu Kool7. klass18Siivi Jõgi
Kerstin KasklaSaku Gümnaasium5.b klass18Eha Kask
Kert-Kristian TerrasSaku Gümnaasium6.b klass18Eha Kask
Kerttu OksaarTallinna Südalinna Kool6.a klass18Jaanus Paasoja
Kertu KallasteTallinna Reaalkool7.c klass18Kailit Taliaru
Ketlin StserbakovNõo Põhikool8.b klass18Katrin Kalamees
Kevin AkkermannMiina Härma Gümnaasium5.a klass18Allar Aav
Kevin PoljansPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass18Taimi Dreier
Kirill KurkinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18Žanna Rjazanova
Klim SergejevTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass18Sergei Sumin
Koka BednovTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass18Olga Kravtšenko
Kristiina MilisteTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass18Andres Seire
Kristin KooskoraPõlva Ühisgümnaasium7.a klass18Egne Kindsigo
Kristina BukinaIisaku Gümnaasium8. klass18Kalev Riivik
Kristina KorolenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass18Julia Ratšinskaja
Kristjan HavamTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass18Aivar Metsaveer
Kristjan KuldmaaTallinna Juudi Kool8. klass18Niina Botina
Kristjan PaltsPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass18Taimi Dreier
Kristjan TederRõuge Põhikool7. klass18Piret Viil
Kristjan-Paul HanniTallinna Südalinna Kool6.a klass18Jaanus Paasoja
Kristofer KoobakRuila Põhikool7. klass18Pavel Krõlatov
Ksenia IvanovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass18Sergei Sumin
Käroly RaudseppNõo Põhikool8.b klass18Katrin Kalamees
Kätlin KergandKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.a klass18Natalja Hramtsova
Kätlin KikerpuuVinni-Pajusti Gümnaasium8.a klass18Margo Müller
Kätlin ValvingRakvere Reaalgümnaasium7.b klass18Reeli Rump
Laura AndlaAudentese Erakool8.b klass18Eve Liis
Leonhard TaalmaaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass18Kairi Osula
Liisbeth PrangliPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass18Kairi Osula
Liise HallmerePärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass18Kairi Osula
Liisi KlaanSaku Gümnaasium5.a klass18Eha Kask
Lija StoliarRakvere Reaalgümnaasium7.a klass18Reeli Rump
Linda KuusikTallinna Reaalkool7.c klass18Kailit Taliaru
Lisandra RannastoSaku Gümnaasium5.b klass18Eha Kask
Lisell AareTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass18Kristine Laanisto
Lisett AljasTurba Kool8. klass18Viivika Laak
Lisett Marleen SarapuuKärdla Ühisgümnaasium4.a klass18Tõnu Soop
Loviise LoobPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass18Kairi Osula
Maarja PõldmaRakvere Reaalgümnaasium7.b klass18Reeli Rump
Madli FreienthalVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass18Margo Müller
Madli NokkurKadrina Keskkool5.a klass18Mari Onton
Mailis VincjunaiteKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.a klass18Natalja Hramtsova
Mai-Triin RubinSaku Gümnaasium5.b klass18Eha Kask
Marc Andero KaldamSaku Gümnaasium6.b klass18Eha Kask
Margarita Kutšinskaja Tapa Vene Põhikool8.a klass18Jelena Jakovleva
Margus KuuskSõmeru Põhikool7. klass18Katrin Moisa
Mari Elle RistRakvere Reaalgümnaasium7.b klass18Reeli Rump
Mari Mai RuusMiina Härma Gümnaasium5.b klass18Janika Kaljula
Maria EllerKärdla Ühisgümnaasium4.b klass18Tõnu Soop
Maria JadrinaNarva Keeltelütseum6.b klass18Valeria Nazarova
Maria VishnyakovaSakala Eragümnaasium8. klass18Rita Izjumskaja
Mariann BrõtkiRakvere Reaalgümnaasium7.c klass18Reeli Rump
Marie Lisett RütmanRakvere Reaalgümnaasium7.b klass18Reeli Rump
Mari-Liina KodasTallinna Juudi Kool7. klass18Niina Botina
Mariliis PalmAudentese Erakool7.b klass18Eve Liis
Mariya SmagarinskayaTallinna Juudi Kool8. klass18Niina Botina
Marjata TaalerSaku Gümnaasium5.b klass18Eha Kask
Marju Linda PeekVasta Kool7. klass18Krista Leppik
Mark FomitšovEhte Humanitaargümnaasium6.b klass18Dmitri Mištšenko
Mark GordinNarva Keeltelütseum6.d klass18Valeria Nazarova
Mark ShafranTallinna Juudi Kool8. klass18Niina Botina
Markus BulakNõo Põhikool6.b klass18Katrin Kalamees
Markus HakkajaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass18Kairi Osula
Markus KleeVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass18Margo Müller
Markus MittPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass18Kairi Osula
Markus VihtlaNõo Põhikool7. klass18Katrin Kalamees
Markush TagasiViimsi Keskkool7.d klass18Vilve Roosioks
Marleen ArvistoVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass18Margo Müller
Marlon HellasteSaku Gümnaasium5.b klass18Eha Kask
Marten TaalTallinna Südalinna Kool5.a klass18Marika Reinmets
Martiina PalumaaTõrva Gümnaasium7.a klass18Katrin Kalamees
Martin RaadikSaku Gümnaasium7.b klass18Eha Kask
Martin SagiKambja Põhikool6.a klass18Kai Ehrlich
Martin ÜllimRuila Põhikool8. klass18Pavel Krõlatov
Mathias VillemsooSaku Gümnaasium6.a klass18Eha Kask
Merili KaisVirtsu Kool7. klass18Siivi Jõgi
Mia TaluPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass18Kairi Osula
Migimgorov ZimgorovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass18Niina Botina
Mihhail PchelaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass18Dmitri Mištšenko
Miia PuidetPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass18Kairi Osula
Mikael SutovNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass18Vladimir Runin
Mira RalliTallinna Juudi Kool8. klass18Niina Botina
Morija KarimovaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass18Niina Botina
Nastja MakarovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass18Julia Ratšinskaja
Natalja AleksandrovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass18Sergei Sumin
Nicole NicoleTallinna Südalinna Kool5.b klass18Jaanus Paasoja
Nika VesselkovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass18Sergei Sumin
Nikita FashutdinovNarva Keeltelütseum6.a klass18Valeria Nazarova
Nikita SmirnovTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass18Olga Kravtšenko
Nikita ŽugunovKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass18Natalja Hramtsova
Nikita TselpanovEhte Humanitaargümnaasium7.b klass18Dmitri Mištšenko
Nikolai OvtšinnikovSaku Gümnaasium7.c klass18Eha Kask
Olga BorissovTallinna Juudi Kool8. klass18Niina Botina
Oliver MattoKärdla Ühisgümnaasium4.b klass18Tõnu Soop
Oskar PoolaSaku Gümnaasium6.d klass18Eha Kask
Otto HeinAudentese Erakool7.b klass18Eve Liis
Paavel MakarenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass18Žanna Rjazanova
Patrick Rodrigues Dos SantosTallinna Tehnikagümnaasium7.c klass18Andres Seire
Patrick SaarGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass18Ingrid Maadvere
Paula LassKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass18Natalja Hramtsova
Pauline PuuseppKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.a klass18Natalja Hramtsova
Polina SalajevHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass18Niina Botina
Polina SmelkovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass18Kaja Pello
Preio PreemelVinni-Pajusti Gümnaasium8.a klass18Margo Müller
Raiko MeidlaTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass18Aivar Metsaveer
Raili RandmäeMustvee Gümnaasium6. klass18Rita Postov
Rain Rasmus LõokeneAudentese Erakool8.b klass18Eve Liis
Rain ReinoIisaku Gümnaasium8. klass18Kalev Riivik
Raito AuvaartTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass18Andres Seire
Ralf GrossfeldtPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass18Kairi Osula
Rasmus FreirichRäpina Ühisgümnaasium6.b klass18Eve Sibul
Rasmus LoorpuuSaku Gümnaasium5.a klass18Eha Kask
Rasmus VananurmTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass18Andres Seire
Raul PoldTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass18Andres Seire
Reino SilmTõrva Gümnaasium8.a klass18Katrin Kalamees
Remi-Reivo JakobsonVasta Kool8. klass18Krista Leppik
Renee BalentTootsi Lasteaed-Põhikool8. klass18Käde Reinthal
Rico Markus OrakaNõo Põhikool7. klass18Katrin Kalamees
Riina IvanovaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass18Dmitri Mištšenko
Roman TravkinNarva Eesti Gümnaasium7.a klass18Vladimir Runin
Saamuel SasiMiina Härma Gümnaasium5.a klass18Allar Aav
Samantha VolkovaAbja Gümnaasium8. klass18Ene Lätti
Sandra RoopKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass18Natalja Hramtsova
Siim NukkiTallinna Ühisgümnaasium8.b klass18Hanna Toom
Simona SeninaTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass18Olga Kravtšenko
Sofja PoddubnajaEhte Humanitaargümnaasium7.b klass18Dmitri Mištšenko
Sten KogerNõo Põhikool8.a klass18Katrin Kalamees
Sten KuimetSaku Gümnaasium6.a klass18Eha Kask
Steven TiirikTallinna Südalinna Kool8.a klass18Jaanus Paasoja
Susanna RandmaaTõrva Gümnaasium8.a klass18Katrin Kalamees
Sven TsimmermanTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass18Sergei Sumin
Taavi IlvesPõlva Ühisgümnaasium7.a klass18Egne Kindsigo
Taja MalinovskajaNarva Keeltelütseum6.a klass18Valeria Nazarova
Tatjana BeltšenkovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass18Dmitri Mištšenko
Timofei GortsjakovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass18Žanna Rjazanova
Torm KruuseNõo Põhikool6.b klass18Katrin Kalamees
Triin MägiRõuge Põhikool7. klass18Piret Viil
Triin RahuojaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass18Kairi Osula
Triinu-Katre KautlenbachVinni-Pajusti Gümnaasium8.a klass18Margo Müller
Tsessika UudeVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass18Margo Müller
Tuudur TilkRapla Ühisgümnaasium7.b klass18Kadri Laup
Uku JärvisTabasalu Ühisgümnaasium6.e klass18Kristine Laanisto
Vadim BolshakovNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass18Vladimir Runin
Valeria LunjovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass18Dmitri Mištšenko
Vanessa VõsuKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.a klass18Natalja Hramtsova
Vassili SukhovskikhEhte Humanitaargümnaasium7.b klass18Dmitri Mištšenko
Veronika Kozlova Kohtla-Järve Tammiku Põhikool7.c klass18Irina Gritsinenko
Vika KorjaginaNarva Keeltelütseum6.a klass18Valeria Nazarova
Viktor Prodan Tapa Vene Põhikool8.a klass18Jelena Jakovleva
Viktoria AristarhovaNarva Keeltelütseum6.b klass18Valeria Nazarova
Viktoria LustsikovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass18Kaja Pello
Villem NuiamäeSõmeru Põhikool7. klass18Katrin Moisa
Vlada KirpuNarva Keeltelütseum6.d klass18Valeria Nazarova
Vladimir GamtakEhte Humanitaargümnaasium7.c klass18Dmitri Mištšenko
Vladimir PopovSakala Eragümnaasium7. klass18Rita Izjumskaja
Vladislav AnufrijevNarva Keeltelütseum6.c klass18Valeria Nazarova
Vladislav PrimakKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.c klass18Irina Gritsinenko
Валерия КолосоваNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass18Vladimir Runin
Даниел ГорюшкиенTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass18Olga Kravtšenko
Лаура СтепанавичусTartu Aleksandr Puškini Kool6.a klass18Olga Kravtšenko
Лиана КрасохинаTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass18Olga Kravtšenko
Максим Саньков Narva Kesklinna Gümnaasium8.b klass18Vladimir Runin
Марго ГольдманTallinna Juudi Kool7. klass18Niina Botina
Мария СолововаHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass18Niina Botina
Марк КрицкийTallinna Juudi Kool7. klass18Niina Botina
Мерилин ВилопHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass18Niina Botina
Никита НиканоровTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass18Natalja Grudkina
Саша ЧернышовNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass18Vladimir Runin
София ВолковаTallinna Juudi Kool6. klass18Niina Botina
Яна СемёноваTallinna Juudi Kool8. klass18Niina Botina
Alan SassiSaku Gümnaasium5.c klass17Eha Kask
Aleksandr BoslerKarjamaa Põhikool8.a klass17Светлана Дорофеева
Alissa RahimžanovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass17Dmitri Mištšenko
Anelle ReimetsTallinna Südalinna Kool6. klass17Jaanus Paasoja
Anna GolubõhNarva Keeltelütseum6.a klass17Valeria Nazarova
Arkadi StatsenkoTallinna Juudi KoolTäiskasvanu17Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Aset UzhakhovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass17Julia Ratšinskaja
Danik LarinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass17Natalja Grudkina
Doris Anete PraakleNõo Põhikool8.b klass17Katrin Kalamees
Eldi LanemanPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass17Taimi Dreier
Elizaveta KruglovaNarva Keeltelütseum6.e klass17Valeria Nazarova
Gregor KuubaNõo Põhikool6.b klass17Katrin Kalamees
Joanna SedrikTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass17Andres Seire
Karl NõlvakTallinna Ühisgümnaasium8.b klass17Hanna Toom
Karolin LippmaaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass17Kairi Osula
Kaspar BlaatViimsi Keskkool7.c klass17Vilve Roosioks
Katrin KulbergPõlva Ühisgümnaasium7.a klass17Egne Kindsigo
Maria Johanna KaskorKärdla Ühisgümnaasium8.b klass17Tõnu Soop
Maria KalkoNarva Keeltelütseum6.b klass17Valeria Nazarova
Marianna HüttiTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass17Kaja Pello
Mattias KalaViimsi Keskkool7.c klass17Vilve Roosioks
Ragnar SalumaeRõuge Põhikool7. klass17Piret Viil
Rasmus RoopoldTallinna Reaalkool5.b klass17Kailit Taliaru
Robin KirsipuuTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass17Liia Opmann
Robin RattaseppPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass17Kairi Osula
Saveli MussijenkoNarva Keeltelütseum6.a klass17Valeria Nazarova
Sergei BelovNarva KeeltelütseumTäiskasvanu17Valeria Nazarovaväljaspool vanuserühma
Siim PärssKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass17Natalja Hramtsova
Sofja MoskovtsevaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass17Dmitri Mištšenko
Sophia VolkovaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass17Kairi Osula
Säde KriivaKambja Põhikool6.a klass17Kai Ehrlich
Taavi SõerdViimsi Keskkool7.b klass17Vilve Roosioks
Teele KanarbikKärdla Ühisgümnaasium8.b klass17Tõnu Soop
Valera TkHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass17Niina Botina
Vlad ZaitsevTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass17Žanna Rjazanova
Денис КоролевTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass17Natalja Grudkina
Евгений ВильюсTallinna Juudi Kool8. klass17Niina Botina
Лия БондаренкоTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass17Kaja Pello
