Kobras 2014/2015 eelvoor

Benjaminide tulemused

Kokku 1648 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 16.

NimiKoolKlassPunkte
Alari NuutVirtsu Kool6. klass30kutsutud lõppvooru
Andy TõnissonSaku Gümnaasium5.d klass30kutsutud lõppvooru
Helin SinisaarSaku Gümnaasium7.c klass30kutsutud lõppvooru
Liis RehemaaSaku Gümnaasium7.c klass30kutsutud lõppvooru
Mari-Liis PruntSaku Gümnaasium6.c klass30kutsutud lõppvooru
Marko PaumereSaku Gümnaasium8.a klass30kutsutud lõppvooru
Toomas TennisbergTartu Kesklinna Kool8.b klass30kutsutud lõppvooru
Veronika TännaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass30kutsutud lõppvooru
Jan Joonas TuunaSaku Gümnaasium5.d klass28kutsutud lõppvooru
Kristjan PillerVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass28kutsutud lõppvooru
Liisa-Lotta KuuskSaku Gümnaasium7.a klass28kutsutud lõppvooru
Mariel PeetsonSaku Gümnaasium8.a klass28kutsutud lõppvooru
Mirjam OravSaku Gümnaasium8.a klass28kutsutud lõppvooru
Rauno ViilSaku Gümnaasium5.d klass28kutsutud lõppvooru
Robin LoorpuuSaku Gümnaasium8.a klass28kutsutud lõppvooru
Robin SubbiSaku Gümnaasium5.d klass28kutsutud lõppvooru
Anastasia VeshchitskajaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass26
Andres SõmerKärdla Ühisgümnaasium6.a klass26
Angelika Anette AntsmäeGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass26
Anita HeinSaku Gümnaasium5.b klass26
Anna SuzdalevSaku Gümnaasium8.a klass26
Anna TsusovlajnovaSakala Eragümnaasium7. klass26
Anton KarnjusinSaku Gümnaasium8.a klass26
Anton LitvintsevSakala Eragümnaasium7. klass26
Artur TjagunovitchSakala Eragümnaasium8. klass26
Betra KäsperRapla Ühisgümnaasium7.b klass26
Daniil VainoNarva Keeltelütseum7.a klass26
Diana PetšnikovskiTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass26
Eero ÄäremaaGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass26
Erik Helias PajusteSaku Gümnaasium8.c klass26
Evelin ElsteinSaku Gümnaasium7.c klass26
Getriin RiimandSaku Gümnaasium6.c klass26
Getter RoosnurmSaku Gümnaasium8.c klass26
Hanna-Maria Hoffren-AarmaSaku Gümnaasium6.a klass26
Indrek PihlSaku Gümnaasium7.b klass26
Ivo AllasRõuge Põhikool8. klass26
Jaan Marten PukkPaikuse Põhikool8.b klass26
Jekaterina DmitrijevaTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass26
Karl Johannes KasklaSaku Gümnaasium8.a klass26
Karl LeosteGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass26
Karl SuurkaevGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass26
Karl-Johan MaitusSaku Gümnaasium8.c klass26
Karl-Olaf OlmannTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass26
Karoliin RemmelgSaku Gümnaasium5.a klass26
Katri KõvaRõuge Põhikool8. klass26
Kristel RjabovGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass26
Kristjan TikkerberiRakvere Reaalgümnaasium7.c klass26
Laura-Liisa SellSaku Gümnaasium6.b klass26
Maksim SemjonovSakala Eragümnaasium7. klass26
Maksim VassinNarva Keeltelütseum7.e klass26
Markus KäppSaku Gümnaasium8.a klass26
Mart LumeRäpina Ühisgümnaasium7.b klass26
Mattias MalkKärdla Ühisgümnaasium8.a klass26
Maxim BorodinSakala Eragümnaasium7. klass26
Merlin AluSaku Gümnaasium6.c klass26
Miko SeinTõrva Gümnaasium8.b klass26
Nika NazarovaNarva Pähklimäe Gümnaasium7.c klass26
Paula Marie LoopereSaku Gümnaasium7.a klass26
Priit TiganeVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass26
Risto RaikSaku Gümnaasium6.c klass26
Robin Sureda-TasisSakala Eragümnaasium8. klass26
Triinu PrantsGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass26
Viktoria HarkinaTallinna Juudi Kool5. klass26
Villem NootSaku Gümnaasium5.d klass26
Vladislav HmaraSakala Eragümnaasium7. klass26
Александер МалининSakala Eragümnaasium8. klass26
Anna TserdantsevaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass25
Joey BoeijkensGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass25
Karmen Gloria KõvaSaku Gümnaasium7.b klass25
Aleksandr KarpovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass24
Algmar ErikRäpina Ühisgümnaasium8.b klass24
Alisa YakovlevaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass24
Anastasia SitnikovaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass24
Andreas Marten AavisteSaku Gümnaasium6.b klass24
Anete JärvelaidSaku Gümnaasium6.a klass24
Anette MattoKärdla Ühisgümnaasium8.a klass24
Ann-Mari ServetSaku Gümnaasium6.b klass24
Anton KaalesteTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass24
Arianna JaterSaku Gümnaasium8.c klass24
Aron LeemetsSaku Gümnaasium8.c klass24
Aron PillSaku Gümnaasium6.c klass24
Aset UzhakhovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass24
Brigite KruuselSaku Gümnaasium6.b klass24
Daniil IljinNarva Keeltelütseum6.a klass24
Deivid SaadTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass24
Edgar Thomas Nero TrummTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass24
Elena EllerveeTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass24
Elisabet RaigSaku Gümnaasium6.c klass24
Elisabeth SaarSaku Gümnaasium6.a klass24
Eva Margaret VidevikRakvere Reaalgümnaasium7.c klass24
Evelin LeigriKärdla Ühisgümnaasium8.b klass24
Evelyn PilSaku Gümnaasium8.a klass24
Fabio FilipozziGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass24
Heinrich KüttisSaku Gümnaasium5.d klass24
Helen HeidemannTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass24
Hella Linda SepmanSaku Gümnaasium8.a klass24
Henni-Maria JohansonSaku Gümnaasium8.a klass24
Illarion RõbelTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass24
Ilya NikolaevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass24
Janet MurumetsAudentese Erakool8.b klass24
Johan LeosteGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass24
Johannn AdambergSaku Gümnaasium6.c klass24
Joonas HalapuuVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass24
Karin VahiGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass24
Karl-Markus VijarJäneda Kool6. klass24
Karmel UuseluSaku Gümnaasium5.a klass24
Karmen PihlakSaku Gümnaasium6.c klass24
Katriin SaulusSaku Gümnaasium5.a klass24
Katrin Anethe ToomsonSaku Gümnaasium6.b klass24
Kevin KuuritsSaku Gümnaasium8.c klass24
Kristiina VerteSaku Gümnaasium6.a klass24
Laura LuksRapla Ühisgümnaasium7.b klass24
Laura TormetSaku Gümnaasium6.b klass24
Lauri TuulikKärdla Ühisgümnaasium8.a klass24
Leila KinksSaku Gümnaasium7.b klass24
Liisa AanSaku Gümnaasium8.a klass24
Liisbet LeemetsKadrina Keskkool8.a klass24
Lisanna VeerteeSaku Gümnaasium6.c klass24
Mailiis NoorkõivRõuge Põhikool7. klass24
Marko RajamaeSaku Gümnaasium5.a klass24
Markus VedlerGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass24
Markus-Aleks TrofimovRapla Ühisgümnaasium7.a klass24
Marten MänniSaku Gümnaasium7.a klass24
Martin SildveeSaku Gümnaasium7.c klass24
Maximilian SavenkovSakala Eragümnaasium7. klass24
Meelis VilingRõuge Põhikool8. klass24
Merlin NopasonVõru Kesklinna Kool7.b klass24
Nastya UsachevaTallinna Juudi Kool8. klass24
Pille Riin EriksonKadrina Keskkool8.a klass24
Polina MinaSakala Eragümnaasium7. klass24
Ranno LauriSõmeru Põhikool9. klass24väljaspool vanuserühma
Raul PastakNõo Põhikool7.a klass24
Richard KuklaneVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass24
Romet PentinenSaku Gümnaasium5.c klass24
Ruta DubsTallinna Juudi Kool5. klass24
Taago TarkmeelSaku Gümnaasium5.a klass24
Targo LaukSaku Gümnaasium6.c klass24
Terese-Johanna LinnasVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass24
Valeria NazarovaNarva KeeltelütseumÕpetaja24väljaspool vanuserühma
Victoria VlassenkoVõru Kesklinna Kool7.a klass24
Артемий КурскийSakala Eragümnaasium7. klass24
Alvar AltmetsSaku Gümnaasium8.b klass23
Artjom KitsinskiTallinna 53. Keskkool8.b klass23
Artur AleksejevTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass23
Birgie BligznaKadrina Keskkool8.a klass23
Daniil UiboTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass23
Darja JevstahevitšTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass23
Debora SaarnakEmmaste Põhikool8. klass23
Eliisabet PedakSaku Gümnaasium8.b klass23
Janne JaagoRäpina Ühisgümnaasium8.a klass23
Joosep TammMiina Härma Gümnaasium5.b klass23
Kendra PiirmetsKadrina Keskkool8.a klass23
Kevin PiipSaku Gümnaasium6.a klass23
Lilia KerovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass23
Lysette VahtraVirtsu Kool7. klass23
Magnus MändSõmeru Põhikool8. klass23
Maksim BorissovNarva Keeltelütseum7.a klass23
Markus ReinboomTurba Kool7. klass23
Patrick Olaf KaldaSaku Gümnaasium6.b klass23
Tiago GolubGustav Adolfi Gümnaasium7.c klass23
Uku Andreas ReigoMiina Härma Gümnaasium5.b klass23
Aleks AdamsonSaku Gümnaasium8.a klass22
Aleks SeppelTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass22
Aleksandr NikonenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass22
Aleksandra TrembaTallinna Juudi Kool5. klass22
Aleksanr ŠelepanovNarva Vanalinna Riigikool7.a klass22
Aleksei SkvortsovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass22
Alexandra GorlatsSakala Eragümnaasium7. klass22
Alina TimofejevaTallinna Juudi Kool8. klass22
Andrej KozlovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass22
Angelina MihhailovaTallinna 53. Keskkool8.f klass22
Anna BoroduljaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass22
Anna GaninaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass22
Anna LiivTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass22
Anna ToompereNarva Vanalinna Riigikool7.a klass22
Anne-Mai PeetsaluPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass22
Antony SemtšenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass22
Ants KattelSaku Gümnaasium8.b klass22
Artjom SarapovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium8.c klass22
Artur ChugaiSakala Eragümnaasium7. klass22
Birgit HainRõuge Põhikool7. klass22
Birgit KloppKadrina Keskkool8.a klass22
Brett Johannes HankewitzGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass22
Carmen KartauTõrva Gümnaasium7.b klass22
Caroline KarusKadrina Keskkool8.a klass22
Daniil EnnusSakala Eragümnaasium7. klass22
Daniil MishkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass22
Danil BystrovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass22
Darja SaalisteTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22
Denis AndrejevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass22
Devin PõllusteRäpina Ühisgümnaasium8.a klass22
Diana KubarskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22
Diana OfljanTallinna Juudi Kool8. klass22
Dima TsurisTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass22
Egert PruulSaku Gümnaasium6.c klass22
Elena DunajevaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass22
Elger LoopsVirtsu Kool6. klass22
Eliis RahuSaku Gümnaasium7.a klass22
Elina PostTallinna Juudi Kool8. klass22
Emily KostinaSakala Eragümnaasium8. klass22
Enn-Riiko TalivereSaku Gümnaasium8.c klass22
Erik LibeneTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass22
Eva PasnitsenkoTallinna Juudi Kool8. klass22
Eva SpelmanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22
Georg PannalSaku Gümnaasium5.d klass22
