Kobras 2014/2015 eelvoor

Seenioride tulemused

Kokku 489 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 20.

NimiKoolKlassPunkte
Erik HaldnaHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass26kutsutud lõppvooru
Kristiina PajuTallinna Reaalkool11.a klass26kutsutud lõppvooru
Mihkel RoometTallinna Reaalkool12.a klass26kutsutud lõppvooru
Ott AdermannTallinna Reaalkool11.a klass26kutsutud lõppvooru
Andres NigolsTallinna Reaalkool12.a klass25kutsutud lõppvooru
Ergo NigolaGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass25kutsutud lõppvooru
Daniel GritsevskiSakala Eragümnaasium11. klass24kutsutud lõppvooru
Egert MännisaluTallinna Reaalkool12.a klass24kutsutud lõppvooru
Hannes TeidlaKärdla Ühisgümnaasium11.a klass24kutsutud lõppvooru
Jon Hendrik AruväliTallinna Reaalkool11.a klass24kutsutud lõppvooru
Karl Kiur SaarTallinna Reaalkool12.a klass24kutsutud lõppvooru
Oskar Voldemar LahesooTallinna Reaalkool11.a klass24kutsutud lõppvooru
Tuuli JürgensonHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass24kutsutud lõppvooru
William VaaskGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass24kutsutud lõppvooru
Andri AnnerviekPärnu Koidula Gümnaasium11.a klass23kutsutud lõppvooru
Artjom MashaninNarva Keeltelütseum11.a klass23kutsutud lõppvooru
Eliise Joanna KikasHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass23kutsutud lõppvooru
Laura Anna TammesooHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass23kutsutud lõppvooru
Natalija BaranovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass23kutsutud lõppvooru
Triin SiimTallinna Reaalkool12.a klass23kutsutud lõppvooru
Birgit MalkKärdla Ühisgümnaasium11.b klass22
Edwin VeberTallinna Juudi Kool12. klass22
Ervin OroTallinna Reaalkool12.a klass22
Jan Aare Van GentTallinna Reaalkool12.a klass22
Kaarel MarkTallinna Reaalkool12.a klass22
Karl Marti TootsPärnu Koidula Gümnaasium12.a klass22
Liisi RaudväliSaku Gümnaasium12. klass22
Mart SiilsaluGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass22
Mirjam IherHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass22
Sten PavelsonRapla Ühisgümnaasium12. klass22
Aleksander PromvaldsVõru Kreutzwaldi Gümnaasium11.a klass21
Aron OmbergTallinna Reaalkool12.a klass21
Daniel EelmaaRapla Ühisgümnaasium12. klass21
Heino SassPärnu Koidula Gümnaasium11.a klass21
Jasper RistkokHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass21
Killu AsuTallinna Reaalkool11.a klass21
Kristjan LahtHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass21
Mark Joel TammHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass21
Markus SompTallinna Reaalkool12.a klass21
Norman IlumetsKärdla Ühisgümnaasium11.a klass21
Sven Erik KalbergHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass21
Aaro AbolkalnHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass20
Andre SinisaluTallinna Reaalkool12.a klass20
Evely KullamägiKärdla Ühisgümnaasium11.b klass20
Hendrik RullHugo Treffneri Gümnaasium11.c klass20
Jaagup KirmeTallinna Reaalkool11.a klass20
Joann VanaTallinna Reaalkool12.a klass20
Jonatan KalmusHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass20
Kadri-Ann KallasTallinna Reaalkool12.a klass20
Karl TiitHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass20
Karoliina VahenõmmSaku Gümnaasium12. klass20
Kertu UibolehtSaku Gümnaasium11. klass20
Maksim LukjantšukEhte Humanitaargümnaasium11.a klass20
Merit RebaseKärdla Ühisgümnaasium11.a klass20
Mirjam HennoSaku Gümnaasium12. klass20
Petja SimonovTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass20
Ranno RannamäeRapla Ühisgümnaasium12. klass20
Sofia KuperšteinTallinna Humanitaargümnaasium12. klass20
Susanne SinisaluTallinna Reaalkool11.a klass20
Taavi MartojaTallinna Reaalkool12.a klass20
Triinu KilpHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass20
Triinu VeeorgTallinna Reaalkool12.a klass20
Anete NõulikSaku Gümnaasium12. klass19
Birgit KleeKärdla Ühisgümnaasium11.b klass19
Birgit MaidlaTallinna Reaalkool11.a klass19
