Kobras 2013/2014 eelvoor

Juunioride tulemused

Kokku 940 osavõtjat, neist lõppvooru kutsutud 32.

NimiKoolKlassÕpetajaPunkte
Oskar Voldemar LahesooTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov30kutsutud lõppvooru
Age RoosiHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi28kutsutud lõppvooru
Birgit MaidlaTallinna Reaalkool10.b klassInga Petuhhov28kutsutud lõppvooru
Edward EreltTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov28kutsutud lõppvooru
Eva-Maria TõnsonHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi28kutsutud lõppvooru
Jaanek FedortšukTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov28kutsutud lõppvooru
Kristel SibulHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi28kutsutud lõppvooru
Kristjan LahtHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi28kutsutud lõppvooru
Ott AdermannTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov28kutsutud lõppvooru
Jon Hendrik AruväliTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov27kutsutud lõppvooru
Jüri JõulHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi27kutsutud lõppvooru
Karl Markus VillemsonHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi27kutsutud lõppvooru
Aksel AllasHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi26kutsutud lõppvooru
Aleksandra TihhomirovaNarva Humanitaargümnaasium10.a klassValeria Nazarova26kutsutud lõppvooru
Anna IvahnenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja26kutsutud lõppvooru
Hannela LüsiKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop26kutsutud lõppvooru
Jaagup KirmeTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov26kutsutud lõppvooru
Jonatan KalmusHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi26kutsutud lõppvooru
Joosep JäägerTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov26kutsutud lõppvooru
Kaarel KuslapHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi26kutsutud lõppvooru
Killu AsuTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov26kutsutud lõppvooru
Kristiina PajuTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov26kutsutud lõppvooru
Mark LaasuHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi26kutsutud lõppvooru
Markus PaeGustav Adolfi Gümnaasium10.b klassRiina Timmermann26kutsutud lõppvooru
Mirjam IherHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi26kutsutud lõppvooru
Natalija BaranovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova26kutsutud lõppvooru
Polina AnissimovaNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova26kutsutud lõppvooru
Renee KroonTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov26kutsutud lõppvooru
Tanel TarkHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi26kutsutud lõppvooru
Tomi-Andre PiirmetsTallinna Tehnikagümnaasium9.a klassMarina Kurvits26kutsutud lõppvooru
Veera PechkurovaNarva Humanitaargümnaasium10.a klassValeria Nazarova26kutsutud lõppvooru
Vika OtšenkovaNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova26kutsutud lõppvooru
Elo Maria PaumanHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi25
Hannes MoorHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi25
Jürgen LaksHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi25
Maria HälingHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi25
Oliver IssakHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi25
Sander PärnHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi25
Silver KeraGustav Adolfi Gümnaasium10.b klassRiina Timmermann25
Aleksander PromvaldsVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.a klassKrista Kõlli24
Anni KasikovRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump24
Dagmar LäänemetsHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi24
Daljus KregždeNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova24
Einar LindeVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller24
Gabriel KaineHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi24
Helen TeraHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi24
Henri KopraTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov24
Ingrid TärkKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop24
Ivo OrgValgu Põhikool9. klassAnneli Ülemaante24
Karl TiitHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi24
Karl-Jürgen SiilakHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi24
Kaspar KuusGustav Adolfi Gümnaasium10.a klassIngrid Maadvere24
Mark Joel TammHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi24
Saskia BaltinTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov24
Sofja SadovnikovaNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova24
Valeria OvcharenkoSakala Eragümnaasium9. klassRita Izjumskaja24
Vlad PolyakTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja24
Aaro AbolkalnHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi23
Angelina PolštšikovaNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova23
Erik KaljumäeGustav Adolfi Gümnaasium9.b klassIngrid Maadvere23
Jasper RistkokHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi23
Karl KinkGustav Adolfi Gümnaasium10.b klassRiina Timmermann23
Karoliine HolterHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi23
Katariina PertelKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop23
Martin HallistHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi23
Nikita MakarenkoNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova23
Ragnar RaudVirtsu Kool9. klassAiri Aavik23
Silver PõlgastePärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klassTaimi Dreier23
Svenno SaanHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi23
Alfred SaidloTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov22
Anastasija RazgalsSakala Eragümnaasium9. klassRita Izjumskaja22
Anastassija ChupurjaSakala Eragümnaasium9. klassRita Izjumskaja22
Anders NõuHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi22
Andreas ÕunTapa Gümnaasium10. klassVillu Varblane22
Angeelika KoitKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop22
Anita KozlovaTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko22
Anton KonovalovHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi22
Anton TkatšTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klassJulia Ratšinskaja22
Arkadi RomasinNarva Humanitaargümnaasium10.c klassValeria Nazarova22
Artur DragunovSakala Eragümnaasium9. klassRita Izjumskaja22
Doris KäämbreNõo Põhikool9.a klassKatrin Kalamees22
Günther LillepruunKiili Gümnaasium9.a klassTiina Teder22
Helen RandKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop22ületas ajalimiiti
Ilja UssovNarva Humanitaargümnaasium9. klassValeria Nazarova22
Julia AntipovaNarva Humanitaargümnaasium10.c klassValeria Nazarova22
Keimo VeskeGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere22
Kirill AleksandrovNarva Humanitaargümnaasium10.a klassValeria Nazarova22
Laura Maria KullHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi22
Liisa AnsipHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi22
Liisa-Marie PrintsmannGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere22
Magnar VaresHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi22
Mart SiilsaluGustav Adolfi Gümnaasium10.b klassRiina Timmermann22
Martin Egert VõrahansoRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup22
Martin JantsonTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov22
Mattias LiivKiili Gümnaasium10. klassTiina Teder22
Merit EllerHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi22
Mihkel Kaarel RaidalGustav Adolfi Gümnaasium10.b klassRiina Timmermann22
Nikita TsistjakovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klassJulia Ratšinskaja22
Norman IlumetsKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop22
Oskar SoopTallinna Reaalkool10. klassInga Petuhhov22
Rain SarapuuHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi22
Rasmus TõnissonTõrva Gümnaasium9.a klassKatrin Kalamees22
Sten KaldmaaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi22
Stepan LešihhinNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova22
Triinu KilpHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi22
Valerija BortsovaTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko22
Veronika ZamakhovaNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova22
