Kobras 2014/2015 eelvoor

Juunioride tulemused

Kokku 889 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 24.

NimiKoolKlassPunkte
Anneliis SaarendGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass30kutsutud lõppvooru
Daniel FomotškinSakala Eragümnaasium9. klass30kutsutud lõppvooru
Kalle Johannes ReinmetsTallinna Reaalkool9.b klass30kutsutud lõppvooru
Karl SoosaluRakvere Reaalgümnaasium10.b klass30kutsutud lõppvooru
Mart VainoVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass30kutsutud lõppvooru
Mattias KitsingPirita Majandusgümnaasium9.a klass30kutsutud lõppvooru
Nikita MikhalchenkoSakala Eragümnaasium9. klass30kutsutud lõppvooru
Artur DragunovSakala Eragümnaasium10. klass28kutsutud lõppvooru
Dana LukkKärdla Ühisgümnaasium9.a klass28kutsutud lõppvooru
Frida LaiguGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass28kutsutud lõppvooru
Hannes EiberRakvere Reaalgümnaasium10.b klass28kutsutud lõppvooru
Jana KuzovkovaSakala Eragümnaasium10. klass28kutsutud lõppvooru
Kenneth ToiGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass28kutsutud lõppvooru
Laura OlekTallinna Reaalkool10.c klass28kutsutud lõppvooru
Mihhail PikkovSakala Eragümnaasium9. klass28kutsutud lõppvooru
Nikita PolyakovSakala Eragümnaasium9. klass28kutsutud lõppvooru
Tavo AnnusTallinna Reaalkool9.c klass28kutsutud lõppvooru
Triin Mirjam TarkPõlva Ühisgümnaasium9.a klass28kutsutud lõppvooru
Valeria OvcharenkoSakala Eragümnaasium10. klass28kutsutud lõppvooru
Laura JõgiTallinna Reaalkool10.a klass27kutsutud lõppvooru
Maret SõmerKärdla Ühisgümnaasium9.a klass27kutsutud lõppvooru
Maris KlugeTallinna Reaalkool10.a klass27kutsutud lõppvooru
Rao ZvorovskiMuu asutus10.b klass27kutsutud lõppvooru
Tähvend UustaluTallinna Reaalkool10.a klass27kutsutud lõppvooru
Andri AnnerviekPärnu Koidula Gümnaasium11.a klass26väljaspool vanuserühma
Artur NerushHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass26
Elizabet BermanTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass26
Erik Marcus MaksNõo Põhikool9.a klass26
Ilja MakarovNarva Keeltelütseum10.a klass26
Karl Martin TerasTallinna Reaalkool10.a klass26
Karl TulminPärnu Mai Kool9.b klass26
Kerttu PloomipuuPärnu Mai Kool9.a klass26
Kertu TraksTallinna Reaalkool10.a klass26
Maksym MaliarovNarva Keeltelütseum10.a klass26
Oliver OlmaruPirita Majandusgümnaasium9.a klass26
Patrik Sebastian UntRapla Ühisgümnaasium9.b klass26
Pavel ZjaikinTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.c klass26
Rain RuusPärnu Mai Kool9.b klass26
Rasmus MaideTallinna Reaalkool10.a klass26
Taavet KaldaGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass26
Tomi-Andre PiirmetsTallinna Reaalkool10.b klass26
Viktor UstitšTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass26
Анастасия РазгуляеваNarva Keeltelütseum10.a klass26
Денис СтекольщиковTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass26
Кирилл ЛунёвNarva Keeltelütseum10.a klass26
Ilona TroitskajaGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass25
Kristina KevelTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass25
Natali PaluojaPärnu Mai Kool9.a klass25
Nikita ŠamsijevSakala Eragümnaasium9. klass25
Triin MoisaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass25
Valeria GoffertTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass25
Ян КорнеевNarva Keeltelütseum10.a klass25
Alex ViilRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24
Alfred KalmGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass24
Alfred KruusojaGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass24
Anastassija ChupurjaSakala Eragümnaasium10. klass24
Anna KuzminaKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.a klass24
Anton TaraskinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass24
Brandon LooritsPärnu Mai Kool9.b klass24
Carel Kuusk10.b klass24
Chealin JanSakala Eragümnaasium9. klass24
Daniil SergejevTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass24
Getter MüürseppRapla Ühisgümnaasium10. klass24
Hanna Maria SaikTallinna Reaalkool10.a klass24
Hans KurelRapla Ühisgümnaasium10. klass24
Heino SassPärnu Koidula Gümnaasium11.a klass24väljaspool vanuserühma
Henri LaihoSaku Gümnaasium9.a klass24
Jaanis MalveVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass24
Jelizaveta VabištševitšTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10.c klass24
Jonathan SimsonKärdla Ühisgümnaasium10.b klass24
Karina DeryshevaSakala Eragümnaasium10. klass24
Karl Joosep EinmannRakvere Reaalgümnaasium10.a klass24
Kertu TedremäePärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klass24
Kethlin VisasPärnu Mai Kool9.a klass24
Killu-Smilla PalkGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass24
Kirke HolmTõrva Gümnaasium10.b klass24
Kris Evan SädeGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass24
Kristen RattaseppGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass24
Lisett MitendorfRakvere Reaalgümnaasium10.b klass24
Madly MännikPärnu Mai Kool9.a klass24
Maert MägiPaikuse Põhikool9.a klass24
Magnus - Martin MesiVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass24
Maria-Elise TagguPärnu Mai Kool9.a klass24
Marit MüürseppTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass24
Martin ŠirokovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.c klass24
Monika MitinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass24
Nikita FilonenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass24
Pavel GorodkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass24
Raido RandverTapa Gümnaasium10.c klass24
Risto VähiGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass24
Sander KornetTallinna Reaalkool10.a klass24
Sander TimmSõmeru Põhikool9. klass24
Setlana KuzminaKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.a klass24
Stanislav SuhhonenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass24
Tõnu TammTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass24
Vladlena PavlovaNarva Keeltelütseum10.a klass24
Настя НикитинаNarva Keeltelütseum10. klass24
Alan MetsojaPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass23
Anna PolištšukTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass23
Anžela SaarTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10.c klass23
Edgar TrummTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass23
Eliise NiitavTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass23
Jelizaveta TomingasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass23
Kaur KadakGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass23
Lenne LeitmaaTallinna Reaalkool9.c klass23
