Kobras 2013/2014 lõppvoor

Benjaminide tulemused

Lõppvooru kutsuti 47 õpilast, osales 41 õpilast. Välja anti kaks I järgu, kolm II järgu ja neli III järgu auhinda.

Preemiareisile SciFestile kutsutakse Kalle Johannes Reinmets ja Martin Širokov.

NimiKoolKlassÕpetajaSumma010203040506070809101112131415
Kalle Johannes ReinmetsTallinna Reaalkool8Marika Reinmets28222222222222220 
Martin ŠirokovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium8Sergei Sumin27022122222222222 
Toomas TennisbergTartu Kesklinna Kool7Kalev Avi26222022222222220 
Angelika Anette AntsmäeGustav Adolfi Gümnaasium7Riina Timmermann24020220222222222 
Triin Mirjam TarkPõlva Ühisgümnaasium8Egne Kindsigo24022220222222022 
Maret SõmerKärdla Ühisgümnaasium8Tõnu Soop22020022222222220 
Sten Erik ProhhorovViimsi Keskkool7Vilve Roosioks22020202222222220 
Carmen MeinsonViimsi Keskkool7Vilve Roosioks21000122222222220 
Liisbet KleinPärnu Ülejõe Gümnaasium7Taimi Dreier21200102222222220 
Karl LeosteGustav Adolfi Gümnaasium7Riina Timmermann20200220222222200
Markus VedlerGustav Adolfi Gümnaasium7Riina Timmermann20002020222222220
Marten MarkRõuge Põhikool7Piret Viil20000220222222220
Kristjan PekkViimsi Keskkool7Vilve Roosioks19002102222022220
Daniel FomotškinSakala Eragümnaasium8Rita Izjumskaja18002020222222200
Henri LaihoSaku Gümnaasium8Eha Kask18000200202222222
Otto Bruno KoobakeneRõuge Põhikool7Piret Viil18002200222222200
Gerli VahtrikuVasalemma Põhikool8Kristi Metshein17002100222222020
Mark KostinSakala Eragümnaasium8Rita Izjumskaja17200100220222220
Emily KostinaSakala Eragümnaasium7Rita Izjumskaja16000202222220200
Heria MetsPärnu Ülejõe Gümnaasium8Taimi Dreier16020020220222020
Mihkel Marten RüütliNõo Põhikool6Katrin Kalamees16000200222220220
Mirjam ReinoGustav Adolfi Gümnaasium8Ingrid Maadvere16002220202222000
Aleksandr KarpovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6Julia Ratšinskaja15200100222202020
Miko SeinTõrva Gümnaasium7Katrin Kalamees15000120020222220
Nikita MikhalchenkoSakala Eragümnaasium8Rita Izjumskaja15200100222220200
Triinu PrantsGustav Adolfi Gümnaasium7Riina Timmermann15000100220222220
Anneliis SaarendGustav Adolfi Gümnaasium8Ingrid Maadvere14000000222222200
Artur ChugaiSakala Eragümnaasium6Rita Izjumskaja14000000222222200
Nikita PolyakovSakala Eragümnaasium8Rita Izjumskaja14000200202222020
Victoria KonstaabelPärnu Ülejõe Gümnaasium7Taimi Dreier14000000222222200
Kristina KevelTartu Vene Lütseum8Olga Kravtšenko12000002222220000
Brigite SalloVasalemma Põhikool7Kristi Metshein11002100220200020
Chealin JanSakala Eragümnaasium8Rita Izjumskaja11000100022222000
Robin Sureda-TasisSakala Eragümnaasium7Rita Izjumskaja11020102200022000
Arina SemjonovaTartu Vene Lütseum8Olga Kravtšenko10002000020022020
Artur TjagunovitchSakala Eragümnaasium7Rita Izjumskaja10000000202220020
Johanna VarikVasalemma Põhikool8Kristi Metshein10000000220220020
Katri KõvaRõuge Põhikool7Piret Viil10000000200222002
Kärt KäämbreNõo Põhikool7Katrin Kalamees10000020220200200
Karina HüvenenTallinna Õismäe Vene Lütseum8Natalia Tsesnokova8000000000222020
Daniil SussarevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium6Julia Ratšinskaja6002000002200000