Vlad Karzubov Tartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko22
Yves LaurHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi22
Eliise Joanna KikasHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi21
Eva-Liisa ToomingHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi21
Henrik OtsNõo Põhikool9.b klassKatrin Kalamees21
Kadi KukkHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi21
Karel KülmHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi21
Kevin ToomasTartu Descartes'i Lütseum10.a klassTõnis Eelma21
Kristina FjodorovaNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova21
Ksenia BeljajevaNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova21
Laura EicheHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi21
Mark PotapovTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov21
Markus SatsiRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup21
Polina KotljarovaNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova21
Rainet KriisTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma21
Rasmus TautsTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma21
Sten PiirimägiGustav Adolfi Gümnaasium10.b klassRiina Timmermann21
Valeria NazarovaNarva HumanitaargümnaasiumÕpetajaValeria Nazarova21väljaspool vanuserühma
Aleksander KrjukovTallinna Tehnikagümnaasium9. klassMarina Kurvits20
Alina KarhuTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko20
Alo AltementKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop20
Annaliisa PostKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop20
Ants AdamsonHugo Treffneri Gümnaasium10.d klassAnneli Mägi20
Eike SiilbekGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere20
Erik HaldnaHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi20
Fedor StomakhinTallinna Südalinna Kool9.a klassJaanus Paasoja20
Georg PartsNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova20
Inga GussarovaTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko20
Jürgen Hendrik VoitkaTartu Jaan Poska Gümnaasium10.d klassMerike Hein20
Jürgen JärvpõldVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.a klassKrista Kõlli20
Karina AlievaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja20
Karina DemjanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja20
Karina DeryshevaSakala Eragümnaasium9. klassRita Izjumskaja20
Karl Jakob LevinTallinna Tehnikagümnaasium9. klassMarina Kurvits20
Karl JamsRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup20
Karl Robert PõlderRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump20
Kenneth LööperVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller20
Kirill DemišinNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klassVladimir Runin20
Kostja PopõrinTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko20
Laura Anna TammesooHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi20
Liana SepamäeVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller20
Magnus LehisteTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma20
Maksim RussuNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova20
Marel JaamaTõrva Gümnaasium10.a klassKatrin Kalamees20
Mari-Liis MõttusHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi20
Marina SmirnovaEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko20
Markus ViitkarTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer20
Miina MuruHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi20
Olga NehajevaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klassSergei Sumin20
Oliver KahreHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi20
Pelle PaltsViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks20
Raul KivisaluTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma20
Rein LinroosTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma20
Sergei OtnjakinTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko20
Taisto RoosipuuPärnu Ülejõe Gümnaasium9.c klassTaimi Dreier20
Taja BelozjorovaNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova20
Toomas VestliVirtsu Kool9. klassAiri Aavik20
Tuule MüürseppAntsla Gümnaasium9.a klassMaris Hanimägi20
Tuuli JürgensonHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi20
Uljana MakarovaNarva Humanitaargümnaasium10.a klassValeria Nazarova20
Vova GruzdevNarva Humanitaargümnaasium10.a klassValeria Nazarova20
Alexander LvovskiyNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova19
Aljona KryvkoHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina19
Arvi FreibergTapa Gümnaasium10. klassVillu Varblane19
Daniel GritsevskiSakala Eragümnaasium10. klassRita Izjumskaja19
Greta AlasHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi19
Ilmar UdusteHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi19
Karin LombiotsHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi19
Karl Martin KirmHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi19
Ksenija JevsejevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja19
Matis OttanHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi19
Mihhail KonovalkinNarva Humanitaargümnaasium10.c klassValeria Nazarova19
Natalia HomenkoTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer19
Nikolai SuhharnikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja19
Petja SimonovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova19
Rebekka ReheTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer19
Aiko SildTallinna Südalinna Kool9.a klassJaanus Paasoja18
Alar JärvelaidTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov18
Aleksandra BorissovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja18
Alina FomitševaNarva Humanitaargümnaasium10.a klassValeria Nazarova18
Alina LernerNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klassVladimir Runin18
Anastasia VolovikSakala Eragümnaasium9. klassRita Izjumskaja18
Andry VildakRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump18
Annika TiitsTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer18
Artem KrjutskovSillamäe Gümnaasium10.b klassJuulia Devadze18
Artjom SevbjanovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova18
Christine SalloVasalemma Põhikool9. klassKristi Metshein18
Christopher SarapuuVõru Kesklinna Kool9.b klassEvi Tarro18
Cristofer KuusmaGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere18
Dajana EllerveeTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko18
Daniel KullTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma18
Daniil NikiforovTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko18
Dmitri SuškoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klassJulia Ratšinskaja18
Eduard SemjonovTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko18
Egert HainlaTartu Jaan Poska Gümnaasium10.b klassMerike Hein18
Elina BzitskajaTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko18
Elina TsertselTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko18
Elisabet SorinaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer18
Evely PajulaRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump18
Evert PadariKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop18
Gerda Triin HäälGustav Adolfi Gümnaasium9.a klassRiina Timmermann18
Hardy KlaasKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop18
Helar TappoRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup18
Henry KonnoVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller18
Henry LaurKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop18
Imre GretsiTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova18
Inna IssajevaRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump18
Jan BelikNarva Humanitaargümnaasium10.c klassValeria Nazarova18
Jan LuikGustav Adolfi Gümnaasium10.b klassRiina Timmermann18
Jan-Erik JõgisteRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump18
Janar AavaRakvere Põhikool9. klassPiret Strömberg18
Joel ViskovTõrva Gümnaasium10.a klassKatrin Kalamees18
Julia KirsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja18
Karl-Markus PruulPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klassTaimi Dreier18
Karl-Martin TammViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks18
Kaspar KivistikHugo Treffneri Gümnaasium10.d klassAnneli Mägi18
Kati GebrukTallinna Juudi Kool10. klassNiina Botina18
Katri-Helena JannoHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi18