Georgi VinogradovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass22
German IvanovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass22
Grete KurisooRapla Ühisgümnaasium6.a klass22
Hannamari OtsSaku Gümnaasium8.a klass22
Igor PantsukEhte Humanitaargümnaasium8.c klass22
Iris KeraNõo Põhikool6.b klass22
Jaanika AleviKärdla Ühisgümnaasium8.a klass22
Jana ViljakKoonga Põhikool8. klass22
Jaroslav Khatkin-LangNõo Põhikool7.a klass22
Jasper TammesooTallinna Südalinna Kool6.a klass22
Jevgeni PogodinNarva Vanalinna Riigikool6.b klass22
Jevgenia PrassolovaTallinna Juudi Kool8. klass22
Johannes Markus AltmäeEmmaste Põhikool7. klass22
Jon-Allar VeltSaku Gümnaasium7.b klass22
Kaarel KivisivTallinna Südalinna Kool8.a klass22
Kaisa SiimannSaku Gümnaasium8.a klass22
Karen RämsonRäpina Ühisgümnaasium7.b klass22
Karina VolovatovaNarva Keeltelütseum6.a klass22
Karit NurkKärdla Ühisgümnaasium8.a klass22
Karmen RajaRakvere Reaalgümnaasium7.c klass22
Keity JohansonRõuge Põhikool8. klass22
Kenert LehtsaarRapla Ühisgümnaasium7.b klass22
Kert PälloRakvere Reaalgümnaasium7.c klass22
Kevin AdlerSaku Gümnaasium7.a klass22
Kim-Rain TalivereSaku Gümnaasium5.c klass22
Kirill KorshunovTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass22
Kirke KrusellSaku Gümnaasium5.b klass22
Krislina KelnerVõru Kesklinna Kool7.b klass22
Kristajn TippKadrina Keskkool8.a klass22
Kristel RannalaKadrina Keskkool8.a klass22
Kätlin JeedasSaku Gümnaasium7.b klass22
Laura AnikinaSakala Eragümnaasium6. klass22
Liis RõmmelKärdla Ühisgümnaasium8.a klass22
Liis-Mariin RemmelgSaku Gümnaasium7.a klass22
Liisi KajoEmmaste Põhikool8. klass22
Lisett SaukasSaku Gümnaasium5.c klass22
Lydia KamsKadrina Keskkool8.a klass22
Mailis RaidTallinna Südalinna Kool7.a klass22
Maksimilian KaretinTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass22
Margarita VedeninaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass22
Maria Afanasjeva7.a klass22
Maria HindrekoSaku Gümnaasium6.b klass22
Maria KapanenTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass22
Marija MalyshevaNarva Keeltelütseum6.d klass22
Marija OrehhovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22
Marimar TuulikSaku Gümnaasium5.a klass22
Marko PotseppSaku Gümnaasium8.a klass22
Marleen KalaTõrva Gümnaasium7.b klass22
Marta EllerKärdla Ühisgümnaasium8.a klass22
Marten MarkRõuge Põhikool8. klass22
Merili KaisVirtsu Kool6. klass22
Merilin PeetsonSaku Gümnaasium6.b klass22
Merilin Priilinn-TürkAudentese Erakool8.b klass22
Mia FridolinSaku Gümnaasium5.b klass22
Mihhail MihhailovNarva Keeltelütseum6.a klass22
Mihkel JõelaLehtse Kool8. klass22
Mihkel MiilPaikuse Põhikool8.b klass22
Miia Maris PraksSaku Gümnaasium5.b klass22
Minni ÕunmaaRapla Ühisgümnaasium7.b klass22
Moonika VaneTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass22
Natalja AntonovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22
Nikita PostušenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass22
Nikolai LunjovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass22
Nikolai OvtšinnikovSaku Gümnaasium6.c klass22
Oliver TennisbergMiina Härma Gümnaasium5.b klass22
Paula Maria MengelSaku Gümnaasium7.b klass22
Raiko MalsroosSaku Gümnaasium8.a klass22
Rait ÄrmSaku Gümnaasium8.a klass22
Randar RikkRakvere Reaalgümnaasium7.c klass22
Rasmus MillerTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass22
Rasmus RäästasGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass22
Rasmus Teodor NiinTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass22
Reio HelekiviRõuge Põhikool6. klass22
Remi ÕunapuuJõõpre Kool7. klass22
Remo KiinTurba Kool8. klass22
Riin LepikTõrva Gümnaasium7.b klass22
Risto RiietTõrva Gümnaasium8.a klass22
Robert KapanenTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass22
Robert ReimannSaku Gümnaasium7.c klass22
Robert UntTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass22
Sander TimmSõmeru Põhikool9. klass22väljaspool vanuserühma
Sandra Ly LõhmusSaku Gümnaasium7.a klass22
Sofia RobbeTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass22
Stella SisasTõrva Gümnaasium7.b klass22
Sten Erik TomingasPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass22
Sulo SoeRõuge Põhikool8. klass22
Tarvo HeintaluSaku Gümnaasium6.b klass22
Vilena LarionovaTallinna 53. Keskkool8.f klass22
Ариана ЛещукNarva Keeltelütseum6.c klass22
Саша ВоробьеваTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass22
София ВолковаTallinna Juudi Kool5. klass22
Alan RisuhinTallinna 53. Keskkool8.f klass21
Daniel SamarinsTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass21
Dmitri TeninTallinna Juudi Kool7. klass21
Grete OjaJäneda Kool6. klass21
Helen TarlapSaku Gümnaasium6.c klass21
Helina KiviKärdla Ühisgümnaasium8.b klass21
Helina ÜleojaKohtla-Järve Järve Gümnaasium5.a klass21
Jana GrigorjevaNarva Keeltelütseum6.d klass21
Joosep SoaseppSaku Gümnaasium5.c klass21
Karl RammulSaku Gümnaasium5.d klass21
Karmen TelvikKärdla Ühisgümnaasium8.a klass21
Karmo BendiSõmeru Põhikool9. klass21väljaspool vanuserühma
Kati-Marleen AlliksooEmmaste Põhikool6. klass21
Kristo KajavaSõmeru Põhikool9. klass21väljaspool vanuserühma
Linda LehtpuuSaku Gümnaasium5.b klass21
Malva MalvaRõuge Põhikool7. klass21
Marcus LillRakvere Reaalgümnaasium7.b klass21
Marlene KaljumäeSaku Gümnaasium8.a klass21
Mihkel VinalassGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass21
Nils TreudeSaku Gümnaasium7.a klass21
Oliver HiiusKärdla Ühisgümnaasium8.b klass21
Otto Bruno KoobakeneRõuge Põhikool8. klass21
Paha RjabokonTallinna 53. Keskkool8.a klass21
Polina Angelika TaltsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass21
Raven ÕunPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass21
Vahur KuuTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass21
Aleks Roland KappetGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass20
Aleksander KaramnovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass20
Aleksandr KalmusTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass20
Alina AmeltsenkoEhte Humanitaargümnaasium8.c klass20
Anastasia AvramchukTapa Vene Gümnaasium7.a klass20
Andre VaraEmmaste Põhikool6. klass20
Anett PärismaaAudentese Erakool8. klass20
Anette KarbusSaku Gümnaasium8.c klass20
Anfissa JerjeminaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass20
Anna KuznetsovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass20
Anna ZaharovaRäpina Ühisgümnaasium7.b klass20
Anna-Liisa MurreSaku Gümnaasium6.a klass20
Anna-Maria PodolinskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass20
Annabel HeindlaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass20
Annabel LozinTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass20
Anneliis TomsonPärnu Ülejõe Gümnaasium8.b klass20
Anni KärmikRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20
Anzelika MuravskajaTallinna 53. Keskkool8.b klass20
Anu AllasRõuge Põhikool6. klass20
Anu KalametsKadrina Keskkool8.a klass20
Armen MovsisjanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass20
Artur TonissonTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass20
Askar NeumannTõrva Gümnaasium7.b klass20
Boriss MalahhovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass20
Brigita-Veronika PähnRõuge Põhikool8. klass20
Carolina KusmaRakvere Reaalgümnaasium7.b klass20
Cermo ReimanVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass20
Christopher SeaverSaku Gümnaasium8.a klass20
Crystella SokkTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass20
Daniil NikiforovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass20
Danik JasnovskiTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass20
Daria MaljukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass20
Darja SomovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass20
Darja TinusNarva Vanalinna Riigikool7.a klass20
Dennis BykovSakala Eragümnaasium7. klass20
Diana-Maria ŠtavbonkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass20
Dmitri LazarevNarva Keeltelütseum6.a klass20
Dmitri PapušinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass20
Dmitri SibbulTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass20
Edvin KabanenSaku Gümnaasium6.c klass20
Egert SaarTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass20
Egerti KiiskVõru Kesklinna Kool7.a klass20
Elija BarzSaku Gümnaasium5.b klass20
Elina RiesJäneda Kool6. klass20
Elisabeth ArnoTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass20
Ene-Liis KaharRõuge Põhikool6. klass20
Erki ElbrechtTallinna Reaalkool5.b klass20
Evaldas PetnjunasTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass20
Evelin AllerRapla Ühisgümnaasium7.b klass20
Evelina PungerNarva Keeltelütseum6.a klass20
Fjodor SekajvNarva Vanalinna Riigikool7.a klass20
German BalabanovitšNarva Vanalinna Riigikool7.a klass20
Gertuliis ValgmaSaku Gümnaasium6.a klass20
Getriin MeisterVõru Kesklinna Kool7.a klass20
Gleb ZenjovMuu asutus7.b klass20
Gloria KarasevitsTallinna 53. Keskkool8.b klass20
Greete-Liis EermeSaku Gümnaasium5.b klass20
Heinrich KuuskemaeTallinna Südalinna Kool7.a klass20
Helen KautsSaku Gümnaasium8.c klass20
Helena SokkRäpina Ühisgümnaasium8.b klass20
Helina LehtmaSaku Gümnaasium8.c klass20
Henry GrynbergSaku Gümnaasium5.a klass20
Herman KlippbergSaku Gümnaasium7.c klass20
Hugo PruulSaku Gümnaasium6.c klass20
Ilja HromovKarjamaa Põhikool7.a klass20
Inga MorozovSaku Gümnaasium5.b klass20
Iris EllerSaku Gümnaasium8.b klass20
Ivonne Isabel IlvesTõrva Gümnaasium7.a klass20
Jaan TalirandTurba Kool7. klass20
Jaanika PihoRäpina Ühisgümnaasium7.a klass20
Jefim SavenkoSakala Eragümnaasium6. klass20
Jefim ValitovNarva Keeltelütseum6.a klass20
Jegor KitskerkinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass20
Jelizaveta TsarkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass20
Jennifer VeismannRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20
Jens Eric MöllitsSaku Gümnaasium6.b klass20
Joosep ElangoTõrva Gümnaasium7.b klass20
Joosep HeinlaSaku Gümnaasium8.a klass20
Joosep KantVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass20
Juhan Tiitus RaidalGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass20
Julia MelderTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass20
Kaisa KünnapasPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass20
Karl NurmeSaku Gümnaasium8.a klass20
Karolina VeskiPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass20
Kaspar JaaksonEmmaste Põhikool7. klass20
Kati LõhmusGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass20
Katrin GrossTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass20
Kattri Ann LindamKadrina Keskkool8.a klass20
Keitlin KaldSaku Gümnaasium7.a klass20
Kerli KubiVõru Kesklinna Kool7.a klass20
Kert JõgiVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass20
Kerttu KuhiVõru Kesklinna Kool7.b klass20
Kevin KelderVirtsu Kool8. klass20
Kirill FilippovNarva Vanalinna Riigikool7.a klass20
Kirill SokolovKarjamaa Põhikool8.a klass20
Krislin MägiKadrina Keskkool8.a klass20
Kristina DubovitskiTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass20