Nikita SavenkovNarva Keeltelütseum10.a klass23
Ravek OunapuuTapa Gümnaasium10. klass23
Romina HiisPärnu Mai Kool9.a klass23
Silver ValdveeTallinna Reaalkool10.a klass23
Tauri MiilitsPärnu Mai Kool9.a klass23
Viktor AgenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass23
Vladislav KarassevNarva Keeltelütseum10. klass23
Aivar KokkTallinna Juudi KoolTäiskasvanu22väljaspool vanuserühma
Alina ZiljajevaTallinna Juudi Kool9. klass22
Alisa TangTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass22
Allar VahaTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass22
Alvar AntsonTallinna Reaalkool10.a klass22
Annely KvadeTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass22
Artjom ŠõšovSakala Eragümnaasium9. klass22
Artur VaresTõrva Gümnaasium10.a klass22
Daniela DontsevskiTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass22
Elizabeth BergmannTallinna Juudi Kool9. klass22
Elsa-Maria TroppGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass22
Emili KuuseKärdla Ühisgümnaasium9.b klass22
Evert PadariKärdla Ühisgümnaasium10.b klass22
Evgen GaponTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass22
Fill OleksNarva Keeltelütseum10.a klass22
Gerlyn TriksbergPärnu Mai Kool9.a klass22
Hanna KuldTallinna Reaalkool9.c klass22
Hanna RubanovichTallinna Juudi Kool9. klass22
Henri Johann NordenTallinna Reaalkool10.k klass22
Ivan FrolovSakala Eragümnaasium10. klass22
Jaana JurtsenkovaPärnu Mai Kool9.a klass22
Jana BersNarva Keeltelütseum10.a klass22
Jana UšakovaKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.a klass22
Julius NurmojaGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass22
Kai-Brith KaldaTallinna Reaalkool10.a klass22
Kaisa MummaPärnu Mai Kool9.a klass22
Kalev KallasteTallinna Juudi Kool9. klass22
Karl - Erik HeinVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass22
Karl ReispassGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass22
Karmo BendiSõmeru Põhikool9. klass22
Kaur Lukki-LukinTallinna Reaalkool9.c klass22
Kert KõivikTõrva Gümnaasium10.b klass22
Kirill LysenkoTallinna Juudi Kool7. klass22
Krete KaukülaTallinna Reaalkool9.c klass22
Lemme TonsiverTallinna Reaalkool9.c klass22
Liis LaanistoRapla Ühisgümnaasium10. klass22
Liisa PüssRakvere Reaalgümnaasium10.b klass22
Magnar SaleiTallinna Reaalkool10.a klass22
Maksim MelinNarva Keeltelütseum10. klass22
Maria KeridonTallinna Reaalkool9.c klass22
Maria VinogradovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass22
Marion TiikTallinna Reaalkool10. klass22
Mark KostinSakala Eragümnaasium9. klass22
Marleen RehepappKärdla Ühisgümnaasium10.a klass22
Mihkel KruusiTallinna Reaalkool10.a klass22
Mirjam LaanejõeKärdla Ühisgümnaasium10.b klass22
Oden BrydolfTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass22
Oleg Trofimov10.a klass22
Polina ReusTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10.c klass22
Pärtel VoometsSaku Gümnaasium10. klass22
Rebekka ReheTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass22
Richard OjarVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.d klass22
Robert PikhofRakvere Reaalgümnaasium10.b klass22
Roomet OjaKärdla Ühisgümnaasium10.b klass22
Sander MoldauRakvere Reaalgümnaasium10.b klass22
Siret SillarTallinna Reaalkool10.a klass22
Tatjana RatilovskajaSillamäe Gümnaasium10. klass22
Teisi-Liis VaikTallinna Reaalkool9.c klass22
Triin TjulkinPärnu Mai Kool9.a klass22
Tuuli JõeperaPärnu Mai Kool9.a klass22
Vadim GurjanovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass22
Victoria MaripuuTallinna Reaalkool9.c klass22
Елизавета ЖолудоваNarva Keeltelütseum10.a klass22
Элина РосошенкоHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass22
Aleksandra VoronenkoEhte Humanitaargümnaasium10.a klass21
Anna AamiseppTallinna Reaalkool10.a klass21
Anna Maria AltmäeEmmaste Põhikool9. klass21
Annaliis HeinlaPärnu Mai Kool9.b klass21
Brita EnnokTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass21
Deniss ShutovNarva Keeltelütseum10.a klass21
Edvin AndrejevNarva Keeltelütseum10.a klass21
Jelena TarassovaNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu21väljaspool vanuserühma
Karl Jaagup KaskGustav Adolfi Gümnaasium10.d klass21
Katerina GorohhovaNarva Keeltelütseum10.a klass21
Keidi KaasikRakvere Reaalgümnaasium10.b klass21
Kevin TobrelutsKiltsi Põhikool9. klass21
Kevin TopperTallinna Reaalkool9.c klass21
Kristina GeniteMuu asutus10.a klass21
Kärt KaalTallinna Reaalkool10. klass21
Mark TihhomirovTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass21
Markus LensmentVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.d klass21
Markus NovikovTõrva Gümnaasium10.b klass21
Melissa AlliksoEmmaste Põhikool9. klass21
Mirjam ReinoGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass21
Rando TimuskJäneda Kool9. klass21
Ranno LauriSõmeru Põhikool9. klass21
Uku MaitsaluTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass21
Vanessa VallRakvere Reaalgümnaasium10.b klass21
Валери Шульцманн-ЦыпTallinna Juudi Kool9. klass21
Илья ИпполитовNarva Keeltelütseum10. klass21
Aleksei GaidalenkoRakvere Reaalgümnaasium10.b klass20
Alina DavidovitšTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10.a klass20
Andre LumisteKärdla Ühisgümnaasium10.b klass20
Anna GrundTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10.a klass20
Anna KandaurovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.c klass20
Anu ReimannKiltsi Põhikool9. klass20
Arina SemjonovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass20
Brandon NoodaperaPärnu Mai Kool9.a klass20
Danil GarmatjukTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass20
Dennis VolkovHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass20väljaspool vanuserühma
Ekvard JoakitTallinna Reaalkool9.c klass20
Emma TubensljakTallinna Juudi Kool9. klass20
Eneli MägiKiltsi Põhikool9. klass20
Ester PärnKärdla Ühisgümnaasium10.b klass20
Genry KepartKärdla Ühisgümnaasium9.b klass20
German JurkevitsTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass20
Gert MändRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20
Grete LaidEmmaste Põhikool9. klass20
Grete NormannRakvere Reaalgümnaasium10.b klass20
Heddy EstamTallinna Reaalkool9.c klass20
Henri PetrutisSaku Gümnaasium10. klass20
Inger-Liis HeinsooKärdla Ühisgümnaasium10.a klass20
Ingmar LiibertTallinna Reaalkool10.a klass20
Jegor GaidukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass20
Jelizaveta PavljukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass20
Karin SaviotsVirtsu Kool9. klass20
Karl Egert SeppTõrva Gümnaasium10.a klass20