Kevin KangurTõrva Gümnaasium10.a klassKatrin Kalamees18
Kevin SultsTõrva Gümnaasium10.a klassKatrin Kalamees18
Konstantin ZaitsevNarva Humanitaargümnaasium10.c klassValeria Nazarova18
Kristjan KõvaSaku Gümnaasium10. klassEha Kask18
Krõõt JaaksonSaku Gümnaasium10. klassEha Kask18
Kärt KoolTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer18
Kärte PärendTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer18
Kätlin PeetsaluHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi18
Madis HiisKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop18
Magnus LaurKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop18
Marina DudkinaTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko18
Mark EmmerichTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov18
Markus VaremViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks18
Martin DranenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja18
Merilyn SeppViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks18
Mikhail SuslovSillamäe Gümnaasium10.b klassJuulia Devadze18
Mirjam LaanejõeKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop18
Nikita FilonenkoTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja18
Olga RõžkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja18
Oliver LeissooTapa Gümnaasium9.c klassVillu Varblane18
Raiko HindpereRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup18
Rain VälbaSõmeru Põhikool9. klassKatrin Moisa18
Rasmus KontTapa Gümnaasium10. klassVillu Varblane18
Rasmus RüngenenKuusalu Keskkool10.a klassViive Abel18
Risto RiivesTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma18
Roman TammPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier18
Siim LompKiili Gümnaasium10. klassTiina Teder18
Siim RajasaareKiili Gümnaasium9.a klassTiina Teder18
Silver GraubergGustav Adolfi Gümnaasium10.b klassRiina Timmermann18
Sten PiirsaluRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump18
Uno Andreas TavastGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere18
Valeria GoffertTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja18
Valeria NazarovaNarva HumanitaargümnaasiumÕpetajaValeria Nazarova18väljaspool vanuserühma
Viido Kaur LutsarHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi18
Alina LjubimovaTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko17
Anna GrundTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klassSergei Sumin17
Anne-Liis KasterpaluSaku Gümnaasium10. klassEha Kask17
Edgar BelijTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja17
Elis TiivojaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi17
Hanna-Liina PaatHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi17
Igor NehoroševNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klassVladimir Runin17
Ivan FrolovSakala Eragümnaasium9. klassRita Izjumskaja17
Karina UstenkoPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier17
Kostja JavorskiTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko17
Kärt KoolmannTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer17
Laura MikkHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi17
Maarek MalmKuusalu Keskkool10.b klassViive Abel17
Maria MussienkoNarva Humanitaargümnaasium10.c klassValeria Nazarova17
Matvei IvanovNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova17
Oleg PovkhTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko17
Rakell PärnamäeRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump17
Rasmus MooratsKiili Gümnaasium10. klassTiina Teder17
Sasa LosenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova17
Silver MaalaHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi17
Timur ValitovNarva Humanitaargümnaasium10.c klassValeria Nazarova17
Veiko KappKiili Gümnaasium9.b klassTiina Teder17
Aadu RiiberkValgu Põhikool9. klassAnneli Ülemaante16
Aden DorohhinTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko16
Agnes PähnaKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop16
Alan MajakTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko16
Aleksei LopatinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klassJulia Ratšinskaja16
Alisa JarovaEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko16
Alissa LutsinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja16
Alissia DavenisTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko16
Aljona AksjonovaTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko16
Anastasia DolgorukovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja16
Anastasija GajevskajaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klassSergei Sumin16
Anastassia MoshinaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina16
Anna ArharovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko16
Annabell BubnisRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump16
Artjom TšernovEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko16
Artur LaherandVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller16
Birgit JoostRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump16
Dan BondarenkoTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov16
Darja MartšukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja16
Diana IushynaSakala Eragümnaasium9. klassRita Izjumskaja16
Dmitrii RõndinNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova16
Dolores EametsPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klassTaimi Dreier16
Dominik SkljarovTallinna Südalinna Kool9.a klassJaanus Paasoja16
Dzesika SprenkTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko16
Egert NahkurRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup16
Egert PröömKuusalu Keskkool10.b klassViive Abel16
Eldar TTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer16
Elizaveta TopolyaTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.c klassSergei Sumin16
Emili LäteHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi16
Ermine NugisTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova16
Evelin BaltaTallinna Juudi Kool10. klassNiina Botina16
Fred KanterViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks16
Georg VapperTallinna Südalinna Kool9.b klassJaanus Paasoja16
German KohvSakala Eragümnaasium9. klassRita Izjumskaja16
Gert MüürSaku Gümnaasium10. klassEha Kask16
Getlin VainGustav Adolfi Gümnaasium9.a klassRiina Timmermann16
Gregor KiinKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop16
Gregor PloomVõru Kesklinna Kool9.a klassEvi Tarro16
Hanna Britt SootsTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov16
Hannelore LehesaluRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump16
Hans-Joosep HansonViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks16
Haron SepperKiili Gümnaasium10. klassTiina Teder16
Hellika KallasteRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump16
Hendrik MölderGustav Adolfi Gümnaasium10.b klassRiina Timmermann16
Henrik LainvooRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump16
Inger-Liis HeinsooKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop16
Ingrid KurisooRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup16
Jana KütsonTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko16
Jonas Erik OjalaRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump16
Joosep LiivVõru Kreutzwaldi Gümnaasium10.a klassKrista Kõlli16
Joosep NootSaku Gümnaasium10. klassEha Kask16
Jürgen KülmVõru Kesklinna Kool9.b klassEvi Tarro16
Kairi OonaNõo Põhikool9.b klassKatrin Kalamees16
Kaisa JosuSaku Gümnaasium10. klassEha Kask16
Kaisa-Maria KubpartHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi16
Karel ZekkerVõru Kesklinna Kool9.a klassEvi Tarro16
Karina KulakovaEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko16
Karl Egert SeppTõrva Gümnaasium9.a klassKatrin Kalamees16
Karl KaberTallinna Reaalkool10. klassInga Petuhhov16
Kaspar PoderTallinna Reaalkool10. klassInga Petuhhov16
Katarina KaleininkasViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks16
Kert KukkSaku Gümnaasium10. klassEha Kask16
Kert TaliGustav Adolfi Gümnaasium10.c klassRiina Timmermann16
Kevin SuurmägiKohtla-Nõmme Kool9. klassNatalja16
Konstantin ŠirokiTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova16
Krislin KivistikKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop16