Пётр АнисимовTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass17Natalja Grudkina
Aaron KobinViimsi Keskkool7.a klass16Vilve Roosioks
Adam AwachiTallinna Südalinna Kool6.a klass16Jaanus Paasoja
Adel RusinaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass16Kaja Pello
Agnes TruumaaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass16Sergei Sumin
Aivo JürisAbja Gümnaasium6. klass16Ene Lätti
Aksel LaugenSaku Gümnaasium5.a klass16Eha Kask
Alan JalakasEhte Humanitaargümnaasium8.b klass16Dmitri Mištšenko
Albert MertinsEhte Humanitaargümnaasium8.b klass16Dmitri Mištšenko
Aleks KibinAudentese Erakool8.a klass16Eve Liis
Aleksandr JermošinTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass16Sergei Sumin
Aleksandra JerosenkoEhte Humanitaargümnaasium7.b klass16Dmitri Mištšenko
Aleksandra ZaharvaKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass16Natalja Hramtsova
Aleksandra ZarjaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass16Sergei Sumin
Aleksandra TimakovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass16Sergei Sumin
Aleksei JuzarNarva Keeltelütseum6.b klass16Valeria Nazarova
Alex JemetsTallinna Juudi Kool6. klass16Niina Botina
Alexandra MoissejevaNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass16Vladimir Runin
Alina Maria ViikGustav Adolfi Gümnaasium7.b klass16Ingrid Maadvere
Alina ŠeinEhte Humanitaargümnaasium8.d klass16Dmitri Mištšenko
Alisa HatsaturjanEhte Humanitaargümnaasium8.a klass16Dmitri Mištšenko
Allan VilbasRapla Ühisgümnaasium7.b klass16Kadri Laup
Allex RummelVirtsu Kool7. klass16Siivi Jõgi
Alliki RaimKärdla Ühisgümnaasium8.b klass16Tõnu Soop
Anabel AhseKambja Põhikool6.b klass16Kai Ehrlich
Anastasija GroševaEhte Humanitaargümnaasium6.b klass16Dmitri Mištšenko
Andre ToomaViimsi Keskkool7.c klass16Vilve Roosioks
Andrei HaninTallinna Juudi Kool6. klass16Niina Botina
Andrei SapezkoNarva Keeltelütseum6.b klass16Valeria Nazarova
Andro SuusterKärdla Ühisgümnaasium4.b klass16Tõnu Soop
Anete-Andra AlgpeusKadrina Keskkool5.a klass16Mari Onton
Anette-Marie SultsNõo Põhikool8.b klass16Katrin Kalamees
Angeelika KruusKambja Põhikool6.a klass16Kai Ehrlich
Angelika ŠalkTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass16Sergei Sumin
Anna MeierTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass16Olga Kravtšenko
Anna PožarnikovaNarva Keeltelütseum6.e klass16Valeria Nazarova
Anna VikkiskPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass16Taimi Dreier
Anna-Sofia SokolenkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass16Sergei Sumin
Annika ÕunapuuMustvee Gümnaasium4. klass16Rita Postov
Anton NikitinNarva Keeltelütseum6.d klass16Valeria Nazarova
Anton PodkorytovSakala Eragümnaasium6.a klass16Rita Izjumskaja
Arina DavõdovaNarva Keeltelütseum6.a klass16Valeria Nazarova
Armen MovsisyanAudentese Erakool8.a klass16Eve Liis
Artem MarakushinEhte Humanitaargümnaasium7.b klass16Dmitri Mištšenko
Artjom BorissevitšKarjamaa Põhikool7.a klass16Светлана Дорофеева
Artjom VolgirevNarva Keeltelütseum6.e klass16Valeria Nazarova
Artur KashnikovTartu Aleksandr Puškini Kool6.b klass16Olga Kravtšenko
Artur ZelenetsEhte Humanitaargümnaasium8.b klass16Dmitri Mištšenko
Askar RostovtsevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16Natalja Grudkina
Ats KivimäeTootsi Lasteaed-Põhikool8. klass16Käde Reinthal
Berki PotaginVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass16Margo Müller
Birgit SaulTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass16Andres Seire
Bogdan LastovkoTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass16Žanna Rjazanova
Caren LondPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass16Kairi Osula
Christofer-Robin LeemetEmmaste Põhikool5. klass16Margus Sõmer
Claid PõrkPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass16Kairi Osula
Danero MalmPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass16Kairi Osula
Daniel TaliPaikuse Põhikool8.b klass16Liina Kivisto
Daniil BekmanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass16Natalja Erte
Daniil KlišinKohtla-Järve Tammiku Põhikool7.c klass16Irina Gritsinenko
Danila SopinViimsi Keskkool7.f klass16Vilve Roosioks
Darja Alexandra PokatiloTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass16Sergei Sumin
Darja BerjozovaTallinna Juudi Kool7. klass16Niina Botina
Darja MihhailovaEhte Humanitaargümnaasium6.b klass16Dmitri Mištšenko
Deidre OssulSaku Gümnaasium6.a klass16Eha Kask
Deniss KarlovskisTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass16Natalja Grudkina
Dennis JeremejevTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass16Sergei Sumin
Diana IljinaNarva Keeltelütseum6.e klass16Valeria Nazarova
Diana RedkinaTartu Aleksandr Puškini Kool6.b klass16Olga Kravtšenko
Diana SumilinaEhte Humanitaargümnaasium7.b klass16Dmitri Mištšenko
Diandra KallasteNõo Põhikool8.b klass16Katrin Kalamees
Diane KallasteNõo Põhikool8.b klass16Katrin Kalamees
Dima BarõšpolTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass16Aivar Metsaveer
Dima KraikoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass16Sergei Sumin
Edgar DemitsevTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass16Olga Kravtšenko
Edvinas TamasauskasEhte Humanitaargümnaasium7.b klass16Dmitri Mištšenko
Eerik VarendTurba Kool8. klass16Viivika Laak
Eiriin JõgevaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass16Kairi Osula
Ekaterina GotovtšikovaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass16Dmitri Mištšenko
Eliise AasVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass16Margo Müller
Elisaneth SaksNõo Põhikool6.a klass16Katrin Kalamees
Eliza HraponovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass16Kaja Pello
Eliza VaškinelRakvere Reaalgümnaasium7.a klass16Reeli Rump
Ella Maria RaudTõrva Gümnaasium7.a klass16Katrin Kalamees
Ellen RoperTallinna Reaalkool5.b klass16Kailit Taliaru
Emili RätsepRakvere Reaalgümnaasium7.b klass16Reeli Rump
Emily Anete PukkPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass16Kairi Osula
Emma RätsepRakvere Reaalgümnaasium7.a klass16Reeli Rump
Erik Selihov Tapa Vene Põhikool8.a klass16Jelena Jakovleva
Erika BudaTõrva Gümnaasium8.a klass16Katrin Kalamees
Erika NiitsooTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass16Andres Seire
Ester ArmandTallinna Juudi Kool6. klass16Niina Botina
Eva DuluškovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass16Kaja Pello
Evaldas PetnjunasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass16Julia Ratšinskaja
Eva-Maria ErelinePärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass16Kairi Osula
Evgeny SokolovTapa Vene Põhikool7.a klass16Jelena Jakovleva
Fiona KaldmaaTõrva Gümnaasium7.b klass16Katrin Kalamees
Fjodor DerbnevKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass16Natalja Hramtsova
Fred JõekaldaRõuge Põhikool8. klass16Piret Viil
Georg-Avar MundiNõo Põhikool7. klass16Katrin Kalamees
Gerda Lee AllikmaKadrina Keskkool5.a klass16Mari Onton
German JermakovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16Natalja Grudkina
Getter TartuKärdla Ühisgümnaasium8.b klass16Tõnu Soop
Greg VahterSaku Gümnaasium6.d klass16Eha Kask
Grete GreppKambja Põhikool6.a klass16Kai Ehrlich
Grete Mai KokamägiTõrva Gümnaasium8.a klass16Katrin Kalamees
Grete-Maris SillatVasta Kool8. klass16Krista Leppik
Hanna Lora TraagelPõlva Ühisgümnaasium7.a klass16Egne Kindsigo
Hannes MetsTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass16Kristine Laanisto
Hans ArbeiterViimsi Keskkool7.e klass16Vilve Roosioks
Hans Erik PuhkTallinna Südalinna Kool6.a klass16Jaanus Paasoja
Hans Joosep TammeMiina Härma Gümnaasium5.b klass16Janika Kaljula
Heiti TalvikTallinna Juudi Kool7. klass16Niina Botina
Helen LättemaaNarva Keeltelütseum6.e klass16Valeria Nazarova
Helena KookAbja Gümnaasium7. klass16Ene Lätti
Helena PruulEmmaste Põhikool5. klass16Margus Sõmer
Heli PihtTallinna Südalinna Kool5.b klass16Jaanus Paasoja
Helina HintsPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass16Taimi Dreier
Henry LukkKambja Põhikool7. klass16Kai Ehrlich
Henry ZimmermannTallinna Südalinna Kool6. klass16Jaanus Paasoja
Indrek VaherRakvere Reaalgümnaasium7.c klass16Reeli Rump
Ingrid TammikSaku Gümnaasium5.b klass16Eha Kask
Irene KallasKärdla Ühisgümnaasium8.b klass16Tõnu Soop
Isabel NormannNõo Põhikool6.b klass16Katrin Kalamees
Ivan MysyaginEhte Humanitaargümnaasium7.b klass16Dmitri Mištšenko
Jaan SergejevTartu Aleksandr Puškini Kool6.a klass16Olga Kravtšenko
Jaana HarašhkevitšTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass16Julia Ratšinskaja
Jaana KhoroshevaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass16Sergei Sumin
Jaana RätsepEmmaste Põhikool7. klass16Margus Sõmer
Jaanika PihoRäpina Ühisgümnaasium8.a klass16Eve Sibul
Janeli RomanovitšMustvee Gümnaasium6. klass16Rita Postov
Jannely JärvaltRapla Ühisgümnaasium7.b klass16Kadri Laup
Jasmin ElshalRapla Ühisgümnaasium7.b klass16Kadri Laup
Jekaterina MajarenkoEhte Humanitaargümnaasium7.a klass16Dmitri Mištšenko
Jekaterina Žolnerovitš Tapa Vene Põhikool8.a klass16Jelena Jakovleva
Jelizaveta LysakEhte Humanitaargümnaasium8.a klass16Dmitri Mištšenko
Johann VainTallinna Südalinna Kool5.a klass16Marika Reinmets
Johanna Christina PetersonAudentese Erakool7.b klass16Eve Liis
Johannes EhasaluNõo Põhikool6.b klass16Katrin Kalamees
Joonas HakonenAudentese Erakool8.b klass16Eve Liis
Joonas OleViimsi Keskkool7.d klass16Vilve Roosioks
Juliana TsabanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass16Natalja Erte
Juri IljinovEhte Humanitaargümnaasium7.b klass16Dmitri Mištšenko
Kaie AhvenRuila Põhikool6. klass16Pavel Krõlatov
Kairi JaksiPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass16Taimi Dreier
Kaisa TänavKärla Põhikool7. klass16Väino Uljas
Karel SemsugovRakvere Reaalgümnaasium7.c klass16Reeli Rump
Karl KollomPõlva Ühisgümnaasium7.a klass16Egne Kindsigo
Karl Vincent GrahvTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass16Liia Opmann
Karoliina KutsarNõo Põhikool7. klass16Katrin Kalamees
Karoliina VillandTallinna Reaalkool7.c klass16Kailit Taliaru
Karolina KuuskSaku Gümnaasium6.d klass16Eha Kask
Kaspar PartsSaku Gümnaasium7.c klass16Eha Kask
Kaspar SalvetTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass16Andres Seire
Katariina Ruutel-SorginHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass16Niina Botina
Katarin JantsonPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass16Kairi Osula
Katherine-Cassidy KiisaTallinna Südalinna Kool5.b klass16Jaanus Paasoja
Kathleen MölderPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass16Taimi Dreier
Katja SofronovaTallinna Juudi Kool7. klass16Niina Botina
Katriin KuzminaTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass16Aivar Metsaveer
Katriin-Elise PahvaNõo Põhikool6.b klass16Katrin Kalamees
Kermo PalmsaarPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass16Taimi Dreier
Ketlin TiigimagiSaku Gümnaasium5.b klass16Eha Kask
Ketly AdamsonAbja Gümnaasium6. klass16Ene Lätti
Kevin Paul TalvisteRäpina Ühisgümnaasium7.a klass16Eve Sibul
Kevin-Sven LiblikNõo Põhikool6.b klass16Katrin Kalamees
Kiira IvanovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass16Kaja Pello
Kirill BelovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.b klass16Žanna Rjazanova
Kirke Karolin HeiterNõo Põhikool8.b klass16Katrin Kalamees
Krissy-Eliis RabaAbja Gümnaasium6. klass16Ene Lätti
Kristi KerroNõo Põhikool6.a klass16Katrin Kalamees
Kristin SemmPõlva Ühisgümnaasium7.a klass16Egne Kindsigo
Kristina KozlovaEhte Humanitaargümnaasium8.k klass16Dmitri Mištšenko
Kristina RogatõhEhte Humanitaargümnaasium7.a klass16Dmitri Mištšenko
Kristjan-Erik KahuMiina Härma Gümnaasium5.b klass16Janika Kaljula
Kristofer-Robin TopsTallinna Reaalkool5.b klass16Kailit Taliaru
Kuldar KaskAbja Gümnaasium8. klass16Ene Lätti
Kärt LäänePärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass16Kairi Osula
Kätlin RändlaPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass16Kairi Osula
Laima MartinsoneTallinna Juudi Kool7. klass16Niina Botina
Laura NäkkKambja Põhikool7. klass16Kai Ehrlich
Laura-Liis OherjusNõo Põhikool6.a klass16Katrin Kalamees
Laura-Liis PahkPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass16Kairi Osula
Laura-Liis PärtelKadrina Keskkool7.b klass16Mari Onton
Laura-Marie JõgiSaku Gümnaasium6.a klass16Eha Kask
Lauri MätlikViimsi Keskkool7.d klass16Vilve Roosioks
Lera Von KraftTallinna Juudi Kool7. klass16Niina Botina
Liina TalusteIisaku Gümnaasium8. klass16Kalev Riivik
Liis Marii ValgmaSaku Gümnaasium5.c klass16Eha Kask
Liis RööpmannNõo Põhikool6.a klass16Katrin Kalamees
Liisa KäiväräinenRakvere Reaalgümnaasium7.c klass16Reeli Rump
Liisa LeitPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass16Taimi Dreier
Liisa-Lotta KuuskSaku Gümnaasium8.a klass16Eha Kask
Liisi TammojaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass16Taimi Dreier
Liis-Mariin RemmelgSaku Gümnaasium8.a klass16Eha Kask
Lilian PapagoiTõrva Gümnaasium7.a klass16Katrin Kalamees
Liliana ZivelTallinna Südalinna Kool6.a klass16Jaanus Paasoja
Lisann RaidPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass16Kairi Osula
Luiza LavrovaTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass16Aivar Metsaveer
Lukas ElzbergasEhte Humanitaargümnaasium8.b klass16Dmitri Mištšenko
Madli KõreIisaku Gümnaasium8. klass16Kalev Riivik
Maksim Fedotenkov Kohtla-Järve Tammiku Põhikool6.b klass16Irina Gritsinenko
Maksim RogozinKarjamaa Põhikool6.a klass16Светлана Дорофеева
Marc-Erik LeekRakvere Reaalgümnaasium7.a klass16Reeli Rump
Marcus TouruTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass16Natalja Grudkina
Margit KloppKadrina Keskkool7.b klass16Mari Onton
Maria AfanasjevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass16Julia Ratšinskaja
Maria GrenbergPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass16Taimi Dreier
Maria KapitonovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass16Sergei Sumin
Maria MarduPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass16Kairi Osula
Maria MironovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass16Sergei Sumin
Maria PalumaaTallinna Südalinna Kool5.b klass16Jaanus Paasoja
Maria TšeblakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass16Julia Ratšinskaja
Marian AabPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass16Kairi Osula