Karl RadikTallinna Reaalkool9.c klass20
Kelli LiblikasRakvere Reaalgümnaasium10.c klass20
Ketri NõlvakRapla Ühisgümnaasium10. klass20
Kreete KokovkinKärdla Ühisgümnaasium10.b klass20
Kristen KontaveitRapla Ühisgümnaasium10. klass20
Kristen TammTõrva Gümnaasium10.b klass20
Kristiina KõrbeVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.d klass20
Kristina KlauzerTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass20
Kristina SalatovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass20
Kristjan HinnoKärdla Ühisgümnaasium9.b klass20
Ksenia BurkivskajaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass20
Laura TatkamRakvere Reaalgümnaasium10.b klass20
Lauret UustaluTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass20
Mader MichelleTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass20
Madli BulgarinSaku Gümnaasium10. klass20
Magnus KarlsonGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass20
Margus ReimannTallinna Reaalkool9.c klass20
Mark DorfmannTallinna Juudi Kool9. klass20
Martin BorovikRakvere Reaalgümnaasium10.a klass20
Mattias ValdmaKärdla Ühisgümnaasium9.a klass20
Merit LooväliTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass20
Mihkel KaarmaTallinna Reaalkool9.c klass20
Mikhail PashchukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass20
Nadezda GritskevichTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass20
Nikita MalinskiTallinna Juudi Kool10. klass20
Oliver LeissooTapa Gümnaasium10.c klass20
Pavel TsykarevNarva Keeltelütseum10.a klass20
Rasmus NikkelPärnu Mai Kool9.b klass20
Rednar KõvaskTallinna Reaalkool10.a klass20
Riina MeldreTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass20
Roland LilleõisKärdla Ühisgümnaasium10.b klass20
Roman ShirokovTallinna Juudi Kool10. klass20
Samuel RüsseGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass20
Sianda SiimanTallinna Laagna Gümnaasium10. klass20
Sinikka PaukkuTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass20
Sven-Erik VahessaarKärdla Ühisgümnaasium9.a klass20
Teele TammsaarKärdla Ühisgümnaasium10.b klass20
Triinu KoppelKärdla Ühisgümnaasium10.b klass20
Valentina RukinsTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10.c klass20
Viktoria TukmatsovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass20
Vladik TokarevTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass20
Ли ЛирисманTallinna Juudi KoolTäiskasvanu20väljaspool vanuserühma
Мэй Лин ЧенTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass20
Aleksander GanzikKarjamaa Põhikool9.a klass19
Andrea RandmaaTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass19
Andres KriiskaKärdla Ühisgümnaasium9.b klass19
Anette-Maria KõmmusKärdla Ühisgümnaasium10.b klass19
Anita TkatšenkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.c klass19
Anu VainuVirtsu Kool9. klass19
Daniel BahurTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass19
Deniza ShakirzjanovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass19
Diana VederikGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass19
Elvira LipinaNarva Kreenholmi Gümnaasium10.a klass19
Heria MetsPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klass19
Jana IvankivaNarva Keeltelütseum10.a klass19
Janar AavaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass19
Konrad ValkEmmaste Põhikool9. klass19
Ksenija JevsejevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass19
Loreida LokkRapla Ühisgümnaasium10. klass19
Martti Jorgen RosentalRakvere Reaalgümnaasium10.a klass19
Mia PetersonTallinna Reaalkool9.c klass19
Raimond VinkVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.d klass19
Samuel KutserKärdla Ühisgümnaasium10.b klass19
Silver JussVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.d klass19
Виктория ФилянинаTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass19
Герман ДолгоруковTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass19
Aivar KamalTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass18
Aleksander BõkovRakvere Reaalgümnaasium10.b klass18
Aleksandr UtkinTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass18
Aleksei MoskaljukHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass18väljaspool vanuserühma
Anastasia GaidarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass18
Anastasija GajevskajaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10.e klass18
Anastasija TagunovaTallinna Juudi Kool9. klass18
Anastassija KovešnikovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass18
Anett RuddiRapla Ühisgümnaasium10. klass18
Anett-Enel HallikmägiRapla Ühisgümnaasium9.b klass18
Anna PopovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass18
Artem SidorkinNarva Keeltelütseum10. klass18
Berta LeiburGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass18
Cristo VeberSaku Gümnaasium10. klass18
Darina KarlovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10.a klass18
Darja HutorovskajaTallinna Juudi Kool10. klass18
Denis KasinTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass18
Deniss AkmaikinEhte Humanitaargümnaasium10.a klass18
Dmitri LohtenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass18
Edgar PaineTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass18
Egert Ott MetsandiTallinna Reaalkool10.a klass18
Ekaterina OsnovinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass18
Eleri PaatsiSaku Gümnaasium10. klass18
Elise AltroffTallinna Reaalkool10.a klass18
Enola SanderVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass18
Evelin TarroVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.d klass18
Georg ZahharovTallinna Reaalkool9.c klass18
Hanna AndlaPärnu Mai Kool9.b klass18
Hele KoppelRakvere Reaalgümnaasium10.c klass18
Hendrik KlaasKärdla Ühisgümnaasium9.b klass18
Hendrik TaliTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass18
Hendrik VäliRapla Ühisgümnaasium9.b klass18
Ilja SmirnovNarva Keeltelütseum10.a klass18
Ilja VolossatovNarva Keeltelütseum10. klass18
Ines TihhomirovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass18
Ira IraNarva Kutseõppekeskus12.a klass18väljaspool vanuserühma
Jaspar JõhvikKärdla Ühisgümnaasium10.a klass18
Jegor JakovlevTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass18
Jelena SimakovaNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu18väljaspool vanuserühma
Julia KirsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass18
Katrin TammeveskiKärdla Ühisgümnaasium10.b klass18
Keimo Veske10.c klass18
Kirill TitovSillamäe Gümnaasium10. klass18
KirkeRapla Ühisgümnaasium10. klass18
Klaudia Sarah KaarTõrva Gümnaasium10.a klass18