Kristin RastvorovKohtla-Nõmme Kool9. klassNatalja16
Kristin RemmelgasGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere16
Kristofer PaulbergPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier16
Ksenia KrutinaEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko16
Käroli TiirikHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi16
Lera ZarudnajaTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko16
Linda Liis TanniRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump16
Lisette KingseppRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump16
Mader MichelleTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja16
Madli VatsfeldtVirtsu Kool9. klassAiri Aavik16
Maksim MuhhinTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja16
Margo SallRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump16
Marii Ingriin SaaremäeRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump16
Marleen RehepappKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop16
Marten KolkKiili Gümnaasium9.a klassTiina Teder16
Miriam NurmTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov16
Paula MägiVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller16
Pavel FleišerTallinna Juudi Kool10. klassNiina Botina16
Polina ZagorskajaEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko16
Polina TsernjakTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova16
Raigo JõelehtKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop16
Rainer BinsolSaku Gümnaasium10. klassEha Kask16
Raul Madis EdovaldGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere16
Robert DavtjanTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja16
Roman MikrjukovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja16
Sander TikkViimsi Keskkool10.a klassVilve Roosioks16
Savva LesihhinNarva Humanitaargümnaasium10.a klassValeria Nazarova16
Sergei VasiljevTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja16
Sigrid PaavleHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi16
Susanne SinisaluTallinna Reaalkool10. klassInga Petuhhov16
Tatjana KrivobokovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klassJulia Ratšinskaja16
Tatjana RassadkinaTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko16
Teele TammsaarKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop16
Valdo KaasikRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump16
Viktoria FiljaninaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja16
Violetta UmerenkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja16
Vladimir LossevTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko16
Vladimir PlesankovTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko16
Vladislav ShevtsovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja16
Andi TaliHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi15
Andreas PungTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov15
Andrei JekimenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova15
Anne-Ly KvadeTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer15
Arsenii ButorEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko15
Artur ViitmannTallinna Juudi Kool10. klassNiina Botina15
August LuureTallinna Südalinna Kool9.a klassJaanus Paasoja15
Elis ToimKoigi Kool9. klassVelle Taraste15
Elisa LitvinGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere15
Enrico MurikPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klassTaimi Dreier15
Evgenija BarsutšenkTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klassJulia Ratšinskaja15
Gera SinjavskiNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klassVladimir Runin15
Gerlyn HanimägiTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer15
Getter HolmSõmeru Põhikool9. klassKatrin Moisa15
Ilja SeverovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja15
Ilja StarodubtsevNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klassVladimir Runin15
Ilona TroitskajaGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere15
Jegor GaidukTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja15
Jekaterina PodpovedkinaNarva Humanitaargümnaasium10.b klassValeria Nazarova15
Jennifer BuhtPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier15
Kadre LahtmetsHugo Treffneri Gümnaasium10.a klassAnneli Mägi15
Kaur JassonTallinna Kuristiku Gümnaasium10.d klassAivar Metsaveer15
Kert KuusaluKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop15
Kert SondbergRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump15
Kõu KaurRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup15
Luisa HarjakKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop15
Markus PaaloTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer15
Nastja SustikovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova15
Robert AllikTapa Gümnaasium10. klassVillu Varblane15
Romet PõhakoVirtsu Kool9. klassAiri Aavik15
Roomet OjaKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop15
Segei JegorovEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko15
Sergei FilippovTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko15
Siret LaurPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier15
Sirle JaansaluTõrva Gümnaasium9.a klassKatrin Kalamees15
Vova BosakkTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko15
Üllar PedoRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump15
Agnes VeevoKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop14
Aleksander JorsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja14
Aleksandr BoikoTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klassSergei Sumin14
Aleksei LanbergTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.a klassSergei Sumin14
Aleksei MoskaljukHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina14
Alina SmolenskajaTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko14
Anastasia RomanenkoHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina14
Anderon PiltSaku Gümnaasium10. klassEha Kask14
Andreas PreisfreundRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump14
Andry GroskopfPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klassTaimi Dreier14
Anna TurbinaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja14
Artur Karl HeiskalaTallinna Südalinna Kool9.a klassJaanus Paasoja14
Birgit MalkenPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier14
Brigitte PiipSaku Gümnaasium10. klassEha Kask14
Brita EnnokTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer14
Carina PotaginVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller14
Carolin RaadTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer14
Cris HallikTõrva Gümnaasium9.a klassKatrin Kalamees14
Daniel VainGustav Adolfi Gümnaasium9.b klassIngrid Maadvere14
Daniil JurovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova14
Darja LunjovaEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko14
Denis StekolstsikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja14
Diana MetsVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller14
Edvard HiietamRapla Ühisgümnaasium10.a klassKadri Laup14
Eliise NiitavTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer14
Epp Johanna PõhjalaPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klassTaimi Dreier14
Erle PuuseppVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller14
Gloria ReinulaRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump14
Gulnara NadzafovaNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klassVladimir Runin14
Herko-Ardi VirumäeKohtla-Nõmme Kool9. klassNatalja14
Jane Siling-SilandRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump14
Janeli ŠtaubSaku Gümnaasium10. klassEha Kask14
Jelizaveta VabištševitšTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.c klassSergei Sumin14
Johan TõugjasGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere14
Johanna EbberVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller14
Julia VassiljevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klassJulia Ratšinskaja14
Kaarel KõvatuTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma14
Kaidi VabritPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier14
Kaile AdusooRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump14
Kardo OravSaku Gümnaasium10. klassEha Kask14
Karel KullerkuppRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump14