Dmitri DomoskanovTallinna Humanitaargümnaasium12. klass19
Endrik TombakKoeru Keskkool12. klass19
Hannela LüsiKärdla Ühisgümnaasium11.a klass19
Henry LaurKärdla Ühisgümnaasium11.a klass19
Jan MatvejevEhte Humanitaargümnaasium11.b klass19
Jevgeni ItšetovkinEhte Humanitaargümnaasium11.b klass19
Jorgen VagaKärdla Ühisgümnaasium11.a klass19
Karoliine HolterHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass19
Kristel SibulHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass19
Kristiina HrynchankaEhte Humanitaargümnaasium11.b klass19
Ksenija GermEhte Humanitaargümnaasium11.b klass19
Mari-Liis RoosmannTallinna Reaalkool12.a klass19
Markus PaloGustav Adolfi Gümnaasium11.a klass19
Matis OttanHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass19
Maxim PetrykinSakala Eragümnaasium12. klass19
Mihkel Kaarel RaidalGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass19
Oliver IssakHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass19
Oskar SoopTallinna Reaalkool11.a klass19
Ramil SemjonovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium12.e klass19
Siim DüünaRapla Ühisgümnaasium12. klass19
Silver KeraGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass19
Taniel PajuTapa Gümnaasium12.a klass19
Vladislav ZarovTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass19
Aethra Marie RaabeTallinna Reaalkool12.a klass18
Age RoosiHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass18
Aleksei RomantsenkoNarva Keeltelütseum11.a klass18
Andreas PalmGustav Adolfi Gümnaasium11.a klass18
Andreas SamoilovTallinna Reaalkool12.a klass18
Andris TreimanisTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass18
Anton ZhatkinTallinna Reaalkool12.a klass18
Georg Caius KutsarHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass18
Hendrik MölderGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass18
Jekaterina PodpovedkinaNarva Keeltelütseum11.c klass18
Jüri JõulHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass18
Karl Edgar RaudsepVõru Kreutzwaldi Gümnaasium11.a klass18
Karl Martin KirmHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass18
Kaspar MätasTallinna Reaalkool12.a klass18
Kaspar SulinSaku Gümnaasium11. klass18
Kaspar UuseluGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass18
Kertu RandKärdla Ühisgümnaasium11.b klass18
Kristina JumankinaEhte Humanitaargümnaasium11.b klass18
Kristjan KõvaSaku Gümnaasium11. klass18
Ksenia ŠkurkoEhte Humanitaargümnaasium11.b klass18
Laura Maria KullHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass18
Liisa AnsipHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass18
Linda FreienthalVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass18
Mark PotapovTallinna Reaalkool11.a klass18
Markus PõllustePärnu Ülejõe Gümnaasium12.b klass18
Markus Rene PaeGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass18
Märt KonsapRäpina Ühisgümnaasium12. klass18
Silver ZoovaSaku Gümnaasium12. klass18
Susan MännikTallinna Reaalkool12.a klass18
Tiit PiibelehtGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass18
Toom LõhmusHugo Treffneri Gümnaasium12.b klass18
Valeria RõõmTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium12.a klass18
Viv Marleen TammeTallinna Reaalkool11.a klass18
Матвей ИвановNarva Keeltelütseum11.b klass18
Alina FomitševaNarva Keeltelütseum11.a klass17
Arthur Luste-ItchevTapa Gümnaasium12.a klass17
Edward EreltTallinna Reaalkool11.a klass17
Egor MereTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass17
Ilja MakarovSakala Eragümnaasium12. klass17
Ilja Ussov10. klass17
Jarl TeesaluVõru Kreutzwaldi Gümnaasium11.a klass17
Kerstin ÄkkeTallinna Reaalkool12.a klass17
Kert TaliGustav Adolfi Gümnaasium11.c klass17
Kristel KopelSaku Gümnaasium12. klass17
Magnus LaurKärdla Ühisgümnaasium11.a klass17
Mark GrabovskiTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass17
Mart PärtelKärdla Ühisgümnaasium11.b klass17
Ollu RevikaRapla Ühisgümnaasium12. klass17
Rasmus TensingHugo Treffneri Gümnaasium11.c klass17