Kris SoituRapla Ühisgümnaasium10. klass18
Kristjan HaavelGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass18
Kristopher HuntTallinna Reaalkool9.c klass18
Kärt KrausRakvere Reaalgümnaasium10.c klass18
Kätlin KuuraPärnu Mai Kool9.a klass18
Kätlin RestVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.d klass18
Lauri RiesJäneda Kool9. klass18
Liis AllasRapla Ühisgümnaasium10. klass18
Liis SenkelRakvere Reaalgümnaasium10.b klass18
Liisi KottaTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass18
Lisell ToomlaRapla Ühisgümnaasium10. klass18
Madis KleeEmmaste Põhikool9. klass18
Maksim TistsenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass18
Marion DemusKärdla Ühisgümnaasium9.b klass18
Merilin TammTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass18
Merje ReismaaKärdla Ühisgümnaasium10.a klass18
Märten VuksRakvere Reaalgümnaasium10.a klass18
Natalja GurovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass18
Nikita KurašovTallinna Juudi Kool9. klass18
Oksana BeljajevaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass18
Oksana PlotnikovaNarva Keeltelütseum10. klass18
Rael KaldaGustav Adolfi Gümnaasium10.b klass18
Rauno SeppVirtsu Kool9. klass18
Regina JegorenkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass18
Rene BerkmannKärdla Ühisgümnaasium9.b klass18
Renita RasmannRakvere Reaalgümnaasium10.b klass18
Riina KlaanbergKoonga Põhikool9. klass18
Robert RakshtisHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass18väljaspool vanuserühma
Romet SosaarPärnu Mai Kool9.b klass18
Ruslan AronovTallinna Juudi Kool10. klass18
Sergei KlunkovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass18
Siret SahtelKärdla Ühisgümnaasium9.b klass18
Sthen ŽadinVõru Kesklinna Kool9.a klass18
Tanel KärvetRakvere Reaalgümnaasium10.a klass18
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja18väljaspool vanuserühma
Veronika MisheljovaTallinna Juudi Kool9. klass18
Veronika SokoogorskajaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass18
Viktoria HruljovaNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu18väljaspool vanuserühma
Violetta VillanenHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass18
Vladislav MaksimovTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass18
Артур ТиидоTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass18
Геннадий МедковNarva KutseõppekeskusÕpetaja18väljaspool vanuserühma
Максим СелезеньEhte Humanitaargümnaasium10.a klass18
Мария СкоробогатоваTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass18
Airo HassTõrva Gümnaasium10.b klass17
Aleks HansarTallinna Juudi Kool9. klass17
Aleksandr DorohhinHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass17
Britta PertRapla Ühisgümnaasium10. klass17
Harold KiislerPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass17
Harriet SammalKärdla Ühisgümnaasium9.b klass17
Hedvig VahlbergTallinna Reaalkool10.a klass17
Helena VolmerTallinna Reaalkool9.c klass17
Jaagup JesminKärdla Ühisgümnaasium10.b klass17
Jelena VangonenNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu17väljaspool vanuserühma
Karl Reinhard KärkGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass17
Katria-Helena KompRakvere Reaalgümnaasium10.b klass17
Kert VäljakTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass17
Kristo KoppelSaku Gümnaasium10. klass17
Kristofer LõhmusGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass17
Lauri PähnVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.d klass17
Madis PärtelPärnu Mai Kool9.b klass17
Mariliis KerkEmmaste Põhikool9. klass17
Maris MöldreKiltsi Põhikool9. klass17
Markus YlikangasKärdla Ühisgümnaasium10.a klass17
Martin MoldauRakvere Reaalgümnaasium10.b klass17
Mathias Robin LeppTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass17
Mikk LahesaluTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass17
Oleg KorotkovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass17
Pavel ŽilinEhte Humanitaargümnaasium10.a klass17
Robert ŠevtšenkoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium10.e klass17
Sigrit AlunurmPärnu Mai Kool9.b klass17
Sten KüüsmaaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass17
Tambet HärmaTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass17
Tauri LustiRapla Ühisgümnaasium10. klass17
Ülo Siim KaiselVirtsu Kool9. klass17
Александр ФомичевNarva Keeltelütseum10.a klass17
Adelaida DubsTallinna Juudi Kool9. klass16
Aleksandra LubkovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass16
Alisija VassermanVõru Kesklinna Kool9.a klass16
Anastassia NeudahhinaNarva Keeltelütseum10.a klass16
Anastassia VolkovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass16
Anett KarulaTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass16
Anett KongiVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass16
Anna GaidayenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass16
Anna SokologorskajaTallinna Juudi Kool9. klass16
Anna TurbinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass16
Ats - Joonas JõelaidVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass16
Brigitta NTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass16
Carl Robert VaarpuuTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass16
Darja BusmanovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass16
Devon MittTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass16
Dima PodgornoiTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass16
Emma KaupsKärdla Ühisgümnaasium9.b klass16
Ervin KasakKärdla Ühisgümnaasium9.a klass16
Evelin MitendorfRakvere Reaalgümnaasium10.b klass16
Gerli LepaTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass16
Gertrud OjaveeTallinna Reaalkool9.c klass16
Hans AaviksooTallinna Reaalkool9.c klass16
Hedi-Kai AltväljaRapla Ühisgümnaasium10. klass16
Heleene MarksonRapla Ühisgümnaasium9.b klass16
Hendrik ŠuvalovTallinna Reaalkool10.a klass16
Ilja BondarTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass16
Ilja KaljanõiKarjamaa Põhikool9.a klass16
Jakob OlopTallinna Reaalkool9.c klass16
Jan-Markus RõõmPärnu Mai Kool9.a klass16
Jana ProninaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass16
Janet BeketovRakvere Reaalgümnaasium10.c klass16
Joel-Mark StommaKärdla Ühisgümnaasium9.b klass16
Jorgen TreialVõru Kesklinna Kool9.b klass16
Jürgen KülmVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.d klass16
Kadi VannusRakvere Reaalgümnaasium10.c klass16
Kaia-Liina SilberkPärnu Mai Kool9.b klass16
Kaidi VipperRakvere Reaalgümnaasium10.b klass16
Karl MeldorfTallinna Reaalkool10.a klass16