Karina FominaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina14
Karina FominaEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko14
Karina SvidritskajaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova14
Karl AartVõru Kesklinna Kool9.b klassEvi Tarro14
Karl SkokovTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko14
Karmen LahtPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier14
Kaspar AlumaaViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks14
Katarina PivenTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja14
Kerli KiviKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop14
Kert PässTõrva Gümnaasium9.a klassKatrin Kalamees14
Kertu ProosaRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump14
Kertu RandKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop14
Kirill FjodorovRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump14
Kristen Oliver RattaseppGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere14
Kristin UndrestRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump14
Ksenja BogdanovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova14
Kätlin NeerotViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks14
Leenu SarapuuKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop14
Liilia LehtsaarPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier14
Liina ReimannPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klassTaimi Dreier14
Lisete RuustaluTallinna Südalinna Kool9.b klassJaanus Paasoja14
Maarja PertelKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop14
Magnus KallasKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop14
Mait MikussaarKoigi Kool9. klassVelle Taraste14
Mari-Liis MehikasArdu Kool9. klassMaarja Talv14
Maria SmirnovaTallinna Juudi Kool10. klassNiina Botina14
Maria VasjukovitsTallinna Juudi Kool10. klassNiina Botina14
Marinee MetssoonVasalemma Põhikool9. klassKristi Metshein14
Mark AfonovKarjamaa Gümnaasium9.a klassSvetlana Dorofejeva14
Mark SobolevTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova14
Martin KotterRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump14
Martin UuemõisVasalemma Põhikool9. klassKristi Metshein14
Meeri MuruPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier14
Nikita KonstantinovNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klassVladimir Runin14
Nikita MorgunTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova14
Nikita PodretshnevTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova14
Oliver LeeViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks14
Paule HermetHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi14
Ragnar SuusterKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop14
Reelika HuntVasalemma Põhikool9. klassKristi Metshein14
Renat AdajatullinTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova14
Renita LeigerKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop14
Rihard SimmerKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop14
Robert RebelRapla Ühisgümnaasium10.a klassKadri Laup14
Roman ZakirovNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klassVladimir Runin14
Samuel KutserKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop14
Sergei VassiljevTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova14
Siim KaubiTallinna Südalinna Kool9.b klassJaanus Paasoja14
Siim SiimsooTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma14
Stanislav TimofejevTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko14
Sten RaudseppTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma14
Stiven SookaskTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma14
Tanel TurroRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup14
Tarvo KivisillaKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop14
Timo VaresKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop14
Triinu TartoRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump14
Valter HeiskalaTallinna Südalinna Kool11.a klassMarika Reinmets14väljaspool vanuserühma
Vanessa ViiraGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere14
Vitali VorobjovRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump14
Vladislav VolkovTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko14
Alari PalmVirtsu Kool9. klassAiri Aavik13
Aleksandr KotšetovNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klassVladimir Runin13
Daniel LiivPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier13
Edgar JohannesTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer13
Elise VainsaluVasalemma Põhikool9. klassKristi Metshein13
Evely KullamägiKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop13
Helena KirsRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump13
Kaarel MikkalRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump13
Kaidar TopsTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma13
Karl LepikTallinna Rahumäe Põhikool9.b klassTriinu Pääsik13
Karmen PalusooRapla Ühisgümnaasium10.a klassKadri Laup13
Kaspar SuviTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma13
Kristofer MärtsonTallinna Südalinna Kool9.b klassJaanus Paasoja13
Lars ValnerSaku Gümnaasium10. klassEha Kask13
Laura Marleen ReissarRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup13
Lisette PõldTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer13
Maksim TšekundaTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma13
Maria KovtonjukTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova13
Maria SarovaTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko13
Marleen NõmmPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier13
Marleen SuviViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks13
Merike LaudVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller13
Nika KarabelskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klassJulia Ratšinskaja13
Rene KoppelSaku Gümnaasium10. klassEha Kask13
Rustam SubrakovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova13
Siim Tanel SavisaarTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma13
Taavi PleiatsTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer13
Ainar KlammerTallinna Südalinna Kool9.b klassJaanus Paasoja12
Aivo JõelehtKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop12
Aleksandr NaidenkovEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko12
Aleksei GorbatovskiHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina12
Aleksei KrutovNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klassVladimir Runin12
Alina SerkutanTallinna Juudi Kool10. klassNiina Botina12
Aljona PremudrovaKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop12
Aljona TrofimovaTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko12
Alla OmelinaTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko12
Anastassia RohtlaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina12
Anastassia SemjonovaEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko12
Andre LumisteKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop12
Anette-Maria KõmmusKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop12
Anita KriiskHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina12
Anja MaksimovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klassVladimir Runin12
Anja RatmanovaTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko12
Anna SelevonetsTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova12
Anna-Maria RožkovTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko12
Brigitta HansenTallinna Südalinna Kool9.b klassJaanus Paasoja12
Cen VillArdu Kool9. klassMaarja Talv12
Daniil LebedevTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova12
Darja MolodtsovaKarjamaa Gümnaasium9.a klassSvetlana Dorofejeva12
Darja SidorovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klassVladimir Runin12
Denis SmirnovTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.e klassSergei Sumin12
Dennis VolkovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina12
Diana BugajevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klassJulia Ratšinskaja12
Diana MäesaluKoigi Kool9. klassVelle Taraste12
Edik ReitmanTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova12
Egert KõivPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier12