Reimo LoopereSaku Gümnaasium12. klass17
Renee KroonTallinna Reaalkool11.a klass17
Rosiine VagaKärdla Ühisgümnaasium11.a klass17
Sander RebaneTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass17
Siim KuusküllTallinna Reaalkool12.a klass17
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja17väljaspool vanuserühma
Aleksandr NagibinTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium12.c klass16
Andreas PungTallinna Reaalkool11.a klass16
Andri RohtlaTallinna Reaalkool12.a klass16
Angelina TitovaNarva Keeltelütseum11.a klass16
Anna SelevonetsTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass16
Astor Leon JürgensPärnu Ülejõe Gümnaasium12.a klass16
Diana RootsTallinna Reaalkool11.a klass16
Eduard HomtšenkoEhte Humanitaargümnaasium11.b klass16
Einar LindeVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass16
Freddy RohtlaTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass16
Grete ViksVõru Kreutzwaldi Gümnaasium11.a klass16
Igor PodgainõiSakala Eragümnaasium11. klass16
Jaak LepikTõrva Gümnaasium11.a klass16
Jaanek FedortšukTallinna Reaalkool11.a klass16
Jacqueline Maxine JürgensTallinna Reaalkool11.a klass16
Joonas KaldaTallinna Reaalkool12.a klass16
Jürgen JärvpõldVõru Kreutzwaldi Gümnaasium11.a klass16
Jüri PonomarenkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium11.a klass16
Kaarel KuslapHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass16
Kadi SagorTallinna Kuristiku Gümnaasium12.d klass16
Karina OrdabajevaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass16
Kaspar PoderTallinna Reaalkool11.a klass16
Kert KukkSaku Gümnaasium11. klass16
Kert KuusaluKärdla Ühisgümnaasium11.b klass16
Kirill AleksandrovNarva Keeltelütseum11.a klass16
Konstantin ŠirokiTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass16
Kristo HoltsmannKärdla Ühisgümnaasium10.a klass16
Kärt ViherpuuTallinna Südalinna Kool12.a klass16
Mairi UigruVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass16
Marel JaamaTõrva Gümnaasium11.a klass16
Maria JemeljanovaNarva Keeltelütseum11.c klass16
Maria KopsoSaku Gümnaasium11. klass16
Maria MussienkoNarva Keeltelütseum11.c klass16
Mark MõltsevEhte Humanitaargümnaasium11.b klass16
Mark SobolevTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass16
Merike LaudVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass16
Ragnar LugaTallinna Reaalkool12.a klass16
Raul Ratas-PähnapuuGustav Adolfi Gümnaasium12.d klass16
Roman LõkovNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu16väljaspool vanuserühma
Sandra JärvSaku Gümnaasium12. klass16
Sandra UndlaSaku Gümnaasium11. klass16
Sasa LosenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass16
Segei JegorovEhte Humanitaargümnaasium11.b klass16
Stanislav MõškovskiTallinna Humanitaargümnaasium12. klass16
Sten KaldmaaHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass16
Žanna BeilinsonTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium12.e klass16
Triin Gretel TaukSaku Gümnaasium12. klass16
Vallo VaherpuuRäpina Ühisgümnaasium11.a klass16
Vlad PõrjajevTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium12.e klass16
Aljona KruglovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium12.c klass15
Anastasia PotapovaTapa Vene Gümnaasium12. klass15
Artjom SevbjanovTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass15
Berit OjaTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass15
Edik ReitmanTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass15
Elin PissarenkoEhte Humanitaargümnaasium11.a klass15
Fred BaranovSaku Gümnaasium12. klass15
Hanna Britt SootsTallinna Reaalkool11.a klass15
Heiti EhrpaisRapla Ühisgümnaasium12. klass15
Helen KiviKärdla Ühisgümnaasium11.a klass15
Jan Imre ReimoTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass15
Joel-Markus NooremRäpina Ühisgümnaasium12. klass15
Joosep LiivVõru Kreutzwaldi Gümnaasium11.a klass15
Karl ReispassTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass15