Marietta PrelovaTallinna Juudi KoolTäiskasvanu16Niina Botinaväljaspool vanuserühma
Mariette KaunimäeKärdla Ühisgümnaasium4.a klass16Tõnu Soop
Mari-Liis LebenVinni-Pajusti Gümnaasium8.a klass16Margo Müller
Mark KruglovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass16Sergei Sumin
Mark TenuristEhte Humanitaargümnaasium8.a klass16Dmitri Mištšenko
Marko MattKärdla Ühisgümnaasium8.b klass16Tõnu Soop
Marko RajamaeSaku Gümnaasium6.a klass16Eha Kask
Markus AbroTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass16Andres Seire
Markus AntonRuila Põhikool7. klass16Pavel Krõlatov
Markus HaasmaTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass16Aivar Metsaveer
Markus MeeRõuge Põhikool7. klass16Piret Viil
Markus OhovSõmeru Põhikool6. klass16Katrin Moisa
Markus RuubelRapla Ühisgümnaasium7.b klass16Kadri Laup
Markus VahtKärdla Ühisgümnaasium4.a klass16Tõnu Soop
Markus VeltriAudentese Erakool8.b klass16Eve Liis
Marleen KalaTõrva Gümnaasium8.b klass16Katrin Kalamees
Marleen ParvTsirguliina Keskkool8. klass16Jana Vainonen
Marleen TaimsaarTurba Kool8. klass16Viivika Laak
Marlon TammePärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass16Kairi Osula
Marta LembergMiina Härma Gümnaasium5.b klass16Janika Kaljula
Martin AasaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass16Taimi Dreier
Mattias MägiKambja Põhikool6.a klass16Kai Ehrlich
Mehis PärnametsSõmeru Põhikool7. klass16Katrin Moisa
Melany ErnestKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass16Natalja Hramtsova
Merili RohelpuuPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass16Taimi Dreier
Merilin KalamisAbja Gümnaasium8. klass16Ene Lätti
Merilyn MännikSaku Gümnaasium8.b klass16Eha Kask
Merje ReisenbukAudentese Erakool8.b klass16Eve Liis
Mihhail LasselEhte Humanitaargümnaasium8.b klass16Dmitri Mištšenko
Mihkel AniPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass16Taimi Dreier
Mihkel Petri OsolPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass16Kairi Osula
Mihkel RuulPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass16Kairi Osula
Mona SaksladuPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass16Kairi Osula
Monika MirandaTallinna Südalinna Kool5.a klass16Marika Reinmets
Moona Aneth VihlverRakvere Reaalgümnaasium7.c klass16Reeli Rump
Natalia BeresnevaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass16Sergei Sumin
Nicole FeldmanTallinna Juudi Kool6. klass16Niina Botina
Nikita DemestsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass16Natalja Erte
Nikita SalovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass16Žanna Rjazanova
Oleg BuntsukovNarva Keeltelütseum6.a klass16Valeria Nazarova
Oleg ZelnovNarva Keeltelütseum6.c klass16Valeria Nazarova
Olga Pozdnyakova Tapa Vene Põhikool8.a klass16Jelena Jakovleva
Oskar IrdojaAudentese Erakool8.a klass16Eve Liis
Oskar PärnTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass16Andres Seire
Oskar TuulikPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass16Taimi Dreier
Patrik PopowEhte Humanitaargümnaasium8.b klass16Dmitri Mištšenko
Patrik RahulaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass16Kairi Osula
Peeter PaanAbja Gümnaasium6. klass16Ene Lätti
Pille KoppelKambja Põhikool6.b klass16Kai Ehrlich
Polina KovalenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass16Natalja Grudkina
Polina KrivtsovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass16Kaja Pello
Polina RozovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass16Kaja Pello
Polina SaitorTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass16Julia Ratšinskaja
Prokofi VelveltTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass16Natalja Grudkina
Ragnar KuuskPaikuse Põhikool7.a klass16Liina Kivisto
Raian RünkajanenPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass16Kairi Osula
Raiko JaansaluTõrva Gümnaasium7.a klass16Katrin Kalamees
Rainer KuusikRakvere Reaalgümnaasium7.c klass16Reeli Rump
Rait EliasTurba Kool8. klass16Viivika Laak
Ralf Markus KlementaEmmaste Põhikool5. klass16Margus Sõmer
Rando ValkVirtsu Kool8. klass16Siivi Jõgi
Rasmus SiitamViimsi Keskkool7.a klass16Vilve Roosioks
Rene KelmanTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass16Kaja Pello
Richard VoogelPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass16Kairi Osula
Riin LepikTõrva Gümnaasium8.b klass16Katrin Kalamees
Robin KruusePärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass16Kairi Osula
Roks RoksAudentese Erakool7.b klass16Eve Liis
Ronan PähnRõuge Põhikool7. klass16Piret Viil
Samuel ArgeKärla Põhikool7. klass16Väino Uljas
Sander KrajevSaku Gümnaasium6.d klass16Eha Kask
Sander RattisteTallinna Tehnikagümnaasium7.c klass16Andres Seire
Sarah LaidreViimsi Keskkool8.c klass16Vilve Roosioks
Sasha AlbahtinTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass16Olga Kravtšenko
Sergei SavrinovitshTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16Natalja Grudkina
Sergey AvramtsukTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass16Olga Kravtšenko
Siim KruusmannKadrina Keskkool5.a klass16Mari Onton
Siim PihlakSaku Gümnaasium6.c klass16Eha Kask
Siim SussSaku Gümnaasium5.a klass16Eha Kask
Siim VolkmannPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass16Taimi Dreier
Silver Andreas KahroTallinna Südalinna Kool5.a klass16Marika Reinmets
Simo PreesTurba Kool8. klass16Viivika Laak
Sofia PrelovaTallinna Juudi Kool8. klass16Niina Botina
Sofija DudilinaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass16Dmitri Mištšenko
Sonja SeppaKadrina Keskkool5.a klass16Mari Onton
Sten TalvPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass16Kairi Osula
Sten-Erik UjukMiina Härma Gümnaasium5.b klass16Janika Kaljula
Sten-Olaf VäitsMustvee Gümnaasium6. klass16Rita Postov
Steven AunViimsi Keskkool7.f klass16Vilve Roosioks
Susanna SorraNõo Põhikool6.a klass16Katrin Kalamees
Säde Lee KergeTootsi Lasteaed-Põhikool6. klass16Käde Reinthal
Taissija RystkovaNarva Keeltelütseum6.d klass16Valeria Nazarova
Tanel KurguPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass16Kairi Osula
Tanel TalliSaku Gümnaasium7.b klass16Eha Kask
Tatjana KavunenkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass16Sergei Sumin
Tauri JänesTõrva Gümnaasium8.a klass16Katrin Kalamees
Tian TianTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass16Julia Ratšinskaja
Timmo LoormanTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass16Andres Seire
Trevor PüssimKärdla Ühisgümnaasium4.a klass16Tõnu Soop
Triinu KaldaKadrina Keskkool5.a klass16Mari Onton
Valeria KarhuTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass16Olga Kravtšenko
Valeria KustovaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass16Dmitri Mištšenko
Valeria UssantsikovaTallinna Humanitaargümnaasium10.b klass16Kaja Pelloväljaspool vanuserühma
Valerija OssadtsajaNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass16Vladimir Runin
Viktoria ButenkoTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass16Olga Kravtšenko
Viktoria LupanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16Natalja Grudkina
Viktoria VissorRakvere Reaalgümnaasium7.a klass16Reeli Rump
Viktoria VolqnjakTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16Natalja Grudkina
Violina PavlovaNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass16Vladimir Runin
Vladislav BusujevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass16Julia Ratšinskaja
Vladislav KostinNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass16Vladimir Runin
Vladislav MihhailovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass16Žanna Rjazanova
Vladislav SuvorovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass16Julia Ratšinskaja
Vladislav TrokalTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass16Sergei Sumin
Vladislava GnatkovskajaEhte Humanitaargümnaasium7.b klass16Dmitri Mištšenko
Yury PolyakovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass16Dmitri Mištšenko
Адель БирюковаNarva Keeltelütseum6.a klass16Valeria Nazarova
Александер ШкляровHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass16Niina Botina
Алексей ГараниниNarva Kesklinna Gümnaasium8.a klass16Vladimir Runin
Андрей КузьминNarva Keeltelütseum6.c klass16Valeria Nazarova
Аня МакароваNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass16Vladimir Runin
Артем ToropovTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass16Olga Kravtšenko
Артём КарамновTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass16Olga Kravtšenko
Варвара ЛяшеваHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass16Niina Botina
Илья НикифоровTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass16Olga Kravtšenko
Илья ЯсскаHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass16Niina Botina
Кристина МулюкинаTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass16Olga Kravtšenko
Лиза ЧудиноваTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass16Olga Kravtšenko
Лиис ШараповаTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass16Olga Kravtšenko
Максим ЛысенковNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass16Vladimir Runin
Мария КолпаковаNarva Kesklinna Gümnaasium7.b klass16Vladimir Runin
Платон АбросимовTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass16Natalja Grudkina
Сандер ПабоTallinna Juudi Kool8. klass16Niina Botina
Юрий ДедульNarva Kesklinna Gümnaasium6.b klass16Vladimir Runin
Aigar ReinolVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass15Margo Müller
Anastasia UssoltsevaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass15Kaja Pello
Andra SöötRakvere Reaalgümnaasium7.a klass15Reeli Rump
Anna SemenasNarva Keeltelütseum6.c klass15Valeria Nazarova
Anna ZukovaNarva Keeltelütseum6.b klass15Valeria Nazarova
Annabel SloogTõrva Gümnaasium8.b klass15Katrin Kalamees
Anton RogovNarva Keeltelütseum6.b klass15Valeria Nazarova
Caspar LiinveSõmeru Põhikool6. klass15Katrin Moisa
Daniil NikitinNarva Keeltelütseum6.d klass15Valeria Nazarova
Denis RoštšinEhte Humanitaargümnaasium8.b klass15Dmitri Mištšenko
Dima GerasimyukRakvere Reaalgümnaasium7.c klass15Reeli Rump
Egert HelisteMiina Härma Gümnaasium5.a klass15Allar Aav
Egon VentselSaku Gümnaasium5.b klass15Eha Kask
Endrik LaanemäePärnu Ülejõe Gümnaasium6.b klass15Taimi Dreier
Erik LillePärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass15Kairi Osula
Eva SõmmerKärla Põhikool6. klass15Väino Uljas
Gerly TammOlustvere Põhikool7. klass15Jüri Sulg
Gert Marius Andreas MaidlaTabasalu Ühisgümnaasium5.a klass15Kristine Laanisto
Günther JoalaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass15Taimi Dreier
Jaagup SulevKadrina Keskkool5.a klass15Mari Onton
Jekaterina BeloussNarva Keeltelütseum6.d klass15Valeria Nazarova
Jennifer RistimetsPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass15Taimi Dreier
Julia JurkinaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass15Kaja Pello
Kaia MüürMiina Härma Gümnaasium5.b klass15Janika Kaljula
Kaila MäesaluVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass15Margo Müller
Karoline MurroVasta Kool7. klass15Krista Leppik
Kaspar HelmTabasalu Ühisgümnaasium5.a klass15Kristine Laanisto
Kelly KaskIisaku Gümnaasium8. klass15Kalev Riivik
Kristina PadiHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass15Niina Botina
Laura JõgiPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass15Kairi Osula
Mario KangKadrina Keskkool7.b klass15Mari Onton
Matilde SigijaneViimsi Keskkool7.g klass15Vilve Roosioks
Merilin EksTallinna Südalinna Kool5.a klass15Marika Reinmets
Mihkel AbramSaku Gümnaasium5.a klass15Eha Kask
Mihkel MüürseppMustvee Gümnaasium6. klass15Rita Postov
Nikolai SokolovEhte Humanitaargümnaasium8.b klass15Dmitri Mištšenko
Norman StoljarPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass15Taimi Dreier
Pavel JevstigneejevTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass15Žanna Rjazanova
Raigo TiismaaTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass15Liia Opmann
Rauno ViilSaku Gümnaasium6.d klass15Eha Kask
Reelika LuguTsirguliina Keskkool8. klass15Jana Vainonen
Roomet PalangViimsi Keskkool7.g klass15Vilve Roosioks
Sandra-Keitli RuhtSaku Gümnaasium6.a klass15Eha Kask
Simona TomsonMustvee Gümnaasium4. klass15Rita Postov
Sofja KudrjavtsevaNarva Keeltelütseum6.b klass15Valeria Nazarova
Лера СемёноваHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass15Niina Botina
Aaron HeidePärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass14Kairi Osula
Adeel Loreen RandojaPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass14Kairi Osula
Agnes AasaKadrina Keskkool7.b klass14Mari Onton
Agnes ParikPõlva Ühisgümnaasium7.a klass14Egne Kindsigo
Aleksander PajuriViimsi Keskkool7.g klass14Vilve Roosioks
Aleksandra StsurakovaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass14Dmitri Mištšenko
Aleksandra-Eleene RebaneMustvee Gümnaasium4. klass14Rita Postov
Alena Marju AstapovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass14Sergei Sumin
Alex Christian SadejevTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass14Sergei Sumin
Alex MoiseenkoTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass14Olga Kravtšenko
Alex VetkinPärnu Ülejõe Gümnaasium6.b klass14Taimi Dreier
Alice NesselVirtsu Kool8. klass14Siivi Jõgi
Amanda AllasMiina Härma Gümnaasium5.b klass14Janika Kaljula
Anastasia ŠimukVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass14Margo Müller
Anastasija BušinaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass14Sergei Sumin
Andero AbenPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass14Taimi Dreier
Andre VaraEmmaste Põhikool7. klass14Margus Sõmer
Andrea MuruKambja Põhikool6.b klass14Kai Ehrlich
Anett SinijärvVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass14Margo Müller
Angela MägiVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass14Margo Müller
Anita CherkashinaEhte Humanitaargümnaasium6.b klass14Dmitri Mištšenko
Anita RaidRuila Põhikool7. klass14Pavel Krõlatov
Anita SemjonovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass14Natalja Grudkina
Anita VilpoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass14Sergei Sumin
Anna Aneta SharapoEhte Humanitaargümnaasium7.a klass14Dmitri Mištšenko
Anna FerschelIisaku Gümnaasium8. klass14Kalev Riivik
Anna Kalinina Tallinna Juudi Kool8. klass14Niina Botina
Anna SibalovaNarva Keeltelütseum6.b klass14Valeria Nazarova