Eirik TeärKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop12
Elery ValkRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump12
Elina TahkRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump12
Elisabeth KiiverKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop12
Erika TerrasTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer12
Felix VoolaidTartu Jaan Poska Gümnaasium10.d klassMerike Hein12
German UsovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina12
Ilja BatinNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klassVladimir Runin12
Jaan PisangKiili Gümnaasium9.b klassTiina Teder12
Jaanika RooslaVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller12
Jelisaveta FrolovaTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko12
Johanna MattoKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop12
Juri HopjorskiTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova12
Kaile MummTõrva Gümnaasium10.a klassKatrin Kalamees12
Karina TrofimovVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller12
Karl Erik RaidTallinna Südalinna Kool11.a klassMarika Reinmets12väljaspool vanuserühma
Karl Ivory PappelGustav Adolfi Gümnaasium10.b klassRiina Timmermann12
Karl ReispassTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer12
Karl TammVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller12
Karl-Marcus TurulinnTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer12
Karl-Martin KloosterTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer12
Karmo JärvPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klassTaimi Dreier12
Kaspar KrevaldRapla Ühisgümnaasium10.a klassKadri Laup12
Kaspar OdraksRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump12
Kati-Kreet MarranNõo Põhikool9.b klassKatrin Kalamees12
Katja ViltenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova12
Katre KärnerSaku Gümnaasium10. klassEha Kask12
Kenert LillePärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier12
Kenneth ŠeikoRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup12
Kerda-Liina SabbalTallinna Südalinna Kool9.b klassJaanus Paasoja12
Kerly KleeKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop12
Kert VirunenRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump12
Kirsika MeresmaaRapla Ühisgümnaasium10.a klassKadri Laup12
Lauri KukkTapa Gümnaasium10. klassVillu Varblane12
Lauri LuikKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop12
Liis VälingTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer12
Magnus PaumeesEmmaste Põhikool9. klassMargus Sõmer12
Mari-Liis MerimaaPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klassTaimi Dreier12
Maria RiisPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier12
Marian MoldauRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump12
Marielle KursKohtla-Nõmme Kool9. klassNatalja12
Maritta BrõtkiRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump12
Markus KuuskmäeViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks12
Markus VainoTallinna Südalinna Kool9.a klassJaanus Paasoja12
Martin LilleorgPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier12
Nele VaadeRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump12
Nika LevnerTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klassJulia Ratšinskaja12
Nina VasilievTallinna Juudi Kool10. klassNiina Botina12
Ragnar KaurilKohtla-Nõmme Kool9. klassNatalja12
Raiko VainikkPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klassTaimi Dreier12
Randar IvanovRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump12
Rauno KleeKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop12
Regina JegorenkovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja12
Regina ValdmaKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop12
Rein JannesArdu Kool9. klassMaarja Talv12
Reio KinkTallinna Südalinna Kool11.a klassMarika Reinmets12väljaspool vanuserühma
Risto ArumäeRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump12
Risto KiilTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer12
Robert RastaVõru Kesklinna Kool9.a klassEvi Tarro12
Roksana BabajevaKarjamaa Gümnaasium9.a klassSvetlana Dorofejeva12
Sander GrosensteinPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier12
Sandra PalaNõo Põhikool9.b klassKatrin Kalamees12
Sandra VeevoKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop12
Siim KikerpuuVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller12
Sten MichelsonKuusalu Keskkool10.b klassViive Abel12
Sten RaadelTallinna Kuristiku Gümnaasium10.d klassAivar Metsaveer12
Susanne Gretlin KostlaSaku Gümnaasium10. klassEha Kask12
Sven Erik KalbergHugo Treffneri Gümnaasium10.b klassAnneli Mägi12
Taissia TistsenkoHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina12
Tambet KurmSaku Gümnaasium10. klassEha Kask12
Tanja BuksaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova12
Tauri RamstPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klassTaimi Dreier12
Teele EngasteRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump12
Tsuris AngelinaTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko12
Viktoria GolenkoEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko12
Viktoria RõhlinskajaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja12
Viktoria TihhinaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer12
Anastassia MartšenkoEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko11
Ege NoorSaku Gümnaasium10. klassEha Kask11
Elika TeplovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klassJulia Ratšinskaja11
Elis KikasTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer11
Emil AllaTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma11
Eric UndritsTallinna Südalinna Kool9.a klassJaanus Paasoja11
Erik PojoKohtla-Nõmme Kool9. klassNatalja11
Igor PrišvitsõnNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klassVladimir Runin11
Kelli-Elen PetersonPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier11
Kert KannelaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer11
Kirke LindloRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump11
Lizan KoidusteArdu Kool9. klassMaarja Talv11
Maarja HelmRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump11
Marius SoonTartu Descartes'i Lütseum10. klassTõnis Eelma11
Martin KokkTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer11
Olga NeimanTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova11
Roma VavilovTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko11
Sasa DavydovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova11
Tamara ErmatovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina11
Tanel SaluPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier11
Adeele ArendiRapla Ühisgümnaasium10.a klassKadri Laup10
Aleksandra ŠapirkoHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina10
Aleksei SadajevTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko10
Alex LindViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks10
Anna-Maria NordkvistTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja10
Arina KottaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova10
Arina PjattojevaNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klassVladimir Runin10
Artur JevgrafovTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova10
Aurika KolossovskajaNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klassVladimir Runin10
Birgit LaupäKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop10
Cristiana CarduccioSaku Gümnaasium10. klassEha Kask10
Daniil ŠtatnovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja10
Danik BahtinTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova10
Denis MašljakevitšHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina10
Diana KotskinaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova10
Diana PavlovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina10
Ege SiirakRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump10
Ege-Ly ViirmaaTallinna Südalinna Kool9.b klassJaanus Paasoja10
Egor MereTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova10
Eliisa PitkaVasalemma Põhikool9. klassKristi Metshein10
Elis KukkVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller10
Gert LagusRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup10
Hanna VaideVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller10