Karl ValdreVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass16
Karoliina PiirsaluRapla Ühisgümnaasium10. klass16
Keithlin OtsTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass16
Kert PässTõrva Gümnaasium10.a klass16
Kirill KisseljovKohtla-Järve Tammiku Põhikool9.a klass16
Kristel SildTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass16
Kristiina PaltsTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass16
Kristin LaasTõrva Gümnaasium10.b klass16
Kristina BogdanovaHaabersti Vene Gümnaasium10. klass16
Leenu SarapuuKärdla Ühisgümnaasium10.a klass16
Lisette PõldTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass16
Lisette RosenbergVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass16
Maarika ManasNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu16väljaspool vanuserühma
Margarita RubasNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu16väljaspool vanuserühma
Mari-Liis MüürTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass16
Mari-Liis ReimandRapla Ühisgümnaasium9.b klass16
Marko KaarePärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klass16
Markus AedlaRapla Ühisgümnaasium10. klass16
Marti LintPärnu Mai Kool9.b klass16
Martin DranenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass16
Matteo KisandRakvere Reaalgümnaasium10.a klass16
Matthias VohuKärdla Ühisgümnaasium9.a klass16
Meriel Kai Ly RohtlaSaku Gümnaasium10. klass16
Merit-Merken MalkKärdla Ühisgümnaasium9.b klass16
Mihhail BeresnevTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass16
Nikita ŠumejevTallinna Juudi Kool9. klass16
Nikol PanksejevaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass16
Pavel ZorjanovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass16
Rait IsotammVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass16
Reeno PaatKärdla Ühisgümnaasium9.b klass16
Rommi RovkinaTallinna Juudi Kool10. klass16
Ruf MaystrukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass16
Sander LepikTõrva Gümnaasium10.a klass16
Sander PerisdskiTallinna Juudi Kool10. klass16
Simone-Melissa ÕispuuTõrva Gümnaasium10.b klass16
Sofia ValkEmmaste Põhikool9. klass16
Sven HolmTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass16
Taaniel PalmisteKärdla Ühisgümnaasium9.a klass16
Teele IlvesVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass16
Teve RajametsTõrva Gümnaasium10.a klass16
Triinu Lisette UuspõldRakvere Reaalgümnaasium10.c klass16
Triinu SaunRakvere Reaalgümnaasium10.c klass16
Valentin KordasSillamäe Gümnaasium10. klass16
Victoria TkatsRapla Ühisgümnaasium10. klass16
Viktoria RõhlinskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass16
Vladislav ShevtsovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass16
Алексей ГорбатовскийHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass16väljaspool vanuserühma
Даник КропачовTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass16
Дарья ЛохтенкоTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.c klass16
Aleksandr MikrjukovNarva Keeltelütseum10. klass15
Diana IushynaSakala Eragümnaasium10. klass15
Eiko KuningasPärnu Mai Kool9.a klass15
Einar LestJäneda Kool9. klass15
Ellen TronTallinna Juudi Kool9. klass15
Erika GolubevaTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass15
Frank GrabovskiTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass15
Hendrik LaanemetsGustav Adolfi Gümnaasium9.c klass15
Janne NurkKärdla Ühisgümnaasium10.b klass15
Jevgenia KondratenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass15
Joel RummelVirtsu Kool9. klass15
Johanna KaustelSaku Gümnaasium10. klass15
Kariina AdambergTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass15
Karina KarulaaneEhte Humanitaargümnaasium10.a klass15
Kristin KarikEmmaste Põhikool9. klass15
Kristjan RiikTõrva Gümnaasium10.a klass15
Kristjan SuursooTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.c klass15
Kätlin KünnapuuTõrva Gümnaasium10.b klass15
Mihkel MuldmaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass15
Mihkel SaarPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klass15
Mirjam MetsandiTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass15
Rünno PregelRapla Ühisgümnaasium10. klass15
Tom LillemaaKoonga Põhikool9. klass15
Viktoria IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass15
Диана ТруусеEhte Humanitaargümnaasium10.a klass15
Aaro OismetsVirtsu Kool9. klass14
Aleksander VanganenTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass14
Alexander NikonorovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass14
Anastasia KoitEhte Humanitaargümnaasium10.a klass14
Anastasia VolovikSakala Eragümnaasium10. klass14
Anastasija SilberEhte Humanitaargümnaasium10.a klass14
Anastasija VoitehhovitsTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass14
Anastassia JegorkinaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass14
Andis KoppelKärdla Ühisgümnaasium9.a klass14
Andrei AnissimovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass14
Anett LaansooRakvere Reaalgümnaasium10.c klass14
Anna OssadtsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass14
Anna VarlamovaNarva Keeltelütseum10.a klass14
Annette LõokeTõrva Gümnaasium10.a klass14
Anti BiedermannNõo Põhikool9.a klass14
Areli ÕunRakvere Reaalgümnaasium10.a klass14
Brigitta LuikKiltsi Põhikool9. klass14
David ArmandTallinna Juudi Kool9. klass14
Diana OlesjukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.c klass14
Dmitri BondarevskiTapa Vene Gümnaasium8.a klass14
Edgar KozõrevTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass14
Eduard PykaloTapa Vene Gümnaasium9.b klass14
Eleri EtverkRakvere Reaalgümnaasium10.b klass14
Elizabeth VainoTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass14
Elmi ValdekKärdla Ühisgümnaasium10.b klass14
Eneli UusmetsTõrva Gümnaasium10.b klass14
Enelin LeichterRakvere Reaalgümnaasium10.d klass14
Erko KirssKärdla Ühisgümnaasium10.b klass14
Erlis LiivaRakvere Reaalgümnaasium10.b klass14
Grete RubergSaku Gümnaasium10. klass14
Hanna NõmmRakvere Reaalgümnaasium10.b klass14
Helena KurvesVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass14
Henry OrlovHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu14väljaspool vanuserühma
Holger OllemaRapla Ühisgümnaasium9.b klass14
Irina NovikovaNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu14väljaspool vanuserühma
Jarmo KaronKiltsi Põhikool9. klass14
Jekaterina BorodinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass14
Jekaterina VoitehhovitTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass14
Johannes SimsonKärdla Ühisgümnaasium9.a klass14