Kristina Maria MorozovSaku Gümnaasium7.a klass20
Kristjan KaruAudentese Erakool8.b klass20
Kristjan KranachSaku Gümnaasium6.c klass20
Kristofer-Robin AasnaSaku Gümnaasium6.b klass20
Kurmo KülmTõrva Gümnaasium8.b klass20
Kärt Kaasik-AaslavGustav Adolfi Gümnaasium7.b klass20
Laura JagusonRakvere Reaalgümnaasium7.a klass20
Laureen KadakasSaku Gümnaasium6.c klass20
Liina KonsapRäpina Ühisgümnaasium7.b klass20
Liis VinterVirtsu Kool8. klass20
Liisa LiikSaku Gümnaasium8.a klass20
Linda LahnaNarva Vanalinna Riigikool7.a klass20
Lisette RoobergSaku Gümnaasium8.c klass20
Liza NirmanTallinna Juudi Kool8. klass20
Liza ZazimkoSakala Eragümnaasium6. klass20
Maarika KaruLehtse Kool8. klass20
Makar MedvedevTallinna Juudi Kool8. klass20
Marcus JundasEmmaste Põhikool7. klass20
Margot AnsbergRõuge Põhikool7. klass20
Mari-Liis NurmsaluRapla Ühisgümnaasium7.a klass20
Maria GorodenkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass20
Maria SokolovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass20
Mariel RandmaaRapla Ühisgümnaasium7.a klass20
Mark BarankovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass20
Mark HeidmetsGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass20
Mark ShafranTallinna Juudi Kool7. klass20
Marleen ReinartSaku Gümnaasium6.a klass20
Marten JohandiSaku Gümnaasium7.b klass20
Martin HorolskiTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass20
Martin MõtlikJäneda Kool6. klass20
Martin TavaSaku Gümnaasium8.b klass20
Martin VorontsovEhte Humanitaargümnaasium7.c klass20
Max ÕispuuSaku Gümnaasium7.a klass20
Melani VosmiRäpina Ühisgümnaasium7.a klass20
Melissa RoosRäpina Ühisgümnaasium7.a klass20
Melissandre HajkovaSaku Gümnaasium8.b klass20
Meri-Ly LuikSõmeru Põhikool7. klass20
Michelle Aurelia JõgiVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass20
Mick KennethAudentese Erakool8. klass20
Mihhail KaragjaurKarjamaa Põhikool8.a klass20
Mihkel MeimreTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass20
Natan ZakrevskiTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium8.a klass20
Nelemariin VilllandSaku Gümnaasium6.c klass20
Nikita MihhailovNarva Vanalinna Riigikool6.a klass20
Nikita NikišinTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass20
Paula NõulikKärdla Ühisgümnaasium8.b klass20
Peeter SamoldinRäpina Ühisgümnaasium8.a klass20
Rain EichhornTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass20
Rainis VendelPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass20
Randel VinklerTurba Kool7. klass20
Rasmus PiirsaluSaku Gümnaasium8.b klass20
Rasmus TammisSaku Gümnaasium6.b klass20
Rebeka SootsRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20
Reiko PikorainenTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass20
Richard RumvoltRõuge Põhikool8. klass20
Roman SlmiyanovTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass20
Romet LõnsKadrina Keskkool8.a klass20
Sade-Ly MalbergSaku Gümnaasium7.a klass20
Salme VesingiEmmaste Põhikool7. klass20
Sandra KaljulaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass20
Saskia Sofia EllerTurba Kool7. klass20
Sergej KuzminSakala Eragümnaasium6. klass20
Siim HubertRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20
Siim OtsakKärdla Ühisgümnaasium8.a klass20
Sinea UnusRakvere Reaalgümnaasium7.c klass20
Sten KäguAudentese Erakool8.b klass20
Taissija KonovalovaNarva Vanalinna Riigikool6.a klass20
Tanel HinnVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass20
Toomas KilkRäpina Ühisgümnaasium7.b klass20
Triin ElblausPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass20
Valeria BukinaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass20
Vanessa VõsuKohtla-Järve Järve Gümnaasium5.a klass20
Vika TarkhanovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass20
Viktoria AleinikTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass20
Viktoria MiksaNarva Vanalinna Riigikool6.a klass20
Viktoria SadajevaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass20
Viktoria UvarovaSaku Gümnaasium5.c klass20
Viktorija SokologorskajaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass20
Vlada PetryakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass20
Карина ЗакревскаяTallinna Juudi Kool5. klass20
Матвей БрегановTallinna Juudi Kool8. klass20
Пётр ЧерняевNarva Keeltelütseum6.a klass20
Adrian KäsperSaku Gümnaasium6.b klass19
Aleksandr MaidlaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass19
Alice JulmTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass19
Alice KlaamannLehtse Kool8. klass19
Anastasija LezepjokovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass19
Andri PartsTallinna Laagna Gümnaasium6.b klass19
Artjom DonskoiTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass19
Daniil DzemesjukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass19
Erik IlmsaluPärnu Mai Kool7.d klass19
Gertrud RoosSaku Gümnaasium6.a klass19
Grant SahbazjanTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass19
Grethe-Ly ÄrsisSaku Gümnaasium6.a klass19
Gritt-Marleen RakkaselgKärdla Ühisgümnaasium8.b klass19
Henri PerkGustav Adolfi Gümnaasium8.a klass19
Jaanus SõmerKärdla Ühisgümnaasium5.b klass19
Jako AimsaluKoeru Keskkool8. klass19
Karl-Sander RuutmannRapla Ühisgümnaasium7.b klass19
Keilit Adson7.b klass19
Kristi PriimägiTurba Kool7. klass19
Kristina NerodaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass19
Ksenija BogdanovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass19
Kätlin HeiloSaku Gümnaasium5.c klass19
Lii ReiTurba Kool8. klass19
Liisi LippasaarRakvere Reaalgümnaasium7.b klass19
Linette ListmannSaku Gümnaasium7.b klass19
Mark KöökAudentese Erakool7.b klass19
Marko LaasSaku Gümnaasium6.b klass19
Markus KellerGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass19
Martin YakusTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass19
Naila Kristiin KarjusRakvere Reaalgümnaasium7.c klass19
Nikita DemestsenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass19
Pranko KõrgesaarSaku Gümnaasium7.c klass19
Rebecca PilliroogSaku Gümnaasium6.a klass19
Sten KilmVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass19
Stiven KrollTurba Kool7. klass19
Zanna RakitinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass19
Tim Jyrgen SaletajevSaku Gümnaasium5.a klass19
Victoria KonstaabelPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass19
Ain KivimägiPärnu Mai Kool7.d klass18
Alar KotkasNõo Põhikool6.b klass18
Aleks PuhtejevTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18
Alex NurmbergVirtsu Kool7. klass18
Alex ReinsaluTõrva Gümnaasium7.b klass18
Alex RoogerVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass18
Alina PerepeljakovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass18
Alisa GorbatshevTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass18
Alissa HlebnikovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass18
Allan AlikasTõrva Gümnaasium8.b klass18
Ally-Ly AoPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass18
Anastasija PonomarjevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass18
Anastassia DaškoNarva Vanalinna Riigikool7.a klass18
Andre RandmaaRakvere Reaalgümnaasium7.c klass18
Andreas KaaverVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass18
Andree HussarVõru Kesklinna Kool7.b klass18
Andrei SaliTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18
Anete OjaVõru Kesklinna Kool7.a klass18
Anett KamarikRakvere Reaalgümnaasium7.b klass18
Anna Celine KrausGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass18
Anna KirsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass18
Anna KrupinaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18
Anna PreobraženskajaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18
Anna ValjuškinaSakala Eragümnaasium6. klass18
Annabel PaulusLehtse Kool8. klass18
Annika ReinmannSõmeru Põhikool6. klass18
Antony LoodusRapla Ühisgümnaasium7.b klass18
Artjom KrõzanovskiTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium8.e klass18
Brätten JärvikPärnu Ülejõe Gümnaasium8.b klass18
Camilla KännolaRapla Ühisgümnaasium7.b klass18
Carmen KukkRapla Ühisgümnaasium7.a klass18
Cerlyn TreumannKoonga Põhikool8. klass18
Daniil PustovalovEhte Humanitaargümnaasium7.c klass18
Daniil SussarevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass18
Danila TsetsetkinNarva Keeltelütseum6.d klass18
David PogossianTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass18
Delin SassiSaku Gümnaasium6.b klass18
Dmitri GavrilenkoKarjamaa Põhikool8.a klass18
Dominic KenderTallinna Juudi Kool8. klass18
Egert ArujõeVõru Kesklinna Kool7.b klass18
Elika StroganovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass18
Elina LiibakRapla Ühisgümnaasium7.b klass18
Elmaz TopalovaSakala Eragümnaasium6. klass18
Eric EngelbrechtTõrva Gümnaasium7.a klass18
Erkki JuhansooPärnu Mai Kool7.d klass18
Galina MalinovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass18
Gelly ProssLehtse Kool8. klass18
Georg Joosep NõggoKadrina Keskkool8.a klass18
Gert LužkovKadrina Keskkool8.a klass18
Grete DautSaku Gümnaasium8.a klass18
Grete JõgisooSaku Gümnaasium8.c klass18
Grete Karita TomastPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass18
Gunther KuttisSõmeru Põhikool6. klass18
Gädi LaurimaaRapla Ühisgümnaasium7.b klass18
Hanna-Reet RuulVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass18
Hedi TammsaluVirtsu Kool8. klass18
Heili-Eliise VainluTurba Kool8. klass18
Helerin MengelTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass18
Henrik KangurSaku Gümnaasium6.c klass18
Henry ZimmermannTallinna Südalinna Kool5.a klass18
Hugo AlandiSaku Gümnaasium5.d klass18
Imre KaljuveeRakvere Reaalgümnaasium7.b klass18
Ines VesselovaNarva Vanalinna Riigikool7.a klass18
Irina BitsanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass18
Irina TravkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass18
Iris RebaneGustav Adolfi Gümnaasium6.b klass18
Irmel Herdis MaalmetsSõmeru Põhikool8. klass18
Ivan DmitrijevNarva Vanalinna Riigikool7.a klass18
Jaana HarašhkevitšTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass18
Jaanika PärnKärdla Ühisgümnaasium8.a klass18
Jan-Erik VahemäeSaku Gümnaasium5.a klass18
Janely SeppTõrva Gümnaasium7.b klass18
Janete PostKohtla-Järve Järve Gümnaasium5.a klass18
Jelizaveta AnderžanovaNarva Keeltelütseum6.a klass18
Jenna VelsvebelPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass18
Johanna RahuojaJäneda Kool5. klass18
Johanna-Elise KabelSaku Gümnaasium8.c klass18
Joonas HakonenAudentese Erakool7.b klass18
Joosep KurmRõuge Põhikool7. klass18
Juri KalinskiTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium8.c klass18
Jürgen NiitvähiPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass18
Kadi AlbrechtRakvere Reaalgümnaasium7.c klass18
Kadri LõhmusSaku Gümnaasium8.c klass18
Kairo KõrgendSaku Gümnaasium8.b klass18
Karl ParvVõru Kesklinna Kool7.a klass18
Karmo KutserKärdla Ühisgümnaasium8.b klass18
Karolin LinamäeAudentese Erakool8.b klass18
Karolina JaanimetsRapla Ühisgümnaasium7.a klass18
Katariina VipperLehtse Kool8. klass18