Anni SimsaluKärdla Ühisgümnaasium4.b klass14Tõnu Soop
Anton SergejevEhte Humanitaargümnaasium8.b klass14Dmitri Mištšenko
Arianne TõemetsSõmeru Põhikool6. klass14Katrin Moisa
Arseni NikolajevEhte Humanitaargümnaasium6.b klass14Dmitri Mištšenko
Artur KarjaginTartu Raatuse Kool7.b klass14Karit Kilgi
Artur KöllerTsirguliina Keskkool6. klass14Jana Vainonen
Arvi EvardTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass14Aivar Metsaveer
Brigita RuksenaiteTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass14Julia Ratšinskaja
Brit PaalandiPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass14Kairi Osula
Carlos AanViimsi Keskkool7.e klass14Vilve Roosioks
Carmen KartauTõrva Gümnaasium8.b klass14Katrin Kalamees
Cermo ReimanVinni-Pajusti Gümnaasium8.a klass14Margo Müller
Christin-Eliise MällKadrina Keskkool8.c klass14Mari Onton
Daink PalmTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass14Olga Kravtšenko
Dajana TservonaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass14Natalja Grudkina
Daniel ŽarovTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass14Liia Opmann
Daniil MasjukovTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass14Olga Kravtšenko
Danik MeltsinTallinna Juudi Kool8. klass14Niina Botina
Dankan PiltRõuge Põhikool7. klass14Piret Viil
Daphne LepikKambja Põhikool6.a klass14Kai Ehrlich
Darina MinakovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass14Sergei Sumin
Darja KurilenkoEhte Humanitaargümnaasium8.d klass14Dmitri Mištšenko
David LasmanTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass14Sergei Sumin
David ZavideiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass14Julia Ratšinskaja
Delin SassiSaku Gümnaasium7.b klass14Eha Kask
Denis KrusamägiEhte Humanitaargümnaasium7.a klass14Dmitri Mištšenko
Denis SuzdalevTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass14Sergei Sumin
Dmitri PetrovichevTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass14Kaja Pello
Dominik UueniVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass14Margo Müller
Ekaterina NaruskTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass14Natalja Grudkina
Elena NiidasRuila Põhikool7. klass14Pavel Krõlatov
Elisa VahurGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass14Ingrid Maadvere
Elise KaldaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass14Taimi Dreier
Elizabet VogonnajaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass14Kaja Pello
Elizaveta SkibinskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass14Natalja Grudkina
Emilia PeilKadrina Keskkool5.a klass14Mari Onton
Ergo TalalaevSõmeru Põhikool7. klass14Katrin Moisa
Eric EiverSaku Gümnaasium6.d klass14Eha Kask
Ethel TellingPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass14Taimi Dreier
Eugen UrbanikVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass14Margo Müller
Evelin VolosenkovaKarjamaa Põhikool7.a klass14Светлана Дорофеева
Fjodor MazaevEhte Humanitaargümnaasium7.a klass14Dmitri Mištšenko
Fjodor PasitšnikTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass14Sergei Sumin
Gabriel VillakoPõlva Ühisgümnaasium7.a klass14Egne Kindsigo
Gerth SarapuuKadrina Keskkool7.b klass14Mari Onton
Gleb ZenjovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14Julia Ratšinskaja
Gregor TrummarRuila Põhikool8. klass14Pavel Krõlatov
Hanna-Greete KaldPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass14Kairi Osula
Hanna-Maria TaaramäeRuila Põhikool8. klass14Pavel Krõlatov
Heidi LillVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass14Margo Müller
Heidi MelisRuila Põhikool7. klass14Pavel Krõlatov
Helena HaldmaTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass14Andres Seire
Helena LoosAudentese Erakool7.b klass14Eve Liis
Hendrik KaurlaVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass14Margo Müller
Hendrik LaanemaaMiina Härma Gümnaasium5.b klass14Janika Kaljula
Henri KuldmaeSaku Gümnaasium6.c klass14Eha Kask
Henri LeasPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass14Kairi Osula
Henri-Reiner JuhkamNõo Põhikool7. klass14Katrin Kalamees
Hugo Johannes NurkTartu Raatuse Kool8.a klass14Karit Kilgi
Hugo Martin LiivalehtTallinna Südalinna Kool5.a klass14Marika Reinmets
Ilana VelmanTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass14Olga Kravtšenko
Ilja PetrovTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass14Kaja Pello
Ilja ShavelaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass14Niina Botina
Indra KutserKärdla Ühisgümnaasium8.b klass14Tõnu Soop
Inna ZvonovaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass14Dmitri Mištšenko
Ivan SeleznjovNarva Keeltelütseum6.b klass14Valeria Nazarova
Jaan KrohhinTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass14Sergei Sumin
Jaana JarošenkoKadrina Keskkool8.c klass14Mari Onton
Jaana MironovaTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass14Aivar Metsaveer
Jakob ElmRakvere Reaalgümnaasium7.c klass14Reeli Rump
Jana TšiževskajaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass14Dmitri Mištšenko
Jana TulinovaNarva Keeltelütseum6.d klass14Valeria Nazarova
Jandra-Lisett UusmaaKärdla Ühisgümnaasium4.b klass14Tõnu Soop
Janeli JepifanovPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass14Taimi Dreier
Janis OrglaRõuge Põhikool7. klass14Piret Viil
Jarelin MelserNõo Põhikool7. klass14Katrin Kalamees
Jarno KoodresKadrina Keskkool7.c klass14Mari Onton
Jelizaveta SolodkaEhte Humanitaargümnaasium8.b klass14Dmitri Mištšenko
Jelizaveta SpitsõnaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass14Sergei Sumin
Jevgeni AljabinEhte Humanitaargümnaasium8.k klass14Dmitri Mištšenko
Jevgenij KotovPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass14Taimi Dreier
Johan Marcus TambergRapla Ühisgümnaasium7.b klass14Kadri Laup
Johanna JõgiVirtsu Kool8. klass14Siivi Jõgi
Jonas TõksTallinna Südalinna Kool6. klass14Jaanus Paasoja
Joonas KirsSaku Gümnaasium5.b klass14Eha Kask
Joosep KeskkülaPõlva Ühisgümnaasium7.a klass14Egne Kindsigo
Julia PutsenkoEhte Humanitaargümnaasium8.d klass14Dmitri Mištšenko
Kaie MauerTartu Raatuse Kool8.a klass14Karit Kilgi
Kardo SõukandKambja Põhikool7. klass14Kai Ehrlich
Karis KiviKärla Põhikool6. klass14Väino Uljas
Karl KahroTsirguliina Keskkool6. klass14Jana Vainonen
Karl Markus OjametsRakvere Reaalgümnaasium7.a klass14Reeli Rump
Karl Morten TammPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass14Kairi Osula
Karl-Jaanus KarinTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass14Liia Opmann
Karmen KukkVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass14Margo Müller
Karolin HarjusRakvere Reaalgümnaasium7.a klass14Reeli Rump
Karolina GolimbijevskajaTallinna Juudi Kool6. klass14Niina Botina
Karolina TodindTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass14Kaja Pello
Kaspar KaruSõmeru Põhikool7. klass14Katrin Moisa
Kaspar KaskRuila Põhikool7. klass14Pavel Krõlatov
Kaspar TikkTallinna Südalinna Kool6.a klass14Jaanus Paasoja
Katerina SarapovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass14Sergei Sumin
Kati KivisaarVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass14Margo Müller
Kati SaarPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass14Taimi Dreier
Kaur Erik KaisPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass14Kairi Osula
Keitlin KaldSaku Gümnaasium8.a klass14Eha Kask
Keitlin KüttPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass14Kairi Osula
Kelli TompTõrva Gümnaasium8.a klass14Katrin Kalamees
Kelly VahtraTõrva Gümnaasium8.a klass14Katrin Kalamees
Kertu NõmmPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass14Kairi Osula
Kirill KomkovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass14Sergei Sumin
Kirill NikiforovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass14Žanna Rjazanova
Kirke Klaarika Kristiina KuimetTõrva Gümnaasium7.b klass14Katrin Kalamees
Kirsika TalvetKambja Põhikool6.a klass14Kai Ehrlich
Konstantin NikiforovEhte Humanitaargümnaasium8.d klass14Dmitri Mištšenko
Kris KrainVirtsu Kool8. klass14Siivi Jõgi
Kristen SuusterKärdla Ühisgümnaasium8.b klass14Tõnu Soop
Kristiin KallePõlva Ühisgümnaasium7.a klass14Egne Kindsigo
Kristiina GussarovaTartu Aleksandr Puškini Kool6.a klass14Olga Kravtšenko
Ksenia ŠedovaTapa Vene Põhikool7.a klass14Jelena Jakovleva
Ksenija ZamatohhinaNarva Keeltelütseum6.c klass14Valeria Nazarova
Ksenija TsaikinaNarva Keeltelütseum6.d klass14Valeria Nazarova
Laila RohtsaluVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass14Margo Müller
Lars LeppikSaku Gümnaasium7.a klass14Eha Kask
Laura GordejukVinni-Pajusti Gümnaasium8.a klass14Margo Müller
Laura RammulPuurmani Mõisakool5. klass14Külli Suvi
Laurika LintTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass14Andres Seire
Lera OsadtsukTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass14Kaja Pello
Liana LatvelEhte Humanitaargümnaasium8.a klass14Dmitri Mištšenko
Liis SaltsbergTallinna Südalinna Kool6. klass14Jaanus Paasoja
Liisa PajosPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass14Kairi Osula
Liis-Marii KasoKadrina Keskkool5.a klass14Mari Onton
Liisu SaarPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass14Kairi Osula
Lilian LuiglaNõo Põhikool6.a klass14Katrin Kalamees
Lily-Marit MeskatPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass14Taimi Dreier
Lisanna PruulEmmaste Põhikool5. klass14Margus Sõmer
Lisete ParveRapla Ühisgümnaasium7.b klass14Kadri Laup
Liza KleinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass14Natalja Grudkina
Liza LoosmaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass14Sergei Sumin
Ljoha SomovTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass14Olga Kravtšenko
Madis MägiTõrva Gümnaasium7.b klass14Katrin Kalamees
Madis OjalaTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass14Liia Opmann
Madli AasametsRuila Põhikool8. klass14Pavel Krõlatov
Maile RokickiPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass14Taimi Dreier
Maksim RõtovEhte Humanitaargümnaasium8.d klass14Dmitri Mištšenko
Maksim VirketisEhte Humanitaargümnaasium8.a klass14Dmitri Mištšenko
Maksim VolkovOlustvere Põhikool7. klass14Jüri Sulg
Maria VoropaevaNarva Keeltelütseum6.e klass14Valeria Nazarova
Mariann MaurusTallinna Südalinna Kool6. klass14Jaanus Paasoja
Marie-Helene SaaverRakvere Reaalgümnaasium7.b klass14Reeli Rump
Marija FadejevaTallinna Südalinna Kool6.a klass14Jaanus Paasoja
Marina BorissovaEhte Humanitaargümnaasium7.b klass14Dmitri Mištšenko
Marina JelaginaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass14Dmitri Mištšenko
Mark BarankovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14Natalja Erte
Mark GavriljukTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass14Kaja Pello
Markus GustavsonPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass14Kairi Osula
Markus KopecRakvere Reaalgümnaasium7.a klass14Reeli Rump
Markus KuusePärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass14Taimi Dreier
Markus MarandiTallinna Inglise Kolledž8.c klass14Paavo Viilup
Markus NiilusNõo Põhikool6.a klass14Katrin Kalamees
Markus TammeorgKambja Põhikool6.a klass14Kai Ehrlich
Marleen RohtlaRakvere Reaalgümnaasium7.b klass14Reeli Rump
Martin JatelTallinna Juudi Kool8. klass14Niina Botina
Martin WillsonTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass14Sergei Sumin
Mathias SeervaldRuila Põhikool8. klass14Pavel Krõlatov
Mattias SinijärvPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass14Taimi Dreier
Mattias VahelAudentese Erakool7.b klass14Eve Liis
Melany OisoTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass14Andres Seire
Melissa ToomeoksTõrva Gümnaasium8.a klass14Katrin Kalamees
Merilin MeiKadrina Keskkool6.c klass14Mari Onton
Merily LüllPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass14Kairi Osula
Merlin JõgisteKadrina Keskkool7.b klass14Mari Onton
Michele-Lucia KirsAudentese Erakool8.a klass14Eve Liis
Mihhail TosjatovTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass14Kaja Pello
Mihkel MiilPaikuse Põhikool9.b klass14Liina Kivistoväljaspool vanuserühma
Mikael MakiAudentese Erakool7.b klass14Eve Liis
Mirell KõivRakvere Reaalgümnaasium7.b klass14Reeli Rump
Mirttel TovstsikVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass14Margo Müller
Mona MariiNõo Põhikool6.a klass14Katrin Kalamees
Monabel PassKärdla Ühisgümnaasium4.a klass14Tõnu Soop
Monika SmirnovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass14Sergei Sumin
Nazar PaskovNarva Kesklinna Gümnaasium7.c klass14Vladimir Runin
Nika KronkNarva Keeltelütseum6.e klass14Valeria Nazarova
Nikita StrekalovNarva Keeltelütseum6.e klass14Valeria Nazarova
Nikita UstritskiHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass14Niina Botina
Nora VaššEhte Humanitaargümnaasium6.a klass14Dmitri Mištšenko
Oleg BorodjukVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass14Margo Müller
Oleg KrohhotkoEhte Humanitaargümnaasium8.a klass14Dmitri Mištšenko
Oliver AltVinni-Pajusti Gümnaasium8.a klass14Margo Müller
Oskar KrullTartu Raatuse Kool6.c klass14Karit Kilgi
Polina AkulovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass14Sergei Sumin
Polina Angelika TaltsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14Julia Ratšinskaja
Polina OkunevaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass14Kaja Pello
Polina VolohhonskajaTallinna Juudi Kool7. klass14Niina Botina
Pärt SaegaTsirguliina Keskkool6. klass14Jana Vainonen
Raimond TiidermannPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass14Kairi Osula
Rain ToomingMustvee Gümnaasium4. klass14Rita Postov
Rain UustaloAudentese Erakool7.b klass14Eve Liis
Ralf Kaspar PatrasonTallinna Südalinna Kool5.b klass14Jaanus Paasoja
Rando Ingo VatskTõrva Gümnaasium7.b klass14Katrin Kalamees
Rashel ArmonTallinna Juudi Kool6. klass14Niina Botina
Rasmus GläserKärdla Ühisgümnaasium4.a klass14Tõnu Soop
Rasmus JuvanenKadrina Keskkool5.a klass14Mari Onton
Rasmus KanaKambja Põhikool7. klass14Kai Ehrlich
Rasmus NiinPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass14Kairi Osula
Reelika LemsaluTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass14Sergei Sumin
Regle KoskaruTallinna Südalinna Kool6. klass14Jaanus Paasoja
Remi RoosPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass14Kairi Osula
Renet EinaloKambja Põhikool7. klass14Kai Ehrlich
Riina-Liis LepikRakvere Reaalgümnaasium7.b klass14Reeli Rump