Joosep ViitkarRapla Ühisgümnaasium9.b klass14
Julia GrigorjevaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass14
Julia PillNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu14väljaspool vanuserühma
Kairiin TaliVirtsu Kool9. klass14
Kaja Silva AulikGustav Adolfi Gümnaasium9.a klass14
Karin KurigTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass14
Katriin KoolTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klass14
Katriin RassTõrva Gümnaasium10.b klass14
Kerli TammeväliRapla Ühisgümnaasium9.b klass14
Kerstin ÕispuuRapla Ühisgümnaasium10. klass14
Kert SepaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass14
Kevin TammekandVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass14
Kirill BritskiyTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass14
Kirke SaarnitsVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.d klass14
Krislin KaibaldKärdla Ühisgümnaasium10.b klass14
Kristiin KirssKärdla Ühisgümnaasium9.b klass14
Kristiina LõokeVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass14
Kristina LaasHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass14
Kristina LevinaTallinna Juudi Kool9. klass14
Kristina MakuševaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass14
Kristina MuskovaTapa Vene Gümnaasium9.b klass14
Lisandra TäpsiRapla Ühisgümnaasium10. klass14
Luisa HarjakKärdla Ühisgümnaasium10.a klass14
Maike TalivereTõrva Gümnaasium10.a klass14
Maksim MuhhinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass14
Maksim RomanjukTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass14
Margus VolkovSaku Gümnaasium10. klass14
Mari-Ann TammisteTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass14
Maria VeresininaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass14
Mark-Herman Ilumets IlumetsKärdla Ühisgümnaasium9.b klass14
Markus PaaloTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass14
Martin RakitaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass14
Martin ŠpolTallinna Reaalkool9.c klass14
Mattias LahtRakvere Reaalgümnaasium10.b klass14
Meelis OidsaluRakvere Reaalgümnaasium10.a klass14
Melani MägiVõru Kesklinna Kool9.a klass14
Natalie LehtmetsRakvere Reaalgümnaasium10.b klass14
Nikita StogTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass14
Oksana GolubohhNarva Keeltelütseum10.b klass14
Oleg ZarovskiRakvere Reaalgümnaasium10.a klass14
Rain TrubetskiTallinna Reaalkool10.a klass14
Rasmus RaagGustav Adolfi Gümnaasium9.b klass14
Reven KösterKärdla Ühisgümnaasium10.b klass14
Romet TrostjaninTõrva Gümnaasium10.b klass14
Sander KaevatsKärdla Ühisgümnaasium9.a klass14
Sander ValdreVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass14
Saskia SärekannoTallinna Reaalkool9.c klass14
Saša FokinTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass14
Simon GrigorevTallinna Juudi Kool9. klass14
Sofija VasmanTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass14
Triinu SeppRapla Ühisgümnaasium10. klass14
Valeria OvchinnikovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass14
Veronica IvanovRakvere Reaalgümnaasium10.c klass14
Veronika SemenovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass14
Viktoria IlvesTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass14
Viktoria KnjazevaNarva Keeltelütseum10.a klass14
Viktoria NemtsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass14
Viktoria TimofejevaTapa Vene Gümnaasium9.b klass14
Violetta UmerenkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass14
Virkeli ViibergVõru Kesklinna Kool9.a klass14
Vladislava KrivonossenkoNarva Keeltelütseum10.c klass14
Анжелика ЛебедеваTallinna Juudi Kool10. klass14
Диана ВиктороваTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass14
Игорь ЗаварзинEhte Humanitaargümnaasium10.a klass14
Карина КельдерMuu asutus10.a klass14
Соня МутсоHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass14
Alana TannilTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass13
Andrei BassanovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass13
Artis AndrejevsTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass13
Daniela ToriloRapla Ühisgümnaasium9.b klass13
Diana KoltunovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass13
Emili RoopTallinna Juudi Kool10. klass13
Enrike Iivo JõepereTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klass13
Erik OssiitšukTapa Vene Gümnaasium9.a klass13
Evgeny StoyanTapa Vene Gümnaasium9.a klass13
Hanna JõemetsVõru Kesklinna Kool9.a klass13
Inna BedarevaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass13
Karina AlievaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass13
Katarina UssovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass13
Kelli HamburgRapla Ühisgümnaasium9.b klass13
Kevin RandmaaTõrva Gümnaasium10.a klass13
Kirsika AniPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klass13
Kärt KaevalRapla Ühisgümnaasium9.b klass13
Lilia TüntsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass13
Natalja IvanovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass13
Olesja SaulenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass13
Reiko SoomPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klass13
Taigor VeevoKärdla Ühisgümnaasium9.b klass13
Tarvin TrussmannPärnu Mai Kool9.a klass13
Toomas RüütelTõrva Gümnaasium10.b klass13
Дмитрий КрищукTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass13
Albina NeftevaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass12
Aleksandra BorissovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass12
Aleksei BajevHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass12väljaspool vanuserühma
Aleksei SolomaninTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass12
Alexander FrolovTapa Vene Gümnaasium9.a klass12
Alissa LutsinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass12
Anastasia BarbashTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass12
Anastasija KaramnovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass12
Anastassia KazakevitchTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass12
Andrei MorozovSillamäe Gümnaasium10. klass12
Anna Paula KõrvasSaku Gümnaasium10. klass12
Arina VoroninaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass12
Ats Hannes ÕunapuuRapla Ühisgümnaasium9.b klass12
Carolin RaadTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass12
Daniel DedoukhTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass12
Daniil IljinTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass12
Diana KedalTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klass12