Katre Helena KõrbojaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass18
Kert KõpperSaku Gümnaasium6.c klass18
Kevin GubarPärnu Mai Kool7.d klass18
Kristel VainoVirtsu Kool8. klass18
Kristina IljinaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18
Kristina PogodinaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass18
Kristjan KruusimaaSõmeru Põhikool9. klass18väljaspool vanuserühma
Kristo RandKärdla Ühisgümnaasium8.a klass18
Ksenia LutsTallinna 53. Keskkool8.a klass18
Kätlin KikerpuuVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass18
Laura LäänJäneda Kool6. klass18
Laura Susanna LatteSaku Gümnaasium7.b klass18
Laura VlassenkovaTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass18
Lidija KrõlovaNarva Keeltelütseum6.a klass18
Liis KurtNarva Vanalinna Riigikool7.a klass18
Liisbet KleinPärnu Ülejõe Gümnaasium8.b klass18
Liisi LippasaarRakvere Reaalgümnaasium7.d klass18
Maigret SoeRõuge Põhikool7. klass18
Maksim ArutjunjanTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass18
Maksim VolnovKarjamaa Põhikool8.a klass18
Marek SillasteTallinna 53. Keskkool8.f klass18
Mari-Liis KuldmaSaku Gümnaasium8.c klass18
Mari-Liis LebenVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass18
Maria MironovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass18
Marianna Gvasalia6.c klass18
Marianne PindmaaVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass18
Mariel SkutansRapla Ühisgümnaasium6.a klass18
Marina KotšurTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18
Marita-Mary TaalerSaku Gümnaasium8.b klass18
Marko RootsKärdla Ühisgümnaasium8.a klass18
Markus PaalesRakvere Reaalgümnaasium7.c klass18
Markus VisnapuuPärnu Mai Kool7.d klass18
Mart Johannes PariisRakvere Reaalgümnaasium7.c klass18
Marten JürgensSaku Gümnaasium8.a klass18
Martin KiislaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass18
Martin VišnevskiSaku Gümnaasium5.c klass18
Mattias MoskPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass18
Mattias MäeRakvere Reaalgümnaasium7.a klass18
Melissa HeinSaku Gümnaasium8.b klass18
Meriliin KaljulaKoonga Põhikool6. klass18
Mia Sofia AbdusalyamovaTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass18
Mihkel MölderRõuge Põhikool7. klass18
Mihkel SillakiviRäpina Ühisgümnaasium8.b klass18
Mikk LepistSaku Gümnaasium7.a klass18
Milena NiitovTallinna Juudi Kool8. klass18
Mirjam KivimäeVõru Kesklinna Kool7.a klass18
Murad VelijevTallinna Laagna Gümnaasium6.b klass18
Natalia LetaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass18
Nikita SharkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass18
Olga PozdnyakovaTapa Vene Gümnaasium7.a klass18
Ortvin VinterTallinna Laagna Gümnaasium6.b klass18
Polina LihogrudTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass18
Poline FeldmanTallinna Juudi Kool5. klass18
Ragnar LeppikusRakvere Reaalgümnaasium7.c klass18
Ragnar NaruskiRäpina Ühisgümnaasium7.a klass18
Raili KruusamäeSõmeru Põhikool8. klass18
Rainer PiilEmmaste Põhikool6. klass18
Rainis TsänkVõru Kesklinna Kool7.a klass18
Rait EliasTurba Kool7. klass18
Rando SuusterKärdla Ühisgümnaasium8.a klass18
Rasmus PärnPaikuse Põhikool8.b klass18
Reiko MengelPärnu Mai Kool7.d klass18
Renet LinnikRapla Ühisgümnaasium6.a klass18
Rika Simone KostlaSaku Gümnaasium6.a klass18
Risto LillemäeRäpina Ühisgümnaasium8.a klass18
Rivo OrulepaPärnu Mai Kool7.d klass18
Roomet ParvVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass18
Rose-Marie RiitsaluTõrva Gümnaasium7.a klass18
Ruslana KutšinskajaTapa Vene Gümnaasium7.a klass18
Ruuben KauksiTurba Kool8. klass18
Sander PaboTallinna Juudi Kool7. klass18
Sander SimsSaku Gümnaasium6.b klass18
Sander SohardVõru Kesklinna Kool7.a klass18
Sergei BolshakovEhte Humanitaargümnaasium7.c klass18
Silvia TürksonSaku Gümnaasium6.b klass18
Sirli JaaskaRõuge Põhikool8. klass18
Sofia KutskoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass18
Sofia MaljukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass18
Sofia VoinovaTallinna Juudi Kool5. klass18
Sofija DemidovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass18
Sofja MoskovtsevaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass18
Stefan BušmanovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass18
Sten PenzevTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass18
Sten PenzevTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass18
Steven RaadikSaku Gümnaasium8.c klass18
Susanna RandmaaTõrva Gümnaasium7.a klass18
Tarvi ArbmaRäpina Ühisgümnaasium7.b klass18
Tauris PildenSõmeru Põhikool8. klass18
Timo KundPärnu Mai Kool7.d klass18
Timur SirazitdinovNarva-Jõesuu Keskkool6. klass18
Toni TrummPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass18
Triin MägiRõuge Põhikool6. klass18
Triinu OrgmetsRakvere Reaalgümnaasium7.a klass18
Valeri SvetšnikovNarva Vanalinna Riigikool7.b klass18
Valeria KarpovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass18
Veronika PantsukEhte Humanitaargümnaasium8.c klass18
Viktoria AleksandrovaTapa Vene Gümnaasium7.a klass18
Vitalik PolyakTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass18
Vivian RänkelNarva Keeltelütseum6.a klass18
Vladislav SuvorovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass18
Александра ШмутоваEhte Humanitaargümnaasium8.a klass18
Ангелина КоноплёваNarva Keeltelütseum6.c klass18
Анна КовригаEhte Humanitaargümnaasium8.a klass18
Артур СавичевNarva Keeltelütseum6.c klass18
Вадим ЗолотаренкоTallinna Juudi Kool7. klass18
Карина НесветаеваEhte Humanitaargümnaasium8.a klass18
Карина СеропянEhte Humanitaargümnaasium8.a klass18
Мария КвитенкоNarva Keeltelütseum6.b klass18
Нелли ГорьковаNarva Keeltelütseum6.c klass18
Юлия БезеNarva Keeltelütseum6.c klass18
Albert LeensonTallinna Juudi Kool5. klass17
Andreas Michael JõemägiTallinna Südalinna Kool8.a klass17
Annaly GutjumaRäpina Ühisgümnaasium7.a klass17
Berta ParvRõuge Põhikool6. klass17
Dominika PankovaRapla Ühisgümnaasium6.a klass17
Elisabet TiitsVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass17
Eric EiverSaku Gümnaasium5.d klass17
Hanna MalkVirtsu Kool7. klass17
Hanna TiitusSaku Gümnaasium6.b klass17
Karmo PivnikSaku Gümnaasium8.b klass17
Kenert Gero OstratVirtsu Kool8. klass17
Kirill FilonovTallinna Juudi KoolTäiskasvanu17väljaspool vanuserühma
Kristi MurelSõmeru Põhikool7. klass17
Laura LappalainenTallinna Südalinna Kool6.a klass17
Markus KukkurSaku Gümnaasium7.c klass17
Martin AbramovTallinna Juudi Kool7. klass17
Martin KallasTõrva Gümnaasium7.b klass17
Martin MägiSaku Gümnaasium6.a klass17
Mati TraksTurba Kool7. klass17
Maylin-Marie HoolmaTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass17
Märt RaiendPärnu Mai Kool7.d klass17
Rait ToomsooEmmaste Põhikool7. klass17
Rasmus KiiliMiina Härma Gümnaasium5.b klass17
Roland AlpsRakvere Reaalgümnaasium7.c klass17
Siim PihlakSaku Gümnaasium5.c klass17
Sofia KuzminaNarva Keeltelütseum6.d klass17
Tanel TalliSaku Gümnaasium6.b klass17
Veronica OidinguRäpina Ühisgümnaasium7.a klass17
Victoria KoltovskajaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass17
Virsavia TreimaneTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass17
Aleks KibinAudentese Erakool7.a klass16
Aleksander FomkinTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass16
Aleksandr BoslerKarjamaa Põhikool7.a klass16
Aleksandr DomaškinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass16
Aleksei BogdanovKarjamaa Põhikool7.a klass16
Alex OtsPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass16
Alo KoppelRakvere Reaalgümnaasium7.a klass16
Amina ŽabskiEhte Humanitaargümnaasium7.c klass16
Anastasia RezjukovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass16
Anastasija IljukovithTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass16
Anastassija HaavaNarva Keeltelütseum6.d klass16
Andrei KisseljovTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass16
Andri KoolmeSaku Gümnaasium6.c klass16
Anette GutjumaRäpina Ühisgümnaasium7.a klass16
Anna KlimovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass16
Anna ShamarinaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass16
Anna VihrinaNarva Keeltelütseum6.d klass16
Anna-Leena RämsonRäpina Ühisgümnaasium7.a klass16
Anne MishalaginaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass16
Anželika JambajevaNarva Vanalinna Riigikool7.a klass16
Artjom BorissovNarva Keeltelütseum7.a klass16
Augustin GribinetsSaku Gümnaasium6.c klass16
Brigita RuksenaiteTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass16
Carmen KoidumäeSaku Gümnaasium7.a klass16
Carolyn VilepillRapla Ühisgümnaasium6.a klass16
Christopher MalveVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass16
Constancia LemarinjeTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass16
Danero MonakPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass16
Daniel KõivTallinna Laagna Gümnaasium5.b klass16
Daniel MogilnõiTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass16
Daniil ShuhtinTallinna Juudi Kool8. klass16
Darja SpirinaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass16
Deelia KurgSaku Gümnaasium6.c klass16
Deivi PihlapRäpina Ühisgümnaasium8.b klass16
Denis MelnitsukTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass16
Diana BjorklandNarva Vanalinna Riigikool6.a klass16
Diana DunetsRakvere Reaalgümnaasium7.a klass16
Diana PogosjanAudentese Erakool7.b klass16
Diana StepanavaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass16
Diana StrizevaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass16
Dmitri FrõzhenkovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass16
Dmitri MarinEhte Humanitaargümnaasium7.c klass16
Dmitry VershininTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16
Doris SoolateTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass16
Edgar KulikTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass16
Edvin StüffTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass16
Egert SoovikRapla Ühisgümnaasium7.a klass16
Elina DmitrovskajaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass16
Elis LillmetsRakvere Reaalgümnaasium7.c klass16
Elisabeth MäeTallinna 53. Keskkool8.a klass16
Enrico MõttusTõrva Gümnaasium8.a klass16
Erik PimenovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass16
Erki HaponenSaku Gümnaasium6.b klass16
Ervin NõmmikVõru Kesklinna Kool7.a klass16
Geili VesinurmRapla Ühisgümnaasium7.a klass16
Gena KondratenkoTallinna 53. Keskkool8.f klass16
Georg LinkovKärdla Ühisgümnaasium8.a klass16
Gerda-Lotte MarjakPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass16
Getriin VasilkovskiVõru Kesklinna Kool7.b klass16
Greete Kelli AavaSaku Gümnaasium8.a klass16
Gregor OjaveerTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass16
Grete Mai KokamägiTõrva Gümnaasium7.a klass16
Grete-Janette TeesaluVõru Kesklinna Kool7.a klass16
Hans Tristen SeppTõrva Gümnaasium8.a klass16
Helis MosonaSaku Gümnaasium6.b klass16
Iraida LjamtsevaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass16
Jaan KirejenkovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass16
Jabir JamalovTallinna 53. Keskkool8.f klass16
