Kobras 2014/2015 lõppvoor

Juunioride tulemused

Lõppvooru kutsuti 24 õpilast, osales 20 õpilast. Välja anti kaks I järgu ja viis II järgu auhinda.

Preemiareisile SciFestile kutsutakse Maret Sõmer ja Triin Mirjam Tark.

EesnimiPerenimiKoolKlass010203040506070809101112131415Kokku
MaretSõmerKärdla Ühisgümnaasium922222022222222228
Triin MirjamTarkPõlva Ühisgümnaasium922222022222222228
AnneliisSaarendGustav Adolfi Gümnaasium922222022222202226
DanielFomotškinSakala Eragümnaasium922222222222202026
MarisKlugeTallinna Reaalkool1022222022222202226
NikitaPoljakovSakala Eragümnaasium922222022222202226
TavoAnnusTallinna Reaalkool922222020222222226
FridaLaiguGustav Adolfi Gümnaasium1022222022022202224
HannesEiberRakvere Reaalgümnaasium1020222022222202224
Kalle JohannesReinmetsTallinna Reaalkool922220022222222024
LauraJõgiTallinna Reaalkool1002222222022202224
MartVainoVinni-Pajusti Gümnaasium1022222022222202024
JanaKuzovkovaSakala Eragümnaasium1000222222022202222
KennethToiGustav Adolfi Gümnaasium1020222222222002022
TähvendUustaluTallinna Reaalkool1022220022022202222
MattiasKitsingPirita Majandusgümnaasium922200222220002220
ValeriaOvtšarenkoSakala Eragümnaasium1000222222222002020
KarlSoosaluRakvere Reaalgümnaasium1020222022020002218
MihhailPikkovSakala Eragümnaasium902202020022222018
NikitaMikhalchenkoSakala Eragümnaasium900220222002000012