Robert PangseppRuila Põhikool8. klass14Pavel Krõlatov
Robert RohtmetsGustav Adolfi Gümnaasium7.a klass14Ingrid Maadvere
Robert TarlapSaku Gümnaasium8.b klass14Eha Kask
Robi IlvesKambja Põhikool6.a klass14Kai Ehrlich
Robin RahulaPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass14Kairi Osula
Robin SilmPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass14Taimi Dreier
Roman KovtonjukTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass14Sergei Sumin
Ronaldo TiismaaPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass14Kairi Osula
Samanta PalkKambja Põhikool6.a klass14Kai Ehrlich
Sander KodasmaaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass14Taimi Dreier
Sander LõbuPõlva Ühisgümnaasium7.a klass14Egne Kindsigo
Sandra OjalaPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass14Kairi Osula
Sarah MandriAudentese Erakool8.a klass14Eve Liis
Semjon ZolotuhhinEhte Humanitaargümnaasium8.a klass14Dmitri Mištšenko
Serafima ŠkurkoEhte Humanitaargümnaasium6.b klass14Dmitri Mištšenko
Sergey KamenevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass14Natalja Grudkina
Siim ViiesOlustvere Põhikool7. klass14Jüri Sulg
Silva OrglaIisaku Gümnaasium8. klass14Kalev Riivik
Silver Markus SuitsSaku Gümnaasium5.c klass14Eha Kask
Sofia NazarovaKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass14Natalja Hramtsova
Sofia SaarnakEmmaste Põhikool5. klass14Margus Sõmer
Stanislav PetrovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass14Julia Ratšinskaja
Sten MurulaidSaku Gümnaasium6.b klass14Eha Kask
Sten-Mark KopliViimsi Keskkool7.b klass14Vilve Roosioks
Tanel BelsteinTallinna Juudi Kool6. klass14Niina Botina
Tanel KiislerTõrva Gümnaasium8.b klass14Katrin Kalamees
Teija HeiskonenVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass14Margo Müller
Tekla Liisa VilbergPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass14Kairi Osula
Timo JairusVirtsu Kool7. klass14Siivi Jõgi
Timo LuurSaku Gümnaasium6.c klass14Eha Kask
Triin MerilainenSaku Gümnaasium6.a klass14Eha Kask
Tõnn PartsOlustvere Põhikool7. klass14Jüri Sulg
Urmet Henry EngmanPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass14Kairi Osula
Vahur VaristeVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass14Margo Müller
Valentin TsudinovTartu Aleksandr Puškini Kool6.b klass14Olga Kravtšenko
Valerija AfanassovaTallinna Juudi Kool7. klass14Niina Botina
Victoria HarkinaTallinna Juudi Kool6. klass14Niina Botina
Viktoria PovetkinaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass14Dmitri Mištšenko
Анастасия ФоменковаHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass14Niina Botina
Анжелика КрийскHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass14Niina Botina
Даниил СычуговTallinna Juudi Kool7. klass14Niina Botina
Даник ОтсTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass14Kaja Pello
Диана ЖернаковаTartu Aleksandr Puškini Kool6.a klass14Olga Kravtšenko
Каролина-Лаур СимоноваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass14Natalja Grudkina
Лев ПетряковTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass14Natalja Grudkina
Марат ДервоедTartu Aleksandr Puškini Kool5.b klass14Olga Kravtšenko
Никита ОстровскийTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass14Olga Kravtšenko
Соня ЯрцеваHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass14Niina Botina
Anastassija MittsenkoNarva Pähklimäe Gümnaasium6.e klass13Valeria Nazarova
Andrei PauljukaitisTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass13Olga Kravtšenko
Daniil PindikEhte Humanitaargümnaasium8.a klass13Dmitri Mištšenko
Danila GorbunovHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass13Niina Botina
Demis JablonskiTõrva Gümnaasium8.a klass13Katrin Kalamees
Dorisanna SohirevOlustvere Põhikool7. klass13Jüri Sulg
Elina RosenbergTsirguliina Keskkool8. klass13Jana Vainonen
Eva TurchinHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass13Niina Botina
Evelin SüdaTapa Vene Põhikool7.a klass13Jelena Jakovleva
Gaijar KosePuurmani Mõisakool5. klass13Külli Suvi
Greg GornischeffTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass13Aivar Metsaveer
Helar KõremäeKadrina Keskkool7.c klass13Mari Onton
Helina ReinolVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass13Margo Müller
Henri KaldPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass13Kairi Osula
Ivan ChistodelovNarva Keeltelütseum6.b klass13Valeria Nazarova
Kadleen LeenurmEmmaste Põhikool8. klass13Margus Sõmer
Karina KlimNarva Keeltelütseum6.e klass13Valeria Nazarova
Karoliina LäänMiina Härma Gümnaasium5.a klass13Allar Aav
Kaspar LeppTabasalu Ühisgümnaasium6.d klass13Kristine Laanisto
Kristjan AruvaldTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass13Aivar Metsaveer
Kätry-Lisette KuusikPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass13Taimi Dreier
Lisanne LehtemaaTootsi Lasteaed-Põhikool8. klass13Käde Reinthal
Maigret SoeRõuge Põhikool8. klass13Piret Viil
Markus MülnerTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass13Andres Seire
Maryon HinnoKadrina Keskkool7.b klass13Mari Onton
Märten SubkaTabasalu Ühisgümnaasium6.c klass13Kristine Laanisto
Nikita DanchenkoTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass13Kaja Pello
Nikita HristokinEhte Humanitaargümnaasium6.b klass13Dmitri Mištšenko
Sasha DainekoHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass13Niina Botina
Stepan KulakovHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass13Niina Botina
Tanel PihlakNõo Põhikool7. klass13Katrin Kalamees
Tobias RemmelgEmmaste Põhikool5. klass13Margus Sõmer
Triin LüllKärdla Ühisgümnaasium8.b klass13Tõnu Soop
Veronika AntsupovaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass13Dmitri Mištšenko
Adrianna AkimovaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass12Dmitri Mištšenko
Aili TõemetsVinni-Pajusti Gümnaasium8.a klass12Margo Müller
Airi AadliVasta Kool7. klass12Krista Leppik
Airin KiidmaaTsirguliina Keskkool8. klass12Jana Vainonen
Aleks BadjonkinSaku Gümnaasium5.b klass12Eha Kask
Aleksander KoobakTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass12Andres Seire
Aleksander MertsevEhte Humanitaargümnaasium6.b klass12Dmitri Mištšenko
Aleksandr OrelHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass12Niina Botina
Aleksandr RaadoEhte Humanitaargümnaasium6.b klass12Dmitri Mištšenko
Aleksandr ŠapovalovEhte Humanitaargümnaasium6.b klass12Dmitri Mištšenko
Aleksandr TerentjevTallinna Juudi Kool7. klass12Niina Botina
Alex ReinsaluTõrva Gümnaasium8.b klass12Katrin Kalamees
Alina KuznetsovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass12Sergei Sumin
Aljona MihhailovaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass12Dmitri Mištšenko
Aljona PleshakovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass12Kaja Pello
Aljona TsuhnjaiNarva Kesklinna Gümnaasium6.e klass12Vladimir Runin
Allan GaletkoTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass12Olga Kravtšenko
Anabel VahtraKärdla Ühisgümnaasium8.b klass12Tõnu Soop
Anastasia GorbunovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass12Sergei Sumin
Anastasia LaanetTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass12Sergei Sumin
Anastassia FedortsevaNarva Keeltelütseum6.a klass12Valeria Nazarova
Ander KirsiPärnu Ülejõe Gümnaasium6.b klass12Taimi Dreier
Andero LillemaaTallinna Südalinna Kool5.b klass12Jaanus Paasoja
Andrei LastovskiSakala Eragümnaasium6.a klass12Rita Izjumskaja
Andrei PetrišinEhte Humanitaargümnaasium8.d klass12Dmitri Mištšenko
Anette PõlderTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass12Andres Seire
Anette VilbasAudentese Erakool8.b klass12Eve Liis
Angelika SmirnovaRakvere Reaalgümnaasium7.b klass12Reeli Rump
Anita KruglovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass12Sergei Sumin
Anna BogorazdEhte Humanitaargümnaasium8.b klass12Dmitri Mištšenko
Anna KarthashVasta Kool7. klass12Krista Leppik
Anna MikoneTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass12Sergei Sumin
Anna UrgandTartu Aleksandr Puškini Kool6.a klass12Olga Kravtšenko
Anni-Ly AbelAudentese Erakool7.b klass12Eve Liis
Arina MuhhinaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass12Dmitri Mištšenko
Arthur LebedevTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass12Kaja Pello
Arti TormSõmeru Põhikool6. klass12Katrin Moisa
Artjom KoltsovEhte Humanitaargümnaasium7.c klass12Dmitri Mištšenko
Artur OrmissonPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass12Kairi Osula
Artur UljevNarva Keeltelütseum6.a klass12Valeria Nazarova
Berit TikenbergKärdla Ühisgümnaasium4.b klass12Tõnu Soop
Berta Lorena IpitsMiina Härma Gümnaasium5.a klass12Allar Aav
Britt-Lisell VinsapuuNõo Põhikool6.b klass12Katrin Kalamees
Carl Marcos KangroTartu Raatuse Kool8.a klass12Karit Kilgi
Carmen KrihvelVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass12Margo Müller
Celvin PõderKambja Põhikool6.b klass12Kai Ehrlich
Christin VeskimäeRuila Põhikool7. klass12Pavel Krõlatov
Christopher KukkRuila Põhikool6. klass12Pavel Krõlatov
Claudia RüütmannKadrina Keskkool5.a klass12Mari Onton
Daniel KaserskyiEhte Humanitaargümnaasium6.b klass12Dmitri Mištšenko
Daniel KontTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass12Julia Ratšinskaja
Daniil Sobolev Tapa Vene Põhikool8.a klass12Jelena Jakovleva
Daniil ZilinEhte Humanitaargümnaasium7.b klass12Dmitri Mištšenko
Darina EemanKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass12Natalja Hramtsova
Darja KorenTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass12Kaja Pello
Darja LavrinovitšNarva Keeltelütseum6.e klass12Valeria Nazarova
Deivid PetersonTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass12Sergei Sumin
Denis LunjovEhte Humanitaargümnaasium6.b klass12Dmitri Mištšenko
Dmitri MinjailovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass12Sergei Sumin
Edgar JuhkamTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass12Liia Opmann
Edna Eva PuppPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass12Taimi Dreier
Edvin TarelkinMustvee Gümnaasium4. klass12Rita Postov
Eerik SindonenVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass12Margo Müller
Egnar HernitsTõrva Gümnaasium7.b klass12Katrin Kalamees
Eliis RahuSaku Gümnaasium8.a klass12Eha Kask
Eliise AhvenRuila Põhikool7. klass12Pavel Krõlatov
Eliise PõderMiina Härma Gümnaasium5.b klass12Janika Kaljula
Elika ZohhovaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass12Dmitri Mištšenko
Elisabeth PaivSaku Gümnaasium6.b klass12Eha Kask
Elisabeth ProosPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass12Kairi Osula
Elise Maria LeikAudentese Erakool8.b klass12Eve Liis
Emily UrlaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass12Taimi Dreier
Enrico KiinKärdla Ühisgümnaasium4.b klass12Tõnu Soop
Enrike SkljarovEhte Humanitaargümnaasium8.k klass12Dmitri Mištšenko
Erelin NurkNõo Põhikool7. klass12Katrin Kalamees
Eren JaanusRapla Ühisgümnaasium7.b klass12Kadri Laup
Erik GünterEhte Humanitaargümnaasium7.a klass12Dmitri Mištšenko
Erik RaagmetsAbja Gümnaasium6. klass12Ene Lätti
Eugenie Lee LidmetsMiina Härma Gümnaasium5.b klass12Janika Kaljula
Eva LottaTallinna Tehnikagümnaasium7.c klass12Andres Seire
Eva SarvPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass12Kairi Osula
Feliks PrintsEhte Humanitaargümnaasium7.a klass12Dmitri Mištšenko
Filipp AronovitsTallinna Juudi Kool7. klass12Niina Botina
Georg GrahvPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass12Taimi Dreier
Georgi KoroljovTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass12Andres Seire
Gerda LaulVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass12Margo Müller
Gerda PorovartVasta Kool7. klass12Krista Leppik
Gerhard PõllumäeAbja Gümnaasium8. klass12Ene Lätti
Germo RebaneKambja Põhikool7. klass12Kai Ehrlich
Grete-Lisette GulbisTõrva Gümnaasium7.a klass12Katrin Kalamees
Grethe ReediVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass12Margo Müller
Gustav-Eric KlauksTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass12Liia Opmannületas ajalimiiti
Günther KüttisSõmeru Põhikool7. klass12Katrin Moisa
Hanna AasmaKärdla Ühisgümnaasium4.a klass12Tõnu Soop
Hanna-Liina KunnusVõru Kreutzwaldi Kool7.a klass12Evi Tarro
Harri HaugTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass12Andres Seire
Hele-Liis SeppKambja Põhikool6.b klass12Kai Ehrlich
Helena KõremäeKadrina Keskkool7.b klass12Mari Onton
Helena TähepõldMiina Härma Gümnaasium5.a klass12Allar Aav
Helerin BankVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass12Margo Müller
Helina KirsisMiina Härma Gümnaasium5.a klass12Allar Aav
Henri TreiTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass12Aivar Metsaveer
Henry GrüningPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass12Kairi Osula
Henry PiiskopPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass12Kairi Osula
Herlina ViigandPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass12Taimi Dreier
Jaana EntsonTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass12Sergei Sumin
Jaanek VeidemanEhte Humanitaargümnaasium7.b klass12Dmitri Mištšenko
Jaanika ToomAbja Gümnaasium6. klass12Ene Lätti
Jako KaldaAbja Gümnaasium8. klass12Ene Lätti
Jan TeetlokKadrina Keskkool8.c klass12Mari Onton
Jaroslavna KhoroshevaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass12Sergei Sumin
Jekaterina AndrejevaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass12Dmitri Mištšenko
Jelizaveta VorobjovaNarva Keeltelütseum6.b klass12Valeria Nazarova
Jevgenija VassiljevaNarva Keeltelütseum6.d klass12Valeria Nazarova
Joanne-Mai VlassovPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass12Kairi Osula
Johan VärvMiina Härma Gümnaasium5.a klass12Allar Aav
Johannes LiloverTallinna Reaalkool7.c klass12Kailit Taliaru
Johannes MurulaidTallinna Südalinna Kool6.a klass12Jaanus Paasoja
Joonas MölderTõrva Gümnaasium7.b klass12Katrin Kalamees
Joosep RingmäeRapla Ühisgümnaasium7.b klass12Kadri Laup
Jorm RootsPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass12Kairi Osula
Juhan LainemaaTallinna Südalinna Kool5.a klass12Marika Reinmets
Julia Žolnerovitš Tapa Vene Põhikool8.a klass12Jelena Jakovleva
Julija KuznetsovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass12Sergei Sumin
Kaidi KeskkülaVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass12Margo Müller
Kailiin DubrovTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass12Aivar Metsaveer