Jakob ValkEmmaste Põhikool5. klass16
Jana SalahhetdinovaKarjamaa Põhikool8.a klass16
Janar IlvesRõuge Põhikool7. klass16
Jasmin ElshalRapla Ühisgümnaasium6.a klass16
Jegor RomanovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass16
Jegor SkorikovNarva Keeltelütseum6.b klass16
Jekaterina BrennerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.d klass16
Jekaterina SelištševaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass16
Jelena KobenjakNarva Keeltelütseum6.a klass16
Jelizaveta KudrjasovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16
Jevgeni JermolajevEhte Humanitaargümnaasium7.a klass16
Jevgeni VarapaiEhte Humanitaargümnaasium7.c klass16
Johanna Eliise RannikSaku Gümnaasium5.a klass16
Johanna JõgiVirtsu Kool7. klass16
Joosep KaareSaku Gümnaasium6.b klass16
Joosep VinterTallinna Laagna Gümnaasium6.b klass16
Julia DudorinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16
Julia KomljukEhte Humanitaargümnaasium8.c klass16
Kaisa OtterklauPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass16
Kalli JaagoTallinna Kuristiku Gümnaasium8. klass16
Karl KnutRapla Ühisgümnaasium7.a klass16
Karl-Erik RootammTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass16
Karmel AderVõru Kesklinna Kool7.a klass16
Karmen SaadiSaku Gümnaasium6.c klass16
Karoli KiviVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass16
Karoliina KaisSaku Gümnaasium8.b klass16
Kaspar KaruSõmeru Põhikool6. klass16
Kaspar KaskTõrva Gümnaasium8.b klass16
Katja TarkijainenTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass16
Kent RuhtSaku Gümnaasium6.a klass16
Kenter SabreRõuge Põhikool6. klass16
Kermo PildenTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass16
Kertu BlankNõo Põhikool6.b klass16
Khirsten Terese MurumägiKadrina Keskkool8.a klass16
Kirill TokarevTallinna 53. Keskkool8.a klass16
Kirke-Merily HolmRakvere Reaalgümnaasium7.b klass16
Konstantin DolskiTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass16
Konstantin SemjonovTapa Vene Gümnaasium6.a klass16
Kristel7 KeskülaEmmaste Põhikool6. klass16
Kristo MunskiVõru Kesklinna Kool7.b klass16
Kullar OlmannTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass16
Kätlin KalmusRõuge Põhikool8. klass16
Kätlin RodendauSaku Gümnaasium7.b klass16
Laura SelistemägiSaku Gümnaasium8.b klass16
Liisbeth MäeotsVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass16
Lisanna PiklaVirtsu Kool6. klass16
Lisett AljasTurba Kool7. klass16
Ljubov MelissNarva Keeltelütseum6.a klass16
Madina ShahmarovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass16
Madis KeerdAudentese Erakool7.a klass16
Madis RamstPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass16
Mai EllermäeEmmaste Põhikool6. klass16
Maksim JaksonNarva Vanalinna Riigikool6.b klass16
Maksim MakarovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16
Marek RitsoTapa Vene Gümnaasium8.b klass16
Mari Jat PirimovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass16
Maria KankovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass16
Maria KublitskajaNarva Keeltelütseum6.a klass16
Maria MittchenkoTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass16
Mariann BauvaldRapla Ühisgümnaasium7.a klass16
Marie SeppRõuge Põhikool6. klass16
Marit NurkKärdla Ühisgümnaasium8.a klass16
Mark KutskoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16
Mark PorhTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass16
Markel BuhalkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass16
Markus AndrejevSaku Gümnaasium7.c klass16
Markus LiivrandSaku Gümnaasium5.b klass16
Markus MeeRõuge Põhikool6. klass16
Marleen MüllaRakvere Reaalgümnaasium7.b klass16
Martin KoppelSaku Gümnaasium7.c klass16
Martin LukasTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass16
Martin SvidinskiTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass16
Mathias AlbrechtRakvere Reaalgümnaasium7.b klass16
Mathias VillemsooSaku Gümnaasium5.a klass16
Mattheus DvinjaninovMiina Härma Gümnaasium5.b klass16
Matthias SootsGustav Adolfi Gümnaasium8.c klass16
Melany OrleAudentese Erakool8.b klass16
Mitja DronovNarva Keeltelütseum6.c klass16
Monika JaekTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass16
Nicole FeldmanTallinna Juudi Kool5. klass16
Nika VesselkovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass16
Nikita ZirovEhte Humanitaargümnaasium7.a klass16
Olga SibkoNarva Keeltelütseum6.a klass16
Oliver AltVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass16
Pavel KurchikovTallinna 53. Keskkool8.f klass16
Philip HrabrovRäpina Ühisgümnaasium7.b klass16
Rasmus SarapuuVõru Kesklinna Kool7.a klass16
Raul KoolmannTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass16
Rene NugisTallinna Laagna Gümnaasium5.b klass16
Robert TarlapSaku Gümnaasium7.b klass16
Robin PruulKärdla Ühisgümnaasium8.b klass16
Rolf Robert PeeboVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass16
Ronan PähnRõuge Põhikool6. klass16
Roomet RästaTõrva Gümnaasium8.a klass16
Sander JagusonRakvere Reaalgümnaasium7.a klass16
Sander RiigorSaku Gümnaasium6.c klass16
Sandra SootnaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass16
Sara Lotta MuzakkoSaku Gümnaasium6.b klass16
Severin BratusTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass16
Sofia IushynaSakala Eragümnaasium6. klass16
Sofia ProkopenkoTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass16
Sonya KamenevaNarva Keeltelütseum6.b klass16
Sten MurulaidSaku Gümnaasium5.b klass16
Steven RandalaPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass16
Stiina SammalkiviSaku Gümnaasium7.b klass16
Sylvia Ly VahterTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass16
Taavi TikkerberLehtse Kool8. klass16
Tanel PajurTurba Kool7. klass16
Tarvi DrenkhanTõrva Gümnaasium8.a klass16
Tarvi TüvistRapla Ühisgümnaasium7.a klass16
Tian TianTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass16
Timo LuurSaku Gümnaasium5.c klass16
Tom KeltSaku Gümnaasium7.b klass16
Triin MerilainenSaku Gümnaasium5.a klass16
Triinu-Katre KautlenbachVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass16
Valentin CiplysNarva Vanalinna Riigikool6.b klass16
Valeria JuhnikEhte Humanitaargümnaasium7.c klass16
Valeria TrofimovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass16
Valerija PaskovskajaNarva Keeltelütseum6.b klass16
Vanda PakinaTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass16
Veronika AlbakhtinaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass16
Veronika LuzhajkaTallinna 53. Keskkool8.f klass16
Viktor SkobelevTapa Vene Gümnaasium7.a klass16
Vladislav BusujevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass16
Vladislav PikulinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass16
Õnne-Ly MaaskJäneda Kool6. klass16
Алина ШершнёваNarva Keeltelütseum6.c klass16
Альберт ГерасимовNarva Keeltelütseum6.c klass16
Вадим БрыткинEhte Humanitaargümnaasium8.a klass16
Валерия ВасюкTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass16
Евгений ВильюсTallinna Juudi Kool7. klass16
Кристина МаслаковаNarva Keeltelütseum6.c klass16
Никита Ильин ИльинTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass16
Юлия ПрокофьеваNarva Keeltelütseum6.c klass16
Aleksandra PopovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass15
Aleksei ProkoptšikKarjamaa Põhikool8.a klass15
Andreas AndrejevSaku Gümnaasium5.c klass15
Angelina ZeleniTallinna 53. Keskkool8.f klass15
Annabel LoodusRapla Ühisgümnaasium7.b klass15
Arseni SergejevKarjamaa Põhikool7.a klass15
Artur KirejevTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass15
Brigitta Uibo7.b klass15
Christiin-Pauliin KiviSaku Gümnaasium8.b klass15
Daniil TimkoTallinna Juudi Kool8. klass15
Danver TederSaku Gümnaasium8.b klass15
Dasha ZimarinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass15
Denis SmirnovTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass15
Ekaterina PetrovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass15
Erik SelihovTapa Vene Gümnaasium7.a klass15
Erki AllikPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass15
Grette AlbergTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass15
Hanna SeppikKohtla-Järve Järve Gümnaasium5.a klass15
Hele-Liis PruusRõuge Põhikool8. klass15
Häli JurkatamPärnu Ülejõe Gümnaasium8.b klass15
Jefim KlimenkovNarva Vanalinna Riigikool7.a klass15
Jenifer LeissonJäneda Kool6. klass15
Kairiin KõhelikSaku Gümnaasium5.b klass15
Katariina VardjaSaku Gümnaasium8.b klass15
Keith LuurPärnu Mai Kool7.d klass15
Kertu JärvPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass15
Kevin TrRapla Ühisgümnaasium7.a klass15
Ksenja ShaferTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass15
Luise GraveJäneda Kool5. klass15
Marek HaasEmmaste Põhikool7. klass15
Mark DovydovichTallinna Südalinna Kool5.a klass15
Merili OksRakvere Reaalgümnaasium7.b klass15
Milena BobrovaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass15
Milina StserbakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass15
Nika OskolkovaNarva Vanalinna Riigikool7.a klass15
Nikolai RomanovKohtla-Järve Järve Gümnaasium5.a klass15
Oliver KruusamägiRäpina Ühisgümnaasium8.b klass15
Ranet RistikiviPärnu Mai Kool7.d klass15
Remi IlvesRapla Ühisgümnaasium6.a klass15
Riko VahiVõru Kesklinna Kool7.b klass15
Risto NelkRäpina Ühisgümnaasium7.a klass15
Robert ŠibalovNarva Vanalinna Riigikool7.a klass15
Sander LiivamäeTallinna Kuristiku Gümnaasium8.b klass15
Sander OllemaRapla Ühisgümnaasium6.a klass15
Sandra VillTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass15
Sten MändVirtsu Kool7. klass15
Sven JarvTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass15
Valeria NikolajevaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass15
Алексей НикитенкоTallinna Juudi Kool8. klass15
Adelina BadjonkinaSaku Gümnaasium6.a klass14
Alekasandr AnderssonTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass14
Aleksander RoosimaaAudentese Erakool7.b klass14
Aleksandr KaidalovNarva Keeltelütseum6.a klass14
Aleksandr VorobjovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass14
Aleksandra IvanovaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass14
Aleksandra LiskiRakvere Reaalgümnaasium7.a klass14
Aleksei HorevKarjamaa Põhikool6.b klass14
Alisa ŠapovalovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass14
Allan SadõkovSõmeru Põhikool8. klass14
Amalia UdreTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass14
Anastasija MjakošinaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass14
Anastasiya DeminaTapa Vene Gümnaasium7.a klass14
Andreas-Edmunds ErelineTõrva Gümnaasium8.b klass14
Andree RaudseppAudentese Erakool7.a klass14
Angelina SkripkoEhte Humanitaargümnaasium7.c klass14
Angelina VitsjukTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass14
Anita-Marija RatusnajaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass14
Anna IvanovaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass14
Anna OrlovaTapa Vene Gümnaasium6.a klass14
Anna SõtšovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass14
Anna VeismanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass14