Heidi VeinbergTapa Gümnaasium10. klassVillu Varblane10
Henry OrlovHaabersti Vene GümnaasiumTäiskasvanuNiina Botina10väljaspool vanuserühma
Ilja KosjatsenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova10
Jaagup JesminKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop10
Jana SuursooTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja10
Jane JuhansonPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier10
Janislav SolovjovEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko10
Jevgeni KovaljovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klassJulia Ratšinskaja10
Jonathan SimsonKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop10
Joonas HeinRapla Ühisgümnaasium10.a klassKadri Laup10
Joosep KopliKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop10
Julius ReilaPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier10
Juuli PihelViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks10
Kardo PinkKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop10
Karel KristelVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller10
Karl Erik ÕunapuuRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup10
Karl MüllaRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump10
Kaspar KasariRapla Ühisgümnaasium10.a klassKadri Laup10
Katja TsigassovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova10
Kelly MändloRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump10
Kerli RoosnurmSaku Gümnaasium10. klassEha Kask10
Kertjan NovekKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop10
Klaudia Sarah KaarTõrva Gümnaasium9.a klassKatrin Kalamees10
Konstantin DemidovKarjamaa Gümnaasium9.a klassSvetlana Dorofejeva10
Krislin MetsisRapla Ühisgümnaasium10.a klassKadri Laup10
Kristi MalkVirtsu Kool9. klassAiri Aavik10
Kristiina SaarPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier10
Kristin RõzkoTallinna Südalinna Kool11.a klassMarika Reinmets10väljaspool vanuserühma
Kristo KõnnusaarPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klassTaimi Dreier10
Ksenia ŠkurkoEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko10
Kärt ViherpuuTallinna Südalinna Kool11.a klassMarika Reinmets10väljaspool vanuserühma
Künter SteinKoigi Kool9. klassVelle Taraste10
Laur TeppanRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump10
Laura RoometsPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier10
Lennart TammVasalemma Põhikool9. klassKristi Metshein10
Leonid GorbatsHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina10
Liis ViljamäeSaku Gümnaasium10. klassEha Kask10
Lilia TüntsTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja10
Linda NiglasTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer10
Liza VakarjukTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova10
Maksim KamrõšNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klassVladimir Runin10
Margit BastigRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump10
Maria KopsoSaku Gümnaasium10. klassEha Kask10
Marie Elisabeth JürimäeViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks10
Mark GussakovTartu Vene Lütseum9.a klassOlga Kravtšenko10
Marko MeigasRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump10
Markus YlikangasKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop10
Martin BaškatovTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer10
Martin KriisaTõrva Gümnaasium10.a klassKatrin Kalamees10
Martin KööpVirtsu Kool9. klassAiri Aavik10
Martin2222 ÜtsmütsRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup10
Martti ReimalRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump10
Mikk SillamaaRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup10
Nadežda MakarovaNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klassVladimir Runin10
Nele RoosArdu Kool9. klassMaarja Talv10
Nikita KudaibergenovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja10
Nikolai KopaSillamäe Gümnaasium10.b klassJuulia Devadze10
Nikolai TšintšikejevHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina10
Ott SeppoSaku Gümnaasium10. klassEha Kask10
Ragnar KüüsmaaVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller10
Raili NigulRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump10
Rasmus VasemägiTapa Gümnaasium10. klassVillu Varblane10
Raul JervaViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks10
Richard KaivaRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump10
Robert PõldreTallinna Südalinna Kool9.b klassJaanus Paasoja10
Rolandas KorobkovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina10
Sander LepikTõrva Gümnaasium9.a klassKatrin Kalamees10
Sander RajamäeRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump10
Sander RoosaKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop10
Sandra SammlerKoigi Kool9. klassVelle Taraste10
Sandra UndlaSaku Gümnaasium10. klassEha Kask10
Siim SaarendViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks10
Taniel PaomeesPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier10
Teele TaltsKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop10
Veronika ArtamonovaNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klassVladimir Runin10
Vika KiritsukNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klassVladimir Runin10
Vika LeškoNarva Kesklinna Gümnaasium9.e klassVladimir Runin10
Viktoria NikiforovaTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko10
Vlad TsekmarevNarva Kesklinna Gümnaasium10.a klassVladimir Runin10
Vladislav LinkoKarjamaa Gümnaasium9.a klassSvetlana Dorofejeva10
Xenia PoletajevaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer10
Gloria PärnasteTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer9
Hendrik TaliTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer9
Jan Imre ReimoTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer9
Karen MhitarjanTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer9
Karmen EvartEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko9
Karoliina KullasPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier9
Katja ZolotovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova9
Kevin PoolPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier9
Kevin TeesaluTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer9
Kristi Rüütel-SorginHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina9
Kristofer NõmmPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier9
Liisa AnierAntsla Gümnaasium10. klassMaris Hanimägi9
Lisa ScharfNarva Humanitaargümnaasium10.c klassValeria Nazarova9
Lisett LiblekasVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller9
Maarion HaviRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump9
Mihkel NurmsTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer9
Polina HaritonovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.a klassNatalia Tsesnokova9
Randar LuikVirtsu Kool9. klassAiri Aavik9
Richard EstaKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop9
Sofia KipjatkovaTallinna Juudi Kool10. klassNiina Botina9
Sthen ŽadinVõru Kesklinna Kool9.b klassEvi Tarro9
Adelia NugisTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer8
Alina LinaskTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klassJulia Ratšinskaja8
Alisa TangTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja8
Anastasja NovoseltsevaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klassJulia Ratšinskaja8
Andre MorozTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer8
Andreas MalkKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop8
Andrei PetšnikovksiTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko8
Anna AamiseppGustav Adolfi Gümnaasium9.c klassIngrid Maadvere8
Anna SoltsTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer8
Anna ŠvedEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko8
Anna TsapTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer8
Ats RandKohtla-Nõmme Kool9. klassNatalja8
Birgit MalkKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop8
Birgit SuursaarRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump8
Caroline TatterTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer8
Celine ArosRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump8
Daniil KudijevEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko8