Kailiis KausSaku Gümnaasium6.d klass12Eha Kask
Kardo ErmTootsi Lasteaed-Põhikool7. klass12Käde Reinthal
Karel JoonsaarPärnu Ülejõe Gümnaasium6.c klass12Taimi Dreier
Karina OskilkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass12Sergei Sumin
Karina SmirnovaEhte Humanitaargümnaasium6.b klass12Dmitri Mištšenko
Karl-Egert DaskovKambja Põhikool6.b klass12Kai Ehrlich
Karl-Erik ReilentPärnu Ülejõe Gümnaasium6.b klass12Taimi Dreier
Karl-Georg TalalaevSõmeru Põhikool6. klass12Katrin Moisa
Karl-Mattias PrangliPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass12Taimi Dreier
Karmen TammKadrina Keskkool7.b klass12Mari Onton
Karmo KaremaAudentese Erakool8.a klass12Eve Liis
Karola PungerMiina Härma Gümnaasium5.b klass12Janika Kaljula
Karolina TšuhnenkovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass12Sergei Sumin
Kaspar LaulVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass12Margo Müller
Kaspar MetsvahiMiina Härma Gümnaasium5.a klass12Allar Aav
Katrin KasenommSaku Gümnaasium5.b klass12Eha Kask
Kaur Kristjan KotšinVasta Kool8. klass12Krista Leppik
Kaur KunnapuuNõo Põhikool6.a klass12Katrin Kalamees
Kauroskar VanaseljaNõo Põhikool6.b klass12Katrin Kalamees
Kayko AlpSaku Gümnaasium8.b klass12Eha Kask
Keidi TasalainPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass12Kairi Osula
Keitlin MägiNõo Põhikool6.b klass12Katrin Kalamees
Kelli TanklerPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass12Kairi Osula
Kelly SõberPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass12Taimi Dreier
Kenno KallastuPõlva Ühisgümnaasium7.a klass12Egne Kindsigo
Kerten MattoPõlva Ühisgümnaasium7.a klass12Egne Kindsigo
Kertu Liisa PõtterEmmaste Põhikool5. klass12Margus Sõmer
Ketrin FilipjevEhte Humanitaargümnaasium6.a klass12Dmitri Mištšenko
Kevin KüttNõo Põhikool6.b klass12Katrin Kalamees
Kevin Marcus TomperkVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass12Margo Müller
Kevin SuviAudentese Erakool8.a klass12Eve Liis
Kevor PalulillAbja Gümnaasium8. klass12Ene Lätti
Kirill KärbergTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass12Sergei Sumin
Kirill ZakutailoKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass12Natalja Hramtsova
Klaus ZaletajevSaku Gümnaasium5.c klass12Eha Kask
Kristel PermMustvee Gümnaasium6. klass12Rita Postov
Kristiina KõrveVasta Kool8. klass12Krista Leppik
Kristin GorjunovNõo Põhikool8.b klass12Katrin Kalamees
Kristina SidorovaTõrva Gümnaasium7.b klass12Katrin Kalamees
Kristjan HeinatRuila Põhikool7. klass12Pavel Krõlatov
Kristjan RaidPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass12Kairi Osula
Kristjan RummMustvee Gümnaasium8. klass12Rita Postov
Kristo MikotinRakvere Reaalgümnaasium7.b klass12Reeli Rump
Kätlin IlvesNõo Põhikool7. klass12Katrin Kalamees
Laura KoskTootsi Lasteaed-Põhikool8. klass12Käde Reinthal
Laura-Diana DudakovaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass12Dmitri Mištšenko
Laura-Liis KährKambja Põhikool7. klass12Kai Ehrlich
Lili MarlenKärdla Ühisgümnaasium8.b klass12Tõnu Soop
Linde-Mari MaibachPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass12Kairi Osula
Lisanna KarjaAudentese Erakool7.b klass12Eve Liis
Lisete JõeperaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass12Taimi Dreier
Lizette KurvitsKambja Põhikool6.b klass12Kai Ehrlich
Lyanne LibertRuila Põhikool6. klass12Pavel Krõlatov
Lysette VahtraVirtsu Kool8. klass12Siivi Jõgi
Madis LepikovTõrva Gümnaasium8.b klass12Katrin Kalamees
Mairon LõndsoKärdla Ühisgümnaasium4.b klass12Tõnu Soop
Marcus MägiKadrina Keskkool5.a klass12Mari Onton
Marcus VinogradovEhte Humanitaargümnaasium7.c klass12Dmitri Mištšenko
Marge LaanemäeKärdla Ühisgümnaasium4.a klass12Tõnu Soop
Margus UduRuila Põhikool8. klass12Pavel Krõlatov
Maria BlagovaNarva Keeltelütseum6.c klass12Valeria Nazarova
Maria SamarinaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass12Sergei Sumin
Mariin ÕimMustvee Gümnaasium4. klass12Rita Postov
Mariliis KirssKadrina Keskkool7.b klass12Mari Onton
Mario AllikTallinna Südalinna Kool8.a klass12Jaanus Paasoja
Mark KöökAudentese Erakool8.b klass12Eve Liis
Mark PiskunovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass12Kaja Pello
Mark StolinTallinna Juudi Kool7. klass12Niina Botina
Markkus MottusNõo Põhikool6.a klass12Katrin Kalamees
Markkus VesterovViimsi Keskkool7.d klass12Vilve Roosioks
Markus AndrejevSaku Gümnaasium8.c klass12Eha Kask
Markus MalmTõrva Gümnaasium8.b klass12Katrin Kalamees
Markus NottaVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass12Margo Müller
Markus SihtNõo Põhikool7. klass12Katrin Kalamees
Mart LumeRäpina Ühisgümnaasium8.b klass12Eve Sibul
Marta ReimalKadrina Keskkool5.a klass12Mari Onton
Martin AbramovTallinna Juudi Kool8. klass12Niina Botina
Martin SildveeSaku Gümnaasium8.c klass12Eha Kask
Martin SuttPärnu Ülejõe Gümnaasium6.b klass12Taimi Dreier
Martti ViitkarTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass12Aivar Metsaveer
Mathias MaalderSaku Gümnaasium5.b klass12Eha Kask
Mati TraksTurba Kool8. klass12Viivika Laak
Matthias LoonaMiina Härma Gümnaasium5.b klass12Janika Kaljula
Mattias LeomarTallinna Südalinna Kool5.a klass12Marika Reinmets
Matvei MihhailovNarva Keeltelütseum6.c klass12Valeria Nazarova
Melissa Birgitta KarjusVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass12Margo Müller
Merje MustRõuge Põhikool8. klass12Piret Viil
Mia PintmannVasta Kool8. klass12Krista Leppik
Mia-Marleen TõnisKärdla Ühisgümnaasium4.b klass12Tõnu Soop
Mihhail DomkovTallinna Juudi Kool6. klass12Niina Botina
Mihhail SelevkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass12Sergei Sumin
Mihkel BrettNõo Põhikool7. klass12Katrin Kalamees
Mihkel KiiverKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass12Natalja Hramtsova
Mikk MerirandPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass12Taimi Dreier
Mirtel LaulVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass12Margo Müller
Misha GlushkovTallinna Juudi Kool7. klass12Niina Botina
Märt TammearuPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass12Kairi Osula
Nicole NiinemetsTallinna Juudi Kool6. klass12Niina Botina
Nikita DementjevEhte Humanitaargümnaasium6.b klass12Dmitri Mištšenko
Nikita KarachevskiyTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass12Kaja Pello
Nikolai PiirakNarva Keeltelütseum6.b klass12Valeria Nazarova
Norman TammSaku Gümnaasium5.c klass12Eha Kask
Olesja TšernakovaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass12Dmitri Mištšenko
Olga MatjuhinaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass12Sergei Sumin
Oliver PartSaku Gümnaasium6.b klass12Eha Kask
Otto Richard SokkMiina Härma Gümnaasium5.a klass12Allar Aav
Pilleriin JaanusVirtsu Kool7. klass12Siivi Jõgi
Raili HallerAbja Gümnaasium7. klass12Ene Lätti
Rainer JüriööPõlva Ühisgümnaasium7.a klass12Egne Kindsigo
Rait PärsVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass12Margo Müller
Raivo KäguTõrva Gümnaasium8.b klass12Katrin Kalamees
Randel VinklerTurba Kool8. klass12Viivika Laak
Rannar ZirkNõo Põhikool6.a klass12Katrin Kalamees
Rasmus KaldmaViimsi Keskkool7.c klass12Vilve Roosioks
Rasmus TreierTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass12Liia Opmann
Rebecca PõldPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass12Kairi Osula
Reeli SeksTallinna Südalinna Kool6. klass12Jaanus Paasoja
Regina TrostnikovaTallinna Juudi Kool6. klass12Niina Botina
Reigo RaalPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass12Kairi Osula
Rihard LaisaarKadrina Keskkool7.b klass12Mari Onton
Robert TrofimovRakvere Reaalgümnaasium7.a klass12Reeli Rump
Robi PintaTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass12Aivar Metsaveer
Robin KresselRapla Ühisgümnaasium7.b klass12Kadri Laup
Robin-Rio RoosilehtTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass12Liia Opmann
Romet ErelineKambja Põhikool7. klass12Kai Ehrlich
Ronald MatvienkoTallinna Juudi Kool7. klass12Niina Botina
Sander StimmerPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass12Kairi Osula
Sandra NäkkKambja Põhikool6.a klass12Kai Ehrlich
Sandra SiinmaaTõrva Gümnaasium7.a klass12Katrin Kalamees
Sandra UntVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass12Margo Müller
Sigrid UibopuuTõrva Gümnaasium7.b klass12Katrin Kalamees
Siim EroKadrina Keskkool8.c klass12Mari Onton
Siim KullamäeTallinna Südalinna Kool6.a klass12Jaanus Paasoja
Siim SuigusaarPärnu Ülejõe Gümnaasium6.b klass12Taimi Dreier
Silver KasepoldTõrva Gümnaasium7.b klass12Katrin Kalamees
Sofja VoinovaTallinna Juudi Kool6. klass12Niina Botina
Stanislav TitanovKarjamaa Põhikool6.a klass12Светлана Дорофеева
Sten KilmVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass12Margo Müller
Sten KortinIisaku Gümnaasium8. klass12Kalev Riivik
Stenver PõlluKärdla Ühisgümnaasium4.b klass12Tõnu Soop
Stenver SõrmusSaku Gümnaasium5.c klass12Eha Kask
Teet JürisAbja Gümnaasium8. klass12Ene Lätti
Tere TereViimsi Keskkool7.e klass12Vilve Roosioks
Thor AgafonovTallinna Südalinna Kool6.a klass12Jaanus Paasoja
Timmu-Chris KõressaarTallinna Südalinna Kool7.a klass12Jaanus Paasoja
Tomas DunderdaleNõo Põhikool7. klass12Katrin Kalamees
Triin RummoKadrina Keskkool7.b klass12Mari Onton
Triinu TalinurmRuila Põhikool8. klass12Pavel Krõlatov
Uku ViispertMiina Härma Gümnaasium5.b klass12Janika Kaljula
Uljana AruvaldTallinna Juudi Kool6. klass12Niina Botina
Vahur PõldsamAudentese Erakool8.a klass12Eve Liis
Valeria KravtsenkoEhte Humanitaargümnaasium8.d klass12Dmitri Mištšenko
Valerija MarkovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass12Sergei Sumin
Veera PlatonovaVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass12Margo Müller
Veniamin BrusEhte Humanitaargümnaasium7.b klass12Dmitri Mištšenko
Veronika SochkaTapa Vene Põhikool7.a klass12Jelena Jakovleva
Victoria TsurganovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass12Sergei Sumin
Vlad IgnatjevNarva Keeltelütseum6.e klass12Valeria Nazarova
Vladimir VilkovEhte Humanitaargümnaasium7.c klass12Dmitri Mištšenko
Ärbi JürmannOlustvere Põhikool7. klass12Jüri Sulg
Ülle JärvojaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass12Kairi Osula
Александр ОстапюкTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.c klass12Natalja Grudkina
Алина ВаресTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass12Olga Kravtšenko
Влад КозловHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass12Niina Botina
Даниил МитрофановHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass12Niina Botina
Дэниэль ДавыдовTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass12Natalja Grudkina
Женя ВахрушевEhte Humanitaargümnaasium7.a klass12Dmitri Mištšenko
Максим ЧерезовNarva Kesklinna Gümnaasium8.b klass12Vladimir Runin
Михаил КривойTallinna Juudi Kool8. klass12Niina Botina
София ЗыряноваTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass12Kaja Pello
Aamik-Andrian KalininMustvee Gümnaasium4. klass11Rita Postov
Aleksandra MedvedevaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass11Kaja Pello
Annaliisa VilikKadrina Keskkool7.b klass11Mari Onton
Arina KutuzovaNarva Keeltelütseum6.c klass11Valeria Nazarova
Bin LadenTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass11Aivar Metsaveer
Daniil KaptanEhte Humanitaargümnaasium7.b klass11Dmitri Mištšenko
Degrid LillesPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass11Taimi Dreier
Diana PoljakovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass11Kaja Pello
Elina PodtõntšenkoNarva Keeltelütseum6.e klass11Valeria Nazarova
Filipp MeinerKarjamaa Põhikool6.a klass11Светлана Дорофеева
Hegert TaresaluTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass11Liia Opmann
Kaisa PügiNõo Põhikool6.b klass11Katrin Kalamees
Kaisa ViisilehtTallinna Südalinna Kool6. klass11Jaanus Paasoja
Karl NukkaVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass11Margo Müller
Kaspar KahjukTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass11Aivar Metsaveer
Kennet-Markus M MatsoViimsi Keskkool7.c klass11Vilve Roosioks
Kirill NefjodovNarva Keeltelütseum6.d klass11Valeria Nazarova
Kristofer PaisPärnu Ülejõe Gümnaasium6.b klass11Taimi Dreier
Marija SokolovaTallinna Juudi Kool8. klass11Niina Botina
Mark RahuTallinna Südalinna Kool5.b klass11Jaanus Paasoja
Markus SoonPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass11Taimi Dreier
Martin MakejevTabasalu Ühisgümnaasium6.c klass11Kristine Laanisto
Melani VõssotckajaNarva Keeltelütseum6.c klass11Valeria Nazarova
Merili HeinlaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass11Taimi Dreier
Mihhail KrivoyTallinna Juudi Kool8. klass11Niina Botina
Nikolai AršinnikovVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass11Margo Müller
Ruslan ZemenkovEhte Humanitaargümnaasium6.b klass11Dmitri Mištšenko
Tatjana SemjonovaNarva Keeltelütseum6.d klass11Valeria Nazarova
Алекс ЛитинскийHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass11Niina Botina
Артем КонстантиновTartu Aleksandr Puškini Kool6.a klass11Olga Kravtšenko
Aleksandr ObuhhovEhte Humanitaargümnaasium7.a klass10Dmitri Mištšenko
Aleksandr SeledtsovEhte Humanitaargümnaasium6.a klass10Dmitri Mištšenko
Aleksandr ŠabanovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass10Sergei Sumin
Aleksandra IvaskTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass10Olga Kravtšenko
Aleksei MartšenkoEhte Humanitaargümnaasium8.a klass10Dmitri Mištšenko
Alex AavaRuila Põhikool8. klass10Pavel Krõlatov
Alex KaisSaku Gümnaasium5.b klass10Eha Kask
Alex KivakNõo Põhikool6.b klass10Katrin Kalamees
Alina DunajevaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass10Sergei Sumin
Alisa StotenViimsi Keskkool7.e klass10Vilve Roosioks
Alissia JefremovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass10Natalja Grudkina
Anastasija SelivanovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass10Sergei Sumin
Andre TõnisteViimsi Keskkool7.b klass10Vilve Roosioks
Andrei NognibidaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass10Sergei Sumin
Andri SiilbekKambja Põhikool7. klass10Kai Ehrlich
Andro TiirojaTallinna Südalinna Kool5.b klass10Jaanus Paasoja
Andrus StrumilaVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass10Margo Müller
Annabel LepikVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass10Margo Müller
Annika LehtmetsVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass10Margo Müller