Karolina TsvetkovaEhte Humanitaargümnaasium11.b klass15
Katja ZolotovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass15
Kerly KleeKärdla Ühisgümnaasium11.b klass15
Kristin MetsmaaTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass15
Kristina KasvandikTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass15
Lars Johannes SissasVõru Kreutzwaldi Gümnaasium11.a klass15
Maria HälingHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass15
Mihkel MärtensTallinna Reaalkool11.a klass15
Märt RosenfeldtVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass15
Otto JõelehtTallinna Reaalkool11.a klass15
Raido LuhaväliVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass15
Roman TammPärnu Ülejõe Gümnaasium12.a klass15
Sasa DavydovTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass15
Silver ReinaasRapla Ühisgümnaasium12. klass15
Tolik HlebnikovTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass15
Денис ДлинновTallinna Humanitaargümnaasium12. klass15
Aivo JõelehtKärdla Ühisgümnaasium11.b klass14
Alar JärvelaidTallinna Reaalkool11.a klass14
Alfred SaidloTallinna Reaalkool11.a klass14
Anastassia MoshinaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klass14
Angeelika KoitKärdla Ühisgümnaasium11.b klass14
Artjom TšernovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass14
Birgit LaupäKärdla Ühisgümnaasium11.b klass14
Carina PotaginVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass14
Christer LohkSaku Gümnaasium11. klass14
Cristiana CarduccioSaku Gümnaasium11. klass14
Daniil JurovTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass14
Danik BahtinTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass14
Darja LunjovaEhte Humanitaargümnaasium11.b klass14
Dmitri PeretokinEhte Humanitaargümnaasium11.a klass14
Eero PuuseppVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass14
Elisabet ŠorinaTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass14
Emili LäteHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass14
Grete SirelpuuTõrva Gümnaasium11.a klass14
Henry KonnoVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass14
Igor LezninSakala Eragümnaasium11. klass14
Jaan PaljakVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass14
Janika KuusemetsTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium12.e klass14
Johanna MattoKärdla Ühisgümnaasium11.b klass14
Joosep KopliKärdla Ühisgümnaasium11.b klass14
Juri HopjorskiTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass14
Kadi JürimäeRapla Ühisgümnaasium12. klass14
Kaile MummTõrva Gümnaasium11.a klass14
Karl Erik RaidTallinna Südalinna Kool12.a klass14
Karl-Gustav KraakRäpina Ühisgümnaasium12. klass14
Katja ViltenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass14
Kaupo HeinmetsKärdla Ühisgümnaasium11.a klass14
Kevin SultsTõrva Gümnaasium11.a klass14
Kristjan LõhmusTallinna Reaalkool11.a klass14
Kristo KarpTallinna Reaalkool11.a klass14
Ksenija PoletajevaTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass14
Lars ValnerSaku Gümnaasium11. klass14
Liis FriedemannTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass14
Lisa ScharfNarva Keeltelütseum11.c klass14
Maksim RussuNarva Keeltelütseum11.b klass14
Maria-Johanna KolloSaku Gümnaasium12. klass14
Mihhail ShehirevSillamäe Gümnaasium12. klass14
Mikk MärtsonTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass14
Natalja RudtsenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass14
Paul RaatpaluGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass14
Priidik LaidTallinna Südalinna Kool12.a klass14
Renat OrudzevHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass14
Riko PetrovVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass14
Sasa GalkinaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass14
Siim KikerpuuVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass14
Stepan LešihhinNarva Keeltelütseum11.b klass14
Steven SaarnakKärdla Ühisgümnaasium11.a klass14
Teele TaltsKärdla Ühisgümnaasium11.b klass14