Artur KusnetsRäpina Ühisgümnaasium7.a klass14
Artur ŠarninTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass14
Christian VizaverSaku Gümnaasium8.c klass14
Claid SaaremetsTallinna Südalinna Kool8. klass14
Daniel TuhkanenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass14
Daniil GavrilenkoKarjamaa Põhikool6.b klass14
Darja GoleništševaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass14
Darja PatlikovaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass14
Demjan KozlovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass14
Denis SirninTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14
Diana TrofimovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14
Edgar LiiberKärdla Ühisgümnaasium8.a klass14
Eduard RettelSõmeru Põhikool8. klass14
Eliise LaevVirtsu Kool8. klass14
Elina GlubokiTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass14
Elis Maria OldekopTurba Kool8. klass14
Elizaveta SustovaTallinna 53. Keskkool8.b klass14
Elja VojevodinaTallinna 53. Keskkool8.a klass14
Eneliis MoosesRäpina Ühisgümnaasium7.b klass14
Ergo TalalaevSõmeru Põhikool6. klass14
Erik KrutelevTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass14
Erika BudaTõrva Gümnaasium7.a klass14
Esty SakkRõuge Põhikool8. klass14
Eva MartinsonTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass14
Evelina TrostinaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass14
Feliks ZahharevitsTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass14
Gabriel ArutjunjanTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass14
Grete AunTurba Kool7. klass14
Grigori KadeikinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass14
Hanna KruusmaAudentese Erakool7.a klass14
Hans Kristjan KäärikMiina Härma Gümnaasium5.b klass14
Helena SokolovSaku Gümnaasium8.c klass14
Henriko RättelSaku Gümnaasium6.b klass14
Henry BammerTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass14
Ilja BajuraTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass14
Jan Arnar PõldmaVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass14
Jana MezujevaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass14
Janis OrglaRõuge Põhikool6. klass14
Jarko PlmisteSaku Gümnaasium8.c klass14
Jekaterina JegorovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass14
Jekaterina JekimovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass14
Jevgenija JevstafjevaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass14
Julia TravkinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass14
Juliana PapkovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass14
Kaidi KeskkülaVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass14
Karina DotsenkoNarva Vanalinna Riigikool6.b klass14
Karina UpenikaTallinna 53. Keskkool8.a klass14
Karl LaanelaidMiina Härma Gümnaasium5.b klass14
Karl MõttusTõrva Gümnaasium8.a klass14
Kaspar KrasilnikovSaku Gümnaasium6.c klass14
Katariina KraakVõru Kesklinna Kool7.a klass14
Katrin SmirnovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass14
Kayla Jonna PostTallinna Laagna Lasteaed-Põhikool4. klass14
Kelly KompusKärdla Ühisgümnaasium8.a klass14
Kelly LuikojaRapla Ühisgümnaasium7.a klass14
Kert SaarmetsSõmeru Põhikool8. klass14
Ketlyn IdionRäpina Ühisgümnaasium7.a klass14
Kevin KoitKärdla Ühisgümnaasium8.b klass14
Kevin-Eric LeierTallinna Laagna Gümnaasium5.b klass14
Kirill GaraninPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass14
Kirke KülmhallikKadrina Keskkool8.a klass14
Kirsika Roos-NesslerSaku Gümnaasium5.c klass14
Konstantin KorzejevTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium8.a klass14
Krister Carlos KliimaskAudentese Erakool7.a klass14
Kristi PajurTurba Kool7. klass14
Kristiine Keren KotiesenRakvere Reaalgümnaasium7.a klass14
Kristjan GutmannRakvere Reaalgümnaasium7.b klass14
Kristjan TederRõuge Põhikool6. klass14
Ksenia BartlettTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass14
Laura GordejukVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass14
Laura MehineTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass14
Laura PaulusRõuge Põhikool7. klass14
Liilia TürksonSaku Gümnaasium8.b klass14
Liis LaiguRakvere Reaalgümnaasium7.a klass14
Liisgren LauringsonGustav Adolfi Gümnaasium8.b klass14
Maile TõntsKoonga Põhikool8. klass14
Mailis VincjunaiteKohtla-Järve Järve Gümnaasium5.a klass14
Mailis-Heleen MaastikRäpina Ühisgümnaasium7.b klass14
Maksim JerjomenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass14
Maksim MelnikTallinna 53. Keskkool8.b klass14
Mari-Liina RuusmaaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass14
Marija PanovaNarva Vanalinna Riigikool6.a klass14
Marik SitaNarva Keeltelütseum6.b klass14
Mario AllikTallinna Südalinna Kool7.a klass14
Mark DmitrovskiEmmaste Põhikool8. klass14
Marleen TaimsaarTurba Kool7. klass14
Marten KikasRõuge Põhikool8. klass14
Martin LeppPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass14
Martin LiiskmaaTallinna Laagna Gümnaasium6.b klass14
Mattias SaarmeVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass14
Mehis PärnametsSõmeru Põhikool6. klass14
Melissa ToomeoksTõrva Gümnaasium7.a klass14
Merily PalojärvVõru Kesklinna Kool7.a klass14
Merje MustRõuge Põhikool7. klass14
Nikita GorskiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass14
Nikita PalTallinna Juudi Kool8. klass14
Nikol ZeleniTallinna 53. Keskkool8.f klass14
Oskar OlderSaku Gümnaasium6.a klass14
Ott RätsepTõrva Gümnaasium8.a klass14
Ottar PaulusKadrina Keskkool8.a klass14
Pauline PuuseppKohtla-Järve Järve Gümnaasium5.a klass14
Preio PreemelVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass14
Ragnar SalumaeRõuge Põhikool6. klass14
Raimond EinoSaku Gümnaasium8.b klass14
Rain Rasmus LõokeneAudentese Erakool7.b klass14
Rait VinniRapla Ühisgümnaasium7.b klass14
Rasmus VahtKärdla Ühisgümnaasium8.b klass14
Reimo RämmanRäpina Ühisgümnaasium7.b klass14
Reino SilmTõrva Gümnaasium7.a klass14
Robin JürgensPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass14
Roman RasskazovTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass14
Roman SaltunNarva Vanalinna Riigikool6.b klass14
Sabina KolesnikovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass14
Sander KrajevSaku Gümnaasium5.d klass14
Sander PõõsasPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass14
Sebastian LindforsSaku Gümnaasium8.b klass14
Sorell TudelepSaku Gümnaasium8.c klass14
Stanislav PetrovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass14
Sten KogerNõo Põhikool7.a klass14
Steven SakhovRõuge Põhikool7. klass14
Steven TiirikTallinna Südalinna Kool7.a klass14
Sven VesperRõuge Põhikool6. klass14
Taaniel RemmelgEmmaste Põhikool5. klass14
Viktoria GuzarNarva Vanalinna Riigikool6.b klass14
Vitali TsherbatshukNarva Vanalinna Riigikool6.b klass14
Алина ЯковлеваTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass14
Артём АфанасьевNarva Keeltelütseum6.c klass14
Кирилл ДелияEhte Humanitaargümnaasium8.a klass14
Максимильян СычёвNarva Keeltelütseum6.d klass14
Марика ВалтоненNarva Keeltelütseum6.a klass14
Рейн МюллерNarva Keeltelütseum6.c klass14
Aili TõemetsVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass13
Aleksander BoytsovNarva Keeltelütseum6.b klass13
Aleksandr SkidanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass13
Alexander KaskRakvere Reaalgümnaasium7.c klass13
Alexander NositsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass13
Andres AarmaSaku Gümnaasium6.a klass13
Anette LaurTallinna Südalinna Kool6.a klass13
Anna TokarevaNarva Keeltelütseum6.d klass13
Carmen KallasteTallinna Laagna Lasteaed-Põhikool8. klass13
Darina LipatovaNarva Keeltelütseum6.a klass13
Denis AleksandrovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass13
Deniss PoddubnõiTallinna Südalinna Kool8.a klass13
Dmitri ŠaškovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass13
Elari TõnsPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass13
Grete TomsonSaku Gümnaasium5.c klass13
Jan Märten RatasRapla Ühisgümnaasium7.b klass13
Jelizaveta LebedevaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass13
Karmen KärvetRakvere Reaalgümnaasium7.b klass13
Kati AllasRapla Ühisgümnaasium7.a klass13
Kostja SavinNarva Vanalinna Riigikool6.b klass13
Kristina LevandovskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass13
Kristina RatmanovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass13
Kristo LuupEmmaste Põhikool5. klass13
Kätlin AronLehtse Kool7. klass13
Laura BelovaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass13
Laura ReaSaku Gümnaasium5.a klass13
Lev SmolikovTallinna Juudi Kool8. klass13
Maksim KurennoiTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass13
Maksim VoroninTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass13
Markus VeltriAudentese Erakool7.b klass13
Markus ÕispuuTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass13
Nikita ChernovTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass13
Oleg SergejevTallinna 53. Keskkool8.b klass13
Pipi LainesteMiina Härma Gümnaasium5.b klass13
Rando ValkVirtsu Kool7. klass13
Robin HirsVõru Kesklinna Kool7.a klass13
Sandr TimofejevRapla Ühisgümnaasium6.a klass13
Sandra KiiskTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass13
Tanel TäheväliRapla Ühisgümnaasium6.a klass13
Viktor ProdanTapa Vene Gümnaasium7.a klass13
Aivo TürksonTõrva Gümnaasium8.b klass12
Albert ErepuuMiina Härma Gümnaasium5.b klass12
Aleksander SotnitsenkoRapla Ühisgümnaasium7.b klass12
Aleksandr KornosevNarva Keeltelütseum6.b klass12
Aleksandra VinogradovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass12
Alisia ArsenovitšRakvere Reaalgümnaasium7.b klass12
Anastasia GratšovaTallinna Kuristiku Gümnaasium6.d klass12
Anastasia KarpovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass12
Andrei HaninTallinna Juudi Kool5. klass12
Andrei PadarTartu Aleksandr Puškini Kool8.c klass12
Andres LaanemaaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass12
Anete TammPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass12
Anette-Marie KärtnerVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass12
Anissa GalimkhanovaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass12
Annabel SloogTõrva Gümnaasium7.b klass12
Annaliis TäheVirtsu Kool8. klass12
Annika HollandPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass12
Anton SukurovTallinna 53. Keskkool8.b klass12
Ardo VinklerTurba Kool7. klass12
Arkadi StatsenkoTallinna Juudi Kool5. klass12
Artjom LjuboženkoEhte Humanitaargümnaasium7.a klass12
Artjom PopovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass12
Artjom RaletnevTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass12
Artjom ZjaikinTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass12
Brenda PinkaTõrva Gümnaasium7.b klass12
Brendon UrgardTõrva Gümnaasium8.b klass12
Carlos JõesaarTõrva Gümnaasium7.a klass12
Chris-Eric LaanemäePärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass12
Christopher KaljusteSaku Gümnaasium5.b klass12
Daniil KlinkNarva Keeltelütseum6.b klass12
Daniil MusesovsTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass12