Diana SuminTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass12
Diljara FazliahmetovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass12
Egle-Heleri SaarRapla Ühisgümnaasium10. klass12
Elizaveta NikitinaNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu12väljaspool vanuserühma
Emilia VaglaotsHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass12
Fred LiivakRakvere Reaalgümnaasium10.a klass12
Gabriela GrimmPärnu Mai Kool9.a klass12
Galina GritskevichTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass12
German KohvSakala Eragümnaasium10. klass12
Haik ŠahbazjanTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass12
Harley VaskePärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klass12
Iris KivisaluTõrva Gümnaasium10.b klass12
Jan Lucas VidevikRakvere Reaalgümnaasium10.c klass12
Jana GurkovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass12
Kardo PinkKärdla Ühisgümnaasium10.a klass12
Karina DemjanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass12
Karina FedotovaTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass12
Karl-Markus RinaldoRapla Ühisgümnaasium10. klass12
Katarina PivenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass12
Kevin GusevRakvere Reaalgümnaasium10.b klass12
Kevin JTallinna Laagna Lasteaed-Põhikool9. klass12
Kevin VillVõru Kesklinna Kool9.b klass12
Kirill RebrikovTapa Vene Gümnaasium9.a klass12
Kristin MunskiVõru Kesklinna Kool9.a klass12
Kristina DanilovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.c klass12
Lidiya EfimovaTapa Vene Gümnaasium9.a klass12
Liisa AhiKoonga Põhikool9. klass12
Maksim AstapovHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass12väljaspool vanuserühma
Marcella LiivTõrva Gümnaasium10.b klass12
Maria DenissenkovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass12
Marija KoganTallinna Juudi Kool10. klass12
Mark AfonovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass12
Mark PorohnjaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass12
Mark VilenskiTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass12
Markus MärtinVõru Kesklinna Kool9.a klass12
Mihkel ÕisTõrva Gümnaasium10.b klass12
Monika VakarHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass12
Natalia HomenkoTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass12
Neiro VilloRakvere Reaalgümnaasium10.b klass12
Olga OrlovaNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu12väljaspool vanuserühma
Olga RõžkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass12
Peter MikvereTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass12
Reimo MeidlaTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass12
Sander KotterRakvere Reaalgümnaasium10.b klass12
Sander PurgatsRakvere Reaalgümnaasium10.c klass12
Saveli JunkevitsHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass12
Sergei VasiljevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass12
Shara Hannamary KullTõrva Gümnaasium10.a klass12
Simon OjaVirtsu Kool9. klass12
Sirle JaansaluTõrva Gümnaasium10.a klass12
Tanel RiikTõrva Gümnaasium10.a klass12
Tauno RungiVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass12
Vlad PolyakTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass12
Vlad RõbakovTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass12
Алиса ЭбертTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass12
Андрей1 КарпенковEhte Humanitaargümnaasium10.a klass12
Валя БабенкоHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass12väljaspool vanuserühma
Влад ВолошкоTallinna Juudi Kool10. klass12
Давид МанивчукTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass12
Елена СавуловаNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu12väljaspool vanuserühma
Катя МаякTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass12
Alan DadajevTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass11
Aleksandr MaslovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass11
Deisy LiivjaTallinna Laagna Gümnaasium10.a klass11
Elis LaaneTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass11
Eric Aleksandr TsernavskihhTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass11
Fredy VirritTallinna Kuristiku Gümnaasium9. klass11
Janely VestliVirtsu Kool9. klass11
Katalina DolgovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.c klass11
Kärolin LättemaaNarva Keeltelütseum10. klass11
Liisabet NaarisTõrva Gümnaasium10.a klass11
Olesja PanasjukNarva Keeltelütseum10.a klass11
Oliver JurkatamPärnu Mai Kool9.b klass11
Ranno LaupRapla Ühisgümnaasium10. klass11
Risto SaulRakvere Reaalgümnaasium10.a klass11
Артём ФалилеевHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass11
Карина АвраменкоTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.c klass11
Aleksandr DrobovHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass10väljaspool vanuserühma
Aleksandra MihhailovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass10
Alina DenissovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass10
Anastasia SmolinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass10
Anastassia RohtlaHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass10väljaspool vanuserühma
Andre GrigorovTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass10
Andrej ŠuvalovTapa Vene Gümnaasium9.b klass10
Anton JakovlevTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass10
Anton LyubeevEhte Humanitaargümnaasium10.a klass10
Artur DanijelovTallinna Juudi Kool9. klass10
Auris VäliRapla Ühisgümnaasium9.b klass10
Daniil VodenejevTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass10
Deniss MašljakevitšHaabersti Vene Gümnaasium11.b klass10väljaspool vanuserühma
Diana VäljakTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass10
Erlis SprengerTõrva Gümnaasium10.a klass10
Hardo GävgänenRakvere Reaalgümnaasium10.a klass10
Hedi ToriPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klass10
Jekaterina AkimovaTapa Vene Gümnaasium9.a klass10
Jekaterina MihhaljovaTallinna Juudi Kool10. klass10
Jevgeni AndruštšenkoEhte Humanitaargümnaasium10.a klass10
Jurgen RoosiväliRakvere Reaalgümnaasium10.a klass10
Karina AkopjanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass10
Karina SorohhovaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass10
Katrin KTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klass10
Kermo SoldanPärnu Mai Kool9.a klass10
Kevin KasserKärdla Ühisgümnaasium9.a klass10
Kristina IssatšenkoTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass10
Kristina RjazantsevaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass10