Vanessa AidEhte Humanitaargümnaasium11.a klass14
Денис АраслановSillamäe Gümnaasium12. klass14
Ян БеликNarva Keeltelütseum11.c klass14
Aljona UssovaSillamäe Gümnaasium11. klass13
Andrei MjakiševTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium11.c klass13
Anette SarvSaku Gümnaasium12. klass13
Anna SoltsTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass13
Diana RõnkevitsTapa Vene Gümnaasium12. klass13
Elina KiviTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass13
Gerli EltermaaVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass13
Hanna-Lisa JaansonSaku Gümnaasium12. klass13
Jaan RebelKärdla Ühisgümnaasium11.a klass13
Marko JakimenkoTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass13
Raili HahndorfVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass13
Susan KülmSaku Gümnaasium12. klass13
Vika OtsˇenkovaNarva Keeltelütseum11.b klass13
Viktoria TuravaiteTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass13
Aljona KrõvkoHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass12
Anastasia RomanenkoHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass12
Andreas MalkKärdla Ühisgümnaasium11.b klass12
Anna ArtamonovaTallinna Humanitaargümnaasium12. klass12
Anne-Liis KasterpaluSaku Gümnaasium11. klass12
Cris KoppelSaku Gümnaasium12. klass12
Ege NoorSaku Gümnaasium11. klass12
Elis KukkVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass12
Emili ÕunVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass12
Ermine NugisTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass12
Geit VinglasRapla Ühisgümnaasium12. klass12
Gerda EendlaSaku Gümnaasium12. klass12
Gregor KiinKärdla Ühisgümnaasium11.a klass12
Hardy KlaasKärdla Ühisgümnaasium11.a klass12
Indrek ValgmaSaku Gümnaasium12. klass12
Jan LuikGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass12
Jekaterina SmidtTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass12
Johannes Erik LaamannGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass12
Johannes JuhansonRäpina Ühisgümnaasium11.a klass12
Julia KalasnikovaTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass12
Kadi LõhmusSaku Gümnaasium12. klass12
Karina FominaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass12
Karl JoesteTallinna Reaalkool12.a klass12
Karl-Kristjan KruusiGustav Adolfi Gümnaasium12.b klass12
Katre KärnerSaku Gümnaasium11. klass12
Kertjan NovekKärdla Ühisgümnaasium11.a klass12
Kristi RüütelHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass12
Kristina TepljakovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass12
Kristina UssovaSillamäe Gümnaasium11. klass12
Laura LaksVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass12
Laura LuhtSaku Gümnaasium12. klass12
Maarja PertelKärdla Ühisgümnaasium11.a klass12
Marcus KiisaGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass12
Mark ArtjuhhovEhte Humanitaargümnaasium11.a klass12
Mark Henri PedosonTallinna Reaalkool12.a klass12
Marko MastRapla Ühisgümnaasium12. klass12
Marko SinisaluEhte Humanitaargümnaasium11.b klass12
Masha TokmanavaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass12
Paule HermetHugo Treffneri Gümnaasium11.b klass12
Polina AnissimovaNarva Keeltelütseum11.b klass12
Rainer BinsolSaku Gümnaasium11. klass12
Renat AdajatullinTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass12
Robert VoogmaSaku Gümnaasium11. klass12
Rudolf UusneemKärdla Ühisgümnaasium10.a klass12
Signe RannamäeVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass12
Sofja SadovnikovaNarva Keeltelütseum11.b klass12
Taavi KreemPärnu Ülejõe Gümnaasium12.b klass12
Viktoria GolenkoEhte Humanitaargümnaasium11.a klass12
Михаил КоновалкинNarva Keeltelütseum11.c klass12
Юля АнтиповаNarva Keeltelütseum11.c klass12
Andrei JekimenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass11
Gert MüürSaku Gümnaasium11. klass11
Ilja TihhomirovNarva Keeltelütseum11.a klass11
Inna LeppikTapa Vene Gümnaasium12. klass11
Juta MaeTallinna Reaalkool12.a klass11