Ants KasvandikNõo Põhikool7. klass10Katrin Kalamees
Artjom PatrikejevNarva Keeltelütseum6.b klass10Valeria Nazarova
Artur SoorskTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass10Kaja Pello
Ats-Rasmus PurgeAbja Gümnaasium7. klass10Ene Lätti
Brajan KukkNõo Põhikool6.a klass10Katrin Kalamees
Brenda PinkaTõrva Gümnaasium8.b klass10Katrin Kalamees
Carlos JõesaarTõrva Gümnaasium8.a klass10Katrin Kalamees
Christina VeinbergRakvere Reaalgümnaasium7.c klass10Reeli Rump
Christopher MalveVinni-Pajusti Gümnaasium8.a klass10Margo Müller
Cristofer KivistikKärdla Ühisgümnaasium4.b klass10Tõnu Soop
Daniel SamolaynenEhte Humanitaargümnaasium7.c klass10Dmitri Mištšenko
Daniil IgnatjukTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass10Kaja Pello
Daniil PogodinNarva Keeltelütseum6.c klass10Valeria Nazarova
Daniil RadtšenkovKarjamaa Põhikool7.a klass10Светлана Дорофеева
Darja Potapova Tapa Vene Põhikool8.a klass10Jelena Jakovleva
David ShubitidzeTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass10Natalja Grudkina
Demjan KozlovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass10Sergei Sumin
Denis DuncenkoEhte Humanitaargümnaasium8.k klass10Dmitri Mištšenko
Denis RudnitskiEhte Humanitaargümnaasium8.a klass10Dmitri Mištšenko
Derek TintsViimsi Keskkool7.e klass10Vilve Roosioks
Diana JartsHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass10Niina Botina
Dmitri KarakosovEhte Humanitaargümnaasium8.d klass10Dmitri Mištšenko
Edvin KabanenSaku Gümnaasium7.c klass10Eha Kask
Ekaterina OlhovikovaTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass10Olga Kravtšenko
Elina VahkHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass10Niina Botina
Elise PorohnjaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass10Dmitri Mištšenko
Eric RaidTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass10Andres Seire
Erik KussakinEhte Humanitaargümnaasium6.a klass10Dmitri Mištšenko
Erika PeegelVirtsu Kool8. klass10Siivi Jõgi
Erika RebaneMustvee Gümnaasium4. klass10Rita Postov
Erko VäinTallinna Südalinna Kool8.a klass10Jaanus Paasoja
Ervin SolodilovEhte Humanitaargümnaasium8.a klass10Dmitri Mištšenko
Eva Rahel ViitasAbja Gümnaasium6. klass10Ene Lätti
Freddy VesbergTallinna Südalinna Kool5.a klass10Marika Reinmets
Germo MäitseVasta Kool8. klass10Krista Leppik
Getri ToomsonSaku Gümnaasium6.b klass10Eha Kask
Getter MaripuuPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass10Kairi Osula
Gianluka AvakovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass10Sergei Sumin
Gustav LankeiKadrina Keskkool7.b klass10Mari Onton
Hannaliisa RebaneSõmeru Põhikool6. klass10Katrin Moisa
Hannes LaarPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass10Kairi Osula
Helina PriiAbja Gümnaasium6. klass10Ene Lätti
Hendrik MadissonPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass10Taimi Dreier
Henri Matias ElisteVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass10Margo Müller
Inga JakushevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass10Natalja Grudkina
Ingritta KontkarPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass10Taimi Dreier
Iraida LjamtsevaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass10Sergei Sumin
Jane MoosusTõrva Gümnaasium7.b klass10Katrin Kalamees
Janne HuntTsirguliina Keskkool8. klass10Jana Vainonen
Jelizaveta MoltšanovaEhte Humanitaargümnaasium8.d klass10Dmitri Mištšenko
Jesse JanisPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass10Kairi Osula
Joel JänesAbja Gümnaasium8. klass10Ene Lätti
Joosep ElangoTõrva Gümnaasium8.b klass10Katrin Kalamees
Joosep KaruNõo Põhikool6.b klass10Katrin Kalamees
Jürgen LankeiKadrina Keskkool7.b klass10Mari Onton
Kai-Ly ReinboomKadrina Keskkool7.b klass10Mari Onton
Kairiin PalmisteSaku Gümnaasium5.a klass10Eha Kask
Kairo VaherTõrva Gümnaasium6.a klass10Katrin Kalamees
Kaisa Helena RôngelepTallinna Südalinna Kool5.b klass10Jaanus Paasoja
Kaisa KipperOlustvere Põhikool7. klass10Jüri Sulg
Kalmer FlorenKadrina Keskkool7.c klass10Mari Onton
Karel OttiNõo Põhikool7. klass10Katrin Kalamees
Karinchik MustonenTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass10Olga Kravtšenko
Karl Kristjan NiinemäeSaku Gümnaasium5.b klass10Eha Kask
Karl Lukas LilloMiina Härma Gümnaasium5.a klass10Allar Aav
Karl-Eerik IntsTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass10Liia Opmann
Karmen KaskAbja Gümnaasium7. klass10Ene Lätti
Karmen SulePärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass10Kairi Osula
Karo TrossekTartu Raatuse Kool7.b klass10Karit Kilgi
Kaspar ViinKambja Põhikool7. klass10Kai Ehrlich
Katleen LutsRuila Põhikool6.a klass10Pavel Krõlatov
Katrin JepihhinaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass10Dmitri Mištšenko
Kattre JaagorPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass10Kairi Osula
Kent KurgRapla Ühisgümnaasium7.b klass10Kadri Laup
Kerli KorpTsirguliina Keskkool6. klass10Jana Vainonen
Kerli OttPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass10Taimi Dreier
Kermo KorelaNõo Põhikool7. klass10Katrin Kalamees
Kert KaskSaku Gümnaasium6.d klass10Eha Kask
Kert PurdeTallinna Südalinna Kool6. klass10Jaanus Paasoja
Keven AbrenkovKambja Põhikool7. klass10Kai Ehrlich
Kevin EngmanRuila Põhikool6. klass10Pavel Krõlatov
Kevin Kaarel Prazeres RitaRapla Ühisgümnaasium7.b klass10Kadri Laup
Kevin Rasmus RänkRakvere Reaalgümnaasium7.b klass10Reeli Rump
Kirill BudraitisEhte Humanitaargümnaasium7.a klass10Dmitri Mištšenko
Kirill PanovTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass10Kaja Pello
Kristi PriimägiTurba Kool8. klass10Viivika Laak
Kristiina KukkVirtsu Kool7. klass10Siivi Jõgi
Kristiina TsesnokovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.e klass10Sergei Sumin
Kristin PilveKadrina Keskkool7.c klass10Mari Onton
Kristin ÕispuuRapla Ühisgümnaasium7.b klass10Kadri Laup
Kristo MälterTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass10Liia Opmann
Kristofer KõrreSõmeru Põhikool6. klass10Katrin Moisa
Kristoffer ReiliPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass10Taimi Dreier
Ksenia JakovlevaNarva Keeltelütseum6.a klass10Valeria Nazarova
Ksenia MoissejevaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass10Kaja Pello
Kärt InnoVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass10Margo Müller
Kätriin GrünthalPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass10Kairi Osula
Liana KaugeTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass10Andres Seire
Lill KagadzeKärdla Ühisgümnaasium4.b klass10Tõnu Soop
Lilliana ZaitsevaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass10Dmitri Mištšenko
Lizbet MutliKadrina Keskkool8.c klass10Mari Onton
Mairo PaluojaTõrva Gümnaasium7.b klass10Katrin Kalamees
Maksim MinajevTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass10Kaja Pello
Malte VarikTallinna Südalinna Kool5.b klass10Jaanus Paasoja
Marco KokamägiTõrva Gümnaasium8.b klass10Katrin Kalamees
Marek HaasEmmaste Põhikool8. klass10Margus Sõmer
Mari LaursonRapla Ühisgümnaasium7.b klass10Kadri Laup
Marian LaurMiina Härma Gümnaasium5.b klass10Janika Kaljula
Marija AntonovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass10Julia Ratšinskaja
Marina LutsenkoTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass10Olga Kravtšenko
Mark BritševskiViimsi Keskkool7.f klass10Vilve Roosioks
Mark KirbitsPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass10Taimi Dreier
Mark KolgaTallinna Juudi Kool7. klass10Niina Botina
Markus MütsTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass10Andres Seire
Martin LarinTallinna Juudi Kool7. klass10Niina Botina
Martin MäerandTootsi Lasteaed-Põhikool6. klass10Käde Reinthal
Martin RitsonVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass10Margo Müller
Martin TilkRapla Ühisgümnaasium7.b klass10Kadri Laup
Martin UduRuila Põhikool8. klass10Pavel Krõlatov
Matthias-Endre LindRakvere Reaalgümnaasium7.b klass10Reeli Rump
Mattias TammiPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass10Kairi Osula
Merili MattoKambja Põhikool8. klass10Mare Mõisa
Merit ÜksväravTõrva Gümnaasium8.b klass10Katrin Kalamees
Mihkel ArakKadrina Keskkool5.a klass10Mari Onton
Mikk TuulViimsi Keskkool7.g klass10Vilve Roosioks
Milena KazakovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass10Kaja Pello
Mätrik PritsRakvere Reaalgümnaasium7.b klass10Reeli Rump
Nele TomingasPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass10Taimi Dreier
Nikita BuksbaumTartu Aleksandr Puškini Kool6.b klass10Olga Kravtšenko
Nikolai TsahhutinNarva Keeltelütseum6.b klass10Valeria Nazarova
Oleander SaarEmmaste Põhikool5. klass10Margus Sõmer
Oleg GritsovTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass10Kaja Pello
Oliver LankeiKadrina Keskkool7.b klass10Mari Onton
Oskar SaarmeTallinna Südalinna Kool5.b klass10Jaanus Paasoja
Raido OolmaRakvere Reaalgümnaasium7.b klass10Reeli Rump
Rainer LehismetsTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass10Aivar Metsaveer
Randel LoorentsPärnu Kuninga Tänava Põhikool6. klass10Kairi Osula
Rando ReisnerTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass10Liia Opmann
Rauno TiimusVasta Kool7. klass10Krista Leppik
Raven SimaginTõrva Gümnaasium8.b klass10Katrin Kalamees
Renet KaskTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass10Liia Opmann
Rihard ÕunapuuVasta Kool7. klass10Krista Leppik
Riko RallmannPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass10Taimi Dreier
Risto KiidliTõrva Gümnaasium8.a klass10Katrin Kalamees
Robin KodasmaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass10Taimi Dreier
Romi-Saskia RuusKärdla Ühisgümnaasium4.b klass10Tõnu Soop
Roosi-Õie AndreiTartu Raatuse Kool7.b klass10Karit Kilgi
Rupert PirsonTallinna Ühisgümnaasium8.b klass10Hanna Toom
Samuel-Mathias MäkimaaPärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass10Kairi Osula
Samuil BatšinskiTallinna Juudi Kool6. klass10Niina Botina
Sander NaaritsKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass10Natalja Hramtsova
Silver RaidAudentese Erakool8.b klass10Eve Liis
Simona VallRakvere Reaalgümnaasium7.b klass10Reeli Rump
Sofia MorozovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.e klass10Sergei Sumin
Sofia SviridetskayaEhte Humanitaargümnaasium8.k klass10Dmitri Mištšenko
Stefanija GratiNarva Keeltelütseum6.d klass10Valeria Nazarova
Sten KerkEmmaste Põhikool5. klass10Margus Sõmer
Sten MändVirtsu Kool8. klass10Siivi Jõgi
Steven VinniSaku Gümnaasium7.a klass10Eha Kask
Svetlana DanilovaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass10Dmitri Mištšenko
Svetlana KorobkovaEhte Humanitaargümnaasium6.b klass10Dmitri Mištšenko
Tanel PajurTurba Kool8. klass10Viivika Laak
Tatjana RysjykovaNarva Keeltelütseum6.b klass10Valeria Nazarova
Tauri AltmäeKadrina Keskkool8.c klass10Mari Onton
Toomas TiganikVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass10Margo Müller
Toomas TrummalNõo Põhikool7. klass10Katrin Kalamees
Valeria DrozdovaTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass10Olga Kravtšenko
Valeria FominaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass10Niina Botina
Vanessa NikitinaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass10Taimi Dreier
Viktor KirejevTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass10Liia Opmann
Viktoria AntonVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass10Margo Müller
William Stefan BogatkinEhte Humanitaargümnaasium6.a klass10Dmitri Mištšenko
Анна ВидяеваHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass10Niina Botina
Антон ШафинскийHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass10Niina Botina
Герман ЭйтерHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass10Niina Botina
Павел БашинскийNarva Keeltelütseum6.c klass10Valeria Nazarova
Dmitri FominTallinna Juudi Kool8. klass9Niina Botina
Dmitri TeninTallinna Juudi Kool8. klass9Niina Botina
Eneli KoskaVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass9Margo Müller
Jegor HorunovEhte Humanitaargümnaasium7.a klass9Dmitri Mištšenko
Jevgenia SichenkoEhte Humanitaargümnaasium7.a klass9Dmitri Mištšenko
Karl-Olaf TorimViimsi Keskkool7.g klass9Vilve Roosioks
Kerda BlankNõo Põhikool7. klass9Katrin Kalamees
Kertjan NurkKadrina Keskkool7.b klass9Mari Onton
Kevin PalmVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass9Margo Müller
Markus HeinTabasalu Ühisgümnaasium6.c klass9Kristine Laanisto
Nikita KarasjovNõo Põhikool8.b klass9Katrin Kalamees
Saeipeateadma OnjuAbja Gümnaasium8. klass9Ene Lätti
Ülari LuhamaaVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass9Margo Müller
Сергей ТороповHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass9Niina Botina
Agnes BraunVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass8Margo Müller
Alari KasesaluPärnu Ülejõe Gümnaasium6.c klass8Taimi Dreier
Aleksandr KornilovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass8Sergei Sumin
Alex RediTallinna Südalinna Kool8.a klass8Jaanus Paasoja
Alexander NovikovTallinna Juudi Kool8. klass8Niina Botina
Alexpop JunanenTallinna Juudi Kool6. klass8Niina Botina
Alissa SkljannajaNarva Keeltelütseum6.d klass8Valeria Nazarova
Anastasija DomaninaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass8Dmitri Mištšenko
Ander TätteKärdla Ühisgümnaasium4.a klass8Tõnu Soop
Andre BaltaTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass8Liia Opmann
Andres JürjensAbja Gümnaasium8. klass8Ene Lätti
Anete HelsteinPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass8Taimi Dreier
Anett LehtmetsKadrina Keskkool8.c klass8Mari Onton
Anette BreemetTallinna Südalinna Kool5.b klass8Jaanus Paasoja
Anette LillemäeKärdla Ühisgümnaasium4.b klass8Tõnu Soop
Angela MakkeNõo Põhikool6.a klass8Katrin Kalamees
Angelina JakovlevaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass8Dmitri Mištšenko
Anna-Maria PodolinskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass8Julia Ratšinskaja
Annet Elisabeth LaanepõldPärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass8Kairi Osula
Antonina NagornõiKadrina Keskkool7.c klass8Mari Onton
Ants-Joosep MölderMiina Härma Gümnaasium5.a klass8Allar Aav
Arles AnnusRakvere Reaalgümnaasium7.a klass8Reeli Rump
Artjom SazonovEhte Humanitaargümnaasium8.d klass8Dmitri Mištšenko
Artur EroshenkoEhte Humanitaargümnaasium7.a klass8Dmitri Mištšenko
Askar NeumannTõrva Gümnaasium8.b klass8Katrin Kalamees