Lars KristovTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass10
Ly LiblikasVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass10
Mailis HärmaTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass10
Mari-Liinu KullamäeRakvere Reaalgümnaasium10.c klass10
Maria GrigorjevaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass10
Maria KuzminaNarva Keeltelütseum10.a klass10
Nastja DolgorukovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass10
Priit SauerKärdla Ühisgümnaasium9.a klass10
Rasmus PertelKärdla Ühisgümnaasium9.a klass10
Rasmus TõnissonTõrva Gümnaasium10.a klass10
Reedo KoortTallinna Kuristiku Gümnaasium9. klass10
Sergei MitkoTõrva Gümnaasium10.b klass10
Sergej AkhmatovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass10
Tanel OrulaidRapla Ühisgümnaasium10. klass10
Teini PiibemaaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass10
Veniamin ReimundtTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass10
Viktoria ChupakovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass10
Vladimir LevinTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass10
Õnnela LilleojaVirtsu Kool9. klass10
Денис МатинкинTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass10
Евгений МасловHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass10
Самуил СычёвTapa Vene Gümnaasium9.b klass10
Эвелина ГавриловсTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass10
Юра СемёновTapa Vene Gümnaasium9.b klass10
Aleksei SkljadnevTapa Vene Gümnaasium9.a klass9
Andrei GorbunovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass9
Bert BortkevitšTallinna Laagna Gümnaasium10.b klass9
Carmel ReimanVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass9
Eliise OravRapla Ühisgümnaasium10. klass9
Jegor JakovlevTapa Vene Gümnaasium9.a klass9
Jekaterina NoormägiNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu9väljaspool vanuserühma
Mari-Ann LilliorgSaku Gümnaasium10. klass9
Maria LazuraitisTallinna Juudi Kool10. klass9
Rutt SkrjabinaTapa Vene Gümnaasium9.a klass9
Toomas GerassimovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass9
Annika TammeJäneda Kool9. klass8
Antet GrozdevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klass8
Anton BelovTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass8
Birgit PinkaTõrva Gümnaasium10.b klass8
Bret Rii PriidelTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass8
Carina FominaHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass8väljaspool vanuserühma
Deanne KondratjukVirtsu Kool9. klass8
Denis RudenasTapa Vene Gümnaasium8.a klass8
Evelin DreifeldtRakvere Reaalgümnaasium10.b klass8
Ingemar IdvaniVirtsu Kool9. klass8
Ingrid NõmmeRakvere Reaalgümnaasium10.c klass8
Irina YakovlevaTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass8
Jaak JoonasTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass8
Jana StashkovaTapa Vene Gümnaasium9.b klass8
Julia DavodovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klass8
Julia FokinaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass8
Karin JudanovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass8
Katerina KuznetsovaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass8
Kristiina LeppikTapa Vene Gümnaasium9.a klass8
Kären KleesmaaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass8
Laureen PärnRakvere Reaalgümnaasium10.c klass8
Linda-Liis LaikojaRakvere Reaalgümnaasium10.c klass8
Marek KaruTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass8
Marii VispelKärdla Ühisgümnaasium9.a klass8
Marlene TiitsTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass8
Masud HadjibiHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass8
Milena ArtemjevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass8
Nika SaveljevaTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass8
Rasmus NurmetaluSaku Gümnaasium10. klass8
Richard EstaKärdla Ühisgümnaasium10.a klass8
Roman BulahhovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass8
Stella LeppikRakvere Reaalgümnaasium10.c klass8
Zanna TukiaTallinna Kuristiku Gümnaasium10. klass8
Tamara ErmatovaHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass8väljaspool vanuserühma
Tristan KrilloVõru Kesklinna Kool9.b klass8
Veroonika JõekerdTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.c klass8
Victoria GontarTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klass8
Vladimir BonhdarevskijTapa Vene Gümnaasium9.a klass8
Артур ДобрецовTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klass8
Anna MitjakinaTallinna Juudi Kool10.k klass7
Kirill MikulaninetsEhte Humanitaargümnaasium10.a klass7
Kärt KoppelRakvere Reaalgümnaasium10.c klass7
Maxim GusarovTapa Vene Gümnaasium9.a klass7
Nadja SelgitskajaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass7
Семён ИвановTartu Aleksandr Puškini Kool9.b klass7
Aleksandr ZverjakoHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass6väljaspool vanuserühma
Anastasia VjatkinaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass6
Andre KuntsVõru Kesklinna Kool9.a klass6
Anett TriebstokVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klass6
Ilina LeekHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass6väljaspool vanuserühma
Jana GoidinaEhte Humanitaargümnaasium10.a klass6
Jevgeni UlmTallinna Kuristiku Gümnaasium9.b klass6
Juri TarassenkovEhte Humanitaargümnaasium10.a klass6
Karina ZeljapovaTapa Vene Gümnaasium9.b klass6
Kevin VabaorgRakvere Reaalgümnaasium10.a klass6
Kuldar KullasteKärdla Ühisgümnaasium9.a klass6
Marete SalusteVirtsu Kool9. klass6
Marina PonomarjovaNarva KutseõppekeskusTäiskasvanu6väljaspool vanuserühma
Mattias LiikKärdla Ühisgümnaasium9.a klass6
Tarvo VäljasJäneda Kool9. klass6
Никита ДроздовTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass6
Allan KritTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass5
Aleks KozorezTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass4
Diana PeepmaaTapa Vene Gümnaasium9.a klass4
Oksana PagodinaTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass4
Polina BotvinaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klass4
Robi ZutsVõru Kesklinna Kool9.b klass4
Saara KattelKärdla Ühisgümnaasium9.a klass4
Sergei JegorovHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanu4väljaspool vanuserühma
Slava VakarHaabersti Vene Gümnaasium11.a klass4väljaspool vanuserühma
Toomas LavrinovitšHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass4
Егор ЛогиновTartu Aleksandr Puškini Kool9.a klass4
Артур НалойченкоHaabersti Vene Gümnaasium10.a klass3
Marko NurkKärdla Ühisgümnaasium9.b klass2