Jürgen PikunovSaku Gümnaasium12. klass11
Kaisa JosuSaku Gümnaasium11. klass11
Karel KristelVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass11
Karl KinkGustav Adolfi Gümnaasium11.b klass11
Karl TammVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass11
Nikita MorgunTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass11
Rolandas KorobkovHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass11
Veera PechkurovaNarva Keeltelütseum11.a klass11
Vlada MohovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass11
Vova Gruzdev11.a klass11
Anastassia MartšenkoEhte Humanitaargümnaasium11.b klass10
Andra SöötTõrva Gümnaasium11.a klass10
Anett MikvereTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass10
Anna SmirnovaNarva Keeltelütseum11.a klass10
Anne KuzmitskiTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium12.c klass10
Annete TrummSaku Gümnaasium12. klass10
Anželika MartirosjanEhte Humanitaargümnaasium11.a klass10
Arsenii ButorEhte Humanitaargümnaasium11.b klass10
Artur JevgrafovTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass10
Artur KirssEhte Humanitaargümnaasium11.b klass10
Brittel AasnaSaku Gümnaasium12. klass10
Carol JõesaarTõrva Gümnaasium11.a klass10
Christina OjasooVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass10
Ethel KalpusTõrva Gümnaasium11.a klass10
Georg AbozenkoTallinna Südalinna Kool12.a klass10
Gittan KausSaku Gümnaasium11. klass10
Greete SügisSaku Gümnaasium11. klass10
Hannah SchüttSaku Gümnaasium11. klass10
Hardo AdamsonTõrva Gümnaasium11.a klass10
Heglis RoosimaKärdla Ühisgümnaasium11.a klass10
Heilis VeesaarTõrva Gümnaasium11.a klass10
Ilja KosjatsenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass10
Jana OssipovaTallinna Humanitaargümnaasium12. klass10
Jekaterina PetsonkinaHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass10
Jekaterina Soots11.a klass10
Julia ZaitsevaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass10
Kadriann KalameesTõrva Gümnaasium11.a klass10
Kaidi VabritPärnu Ülejõe Gümnaasium11.a klass10
Karl Olaf OttVõru Kreutzwaldi Gümnaasium11.a klass10
Karl-Oskar LutsTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass10
Karmen LahtPärnu Ülejõe Gümnaasium11.a klass10
Kerli KiviKärdla Ühisgümnaasium11.b klass10
Kristin MäekiviVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass10
Kristina RomanovaEhte Humanitaargümnaasium11.b klass10
Krõõt JaaksonSaku Gümnaasium11. klass10
Kärt KoolmannTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass10
Kätlin HallikTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass10
Maria KovtonjukTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass10
Martin KokkTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass10
Martin KriisaTõrva Gümnaasium11.a klass10
Nikita RumjantsevNarva Keeltelütseum11.b klass10
Olga NeimanTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass10
Reio KinkTallinna Südalinna Kool12.a klass10
Relika LinnjärvSaku Gümnaasium12. klass10
Sandra KogermannSaku Gümnaasium11. klass10
Siim KulpVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass10
Valdo TaevereSaku Gümnaasium12. klass10
Никита МакаренкоNarva Keeltelütseum11.b klass10
Николай КопаSillamäe Gümnaasium11. klass10
Andrei JasnevTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium12.e klass9
Anna ArharovaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass9
Anna-Maria OtsaVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass9
Anneli MaisteTapa Vene Gümnaasium12. klass9
Diana KotskinaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass9
Eldar TsekapibzevTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass9
German UssovHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass9
Irina GorbunovaNarva Keeltelütseum11.a klass9
Janeli ŠtaubSaku Gümnaasium11. klass9
K PTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass9
Karmen EvartEhte Humanitaargümnaasium11.a klass9
Kaspar KuusGustav Adolfi Gümnaasium11.a klass9
Kaur JassonTallinna Kuristiku Gümnaasium11.d klass9