Birgit SalumVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass8Margo Müller
Birgit TammemäeTallinna Tehnikagümnaasium7.c klass8Andres Seire
Birgit VogtKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass8Natalja Hramtsova
Chris TammikVirtsu Kool8. klass8Siivi Jõgi
Cristo VirunurmVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass8Margo Müller
Daniel KallasTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass8Liia Opmann
Danila KudrinKohtla-Järve Järve Gümnaasium6.b klass8Natalja Hramtsova
Elisabet AllikasNõo Põhikool7. klass8Katrin Kalamees
Elizaveta FjodorovaEhte Humanitaargümnaasium8.k klass8Dmitri Mištšenko
Elsa GaverVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass8Margo Müller
Enar AnnikoTallinna Südalinna Kool6.a klass8Jaanus Paasoja
Enrike MiagiEhte Humanitaargümnaasium8.k klass8Dmitri Mištšenko
Enriko KiuruKambja Põhikool6.b klass8Kai Ehrlich
Enriko SutterViimsi Keskkool7.a klass8Vilve Roosioks
Erik StaubTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass8Aivar Metsaveer
Erik TomsonVasta Kool8. klass8Krista Leppik
Evelin TkatsjovaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass8Dmitri Mištšenko
Evgeny NikolaevNarva Keeltelütseum6.a klass8Valeria Nazarova
Gertrud AlekõrsPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass8Kairi Osula
Getry LokkRapla Ühisgümnaasium7.b klass8Kadri Laup
Gloria FondehTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.d klass8Natalja Grudkina
Gregory FenkoPärnu Kuninga Tänava Põhikool8. klass8Kairi Osula
Grigori KalininTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass8Kaja Pello
Hardi KadakKambja Põhikool6.a klass8Kai Ehrlich
Helena VelsVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass8Margo Müller
Heliis PruunsAbja Gümnaasium7. klass8Ene Lätti
Ilja SpiridonovEhte Humanitaargümnaasium7.c klass8Dmitri Mištšenko
Imre PaalbergKadrina Keskkool7.c klass8Mari Onton
Ingvar HinnoKadrina Keskkool8.c klass8Mari Onton
Ivan IreevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7. klass8Natalja Grudkina
Jaan TalirandTurba Kool8. klass8Viivika Laak
Jaanus LepisteEhte Humanitaargümnaasium8.k klass8Dmitri Mištšenko
Jarko KirsKadrina Keskkool8.c klass8Mari Onton
Jean SpirinsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass8Julia Ratšinskaja
Jelizaveta Tšuvpilo Tapa Vene Põhikool8.a klass8Jelena Jakovleva
Joosep GrahvKärdla Ühisgümnaasium4.a klass8Tõnu Soop
Kairit IlvesVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass8Margo Müller
Karina MintalsTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.k klass8Sergei Sumin
Karl JohansonEmmaste Põhikool5. klass8Margus Sõmer
Karlos TiikAbja Gümnaasium7. klass8Ene Lätti
Kaspar PadjusTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass8Liia Opmann
Kasper KulpVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass8Margo Müller
Katariina LingKadrina Keskkool5.a klass8Mari Onton
Kelly TennosaarNõo Põhikool7. klass8Katrin Kalamees
Kenno KorbTõrva Gümnaasium8.b klass8Katrin Kalamees
Kenri KandlaAbja Gümnaasium8. klass8Ene Lätti
Kirill KamenštšikovKadrina Keskkool8.c klass8Mari Onton
Klaarika PaavelMustvee Gümnaasium4. klass8Rita Postov
Konstantin SemjonovTapa Vene Põhikool7.a klass8Jelena Jakovleva
Kreteliis VeerteeSaku Gümnaasium5.b klass8Eha Kask
Kristel MüürVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass8Margo Müller
Kristi PajurTurba Kool8. klass8Viivika Laak
Kristiina KostjukEhte Humanitaargümnaasium8.k klass8Dmitri Mištšenko
Kristjan KüpparTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass8Sergei Sumin
Kristo LäsaVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass8Margo Müller
Kristyn JakobsonAbja Gümnaasium8. klass8Ene Lätti
Ksenija TsõgankovaTartu Aleksandr Puškini Kool6.c klass8Olga Kravtšenko
Kätlin ParahhinaMustvee Gümnaasium4. klass8Rita Postov
Liisa VarulMiina Härma Gümnaasium5.b klass8Janika Kaljula
Lissi KubrePärnu Kuninga Tänava Põhikool7. klass8Kairi Osula
Ly NurmTõrva Gümnaasium7.a klass8Katrin Kalamees
Maarja LomakinNõo Põhikool7. klass8Katrin Kalamees
Maksim KuznecovTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass8Olga Kravtšenko
Maksim VorobjovHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass8Niina Botina
Maksim YakovlevEhte Humanitaargümnaasium6.b klass8Dmitri Mištšenko
Marcos MikvereTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass8Aivar Metsaveer
Margarita Mametova Tapa Vene Põhikool8.a klass8Jelena Jakovleva
Maria LehtlaanTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass8Kaja Pello
Marie-Eliise MartonVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass8Margo Müller
Mark DovydovichTallinna Südalinna Kool6.a klass8Jaanus Paasoja
Markus HuntPärnu Kuninga Tänava Põhikool7.c klass8Kairi Osula
Markus LeesmaaSaku Gümnaasium7.a klass8Eha Kask
Markus TelvikTallinna Südalinna Kool5.a klass8Marika Reinmets
Mart SisaskMiina Härma Gümnaasium5.b klass8Janika Kaljula
Marti PoolakeseVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass8Margo Müller
Martin KallasTõrva Gümnaasium8.b klass8Katrin Kalamees
Martin KoitjärvTallinna Tehnikagümnaasium7.a klass8Andres Seire
Martin KoppelSaku Gümnaasium8.c klass8Eha Kask
Martin TammojaHaabersti Vene Gümnaasium7.a klass8Niina Botina
Merili LaherandVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass8Margo Müller
Mihhail SolovjovEhte Humanitaargümnaasium7.c klass8Dmitri Mištšenko
Nikita NegrjaKadrina Keskkool7.c klass8Mari Onton
Nikita StepanovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass8Kaja Pello
Nikita ZahharovTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass8Kaja Pello
Oleg KlushnikovTartu Aleksandr Puškini Kool6.a klass8Olga Kravtšenko
Oscar Olaf EeriksooTallinna Südalinna Kool5.a klass8Marika Reinmets
Ott LaursonRapla Ühisgümnaasium7.b klass8Kadri Laup
Paavo ErapartVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass8Margo Müller
Raigo MõtsTõrva Gümnaasium8.a klass8Katrin Kalamees
Raigo-Robin AnniKadrina Keskkool7.b klass8Mari Onton
Rain-Victor KippusVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass8Margo Müller
Ralf SonntakPärnu Kuninga Tänava Põhikool6.c klass8Kairi Osula
Randel MandreViimsi Keskkool7.c klass8Vilve Roosioks
Ranek VahurPärnu Ülejõe Gümnaasium6.c klass8Taimi Dreier
Rasmus JõesaarPärnu Ülejõe Gümnaasium6.b klass8Taimi Dreier
Rasmus SadulEmmaste Põhikool5. klass8Margus Sõmer
Richard PertelKärdla Ühisgümnaasium4.b klass8Tõnu Soop
Rico-Kenneth LillemetsTallinna Südalinna Kool5.b klass8Jaanus Paasoja
Robin KagoSaku Gümnaasium5.b klass8Eha Kask
Roomet OtsVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass8Margo Müller
Ryan RätsepKambja Põhikool6.a klass8Kai Ehrlich
Sander LoogVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass8Margo Müller
Sander SomelarPärnu Ülejõe Gümnaasium7.a klass8Taimi Dreier
Sandra SirelpuuTõrva Gümnaasium7.b klass8Katrin Kalamees
Sergei PustovalovEhte Humanitaargümnaasium7.a klass8Dmitri Mištšenko
Sten-Martti RandTallinna Südalinna Kool5.a klass8Marika Reinmets
Sten-Martti VikatNõo Põhikool6.a klass8Katrin Kalamees
Stiven KrollTurba Kool8. klass8Viivika Laak
Tauno KittaskMustvee Gümnaasium4. klass8Rita Postov
Tevin Helor ToomVõru Kreutzwaldi Kool6.a klass8Evi Tarro
Torm JärvelillTallinna Tehnikagümnaasium7.b klass8Andres Seire
Valeria TsikolaiEhte Humanitaargümnaasium8.k klass8Dmitri Mištšenko
Valmar LumistePärnu Kuninga Tänava Põhikool8.c klass8Kairi Osula
Villy UiboNõo Põhikool6.a klass8Katrin Kalamees
Vlad AntonovVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass8Margo Müller
Vladislav SuprunHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass8Niina Botina
Änn Lii RandmaaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass8Taimi Dreier
Богдан МолодидTartu Aleksandr Puškini Kool6.a klass8Olga Kravtšenko
Михаил МовсисянTallinna Juudi Kool7.b klass8Niina Botina
Igor KrõlovEhte Humanitaargümnaasium7.a klass7Dmitri Mištšenko
Jaroslav StepanovEhte Humanitaargümnaasium6.b klass7Dmitri Mištšenko
Kaili SaarAbja Gümnaasium7. klass7Ene Lätti
Maria KonoštsjonokTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass7Kaja Pello
Tanel TammuKadrina Keskkool6.c klass7Mari Onton
Albert VillandSaku Gümnaasium5.c klass6Eha Kask
Alisa ZuhovitskajaNarva Keeltelütseum6.b klass6Valeria Nazarova
Anastasija UrbanovirsEhte Humanitaargümnaasium6.a klass6Dmitri Mištšenko
Andrei KonovalovTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass6Liia Opmann
Andrey FrolovTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass6Olga Kravtšenko
Angelina MosjakinaTallinna Juudi Kool7. klass6Niina Botina
Anita ParfjonovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass6Kaja Pello
Anthony KuuseVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass6Margo Müller
Anton NovgorodskiEhte Humanitaargümnaasium6.a klass6Dmitri Mištšenko
Artjom KorotTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass6Aivar Metsaveer
Artur LõõbasKadrina Keskkool7.b klass6Mari Onton
Carol KaskMustvee Gümnaasium6. klass6Rita Postov
Daniil MastovitšEhte Humanitaargümnaasium8.d klass6Dmitri Mištšenko
Danil GuljarTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass6Žanna Rjazanova
Denis BobrovnikovRuila Põhikool7. klass6Pavel Krõlatov
Ekaterina PetrovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass6Sergei Sumin
Germo KaljaspolikRapla Ühisgümnaasium7.b klass6Kadri Laup
Glen Marcus VillemsTallinna Südalinna Kool5.a klass6Marika Reinmets
Hanna NakkKambja Põhikool6.a klass6Kai Ehrlich
Ingrit TasaneVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass6Margo Müller
Jan Arnar PõldmaVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass6Margo Müller
Johannes TeekelEmmaste Põhikool5. klass6Margus Sõmer
Kaisa RaagmetsAbja Gümnaasium6. klass6Ene Lätti
Kaja BorissovskiTallinna Juudi Kool7.b klass6Niina Botina
Karina BlinovaEhte Humanitaargümnaasium6.a klass6Dmitri Mištšenko
Karina TšitšerinaVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass6Margo Müller
Karolin SikaTallinna Südalinna Kool5.a klass6Marika Reinmets
Kelvin KapperNõo Põhikool6.b klass6Katrin Kalamees
Kermo SolovjovTsirguliina Keskkool6. klass6Jana Vainonen
Kevin JoarandKärdla Ühisgümnaasium4.b klass6Tõnu Soop
Kevin TellingVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass6Margo Müller
Kristjan JazõkovMustvee Gümnaasium8. klass6Rita Postov
Kristjan NõmmTallinna Südalinna Kool6.a klass6Jaanus Paasoja
Leili EekNõo Põhikool6.a klass6Katrin Kalamees
Mihkel SarapsonNõo Põhikool6.b klass6Katrin Kalamees
Nastya SuprunHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass6Niina Botina
Olaf Henrik VaherPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass6Taimi Dreier
Owe PõderAbja Gümnaasium7. klass6Ene Lätti
Polina GorbatšjovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass6Sergei Sumin
Preiko PreemelVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass6Margo Müller
Ranno TruupõldSõmeru Põhikool6. klass6Katrin Moisa
Rauno GutmanTurba Kool8. klass6Viivika Laak
Renek PajumäeTsirguliina Keskkool6. klass6Jana Vainonen
Reni-Ando MoosesTsirguliina Keskkool6. klass6Jana Vainonen
Robert ŠimukVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass6Margo Müller
Sander PalkTõrva Gümnaasium8.b klass6Katrin Kalamees
Sten LäätsVirtsu Kool7. klass6Siivi Jõgi
Tanel KaubiPärnu Ülejõe Gümnaasium7.c klass6Taimi Dreier
Taner SalmannNõo Põhikool7. klass6Katrin Kalamees
Thomas JärviVasta Kool7. klass6Krista Leppik
Vailar SursuRakvere Reaalgümnaasium7.b klass6Reeli Rump
Veronikav ValnerTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass6Olga Kravtšenko
Vyacheslav AstreykoEhte Humanitaargümnaasium6.b klass6Dmitri Mištšenko
Вероника Гречкова Tartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass6Olga Kravtšenko
Женя ЯковлевHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass6Niina Botina
Artjom RekandTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass5Kaja Pello
Delfy Martin MüürseppTõrva Gümnaasium8.b klass5Katrin Kalamees
Janis StrazdinsTallinna Tehnikagümnaasium7.c klass5Andres Seire
Kristjan OidsaluVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass5Margo Müller
Rose-Marie RiitsaluTõrva Gümnaasium8.a klass5Katrin Kalamees
Alan ParikTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium7.a klass4Sergei Sumin
Andris VahulaVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass4Margo Müller
Anton KuprijanovEhte Humanitaargümnaasium8.d klass4Dmitri Mištšenko
Arden-Joosep LippasaarVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass4Margo Müller
Dmitri KudinTallinna Laagna Gümnaasium4.a klass4Liia Opmann
Eerik EenloVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass4Margo Müller
Grete EltermaaVinni-Pajusti Gümnaasium4.a klass4Margo Müller
Hans-Kristjan NoormetsTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass4Aivar Metsaveer
Heliis LillipuuVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass4Margo Müller
Hendry RandmaaSaku Gümnaasium5.b klass4Eha Kask
Igor NikitinOlustvere Põhikool7. klass4Jüri Sulg
Jane SuurkaevKadrina Keskkool6.c klass4Mari Onton
Karl Kevin RitsosonVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass4Margo Müller
Kevin KeivabuVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass4Margo Müller
Kristina DunajevaNarva Keeltelütseum6.b klass4Valeria Nazarova
Kristjan RoioTõrva Gümnaasium8.b klass4Katrin Kalamees
Lauri RausRakvere Reaalgümnaasium7.b klass4Reeli Rump
Maiko AimTõrva Gümnaasium7.b klass4Katrin Kalamees
Marelle KullamägiKadrina Keskkool6.c klass4Mari Onton
Mihkel KokkaTallinna Juudi Kool8. klass4Niina Botina
Nikol VahkHaabersti Vene Gümnaasium7.b klass4Niina Botina
Patrick PurtsakAbja Gümnaasium8. klass4Ene Lätti
Rasmus LuikTõrva Gümnaasium8.a klass4Katrin Kalamees
Reili KivistikVinni-Pajusti Gümnaasium8.b klass4Margo Müller
Vadim BaikovVinni-Pajusti Gümnaasium6.b klass4Margo Müller
Dmitri JegorovEhte Humanitaargümnaasium6.b klass3Dmitri Mištšenko
Laura-Mai MärtinTallinna Tehnikagümnaasium7.c klass2Andres Seire
Maksim MorozovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass2Kaja Pello
Sander SchmidtKadrina Keskkool8.c klass2Mari Onton
Raigo NormakVinni-Pajusti Gümnaasium4.b klass0Margo Müller

Kuna mõnes arvutiklassis ei ilmunud võistluse ajal teateid lahendusaja lõppemisest, otsustas žürii võtta arvesse kõik tulemused, kus lubatud 45-minutist lahendusaega ei ületatud rohkem kui 3 minuti võrra (s.t. kus tegelik lahendamisaeg ei ületanud 48 minutit).