Daniil SobolevTapa Vene Gümnaasium7.a klass12
Darja DubininaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass12
Darja MorozovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass12
Darja PotapovaTapa Vene Gümnaasium7.a klass12
Denis GrinkevichKarjamaa Põhikool8.a klass12
Diana KiriljukEhte Humanitaargümnaasium7.c klass12
Diana LabunetsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass12
Diana LaskajaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass12
Eduard RandmaSõmeru Põhikool8. klass12
Eerik VarendTurba Kool7. klass12
Ela SteinmillerTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass12
Eleanora SokkSaku Gümnaasium6.c klass12
Eliisabeth RajasaluRapla Ühisgümnaasium6.a klass12
Elina KäsperovaTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass12
Emilia VirkunenSõmeru Põhikool6. klass12
Erely-Liisbet JohansonEmmaste Põhikool7. klass12
Evelin SüdaTapa Vene Gümnaasium6.a klass12
Evelina IstshukEhte Humanitaargümnaasium7.c klass12
Fred JõekaldaRõuge Põhikool7. klass12
German KrongauzTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass12
Hans KriisaTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass12
Heliis PõderVõru Kesklinna Kool7.a klass12
Ida Emilia SalusteSaku Gümnaasium6.c klass12
Iiris TislerVõru Kesklinna Kool7.a klass12
Jacline VärkPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass12
Jako LaidverVõru Kesklinna Kool7.b klass12
Janari JansonVõru Kesklinna Kool7.b klass12
Janek UrbanovitsTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass12
Jegor SevtsenkoTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass12
Jegor StepanovNarva Keeltelütseum6.a klass12
Jelizaveta ZakinaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass12
Jennifer SusiTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass12
Jessica RohelpuuPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass12
Jevgenia JegorovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass12
Jolana UttSõmeru Põhikool8. klass12
Kadri KappakKoonga Põhikool6. klass12
Karel VihurTõrva Gümnaasium8.b klass12
Karl-Eerik KolkAudentese Erakool7.a klass12
Karli KeirVõru Kreutzwaldi Gümnaasium8.b klass12
Kerstin AlpiusVirtsu Kool6. klass12
Kevin NirkRäpina Ühisgümnaasium7.a klass12
Kirill HoroshavinEhte Humanitaargümnaasium7.c klass12
Kirill LavrukovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass12
Kris KrainVirtsu Kool7. klass12
Krislyn EggiPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass12
Kristiina MihhailovaSaku Gümnaasium8.b klass12
Kristin RuninRäpina Ühisgümnaasium7.a klass12
Kristina KottEhte Humanitaargümnaasium8.c klass12
Kristjan UgamEmmaste Põhikool5. klass12
Kristofer PutsininTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass12
Ksenia ŠedovaTapa Vene Gümnaasium6.a klass12
Leandra PrussNõo Põhikool6.b klass12
Lisandra RahnelSaku Gümnaasium6.b klass12
Lisette KallasVõru Kesklinna Kool7.b klass12
Madrid BabajevKarjamaa Põhikool6.a klass12
Magnar-Markus LillRäpina Ühisgümnaasium7.a klass12
Maksim RastorgujevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass12
Marc Andero KaldamSaku Gümnaasium5.b klass12
Margarita MametovaTapa Vene Gümnaasium7.a klass12
Maria TšeblakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass12
Maria VoronovaNarva Vanalinna Riigikool7.b klass12
Mariliis LeppikRäpina Ühisgümnaasium7.b klass12
Mark MartšukEhte Humanitaargümnaasium7.k klass12
Markus KostabiPärnu Mai Kool7.d klass12
Meri-Ly KarjusTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass12
Merilyn MännikSaku Gümnaasium7.b klass12
Merit ÜksväravTõrva Gümnaasium7.b klass12
Mihhail RedkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass12
Mihkel LehtsaarRapla Ühisgümnaasium7.a klass12
Morten KarjusTallinna Laagna Gümnaasium6.b klass12
Nadia Filipa Puntusova NetoTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass12
Nastja ErmošinaEhte Humanitaargümnaasium8.a klass12
Nastja Kisselevits6.b klass12
Nastja LemeshchukTallinna 53. Keskkool8.a klass12
Natalia TsvetkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass12
Nicole PilipenkoTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass12
Olivia SilbergSaku Gümnaasium5.c klass12
Ott GridassovPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass12
Patrick PadjusTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass12
Paul Christian RajapuTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass12
Pavel TimofejevNarva Vanalinna Riigikool6.a klass12
Pille-Riin IlistomRapla Ühisgümnaasium7.a klass12
Pilleriin JaanusVirtsu Kool6. klass12
Polina NikolajevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass12
Rainer EhaTallinna Laagna Gümnaasium6.b klass12
Rauno GutmanTurba Kool7. klass12
Robert LimEhte Humanitaargümnaasium7.a klass12
Roman StefanjukRäpina Ühisgümnaasium7.a klass12
Roomet OtsVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass12
Samuil BatsinskiTallinna Juudi Kool5. klass12
Sander KlaassenPärnu Mai Kool7.d klass12
Sander PuulmannTallinna Laagna Gümnaasium5.b klass12
Sandra DimbelTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass12
Sergei SemjonovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass12
Sergei TreibergNarva Keeltelütseum6.b klass12
Siiri PetersKoonga Põhikool6. klass12
Simona KrivorukovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass12
Sofia SmirnovaEhte Humanitaargümnaasium7.k klass12
Sofija KerimhanovaTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass12
Sofija ValtsiferNarva Vanalinna Riigikool6.b klass12
Stanislav RudikEhte Humanitaargümnaasium7.c klass12
Sten DregerSaku Gümnaasium6.a klass12
Taavi AhiKoonga Põhikool7. klass12
Tatjana SerebrovaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass12
Toomas Kaljuvee-O'brockRakvere Reaalgümnaasium7.c klass12
Uku Kaarel MõtteSaku Gümnaasium6.a klass12
Uljana AlestsenkoTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass12
Vahur PõldsamAudentese Erakool7.a klass12
Valeri TsernovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass12
Veronika RazumentovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass12
Viktoria UdeTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass12
Vladimir SmoljakovNarva Keeltelütseum6.d klass12
Volli SoaseppSaku Gümnaasium6.a klass12
Аделина КременчуковаEhte Humanitaargümnaasium8.a klass12
Даниил АндреевNarva Keeltelütseum6.a klass12
Евгений ГорбатенкоEhte Humanitaargümnaasium8.a klass12
Леонора ЛевашоваEhte Humanitaargümnaasium8.a klass12
Любовь ИвановаNarva Keeltelütseum6.c klass12
Максим СемёновNarva Keeltelütseum6.d klass12
Мария СмирноваNarva Keeltelütseum6.b klass12
Aleksei MartšenkoEhte Humanitaargümnaasium7.a klass11
Alessandra GadzijevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass11
Alex HrustovTallinna Südalinna Kool6.a klass11
Alex JunanenTallinna Juudi Kool5. klass11
Alisa HatsaturjanEhte Humanitaargümnaasium7.a klass11
Arina BesediaTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass11
Artjom ZarubinTallinna 53. Keskkool8.a klass11
Bibi Ann SteinfeldRapla Ühisgümnaasium6.a klass11
Brigitta BachfeldtRapla Ühisgümnaasium7.a klass11
Daniel KontTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass11
Daniil TsernjaevTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass11
Elizaveta FjodorovaEhte Humanitaargümnaasium7.k klass11
Erki VanderEmmaste Põhikool5. klass11
Ervin PankrašinTallinna Laagna Gümnaasium6.b klass11
Henry PoršnevAudentese Erakool8.a klass11
Ilja GalanovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass11
Jaana RätsepEmmaste Põhikool6. klass11
Joosep SulevKadrina Keskkool8.a klass11
Juri MazurovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass11
Kaili JõesooKoonga Põhikool6. klass11
Karoline NõmmelooSõmeru Põhikool7. klass11
Kert KaskSaku Gümnaasium5.d klass11
Kristina AlbergTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass11
Laura EichhorstPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass11
Madis MärksTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass11
Maksim ZuravljovNarva Keeltelütseum6.b klass11
Marc NisuTallinna Südalinna Kool6.a klass11
Margus KuuskSõmeru Põhikool6. klass11
Mark TenuristEhte Humanitaargümnaasium7.a klass11
Melvin PriskusTallinna Laagna Gümnaasium5.b klass11
Mihhail IvanovNarva Vanalinna Riigikool7.a klass11
Nikita GrankinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass11
Rainer KeppiRapla Ühisgümnaasium7.a klass11
Rando LuupEmmaste Põhikool5. klass11
Raul SteinbergTõrva Gümnaasium8.b klass11
Richard LinaskSõmeru Põhikool8. klass11
Robert HekkurainenVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass11
Robyn-Keiri JuhaniTurba Kool7. klass11
Sten SiitamRapla Ühisgümnaasium7.a klass11
Tatjana BeltšenkovaEhte Humanitaargümnaasium7.a klass11
Villem NuiamäeSõmeru Põhikool6. klass11
Vladislav ZabornikovNarva Keeltelütseum6.a klass11
Артём МакаровNarva Keeltelütseum6.c klass11
Максим СоловьёвNarva Keeltelütseum6.c klass11
Мария БорисоваNarva Keeltelütseum6.c klass11
Танель БелстеинTallinna Juudi Kool5. klass11
Adrian RasskazovTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass10
Aleksandra PetrovskajaNarva Keeltelütseum6.d klass10
Alina KuznetsovaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium6.a klass10
Alisa HmelnitskiTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass10
Alisa NossenkoTallinna Juudi Kool5. klass10
Anastasia TsulitskajaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass10
Ander TeesaluPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass10
Andreas KaseTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass10
Anna GonsarovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass10
Anton KudinTallinna Laagna Gümnaasium5.b klass10
Arseni KrivonossenkoNarva Keeltelütseum6.d klass10
Arseni TimofejevNarva Keeltelütseum6.d klass10
Artur HussarRakvere Reaalgümnaasium7.a klass10
Ats VelsVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass10
Chris TammikVirtsu Kool7. klass10
Daniil LifanovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass10
Dankan PiltRõuge Põhikool6. klass10
Darja NovozilovaTäiskasvanu10väljaspool vanuserühma
Edvard KopjevTallinna Juudi Kool8. klass10
Edvin LuiskaTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass10
Elina PopovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass10
Elisabet AllikasNõo Põhikool6.b klass10
Elisabeth MittTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass10
Elizaveta OsiptsukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass10
Enri RiimRapla Ühisgümnaasium7.b klass10
Enriike PõderTõrva Gümnaasium8.a klass10
Enrike MiagiEhte Humanitaargümnaasium7.k klass10
Erik KirsiTallinna Laagna Gümnaasium5.b klass10
Eva SamostsenkovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass10
Georgi DostojevskiEhte Humanitaargümnaasium8.c klass10
Gerd KutskoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass10
Greg VahterSaku Gümnaasium5.d klass10
Helen Cornelia KuklaneVõru Kesklinna Kool7.a klass10
Helene UusallikRapla Ühisgümnaasium7.b klass10
Igor MarkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass10