Marko PruunleppKärdla Ühisgümnaasium10.a klass9
Nancy PõllusteVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass9
Ralf SildTallinna Kuristiku Gümnaasium12.b klass9
Rauno TaaksaluTallinna Kuristiku Gümnaasium12.a klass9
Sten RaadelTallinna Kuristiku Gümnaasium11.d klass9
Таисия ТищенкоHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass9
Aldo OhnoTõrva Gümnaasium11.a klass8
Aleksandr NaidenkovEhte Humanitaargümnaasium11.b klass8
Anna TsapTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass8
Anneli JaanusKärdla Ühisgümnaasium11.a klass8
Artur LaherandVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass8
Brigitte PiipSaku Gümnaasium11. klass8
Diana MetsVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass8
Jana RüütelTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass8
Jegor LjahhTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass8
Karina TrofimovVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass8
Karl LutherTõrva Gümnaasium11.a klass8
Karlhannes IlissonTõrva Gümnaasium11.a klass8
Katlin TammeveskiKärdla Ühisgümnaasium11.b klass8
Kristo VinogradovPärnu Ülejõe Gümnaasium12.b klass8
Leonid GorbatsHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass8
Maria KisseljovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass8
Mark StsjogolevSakala Eragümnaasium12. klass8
Merlyn ValbergKärdla Ühisgümnaasium11.a klass8
Mikk SillamaaRapla Ühisgümnaasium11. klass8
Nikita PodretshnevTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass8
Olga LillebergTallinna Kuristiku Gümnaasium11.b klass8
Paula MägiVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass8
Polina HaritonovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass8
Polina ZagorskajaEhte Humanitaargümnaasium11.a klass8
Sofja KoledenkovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium12.c klass8
Susanne Gretlin KostlaSaku Gümnaasium11. klass8
Tambet KurmSaku Gümnaasium11. klass8
Vlada ViktorovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass8
Далюс КрегждеNarva Keeltelütseum11.b klass8
Николай ЧинчикеевHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass8
Arina KottaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass7
Joosep NootSaku Gümnaasium11. klass7
Karina SvidritskajaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass7
Klaarika IlissonTõrva Gümnaasium11.a klass7
Kristen SuusterKärdla Ühisgümnaasium8.a klass7
Laura LahtVõru Kreutzwaldi Gümnaasium11.a klass7
Rene KoppelSaku Gümnaasium11. klass7
Agnes VeevoKärdla Ühisgümnaasium11.b klass6
Aigar LaaneSaku Gümnaasium12. klass6
Daniil LebedevTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass6
Elizaveta RomanovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass6
Kardo OravSaku Gümnaasium11. klass6
Katja TsigassovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.b klass6
Koit KõrvelRäpina Ühisgümnaasium12. klass6
Kristin RõzkoTallinna Südalinna Kool12.a klass6
Marko RannaKärdla Ühisgümnaasium11.b klass6
Misha DenisjukHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass6
Nastja SustikovaTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass6
Natik AlijevEhte Humanitaargümnaasium11.a klass6
Ott SeppoSaku Gümnaasium11. klass6
Polina TsernjakTallinna Õismäe Vene Lütseum11.a klass6
Ragnar KüüsmaaVinni-Pajusti Gümnaasium11.a klass6
Anderon PiltSaku Gümnaasium11. klass5
Artjom KuleshovSillamäe Gümnaasium11. klass5
Viktor BahtinovTallinna Kuristiku Gümnaasium11. klass5
Александра МуравьеваNarva Keeltelütseum11.a klass5
Anet PostKärdla Ühisgümnaasium11.a klass4
Anitta IlumetsTallinna Südalinna Kool12.a klass4
Dmitri PavlotsevNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu4väljaspool vanuserühma
Georg KaseorgSaku Gümnaasium12. klass4
Konstantin ZaitsevNarva Keeltelütseum11.c klass4
Tanel TurroRapla Ühisgümnaasium11. klass4
Teet OttinVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass4
Tõnis TamsaluTallinna Südalinna Kool12.a klass4
Getter Anett ArroVinni-Pajusti Gümnaasium12.a klass2