Darja-Terje BaljuraTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klassJulia Ratšinskaja8
Diana JakobutsaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.b klassJulia Ratšinskaja8
Eleri SaluRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump8
Elizaveta RomanovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova8
Emili ÕunVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller8
Erik SeppEmmaste Põhikool9. klassMargus Sõmer8
Ettel MuddiRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup8
Greete AltrofRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump8
Grete VasarKärdla Ühisgümnaasium9.a klassTõnu Soop8
Hans-Patrick MüürPärnu Ülejõe Gümnaasium9.c klassTaimi Dreier8
Hedi RoogerRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump8
Helen KiviKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop8
Ilina LeekHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina8
Jegor KolesnikovNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klassVladimir Runin8
Jekaterina PetsonkinaHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina8
Jelena GuljaevaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina8
Justus PärtTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer8
Kadri VlassovRapla Ühisgümnaasium10.a klassKadri Laup8
Karina UmblejaTallinna Juudi Kool10. klassNiina Botina8
Karmel ÜksväravPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier8
Karmen AhermaRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump8
Katja KorolkovaTartu Vene Lütseum9.c klassOlga Kravtšenko8
Ken-Kaupo SaaverRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump8
Kirkke Eliise PõldsaluVasalemma Põhikool9. klassKristi Metshein8
Kreete KokovkinKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop8
Kristi KuhiRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump8
Kristina TepljakovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko8
Kristjan LaasSaku Gümnaasium10. klassEha Kask8
Kuldar AugervaldKiltsi Põhikool9. klassKati Hiir8
Kätlin KorjusTallinna Südalinna Kool11.a klassMarika Reinmets8väljaspool vanuserühma
Laura JürgensonViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks8
Magnus VainumäeRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump8
Marc GusevTallinna Juudi Kool10. klassNiina Botina8
Mareli ReinholdPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier8
Mark ArtjuhhovEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko8
Mark MõltsevEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko8
Markel MalvaVõru Kesklinna Kool9.a klassEvi Tarro8
Mart JänesTallinna Südalinna Kool11.a klassMarika Reinmets8väljaspool vanuserühma
Mart PärtelKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop8
Masha TokmanavaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova8
Merlyn ValbergKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop8
Mikk KelloRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump8
Mirjam TammTallinna Reaalkool10.a klassInga Petuhhov8
Miša DenisjukHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina8
Nastja JekimovaTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko8
Nele-Triin UndrestRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump8
Oleg SavikEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko8
Raigo PennulaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer8
Reelika LippRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump8
Reigo AluPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier8
Sandra KogermannSaku Gümnaasium10. klassEha Kask8
Siim NurmeotsRakvere Reaalgümnaasium10.a klassReeli Rump8
Sten Eric NirgiRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump8
Tair SaifulinTallinna Kesklinna Vene GümnaasiumTäiskasvanuNatalja Erte8väljaspool vanuserühma
Viktoria IvanovaTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja8
Viktoria ŠišinaEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko8
Vladislav KošelevSillamäe Gümnaasium10.b klassJuulia Devadze8
Birgit KäsperRapla Ühisgümnaasium10.a klassKadri Laup7
Hanna-Greth EstrinRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup7
Ilja SuškevitšHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina7
Julia KalasnikovaTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer7
Kaspar HiisEmmaste Põhikool9. klassMargus Sõmer7
Marek BerggrünfeldPärnu Ülejõe Gümnaasium9.b klassTaimi Dreier7
Maria EnnokTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer7
Natik AlijevEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko7
Olga LillebergTallinna Kuristiku Gümnaasium10.b klassAivar Metsaveer7
Polina ReusTallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium9.c klassSergei Sumin7
Raido KüttimEmmaste Põhikool9. klassMargus Sõmer7
Valja BabenkoHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina7
Aleksandr DrobovHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina6
Alisa LarinaTallinna Südalinna Kool11.a klassMarika Reinmets6väljaspool vanuserühma
Allan LeigriKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop6
Anastassia FjodorovaEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko6
Ander PindusRakvere Reaalgümnaasium10.c klassReeli Rump6
André KiperPärnu Ülejõe Gümnaasium9.a klassTaimi Dreier6
Anet PostKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop6
Anette KaimakPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier6
Anja SohhinovaTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko6
Anna-Maria OtsaVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller6
Anneli JaanusKärdla Ühisgümnaasium10.a klassTõnu Soop6
Artur KulikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klassJulia Ratšinskaja6
Christina OjasooVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller6
Daniil DjatlovHaabersti Vene Gümnaasium10.b klassNiina Botina6
Dmitri KaspinskiyEhte Humanitaargümnaasium10.a klassDmitri Mištšenko6
Elise Gertrud VelletTallinna Kuristiku Gümnaasium9.a klassAivar Metsaveer6
Enrico AntonTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer6
Greete SügisSaku Gümnaasium10. klassEha Kask6
Jana RüütelTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova6
Janne NurkKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop6
Kaisa TammVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller6
Katlin TammeveskiKärdla Ühisgümnaasium10.b klassTõnu Soop6
Keily MoksPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier6
Kenor PilleVõru Kesklinna Kool9.a klassEvi Tarro6
Kristiina GrigorjevaPärnu Ülejõe Gümnaasium10.a klassTaimi Dreier6
Kätriin TammPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier6
Maria KolesnikTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium10.a klassJulia Ratšinskaja6
Marko PruunleppEmmaste Põhikool9. klassMargus Sõmer6
Misha FilimonenkoTallinna Õismäe Vene Lütseum10.c klassNatalia Tsesnokova6
Sliver SuitsViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks6
Toomas BraunVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller6
Vadim OsipenkoEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko6
Gleb SintsovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja5
Teet SalundiPärnu Ülejõe Gümnaasium10.b klassTaimi Dreier5
Anett LessukRakvere Reaalgümnaasium10.b klassReeli Rump4
Artur KirssEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko4
Daniila ZavihonovNarva Kesklinna Gümnaasium10.b klassVladimir Runin4
Filipp GontšarovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.a klassJulia Ratšinskaja4
Gittan KausSaku Gümnaasium10. klassEha Kask4
Jana ŠkljarovaHaabersti Vene Gümnaasium10.a klassNiina Botina4
Jordan JoršRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup4
Katre MäekiviVinni-Pajusti Gümnaasium10.a klassMargo Müller4
Krislin KaibaldKärdla Ühisgümnaasium9.b klassTõnu Soop4
Kärt VäljaotsRapla Ühisgümnaasium10. klassKadri Laup4
Maria KisseljovaTallinna Õismäe Vene Lütseum10.b klassNatalia Tsesnokova4
Marko SinisaluEhte Humanitaargümnaasium10.b klassDmitri Mištšenko4
Pamela AbreldaalViimsi Keskkool9.c klassVilve Roosioks4
Sander HakiTallinna Kuristiku Gümnaasium10.a klassAivar Metsaveer4
Sandra ThaumiArdu Kool9. klassMaarja Talv4
Aleksandr KulikovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasium9.b klassJulia Ratšinskaja3
Arbo MordasovTallinna Südalinna Kool9.b klassJaanus Paasoja2
Kristina LoktevaTartu Vene Lütseum9.b klassOlga Kravtšenko2