Ilja TeterjukovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass10
Inga KaupTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass10
Ingeborg PetersonSaku Gümnaasium6.c klass10
Inna SolovjevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass10
Ivan TelkovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass10
Jan Anders SalusteVirtsu Kool8. klass10
Jana KotsolainenTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass10
Jana LimEhte Humanitaargümnaasium7.a klass10
Jarelin MelserNõo Põhikool6.b klass10
Jegor BorissovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass10
Jekaterina KulikovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass10
Jelizaveta JermolajevaTapa Vene Gümnaasium6.a klass10
Jelizaveta SaveljevaNarva Vanalinna Riigikool7.a klass10
Karmen LennukVõru Kesklinna Kool7.b klass10
Kaspar ÄmarikRäpina Ühisgümnaasium7.a klass10
Kelly VahtraTõrva Gümnaasium7.a klass10
Kevin RetseSõmeru Põhikool8. klass10
Kristian UustalTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass10
Kristina GetsEhte Humanitaargümnaasium7.c klass10
Kristjan KolesnikovKarjamaa Põhikool8.a klass10
Kätlin JallaiRäpina Ühisgümnaasium7.b klass10
Lada AleksahhinaNarva Keeltelütseum6.a klass10
Lana FrolovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass10
Leila TopkinaTurba Kool8. klass10
Maksim MaksakovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass10
Maksim VirketisEhte Humanitaargümnaasium7.a klass10
Maksim VukkertTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass10
Malena KäsperTallinna Südalinna Kool7.a klass10
Maria BondarenkoEhte Humanitaargümnaasium8.c klass10
Mihkel JaaksonTõrva Gümnaasium8.b klass10
Nikita AksjonovTallinna 53. Keskkool8.b klass10
Olga KalasnikovaNarva Keeltelütseum6.a klass10
Polina IzotovaNarva Keeltelütseum6.a klass10
Polina SaitorTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass10
Raido MiljanTurba Kool8. klass10
Rainer LeppikTurba Kool8. klass10
Raven SimaginTõrva Gümnaasium7.b klass10
Richard HekkurainenVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass10
Sergei KonopkevitsEhte Humanitaargümnaasium8.c klass10
Sofia IsaevskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.a klass10
Sofia JürimäeTallinna Kuristiku Gümnaasium8.a klass10
Sofia ZinkovskajaTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass10
Sofja MotõljovaNarva Vanalinna Riigikool6.b klass10
Valerija SmirnovaNarva Keeltelütseum6.b klass10
Viktoria Ailin SerovaTallinna 53. Keskkool8.a klass10
Viktoria SvetlovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass10
Viktorija MjastsovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass10
Virje LaakTurba Kool8. klass10
Vladislav KirillovTallinna 53. Keskkool8.a klass10
Александра ХохловаEhte Humanitaargümnaasium8.a klass10
Артём СоколовEhte Humanitaargümnaasium8.a klass10
Виктория НазароваNarva Keeltelütseum6.c klass10
Юлианна ПисановаEhte Humanitaargümnaasium8.a klass10
Agnesa UdalTallinna 53. Keskkool8.a klass9
Alex KarjametsTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass9
Allan TerestalTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass9
Anastasia PuzanovaTallinna Juudi Kool8. klass9
Anastassia GladosevaNarva Vanalinna Riigikool7.a klass9
Anna-Liisa LukasRapla Ühisgümnaasium7.a klass9
Daniil BotškarjovTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass9
Elise Maria LeikAudentese Erakool7.b klass9
Jaan TerestalTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass9
Janno UuesaluSaku Gümnaasium5.d klass9
Kim KangurVõru Kesklinna Kool7.a klass9
Laura AndlaAudentese Erakool7.b klass9
Mattias TammekändRapla Ühisgümnaasium6.a klass9
Matvei BeršakovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.b klass9
Oskar PoolaSaku Gümnaasium5.d klass9
Raimo ValgeristNõo Põhikool7.a klass9
Ranel ReisnerTallinna Laagna Gümnaasium5.a klass9
Risto KiidliTõrva Gümnaasium7.a klass9
Silver SippPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass9
Sten LaanusTallinna Laagna Gümnaasium5.b klass9
Taimo AltermannJäneda Kool6. klass9
Uljana AruvaldTallinna Juudi Kool5. klass9
Valeria PetrovaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass9
Yury PolyakovEhte Humanitaargümnaasium7.a klass9
Антон ШаталинNarva Keeltelütseum6.b klass9
Михаил КривойTallinna Juudi Kool7. klass9
Aaron KiikRakvere Reaalgümnaasium7.c klass8
Alice NesselVirtsu Kool7. klass8
Anastassia KaramyševaEhte Humanitaargümnaasium7.c klass8
Andri PeegelVirtsu Kool8. klass8
Angeliina MalnieksPärnu Ülejõe Gümnaasium8.c klass8
Anita LiTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass8
Anna BogatõrTallinna 53. Keskkool8.a klass8
Anzela TalapinaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass8
Anzhelika ChemisovaTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass8
Christopher LäänJäneda Kool6. klass8
Daniil StõkKarjamaa Põhikool6.b klass8
Darja TarasovaTallinna Õismäe Vene Lütseum8.c klass8
Dima PahurinTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass8
Enrike SkljarovEhte Humanitaargümnaasium7.k klass8
Erika PeegelVirtsu Kool7. klass8
Geido NeudorfTallinna Südalinna Kool8.a klass8
Gerda KiisaTurba Kool8. klass8
Gert KüttSõmeru Põhikool6. klass8
Hendrik KaurlaVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass8
Henri Elmar LeetmaTõrva Gümnaasium8.a klass8
Jegor PonomarjovNarva Vanalinna Riigikool6.b klass8
Jelizaveta PereverzevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass8
Jelizaveta TšuvpiloTapa Vene Gümnaasium7.a klass8
Kadi-Liis RästNõo Põhikool7.a klass8
Karl Regor VaalTõrva Gümnaasium8.a klass8
Karmo KaremaAudentese Erakool7.a klass8
Katarina MeltserTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass8
Katja TrifonovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass8
Katrin BedarevaTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass8
Ken-Austin ArumäeTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass8
Kevin MiinpuuTurba Kool7. klass8
Kirill ShadrinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass8
Kirill VasiljevNarva Vanalinna Riigikool7.b klass8
Kurk1 KurkPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass8
Margareeta JakimainenTapa Vene Gümnaasium7.a klass8
Margo StarkeTõrva Gümnaasium7.b klass8
Markus PedakTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass8
Martin PloompuuAudentese Erakool7.a klass8
Martin PussEhte Humanitaargümnaasium7.c klass8
Martin RaadikSaku Gümnaasium6.b klass8
Natali KrikunTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass8
Nika SkvortsovaTallinna Humanitaargümnaasium6.b klass8
Olesja KoverzanovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass8
Rustam TsjornaTallinna 53. Keskkool8.b klass8
Sten Gevin SellTallinna Laagna Gümnaasium6.b klass8
Veera PlatonovaVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass8
Veronika KarpenkovaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass8
Veronika SochkaTapa Vene Gümnaasium6.a klass8
Veronika TammelehtEhte Humanitaargümnaasium7.a klass8
Vika HarinaTartu Aleksandr Puškini Kool8.a klass8
Семён ГригорьевNarva Keeltelütseum6.d klass8
Annely SeeneTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass7
Artur PlotnikovRapla Ühisgümnaasium7.a klass7
Cärolin SalusteTallinna Kuristiku Gümnaasium6.a klass7
Daniel PihlakTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass7
Igor GuljajevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.c klass7
Ilja LeonovTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass7
Indrek VäljaotsRapla Ühisgümnaasium6.a klass7
Kristiina KostjukEhte Humanitaargümnaasium7.k klass7
Kristjan KuldmaaTallinna Juudi Kool7. klass7
Kristjan LetnerTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass7
Margarita GarusTallinna Juudi Kool5. klass7
Oleg BorodjukVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass7
Roman ŽukovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass7
Sofia SviridetskayaEhte Humanitaargümnaasium7.k klass7
Alisa KostomarovaRapla Ühisgümnaasium7.a klass6
Arlis EsnarRapla Ühisgümnaasium6.a klass6
Artur IdrissovTallinna Humanitaargümnaasium6.a klass6
Daniil PrikulisNarva Keeltelütseum6.a klass6
Darja GalimurzaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass6
Darja MamajevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass6
Deniss OstapenkoKarjamaa Põhikool8.a klass6
Georgi ŠatkovskiTallinna Õismäe Vene Lütseum8.a klass6
Härold Robin KooliVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass6
Ilja LadoškinTallinna Laagna Gümnaasium5.b klass6
Julia PoljakovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.a klass6
Karin PärnalaPärnu Ülejõe Gümnaasium7.b klass6
Karl Marten MännaRapla Ühisgümnaasium6.a klass6
Karl-Mathias MägiTallinna Laagna Gümnaasium5.b klass6
Karl-Reiko LaasTõrva Gümnaasium8.a klass6
Kert LiukaenRapla Ühisgümnaasium6.a klass6
Kevin SildveeTallinna Südalinna Kool7.a klass6
Kirill KorovkinNarva Keeltelütseum6.d klass6
Ljubomir BakurevitsTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass6
Makar IgnatjevNarva Keeltelütseum6.a klass6
Mihhail PotovEhte Humanitaargümnaasium8.c klass6
Mikhail DolzenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass6
Nikita Molodtsov6.c klass6
Nikita PisarenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium7.b klass6
Nikita StanoginTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass6
Rain LõhmusRakvere Reaalgümnaasium7.a klass6
Regina RebaneVõru Kesklinna Kool7.b klass6
Reili KivistikVinni-Pajusti Gümnaasium7.b klass6
Danik PasselTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass5
Daud PirimovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass5
Dmitri KirjuhhinEhte Humanitaargümnaasium8.c klass5
Jelizaveta LysakEhte Humanitaargümnaasium7.a klass5
Kaisa MägiVinni-Pajusti Gümnaasium7.a klass5
Karmen TsitukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium8.a klass5
Kerttu-Leaanika LipetskiSaku Gümnaasium6.a klass5
Marija AntonovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6.b klass5
Гоша ЗайцевNarva Keeltelütseum6.c klass5
Artjom SellEhte Humanitaargümnaasium8.c klass4
Artur SeppTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass4
Evgeny SokolovTapa Vene Gümnaasium6.a klass4
Kaur PiirsaluRapla Ühisgümnaasium7.b klass4
Kevin NaruskNõo Põhikool7.a klass4
Kevin OjalaTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass4
Oleg KrohhotkoEhte Humanitaargümnaasium7.a klass4
Raimo AasväliKoonga Põhikool8. klass4
Roman MustromanTallinna 53. Keskkool8.b klass4
Sass KonovalovTallinna Kuristiku Gümnaasium6.b klass4
Tanel HarjakasRapla Ühisgümnaasium7.a klass4
Tõnis JõgimaaRapla Ühisgümnaasium6.a klass4
Даниела Эстер АрмандTallinna Juudi Kool5. klass4
Ekaterina PetrovaEhte Humanitaargümnaasium8.c klass3
Jan Markus KaljulaRapla Ühisgümnaasium7.b klass3
Leon RubinTallinna Humanitaargümnaasium6.c klass3
Olga JakobsonTartu Aleksandr Puškini Kool8.b klass3
Aleksander BalabnjovTapa Vene Gümnaasium7.a klass2
Daniel JürgenEhte Humanitaargümnaasium7.k klass2
Gerret JVõru Kesklinna Kool7.a klass2
Jaanus LepisteEhte Humanitaargümnaasium7.k klass2
Liana LatvelEhte Humanitaargümnaasium7.a klass2
Martin NinetTallinna Juudi Kool7.a klass2